Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir Gitar özel dersleri

Yakınlarınızda 31 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir gitar öğretmenleri seçeneklerimiz

İzmir
₺50/saat
Doğukan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

KLASİK GİTAR DERSLERİ. Müzikoloji öğrencisiyim ve istenilen şekilde klasik gitar dersleri veriyorum. Klasik veya piyasa şeklinde eğitim verebilirim.

Dersleri talebe göre işliyorum. İsteyene klasik anlamda metod ile işliyorum, isteyene piyasa şarkılarını öğretiyorum. İsteyene solo gitar, isteyene ritim gitar veya her ikisini öğretebilirim. Klasik müzik, rock müzik, pop müzik için repertuara sahibim. Kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkese yardımcı olabilirim.

Bornova
₺45/saat
Muhammet berke
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi-İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde eğitim alıyorum. Müzik alanında eğitim verebilirim.

Derslerimi bal balaban sap sabalan çük çükelek tök tökelek yöntemi ile şölebet bir şekilde çok çukolat löp çukolat edip sizlere sentezke sentezle sentezli hallere kırk sözcükte kılı kırk yararak nip dibilip çük tipilikle işliyorum.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
Buca
₺60/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

8 yıldır gitar çalıyorum. Başlangıç ve orta seviyelere bireysel ve grup olarak kurs verebilirim.

Her öğrencinin kendine özel bir öğrenme yöntemiyle fayda göreceğine inanıyorum bundan dolayı klasik ve tekdüze programların başarıya ulaştıracağını sanmıyorum. Ben öğrencinin seviyesine göre ders planı çıkarıp onun üzerine gidiyorum. Ders planım öğrencinin ilgi alanlarına göre değişiklik gösteriyor ve gitar öğrenmeyi keyifli bir hale getiriyor.

Konak
₺70/saat
Elifcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Mezunuyum.Her yaştan öğrenciye İzmir’de klasik gitar dersleri veriyorum.

Klasik Gitar dersinin öğretim programındaki amaç ve kazanımlarının tam olarak gerçekleşebilmesi için; ders saatlerinin yeterli olması ayrıca derslerde kullanılacak araç ve gereçlerin bulunması gerekmektedir. Gitar derslerinde kullanılan yöntem ve teknikler birebir uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Bornova
₺75/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun gitar dersleri verilir

Gitar dersleri ; sadece kişiye özel şekilde birebir veya 2’li gruplar halinde yapılabilir. İster hobi amaçlı, ister konservatuvara hazırlık için olsun. Kişilerin taleplerine ve yetenek düzeylerine göre özel program uygulanır. Klasik gitar metodu kullanılır. Öğrenci, gitarı sevmenin dışında, kendisini sabır gerektiren zor bir maratonun beklediğini kabul etmek zorundadır.

Konak
₺25/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık gitaristten ağırlıklı olarak başlangıç ve orta seviye için gitar dersi

Genelde haftada 1 yada 1+1 şeklinde dersler veririm.1+1 dersleri etüt yapmak için yardım isteyen öğrencilerim ile gerçekleştirdik.

Karşıyaka
₺100/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Izmir içerisin de müzik öğretmeninden gitar piyano ve bağlama özel eğitim dersleri

DERSLERİMDE UYGULAMA YAPMADAN ÖNCE TEORİK VE BİLGİ ÖLÇÜMÜ YAPARAK ENSTRUMANI DAHA KOLAY ÇALABİLMEK İÇİN GEREKLİ ÖN BİLGİYİ VERİRİM. DAHA SONRA ENSTRUMAN HAKKINDA TUTUŞ OTURUŞ VE UYGUN POZİSYONLAR İŞLENEREK ÖNCELİKLE ENTRUMANI TANIMA KISMINI BİTİRİRİZ. VE TAMAMEN BU KONULARDAN GEÇTİKTEN SONRA ARTIK ENSTRUMAN ÇALABİLİRİZ..

Menemen
₺80/saat
Fatih
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

16 Yıllık Jazz ve Blues Gitaristi Olarak Yeni Başlayanlara Elektro ve Klasik Gitar Dersleri Veriyorum

Sizi hızlandıracak ve derslerin sıkıcı geçmesini önleyecek çeşitli püf noktalar veriyorum. Gerek yüzyüze gerek internet ve bilgisayar ortamında başlangıç seviyesinde kalıcı bir gitar eğitimi alacaksınız.

Buca
₺50/saat
Ahmet can
İlk ders ücretsiz!

Inşaat mühendisliği öğrencisinden solo ve ritim gitar dersleri temel armoni bilgileri ve improvize çalışmaları

Öncelikle sıkıcı parmak egzersizleri akor basışları ve majör ve minor akorların oluşma mantığıyla başlanır. Daha sonra Türkçe pop ve rock basit parçalar üzerinden belli başlı ritimlerle ilk melodiler çalınır. Daha sonra isteğe göre solo derslerine geçilir temel solo gitar eğitimi verilir, Jimmy page Jimi Hendrix David Gilmour vb.

Bornova
₺50/saat
Mertcan
İlk ders ücretsiz!

Bornova’da ekonomik ve her seviyeye uygun elektro ve akustik gitar dersleri veriyorum.

Derslerim bire bir işlenmektedir . Kendi çizdiğim programa uygun ilerlerim. Haftada bir ders yapıyorum. Kişinin istediği tarza yönelik program şekillenebilir.

Bornova
₺70/saat
Şafak
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar öğrencisiyim gitar, bağlama, solfej, yetenek sınavlarına hazırlık konularında yardımcı olabilirim .

Derslerimi dinle, izle ve uygula şeklinde işlerim. Önce ben gösteririm nasıl olması gerektiğini sonra uygulamasını beraber geçeriz. Yapılan yanlışları anında düzeltirim doğru ve temiz çalınana kadar tekrar ettiririm.

Karabağlar
₺35/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Kendi kendine gitar çalmayı öğrenen bir eğitmenden temel gitar tersleri. Ezberle değil geliştirerek öğrenin. Balık vermeyeceğim, balık tutmayı öğreteceğim. :)

Dersler katı kurallar üzerine işlenmez. Önce müzik aleti ile tanışılır, ne tepkiler verirsen nasıl tepkiler alacağını öğrenirsin ve boom tamamdır.

Buca
₺50/saat
Caner
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık tecrübeyle Müzik , Enstrüman , Uygulama eğitimi , Temel Ritim Becerisi eğitimi bireysel ve grup çalışması hizmetini sunmaktayım.

Dersler : Tanışma ve Seviye Tespiti İstenilen eğitim planını belirleme ve bilgilendirme Teori ve Uygulama Eğitimlerine giriş şeklinde işlenmektedir. Teori ve Uygulamada paralel şekilde ilerlemeyi tercih ediyorum. Dersler 8 yaşından büyük tüm bireyler için uygundur.

Karşıyaka
₺70/saat
Mertcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Arkadaşlarla evde ya da sahilde toplanıldığında gitar çalan siz olmak istemez misiniz?

Ders işlemem yöntemim birlikte seçtiğimiz parçalar üzerinden ilerlemek. Size her her akort ve notayı çalabileceğiniz şekilde eğitebileceğime inanıyorum.

Balçova
₺50/saat
Emin
İlk ders ücretsiz!

Klasik akustik elektro gitar ve armoni dersi verilir. Dersler 1 saat olarak yapılmaz

Derslerim 1 saat sürmek zorunda değildir. O gün öğrenilmesi gereken konu veya teknik tam anlamıyla işlenene kadar ders sürer.

Balçova
₺45/saat
Bahtiyar
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesinde okumakta olup her seviyede ders verebilirim öğrenmek isteyene. Profesyonel olun

Ders alacak öğrencinin gitardan çok kağt kalem getirmesini isterim yanında.

Bornova
₺25/saat
Adem
İlk ders ücretsiz!

GITAR DERSI Gerçekten ögrenmek isteyen arkadaşlar, verilen egzersizleri zamanında çalıştığında, bir kaç haftada şarkı çalabilecek pozisyona gelecektir.

Dersler şu şekilde olmaktadır. Teorik ve pratik olarak dersleri yapıyoruz. Ben size egzersizleri veriyorum,önce beraber yapıyoruz sonra siz çalışıp geliyorsunuz yeni egzersizlere geçiyoruz ve ilerde de parça çalışmalarına başlıyoruz sizin performansınıza bağlı olarak.

Güzelbahçe
₺55/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Ege’m müzikten gitar dersi Güzelbahçe ister dükkanda ister evde özel ders verilir

Dersleri 0 dan eğitimle yaparız yani en başından notadan giriş yaparız daha sonra enstrüman teknikleri gamlar tonlar . .

Konak
₺40/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Müzisyen Ege üniversitesi öğrencisinden klasik akustik başlangıç gitar ve uzun sap bağlama dersleri

Bağlamayı tutuş şekliyle başlar belirli başlangıç vuruşlarını göstererek bağlama üzerinde ki temel notaları öğretirim, temel nota bilgisine sahip öğrenciye başlangıç basit parçaların notalarını öğreterek çalmayı gösteririm, öğrencinin hevesi ve öğrenme hızına göre ilerleme kaydederiz

Karabağlar
₺50/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Alaylı 10 senelik tecrübeden gitar dersi almak isteyenler için bir tık uzakta!

Milli eğitim bakanlığı müfredatına uygun bir şekilde dersleri işlerim. Nota yapısı ve gam bilgilerini gelistirecek düzeyde örnek şarkıları çalmayı öğreterek sizleri geliştirmek.

Bornova
₺75/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

İzmir’de başlangıç seviyesinde gitar dersi verebilirim. Belirli ilçelerde ilk dersi tanışma dersi olarak görüşebiliriz.

Teoriyle boğulmaktan hoşlanmadığım için kimseyi boğmak istemem. Her daim uygulamayi destekleyecek teorik bilgilerle güçlendiririm. Derste mühim olanın öğretmen ve öğrenci arasındaki enerji olduğuna inanırım.

Konak
₺40/saat
Umut
İlk ders ücretsiz!

Üniversiteli genç gitaristten ucuz ve etkili gitar dersleri. hızlı bir eğitim için

teori ve bilgi üzerinden, öğrettiğim şeyleri pratikte tekrar ederek işleyecegim için oldukça hızlı öğretecegim.

Karabağlar
₺55/saat
Efe
İlk ders ücretsiz!

Izmirde bilişim teknolojileri bölümünde öğrenciden klasik akustik elektro gitar dersi birebir ve grup dersleri

Derslerim kişinin olduğu konuma analiz yapıp ne seviyede olduğunu öğrendikten sonra başlarım bu yüzden vakit kaybı yaşanmamış olur.

İzmir
₺20/saat
Alper
İlk ders ücretsiz!

9 senedir klasik gitar çalıyorum. Gitar konusunda detaylı veya pratik çoğu kişiye gitar öğrettim.

Konuları müzik terimlerini kullanarak anlatacağım. Bu terimleri ilk derslerde işleyeceğiz. Çoğu gitar eğitmenleri dersi şarkı üzerinden işler. Ben bunların aksine size bilgileri vericeğim.

Bornova
₺50/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

Yetişkin veya çocuk her yaştan her dilden insana müzik eğitimi veriyorum. müzik evrenseldir

şayet eksikse başta nota eğitimi ile beraber öğrecninin isteğine göre ve müzik kültürüne göre derslerimiz şekilleniyor böylece öğrencininde öğretmeninde zevk alacağı dersler yapıyoruz

Karşıyaka
₺40/saat
Ezgi dicle
İlk ders ücretsiz!

Yeni başlayanlar için bire bir gitar dersi veriyorum, eğer isterlerse eş zamanlı şan eğitimi de verebilirim

Müzik insanı mental anlamda geliştiren bir ögedir. Küçük yaşlardan ilgi ve yetenek dahilinde müziğe yönlendirilen çocuklar ileride daha sosyal ve özgüvenli kişiler olurlar.

Bornova
₺75/saat
Bu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik öğretmenliği mezunu; klasik gitar dersleri verilir

Bireysel ya da grup dersleri verebilirim. Secilen klasik gitar metodları ,teknik alıştırmalar, seviyeye uygun popüler eserler üzerine aşamalı bir şekilde bireysel planlamalarla derslere devam ederim.

İzmir
₺80/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi müzik eğitimi bölümünden mezun, müzik öğretmeninden pop (güncel) gitar dersi

HER İNSANIN YETENEĞİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE DE BİREYSEL FARKLILIKLARI ÖNEMSEYEREK KİŞİYE GÖRE ÖĞRENME ŞEKİLLERİ YARATIYORUM. DERSLERDE ASIL AMACIM ÖĞRENCİLERİMİN KEYİF ALARAK, YARGILANDIKLARINI DÜŞÜNMEDEN ÖĞRENMELERİ VE ÖZGÜR HİSSETMELERİ.

Bornova
₺60/saat

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size gitar alanında rehberlik etsin

İzmir gitar özel ders öğretmeneleri

gitar öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki gitar alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

gitar özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.