Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Antalya gitar hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star gitar öğretmenlerimiz.

66 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 66 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz gitar dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı gitar öğretmenlerimiz genellikle 1 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Antalya içinde gitar dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Antalya içindeki Gitar öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Gitar çalmaya başlayın

3. Yeni bir hobi edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Antalya konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🎸 Antalya konumunda nerede gitar eğitmeni bulabilirsiniz?

Gitar öğrenmeye başlamayı mı istiyorsunuz?

 

Antalya ve çevresinde 80 gitar eğitmeni eğitim vermek için müsait.

 

Platformumuzda özel eğitim veren gitar eğitmenleri ile iletişim kurmanıza izin veren bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Ders talebiniz onaylanır onaylanmaz, gitar hocanız ile birinci dersinize başlayıp işleyebilirsiniz.

 

Çevrenizdeki gitar hocası profillerini görmek için buraya tıklayın.

 

🎵 Çevrenizde kaç hoca özel gitar dersi veriyor?

Antalya ve ilçelerinde 80 gitar eğitmeni gitar dersleri veriyor.

 

Öğretmenlerin özel ders ilanlarına göz atın ve arayışınıza en uygun gitar öğretmenini seçin. Superprof'ta, her tür gitar türünde uzmanlaşmış öğretmenlerimiz bulunmaktadır: Elektro, akustik, bass.

 

Antalya konumunda 80'den fazla hoca içinden istediğinize özel ders talebi gönderin.

💻 Platformumuza webcam üzerinden gitar dersleri almak seçeneği var mı?

Özel hocaların %80'i online gitar kursu veriyor. Online dersler hem daha ucuzdur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online gitar dersleri ücretsiz siteleri kullanarak daha hızlı gitar pratiği yapma şansı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler ortadan kalkıyor.

💸 Antalya ve çevresinde gitar kursları ücretleri ne kadar?

Antalya konumunda gitar özel dersleri için gitar hocaları ortalama 66 TL talep ediyor.

 

Gitar dersi fiyatları aşağıdaki kriterlere göre değişir:

 • gitar öğretmeninizin deneyimi
 • öğrenmek istediğiniz gitar türü (akustik, elektro, bass...)
 • gitar derslerinizin nerede olacağı (online veya öğrenci evinde)
 • derslerin sıklığı ve her dersin süresi
 • gitar dersleri almanızdaki amaç

Hocalarımızın %97'si ilk gitar derslerini ücretsiz sunuyor.

 

Şehrinizdeki öğretmenlerin fiyatlarına göz atın.

🎼 Gitar öğretmeni ile gitar eğitimi almadan önce hangi araçlara ihtiyacınız olacak?

İlk olarak bir gitar edinmeniz gerekmektedir. En çok kullanılan gitar markalarını araştırıp onlarca çeşit arasından gitarınızı bulabilirsiniz.

 

Yeni gitar ücretleri bazen öğrenmek isteyenleri gitardan soğutabilir.

Bu gibi durumlarda, kendi gitarınızı alabilene kadar ikinci el satılık bir gitar ile gitar öğrenebilirsiniz .

 

Alacağınız gitarın türüne göre aşağıdaki malzemeleri de edinmeniz lazım olabilir:

 • amplifikatör
 • ses kablosu
 • gitar askısı
 • pena
 • efekt pedalleri

Tabii ki gitar çalmayı öğrenmek için tüm gitar aletlerini almak zorunlu değildir. Gitar öğretmeninize sorarsanız size ihtiyacınız olan gitar aksesuarlarını anlatacaktır.

 

80'den fazla öğretmen arasından gitar öğretmeninizi bulun.

Gitar öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Antalya Gitar öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Gitar dersleri Antalya gitar öğretmenleri ile oldukça eğlenceli ve hızlı bir şekilde gitar çalmayı öğrenmenizi sağlar

Antalya’da gitar dersleri: nasıl başlanır?

Hemen hemen her yerde gitar çalmayı öğrenebilirsiniz. Online bulabileceğiniz sayısız video ve ücretsiz notalar sayesinde kendi kendinize gitar öğrenmeye karar verebilir veya gitar dersleri almayı seçebilirsiniz.

Antalya’da nerede hangi semtte oturuyor olursanız olun, çok çeşitli olanaklara sahipsiniz: Akustik gitar dersleri, klasik gitar dersleri, elektro gitar dersleri ve çok daha fazlası. Her şey mümkün. Antalya’nın hemen hemen her semtinde gitar seviyeniz ve gitar bilginiz ne olursa olsun gitar höğretmeni bulabileceksiniz.

Şimdi Antalya’da gitar dersi almak için nasıl bir yol izleyebileceğinize hep beraber bakalım.

Antalya’da gitar dersleri nerede bulunur?

Bu sorunun cevaı çok basit: Her yerde!

Ancak size gitar akorlarını ve basları kimin öğreteceğine karar verme zamanı geldiğinde bir seçim yapmanız gerekecek. Ya evinize gelen özel gitar öğretmeni ile özel gitar dersi almayı seçersiniz ya da online gitar dersleri yoluyla öğrenmeye karar verirsiniz.

Antalya’daki gitar eğitmenleri, size seçim yapabileceğiniz oldukça geniş bir yelpazeden çok çeşitli gitar öğretmenleri sunuyor!

Gitar hoca ararken arama motorunda kişiselleştirilmiş bir arama yapmazsanız karşınıza çıkacak birçok gitar öğretmeni arasında seçim yapmak oldukça zorlayıcı olabilir. Aslında yapmanız gereken bundan çok daha basit. Haftalık veya günlük gitar dersleri almak istiyorsanız, gitar öğretmeni ilanlarına veya Antalya’daki birçok gitar öğretmenini tek bir platformda yeniden bir araya getiren Superprof gibi sitelere göz atabilirsiniz.

Bu şekilde, bu sitelerde aramanızı detaylandırıp size en uygun gitar hocası profillerini görüntüleyerek vakit kazanabilirsiniz. Özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, sonrasında öğretmenlerin ilanlarını inceleyip ihtiyaçlarınıza en uygun eğitmeni seçebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra öğretmenlerle iletişime geçmeniz yeterlidir! Bu kadar kolay. Derslerinizi doğrudan öğretmenler ile ister kendi evinizde, ister öğretmenin evinde veya bir stüdyoda veya hatta gitar kursunda alabileceksiniz.

Gitar özel ders öğretmenleri Antalya’nın tüm semtlerinde ve çevresinde mevcut, bulunabilir konumdadır, bu nedenle yakınınızda yaşayanları kolayca bulabilirsiniz.

Özel gitar hocası seçimi yaparken gerçekten fark yaratacak olan şey, seçtiğiniz eğitmenle sahip olduğunuz kimya, programlarınızın uyuşması ve oturduğu semtin sizinkine ne kadar yakın olduğudur. Dikkate alınması gereken üç ana nokta bunlardır.

Kalan diğer konular ve diğer tüm teknik detaylar ikinci sırada gelebilir. Gitar notaları okumayı öğrenmek veya gitar şarkıları gibi konular hakkında, seçtiğiniz eğitmenle her zaman fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Antalya’da online gitar çalmayı öğrenmek

Günümüzde 2020 yılında gitar öğrenmek istiyorsanız eve gelen özel gitar öğretmeni tutmamayı tercih edebilirsiniz.

Böyle bir seçenek yerine, kendi kendine gitar öğrenme opsiyonunu seçebilirsiniz. Antalya’da, kendi kendine gitar öğrenmek için doğru kaynaklara kolayca erişebilirsiniz.

Müzik kulağınızı ve not okuma becerilerinizi geliştirmek için kolay bir yol sağlayan online tartışma forumlarında ücretsiz gitar kursları bulabilirsiniz. Ardından, İdil Müzik ve Rock Market gibi Antalya’nın en popüler müzik mağazalarını bulacağınız yerlere gidebilirsiniz.

İçeride, sergilenen farklı enstrümanlara göz atabilecek ve çok çeşitli müzik kitapları ve basılı müzik kaynaklarını satın alabileceksiniz.

Müzik ve gitar üzerine kitaplar, gitarın tarihi ve en sevdiğiniz sanatçı ve gruplardan geniş bir gitar kaynağı koleksiyonu. Elbette, seviyenize en uygun gitar kitaplarını da seçebileceksiniz.

Gitara yeni balışıyorsanız ve karmaşık ve zor şarkılara geçmeden önce daha kolay bazı parçaları pratik etmek istiyorsanız, online ücretsiz gitar notaları ve gitar şarkı notaları da bulabilirsiniz.

Antalya gitar dersi serüvenine başlamak için sebepler

Aslında sanatsal ve dolayısıyla müzikal olarak konuşursak, Antalya müzik yapmak için mükemmel bir şehir diyebiliriz.

Gitar hakkında bilgi edinmek için araştırma yapmaya başladığınızda, tüm farklı müzik tarzlarına ve gitar çeşitlerine erişebilirsiniz. Böylece, en sevdiğiniz müzik türüne bağlı olarak, ustalaşmayı tercih ettiğiniz gitar türünü (akustik gitar, bas gitar, elektro gitar, klasik gitar vb.) seçebileceksiniz. Bu gitarda uzmanlaşmak için ilk adımdır.

Gitar türü seçiminizi yaptıktan sonra, tercih ettiğiniz gitar öğrenme stilini seçebileceksiniz. Örneğin evinizde özel gitar hocası ile gitar dersi almayı mı tercih edersiniz? Yoksa bir gitar kursu bulup kaydolmayı ve sınıf ortamında grup içinde öğrenmeyi mi tercih edersiniz?

Tahmin edebileceğiniz gibi her öğrenme yönteminin artıları ve eksileri vardır, bu nedenle hangisinin size en uygun olduğuna karar vermek size kalmıştır.

Hangi öğrenme yöntemini seçerseniz seçin, seçeneklerinizi tartıp karşılaştırmak önemlidir, çünkü düzenli özel gitar dersi almak gerçek bir yatırım olabilir! Bu nedenle, Superprof'ta eğitmenlerimizin neredeyse hepsi ilk gitar dersinizi ücretsiz olarak veriyor.

Özel gitar öğretmeni ile ücretsiz ilk ders yapmak hem kendinizi tanımak, hem gitar öğrenme hızınızı görmek, hem gitar dersleri hakkında bilgi almak hem de öğretmeniniz ile tanışıp deneyim ve ders işleme yöntemini, hem de aranızdaki kimyayı görmek açısından sizin için bulunmaz bir avantajdır. Bu adımla birlikte düzenli olarak haftalık veya günlük gitar dersler almadan önce gitar eğitmeni öğretim yöntemlerinin ihtiyaçlarınıza ve müzikal hedeflerinize uygun olup olmadığını test edebilirsiniz.

Antalya gitar öğretmenleri bulmak için nasıl bir şehir?

İlk kez gitar dersi alacaksanız ve de ilk defa bir enstrüman çalma deneyiminiz olacaksa, temel gitar bilgileri ile başlamanız gerekir. Ne tür gitar çalmayı seçerseniz seçin, ilk adımınız müzik teorisini ve farklı notaları ve akorları nasıl tanımlayacağınızı öğrenmektir.

Müzik dersleri ile öğreneceğiniz nota okuma dersleri size bilmeniz gereken her şeyi öğretecek, böylece daha sonra gitar tablarını ve notalarını okuyup karşılaştırabileceğiniz farklı ritim türlerine kendinizi adapte edebileceksiniz.

Müzik teorisi ve nota okumada ustalaştıktan sonra, en yeni pop şarkılarından tutun daha klasik rock gitar sololarına veya yerel şarkılara kadar en sevdiğiniz bestelerin üstesinden gelebileceksiniz. Kim bilir, belki ileride doğaçlama gitar yapmaya bile başlayacaksınız.

Gitar çalmaya başlamanıza yardımcı olmak için, Antalya gitar hocaları, Türkiye’nin turizm cennetinin neresinde yaşıyor olursanız olun size yardımcı olmaya hazırlar.

Antalya’da gitar çalmayı öğrenmek

Türkiye’de gerçekten iyi bir gitar eğitimi arıyorsanız, Antalya’da bulmanız olasıdır. Antalya’da aslında her alanda güzel bir eğitim kalitesi bulma şansınız oldukça yüksektir. İster başlangıç seviyesinde gitar öğrenmek istiyor olun, ister profesyonel bir gitarist olmak için eğitim almak istiyor olun, Antalya’da en iyi gitar kursları her zaman bulunabilir.

Gitar çalmayı öğrenmek için Antalya konservatuar

Antalya’da bulunan prestijli ve yetkin hocalara sahip Akdeniz Üniversitesi’nde, kaliteli bir gitar eğitimi almaya gelince gğzel olanaklar sunuyor.

Antalya’daki konservatuar bölümü müzik konusunda uzmandır ve sizi üst seviyelere taşıyacaktır.

Gitar çalışmalarınızı Antalya’daki Akdeniz Üniversitesi konservatuar bölümünde sürdürebileceksiniz ve dilerseniz gitar lisans ve lisansüstü gitar ve dilerseniz doktora alanında da müzik üzerine çalışmak isteyen öğrenciler için programlar sunuyor.

İster nefesli çalgılar, ister telli çalgılar (gitar dahil) veya vurmalı çalgılar ve perküsyon olsun, her enstrüman ailesi, köklü bir eğitim anlayışı içerisinde detaylarıyla ve sağlam temellerle öğretilir.

Enstrüman çalarken spesifik olarak gitara odaklanmak istiyorsanız, üniversitede önerilen müfredat inanılmaz derecede zengindir ve gerçek profesyoneller, bu işe yıllarını vermiş müzik akademisyenleri ve uzman müzisyenler tarafından dersler verilir.

Aslında bakacak olursak, gitar çalarken başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şey size sunulmuş olacak.

Antalya konservatuarında gitar dersleri nasıl düzenleniyor?

Antalya konservatuarındaki eğitim sistemi oldukça köklü ve çok iyi organize edilmiş. Genellikle enstrüman türünüze göre (yaylılar, nefesli çalgılar, telli çalgılar, perküsyonlar, sesler vb.) gruplandırılmaktasınız ve solo, koro ve topluluk performansında eğitim alacaksınız. Antalya Devlet Opera ve Balesi veya Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’ndan gelen profesörler ile gitarı üst düzeyde öğreneceksiniz.

Gitar eğitim programı, müzik alanındaki dersler ve gitar dersleri (yılda yaklaşık 40-50 saatlik özel ders ekleyebilirsiniz), sınıfta grup eğitimi ve uzmanlaşmak isteyeceğiniz alandarda seçebileceğiniz bazı seçmeli derslerden oluşur. Lisans (veya yüksek lisans) eğitiminiz sonunda alacağınız diploma ile, sizin de bir müzik eğitmeni veya gitar öğretmeni olmanıza olanak sağlar! Konservatuarların çoğu, belirli bir enstrüman eğitimi derecesi alma seçeneği de sunar, böylece ihtiyaç duyacağınız pedagojik becerileri edinebilir, daha sonra gitara yeni başlayanlara ve benzer şekilde daha ileri seviyedekilere gitar dersleri vermeye devam edebilirsiniz.

Üst düzey bir müzik ve gitar eğitimine 4 yıl veya daha fazla yatırım yapmaya hazır değilseniz, konservatuarlardan bazıları her yaştan yeni başlayanlar için kısa gitar kursları ve atölyeleir de sunmaktadır. 3 veya 4 yaşından itibaren çocuklar bir haftasonu kursuna katılabilirler. Bu kurslar aynı zamanda yetişkinler için de bazı gitar kursları sunmaktadır. Türe göre bazıları çok çeşitli müzik eğitimi, nota okuma dersleri gibi dersler düzenler ve bazıları ise gitar gösterisi dersleri sunmaktadır. Bu kurslar genellikle yaz aylarında gerçekleşir ve yaklaşık bir hafta sürer. Bazıları, amatör müzisyenlere de gitar sertifikası alma seçeneği sunuyor. Böylece, resmi bir belgesi veya gitar çalma yetkinliği kanıtı olmayan müzisyenlere müzisyenlik ve performans becerilerini geliştirme ve kanıtlama fırsatı veren kurslar çok daha geniş ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

Antalya gitar kursu seçeneklerini sizin için kısa bir liste halinde düzenledik. Bu listedeki kurslarda gitar derslerinin yanı sıra farklı müzik ve enstrüman türlerindede bilgilerinizi geliştirebilir ve ders alabilirsiniz. İşte Antalyadaki gitar kursları:

 • Antalya Modern Sanat Kursu
 • Sazen Sanat
 • Önder Altıntaş Bale Müzik Kursu Sanat Merkezi
 • Birim Müzik Merkezi
 • Ezgican Müzik
 • C. Meb Özel Akademi Maestro Müzik Bale Kursu
 • Vals Sanat Merkezi
 • C. Meb Özel Trio Müzik Kursu vb.

Hangi kursa gitmeye karar verirseniz verin, Antalya’da çok çeşitli seçenekleriniz olduğunu ve gitar çalmayı öğrenmek ve hızlı ilerleme kaydetmek için gerçekten en iyi ellerde olduğunuzu görebilirsiniz.

Bunun ötesinde konservatuar bölümüne girme gibi bir planı hayat geçirmemeye karar verirseniz, gitar çalmayı kendi başınıza veya müzik kursu aracılığıyla öğrenmeyi de düşünebilirsiniz. Bu durumda, müzik derneklerinden, gitar çalmak ve gitar çalmayı öğretmek için eğitim almış deneyimli gitar eğitmenleri harika bir gitarist olmanıza yardımcı olacaklar, Antalyadaki müzik kursları böyle gitar öğretmenleri ile sizleri bekliyor.

Gelecekte bir Haluk Levent veya Erkan Oğur gibi olmayı hedeflemiyor olsanız da, gitar akortlarını nasıl kullanacağınızı öğrendikten, arpejlerinizi çivilemeye başladıktan ve Şebnem Ferah veya Teoman’dan birkaç farklı şarkı çalmayı başardıktan sonra, bunun sizin için zaten yeterince iyi olduğunu göreceksiniz!

Gitar çalmakla ilgili harika olan şey ise, pratik ve evrensel bir enstrüman olarak her zaman öğrenilecek yeni bir şeyin olacağıdır. Gitar çalma konusunda ne kadar çok ilerleme kaydederseniz, enstrümanınızla tam anlamıyla bütünleşene kadar yine o kadar iyi olmak isteyeceksiniz. Gitar derslerine başlamak için Antalya mükemmel bir şehirdir. Superprof’ta uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde istediğiniz gitar türünü öğrenmeye hemen başlayın.

Ne öğrenmek istersiniz?