Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul Gitar özel dersleri

Yakınlarınızda 78 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul gitar öğretmenleri seçeneklerimiz

Maltepe
₺75/saat
Barış
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunundan birçok farklı tarzda gitar dersleri verilir

Derslerimi teori dersleri ile eş zamanlı yürütürüm. Dersleri her yaş grubuna göre farklı düzenleyip, seviyelere göre ayrı programlar oluştururum. Dersin sadece ders işlemekten ibaret olmadığının farkında biri olarak, müziğe ve gitara dair sohbet havasında ve eğlenceli geçmesi gerektiğini düşünen biriyim.

İstanbul
₺85/saat
Yaren
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi Müzik öğretmenliği öğrencisinden klasik gitar, piyano, şan dersi birebir ya da grup dersi verilir.

Derslerimi çocuklarla renkli.. sürekli enstruman üzerinden değilde genel kültürde oluşturacak şekilde, geniş repertuar oluşması için uğraşırım. Eğlenceli sürekli oturarak geçirmem.

İstanbul
₺90/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyata özel veya grup gitar dersleri, beraberinde armoni, teori ve solfej eğitimi

Dersleri yazılmış olan klasik gitar metodları haricinde kendim parçalar hazırlayarak ve yazarak öğretmeye çalışıyorum. Klasiğim üzerine mutlaka moderni koymaya çalışırım. Bu yüzden öğrenciye bir yandan müzik tenolojileri, ses kayıt ve miks tekniklerini de öğretmeye çalışıyorum.

Kağıthane
₺150/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

Müzik yaratmak bir sihirbazlıktır.Sezgisel yaratıcılığınızı ve doğaçlama kabiliyetinizi geliştirerek sihir yapmayı öğrenebilirsiniz.

Hem yeni başlayan hem de ritm ve solo üzerine kendini geliştirmek isteyen orta seviye öğrencileri kabul ediyorum.Bir altyapı eşliğinde çaldıklarımızı kayıt edip hata ve eksiklerimizi daha iyi görebilme şansımız olduğundan ev stüdyomda ders vermeyi tercih ediyorum.İsterseniz güzel havalarda ev dışında da (park, bahçe..vs) ders yapabiliriz.

Pendik
₺80/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Fazla söze gerek yok hayatı müzikle geçmiş bir insana bakıyorsunuz doğru yerdesiniz profesyonel birebir gitar eğitimi verilmektedir :)

Yeni başlıyor iseniz temeli atmak adına sözel konularla ilk derslere başlamayı tercih ediyorum hem sözel hem uygulamalı olarak kafanıza gerekli her konuyu yerleştirmeyi umut ediyorum bir diğer konu dakik değilimdir yani ders 1 saatti bittiye getirmem kendim uzatır para talep etmem önemli olan iyi şekilde öğrenmeniz sizi anlayabilecek birinden eğitim almanız müzik ruh işidir his

Kadıköy
₺100/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Kadiköyde özel atölyede gitar dersleri haftalık 1 saatlik dersler ve solfej eğitimi

dersler bır saat kendı atolyemde kadıkoy de olmaktadır

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Sarıyer
₺150/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gitar eğitmi. bireysel dersler. Klasık gitar ve müzik eğitmi.Online ders imkanı ile.

İtalya ve Fransa’da bazı gitar metodlarına rastlanır. 18. Yüzyılın sonunda IV. Şarl’ın himayesinde birçok gitarcı yetişir. Gelmiş geçmiş en büyük gitar ustalarından birinin Niccolo Paganini olduğu söylenir. Bu çalgıyı kemanı kadar ustalıkla çalmasının yanı sıra, yapıtlarını bestelerken dizinin üzerinden hiç eksik etmediğinden söz edilir.

Fatih
₺25/saat
Doğan
İlk ders ücretsiz!

Özel okul son sınıf okula sadece sınavları olmaya gidiyorum aynı zamanda bu süreçte üniversite sınavına hazırlanıyorum

derslerimi internet üzerinden verebilme imkanım varsa bu benim tercihim olur tekniklerimden bi tanesi benim oluşturduğum ve açıkçası burda pek paylaşmak istemeyeceğim müzik kulağı edindiriyorum karşımdakine eğlenceli birisiyim karşımdakinin sıkıldığını anladığımda hızlı ve güzel bi espri yapma yetim var bunu kullanıp durumu yumuşatabiliyorum

Ataşehir
₺50/saat
Enes
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Grup kurucusu ,Gitar, Solist Müziğe başlangıç için gitar ve şan dersleri verilir

Derslerimi yeni başlayanlar için verebilirim gitara yemek atmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum daha önemlisi müziği sevdirip can sıktırmadan bu işi yapmak

Büyükçekmece
₺50/saat
Taylan
İlk ders ücretsiz!
Sancaktepe
₺50/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Müziği hobi olarak yapan biriyim. Bağlama Gitar ve Ney çalabiliyorum. Bağlama ve Gitar Başlangıç Eğitimi.

Bağlama çalmayı kursta öğrendim. Kursta aldığım eğitimler nasıl ise aynı şekilde ders işlemeyi düşünüyorum. Bağlama çalmayı kursta öğrendim. Kursta aldığım eğitimler nasıl ise aynı şekilde ders işlemeyi düşünüyorum. Bağlama çalmayı kursta öğrendim. Kursta aldığım eğitimler nasıl ise aynı şekilde ders işlemeyi düşünüyorum.

Şişli
₺90/saat
Ergün
İlk ders ücretsiz!

Başlangıç, orta ve ileri seviye pop-rock elektro, akustik ve klasik gitar dersleri

Öğretim yöntemi olarak ilk etapta gitar kullandırmadan temel ölçü, ritm ve nota bilgisini aktarıyorum. Ardından öğrenilen bu bilgilerin gitar üzerine nasıl yerleştirilmesi gerektiğini anlatan basit fakat bilinen eserlerden örneklerle pekiştirme ve gitara geçiş yaptırıyorum. 1 ders saatinde sadece işlenmesi gereken konulara konsantre olunmasını sağlıyorum.

Kartal
₺50/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden temel müzik teorileri eğitimi ve klasik ve elektro gitar dersleri

Daha önceki derslerimi öğrencinin evinde verdim. Derslerim genelde lise ilk ve ortaokul öğrencilerine 1er saatlik dersler şeklinde olur. Derse parmak ezgersizleri ve temel teorileri öğrenerek başlar ve öğrencinin istediği müzik türünde ilerleriz.

Beykoz
₺50/saat
Sedanur
İlk ders ücretsiz!

Elektrogitar deneyimlerimle akıcı, kolay, sade, öğretme odaklı tamamen pratik öğrenme becerinize yönelik gitar dersleri

Temel, pratiklerle ders veriyorum. Düzeye göre çalışma yöntemini belirleyebilir. Öğrenme şeklinize göre derslere devamlılık sağlayabiliriz. Çalışmanıza göre ilerleyip yeni şeyler öğrenebiliriz. Öğrenmek isteyen çaba göstermek isteyen herkese yardımcı olabilirim. Profesyonel değilim fakat belirli bir tecrübem ve bilgim var. Bunu da en doğru şekilde aktarabilirim.

Beyoğlu
₺100/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Doktordan Özel Gitar&Müzik dersleri , anatomi fizik kimya ve matematik dersleri verilir

Derslerim öğrencilere ve müzik severlere yönelik . Ayrıca anatomi matematik fizik kimya biyoloji alanlarında lise ve üniversite denginde kurs veriyorum .

Avcılar
₺75/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

12 Yıldır Gitar Çalan ve sahne almış İstanbul Üniversitesi öğrencisinden klasik/akustik gitar dersi verilir.

Gitar öğrenecek bir kişi için en önemli hususlardan birinin şevkinin kırılmaması olarak görüyorum.Bu yüzden öğrenilmesi gereken şekille beraber öğrenecek kişinin istekleriyle harmanlarsak daha güzel bir sonuç elde edileceğine inanıyorum.

Maltepe
₺50/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

20 yaşındayım Elektro - Bass - Akustik - Klasik gitar dersleri İstanbul Anadolu'dan - Oğuzhan Ervural

Öğrenci benim anlatmaya istekli olduğum kadar anlamaya istekli olmalıdır , sanatın her türlüsü büyük sabır ve pratik gerektiren şeylerdir unutmayın iyi bir sonuç ancak iyi bir çalışma ile elde edilir..

Esenler
₺50/saat
Tahir
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel gruplar da yıllar ca çalışmış deneyimli solist ve gitarist müzisyen den ilk orta - ve ileri seviye gitar ve şarkı okuma eğitimleri

Dersler nota bilgisi ile başlar metronom ve gitar vs vokal metod ları ile deman ve etüt üzerine çalışmalar ile devam edilir

Üsküdar
₺150/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

GİTAR DERSİ VERİLİR Hızlı bir şekilde gitar çalmayı öğrenin. İstediğiniz şarkıyı çalmak artık çok kolay.

Öğrencilerin seviyesine göre ders saati belirlenir. Her derste parmak egzersizlerinden sonra akorlar ve ritimler üzerinden yoğun bir çalışma gerçekleştirilerek öğrencinin bir önce şarkı çalması hedeflenir.

Tuzla
₺100/saat
Turkan
İlk ders ücretsiz!

Muzik ogretmeninden baglama gitar dersleri verilir. Ilk derste parca calma garantili ders.

Ders ogrenci odakli islenir ve yontem ogrenci algi bicimine ve ogrenme sekline gore degistirilir. Sabit yontemli egitim tek tip ogrenci icindir.

Bağcılar
₺20/saat
Gökçen
İlk ders ücretsiz!

Türk halk müziği bona solfej Gitar kemençe piyano bağlama Türküler türk sanat müziği

Derslerimi sohpet ve uygulamalı şekilde gayet eğlenceli bi hal almasını sağlarım sıkıcı bi ders hiç çekilmez :) Hızlı ve donanımlı işlerim

Başakşehir
₺100/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmeninden gitar ve piyano dersi.birebir özel veya grup dersi olabilir istanbul

Meb müfredatı, müzikal anlamda ileri seviye müzisyenlerin yazmış olduğu eserleri takip ederek ayrıca kendi birikimide ekleyerek öğrenciyi sıkmadan severek eğlenceli bir şekilde öğretmeyi hedefliyorum

Tuzla
₺60/saat
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Uygun Fiyatlı Gitar Dersi. 1 saati 60 TL 2 saat i 100 TL

Dersleri uygulamalı nota ve gitar birlikte çalışılmaktadır.

Bahçelievler
₺60/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Uzun yıllar grup ve bireysel canlı müzik yaptım. Klasik/akustik başlangıç ve orta seviye gitar dersi verebilirim.

Başlangıç ve orta seviye gitar dersi veriyorum. Öğrencimin seviyesine göre planlama yapıp, en kısa sürede enstrüman hakimiyetine ulaşması için gereken pretikleri adapte ederim.

Şişli
₺80/saat
Berkant
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul lise öğrencilerine, akustik klasik gitar dersi verilir 2 haftada şarkı çalma garantili

Öncelikle gitar tutuş pozisyonu devamında arpej çalışması Bu derslerden sonra gitarda notalar ve solo çalışması ve parça çalınması ardından gitar ritimleri ve akorları

Sancaktepe
₺50/saat
Ferit
İlk ders ücretsiz!

Gitarist hocadan samimi gitar dersi lütfen buyurun iletişime geçin bekliyorum Detaylar için

İster öğrenci İster öğretmen evi Size nasıl uyun olursa Bir müzisiyende Olması gereken Bilgiler Aktarılıyor dersimizde Evet Sizi bekliyorum Buyurun lütfen

Şişli
₺100/saat
Başakşehir
₺75/saat
Okan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı son sınıf öğrencisinden “Gitar,solfej,armoni ve konservatuara hazırlık”dersleri.

Derslerimi, öğrencilerimin yaş gruplarına göre profesyonel olarak planlamaktayım.Onların ilgi alanları dışına taşmadan,aradıkları sorulara cevap olacak şekilde derslerim birebir veya grup halinde sürmekte.

Başakşehir
₺20/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm gitar özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size gitar öğretmeye hazır,
İstanbul merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size gitar alanında rehberlik etsin

İstanbul gitar özel ders öğretmeneleri

gitar öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki gitar alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

gitar özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.