Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

çizim özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 81 yorumlu star öğretmenlerimiz.

81 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺81

2 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 2 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Çizim öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Plastik sanatlar alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰Çizim dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

Çizim dersi fiyatı saatlik ortalama 81 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • çizim öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden Çizim dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile Çizim dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Çizim online dersleri almak mümkün mü?

Çizim öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online Çizim dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓Çizim dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

532 çizim öğretmeni çizim dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

532 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ Çizim öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

81 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Çizim öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Çizim öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Çizim öğretmeni ile çok daha güzel resimler çizebilirsiniz

Türkiye’de Özel Dersler

Türkiye’de özel ders alabileceğiniz ve kendinizi akademik olarak destekleyebileceğiniz olanaklar oldukça fazla. Öğrenciler derslerinden kaldığı için mi bu böyle? Aslında pek sayılmaz. Bu sadece ailelerin çocuklarını özel ders almaya yönlendirmesi ile alakalı. Özel dersler ile çocuklar kendi eksikliklerine yönelik iyi bir çalışma yapma fırsatı bulurlar. Yani kısacası, özel dersler sayesinde paranızın karşılığını çok daha iyi alırsınız.

 

Tam da bu sebeple birçok veli çocuğunun başarısı için okullardaki eğitim sistemine güvendiğinden daha çok özel derslere güveniyor. Bunun sebebi Türkiye’deki eğitim kötü olması değil, klasik eğitim müfredatı çerçevesinde her öğrenciye özel/kişiselleştirilmiş eğitim verme konusunda yetersiz kalınması. Hal böyle olunca yetenekli öğretmenlerin ne kadar çabaladığının da fazla önemi kalmıyor. Bu sebeple, eğer öğrenci karnesinde yüksek notlar görmek istiyorsa gerçekten sıkı çalışmak durumunda. Bunu bilen veliler için ise çocuklarına özel ders aldırmak güzel bir seçenek olarak ortaya çıkıyor.

 

Aynı zamanda özel dersler sadece okul dersleri için destek sağlamıyor. Farklı yabancı diller, müzik, yoga, resim ve diğer hobi alanlarıyla ilgili derslerden de faydalanabilirsiniz. Eve geldikten sonra rahatlamak ve yeni bir şeyler öğrenebilmek adına harika bir yol denilebilir. Özel dersler genellikle alanında uzman bir kişi tarafından özellikle tasarlanmış bir program şeklindedir. Sorular sorarak aslında okulda öğrendiğiniz bilgilere farklı açıdan yaklaşmanızı sağlar. Birçok kişi alanında uzmanlaşmış ve öğrencilerine yardımcı olmak isteyen öğretmenlerden kendileri için özel olarak hazırlanmış dersler alma fırsatına erişti. İster notlarını yükseltmek için, isterse hobilerini geliştirmek için olsun, Türkiye’de gitgide daha çok insan özel ders almayı seçiyor.

 

Okul Derslerine Destek İçin Özel Ders Alabilirsiniz

Okulda görülen dersler için özel ders almak oldukça yaygın bir seçenektir. Bazı öğrenciler okulda gördükleri matematik, Türk edebiyatı İngilizce, coğrafya gibi derslerin işleyişinden dolayı zorluk yaşarlar. Konuların birikerek büyük bir problem dağı yaratmasını istemeyen veliler ise okul dersleri için çocuklarına özel ders aldırmayı seçerler. Türkiye’deki okul derslerine yardımcı özel ders olanakları artmaya devam ediyor. Bu dersler ilkokul, ortaokul, lise veya üniversite çağındaki öğrencilere destek sağlayabilir. Aynı zamanda üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri formda tutmak için de oldukça faydalı olabilir.

 

Hangi amaçla olursa olsun, özel dersler sayesinde öğrenciler çalışmalarına devam edebilir ve hak ettikleri notları alabilirler. Özel dersler sayesinde kişiselleştirilmiş bir çalışma yöntemiyle öğrencinin konu hakkında güçlü ve zayıf yönleri ortaya çıkarılır. Yabancı diller, matematik, fen bilgisi ya da her ne konuda olursa olsun özel dersler fayda sağlamaktadır. Bazı özel ders hocaları ile kendi seviyenize uygun bir şekilde çalışma fırsatınız da olur. En önemli şey ise öğrenci için doğru yöntemleri uygulayan bir öğretmendir. Okul derslerine yardımcı olması için alınan özel dersler sayesinde öğrencilerin sınıfta zorlandıkları konuları daha etkili şekilde öğrenmesi amaçlanır.

 

Özel Dersler ile Yeni Beceriler Edinebilirsiniz

Özel dersler sadece akademik amaçlarla sınırlı değildir. Giderek daha çok öğretmen farklı alanlarda özel dersler sunmaya başladı. İşaret dili öğrenebilirsiniz, saksafon çalmayı, yemek yapmayı ve hatta örgü örmeyi bile! Özel dersler hep yapmak istediğiniz ancak öğrenmekte zorlandığınız her şeyi öğrenebilmeniz için size harika bir fırsat sunar. Bazen aradığınız dersi bulmanız uzun sürebilir ama çok fazla çeşit mevcuttur. Özellikle şehir dışında yaşıyorsanız bu konuda zorluk yaşayabilirsiniz. Özel dersler aynı zamanda ders konusunu, fiyatı, ders yapılacak yeri seçmenizi de sağlar. Bunlar okulda aldığınız eğitimden bekleyemeyeceğiniz ancak özel dersler sayesinde erişebileceğiniz şeylerdir. Ek olarak, darbuka çalmayı, bale öğrenmeyi, gitar çalmayı, folklör dansını öğrenebileceğiniz dersler alabilirsiniz!

 

Birçok özel öğretmen müzik, sinema, spor ve diğer aktiviteler konusunda yetkindir. Bildiklerini öğrencilerine nasıl geçirebileceklerini çok iyi bilirler. Özel ders alarak okuldaki öğretmenlerinizden farklı olduğunu fark edeceğiniz bir fırsattır. İster yönetim danışmanı olun, isterseniz Osmanlı tarihi uzmanı, okulda veya üniversite derslerinizde bulamayacağınız derslere erişebilirsiniz.

 

Evinizde Özel Ders Alabilirsiniz

Özel dersler yoluyla yeni beceriler edinemenin birçok yolu var. Öğretmeninizin de uygunluğu ile evinizde ders alabilirsiniz. Özel ders almak isteme sebebiniz ne olursa olsun birçok öğretmen evinizde ders vermeyi kabul edecektir.

 

Evinizde ders almak zaman kazanmanız açısından harikadır. Trafikte beklemezsiniz. Evde özel ders öğretmeninizi beklerken ayaklarınızı uzatıp rahatlayabilirsiniz. Düşünmeniz gereken konu ise evde çalışacak uygun ortamı yaratmaktır. Eğer piyano dersi alacaksanız ve evinizde piyano yoksa bu madde sizin için geçerli olmayabilir. Bu durumda öğretmeninizin uygun gördüğü bir yerde ders yapmalısınız.

 

Yine de kendi evinizde ders yapmak size daha rahat hissettirecektir. Özellikle genç öğrenciler bu seçeneği severek kullanırlar. Eğer şan dersleri alıyorsanız, bateri çalacaksanız veya ses çalışması yapacaksanız komşuları gürültü konusunda uyarmanızda fayda var.

 

İnternet Üzerinden Özel Ders Alabilirsiniz

Bazen özel ders öğretmeniniz fiziksel olarak yanınızda olamayabilir. Türkiye çapında birçok özel ders olanağı var ve online ders almak oldukça cazip. Superprof üzerinden tüm özel ders öğretmenlerini listeleyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yerden istediğiniz dersi alabilirsiniz.

 

Skype veya diğer video konferans uygulamaları üzerinden dünyanın öbür ucundan öğretmenlerle çalışabilirsiniz. Matematik dersi alıyorsan ekran paylaşımı yaparak problemleri ekranda görebilir ve çözersiniz. Okulundaki sınavlara veya üniversitede finallere çalışıyorsanız ve şehre uzak yaşıyorsanız online özel ders almak harika bir seçenek.

 

Ayrıca grup dersleri alabilirsiniz. Arkadaşlarınızı toplayın, iş arkadaşlarınızı ikna edin veya ailenizi kafalayın! İster yüz yüze ister online, beraber özel ders almanın tadını çıkarın. İnsanlar seyahat edemediği için online birebir dersler oldukça popüler olmaya başladı. Özel derslerden farkı yüz yüze ve başka kimse olmadan sadece sizin ihtiyaçlarınıza odaklanılarak çalışılması. Çeşiti özel beceriler için farklı gereksinimler olabilir, bazen online ders yapmaktansa öğretmeninizin yanınızda olmasını tercih edebilirsiniz.

 

Türkiye’de Özel Dersleri Nasıl Bulabilirsiniz?

Okulu birincilikle bitirmek veya üniversite sınavında Türkiye derecesi yapmak istiyorsanız ihtiyacınıza göre bir özel ders bulmanız çok kolay. Alacağınız özel dersi çeşitli kurumlar üzerinden de bulabilirsiniz, evde özel ders almayı da seçebilirsiniz, çevrim içi yollara da başvurabilirsiniz! Türkiye’deki herkes özel ders imkanlarından gönlünce faydalanabilir.

 

Özel ders veren öğretmenler öğrenci bulabilmek için bazen marketlere ve dükkanların kapılarına ilan asarlar. İlan panoları çoğunlukla bu tür ilanlarla ve çocuk bakıcısı ilanlarıyla doludur. Her dışarı çıktığınızda dükkan kapılarını inceleyerek güzel bir özel ders ayarlayabilirisiniz.

 

Aynı zamanda özel ders veren özel kurumlar, dershaneler ve kurslar var. Bu kurumlarda da okul derslerine yardımcı özel dersler alabilir ve fizik, kimya, matematik, İngilizce gibi derslerinizde başarıya ulaşabilirsiniz.

 

Yetişkinler için özel ders arayışındaysanız farklı internet siteleri üzerinden arama yapabilirsiniz. Superprof gibi platformlar ders arayan öğrenciler ve ders verebilecek öğretmenleri bir araya getirir. Superprof’un sizlere sunduğu binlerce konuda hevesli ve yetenekli öğretmenler bulabilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?