Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden resim özel dersleri

154 online özel ders öğretmeni sizi bekliyor

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Resim öğren

Üsküdar
₺100/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Plastik Sanatlar Öğretmeninden çocuklara , yetişkinlere bireysel ya da grup çizim özel dersi

Derslerimi öğreninin ihityaçlarını üzerinei nşa ediyorum. Her öğrencinin tek bir sorunu varmış gibi dursada her insan eşssizdir. ve ihtiyaçları aslında farklıdır. En önemlisi insanların öğrenme şekilleri farklıdır. Kimisinde uzun uzun anlattığım gibi kimi öğrencide sadece çizerek ya da göstererek öğretirim. Ben öğrenciyi hep pozitif sözcüklerle motive ederim.

Narlıdere
₺100/saat
Erdal
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Usta'dan Resim, Desen, İllüstrasyon, Karikatür, Foto Manipülasyon ve Grafik Tasarım için özel dersler...

İşi temelinden almayı severim. Bu durum ders almak isteyenin isteğine göre şekillendirilebilir. Örneğin Karikatür, illüstrasyon, foto manipülasyon ve grafik tasarımı eğitimleri için resim temel bilgileri kesinlikle öğretilmelidir. Sadece grafik tasarımı için söylüyorum, kursiyer istemezse bu bilgi ve öğreti verilmez. Doğrudan teknik bilgiler ve program eğitimine girilir.

Altındağ
₺50/saat
Alev
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi mezunu ;Alanına hakim, yağlı boya, akrilik, suluboya, desen ve güzel sanatlara hazırlık konusunda tecrübeli öğretmenden özel ders.

Derslerime temel çizgi teknikleri, ve çizgi değerini öğreterek başlarım. Daha sonra ışık - gölge ve ışığın cisim üzerindeki etkilerini özümseterek temel desen teknikleri ile ilerlerim. Oran - orantı, Anatomi ve ışık-gölge çalışmalarının kavranmasının ardından renkli çalışmalara geçiş için zemin hazırlamayı sağlarım.

Muratpaşa
₺30/saat
Şenay
İlk ders ücretsiz!

Antalya da güzel sanatlara hazırlık, karakalem ,desen ,suluboya ,akrilik yağlıboya ....dersleri verilir.

Öğrencide motivasyonu sağladıktan sonra ders yaparım isteksiz bıkkın yorgun öğrencilere zevk alacağı eğlenceli dersler yaparım.

Melikgazi
₺80/saat
Meryem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sanata dair grup ve bireysel olarak hobi (ebru moda tasarım ahsap boyama yağlı boya akrilik tablolar vs) veya güzel sanatlara hazirlik kursu verilir..

6 yıllık tecrübe ile Grup veya bireysel olarak kendi zevk ve isteklerine bagli gerek tarz geliştirmek gerekse sanata dair herşeyi aktararak eğlenceli bir o kadarda dosthane aile ortamında gibi hissettirecek bir eğitim ortamı sunuyorum. Öğrencilerimin kendilerini özgür hissettirecek bir eğitim ortamı sağlıyorum.

İstanbul
₺75/saat
Mehmet muhittin
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Görsel Sanatlar Eğitimi/Tekstil Tasarım/Temel Sanat Eğitimi/Karakalem/Boyama Teknikleri / Tekstil Kalite Eğtimi

Derslerime; Kişinin Kabiliyet analizini yaparak ihtiyaç duyduğu ve kabiliyetinin verimli olduğu alanlara göre başlangıç yaparak başlarım. Öğrencim üzerinden ,sağlıklı bir analiz oluşturamazsam ,TEMEL Sanat Eğitimi ile başlayarak ,Sanatsal Melekelerini geliştirip ,Ana temel oluştururum.Onun Üzerinden Gelişimine Göre Proğramlamamı yaparak ilerlemesini sağlarım.

Bahçelievler
₺45/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Çeşitli Sanat Eğitimleri (Workshoplar - Temel İç Mimarlık -Maket -Resim-Dekarasyon)

İlk dersimde öğrencimi tanımaya yönelik bir yol izlerim. Daha sonra onun öğrenme biçimine göre bir yol haritası oluşturup çalışmalarıma başlarım. Derslerim Anaokulu öğrencilerinden lise öğrencilerine kadar herkese açıktır. 1 saatlik süremiz o kadar akıcı ve hızlı geçecektir ki. Zamanımızın nasıl dolduğunu fark edemeyeceksiniz.

₺40/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar resim bölümü öğrencisinden istediğiniz tarz ve teknikte resim dersi siz yeter ki isteyin

Öncelikle öğrencinin hazır bulunuşluluğu önemli bunun üzerine bir yöntem belirlenir ve belli periyodlarla ilerleme sağlanır.

₺40/saat
Gülcan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çömlekçilik, seramik ve endüstriyel seramiği merak edenlere, ilgi duyanlara yönelik plastik sanatlar dersi

Derslerimi işlemeden önce mutlaka bir program hazırlarım. Bu programlar dersini vereceğim öğrencilerin yaş aralığına göre değişiklik gösterebilir. Teorik kısımlar haricinde uygulamalı bölümleri anlatarak değil, uygulamayı yaparak göstermeyi tercih ederim.

Tokat
₺80/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Her yaş grubuna uygun bireyselleştirilmiş resim dersi resim iş öğretmenliği son sınıf öğrencisi tarafından verilmektedir

HER YAŞ GRUBUNA HİTAP EDEBİLECEK EĞİTİM DONANIMINA SAHİBİM VE YAŞ GRUBUNA GÖRE UYGULANACAK PLAN DAHİLİNDE TEKNİK VE YÖNTEMLER OLDUĞU İÇİN DEĞİŞİKLİK GÖSTERECEKTİRLER .

₺40/saat
Muhammet ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir çizgi film- animasyon öğrencisininden çizim(düzeye göre karakter tasarımı vb. ) dersleri.

Dersi işleme şeklim kişiye göre değişebilmekle birlikte, tekniği veya teoriyi öğretip, bol pratik ardından geri dönüşlerle gelişimi sağlamaya yöneliktir. Vakit değerli olduğu için Zamanı iyi değerlendirmeye çalışacağız. Ders olmadığı zamanlarda verilecek işleri yapmanızı bekleyeceğim. Vaktimi boşa harcadığımı düşündüğüm zaman dersler bitecektir.

₺30/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji ve sağlık öğrencisinden Antalya'da ilkokul düzeyi öğrencilerine matematik,fen ,lise öğrencilerine resim ve gitar dersi verilir.

Antamaya dayalı dersleri önce anlatırım,sonra örnekler üzerinde pekiştirme yaparım daha sonra ders alan öğrenci üzerinde uygulamalı anlatırım.Resim ve gitar dersi ise uygulamalı anlatırım.

Çankaya
₺65/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Mini mini büyüklerin ve minilerin hayalleriyle renklenen terapik, yaratıcı ve eğlenceli sanat dersleri verilmektedir.

Sanat tarihi, sanat eleştirisi, estetik ve uygulamadan oluşan ve varlıklarını sanattan alan bu dört farklı disiplini bir araya getirerek çocukların eğitilmesine, onlardaki yeteneklerin daha sistematik bir anlayışla açığa çıkarılmasına, yaratıcılıklarının da aynı şekilde geliştirilmesine yönelik bir eğitim anlayışını içeren yapısalcı eğitime yönelik dersleri yap

Çankaya
₺70/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi grafik bölümü yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık veya hobi amaçlı resim, gravür vb. dersler verilmektedir.

Derslerimiz kişinin kendi çizgisini ve tarzını bulmasına yönelik, özgür bir biçimde sürecek olup eğlenceli ve dinamik bir şekilde işlenecektir.öncelikle sizlerin eğilimlerini ve tarzlarını gözlemleyip bir eğitmen olarak sizleri en iyi şekilde yönlendirecek ve kendi tarzınızı bulmuş olarak gelişiminize katkıda bulunacağım.

Çankaya
₺55/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Her Yaş Grubu İçin Akrilik Boya ile Taş Boyama Dersleri ve İllüstrasyon Tasarımı Verilmektedir.

Ders içeriğinin paylaşılması, materyallerin tanıtımı, daha önce yapılmış çalışmaların paylaşımı ve sonrasında da herkesi tasarım konusunda yüreklendirerek kendileri için bir örnek çizime başlatmak ve ürünleri kısa süreli deneyimleme süresi tanımak. Tüm süre 1 gün içinde max.

Tepebaşı
₺50/saat
Berkant
İlk ders ücretsiz!

17 Yıllık Graffiti Sanatçısından Sanatçısından Temel ve İleri Düzey Sanat ve Tasarım Eğitimi

Derslerimi Kendi Hazırladığım Temel Eğitim Kitapçığı ile başlarım. Bu kitapçığı ücretsiz olarak dersi alacak kişiye gönderirim. Haftalık belirlenen saatlerde canlı yayın veya yüzyüze eğitimlerimi veririm. Eğitim yaş kitlem genel olarak 7 - 30 yaş aralığıdır.

Tepebaşı
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Donanımlı ve tecrübeli görsel sanatlar öğretmeni - Her türlü resim tekniğini pratik ve kalıcı öğrenme.

Öncelikle çalışacağım arkadaşımın mevcut seviyesini belirlemeye yönelik çalışmalar yapar, bilgisi olsa bile eksik ya da yanlış öğrenmiş olma ihtimaline karşı o konuları uygulamalı ve bizzat takip eşliğinde tekrar işler ardından buna dair her birini tek tek işleyerek - parçadan bütüne gidiş yöntemi izlerim.

Balçova
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültesini bitirmiş bir tasarımcıyım.resim ve tasarım alanlarında ilerlemek isteyen veya hobi olarak yapmak isteyen sanat sever herkese ders verebilirim

Sanat sonsuz ve ayrı bir dünya. Öncelikle ders vereceğim kişinin ne derece bilgisi olduğunu ölçüp,hangi alana daha çok ilgi duyduğunu öğrendikten sonra temel kavramlardan başlayarak kendi bilgi birikimim ve tecrübemi ona aktarmak öncelikli hedefim. Kişinin yeteneğini kapasitesinin en üst seviyesine çıkaracak,kendisini sıkmadan,zorlamadan,eğlenceli bir eğitim benim vizyonum.

₺60/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

Trakya Üniversitesi Resim-İş öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden Lise ve Üniversite yetenek sınavlarına giriş dersleri

Derslerime temelden başlayıp önce öğrencinin neler yapabildiğini hangi konularda eksik kaldığını anlamaya yönelik çalışırım. Bazı basit tekniklerle işin özünü kavramaya çalışırız. Okulların yetenek sınavlarındaki isteklerine yönelik çalışmaya devam ederiz. Derslerim lise ve üniversite düzeyinde yetenek sınavlarına girecek öğrenciler içindir.

Esenyurt
₺65/saat
Tuana
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi mezunu öğrenciden İstanbul'da ilkokul, lise ve üniversite seviyesinde resim dersleri

-İç mekan tasarımı/tekniker -9 yıldır profesyonel resimle ilgili -Port ressamından eğitimli -Güzel sanatlar resim bölümü mezunu -Gün içerisinde sürekli çizerek pratik yapmakta -ilkokul, ortaokul, lise ve GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK EĞİTİMİ Ders içeriği: -temel şekillere çizim -karakalem -teknik bilgiler -renk bilgisi -yağlı boya -pastel boya -soft pastel -akrilik boya -sulu

Arnavutköy
₺50/saat
Yeliz
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim Bölümü Yüksek Lisans Mezunuyum mesleğimi severek ve eğlenerek yapıyorum

Seviyeyi belirdikten sonra temel sanat eğitiminden başlar uygulamalı olarak ve diyalog halinde öğrencinin anlama düzeyini hem teorik hem pratik bilgi ile birlikte geliştiririm. Öğrencilerimden dönütler alarak dersin daha verimli geçmesi için farklı disiplinlerden de yararlanırım. Çalışma düzeyi ve yaşı olarak 10 yaştan 75 yaşına kadar yaş aralığında çalışabilirim.

Yenimahalle
₺50/saat
Ayşen
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi resim -iş öğretmenliği mezunu ve Gazi üniversitesi resim-iş yüksek lisans öğrencisi den resim - heykel kursu

Yaş grupları ve algı düzeylerine göre dersin işleyici farklılık gösterecektir. Hayal gücünü destekleyerek ve en önemlisi öğrencisinin zevk alabileceği şekilde program oluşturarak ders işleyişi belirlenir. Yaş grubuna uygun boya seçimi yapılarak derse başlanacaktır.

Mamak
₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara, yetenek sınavlarına ve hobi olarak özel resim dersleri

Ders başında yeni öğrencimi tanımak, onun hangi amaç ile özel ders aldığını ve resmi hayatında ne için önemli olduğunu öğrenirim. Daha sonrasında öğrencinin gelişim düzeyine uygun belirli bir konu çerçevesinde öğrencinin mevcut potansiyeli görebilmek adına bir çalışma gerçekleştirilir.

₺50/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Özel yetenek resim sınavlarına girmek artık çok kolay 100/100 sınav kazanmak mümkün

Ògrencinin seviyesine göre ders islerim eksi ve artilarini görürüm ona göre yön veririm daha pratik daha garantili programlar secerim cünkü zamanla yarisiyorlar hangi iniversiteyi istiyorlarsa o kisiyi o üniversitenin alim sartlarina göre hazirlarim yeterki buna inansinlar basari inanmaktan gecer

₺75/saat
Ibrahim halil
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi resim iş öğretmenliği öğrencisinden tüm boya teknikleri ve resim dersi verilir.

Ogrencilerin zevk alarak sıkılmadan hem kavrayıp hem de uygulayabilme yeteğini geliştirecek düzeyde keyifle işlemekten yanayım.Zorlamadan zamanla pratik yaparak gerçekleştirmekten yanayım.

₺50/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Birçok popüler sanat dergisinin çizerliğini yapmış, sergilere katılmış, özel olarak ve akademide ders vermiş tecrübeli biri olarak başlangıç seviyeden ileri seviyeye kadar ders vermekteyim.

Ders sürecine temel çizim teknikleriyle başlıyorum. Daha sonra farklı materyallerle (suluboya, kuruboya, yağlıboya, akrilik, pastel vb. ) temel tekniklerini öğreterek devam ediyorum. Öğrenci bu süreç sonunda ve ya derse başlarken özellikle ilerlemek istediği alan olursa (örneğin karakalem) o alan üzerinden ileri seviyeye doğru resim derslerine devam ediyoruz.

₺60/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar öğretmeninden hobi amaçlı yada Güzel sanatlar lise ve üniversite sınavına hazırlık kursu verilir.

Hobi kurslarında öğrenciyle birlikte zaman ve mekan belirleyip doğada çalışmalar yapabiliyoruz. Sınava yönelik resim çalışmalarımızda daha düzenli ve disiplinli haftada en az 3 gün çalışıyoruz. Aynı gün hem imgesel hemde desen çalışmaları yapıyoruz.

Çorlu
₺30/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Küçük yaşlardan beri resim yaparım. Annem resim öğretmenliği yapmaktadır. Daha öncesinde kendisiyle beraber birkaç yıl kadar resim kursu vermiştim

Yağlı boya yapmak isteyen biri için bile önce karakalem öğrenmek şarttır. Derslere önce kişinin isteğine de bağlı olarak ayrıntılı veya ayrıntısız şekilde karakalem öğretirim.

Nizip
₺40/saat
Salih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karakalem resim dersi verilir. Portre siparişi alınır. Güzel sanatlara hazırlık dersleri verilir

Derslerimi öncelikle öğrencinin seviyesini belirleyecek başlarım. Öğrencinin ilgi ve isteklerine göre program oluşturup calismalara başlarız.

₺50/saat
Ayişe
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tezli Yüksek Lisans Resim Öğretmeninden Resim, Ahşap Yakma ve Renkli Camlardan Vitraj Yapma Dersi verilir.

Derslere başlamadan ahşaplarımızı ve makinamızı hazır ederiz. Resim yapacaksak boyalarımızı kağıtlarımızı fırça ve kara kalemlerimizi hazır ederiz. Vitraj yapacaksak önce yapacağımız desen ve ya fotoğraf seçilir sonra renkli camlar hazır edilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Özel ders hocanızla resim desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor