Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul Gitar özel dersleri

Yakınlarınızda 35 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul gitar öğretmenleri seçeneklerimiz

Üsküdar
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden 9 senelik deneyimli profesyonel gitar dersi almak ister misiniz?

Bana gitar öğreten hocamdan çok memnun olduğum için kendi öğrendiğim yöntemde öğretmeyi düşünüyorum.Temelden başlayacaksak önce akorları öğreniriz her ders 2-3 akoru öğrenip başta yalnızca o akorları içeren parçaları çalmayı öğreniriz. Yani yavaş yavaş akor yüklemesi yaparız.

Kadıköy
₺75/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

İstanbul 'da başlangıç ve orta seviye klasik gitar, akustik gitar dersi ve temel müzik teorisi dersi

Derslerde gitar egzersizleri, nota ve gam çalışmaları, akorlar ve parça çalışmaları yapıyorum. İstenilirse temel müzik teorisi konularını öğretiyorum. Sıfırdan başlayanlar için sağlam temelleri olacak şekilde bir program uyguluyorum. Pratik geliştirmeye ağırlık verip notaları da öğretiyorum. Küçük yaştaki öğrencilere kendi evlerinde ders veriyorum.

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Kadıköy
₺70/saat
Murathan
İlk ders ücretsiz!

Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Enstrüman Bölümü Öğrencisinden Programlı Kaliteli ileri seviye Ud,Gitar,Elektrik gitar,Konservatuvara Hazırlık ve solfej dersleri

Ders içerikleri öğrencinin seviyesine göre belirlenir kendisine özel bir çalışma programı uygulanır daha pratik daha etkili kısa sürede büyük yol kat etme odaklı bir sistem izliyorum.

Sarıyer
₺150/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gitar eğitmi. bireysel dersler. Klasık gitar ve müzik eğitmi.Online ders imkanı ile.

İtalya ve Fransa’da bazı gitar metodlarına rastlanır. 18. Yüzyılın sonunda IV. Şarl’ın himayesinde birçok gitarcı yetişir. Gelmiş geçmiş en büyük gitar ustalarından birinin Niccolo Paganini olduğu söylenir. Bu çalgıyı kemanı kadar ustalıkla çalmasının yanı sıra, yapıtlarını bestelerken dizinin üzerinden hiç eksik etmediğinden söz edilir.

İstanbul
₺60/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Klasik müzik, rock, progresif rock ve kaliteli müzik alanında ilgilenen, arpejini harmoni bilgisini, tuşeleri ve solo gitarı geliştirmek öğrenmek isteyenler için ders verebilirim

Müzikte en önemli dersin dinleme ve hayal etme olduğuna inanıyorum. Hızlı çalmak kusursuz olmak değildir. Bence müzikte ve ya sanatın her alanında önemli olan etkili olabilmek hissetmek hissettirmek ve hayal gücünü zorlamaktır. Ders ortamına girildiği andan itibaren konsantre olunması gereken şey sadece seslerdir. Tek bir nota bile bazı ortamlarda olabilir.

Şişli
₺90/saat
Ergün
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç, orta ve ileri seviye pop-rock elektro, akustik ve klasik gitar dersleri

Öğretim yöntemi olarak ilk etapta gitar kullandırmadan temel ölçü, ritm ve nota bilgisini aktarıyorum. Ardından öğrenilen bu bilgilerin gitar üzerine nasıl yerleştirilmesi gerektiğini anlatan basit fakat bilinen eserlerden örneklerle pekiştirme ve gitara geçiş yaptırıyorum. 1 ders saatinde sadece işlenmesi gereken konulara konsantre olunmasını sağlıyorum.

Kartal
₺50/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden temel müzik teorileri eğitimi ve klasik ve elektro gitar dersleri

Daha önceki derslerimi öğrencinin evinde verdim. Derslerim genelde lise ilk ve ortaokul öğrencilerine 1er saatlik dersler şeklinde olur. Derse parmak ezgersizleri ve temel teorileri öğrenerek başlar ve öğrencinin istediği müzik türünde ilerleriz.

