Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden resim özel dersleri

105 online özel ders öğretmeni sizi bekliyor

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Resim öğren

Küçükçekmece
₺50/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarım mezunundan Karakalem, gölgelendirme teknikleri, gravür, pastel boya, kuru boya, sulu boya ve baskı teknikleri öğrenmek isteyenleri beklerim.

Dersleri kendi evimde ya da webcam üzerinden işliyorum ama resim dersi uygulamalı olduğu için evimde işlenmesi taraftarıyım. Gerekli malzemeler için ders öncesi mutlaka haberleşmemişiz gerekiyo.

Tepebaşı
₺35/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Resim bölümü mezunuyum. Alanımda oldukça deneyimliyim.. Size yardım etmek isterim..

Derslerimi tamamen öğrenci odaklı işlerim. Kişinin yetenek potnsiyelini ortaya çıkartıp ona göre yön veririm. Gösterip yaptırmak yerine öğrencinin kendi keşfetmesi için çabalarım.

Konak
₺30/saat
Latife
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar üniversitesi resim bölümü öğrencisinden sınava hazırlık yaglı boya ebru baskı dersleri verebilirim.

Sistematik çalışırım derslerimde başarılı bir ögrenciyim liseden beri sanatla ilgileniyorum. Yeterli bilgiye ve yetenege sahip oldugumu düşünüyorum. Severek yaptıgım bir iş olarak görüyorum.

Üsküdar
₺100/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Plastik Sanatlar Öğretmeninden çocuklara , yetişkinlere bireysel ya da grup çizim özel dersi

Derslerimi öğreninin ihityaçlarını üzerinei nşa ediyorum. Her öğrencinin tek bir sorunu varmış gibi dursada her insan eşssizdir. ve ihtiyaçları aslında farklıdır. En önemlisi insanların öğrenme şekilleri farklıdır. Kimisinde uzun uzun anlattığım gibi kimi öğrencide sadece çizerek ya da göstererek öğretirim. Ben öğrenciyi hep pozitif sözcüklerle motive ederim.

₺75/saat
Mehmet muhittin
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Görsel Sanatlar Eğitimi/Tekstil Tasarım/Temel Sanat Eğitimi/Karakalem/Boyama Teknikleri / Tekstil Kalite Eğtimi

Derslerime; Kişinin Kabiliyet analizini yaparak ihtiyaç duyduğu ve kabiliyetinin verimli olduğu alanlara göre başlangıç yaparak başlarım. Öğrencim üzerinden ,sağlıklı bir analiz oluşturamazsam ,TEMEL Sanat Eğitimi ile başlayarak ,Sanatsal Melekelerini geliştirip ,Ana temel oluştururum.Onun Üzerinden Gelişimine Göre Proğramlamamı yaparak ilerlemesini sağlarım.

Beşiktaş
₺50/saat
Nerminnur
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlara hazirlik , karakalem ,perspektif,yağliboya, akrilik ve çizim teknikleri dersi verilir

Her yaş grubuna,öğrencinin istediği alana yönelik ve öğrencinin belirlediği zamanlara uygun ders yöntemiyle ilerlenir. Resim alanın teknikleriyle birlikte araştırmaları, sanat tarihi ve çağdaş sanat üzerine de bilgilendirme ve kaynakça ile konular işlenir. Öğrencinin hangi malzeme ve teknik üzerine çalışmak istediği kendisinin seçimine bırakılır.

Bahçelievler
₺45/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Çeşitli Sanat Eğitimleri (Workshoplar - Temel İç Mimarlık -Maket -Resim-Dekarasyon)

İlk dersimde öğrencimi tanımaya yönelik bir yol izlerim. Daha sonra onun öğrenme biçimine göre bir yol haritası oluşturup çalışmalarıma başlarım. Derslerim Anaokulu öğrencilerinden lise öğrencilerine kadar herkese açıktır. 1 saatlik süremiz o kadar akıcı ve hızlı geçecektir ki. Zamanımızın nasıl dolduğunu fark edemeyeceksiniz.

