Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Konya Gitar özel dersleri

Yakınlarınızda 4 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Konya gitar öğretmenleri seçeneklerimiz

Selçuklu
₺100/saat
Güney
İlk ders ücretsiz!

Flut ,Gitar ,baglama, klarnet,ney,Kaval,ses egitimi,Muzik ojullsri sinavi ,Konservatuvar mezunuyum Müzik ogretmeniyim,20 yildir sektör deneyimim var

Video, metod ,ve birikim ,birebir ,grup sinif ortaminda deneyim mevcut ,16 yil deneyim mevcut ,meslegime asik bir ogretmenim.

Konya
₺80/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

14 yıldır profesyonel olarak gitar çalıyorum. Yılların ve sahnenin verdiği tecrübemi geleceğin müzisyenlerine aktarmak istiyorum

Öncelikle gitar tanıtımı, akorlar, parmak egzersizleri yaptıktan sonra istenilen tarza göre şarkı calismalari yapıyorum. Repertuvarınızı öğrencimizle belirliyoruz.

Büyükkayacık Osb
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan Konya'da müzik dersleri: Elektro Gitar, Piyano, Müzik Teorisi, Şan, Bas Gitar

Öncelikle enstruman üzerine bir eğitim alınıyorsa enstrumanı tanıtıp çalışma prensibini anlatırım, Daha sonra müzik teorisiyle harmanlayıp öğrenciye şarkılar üzerinden etüt yaptırırım. Şan üzerine ders isteniyorsa yine aynı şekilde İnsanda ses oluşumu nasıl olur bu anlatılıp düzgün nefes alma yöntemleri öğretilir. Daha sonra pratiklerle pekiştirilir.

₺60/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisliği öğrencisinden başlangıç ve başlangıç-orta gitar ve şarkı söyleme dersi veriyorum. Örnek kayıtlar için profilime girebilirsiniz.

Derslerimin içeriği öğrenciye özel bir şekilde gelişir. 5-15 yaş aralığına ders vermeyi düşünüyorum. Müziği ve gitarı sevdirerek derslerime başlıyorum. Yatkınlığa ve çalışma düzenine göre derslerin içeriğini arttırıyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Konya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size gitar alanında rehberlik etsin

Konya gitar özel ders öğretmeneleri

gitar öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Konya merkezi ve çevresindeki gitar alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

gitar özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Konya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.