Avcılar
₺75/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

12 Yıldır Gitar Çalan ve sahne almış İstanbul Üniversitesi öğrencisinden klasik/akustik gitar dersi verilir.

Gitar öğrenecek bir kişi için en önemli hususlardan birinin şevkinin kırılmaması olarak görüyorum.Bu yüzden öğrenilmesi gereken şekille beraber öğrenecek kişinin istekleriyle harmanlarsak daha güzel bir sonuç elde edileceğine inanıyorum.

Güngören
₺70/saat
Baki
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisiyim, yeni başlayanlara ve önceden başlayıp ilerletmek isteyenlere gitar dersi

Derslerimde öncelikle öğrencimin hayalinde bir harita çizerim. Ne yapmaya çalıştığımızı, o derste ona ne vereceğimi önceden söylerim. Sonra teknikleri beraber öğrenip öğrencime ödevler veririm. Gitar öğretirken genel olarak çok sevdiğim bir ustanın kitabını ders kitabı olarak takip ederim.

Maltepe
₺50/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

20 yaşındayım Elektro - Bass - Akustik - Klasik gitar dersleri İstanbul Anadolu'dan - Oğuzhan Ervural

Öğrenci benim anlatmaya istekli olduğum kadar anlamaya istekli olmalıdır , sanatın her türlüsü büyük sabır ve pratik gerektiren şeylerdir unutmayın iyi bir sonuç ancak iyi bir çalışma ile elde edilir..

Fatih
₺60/saat
Nuri
İlk ders ücretsiz!

Gerçekten gitar öğrenmek isteyen ve müzik yapmak isteyenler için üniversite öğrencisinden ders

Dersler tamamen öğrencinin çalışma, anlama ve yetenekleri üzerinden devam edecek, kendi egzersizlerim ve birçok profesyonel gitaristin egzersizleri ile destek sağlanacak

Güngören
₺50/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç ve orta seviye için özel gitar dersi verilir mü müzik öğretmenliğine hazırlanıyorum

Derslerimi öğrencinin moduna göre işlemeye çalışırım. Ödev olarak onun da sevdiği ya da sevebileceğini düşündüğüm parçalar veririm. Parça üzerinden teori öğretirim bu şekilde öğrenci hem repertuar yaptığı için ilerlediğini görecek hem de teorik bilgiyi de parçayla birlikte uygulamalı göstermiş olurum. Derslerimi öğrencimin (uygunsa) evinde yaparım.

Esenler
₺50/saat
Tahir
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel gruplar da yıllar ca çalışmış deneyimli solist ve gitarist müzisyen den ilk orta - ve ileri seviye gitar ve şarkı okuma eğitimleri

Dersler nota bilgisi ile başlar metronom ve gitar vs vokal metod ları ile deman ve etüt üzerine çalışmalar ile devam edilir

Üsküdar
₺150/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

GİTAR DERSİ VERİLİR Hızlı bir şekilde gitar çalmayı öğrenin. İstediğiniz şarkıyı çalmak artık çok kolay.

Öğrencilerin seviyesine göre ders saati belirlenir. Her derste parmak egzersizlerinden sonra akorlar ve ritimler üzerinden yoğun bir çalışma gerçekleştirilerek öğrencinin bir önce şarkı çalması hedeflenir.

Başakşehir
₺20/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!
Kağıthane
₺60/saat
Kadıköy
₺125/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar öğretmeninden, güzel sanatlar lise ve universite sinavlarina hazırlık dersleri ve gitar dersi.

Derslerimi öğrenci seviyesine göre kurgularim. Duyum nota okuma (dikte - deşifre) çalışmaları, enstrüman üzerinde solo çalımı için gam ve etudler, armoni temel odak noktalarimdir.

Avcılar
₺75/saat
Ali can
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar'da eğitim almış iç mimarlık öğrencisinden İstanbul'da müzik teorili gitar özel ders.

Kendi metotlarim dahil, 12 ye yakın değişik yöntemler kullanmaktayım. Kendi öğrendiğim gibi anlatırım ve öğrencinin aklında soru işareti birakmamaya özen gösteririm. Ezbere dayalı degil, isin mantığını kavratmaya çalışırım.

Pendik
₺25/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

Sokak müzisyeninden Başlangıç ve orta seviye gitar dersi vermekteyim ilgilenenler gelebilir buyrun gelin

Taklit ederek ders işlerim genelde yansıma sesler kullanırım yada çizgi film karakterinden falan örnek veririm sakin sakin işlerim kimseyi yormam

Başakşehir
₺35/saat
Tuna
İlk ders ücretsiz!

Lise son öğrencisinden İstanbul'da başlangıç/sıfırdan başlayanlar için en kısa sürede temel gitar dersi...

Derslerimi oldukça eğlenceli sıkmadan bir yandan işin derinine inerek bir yandan da fazlaca teoriye inmeden özenle çalıştırılarak zaman zaman ödev vererek en kısa zamanda öğretiyorum

Maltepe
₺40/saat
Berk
İlk ders ücretsiz!

6 Yıl deneyimli sahne müzisyeninden başlangıç ve orta düzey popüler müzik eğitimi.

Bire bir verilir. Ders başı 1.5 - 2 saat öğrencinin durumuna göre eğitim verilir. Dersler eğlenceli ve arkadaş ortamındaymış gibi samimi olarak verilir.

Avcılar
₺75/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Evinizde özel gitar dersi verilir. Nota, gam, armoni bilgisi ile size ozel

Öğrencinin seviyesine ve ilerlemek istediği alana göre ders planını öğrencinin kendisi ile beraber planlamaktayim.

Kağıthane
₺50/saat
Doğukan
İlk ders ücretsiz!

İstanbulda Selim Işık'ın öğrencisi, üniversite 3. sınıf öğrencisinden özel elektrik gitar dersleri

Ağır teorik eğitimden ziyade gitar temelleri, teknikler, tutuşlar, şarkı çalımı ve ileride şarkı yazımı/doğaçlama üzerine bir eğitim yolu izliyorum .

Şişli
₺35/saat
Yusuf sezer
İlk ders ücretsiz!

Eski konsevatuvar ogrencisinden gitar ve bass gitar dersleri!! derslerimiz esnek ve dolu dolu gecmektedir...

Derslerimi genelde bir onceki dersimizin ne kadar pekistirildigine ogrencim ile ne kadar iyi bir perfomans yakaladigimiza bakarak yuruturum. Zor ve tikanilan noktalari daha eglenceli bir hale getirerek ogrenciyi yapamam korkusundan oldukca uzak tutarim.

Ataşehir
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Royal Academy Grade : 5 mezunu ve Grade : 8 sınavı öğrencisiyim. 17 yaşındayım. Klasik gitar eğitimi veriyorum.

Öncelikle nota eğitimiyle başlayacak olan ders, sonrasında konservatuarlarda kullanılan Arenas gitar eğitim kitabı üzerinden devam edecektir. İlk haftalarda sağ ve sol el kordinasyonuyla ilgili çalışmalar yapılıp sonrasında ufak parçalarla gitar çalınmaya başlanacaktır.

Maltepe
₺40/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel müzisyenden, müzik dersi! Sadece gitar değil, müziği beraber öğrenmeye davet ediyorum!

Herkesle birebir ilgilenmeye çalışıyorum. Sadece ders yaptığımız zaman değil, gecenin bir yarısı da beni uykudan uyandırıp soru sormanız beni mutlu eder. Müzik paylaşmaktır.

Beyoğlu
₺30/saat
Ronay
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar hazırlık öğrencisinden yeni başlayanlara istanbul avrupa da klasik gitar eğitimi verilir

Başlangıç seviyesinde ilerlemek için gitar tutuşu parmak numaraları vücut pozisyonlarından başlayıp seviyeye göre notalardan başlayıp yavaş yavaş alıştırmalar ile parçalara geçeriz

Fatih
₺50/saat
Baran m.
İlk ders ücretsiz!

Emekli rockstardan rockstar seviyesinde gitar ve / veya bateri dersi,çok uygun fiyata, ister özel ister grupça verilir!!

Dersleri birer saat olarak işlerim, konuları seçer ve hafta hafta ilerlemeyi kaydeder, bir problem varsa problemi yenmek için yeni çözümler bulurum. Ödev vermeyi asla ihmal etmem, gerekirse dersimde not bile tutulur.

Kadıköy
₺70/saat
Birüsk
İlk ders ücretsiz!

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm gitar özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size gitar öğretmeye hazır,
İstanbul merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size gitar alanında rehberlik etsin

İstanbul gitar özel ders öğretmeneleri

gitar öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki gitar alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

gitar özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.