Zeytinburnu
₺60/saat
Aybike
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Öğrencisinden ilkokul - ortaokul - lise ve yetişkinlere resim hobi dersi verilir

Resim bir sanat bu sanatı icra ederken müzik eşliğinde oldukça sakinleştirici bir ortamda üretim yaparız belli teknikleri öğretirim bu şekilde.

Konak
₺50/saat
Irem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Güzel Sanatlar öğrencisinden her seviyeye (okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, üniversiteye hazırlık, hobi) uygun resim dersleri :)

Derslerimiz her öğrencinin isteklerine ve seviyesine göre kişisel olarak planlanır. Ulaşmak istediğiniz seviye, yaşınız ve çalışmak istediğiniz materyallerle size uygun bir çalışma düzeni oluşturacağız.

₺40/saat
Gülcan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çömlekçilik, seramik ve endüstriyel seramiği merak edenlere, ilgi duyanlara yönelik plastik sanatlar dersi

Derslerimi işlemeden önce mutlaka bir program hazırlarım. Bu programlar dersini vereceğim öğrencilerin yaş aralığına göre değişiklik gösterebilir. Teorik kısımlar haricinde uygulamalı bölümleri anlatarak değil, uygulamayı yaparak göstermeyi tercih ederim.

Tokat
₺80/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Her yaş grubuna uygun bireyselleştirilmiş resim dersi resim iş öğretmenliği son sınıf öğrencisi tarafından verilmektedir

HER YAŞ GRUBUNA HİTAP EDEBİLECEK EĞİTİM DONANIMINA SAHİBİM VE YAŞ GRUBUNA GÖRE UYGULANACAK PLAN DAHİLİNDE TEKNİK VE YÖNTEMLER OLDUĞU İÇİN DEĞİŞİKLİK GÖSTERECEKTİRLER .

Yıldırım
₺35/saat
Ayten donmez
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim sinavlari olan okullara hazirlik icin bir numarayiz. bireysel egitim de verilir

derslerimiz 40 dk. ve ogrencinin istegine gore calisma programi hazirliyoruz. seviyelere gore gruplar olusturuyoruz. karakalem.pastel.guvaj boya. sulu boya.

Çankaya
₺65/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Mini mini büyüklerin ve minilerin hayalleriyle renklenen terapik, yaratıcı ve eğlenceli sanat dersleri verilmektedir.

Sanat tarihi, sanat eleştirisi, estetik ve uygulamadan oluşan ve varlıklarını sanattan alan bu dört farklı disiplini bir araya getirerek çocukların eğitilmesine, onlardaki yeteneklerin daha sistematik bir anlayışla açığa çıkarılmasına, yaratıcılıklarının da aynı şekilde geliştirilmesine yönelik bir eğitim anlayışını içeren yapısalcı eğitime yönelik dersleri yap

Çankaya
₺70/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi grafik bölümü yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık veya hobi amaçlı resim, gravür vb. dersler verilmektedir.

Derslerimiz kişinin kendi çizgisini ve tarzını bulmasına yönelik, özgür bir biçimde sürecek olup eğlenceli ve dinamik bir şekilde işlenecektir.öncelikle sizlerin eğilimlerini ve tarzlarını gözlemleyip bir eğitmen olarak sizleri en iyi şekilde yönlendirecek ve kendi tarzınızı bulmuş olarak gelişiminize katkıda bulunacağım.

Çankaya
₺55/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Her Yaş Grubu İçin Akrilik Boya ile Taş Boyama Dersleri ve İllüstrasyon Tasarımı Verilmektedir.

Ders içeriğinin paylaşılması, materyallerin tanıtımı, daha önce yapılmış çalışmaların paylaşımı ve sonrasında da herkesi tasarım konusunda yüreklendirerek kendileri için bir örnek çizime başlatmak ve ürünleri kısa süreli deneyimleme süresi tanımak. Tüm süre 1 gün içinde max.

Tepebaşı
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Donanımlı ve tecrübeli görsel sanatlar öğretmeni - Her türlü resim tekniğini pratik ve kalıcı öğrenme.

Öncelikle çalışacağım arkadaşımın mevcut seviyesini belirlemeye yönelik çalışmalar yapar, bilgisi olsa bile eksik ya da yanlış öğrenmiş olma ihtimaline karşı o konuları uygulamalı ve bizzat takip eşliğinde tekrar işler ardından buna dair her birini tek tek işleyerek - parçadan bütüne gidiş yöntemi izlerim.

Ankara
₺25/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Yağlı boya düşündüğünüzden daha kolay! Üniversite öğrencisinden temel ve orta seviyeyağlı boya dersleri

Dersler temel eğitim olan boya karıştırma, fırça temizleme vb. başlıklar altında başlayıp ilerleyen zamanlarda çeşitli eserler ortaya çıkartmaya yöneliktir. Öğrencinin tekniğini ve hayal gücünü geliştirmek için çeşitli etkinlikler de mevcuttur. Hayal gücünü dışarıya yansıtmak isteyen her insana yönelik ders vermekteyim.

Balçova
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültesini bitirmiş bir tasarımcıyım.resim ve tasarım alanlarında ilerlemek isteyen veya hobi olarak yapmak isteyen sanat sever herkese ders verebilirim

Sanat sonsuz ve ayrı bir dünya. Öncelikle ders vereceğim kişinin ne derece bilgisi olduğunu ölçüp,hangi alana daha çok ilgi duyduğunu öğrendikten sonra temel kavramlardan başlayarak kendi bilgi birikimim ve tecrübemi ona aktarmak öncelikli hedefim. Kişinin yeteneğini kapasitesinin en üst seviyesine çıkaracak,kendisini sıkmadan,zorlamadan,eğlenceli bir eğitim benim vizyonum.

₺60/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

Trakya Üniversitesi Resim-İş öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden Lise ve Üniversite yetenek sınavlarına giriş dersleri

Derslerime temelden başlayıp önce öğrencinin neler yapabildiğini hangi konularda eksik kaldığını anlamaya yönelik çalışırım. Bazı basit tekniklerle işin özünü kavramaya çalışırız. Okulların yetenek sınavlarındaki isteklerine yönelik çalışmaya devam ederiz. Derslerim lise ve üniversite düzeyinde yetenek sınavlarına girecek öğrenciler içindir.

İzmir
₺40/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarımı mezunu, grafiker, corel illustrator photoshop vb prgoramlara hakim matbaa dijital lazer kesim bilgili

Başlangıç seviyesinden baskı ve sunuma kadar kişi bilgisine göre anlayabileceği hızda uygulamalı konu anlatımı yapabilirim. Yapılan hataları daha iyi anlaması için baskı alabilirim. Her yaş grubuna, her mesleki ihtiyaca göre, piyasa ihtiyaçları doğrultusunda birebir uygulamalı özel ders.

Esenyurt
₺65/saat
Tuana
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi mezunu öğrenciden İstanbul'da ilkokul, lise ve üniversite seviyesinde resim dersleri

-İç mekan tasarımı/tekniker -9 yıldır profesyonel resimle ilgili -Port ressamından eğitimli -Güzel sanatlar resim bölümü mezunu -Gün içerisinde sürekli çizerek pratik yapmakta -ilkokul, ortaokul, lise ve GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK EĞİTİMİ Ders içeriği: -temel şekillere çizim -karakalem -teknik bilgiler -renk bilgisi -yağlı boya -pastel boya -soft pastel -akrilik boya -sulu

Tepebaşı
₺50/saat
Ogulcan
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans mezunu . profesyonel olarak resimle ugrasiyorum. Guzel sanatlara hazirĺık, hobi, (karakalem, akrilik, yagli boya, suluboya vb), bunun disinda tasarim ve resim alaninda profesyonel destek

Derslerimi öncelikle ogrencinin isteklerini dinleyerek buna yonelik bir calisma duzeni olustururum. Bu durum hobi ya da universite lise hazirlik tercihine gore degisiklik gosterebilir. Derslerin ogrenciyi cok bogmayacak bicimde olmasina dikkat ederim. Istek ve calismanin birlikte surdurulmesiyle ortaya cikan sonuclari birlikte degerlendirerek farkindalik saglanmasini hedeflerim.

Beylikdüzü Osb
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Resim ve fotoğraf öğretmenin den Resim ve Fotoğraf dersleri ilk ders ücretsiz :)

Derslerim de öncelikle öğrencinin nasıl bir ders almak istediğine bağlı güzel sanatlara hazırlık için ders alan bir öğrenci ye öncelikle temel bilgileri verip yeteneğini göstermesi için fırsat veririm yetişkinler e ve 7 yaş üstü çocuklara eğitim veriyorum yeteneklerini geliştirmelerinde yardımcı olurum 1 saatlik dersi en verimli bi şekilde geçirmek asli ilkemdir

Yenimahalle
₺50/saat
Ayşen
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi resim -iş öğretmenliği mezunu ve Gazi üniversitesi resim-iş yüksek lisans öğrencisi den resim - heykel kursu

Yaş grupları ve algı düzeylerine göre dersin işleyici farklılık gösterecektir. Hayal gücünü destekleyerek ve en önemlisi öğrencisinin zevk alabileceği şekilde program oluşturarak ders işleyişi belirlenir. Yaş grubuna uygun boya seçimi yapılarak derse başlanacaktır.

Mamak
₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara, yetenek sınavlarına ve hobi olarak özel resim dersleri

Ders başında yeni öğrencimi tanımak, onun hangi amaç ile özel ders aldığını ve resmi hayatında ne için önemli olduğunu öğrenirim. Daha sonrasında öğrencinin gelişim düzeyine uygun belirli bir konu çerçevesinde öğrencinin mevcut potansiyeli görebilmek adına bir çalışma gerçekleştirilir.

₺50/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Özel yetenek resim sınavlarına girmek artık çok kolay 100/100 sınav kazanmak mümkün

Ògrencinin seviyesine göre ders islerim eksi ve artilarini görürüm ona göre yön veririm daha pratik daha garantili programlar secerim cünkü zamanla yarisiyorlar hangi iniversiteyi istiyorlarsa o kisiyi o üniversitenin alim sartlarina göre hazirlarim yeterki buna inansinlar basari inanmaktan gecer

Nizip
₺40/saat
Salih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karakalem resim dersi verilir. Portre siparişi alınır. Güzel sanatlara hazırlık dersleri verilir

Derslerimi öncelikle öğrencinin seviyesini belirleyecek başlarım. Öğrencinin ilgi ve isteklerine göre program oluşturup calismalara başlarız.

₺50/saat
Ayişe
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tezli Yüksek Lisans Resim Öğretmeninden Resim, Ahşap Yakma ve Renkli Camlardan Vitraj Yapma Dersi verilir.

Derslere başlamadan ahşaplarımızı ve makinamızı hazır ederiz. Resim yapacaksak boyalarımızı kağıtlarımızı fırça ve kara kalemlerimizi hazır ederiz. Vitraj yapacaksak önce yapacağımız desen ve ya fotoğraf seçilir sonra renkli camlar hazır edilir.

₺25/saat
Sedat
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmeninden, Güzel Sanatlara hazırlık ya da hobi amaçlı bireysel veya grup dersleri

Derslerimde genellikle kişiye bir tarzı veya belli bir yönelimi dikte etmek yerine onun tarzını ve yönelimi öğrendikten sonra onu geliştirerek potansiyelini ortaya çıkarmaya yönelik geçiyor ki bu durum sonucunda daha fazla başarı ve haz elde ediliyor. Resim bir tutkudur eli kalem/fırça tutabilen herkes resim yapabilir herhangi bir yaş sınırlaması olamaz.

Bursa
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Resim is ogretmenligi ogrencisinden ilkokul ve lise seviyesindeki ogrencilere resim ve yetenek sinavlarina hazirlik dersleri

Dersi ogrencinin bilissel ve psikolojik duzeyine gore islerim. Belli bir kuram strateji yontem ve teknik asamalariyla islerim. Derse ogrencinin ilgisini cekerek yani probleme dayali islerim ogrencinin ogretim surecinde aktif tutulmasi onemli iken ayni zamanda onun hem bilissel hem kisisel hemde psikolojik sureci goz onune alarak ders islerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Özel ders hocanızla resim desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor