Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Antalya Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 16 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Antalya resim öğretmenleri seçeneklerimiz

Muratpaşa
₺30/saat
Şenay
İlk ders ücretsiz!

Antalya da güzel sanatlara hazırlık, karakalem ,desen ,suluboya ,akrilik yağlıboya ....dersleri verilir.

Öğrencide motivasyonu sağladıktan sonra ders yaparım isteksiz bıkkın yorgun öğrencilere zevk alacağı eğlenceli dersler yaparım.

Bahtılı Köyü Köyü/Kepez
₺70/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi öğrencisi grafik tasarım bölümü öğrencisi aynı zamanda resim bölümü mezunuyum resim akrilik yağlı boya karakalem dersleri veriyorum

Derslerim de istenilen konu üzerinden 1 saat ve 10 dk mola olmak üzere işlerim eksik görülen konuların üzerinde dururum verimlilik sağlamak için

Muratpaşa
₺50/saat
Aylin mine
İlk ders ücretsiz!

Meslegi Hemsire yeni mezun olmus bir arkadastan klasik resim dersleri , resimi sevdirmek , pekiştirmekte yardimci olmak isteyen.

Ilk basta klasik kiyafet cizimlerinden abiye , elbise vs baslayip kara kalem le devam etmek boyama tekniklerini kavratmak .

Konyaaltı
₺25/saat
Rengin
İlk ders ücretsiz!

Trakya üniversite güzel sanatlar fakültesi resim mezunuyum aynı zamanda sanat ve tasarım alanında yüksek lisans yapmaktayım güzel sanatlar lisesi, üniversiteye hazırlık ve hobi kursları veriyorum. Hob

Çocuklar için farklı ve eğlenceli materyaller kullanmayı seviyorum. Renkleri çokça kullanmayı severim. Her yaş gurubuna temelden başlayan resim dersleri vermeye hazırım.

Muratpaşa
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!
Antalya
₺75/saat
Havva nur
İlk ders ücretsiz!

Hobi resim veya güzel sanatlara hazırlık konularında teknik ve hobi eğitimleri verilmektedir.

Hobi ve teknik eğitim sistemleri biraz farklıdır. Güzel sanatlara hazırlık öğrencilerini sınava yönelik bir eğitim programı uygularken. Hobi için alınan derslerde boya teknikleri ve hobi teknikleri isteğe göre de teknik bir program uygularım.

Muratpaşa
₺50/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim bölümü mezunuyum. Resim teknikleri üzerine çalışmak isteyenler iletişime geçebilirler.

Derslerimi temek sanat eğitiminden başlayıp ilerleyen süreçlerde renk bilgisine giriş yapıyorum. Üniversite hazırlık için karakalem ağırlıklı çalışıyoruz.

Konyaaltı
₺50/saat
Setenay
İlk ders ücretsiz!

Her yaşa uygun hobi veya akademik resim eğitimi verilir. Akrilik,yağlıboya,suluboya,karakalem,kumaş boyama vb

Ders başlagıcı öğrencinin çizim kabiliyetinin seviyesini ölçerim. Daha sonra seviyeye uygun çizim teknikleriyle temel giriş yaparım. Tercih edilen bir boyama tekniği varsa onun eğitiminden devam ederim.

Kepez
₺30/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Antalya içinde Hobi ve güzel sanatlara hazırlık kursu kara kalem ve diğer teknikler

Hazırlık kurslarında temel sanat eğitiminin önemini anlatarak başlarım ve figür çizimine önem veririm hobi kursunda ise öğrencinin isteğine bağlı olarak yönlendirmeler yaparım

Muratpaşa
₺30/saat
Nida
İlk ders ücretsiz!

İçinizdeki yaratıcılığı tekrar ortaya çıkarmak için, alın kağıt ve kalemi! Şimdi başlıyoruz!

Ders işlerken müziğin resme yardımcı olacağını düşündüğümden, öğrencilerimin sevdiği ya da benim o an uygun gördüğüm müziği açarım. Önce hayal dünyasına inmeye çalışırım ve resmi öğrencime sevdiririm.

₺25/saat
Elif su
İlk ders ücretsiz!

Yıllarca uzman eğitim almış üniversite öğrencisinden her çeşit boya ve kalemle özel ders.

Derslerimde öncelikle öğrenciyi tanımaktan yanayım ve öğrenciye uygun resim dalını seçmekle başlıyorum. İkimizin de dersten keyif alması için ortaya Harika eserler çıkması için bütün malzemeyle öğrenciyi bağdaştırıyorum.

₺100/saat
Behice başak
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Üniversitesi mezunu, sanat ve tasarım alanında deneyimli öğretmen, atölye ortamında ders.

Derslerimi kişinin özel bir tercihi yoksa deneysel sanat çalışmaları şeklinde, deneyerek öğrenme üzerine işlerim. Kişinin özel tercihlerine ve öğrenme biçimine göre derslerimi isleyisimi sekillendiririm.

₺70/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar öğrencisiyim Merakı Olan Arkadaşlara Yardım Etmek İsterim:)

Ölçülerden temelden başlıyorum yüzün oranları perspektif ufuk çizgisine göre değişen boyutlar vs. Daha sonra detaya inip konuları zorlaştırıyorum.

₺30/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji ve sağlık öğrencisinden Antalya'da ilkokul düzeyi öğrencilerine matematik,fen ,lise öğrencilerine resim ve gitar dersi verilir.

Antamaya dayalı dersleri önce anlatırım,sonra örnekler üzerinde pekiştirme yaparım daha sonra ders alan öğrenci üzerinde uygulamalı anlatırım.Resim ve gitar dersi ise uygulamalı anlatırım.

₺40/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar resim bölümü öğrencisinden istediğiniz tarz ve teknikte resim dersi siz yeter ki isteyin

Öncelikle öğrencinin hazır bulunuşluluğu önemli bunun üzerine bir yöntem belirlenir ve belli periyodlarla ilerleme sağlanır.

₺70/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Resim yapmak isteyen her yaş grubu için Antalya'da yağlı boya, karakalem, suluboya dersleri

Dersler genel olarak uygulamalı olup öğrencinin eğilimine göre şekillenmektedir. Her yaş için uygundur. Öğrenci isteğine göre reprodüksiyon çalışması yapılırken sanat tarihi ile ilgili sohbetler ile ders zenginleştirilebilir. Suluboya, akrilik, yağlı boya, karakalem, röprodüksiyon, temel tasarım, pastel boya gibi çalışmalar yapılarak ders verilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
Antalya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Antalya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

Antalya resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Antalya merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Antalya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.