Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ankara Gitar özel dersleri

Yakınlarınızda 23 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Ankara gitar öğretmenleri seçeneklerimiz

Mamak
₺30/saat
Buğra
İlk ders ücretsiz!

(Ankara) Gazi Elektrik Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. 9 senedir Gitar özel dersi vermekteyim. Her yaştan öğrencim oldu şu ana kadar.

Dersleri genelde öğrencimin rahat olduğu yerlerde bireysel işlemekteyim. Her yaştan öğrenci kabul etmekteyim. Daha çok başlangıç seviyesi öğrencim oldu. Ankara'nın her bölgesinde ders verebilirim. Ders saatini öğrenciye göre ayarlıyorum. Haftalık çalışma periyodu yapıyor öğrenciye azim kazandırarak hızlıca güzel çalma ve istediği tarzlarda öğrenmesini sağlıyorum.

Çankaya
₺50/saat
Eren gökhan
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gitar çalmayı çok istiyorum diyorsan, uygun fiyatlı bire bir klasik ve elektro gitar dersleri

Derslerimi pratik, eğlenceli ve en verimli şekilde işlerim. Haftada 2 saatlik eğitim aldığınızda ve gerekli azmi gösterdiğinizde 6 ay içerisinde gerçekten gitar çalmaya başladığınızı göreceksiniz.

Yenimahalle
₺40/saat
Fatih kürşat
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık elektro gitaristten elektro ve klasik gitar dersi. Teknik ve armoni bilgisi konusunda destek ve eğitim. Ankara

Derslerimi işin mantığı ve duygusuna yönelik işlerim. İşin matematiğinden önce mantığı ve realitesi önemlidir. Dersleri eğlence ve sohbet havasında öğrenilen bilginin ne anlama geldiğini anlatarak işlerim. Müzik, dersten önce bir duyguyu ifade etmeye yarayan bir dildir. O nedenle önce hissedip sonra hissedileni yazıya ve sese dönüştürmenin yollarını anlatıyorum.

Çankaya
₺40/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık, yarışma birincisi gitarist öğrenciden özel elektro, akustik, pop gitar dersi

Derslerimde müzik teorisinden çok gitar tekniğine yönelik bir eğitime odaklıyım. Rock, blues, jazz, pop ve metal türevlerine yönelik dersler vermekteyim.

Çankaya
₺55/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Odtü öğrencisi tarafindan g i t a r eğitimi (elektro,klasik,akustik) /ankara

Sıfırdan başlayanlar için derslerime öncelikle teknik bilgiyi ve gitar hakimiyetini oturtarak başlarım. Benim için müziğin matematiğini kavratmak ve tekniği sağlam temellere atmak önemlidir. Tabi bu, öğrencinin hevesini kırmadan, dersi sıkıcılaştırmadan olur. Aynı zamanda şarkılar çalmayı öğretirken, geliştirici egzersizler de uygularım.

Gölbaşı
₺10/saat
Özgür mete
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi öğrencisinden gitar dersi. Özel ders veya grup dersleri Yapilabilir. Gitar çalmak isteyen her yaş kesimine ders verilir

Derslerimi şu sekilde işlerim : teorik bilgi hemen peşi sıra uygulamalı eğitim olacak şekilde tabi ki burada en önemli etken ögrencimin verdiğim ödevleri yerine getirmesi ve disiplinli bir şekilde derslere devam etmesi

Altındağ
₺60/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu 6 sene deneyimli gitaristten gitar dersi. Bireysel ve grup dersleri.

Derslerimi sizin rahat edeceğiniz yerde ve her konuya özen duyacağınız şekilde işlerim. 2 3 haftalık bir süreçte bir çok konunun üzerinden geçmiş olup gitarın en önemli konularını öğrenmiş olacaksınız.

Çankaya
₺70/saat
Kağan
İlk ders ücretsiz!

Grup bestecisinden gitar teknikleri, müzik kulağı ve sezgisel gitar çalma teknikleri dersi

Her derste ve ögrenci tuşe(gitar hakimiyeti) kazandığında özel 15 dk lık etutler yaparız bu süreç dışardan ısınma yada zaman kaybı gibi gorunsede asıl önemli nokta etütdür, bu sayede jimi hendrix gibi dünyanın en iyi gitaristleri müzik teorisi ve nota ögrenmeden gitarı tanıyarak kısa yoldan müzikle buluşmuştur.

Ankara
₺75/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmeninden klasik, akustik, elektro gitar dersleri. Başlangıç, orta ve ileri seviye.

Derslerimi ev ortamında vermeyi tercih etmiyorum çünkü sonuçta bu bir eğitimdir ve bunun için bir müzik kurumunda vermeyi tercih ediyorum.

Yenimahalle
₺60/saat
Sinancan
İlk ders ücretsiz!

Gazi müzik öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden gitar, bağlama, çello, piyano, üniversite ve lise yetenek sınavı hazırlık dersi

Derslerim bireysel ve grup dersi olarak işlenir.Belirli metodlar üzerinden en kısa zamanda en iyi verimi alabileceğiniz şekilde işlenecektir. Evde veya okulda ders imkanları mevcuttur.

Keçiören
₺50/saat
Mert
İlk ders ücretsiz!

Özel gitar dersi verilir.Grup dersi veya bireysel olarak ders alabilirsiniz.İster notaya dayalı, isterseniz sadece akor basma ve egzersizler şeklinde gitarı kolaylıkla öğrenebilirsiniz...

Öğrenci odaklı ders sistemi kullanmaktayım.Sıkmadan,zorlamadan gerektiği kadar teknik ile gitar öğrettiğim 10larca öğrencim var .Eğer siz de müziğe bir yerden başlamak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz..

Etimesgut
₺50/saat
Kutay
İlk ders ücretsiz!

Gazi Konservatuvar öğrencisinden birebir ve grup dersleri almak için bana ulaşabilirsiniz :)

Derslerimiz öğrenci odaklı olur. Temel nota ve müzik terimlerini öğrenerek eserler çalmaya hızlıca başlayabiliriz. Öğrencinin istediği eserleri seviyeye uygun şekilde çalışırız.

Keçiören
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Gitar ve müzik konusunda tecrübelerimi paylaşıyorum Başlangıç seviyesi gitar dersleri etkin öğrenme şekliyle..

Ders işleme konusunda en temel ve en kalıcı metod olan yaparak yaşayarak öğrenme modelini kullanmaktayım. Bir çok eğitim bilimcinin temel noktası olan tekrar ise elbetteki kilit nokta ve bunun üzerinde durmaktayım.

Ankara
₺50/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Merhabalar, altı yıllık gitar tecrübem var ve sadece 2 ayda gitar çalmayı öğretiyorum.

Para kazanma amaçlı olsam 4 aya kadar uzayabilecek bir konu fakat gitar bu zor bir enstruman değil,dediğim gibi sadece 2 ayda öğretiyorum.

Gölbaşı
₺65/saat
Alihan
İlk ders ücretsiz!

Ankaradan 5 yıllık gitar tecrübemle önceden verdiğim eğitimlere devam etmek için buradayim

Dersleri öncelikle sizin amacınız doğrultusunda islerim gitar calmak mi gitar bilgisi mi yoksa gitarist olmak amaciyla mi onu öğrenmek isterim muzik bilgisine dayali baslar zamanla parcalar ve sololar şeklinde devam eder

Çankaya
₺60/saat
Ibrahim yiğit
İlk ders ücretsiz!

8 yıllık klasik ve akustik gitar deneyimimle özel gitar dersleri veriyorum başkent Üniversitesi öğrencisiyim

Mümkün oldukça bire bir ders işlemeyi tercih ediyorum ancak istek dahilinde 2 maksimum 3 kişilik gruplara da verebilirim.

Çankaya
₺50/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi Müzik bölümü öğrencisinden verimli eğlenceli kalsik - pop gitar dersi..

Derslerimiz de öğrencinin gelişmek istediği yön doğrultusunda öğrencinin kendi tarzına göre pratik formüllerle yapmaktayım

Yenimahalle
₺40/saat
Ezgi deniz
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden özel gitar dersi ( 12 yıllık gitar tecrübesi + öğretmenlik )

Gitarı ilk olarak teorik olarak öğretirim. Daha sonra pratiğe geçerim. Kalıcı ve keyif verici gitar çalınması için müziksel bilgilerin bilinmesi lazım.

Keçiören
₺25/saat
Hasan ege
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Universitesinde ogrenciyim yaklasik 8 senelik muzik deneyimimi ilgilenen ogrencilerle paylasmak istiyorum.

Derslerimi isteyen ogrencilerle birebir isteyen ogrencilerle grup olarak yapabilirim dersleri kendi evimde vermekteyim ilgilenen her yas grubundan her insana ders verebilirim

Çankaya
₺50/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

13 yıllık deneyimli ODTÜ öğrencisinden grup veya bireysel ozel klasik gitar dersi

Dersleri her zaman pratige dayalı ilerletiyoruz, siz ne kadar çalışıp ilerlerseniz o kadar ileriye gidiyor, ders haricinde ev egzersizleri ve muzik sohbetleri sizin hem kulaginizi hem elinizi guclendiriyor.

Çankaya
₺45/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Ankarada, mekanı siz seçebilirsiniz benim ev de olur, uygun fiyata gitar dersi

Çok çok kısa bir sürede duyduklarınızı çalabileceğiniz maksimum 3-4 ay gibi bir sürede gitar veya baglama öğretebilirim. İletişime geçebilirsiniz ...

₺35/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Ankara tıp fakültesi öğrencisinden gitar dersleri - başlangıç veya ileri seviye olabilir:)) ..

Başlamadan önce hangi tarzda çalışacağımızı belirliyoruz. Sonra derslerimiz bu çerçevede devam ediyor.

₺60/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da Gitar Dersi Her Seviyeye Uygun Ders Verilir Tarz/Tür Karşılıklı Konuşulup Belirlenebilir

Dersleri isterseniz benim evimde isterseniz öğrencinin evinde yapıyoruz Öğrencinin gitarı yoksa çalmak istediği tarza göre gitar seçimi yapmasına ve gitarının bakımına yardımcı oluyorum Dersler genelde 1 saat sürüyor ama süre takıntısı olan biri değilim önemli olan dersin verimli şekilde işlenmesi ve sonraki derse pratiğinin yapılmasıdır.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm gitar özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size gitar öğretmeye hazır,
Ankara merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Ankara konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size gitar alanında rehberlik etsin

Ankara gitar özel ders öğretmeneleri

gitar öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Ankara merkezi ve çevresindeki gitar alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

gitar özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Ankara konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.