Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Bursa Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 8 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Bursa resim öğretmenleri seçeneklerimiz

Osmangazi
₺50/saat
Ersin
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeniyim Uludağ Üniversitesi mezunuyum 5 yıldır Güzel sanatlar liseleri ve üniversitelere öğrenci yetiştirmekteyim. Tek veya grup dersleri için derslerime bekliyorum.

Derse önce mataryelden başlarım, konu belirleyip o alanda yoğunlaşarak yapacak olduğumuz konuyu enine boyuna hem teorik hemde pratik anlamda çalışmaları yaparım.

Yıldırım
₺125/saat
Çağla
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İç mimar öğrencisinden ortaokul ve liselere çizim teknikleri, obje, portre vb.

Kademe kademe ders işlerim. Kural 1den en başından çizim tekniklerine başlarım, teknikleri tekrar ettiririm. Yavaş yavaş uzmanlaşmış hale getirebilirim.

Nilüfer
₺30/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği öğrencisinden ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders vermek çok isterim

Derslerime öğrencinin seviyesini ölçeler başlarım. Resim alanında ne kadar yetenekli olduğuna bakarım. Çizmeye en alt sevidenen başlatmaya özen gösteririm ve resim yaparken biraz da sanat tarihinden konuşmaya çalışır öğrenciyi resim tarihiylede tanıştırırım.

Yıldırım
₺35/saat
Ayten donmez
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim sinavlari olan okullara hazirlik icin bir numarayiz. bireysel egitim de verilir

derslerimiz 40 dk. ve ogrencinin istegine gore calisma programi hazirliyoruz. seviyelere gore gruplar olusturuyoruz. karakalem.pastel.guvaj boya. sulu boya.

Bursa
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Resim is ogretmenligi ogrencisinden ilkokul ve lise seviyesindeki ogrencilere resim ve yetenek sinavlarina hazirlik dersleri

Dersi ogrencinin bilissel ve psikolojik duzeyine gore islerim. Belli bir kuram strateji yontem ve teknik asamalariyla islerim. Derse ogrencinin ilgisini cekerek yani probleme dayali islerim ogrencinin ogretim surecinde aktif tutulmasi onemli iken ayni zamanda onun hem bilissel hem kisisel hemde psikolojik sureci goz onune alarak ders islerim.

Nilüfer
₺100/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hocam çöp adam bile çizemiyorum deme henüz dersimizi işlemedik sevgili öğrencim :)

Öğrencinin bilgi,beceri ve yeteneğine göre yöntemleri belirliyorum. Daha sonraki süreçte gideceğimiz yolu yine öğrencinin isteği ve azmi belirliyor.

₺50/saat
Ayberk
İlk ders ücretsiz!

Penguen'de çizerlik yaptım. Karikatür dersi verebilirim. İnstagram'da ve Youtube'da içerik üretiyorum.

Örnekler üzerinden Çizim yaptırarak Çizim tekniklerini göstererek Çizerlerden örnekler vererek Dergiden örnekler göstererek Çizerlerin kullandığı yöntemleri bire bir uygulayıp göstererek Geçilmesi gereken aşamaları zamana göre diziğ belirterek.

₺50/saat
Nuray
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Heykel, tekstil, baskı resim, suluboya, yağlıboya, yaratıcı çizim teknikleri ve Güzel Sanatlar’a hazırlık (lise, üniversite) alanlarında ders verebilirim :)

Derslerin, öğrencimin ilgi alanları doğrultusunda olmasına ve keyifli bir biçimde öğrenmesine özen gösteririm. Ders programını onun ihtiyaç ve amaçlarına uygun hazırlarım. Uygulamalı çalışmalar esnasında sanat tarihine de değinirim. Anlatacağım konuyu/tekniği teorik bilgi ve görseller ile desteklerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
Bursa merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Bursa konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

Bursa resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Bursa merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Bursa konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.