Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden online veya evinizde başlangıç seviyesinde resim özel dersleri alın

resim alanında 361 özel ders öğretmeni

Resim alanında özel ders öğretmeni seçeneklerimiz

Üsküdar
₺100/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Plastik Sanatlar Öğretmeninden çocuklara , yetişkinlere bireysel ya da grup çizim özel dersi

Derslerimi öğreninin ihityaçlarını üzerinei nşa ediyorum. Her öğrencinin tek bir sorunu varmış gibi dursada her insan eşssizdir. ve ihtiyaçları aslında farklıdır. En önemlisi insanların öğrenme şekilleri farklıdır. Kimisinde uzun uzun anlattığım gibi kimi öğrencide sadece çizerek ya da göstererek öğretirim. Ben öğrenciyi hep pozitif sözcüklerle motive ederim.

Narlıdere
₺100/saat
Erdal
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Usta'dan Resim, Desen, İllüstrasyon, Karikatür, Foto Manipülasyon ve Grafik Tasarım için özel dersler...

İşi temelinden almayı severim. Bu durum ders almak isteyenin isteğine göre şekillendirilebilir. Örneğin Karikatür, illüstrasyon, foto manipülasyon ve grafik tasarımı eğitimleri için resim temel bilgileri kesinlikle öğretilmelidir. Sadece grafik tasarımı için söylüyorum, kursiyer istemezse bu bilgi ve öğreti verilmez. Doğrudan teknik bilgiler ve program eğitimine girilir.

Altıeylül
₺30/saat
Ferhan
İlk ders ücretsiz!

Merhabalar ben sağlık öğrencisiyim ama resme ilgi duyduğum için kendimi bu yönde geliştirdim

Kzjxkx kznxkx kzndn kskdkkf kslfnlx landkf kskdndmmsmdx l dkfndkx lsndmdmd dldd dld dd dd d ddd d. dd.

Altındağ
₺50/saat
Alev
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi mezunu ;Alanına hakim, yağlı boya, akrilik, suluboya, desen ve güzel sanatlara hazırlık konusunda tecrübeli öğretmenden özel ders.

Derslerime temel çizgi teknikleri, ve çizgi değerini öğreterek başlarım. Daha sonra ışık - gölge ve ışığın cisim üzerindeki etkilerini özümseterek temel desen teknikleri ile ilerlerim. Oran - orantı, Anatomi ve ışık-gölge çalışmalarının kavranmasının ardından renkli çalışmalara geçiş için zemin hazırlamayı sağlarım.

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Resim bölümü öğrencisinden, Güzel Sanatlar’a hazırlık ve karakalem dersleri.

Derslerimiz üniversitelerin Güzel Sanatlar bölümüne yetenek sınavı ile girmek isteyen herkes içindir. Hazırlık çalışmalarımız Mimar Sinan, Marmara, Dokuz Eylül, Anadolu Üniversitesi gibi üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi sınavlarına yönelik olup, temelden başlayıp yeterlilik düzeyine ulaşıncaya kadar devam ediyoruz.

₺50/saat
Nuray
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Heykel, tekstil, baskı resim, suluboya, yağlıboya, yaratıcı çizim teknikleri ve Güzel Sanatlar’a hazırlık (lise, üniversite) alanlarında ders verebilirim :)

Derslerin, öğrencimin ilgi alanları doğrultusunda olmasına ve keyifli bir biçimde öğrenmesine özen gösteririm. Ders programını onun ihtiyaç ve amaçlarına uygun hazırlarım. Uygulamalı çalışmalar esnasında sanat tarihine de değinirim. Anlatacağım konuyu/tekniği teorik bilgi ve görseller ile desteklerim.

Eskişehir
₺15/saat
Emrullah
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği öğrencisinden, hobi olarak ilgilenenlere karakalem dersi verilir. Muhabbet dahi edilir :)

Kişinin isteğine göre, ilgilendiği şeyleri öğretmek ilk önceliğim. Gayet sabırlı, sıcak kanlı ders işleyebilirim. Aşama aşama, adımları öğrendiğinden emin olup devam ederim. Başlangıç seviyesinde plastik sanatlar, karalama, kara kalem dersini özgür ve kişinin rahatlamasina yönelik işlemeye özen gösteririm.

Muratpaşa
₺30/saat
Şenay
İlk ders ücretsiz!

Antalya da güzel sanatlara hazırlık, karakalem ,desen ,suluboya ,akrilik yağlıboya ....dersleri verilir.

Öğrencide motivasyonu sağladıktan sonra ders yaparım isteksiz bıkkın yorgun öğrencilere zevk alacağı eğlenceli dersler yaparım.

Gölcük
₺65/saat
Merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sanat tasarım ve mimarlık fakültesi yüksek lisans öğrencisinden sanat dersleri verilir. Resim , Seramik , yağlı boya , güzel sanatlara hazırlık.

Ders işleyişim öğrencinin ilk olarak yaşı ile orantılıdır. Lakin güzel sanatlar fakültelerine çoğunlukla ders verip sınava hazırlanmalarını ilk başlayış olarak hangi teknikleri kullanmaları gerektiğini anlatarak başlarım sonrasında düzenli kontrollerle ne kadar geliştiğini analiz eder eksikliklerini belirlerim .

₺70/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar öğrencisiyim Merakı Olan Arkadaşlara Yardım Etmek İsterim:)

Ölçülerden temelden başlıyorum yüzün oranları perspektif ufuk çizgisine göre değişen boyutlar vs. Daha sonra detaya inip konuları zorlaştırıyorum.

₺60/saat
Nil
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ruhuna sanattan bir parca dokundurmak isteyen herkese resim bolumunden bir parca tanitip yardimci olabilirim. Resim ve grafik alaninin her bolumunde gelistirdigim bilgilerimi stratejik olarak ogretebi

Onceligim sevgi ve saygidir. Her yas grubuna hitap eden teori ve pratik dersleri verebilirim. Evrensel bir iletisimin parcasi olan resim ile bir cok cesitlilikte imkan saglayabilirim. Ogrenciyi taniyip, ne istedigini cozumledikten sonra ogrenciye gore stratejik bir program hazirlayip programa bagli kalmayi tercih ederim. Amac ve istek dogrultusunda derslerimi mutlulukla saglarim.

Beykoz
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Yeni başlayanlar için tuval üzerinde etkili çalışma egzersizleri. Fırça darbelerinizle kendinizi anlatın.

Basit şeylerle başlayıp özgüven kazandırmak öncelikli amacım. Ardından sıkılmadan, şevkin kırılmasını engelleyerek yavaş yavaş gelişeceğiz. Bir süre sonra resim yapmak için referans kullanmaya gerek duyulmayacak seviyeye gelebilirsiniz. Tamamen dışa vurmak istediklerinizi kör bir şekilde tabloya dökeceksiniz.

₺50/saat
Emine
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anaokulu yaş grubundan üniversite ve yetişkin yaş gruplarına resim dersleri. (Karakalem, yağlıboya, akrilik, suluboya vb.)

Derslerim çalıştığım öğrencinin seviyesi ve isteği doğrultusunda amaca uygun verimli bir şekilde uygun zaman aralıklarıyla ders ortamı sağlayarak vermekte bulunmaktayım.

Sincan Osb
₺40/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunundan üniversiteye hazırlık bireysel ve grup dersleri

Derslerimi grupsa model ve natürmort üzerinden giriş yaparak işlerim. Hayal gücü ve yaratıcılık üzerine ders kurarım. görünen ve yapılan işleri karşılaştırarak geri bildirim veririm. Öğrencilerin kendi yaptıkları üzerine yorumlama yapmasını beklerim. Konulara örneklemelerle ve tarihsel sürecin nasıl işlediği ile ilgili Bilgi vererek giriş yaparım.

Kadıköy
₺50/saat
Selvi
İlk ders ücretsiz!

%100 burslu Özel Okul, Lise, Üniversite! Ben yaptım; sen de kazanabilirsin! Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu (her seviye)

Öncelikle materyal ile tanışma, yöntem ve teknikler çizgi,ışık,renk,kompozisyon, çizgi rengi,perspektif ; tüm bunlarla yavaş yavaş tanışma seviye tespit,( şuanki seviyenin ölçülmesi ve birlikte program geliştirme) bileğini ve zihnini açma, korkmadan çizmeyi öğrenme , hazır olduğunda zaten gelişeceksin :) Güzel sanatlara hazırlık dışında rahatlamak, gelişmek,

Melikgazi
₺80/saat
Meryem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sanata dair grup ve bireysel olarak hobi (ebru moda tasarım ahsap boyama yağlı boya akrilik tablolar vs) veya güzel sanatlara hazirlik kursu verilir..

6 yıllık tecrübe ile Grup veya bireysel olarak kendi zevk ve isteklerine bagli gerek tarz geliştirmek gerekse sanata dair herşeyi aktararak eğlenceli bir o kadarda dosthane aile ortamında gibi hissettirecek bir eğitim ortamı sunuyorum. Öğrencilerimin kendilerini özgür hissettirecek bir eğitim ortamı sağlıyorum.

₺120/saat
Fadime
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimar sinan gsf resim bol.mezunu hocadan hobi ve güzel sanatlara hazırlık dersleri,yagli boya,sulu boya,akrilik,pastel boya,kolaj,soyut resim.

Ders programımı kişinin amacına uygun ,ihtiyaçları doğrultusunda hazırlarım.ilgi alanlarını dikkate alarak keyifli,kolay öğrenilebilir ve uygulayarak,yaparak öğrenmesine özen gösteririm.teorik bilgi ve görsellerle desteklerim anlatacağım konuyu.

Çankaya
₺100/saat
Emel
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Yaşamkent bölgesin de hobi amaçlı çanta tasarım ve boyama kursu verilmektedir

Olabildiğince yaratıcı düşünme ve yetenekleri geliştirme odaklı ders işlerim. Sıkılmama garantisi veriyorum. Derslerimiz her yaşta insana yöneliktir. Doğaya can ver mantığı ile birlikte yaygınlaşan bez çanta kullanımından sonra çok kullanışlı bir hobi haline gelen bu etkinlik sizin belirleyeceğiniz bez çanta modeli üzerinde çizim ve renklendirme olarak özetlenebilir.

İstanbul
₺75/saat
Mehmet muhittin
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Görsel Sanatlar Eğitimi/Tekstil Tasarım/Temel Sanat Eğitimi/Karakalem/Boyama Teknikleri / Tekstil Kalite Eğtimi

Derslerime; Kişinin Kabiliyet analizini yaparak ihtiyaç duyduğu ve kabiliyetinin verimli olduğu alanlara göre başlangıç yaparak başlarım. Öğrencim üzerinden ,sağlıklı bir analiz oluşturamazsam ,TEMEL Sanat Eğitimi ile başlayarak ,Sanatsal Melekelerini geliştirip ,Ana temel oluştururum.Onun Üzerinden Gelişimine Göre Proğramlamamı yaparak ilerlemesini sağlarım.

Çankaya
₺75/saat
Çiğdem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar ve Eğitim Fakültesi mezunundan 4-12 yaş arası özel görsel sanatlar dersi verilir.

Derslerim sadece resim alanına yönelik değildir. Resim , heykel , seramik ve benzerleri olmak üzere görsel sanatların tüm alanlarını içerir. Programlarımı oluştururken öğrencimin ilgi ve gelişimini ön planda tutarım. Derslerim 4 yaştan 12 yaşa kadar olmakla birlikte her yaş seviyesine uygun ve farklı eğitimler vermekteyim.

Bahçelievler
₺45/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Çeşitli Sanat Eğitimleri (Workshoplar - Temel İç Mimarlık -Maket -Resim-Dekarasyon)

İlk dersimde öğrencimi tanımaya yönelik bir yol izlerim. Daha sonra onun öğrenme biçimine göre bir yol haritası oluşturup çalışmalarıma başlarım. Derslerim Anaokulu öğrencilerinden lise öğrencilerine kadar herkese açıktır. 1 saatlik süremiz o kadar akıcı ve hızlı geçecektir ki. Zamanımızın nasıl dolduğunu fark edemeyeceksiniz.

₺40/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar resim bölümü öğrencisinden istediğiniz tarz ve teknikte resim dersi siz yeter ki isteyin

Öncelikle öğrencinin hazır bulunuşluluğu önemli bunun üzerine bir yöntem belirlenir ve belli periyodlarla ilerleme sağlanır.

Karşıyaka
₺80/saat
Elif beth
İlk ders ücretsiz!

İlkokuldan beri sanata ilgim var ayrıca birkaç yıl önce çalışmalarımın birkaçını da sergiye çıkartma onurunu kazandım

İlk başta öğrencinin kendi çalışmalarını incelerim. Sonra da birkaç basit çizim çizmelerini isterim. Bu çizimleri geliştircek bir takım ipucularda bulunduktan ve öğrencinin çalışmaları iyice kavradığından emin olunca adım adım ilerleyerek çizim denemelerini zorlaştırırım.

Çanakkale
₺50/saat
Serpil
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim öğrencisinden uygun fiyata güzel sanatlara hazırlık dersi verilir.

Derslerimin işleyişi ilk olarak geometrik şekillerle başlatıyorum. daha sonra objelerin çizimiyle devam etmektedir. Son olarak da ışık , gölge ve tonlamadır. Tabi bunda perspektif de önemlidir.Daha sora bu işlemler bitince öğrencimin yapabildiğini görünce model çizimlerine geçeriz. Model çizimi yanında imgesel çizimlere de ağırlık veriyorum.

Eskişehir
₺50/saat
Elay
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel öğrencisinden Eskişehir'de resim dersleri fırsatı

Herkesin tekniği öğrendikten sonra çok çalışarak resim cizebilecegine inaniyorum. Tamamen çizginin ve resmin temelini göstererek kagitta harikalar yaratmak bizim işimiz.

Tuzla
₺30/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden güzel sanatlar liselerine ve üniversitelere hazırlık karakalem imgesel ve desen dersleri

Uygulamalı bir ders olduğu için görerek ve bakarak bunu algılayana kadar sürekli bir düzen içinde bol bol çizerek eğlenceli bir şekilde sınavlara hazırlanıp kaygısız ve çok iyi çizim yapma aşamasına geleceği kanısında dersi öğretmeyi amaç edinen bir insanım .

Tokat
₺80/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Her yaş grubuna uygun bireyselleştirilmiş resim dersi resim iş öğretmenliği son sınıf öğrencisi tarafından verilmektedir

HER YAŞ GRUBUNA HİTAP EDEBİLECEK EĞİTİM DONANIMINA SAHİBİM VE YAŞ GRUBUNA GÖRE UYGULANACAK PLAN DAHİLİNDE TEKNİK VE YÖNTEMLER OLDUĞU İÇİN DEĞİŞİKLİK GÖSTERECEKTİRLER .

İstanbul
₺80/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 mart üniversitesi resim bölümü ve aynı zaman da özel okullarda deneyimli, her yaş grubuyla çalışabilen resim öğretmeni

Dersleri genellikle bireysel öğrencinin seviyesi ve ihtiyaçlatına göre işlerim. Yetenekten ziyade eğitim ve çalışmaya önem veririm.

Tepebaşı
₺40/saat
Altay
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi Heykel Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi. Desen ve heykel konularında ihtiyaca göre istenilen seviyede eğitim.

Ders programı, kişinin amacına uygun ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanır.ilgi alanlarını dikkate alarak ve kolay öğrenilebilir yöntemlerle devam edilir.

₺40/saat
Muhammet ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir çizgi film- animasyon öğrencisininden çizim(düzeye göre karakter tasarımı vb. ) dersleri.

Dersi işleme şeklim kişiye göre değişebilmekle birlikte, tekniği veya teoriyi öğretip, bol pratik ardından geri dönüşlerle gelişimi sağlamaya yöneliktir. Vakit değerli olduğu için Zamanı iyi değerlendirmeye çalışacağız. Ders olmadığı zamanlarda verilecek işleri yapmanızı bekleyeceğim. Vaktimi boşa harcadığımı düşündüğüm zaman dersler bitecektir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

resim alanında başlangıç seviyesinde tüm derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size Başlangıç seviyesinde Sanat ve Hobi dersleri verebilir,

Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Par Département

Ülkeye göre

seviyesindeki tüm derslerde öğretmenlerimiz size rehberlik etsin