Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden gitar özel dersleri

80 online özel ders öğretmeni sizi bekliyor

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Gitar öğren

Bornova
₺75/saat
Bu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik öğretmenliği mezunu; klasik gitar dersleri verilir

Bireysel ya da grup dersleri verebilirim. Secilen klasik gitar metodları ,teknik alıştırmalar, seviyeye uygun popüler eserler üzerine aşamalı bir şekilde bireysel planlamalarla derslere devam ederim.

Zonguldak
₺35/saat
Berke
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç seviyesinde, diğer gitar kurslarından daha hızlı ve öğrenciye uygun gitar kursu

Ders saatleri geniştir sizin isteğiniz ve benim derslerimin saatleri nasılsa ona göre ayarlanır. Ders yeri kimseyi rahatsız etmeyecek bir yerde ise sizin tercihinizle, değilse üniversitede yapılır. Derslere ilk olarak sağ el daha sonra sol el kullanımını öğrenme, ikinci olarak basit 2 şarkı çalma ile başlanır. Daha sonra tab okuma, akor ve çalma teknikleri ile devam edilir.

İvedik Organize Sanayi Bölgesi
₺50/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Enes hoca ile sonuç garantili gitar dersleri- ankara - kendi evinizde veya dershanede

Benim için bireyselcilik önemlidir.Karşımdaki kişinin espiri anlayışı ve dünya görüşü bile dersimi şekillendirir. Bu iş motive ve disiplin çerçevesinde geçer. Fakat 70'li yıllardan günümüze gelen basmakalıp ders stilini de hiç benimsemedim. Her ders saatinde bir birinden bağımsız 3 ana başlık ayrı koldan başlayacak.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
Büyükkayacık Osb
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan Konya'da müzik dersleri: Elektro Gitar, Piyano, Müzik Teorisi, Şan, Bas Gitar

Öncelikle enstruman üzerine bir eğitim alınıyorsa enstrumanı tanıtıp çalışma prensibini anlatırım, Daha sonra müzik teorisiyle harmanlayıp öğrenciye şarkılar üzerinden etüt yaptırırım. Şan üzerine ders isteniyorsa yine aynı şekilde İnsanda ses oluşumu nasıl olur bu anlatılıp düzgün nefes alma yöntemleri öğretilir. Daha sonra pratiklerle pekiştirilir.

İzmir
₺80/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi müzik eğitimi bölümünden mezun, müzik öğretmeninden pop (güncel) gitar dersi

HER İNSANIN YETENEĞİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE DE BİREYSEL FARKLILIKLARI ÖNEMSEYEREK KİŞİYE GÖRE ÖĞRENME ŞEKİLLERİ YARATIYORUM. DERSLERDE ASIL AMACIM ÖĞRENCİLERİMİN KEYİF ALARAK, YARGILANDIKLARINI DÜŞÜNMEDEN ÖĞRENMELERİ VE ÖZGÜR HİSSETMELERİ.

İzmit
₺80/saat
Melih
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi müzik / gitar bölümü mezunundan özel dersler ! (kocaeli-izmit)

Derslere öncelikle ensturmanı sevdirmekle başlarım . Her ensturman başlarda çok sıkıcı ve yorucu gelecektir. Ama bu derslerden ne kadar zevk alıp öğrenmeye ne kadar hevesli olduğunuza bağlıdır. Doğal olarak sıkıcı bir öğretim tekniğiyle ders işleyen hocanız var ise malesef ensturmanınıza henüz başında küsersiniz. Hiçbir zaman bu teknikle eğitim vermedim .

Odunpazarı
₺50/saat
Doğukan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Mütercim Tercümanım ve 12 Yıldır gitar çalıyorum. Öğrencilerimin seviyelerine, durumlarına ve taleplerine göre ders planlamalarını düzenleyebilirim.

- Derslerimi öğrenciye ve öğrencinin seviyesine odaklı olarak planlıyorum. - Öğrencilerimin taleplerine her zaman açığım. - Ders sürelerini kesin dakikalarla sınırlamak benim tarzım kesinlikle değil. - Öğrencilerimden de çok fazla şey öğrendiğim için öğretmenliği seviyorum. "A true master is an eternal student.

Mezitli
₺80/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar mezunundan, müzik sevenlere ve icraa etmek isteyenlere keyifli ve verimli dersler verilir.

Derslerim genellikle keyifli ve verimli geçer. Kendi öğrendiğim bütün teknikleri öğrencilerimin de uygulamasına özen gösteririm. Öğrencimin dikkatini çekecek şekilde ders anlatırım. Ve hiçbir öğrencim enstrümanını öğrenirken sıkılmaz, adapte olur. Bir enstrüman çalmak bütün hayat enerjinizi maksimum seviyeye getirir.

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Süleymanpaşa
₺30/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç ve orta seviye gitar eğitimi 15 senelik birikim ile sizlerle .

Müzik kulağa ve kabiliyete bağlı bir iştir. Öğrencinin öncelikle içindeki müzik aşkını ortaya çıkarmak ana gayedir. Müziği sevmek ve dersleride bu şekilde sevmesini sağlayarak zevkli bir ortamda çalışmak gerek. Bu yüzden hiç bir zaman sıkılmadan tam motive olmuş olarak ders işleyeceğiz.

Kadıköy
₺70/saat
Murathan
İlk ders ücretsiz!

Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Enstrüman Bölümü Öğrencisinden Programlı Kaliteli ileri seviye Ud,Gitar,Elektrik gitar,Konservatuvara Hazırlık ve solfej dersleri

Ders içerikleri öğrencinin seviyesine göre belirlenir kendisine özel bir çalışma programı uygulanır daha pratik daha etkili kısa sürede büyük yol kat etme odaklı bir sistem izliyorum.

Sarıyer
₺150/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gitar eğitmi. bireysel dersler. Klasık gitar ve müzik eğitmi.Online ders imkanı ile.

İtalya ve Fransa’da bazı gitar metodlarına rastlanır. 18. Yüzyılın sonunda IV. Şarl’ın himayesinde birçok gitarcı yetişir. Gelmiş geçmiş en büyük gitar ustalarından birinin Niccolo Paganini olduğu söylenir. Bu çalgıyı kemanı kadar ustalıkla çalmasının yanı sıra, yapıtlarını bestelerken dizinin üzerinden hiç eksik etmediğinden söz edilir.

İstanbul
₺60/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Klasik müzik, rock, progresif rock ve kaliteli müzik alanında ilgilenen, arpejini harmoni bilgisini, tuşeleri ve solo gitarı geliştirmek öğrenmek isteyenler için ders verebilirim

Müzikte en önemli dersin dinleme ve hayal etme olduğuna inanıyorum. Hızlı çalmak kusursuz olmak değildir. Bence müzikte ve ya sanatın her alanında önemli olan etkili olabilmek hissetmek hissettirmek ve hayal gücünü zorlamaktır. Ders ortamına girildiği andan itibaren konsantre olunması gereken şey sadece seslerdir. Tek bir nota bile bazı ortamlarda olabilir.

Konak
₺25/saat
Volkan
İlk ders ücretsiz!

10 yıllık gitaristten ağırlıklı olarak başlangıç ve orta seviye için gitar dersi

Genelde haftada 1 yada 1+1 şeklinde dersler veririm.1+1 dersleri etüt yapmak için yardım isteyen öğrencilerim ile gerçekleştirdik.

Şişli
₺90/saat
Ergün
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç, orta ve ileri seviye pop-rock elektro, akustik ve klasik gitar dersleri

Öğretim yöntemi olarak ilk etapta gitar kullandırmadan temel ölçü, ritm ve nota bilgisini aktarıyorum. Ardından öğrenilen bu bilgilerin gitar üzerine nasıl yerleştirilmesi gerektiğini anlatan basit fakat bilinen eserlerden örneklerle pekiştirme ve gitara geçiş yaptırıyorum. 1 ders saatinde sadece işlenmesi gereken konulara konsantre olunmasını sağlıyorum.

Yenimahalle
₺40/saat
Fatih kürşat
İlk ders ücretsiz!

12 yıllık elektro gitaristten elektro ve klasik gitar dersi. Teknik ve armoni bilgisi konusunda destek ve eğitim. Ankara

Derslerimi işin mantığı ve duygusuna yönelik işlerim. İşin matematiğinden önce mantığı ve realitesi önemlidir. Dersleri eğlence ve sohbet havasında öğrenilen bilginin ne anlama geldiğini anlatarak işlerim. Müzik, dersten önce bir duyguyu ifade etmeye yarayan bir dildir. O nedenle önce hissedip sonra hissedileni yazıya ve sese dönüştürmenin yollarını anlatıyorum.

Muratpaşa
₺30/saat
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

8 senelik deneyimle başlangıç ve orta seviyede pratik ve anlaşılır gitar dersleri.

Gitar hakkında bilgiler verip öğretmenin yanı sıra (başlangıç seviyesini aştıktan sonra) ben olmadan da teknoloji ve internetin yardımıyla da bu becerilerini nasıl geliştirebileceklerini göstermeye çalışırım. Teknoloji çağında bilgiye ulaşım çok kolay fakat doğru bilgiye nasıl ve nereden ulaşılacağı insanların kafasında soru işareti.

Pamukkale
₺40/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

10 Yıllık Gitaristten uygun fiyata gitar dersleri sizde kısa sürede etkili şekilde öğrenmek için lütfen iletişime geçin

Dersler en temelden ileri seviyeye kadar herkese hitap etmektedir. Notalı bir şekilde 0 dan sizi sahne yapacak hale getirebilirim tabiki sizin çalışma azminizle doğru orantılı olarak ilerler fakat piyasadaki bir çok kurs ve kişi daha fazla para kazanmak için yavaş göstermektedir.

Altındağ
₺60/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunu 6 sene deneyimli gitaristten gitar dersi. Bireysel ve grup dersleri.

Derslerimi sizin rahat edeceğiniz yerde ve her konuya özen duyacağınız şekilde işlerim. 2 3 haftalık bir süreçte bir çok konunun üzerinden geçmiş olup gitarın en önemli konularını öğrenmiş olacaksınız.

Altıeylül
₺30/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Balıkesirde üniversite öğrencisinden orta seviye özel gitar dersi. tab ve nota eğitimi

derslerimde parmak antrenmanları ile başlayıp popüler şarkıların nasıl çalınacağını öğretirim.

Güngören
₺70/saat
Baki
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisiyim, yeni başlayanlara ve önceden başlayıp ilerletmek isteyenlere gitar dersi

Derslerimde öncelikle öğrencimin hayalinde bir harita çizerim. Ne yapmaya çalıştığımızı, o derste ona ne vereceğimi önceden söylerim. Sonra teknikleri beraber öğrenip öğrencime ödevler veririm. Gitar öğretirken genel olarak çok sevdiğim bir ustanın kitabını ders kitabı olarak takip ederim.

Karabağlar
₺35/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Kendi kendine gitar çalmayı öğrenen bir eğitmenden temel gitar tersleri. Ezberle değil geliştirerek öğrenin. Balık vermeyeceğim, balık tutmayı öğreteceğim. :)

Dersler katı kurallar üzerine işlenmez. Önce müzik aleti ile tanışılır, ne tepkiler verirsen nasıl tepkiler alacağını öğrenirsin ve boom tamamdır.

₺45/saat
Mert cem
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da bütçenizi zorlamayacak ve kaliteli bir eğitim, 3 ayda çoğu şarkıyı çalacaksınız!

Dersler haftada 2, ayda 8 saat olarak işlenir, öğrenciye ne kadar çok şey alabiliyorsa verilir, nota, akor, armoni, ritim öğretilir.

Maltepe
₺50/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

20 yaşındayım Elektro - Bass - Akustik - Klasik gitar dersleri İstanbul Anadolu'dan - Oğuzhan Ervural

Öğrenci benim anlatmaya istekli olduğum kadar anlamaya istekli olmalıdır , sanatın her türlüsü büyük sabır ve pratik gerektiren şeylerdir unutmayın iyi bir sonuç ancak iyi bir çalışma ile elde edilir..

Malatya
₺60/saat
Engin
İlk ders ücretsiz!
₺35/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

6 yıldır bağımlısı olarak yaptığım bu işi sizlere de en kısa sürede öğretmek isterim. Herkesi bekliyorum müzik yapmak bakış açınızı değiştirir ve eğer çok isterseniz herşey mümkün.

Derslerimizi sıkmadan ve en hızlı şekilde öğretmeyi hedeflerim. Bu işi severek yapmanız her zamn ön plandadır. Bildiklerimi tümüyle aktarmayı ve müziğe bir gitarist daha kazandırmayı çok isterim.

Niğde
₺30/saat
Faruk
İlk ders ücretsiz!
Mudanya
₺60/saat
Derya
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden Bursa Genlikte uygun fiyata gitar dersleri verilir , öğrenme garantilidir

Başlangıçta gitar tutuş ve boş tellerin notalarına daha sonra akorlara ve sonra da şarkılara geçeceğim , Gemlikteyim . . . .

İslahiye
₺20/saat
Ayhan emre
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gitar mı çalmak istiyorsunuz ? Yoksa zaten çalıyor ve kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz ? O zaman doğru yerdesiniz :-)

Derslerimi genelde gitar üzerinde uygulamalı olarak gerçekleştiririm. Arada çok kısa notlar aldırırım. Ezberci değil mantığını kavrayarak anlatırım. Derslerime sıcak ve güleryüzlü bir sohbetle başlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Özel ders hocanızla gitar desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor