Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Bursa pilates eğitmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star pilates eğitmenlerimiz.

82 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 82 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz pilates dersi olarak veren eğitmen oranımız %100

0 saat

Şimşek gibi hızlı pilates eğitmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Bursa içinde pilates dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Bursa içindeki pilates eğitmenleriyle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Pilates dersleri almaya başlayın.

3. Spor yapmaya başlayın

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Bursa konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Bursa Pilates özel ders ücretleri ne kadar?

Bursa Pilates özel dersi fiyatı 82 TL ortalamasında.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve yaşadığınız şehir
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Bursa Pilates özel ders almanın faydaları neler?

Bir öğretmen ile Pilates dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde yüz yüze veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Bursa konumunda size en uygun olanı arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Online Pilates dersleri almak mümkün mü?

Pilates öğretmenlerinin çoğu online Pilates dersi  veriyor.

Online Pilates dersi veren hocaların ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "online" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Bursa Pilates özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

18 öğretmen Pilates özel ders vermeye hazır.


Bursa konumundaki tüm Pilates öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


18 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Bursa Pilates öğretmenlerimize öğrencilerinin verdiği yorumlar nasıl?

2 puanlama sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Pilates öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Bursa Pilates öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Bursa Pilates Hocası Ekibimiz Size Pilates Dersi Vermeye Hazır

Sizler İçin Bursa Pilates Eğitimi

Yeşillikler içindeki şehrimiz Bursa’da egzersiz yapmak pilates herkese açık bir aktivitedir. Pilates egzersizleri özellikle Bursa’daki kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Pilatesin son derece güvenli bir egzersiz yöntemi olması ve aynı zamanda etkili bir egzersiz yöntemi olması sebebiyle Bursa’daki pilates tutkunları bu egzersizi çok sevmektedir. Özellikle kadınlar şiddet içermeyen ve görece rahatlatıcı bir egzersiz olan pilatesi tercih ederler. Pilates dersleri tüm vücudu çalıştırırken hem yağ yakımına yardımcı olur hem de vücudun daha esnek ve sıkı olmasına katkı sağlar. Pilates dersleri Bursa’da kaç yaşında olursa olsun tüm kişiler için alınabilecek derslerdir. Elbette sadece kadınlar için değil aynı zamanda erkekler için de Bursa’daki pilates hocaları eğitimleri ile yeni öğrencileri beklemektedir.

Pilates dersleri Bursa’nın farklı semtlerinde farklı deneyim ve eğitim seviyesine sahip hocalardan alınabilir. Bursa’nın hem merkez ilçelerinde hem de çevre ilçe ve semtlerinde alınabilir. Özellikle pilates özel ders söz konusu olunca Bursa’nın neresinde olursanız olun evinizde veya Bursa’nın yeşilliklerle dolu parklarında ve ormanlarında alabilirsiniz. Pilates dersleri aynı zamanda online olarak da alınabilir. Bursa’da yaşayanlar evden çıkmak istemiyorlarsa ve rahatlığını bozmak istemiyorlarsa evlerinde özel ders hocaları ile birebir veya online dersler yapabilirler. Bu tamamen öğrencilerin tercihindedir. Burada önemli olan husus ise Bursa’daki en iyi pilates hocaları nasıl bulunur bunu bilmektir. Sizler için oluşturulmuş lider platform olan Superprof özel ders platformunda bu seçenekleri bulabilmeniz mümkün.

Bursa Pilates Dersleri Kimler İçin?

Pilates dersleri Bursa’da kilo problemi yaşıyorsanız veya kendinizi sürekli formda tutmak istiyorsanız iyi bir yoldur. Bursa’nın sahip olduğu uzman pilates hocaları sizlere kişiselleştirilmiş bir deneyimi özel dersler sayesinde sunabilir. Bursa’daki dersler genellikle her ne kadar pilates salonu bünyesinde gerçekleştirilse de, sizler kendinize özel ve evinizin konforunda pilates dersleri arıyorsanız bunu Bursa’da gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle Pilates özel ders kendi ritminize ve kendi vücudunuzun ihtiyacına birebir pilates egzersiz programı oluşturmanız için idealdir. 

Sonuçta herkesin kendine göre bir fiziksel kondisyonu ve becerileri vardır. Bunu düşündüğümüzde kendiniz için en uygun ve sizin fiziksel durumunuza en uygun bir programı oluşturabilecek pilates hocası ile dersler yapmak daha mantıklı olacaktır. Bursa’da sizlerin fiziksel kondisyonunuza ve özellikle bazı özel koşullarınız varsa bunları göz önünde bulundurarak pilates programı hazırlayacak hocalar bulunur. Alacağınız pilates özel ders bu yüzden sizlerin gerekliliklerinizi göz önünde tutacak en iyi yöntemdir. Buna bir örnek verecek olursak Bursa’da yaşıyorsanız ve hamile iseniz ve bu süreçte egzersiz yapmak istiyorsanız pilates dersleri oldukça önemlidir. Sizlerin durumunuza yönelik en iyi egzersiz programını oluşturabilecek hocalar sayesinde hamile olsanız bile pilates yapma imkanınız bulunabilir. 

Neden Pilates Özel Ders Bursa'da En İyi Seçenek?

Pilates dersleri özel ders olarak alındığında aynı zamanda saatlerini de istediğiniz zaman belirleme lüksünü sizlere sunar. Genel olarak baktığımızda pilates dersleri sadece pilates topu ve pilates matı ve sizin pilates kıyafetleriniz dışında herhangi bir ekipman gerektirmez. Bu yüzden Bursa’da alacağınız pilates özel ders sayesinde nerede olursanız olun ve saat kaç olursa olsun pilates saatlerinizi organize etme imkanınız bulunuyor. Pilates stüdyolarından farklı olarak özel derslerde sizler örneğin iş yerindeki öğle aranızda veya sabah işe gitmeden veya akşam iş çıkışında veya hafta sonları, kısacası istediğiniz saatte pilates dersleri yapabilirsiniz. Böylelikle günlük programınızı aksatmadan kendi programınıza uygun bir şekilde pilates yapma imkanınız olur. Yoğun bir iş yaşamınız varsa ve hizmet sektöründe çalışıyorsanız, fiziksel aktiviteniz çok azsa bu sizin için boş vaktinizi değerlendirme anlamında bulunmaz bir fırsat olacaktır.

Bursa’da pilates hocaları bulmak ise her geçen gün daha da kolay hale gelmektedir. Bursa pilates eğitmeni bakımından şehirde popülerleşen bu egzersiz biçimi sayesinde sizlere güzel seçenekler sunmaktadır. Bursa’da günümüzde her geçen gün çok daha fazla pilates eğitmeni sertifikasını almakta ve sizlere hizmet vermeye başlamaktadır. Burada önemli olan kısım sizler için en iyi pilates hocasını bulmak ve ona ders talebi göndermek olacaktır. Bursa’daki uzman pilates eğitmenleri en hızlı ve güvenilir yoldan nasıl bulunur diye düşünüyorsanız da Superprof özel ders platformunun sizlerin yanınızda olduğunu söylemek isteriz.

Superprof ile Bursa Pilates Eğitmenleri

Superprof platformunda Bursa’nın ister Orhan Gazi ister Nilüfer ister diğer tüm semt ve ilçelerindeki pilates hocalarını bulabilirsiniz. Bursa’nın önde gelen pilates hocaları ve aynı zamanda spor fakültesi mezunu uzman sporcular sizlere pilates dersleri vermek için müsait olacaklardır. Superprof'ta pilates dersi ilanlarını yayınlayan hocalar sayesinde kendinize en uygun hocayı bulabilirsiniz. Pilates özel ders seçenekleri için Superprof'ta yapacağınız Bursa pilates araması sonrasında hocaların ilanlarını görüntüleyebilir ve sonrasında onlara ders talebi gönderebilirsiniz.

Hocaların ilanlarında saatlik pilates dersi fiyatı, Bursa’da hangi semtler ve ilçelerde pilates dersi verdiklerini, dersleri nasıl işledikleri ve pilates konusunda almış oldukları eğitim ve sahip oldukları deneyim gibi pek çok farklı bilgi bulunur. Bu bilgiler ışığında kendi ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak kendinize en uygun hocayı seçebilir ve ona ders talebi gönderebilirsiniz.

Bursa’da formda kalmak ve vücudunuzu daha zinde hissetmek için pilates dersleri yapmaya başlamak istiyorsanız sizleri platformumuzda arama yapmaya ve kendinize en uygun hocayı bulmaya davet ediyoruz. Sonrasında elde edeceğiniz gelişmeler ışığında pilates yapma azminizin daha da artarak devam edeceğinden ve istikrarlı bir egzersiz programına sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?