Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Klasik gitar özel dersleri

Tüm Türkiye'de 163 öğretmen sizi bekliyor.

klasik gitar özel dersi seçeneklerimiz

₺50/saat
Burak
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da Ukulele/Gitar Dersi Her Seviyeye Uygun Ders Verilir Tarz/Tür Karşılıklı Konuşulup Belirlenebilir

Dersleri isterseniz benim evimde isterseniz öğrencinin evinde yapıyoruz Öğrencinin gitarı/ukulelesi yoksa çalmak istediği tarza göre gitar seçimi yapmasına ve enstrümanın bakımına yardımcı oluyorum Dersler genelde 1 saat sürüyor ama süre takıntısı olan biri değilim önemli olan dersin verimli şekilde işlenmesi ve sonraki derse pratiğinin yapılmasıdır.

Mamak
₺100/saat
Dilşad
İlk ders ücretsiz!

Ankarada Her Seviyeye ve Yaşa Uygun Gitar Dersi Gitar Çalarak Kendinizi Geliştirin

Öğrencinin seviyesine göre en kolaylaştırıcı ve verimli olacak şekilde ders planı çizilir. Her seviyede ve yaşta öğrenciye uygun olacak şekilde ders işleyebiliriz. Dersler karşılıklı iletişim içerisinde talep edilen müzik türünün gerektirdiği bilgileri en iyi aktaracak şekilde öğrencinin sıkılmayacağı, ilerleme kaydettiğini hissettiği biçimde geçmektedir.

Büyükçekmece
₺40/saat
Deniz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hızlandırılmış dersler Müzikal Alt yapı Teknik ve teori bilgi Derler ilerledikçe genişleyecek bir repertuar

Konuları bölüp her derste 10-15 dk sürecek şekilde konunun girişini yaparak devamında ise diyer konularla birleştirerek ne ise yaradığını en son şarkılarda da kullanarak tam anlamıyla öğrenmiş olur her derste kesinlikle bir tane egzersiz veririm ki parmaklar pozisyonları tam kavrasin öğrencinin durumuna göre dersin saatini ayarlarim ders sonunda öğrencilere bir dahaki derse

Selçuklu
₺30/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Öğrencisinden Yeni başlayanlara yada başlamak isteyip fırsat bulamayanlara klasik ve akustik gitar dersi

Müzik ruhun gıdasıdır derler. Doğrudur da. Benim için gitar dersinde dikkat edilmesi gereken tek bir konu olabilir. Her iki taraf; öğrenci ve öğretmen ellerine gitarı alıp parmaklarını tellerin üzerinde gezindirirken bu işten mutluluk duyuyor ve gerçek anlamda eğlenerek yapıyorsa benim için her şey tamamdır.

Tekirdağ
₺75/saat
Doğu tolga
İlk ders ücretsiz!

Londra Müzik Koleji Grade 5 Elektro Gitar sertifikalı Üniversite öğrencisinden başlangıç ve orta düzeyde Gitar dersleri

Derslerimde Temel gitar bilgileriyle beraber nota bilgisi ve ritim bilgisini işleyerek gidiyorum. Akor çözümleme, tablature okuma, porte üzerinde nota okuyarak klasik parçalar çalışma gibi egzersizlerle önemli gitar temellerini oluşturuyorum. Her hafta egzersizler vererek öğrencinin pratikte gelişmesini sağlıyorum. Gelişme sürecimize göre beraber aktiviteler de yapıyoruz.

₺100/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Özellikle gitar çalmak isteyip fazla zaman ayıramayanlar için ideal teknik ile öğretim.

gitara başladığınız ilk günden keyfini çıkarmaya başlarsınız. hayatı aksatmadan, fazla zaman ayırmadan öğrettiğim bir tekniğe sahibim. %90 başarı sağladığım bir tekniktir. her öğrenciye göre şekillenebilen bir düzen bu. dersleri genelde evimdeki stüdyomda veriyorum ama isteğe bağlı evlere de gidebiliyorum.

Odunpazarı
₺60/saat
Ilkay
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli eğitmenden başlangıç ve orta seviye gitar, armoni, doğaçlama ve grup müziği dersleri

Teorik derslerden önce yol haritası çizerek ne zaman hangi konuların işleneceği, hangi egzersizlerin yapılacağı konusu üzerine yoğunlaştıktan sonra işitme dersleri, temel müzik terimleri ve ensturmanın tanınması konuları işlenir. dersin amacı ve konusuna göre işleyişler belirlenir ve öğrencinin beklentileri üzerine içerik belirlenir.

₺70/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun gitar dersi

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere 4 ana başlıkta ilerler. Belli bir metot kullanımı yerine farklı kaynaklardan topladığım çeşitli dökümanlardan yine öğrencinin sıkılmayacağı ve tatmin olacağı bir "özel metot" oluştururum.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!
₺60/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

Kısa sürede GİTAR ve BAĞLAMA çalmayı öğrenecek ve bunu kazanca dönüştürebilecek seviyeye geleceksiniz.

Derslerimin saatleri esnektir. Bir derste öğretmek istediğim konuyu öğrencinin öğrenme kapasitesine göre ayarlarım. Öğrencileri bireysel olarak ele alır ve öğrenme karakterlerine göre teknikler belirler ve özel olarak ilgilenirim. Öğrenciyi tamamen istenilen yeteneğe ulaşması noktasında odaklayarak, kendisine özgüven aşılamayı hedeflerim.

Niğde Merkez
₺30/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Klasik ve akustik gitar üzerinde her yaşa ve düzeye göre gitar dersleri klasik ve akustik gitar üzerinde

Derslerim şu ana kadar bireysel ders şeklinde oldu. Enstrümanı ve sesleri tanımalarına net , sade akıcı çalmalarına özen gösteririm. Enstrümanı tutma şekli benim için çok çok önemlidir. Öğretilerimin başında gelir. Herhangi bir dala yönlendirmeyi pek sevmem kendi tarzında ilerlemesinde yardımı olurum.

Osmangazi
₺50/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

3 Ayda Öğrenme Garantisi Birebir ve Toplu Bol Etüdlü ve Ekstra Şan Dersi Hediyeli Gitar Eğitimi

Akustik ve Klasik gitar alanında uzman ve bir çok güzel sanatlar lisesine öğrenci kazandırmış, 15 yıldır keyifle hem öğretmenlik hem de sahne deneyimini yaşayan birisi olarak "garantili" özel gitar kursu vermekteyim. Gereken uyumu ve konsantrasyonu sağladıktan sonra öğrenmek garantilidir.

₺40/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden gitara başlamak isteyenler için uygun fiyatli olarak gitar dersleri (birebir ya da grup)

-Derslerimde ilk olarak öğrencinin beklentisini öğrenip ona göre bir yol çizerim. -Derslerim genel olarak gitarda başlangıç seviyesinde olanlara yönelik oluyor. -1 Ders saatim genelde o günün belirlediğimiz konuyu öğrenciyle işlemekle geçiyor.Ders saati sonunda ise haftaya kadar yapması gereken alıştırmaları ödev olarak veriyorum.

Selçuklu
₺50/saat
Ertuğ
İlk ders ücretsiz!

Yıllarını gitara vermiş bir mühendislik öğrencisinden elektro , klasik ve bas gitar dersi

Dersleri genel müzik bilgisi üzerinden başlayıp müzik nedirden alıp vay be müzik neymişe getiririm. Gençlerin müziğe olan merakını aile ortamından çıkarıp daha profesyonel alanlara taşımasını amaçlıyorum. Elektro gitar dersi almak için önce klasikden başlamak lazım gibi bir tabuyu aynı zamanda para tuzağını kırmak istiyorum.

Melikgazi
₺50/saat
Bahadır
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisinde her yönüyle gitar ve müzik dersleri

Derslerimiz de gitar temellerini öğrenmenin yanında müziğinde temellerini öğreneceğiz. Sadece öğrenmek istemeniz yeterlidir. 1 saatlik dersimiz şunları içerir ; temel müzik eğitimi , temel gitar eğitimi , klasik ve pop parçalar üzerinden analizler, serbest parça seçimi ve en son ödev.

Kağıthane
₺75/saat
Deniz baran
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 yılı aşkın gitar tecrübelerimle sizlere herkesin önünde nasıl gitar çalabileceğinizi öğretiyorum

Benimle geçireceğiniz her dakika dopdolu ve sıkılmadan geçirirsiniz. Burada gitar, adım atacağınız koskoca müzik evreni için size bir gemi, ben de o gemiyi en iyi şekilde nasıl kullanılacağını söyleyen rehberiniz olacağım. Size hem cesur hem de bilgili olmayı gösterip, bu süre içerisinde eğlencenin erişilebilir olduğunu kanıtlayacağım.

Eyüp
₺120/saat
Sadi
İlk ders ücretsiz!

Evinizde veya iş yerinizde Özel ve grup olarak Gitar (Klasik, Elektro. Akustik) Dersleri veriyorum

Derslerimi birebir veya grup olarak hafta bir gün veriyorum. ilk dersten gitarı nasıl tutacağınızı, parmaklarınızı daha kapsamlı kullanacağınızı ve gitarı daha güçlü nasıl kullanmanız gerektiğini öğreniyorsunuz.

Elâzığ Merkez
₺40/saat
Arif
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık Öğrencisinden uygun fiyata klasik akustik ve ukulele gitar dersi verilir. Yeri dert etmeyin. Konuşulup anlaşılır.

Dilerseniz samimi, dilerseniz ciddi bir atmosferde derslerimi işlerim. Ne kattığıma çok önem veririm. Desteğimi asla esirgemem. 1 ders saati öğrencime göre 2 de olur, 3 de olur, karşılıklı güzel bir uyum yakalarsak bir çok ek ders yapabiliriz ve bu sayede çok daha hızlı bir şekilde gitara adapte olabiliriz.

Yunusemre
₺20/saat
Burakhan
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Programcılığı öğrencisiyim ama hobi olarak 5-6 senedir gitarla uğraşıyorum gerekli donanım ve bilgiye sahibim

uygulamalı ve sıkıcı olmadan işliyorum derslerimi belli bir noktadan sonra neredeyse hergün yeni şarkı yeni akorlar yeni notalar gerekli olan şey sizin isteğiniz ne kadar çok tekrar o kadar çabuk öğrenme yapabilirim diyorsanız isteklerini bekliyorum geç kalmayın hiçbir şey için geç kalınmış değildir

Yenimahalle
₺50/saat
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesinde Öğrenciyim Gitar Dersi Almak İsteyenlere Özel Bireysel Gitar Dersi Veriyorum.

Derslerimi her kişiye göre farklı işlerim çünkü herkesin algısı aynı değil. Kişi nasıl daha iyi algılıyorsa, hangi yoldan daha çabuk kavrıyorsa o şekilde işlerim dersi. Daha önceden iki tane daha öğrencim olmuştu ve ikisi de birbirinden çok farklı algılıyorlardı.

₺60/saat
Batuhan
İlk ders ücretsiz!

15 yıldır müzikle besleniyorum gelin beraber tadına varalım :) Gitar çeşitlerini öğrenmek isterseniz bana ulaşabilirsiniz :) Müzikli günler!!!

Şu ana kadar "ya bir tane gitarım var evde 5 senedir yatıyor ama ben artık onu çalmak istiyorum", "ya daha önce şu enstrümanı almıştım bir iki sene (bir iki ay bir iki gün...

₺100/saat
Ergin can
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan istenilen alana yönelik seviyeye göre elektro, klasik gitar, armoni derslerleri verilir.

Dersler öğrencinin seviyesine, istediği tarza ve alana göre şekillenir. Örneğin öğrenci sadece vokaline eşlik etmek için gitar çalmak istiyorsa farklı, bir orkestra gitaristi olmak istiyorsa farklı yollar izlenir. Enstrumanla eş zamanlı dersler armoniyle desteklenir. Öğrencinin çalmayı istediği eserler de çalışılır.

₺150/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan, yurtdışında ve cruise gemilerinde çalışmış kişiden gitar ve şan dersleri

Ders işleme şeklim, öncelikle öğrenciyi tanıyarak ona özgü bir pratik şekli geliştirmektir. Çünkü her öğrenci aynı değildir. Her öğrencinin zayıflıkları, geliştirmesi gereken noktalar farklıdır. Bunlar saptanmazsa öğrenci gelişim sağlayamaz.

Çankaya
₺50/saat
Mehmet paşa
İlk ders ücretsiz!

Klasik,elektronik ve klasik gitar üzerine başlangıç ve orta seviye olmak üzere gitar dersi veriyorum.

Temel gitar tekniklerinin yanı sıra armoni bilgisiyle paralel ders işliyorum.Gitar çalmayı öğrenirken genel müzik teorisine de hakim olmanızı sağlayacak şekilde ders veriyorum. Ders dışında verdiğim ödevler ve egzersizlerin takibini yaparak gelişiminizin ders dışında da devam etmesini amaçlıyorum.

Altınordu
₺40/saat
Umutcan
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi öğrencisinden gitar öğrenmenin en eğlenceli ve basit yollarıyla gitar çalmayı öğreniyoruz :)

önce her öğrencimi kısaca analiz edip yeteneği ve gitara yatkınlığına göre ayrı ayrı ders metotları belirlerim.O çok zor gözüken terimleri ve parmak hareketlerini basit ve eğlenceli yollar kullanarak öğretmeye çalışırım.Öğrencilerime ders dışında çalışmaları ve kendilerini daha erken ve kolay geliştirmeri için metotlar hazırlarım.

Mersin
₺25/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi Türk Halk Müziği Topluluğu üyesinden uygun fiyata Mersin Yenişehirde özel gitar dersi verilir

Derslerim evde kendi odamda oluyor ama öğrencime göre bu değişebilir dersler eğlenceli bilgisayar destekli genelde öğrencinin istediği şarkılara öncelik verilerek işlenir az ve öz şarkılar seçilip gereken akorlar seçilir ilk ders ücretsizdir öğrenci beğenirse derslere devam edilir haftada öğrencinin seçtiği gün kadar ders işlenir

₺130/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Gitar ve piyano öğretmeninden özel enstrüman dersleri... Başlamak için hala geç değil :)

Enstrüman derslerinde özellikle şu ya da böyle işlenir şeklinde bir yaklaşımı doğru bulmuyorum. Her öğrencinin hazır bulunuşlukları, yatkınlığı vb... gibi durumlar derslerin tarafımdan nasıl anlatılacağını belirler. Özellikle uygulamalayı öğrencime yaptırdıktan sonra tamamen iyi anladığından emin olmadan şarkıda ya da eserde farklı bölümlere geçmem.

Ataşehir
₺100/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli gitaristten, eğlenceli, kisa sürede ve verimli bir şekilde öğrenilecek gitar dersleri

ne kadar bilirseniz de, temel en önemli faktördür. başkalarını dinlemeden belirli yöntemlere bağlı kalmadan önce hissederek, sonra ne istediğini bilerek yola devam edeceğimizi belirtmek isterim. önce ne istediğinizi öğrenmemiz gerek? sahilde akdeniz akşamları mı çalınacak yoksa sahnede metallica mı? önce bunun kararını verip derslerimize o şekilde yön vereceğiz.

Gebze
₺35/saat
Selçuk
İlk ders ücretsiz!

Klasik,akustik,elektro gitar başlangıç ve orta seviye için fiyatı mâkul, ögrenciden ögrenciye samimi gitar dersleri.

Ders işleme metodum tamemen dersi alıcak kişinin isteğine bağlı.Isterse dilediği,sevdiği parçaları çalışabiliriz,isterse daha teknik konular üzerinden gideriz.Tamamen kişinin gitarla ne öğrenmek istediğine bağlı bir durum.Her müzik tarzına çalışabiliriz.Net bir çizgim yok bu konuda.Siz sadece ne öğrenmek istediğinizi söyleyin yeter.

Sarıyer
₺150/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Gitar eğitmi. bireysel dersler. Klasık gitar ve müzik eğitmi.Online ders imkanı ile.

İtalya ve Fransa’da bazı gitar metodlarına rastlanır. 18. Yüzyılın sonunda IV. Şarl’ın himayesinde birçok gitarcı yetişir. Gelmiş geçmiş en büyük gitar ustalarından birinin Niccolo Paganini olduğu söylenir. Bu çalgıyı kemanı kadar ustalıkla çalmasının yanı sıra, yapıtlarını bestelerken dizinin üzerinden hiç eksik etmediğinden söz edilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Klasik gitar öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Burak Hoca’dan ukulele dersleri alıyorum. Güler yüzünün hoş sohbetinin yanında çok bilgili ve ilgili her sorumu saçma sapan ve alakasız da olsa cevaplıyor, anlatımı çok iyi akılda kalıcı. Her tür gitarı çalıyor olması süper...

A
Aylin, Élève
1 ay önce
Burak
(3 görüş)

Klasik gitar dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır