Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Elektronik gitar özel dersleri

Tüm Türkiye'de 94 öğretmen sizi bekliyor.

elektronik gitar özel dersi seçeneklerimiz

Mamak
₺100/saat
Dilşad
İlk ders ücretsiz!

Ankarada Her Seviyeye ve Yaşa Uygun Gitar Dersi Gitar Çalarak Kendinizi Geliştirin

Öğrencinin seviyesine göre en kolaylaştırıcı ve verimli olacak şekilde ders planı çizilir. Her seviyede ve yaşta öğrenciye uygun olacak şekilde ders işleyebiliriz. Dersler karşılıklı iletişim içerisinde talep edilen müzik türünün gerektirdiği bilgileri en iyi aktaracak şekilde öğrencinin sıkılmayacağı, ilerleme kaydettiğini hissettiği biçimde geçmektedir.

Büyükçekmece
₺40/saat
Deniz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hızlandırılmış dersler Müzikal Alt yapı Teknik ve teori bilgi Derler ilerledikçe genişleyecek bir repertuar

Konuları bölüp her derste 10-15 dk sürecek şekilde konunun girişini yaparak devamında ise diyer konularla birleştirerek ne ise yaradığını en son şarkılarda da kullanarak tam anlamıyla öğrenmiş olur her derste kesinlikle bir tane egzersiz veririm ki parmaklar pozisyonları tam kavrasin öğrencinin durumuna göre dersin saatini ayarlarim ders sonunda öğrencilere bir dahaki derse

Tekirdağ
₺75/saat
Doğu tolga
İlk ders ücretsiz!

Londra Müzik Koleji Grade 5 Elektro Gitar sertifikalı Üniversite öğrencisinden başlangıç ve orta düzeyde Gitar dersleri

Derslerimde Temel gitar bilgileriyle beraber nota bilgisi ve ritim bilgisini işleyerek gidiyorum. Akor çözümleme, tablature okuma, porte üzerinde nota okuyarak klasik parçalar çalışma gibi egzersizlerle önemli gitar temellerini oluşturuyorum. Her hafta egzersizler vererek öğrencinin pratikte gelişmesini sağlıyorum. Gelişme sürecimize göre beraber aktiviteler de yapıyoruz.

₺100/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Özellikle gitar çalmak isteyip fazla zaman ayıramayanlar için ideal teknik ile öğretim.

gitara başladığınız ilk günden keyfini çıkarmaya başlarsınız. hayatı aksatmadan, fazla zaman ayırmadan öğrettiğim bir tekniğe sahibim. %90 başarı sağladığım bir tekniktir. her öğrenciye göre şekillenebilen bir düzen bu. dersleri genelde evimdeki stüdyomda veriyorum ama isteğe bağlı evlere de gidebiliyorum.

Odunpazarı
₺60/saat
Ilkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli eğitmenden başlangıç ve orta seviye gitar, armoni, doğaçlama ve grup müziği dersleri

Teorik derslerden önce yol haritası çizerek ne zaman hangi konuların işleneceği, hangi egzersizlerin yapılacağı konusu üzerine yoğunlaştıktan sonra işitme dersleri, temel müzik terimleri ve ensturmanın tanınması konuları işlenir. dersin amacı ve konusuna göre işleyişler belirlenir ve öğrencinin beklentileri üzerine içerik belirlenir.

₺70/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun gitar dersi

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere 4 ana başlıkta ilerler. Belli bir metot kullanımı yerine farklı kaynaklardan topladığım çeşitli dökümanlardan yine öğrencinin sıkılmayacağı ve tatmin olacağı bir "özel metot" oluştururum.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
Maltepe
₺75/saat
Barış
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunundan birçok farklı tarzda gitar dersleri verilir

Derslerimi teori dersleri ile eş zamanlı yürütürüm. Dersleri her yaş grubuna göre farklı düzenleyip, seviyelere göre ayrı programlar oluştururum. Dersin sadece ders işlemekten ibaret olmadığının farkında biri olarak, müziğe ve gitara dair sohbet havasında ve eğlenceli geçmesi gerektiğini düşünen biriyim.

₺40/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Her seviyeye uygun Elektro Gitar dersi. Müzik Teorisi , solo ve ritim gitar dersleri

Yıllardır üzerinde çalıştığım derlediğim en yararlı egzersizleri derslerde öğrencilerime gösteriyorum. Bu egzersizler sizi hızlandıracak ve temiz bir çalış konusunda ilerletecektir. Dersler ilerledikçe bir altyapının üzerinde saatlerce doğaçlama çalabilecek bir şarkıyı kulaktan çıkartmaya başlayacaksınız.

Selçuklu
₺50/saat
Ertuğ
İlk ders ücretsiz!

Yıllarını gitara vermiş bir mühendislik öğrencisinden elektro , klasik ve bas gitar dersi

Dersleri genel müzik bilgisi üzerinden başlayıp müzik nedirden alıp vay be müzik neymişe getiririm. Gençlerin müziğe olan merakını aile ortamından çıkarıp daha profesyonel alanlara taşımasını amaçlıyorum. Elektro gitar dersi almak için önce klasikden başlamak lazım gibi bir tabuyu aynı zamanda para tuzağını kırmak istiyorum.

Eyüp
₺120/saat
Sadi
İlk ders ücretsiz!

Evinizde veya iş yerinizde Özel ve grup olarak Gitar (Klasik, Elektro. Akustik) Dersleri veriyorum

Derslerimi birebir veya grup olarak hafta bir gün veriyorum. ilk dersten gitarı nasıl tutacağınızı, parmaklarınızı daha kapsamlı kullanacağınızı ve gitarı daha güçlü nasıl kullanmanız gerektiğini öğreniyorsunuz.

Elâzığ Merkez
₺40/saat
Arif
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık Öğrencisinden uygun fiyata klasik akustik ve ukulele gitar dersi verilir. Yeri dert etmeyin. Konuşulup anlaşılır.

Dilerseniz samimi, dilerseniz ciddi bir atmosferde derslerimi işlerim. Ne kattığıma çok önem veririm. Desteğimi asla esirgemem. 1 ders saati öğrencime göre 2 de olur, 3 de olur, karşılıklı güzel bir uyum yakalarsak bir çok ek ders yapabiliriz ve bu sayede çok daha hızlı bir şekilde gitara adapte olabiliriz.

Çankaya
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da (Çankaya) gitar (armoni) öğrenmeye meraklı her yaştan kişiye gitar dersleri veriyorum.

Kendi izlediğim,deneye yanıla içinden geçtiğim kendime has yöntemlerim olmakla birlikte öğrencinin beklentilerine cevap üretebilecek şekilde bir esnekliğe sahibim.Olmazsa olan tek şey öğrencinin düzenli bir şekilde bu işe vakit ayırması.Öğrenme yolunda videolardan, çeşitli gitar metodlarından (Hal Leonard, Truefire, Jamey Aebersold vb.) faydalandığım da oluyor.

₺60/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

15 yıldır müzikle besleniyorum gelin beraber tadına varalım :) Gitar çeşitlerini öğrenmek isterseniz bana ulaşabilirsiniz :) Müzikli günler!!!

Şu ana kadar "ya bir tane gitarım var evde 5 senedir yatıyor ama ben artık onu çalmak istiyorum", "ya daha önce şu enstrümanı almıştım bir iki sene (bir iki ay bir iki gün...

₺100/saat
Ergin can
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan istenilen alana yönelik seviyeye göre elektro, klasik gitar, armoni derslerleri verilir.

Dersler öğrencinin seviyesine, istediği tarza ve alana göre şekillenir. Örneğin öğrenci sadece vokaline eşlik etmek için gitar çalmak istiyorsa farklı, bir orkestra gitaristi olmak istiyorsa farklı yollar izlenir. Enstrumanla eş zamanlı dersler armoniyle desteklenir. Öğrencinin çalmayı istediği eserler de çalışılır.

Çankaya
₺60/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Caz Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesinden, Ankara-Çankaya'da, Blues-Caz-Rock üzerine bas gitar dersi

Benim için öncelik, sizin ne istediğinizdir: - Eğer daha çok şarkı öğrenmek üzerinden gitmek isterseniz, size, istediğiniz şarkıların altyapısını, gidişatını, kullanılan enstrümanların birbiriyle uyumunu anlatarak sizi daha geniş bir müzik anlayışına doğru yönlendirmeye çalışırım.

₺150/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan, yurtdışında ve cruise gemilerinde çalışmış kişiden gitar ve şan dersleri

Ders işleme şeklim, öncelikle öğrenciyi tanıyarak ona özgü bir pratik şekli geliştirmektir. Çünkü her öğrenci aynı değildir. Her öğrencinin zayıflıkları, geliştirmesi gereken noktalar farklıdır. Bunlar saptanmazsa öğrenci gelişim sağlayamaz.

Çankaya
₺50/saat
Mehmet paşa
İlk ders ücretsiz!

Klasik,elektronik ve klasik gitar üzerine başlangıç ve orta seviye olmak üzere gitar dersi veriyorum.

Temel gitar tekniklerinin yanı sıra armoni bilgisiyle paralel ders işliyorum.Gitar çalmayı öğrenirken genel müzik teorisine de hakim olmanızı sağlayacak şekilde ders veriyorum. Ders dışında verdiğim ödevler ve egzersizlerin takibini yaparak gelişiminizin ders dışında da devam etmesini amaçlıyorum.

Altınordu
₺40/saat
Umutcan
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi öğrencisinden gitar öğrenmenin en eğlenceli ve basit yollarıyla gitar çalmayı öğreniyoruz :)

önce her öğrencimi kısaca analiz edip yeteneği ve gitara yatkınlığına göre ayrı ayrı ders metotları belirlerim.O çok zor gözüken terimleri ve parmak hareketlerini basit ve eğlenceli yollar kullanarak öğretmeye çalışırım.Öğrencilerime ders dışında çalışmaları ve kendilerini daha erken ve kolay geliştirmeri için metotlar hazırlarım.

₺130/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Gitar ve piyano öğretmeninden özel enstrüman dersleri... Başlamak için hala geç değil :)

Enstrüman derslerinde özellikle şu ya da böyle işlenir şeklinde bir yaklaşımı doğru bulmuyorum. Her öğrencinin hazır bulunuşlukları, yatkınlığı vb... gibi durumlar derslerin tarafımdan nasıl anlatılacağını belirler. Özellikle uygulamalayı öğrencime yaptırdıktan sonra tamamen iyi anladığından emin olmadan şarkıda ya da eserde farklı bölümlere geçmem.

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Gebze
₺35/saat
Selçuk
İlk ders ücretsiz!

Klasik,akustik,elektro gitar başlangıç ve orta seviye için fiyatı mâkul, ögrenciden ögrenciye samimi gitar dersleri.

Ders işleme metodum tamemen dersi alıcak kişinin isteğine bağlı.Isterse dilediği,sevdiği parçaları çalışabiliriz,isterse daha teknik konular üzerinden gideriz.Tamamen kişinin gitarla ne öğrenmek istediğine bağlı bir durum.Her müzik tarzına çalışabiliriz.Net bir çizgim yok bu konuda.Siz sadece ne öğrenmek istediğinizi söyleyin yeter.

Konak
₺25/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık gitaristten ağırlıklı olarak başlangıç ve orta seviye için gitar dersi

Genelde haftada 1 yada 1+1 şeklinde dersler veririm.1+1 dersleri etüt yapmak için yardım isteyen öğrencilerim ile gerçekleştirdik.

₺100/saat
Ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ableton , Akustik Gitar ve Elektro Gitar dersleri temel orta ve ileri seviye

öncelikle oturup konuşmak taraftarıyım , bir kişiye aktardığım gibi herkese aktaramama , eğitimde de temel sorunumuz hep budur. tanıştıktan sonra belli bir rota çizer o yoldan ilerleriz. iletişim ön plandadır. dersleri hep uygulamalı olarak ve sizin de bireysel gayretlerinizle işleyeceğiz.

Çanakkale Merkez
₺50/saat
Bahadır
İlk ders ücretsiz!

Düzenli Sahne Alan Profesyonel Gitaristten Giriş ve Orta Seviye Elektrik Gitar Dersleri

Her pratik yorucu ve her teori sıkıcıdır. Bunu herkes bilir. Ben derslerimi işlerken önce neyi neden öğrenmemiz gerektiğini, yapısını ve teorisini açıklamayı tercih ediyorum. Tam sıkılmaya başlarken pratiğe geçer ve gitara dökeriz. Gitarda başarabildiğini görmek öğrencimi mutlu eder.

Karşıyaka
₺100/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Izmir içerisin de müzik öğretmeninden gitar piyano ve bağlama özel eğitim dersleri

DERSLERİMDE UYGULAMA YAPMADAN ÖNCE TEORİK VE BİLGİ ÖLÇÜMÜ YAPARAK ENSTRUMANI DAHA KOLAY ÇALABİLMEK İÇİN GEREKLİ ÖN BİLGİYİ VERİRİM. DAHA SONRA ENSTRUMAN HAKKINDA TUTUŞ OTURUŞ VE UYGUN POZİSYONLAR İŞLENEREK ÖNCELİKLE ENTRUMANI TANIMA KISMINI BİTİRİRİZ. VE TAMAMEN BU KONULARDAN GEÇTİKTEN SONRA ARTIK ENSTRUMAN ÇALABİLİRİZ..

Şişli
₺90/saat
Ergün
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç, orta ve ileri seviye pop-rock elektro, akustik ve klasik gitar dersleri

Öğretim yöntemi olarak ilk etapta gitar kullandırmadan temel ölçü, ritm ve nota bilgisini aktarıyorum. Ardından öğrenilen bu bilgilerin gitar üzerine nasıl yerleştirilmesi gerektiğini anlatan basit fakat bilinen eserlerden örneklerle pekiştirme ve gitara geçiş yaptırıyorum. 1 ders saatinde sadece işlenmesi gereken konulara konsantre olunmasını sağlıyorum.

₺100/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği master öğrencisinden elektro gitar dersi (10 yıl üzerinde deneyim) - Ankara

Derslerimi karşı tarafın beklentisine göre şekillendirmek isterim. Süre ve hedeflerimiz bu aşamada çok önemli. Birebir çalışmanın, grup derslerine göre verimi her zaman daha çok arttırdığı fikrindeyim.

₺45/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Fransız dili edebiyatı 2. sınıf öğrencisi - Söz yazarı - besteci. 7-18 yaş arası gitar dersi

Dersler müzik sevgisini meydana çıkarma ve heves yükseltme gibi adımlarla başlar. Ufak bireylerimizin sıkılmasına engel olucak terimlerin kullanımından uzak. Dersler 1 saat 15 dk olup Yarım saat Müzik türü ve zevkleri sohbeti yarım saat el alıştırmaları şeklindedir son 15 dk istenilen bi şarkının öğrenme aşaması ( 8. haftadan itibaren. ).

Konyaaltı
₺40/saat
Ümit
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi 3.sınıf öğrencisi 6 yıldır Gitar çalıyor Antalya'da yaşıyor konser ve sahne deneyimi var aktif müzik yapıyor

Anlatmayı öğretmeyi seviyorum diyaloğun ve aktif öğrenmenin önemli olduğunun farkındayım genelde de konuşkan iyi iletişim kurabilen biriyim genelde de sakin ve rahat biriyimdir Daha önce de ders vermiştim hem gitar hem okul için faydalı olduğunu düşünüyorum

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Elektronik gitar dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır