Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Konya Gitar özel dersleri

Yakınlarınızda 8 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Konya gitar öğretmenleri seçeneklerimiz

Selçuklu
₺30/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Öğrencisinden Yeni başlayanlara yada başlamak isteyip fırsat bulamayanlara klasik ve akustik gitar dersi

Müzik ruhun gıdasıdır derler. Doğrudur da. Benim için gitar dersinde dikkat edilmesi gereken tek bir konu olabilir. Her iki taraf; öğrenci ve öğretmen ellerine gitarı alıp parmaklarını tellerin üzerinde gezindirirken bu işten mutluluk duyuyor ve gerçek anlamda eğlenerek yapıyorsa benim için her şey tamamdır.

Selçuklu
₺50/saat
Ertuğ
İlk ders ücretsiz!

Yıllarını gitara vermiş bir mühendislik öğrencisinden elektro , klasik ve bas gitar dersi

Dersleri genel müzik bilgisi üzerinden başlayıp müzik nedirden alıp vay be müzik neymişe getiririm. Gençlerin müziğe olan merakını aile ortamından çıkarıp daha profesyonel alanlara taşımasını amaçlıyorum. Elektro gitar dersi almak için önce klasikden başlamak lazım gibi bir tabuyu aynı zamanda para tuzağını kırmak istiyorum.

Selçuklu
₺100/saat
Güney
İlk ders ücretsiz!

Flut ,Gitar ,baglama, klarnet,ney,Kaval,ses egitimi,Muzik ojullsri sinavi ,Konservatuvar mezunuyum Müzik ogretmeniyim,20 yildir sektör deneyimim var

Video, metod ,ve birikim ,birebir ,grup sinif ortaminda deneyim mevcut ,16 yil deneyim mevcut ,meslegime asik bir ogretmenim.

Konya
₺80/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

14 yıldır profesyonel olarak gitar çalıyorum. Yılların ve sahnenin verdiği tecrübemi geleceğin müzisyenlerine aktarmak istiyorum

Öncelikle gitar tanıtımı, akorlar, parmak egzersizleri yaptıktan sonra istenilen tarza göre şarkı calismalari yapıyorum. Repertuvarınızı öğrencimizle belirliyoruz.

Selçuklu
₺40/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Gitar çalmaya başlamak isteyenler için başlangıç seviyesi gitar dersleri ve şarkı söylemek isteyenler için teknik dersler

Derslerimi egzersiz üzerine işlerim. Belli bir program dahilinde gitmektense öğrencinin öğrenebileceği yöntemler geliştirerek tamamen kavramasını hedeflerim. Öğrencinin zorlandığı noktalarda kendisine yeni teknikler vermeye çalışırım.

Büyükkayacık Osb
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan Konya'da müzik dersleri: Elektro Gitar, Piyano, Müzik Teorisi, Şan, Bas Gitar

Öncelikle enstruman üzerine bir eğitim alınıyorsa enstrumanı tanıtıp çalışma prensibini anlatırım, Daha sonra müzik teorisiyle harmanlayıp öğrenciye şarkılar üzerinden etüt yaptırırım. Şan üzerine ders isteniyorsa yine aynı şekilde İnsanda ses oluşumu nasıl olur bu anlatılıp düzgün nefes alma yöntemleri öğretilir. Daha sonra pratiklerle pekiştirilir.

Selçuklu
₺50/saat
Alptuğ cengizhan
İlk ders ücretsiz!

10 senedir profesyonel gitar çalmaktayım. Konya selçuk Üniversitesi öğrencisiyim. Uygun fiyata gitar dersi vermek istiyorum.

Derslerimi pratik üzerine öğretirim. Amacım dersi eğlenceli bir şekilde öğrencilerime öğretmek. En başta ki görevim iyi bir eğitimle kısa sürede gitarı öğretmek.

₺60/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisliği öğrencisinden başlangıç ve başlangıç-orta gitar ve şarkı söyleme dersi veriyorum. Örnek kayıtlar için profilime girebilirsiniz.

Derslerimin içeriği öğrenciye özel bir şekilde gelişir. 5-15 yaş aralığına ders vermeyi düşünüyorum. Müziği ve gitarı sevdirerek derslerime başlıyorum. Yatkınlığa ve çalışma düzenine göre derslerin içeriğini arttırıyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm gitar özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size gitar öğretmeye hazır,
Konya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Konya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size gitar alanında rehberlik etsin

Konya gitar özel ders öğretmeneleri

gitar öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Konya merkezi ve çevresindeki gitar alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

gitar özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Konya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.