Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden gitar özel dersleri

155 online özel ders öğretmeni sizi bekliyor

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Gitar öğren

İzmir
₺50/saat
Doğukan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

KLASİK GİTAR DERSLERİ. Müzikoloji öğrencisiyim ve istenilen şekilde klasik gitar dersleri veriyorum. Klasik veya piyasa şeklinde eğitim verebilirim.

Dersleri talebe göre işliyorum. İsteyene klasik anlamda metod ile işliyorum, isteyene piyasa şarkılarını öğretiyorum. İsteyene solo gitar, isteyene ritim gitar veya her ikisini öğretebilirim. Klasik müzik, rock müzik, pop müzik için repertuara sahibim. Kendini bu konuda geliştirmek isteyen herkese yardımcı olabilirim.

₺150/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan, yurtdışında ve cruise gemilerinde çalışmış kişiden gitar ve şan dersleri

Ders işleme şeklim, öncelikle öğrenciyi tanıyarak ona özgü bir pratik şekli geliştirmektir. Çünkü her öğrenci aynı değildir. Her öğrencinin zayıflıkları, geliştirmesi gereken noktalar farklıdır. Bunlar saptanmazsa öğrenci gelişim sağlayamaz.

Bornova
₺45/saat
Muhammet berke
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi-İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde eğitim alıyorum. Müzik alanında eğitim verebilirim.

Derslerimi bal balaban sap sabalan çük çükelek tök tökelek yöntemi ile şölebet bir şekilde çok çukolat löp çukolat edip sizlere sentezke sentezle sentezli hallere kırk sözcükte kılı kırk yararak nip dibilip çük tipilikle işliyorum.

İstanbul
₺85/saat
Yaren
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi Müzik öğretmenliği öğrencisinden klasik gitar, piyano, şan dersi birebir ya da grup dersi verilir.

Derslerimi çocuklarla renkli.. sürekli enstruman üzerinden değilde genel kültürde oluşturacak şekilde, geniş repertuar oluşması için uğraşırım. Eğlenceli sürekli oturarak geçirmem.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
₺60/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Kısa sürede GİTAR ve BAĞLAMA çalmayı öğrenecek ve bunu kazanca dönüştürebilecek seviyeye geleceksiniz.

Derslerimin saatleri esnektir. Bir derste öğretmek istediğim konuyu öğrencinin öğrenme kapasitesine göre ayarlarım. Öğrencileri bireysel olarak ele alır ve öğrenme karakterlerine göre teknikler belirler ve özel olarak ilgilenirim. Öğrenciyi tamamen istenilen yeteneğe ulaşması noktasında odaklayarak, kendisine özgüven aşılamayı hedeflerim.

İstanbul
₺90/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyata özel veya grup gitar dersleri, beraberinde armoni, teori ve solfej eğitimi

Dersleri yazılmış olan klasik gitar metodları haricinde kendim parçalar hazırlayarak ve yazarak öğretmeye çalışıyorum. Klasiğim üzerine mutlaka moderni koymaya çalışırım. Bu yüzden öğrenciye bir yandan müzik tenolojileri, ses kayıt ve miks tekniklerini de öğretmeye çalışıyorum.

₺100/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Özellikle gitar çalmak isteyip fazla zaman ayıramayanlar için ideal teknik ile öğretim.

gitara başladığınız ilk günden keyfini çıkarmaya başlarsınız. hayatı aksatmadan, fazla zaman ayırmadan öğrettiğim bir tekniğe sahibim. %90 başarı sağladığım bir tekniktir. her öğrenciye göre şekillenebilen bir düzen bu. dersleri genelde evimdeki stüdyomda veriyorum ama isteğe bağlı evlere de gidebiliyorum.

Kağıthane
₺150/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Müzik yaratmak bir sihirbazlıktır.Sezgisel yaratıcılığınızı ve doğaçlama kabiliyetinizi geliştirerek sihir yapmayı öğrenebilirsiniz.

Hem yeni başlayan hem de ritm ve solo üzerine kendini geliştirmek isteyen orta seviye öğrencileri kabul ediyorum.Bir altyapı eşliğinde çaldıklarımızı kayıt edip hata ve eksiklerimizi daha iyi görebilme şansımız olduğundan ev stüdyomda ders vermeyi tercih ediyorum.İsterseniz güzel havalarda ev dışında da (park, bahçe..vs) ders yapabiliriz.

İzmit
₺80/saat
Melih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi müzik / gitar bölümü mezunundan özel dersler ! (kocaeli-izmit)

Derslere öncelikle ensturmanı sevdirmekle başlarım . Her ensturman başlarda çok sıkıcı ve yorucu gelecektir. Ama bu derslerden ne kadar zevk alıp öğrenmeye ne kadar hevesli olduğunuza bağlıdır. Doğal olarak sıkıcı bir öğretim tekniğiyle ders işleyen hocanız var ise malesef ensturmanınıza henüz başında küsersiniz. Hiçbir zaman bu teknikle eğitim vermedim .

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

₺20/saat
Zeki
İlk ders ücretsiz!

16 yıldır bir fiil bass ve elektro gitar çalıyorum.Yaklaşık 5 yıldır eğitmenliğini yapıyorum.Yalova'da Gemi Kaptanlığı öğrencisiyim.

Derslerimi interaktif işlerim.Başarabileceğini kişinin kendisinin görmesini sağlamaya çalışırım.Bu sayede hem kişi öğrenmeye daha açık bir hale gelir hem de ben yaptıgım dersten zevk alırım.En önemli olan ise kişinin kendine inancı.Genelde eğlenceli ve mutluluk mottosu ile ders işlemeyi tercih ederim, teşekkürler.

Pendik
₺80/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Fazla söze gerek yok hayatı müzikle geçmiş bir insana bakıyorsunuz doğru yerdesiniz profesyonel birebir gitar eğitimi verilmektedir :)

Yeni başlıyor iseniz temeli atmak adına sözel konularla ilk derslere başlamayı tercih ediyorum hem sözel hem uygulamalı olarak kafanıza gerekli her konuyu yerleştirmeyi umut ediyorum bir diğer konu dakik değilimdir yani ders 1 saatti bittiye getirmem kendim uzatır para talep etmem önemli olan iyi şekilde öğrenmeniz sizi anlayabilecek birinden eğitim almanız müzik ruh işidir his

Altınordu
₺40/saat
Umutcan
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi öğrencisinden gitar öğrenmenin en eğlenceli ve basit yollarıyla gitar çalmayı öğreniyoruz :)

önce her öğrencimi kısaca analiz edip yeteneği ve gitara yatkınlığına göre ayrı ayrı ders metotları belirlerim.O çok zor gözüken terimleri ve parmak hareketlerini basit ve eğlenceli yollar kullanarak öğretmeye çalışırım.Öğrencilerime ders dışında çalışmaları ve kendilerini daha erken ve kolay geliştirmeri için metotlar hazırlarım.

Mersin
₺25/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi Türk Halk Müziği Topluluğu üyesinden uygun fiyata Mersin Yenişehirde özel gitar dersi verilir

Derslerim evde kendi odamda oluyor ama öğrencime göre bu değişebilir dersler eğlenceli bilgisayar destekli genelde öğrencinin istediği şarkılara öncelik verilerek işlenir az ve öz şarkılar seçilip gereken akorlar seçilir ilk ders ücretsizdir öğrenci beğenirse derslere devam edilir haftada öğrencinin seçtiği gün kadar ders işlenir

Şişli
₺30/saat
Atahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Metal Bascısından Her Türe Özel Bas Gitar Dersi (Teknik Ritim Pratik ) !

dersler öğrencinin merakı olduğu gruplar üzerinde etkili bir anlatım ile yapılıyor ve kendi tabirim ile eli ve parmaklarının ufkunu genişletme üzerine gidiyoruz yapılan ve gösterilen pratikler ile öğrencinin gitar üzerinde ki hakimiyetini arttırarak gelişmesini hedefliyoruz

Kadıköy
₺100/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Kadiköyde özel atölyede gitar dersleri haftalık 1 saatlik dersler ve solfej eğitimi

dersler bır saat kendı atolyemde kadıkoy de olmaktadır

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Sarıyer
₺150/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gitar eğitmi. bireysel dersler. Klasık gitar ve müzik eğitmi.Online ders imkanı ile.

İtalya ve Fransa’da bazı gitar metodlarına rastlanır. 18. Yüzyılın sonunda IV. Şarl’ın himayesinde birçok gitarcı yetişir. Gelmiş geçmiş en büyük gitar ustalarından birinin Niccolo Paganini olduğu söylenir. Bu çalgıyı kemanı kadar ustalıkla çalmasının yanı sıra, yapıtlarını bestelerken dizinin üzerinden hiç eksik etmediğinden söz edilir.

Konak
₺25/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık gitaristten ağırlıklı olarak başlangıç ve orta seviye için gitar dersi

Genelde haftada 1 yada 1+1 şeklinde dersler veririm.1+1 dersleri etüt yapmak için yardım isteyen öğrencilerim ile gerçekleştirdik.

Isparta Merkez
₺20/saat
Yunus
İlk ders ücretsiz!

Gitar dersleri;istediğiniz tarzda gitar eğitimi ve aynı zamanda temel müzik teorisi öğrenimi

derslerimde günlük egzersizler haftalık ödevler ve ders sonlarında anket durum değerlendirmesi gelecek planlaması günlük haftalık aylık hedefler ve hedefler doğrultusunda atılacak adımları önceden öğrenci veya öğrencilerimizle planlayım sistemle bir çalışma programı ile ilerliyorum.

Etimesgut
₺60/saat
Ataberk
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik ve güzel sanatlar üniversitesi gitar bölümü öğrencisinden özel ders pop gitar veya klasik gitar seçim haklarınız vardır.

Derslerimi öğrencimle bire bir temas halinde kendimi yücelterek değil öğrencimi yücelterek işlerim en kısa zamanda en uzun yolu alacağını garanti ederim.

₺100/saat
Özgür
İlk ders ücretsiz!

Gitar & Gitar Anfileri - Elektronik Müzik & Logic Giriş seviyesi dersleri . Konser Repertuarları konularında toplu veya özel ders.

Dersleri ilgi alanınız üzerine yaparım. Klasik bir ders anlayışım yok sizlerin gelişmek istediği konu üzerine yoğunlaşırım...Öğrencilerimin sahne deneyimine önem veririm kendi gruplarında veya yılda en az 1 kez benim organizasyonlarımda sahne almasını sağlarım.

Karşıyaka
₺100/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Izmir içerisin de müzik öğretmeninden gitar piyano ve bağlama özel eğitim dersleri

DERSLERİMDE UYGULAMA YAPMADAN ÖNCE TEORİK VE BİLGİ ÖLÇÜMÜ YAPARAK ENSTRUMANI DAHA KOLAY ÇALABİLMEK İÇİN GEREKLİ ÖN BİLGİYİ VERİRİM. DAHA SONRA ENSTRUMAN HAKKINDA TUTUŞ OTURUŞ VE UYGUN POZİSYONLAR İŞLENEREK ÖNCELİKLE ENTRUMANI TANIMA KISMINI BİTİRİRİZ. VE TAMAMEN BU KONULARDAN GEÇTİKTEN SONRA ARTIK ENSTRUMAN ÇALABİLİRİZ..

Menemen
₺80/saat
Fatih
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

16 Yıllık Jazz ve Blues Gitaristi Olarak Yeni Başlayanlara Elektro ve Klasik Gitar Dersleri Veriyorum

Sizi hızlandıracak ve derslerin sıkıcı geçmesini önleyecek çeşitli püf noktalar veriyorum. Gerek yüzyüze gerek internet ve bilgisayar ortamında başlangıç seviyesinde kalıcı bir gitar eğitimi alacaksınız.

₺40/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!

10 Yıllık Gitaristten Birebir Özel Klasik, Akustik, Elektro ve Bass Gitar Dersler

Dersler işlenirken başlangıçta öğrenciyi sıkmayacak şekilde, enstrumandan soğutmayacak aksine hevesini arttıracak şekilde işlerim. Öğrencinin isteğine bağlı olarak egzersizlere ya da parça/şarkı odaklı ilerlerim.

Şişli
₺90/saat
Ergün
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç, orta ve ileri seviye pop-rock elektro, akustik ve klasik gitar dersleri

Öğretim yöntemi olarak ilk etapta gitar kullandırmadan temel ölçü, ritm ve nota bilgisini aktarıyorum. Ardından öğrenilen bu bilgilerin gitar üzerine nasıl yerleştirilmesi gerektiğini anlatan basit fakat bilinen eserlerden örneklerle pekiştirme ve gitara geçiş yaptırıyorum. 1 ders saatinde sadece işlenmesi gereken konulara konsantre olunmasını sağlıyorum.

Yenimahalle
₺40/saat
Fatih kürşat
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık elektro gitaristten elektro ve klasik gitar dersi. Teknik ve armoni bilgisi konusunda destek ve eğitim. Ankara

Derslerimi işin mantığı ve duygusuna yönelik işlerim. İşin matematiğinden önce mantığı ve realitesi önemlidir. Dersleri eğlence ve sohbet havasında öğrenilen bilginin ne anlama geldiğini anlatarak işlerim. Müzik, dersten önce bir duyguyu ifade etmeye yarayan bir dildir. O nedenle önce hissedip sonra hissedileni yazıya ve sese dönüştürmenin yollarını anlatıyorum.

Karacabey
₺40/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

Yaklaşık 12 yıldır akustik, klasik ve elektro gitar çalmaktayım. Öğrencilerin çalışabilecekleri stüdyom, ve her türlü ekipmanım mevcuttur.

Dersler bireysel olarak öğrencinin istediği tarza göre işlenecektir. Gerekli ev ödevleri verilecek, öğrencinin seviyesi sürekli olarak takip edilecek. Gitar eğitiminin yanında temel müzik dersleri, nota eğitimi gibi yararlı yardımcı eğitimler de verilecektir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Özel ders hocanızla gitar desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor