Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Kahramanmaraş matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

59 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 59 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Kahramanmaraş içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Kahramanmaraş içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Kahramanmaraş konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Kahramanmaraş matematik dersleri ücretleri ne?

Superprof'ta ortalama Kahramanmaraş matematik özel dersleri fiyatları 59 TL.

 

Matematik ders ücretleri şunlara göre değişiklik gösterir:

 • matematik öğretmenleri deneyimi
 • dersinizin nerede olacağı (online veya öğrenci evinde)
 • alacağınız toplam ders saati ve her özel dersin süresi
 • ders alma hedefiniz

Eğitmenlerin %97'si matematik derslerinin ilk saatini ücretsiz veriyor. Semtinizdeki matematik öğretmeni fiyatlarını öğrenin.

🧮 Kaç öğretmen Kahramanmaraş konumunda özel matematik dersi yapmak için müsait?

Kahramanmaraş ve ilçelerinde, 236 matematik özel ders öğretmeni ders yapmak için müsait.

 

İlanlarını inceleyip ihtiyaçlarınıza uygun matematik hocasına ulaşabilirsiniz.

 

236'dan fazla matematik öğretmeni arasından

Kahramanmaraş  konumunda 236'dan fazla müsait öğretmen arasından özel etüdünüzü seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam üzerinden matematik dersi almak seçeneği var mı?

Özel öğretmenlerin %80'i webcam üzerinden matematik konuları anlatıyor. Webcam üzerinden dersler hem daha hesaplıdır hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online matematik dersleri ücretsiz uygulamaları kullanarak en hızlı yoldan matematik sorularını çözme şansı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar ortadan kalkıyor.

✒️ Kahramanmaraş matematik dersi verenler öğrencilerinden ortalama kaç yıldız almış?

Ders alanlar matematik hocalarını 21 değerlendirme arasından 5 üzerinden ortalama 5.0 puanladı.

 

Dersiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa Superprof ekibinden bir müşteri memnuniyet temsilcisi çözüm bulmak için (mail ile Pazartesiden Cumaya) müsait olacaktır.

 

Diğer S.S.S. sayfamızı okuyun.

🧑‍🏫 Kahramanmaraş öğrencileri neden matematik dersi almalı?

Matematik lisedeki en çok başarısız olunan derslerden biridir. Birçok genç lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematik ek dersleri oldukça revaçtadır.

 

Matematik öğretmenleri ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını bitirmektedir.

 

Diplomalı bir öğretmen ile farklı matematik çözümlerini öğrenmek için özel matematik dersleri talep edin. Öğretmeninizin yardımıyla matematik soru çözümlerini daha hızlı hızlandırmanın şimdi tam vakti.

 

Özel ders hocanızı seçip evde veya evinizin dışında matematik derslerinizi talep etmeniz yeterli.

 

Matematik özel derslerinizi evde veya evinizin dışında nerede almak istiyorsanız öğretmeniniz ile iletişime geçip planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Kahramanmaraş konumunda 236 özel ders hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun

Matematik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Kahramanmaraş Matematik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Matematik özel ders öğretmenleri Kahramanmaraş içinde size matematik dersi konularında yardımcı olsun

Neden Kahramanmaraş’ta matematikten özel ders almalısınız?

Öğrencilerin okulda işlediği dersler arasında en çok zorlandığı ders çoğu zaman matematik dersi oluyor. Öğrencilerin geneli “okulda neden matematik dersi okuyoruz?” "matematik dersini görmek zorunda mıyım?" "matematik dersi çok gereksiz" "keşke matematik olmasa" gibi cümleler kuruyor. Peki böyle bir durumda öğrencilere ne diyeceğiz? onları nasıl yönlendireceğiz?

 

Öncelikle matematik eğitiminin içeriğini açıklamak gerekir. Matematik eğitimi akademik matematik ve okul matematiği olarak ikiye ayrılmaktadır. Okul matematiği okul öncesi dönemden lise son sınıfa kadar müfredatta var olan matematiği kapsar. Her öğrenci almak zorundadır. Akademik matematik, matematiğin günümüze kadar ulaşmış olduğu bilgi birikimini kullanarak teorik ve pratik alanda matematiğe bilimsel katkıda bulunmaktır. Yani, üniversitelerimizde verilen eğitim ve çalışmalar akademik matematiğin alanıdır.

 

Diğer derslere nazaran daha zor anlaşılan bir ders olan matematikte her yıl üniversite giriş sınavlarında öğrencilerin yarısına yakını Matematikten nerdeyse tek bir soruyu bile doğru cevaplayamamaktadır. Bu sonuçlara göre Matematiği başarabilen öğrenciler öğrenim hayatında da başarılı oluyor. Diğer sayısal derslerle olan ilişkisi açısından da önemli bir ders olan Matematikte başarısız olan bir öğrenci fizik, kimya ve geometri derslerinde de benzer bir sonuçla karşılaşabiliyor. Matematik özel dersi  alan bir öğrencinin diğer sayısal ders notlarında bir yükselme görülür. Bu yüzden ülkemizdeki eğitim sisteminde hep ilk sıra Matematik dersinin olmuştur. SBS, TEOG, LGS adı ne olursa olsun liselere giriş sınavlarında her yeni sistemde kat sayısı en yüksek olan ders Matematiktir. ÖYS, ÖSS, YGS-LYS ya da yeni sınav sistemiyle YKS-TYT olsun, yine neredeyse bütün puan dilimlerinde Matematik en üstte yer alır. Üniversite bittiğinde girilen ALES, KPSS vs sınavlarında da Matematik çok önemlidir. Bunun yanında ülkemizde en çok birebir ders alınan ders de Matematiktir.

 

Hedefiniz kariyerinize matematikle devam etmekse veya hayallerinizdeki iş için belli bir matematik bilginizin olması gerekiyorsa Kahramanmaraş’ta  sadece matematiğe odaklanan birçok kurs olduğunu unutmayın! Ayrıca matematik konusunda uzman öğretmenlerle  Kahramanmaraş’ta özel kurum, kurs ve etüt merkezlerinde çoğu soruna çözüm bulmak mümkündür.Kahramanmaraş’ta etüt merkezi arıyor iseniz Kahramanmaraş etüt merkezleri listesi başlıca etüt merkezleriyle size yardımcı olabilir :

 • CELAL TEKİŞ KURS MERKEZİ
 • KAHRAMANMARAŞ ÖZEL DERS
 • Ortadogu matematik ozel ogretim kursu
 • Beyaz tebeşir kurs merkezi
 • Beta Matematik Kursu
 • Doğru Cevap Teog
 • TAM İSABET ÖZEL ÖĞRETİM KURS MERKEZİ
 • Zerda Matematik Özel Ders
 • Kahramanmaraş Simya Kurs Merkezi
 • ETKİN KURS MERKEZİ
 • Mustafa Gülyer Kurs Merkezi
 • Onikişubat Etüt Merkezi
 • Binevler Akıl Treni Kurs Kahramanmaraş
 • Adil Dursun özel Öğretim kursu
 • AKIL TRENI KURS MERKEZI

 

Kahramanmaraş’ta Özel Matematik Öğretmeni Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Kahramanmaraş’ta matematik özel ders veren kurumların amacı öncelikle matematik dersini sevdirmek, derse karşı tüm önyargılarınızdan kurtulmanıza ve matematik konularında başarıyı yakalamanızı sağlamaktır.Verilen eğitimde öncelikli amaç öğrencilerin  matematik dersi adına taşıdığı tüm endişeleri  ve ön yargıları sıfırlamak ve öğrencilere matematik dersine  karşı olumlu bir bakış açısı kazandırmaktır. Gerek okul sınavlarında gerekse öğrencilerin hız ve becerilerini ölçen sınavlarda çıkabilecek matematik soruları hakkında öğrencilere pratik bilgiler öğreterek, soru çözümü konusunda beceri ve hız kazanmasını sağlarlar.

 

Özel dersin en önemli artılarından biri de temeli zayıf öğrencilere de hitap edebilmesidir. Çünkü Matematiğin temeli olan basit işlemleri zihinden yapamıyorlar ve Matematiğe karşı ciddi bir önyargı taşıyorlar. Bu temel eksikliği ve ön yargı sorunu ancak birebir Matematik dersiyle çözülebilir. Bir diğer önemli konu özel derste öğrenciye ayrılan süre dersin tamamı olduğundan öğrencinin anlamadığı yerleri sormasına, anladığı konuda bol bol örnek soru çözmesine ve konuyu pekiştirmesine yetecek zaman kalmasıdır. Bunun yanında öğretmen de öğrencisinin konuyu ne kadar anladığını çözdüreceği sorularla net bir şekilde görebilecek, bu durumda da tekrar etmesi ve ödev olarak vermesi gereken yerleri daha net belirleyebilecektir. Son olarak özel derslerde öğrenci ve öğretmen arasında oluşan etkin iletişim öğrencinin derslerde rahatlıkla soru sormasına ve matematik dersine karşı ön yargılarından kurtulmasına olanak sağlayacaktır. 

 

Kimler Matematikten Özel Ders Almalı?

Başarılı olmak isteyen, hedefleri̇ büyük olan, az i̇le yeti̇nmeyen, en yukarılarda olmak isteyen herkes özel derse ihtiyaç duyar. Özel ders sadece durumu zayıf olan öğrenci̇leri̇n aldığı ders değildir.

 

LGS sınavı liselere geçiş için en önemli basamak. Bu sınavda başarılı olmuş bir öğrenci iyi bir lisede okuma şansını yakalayabilir. LGS' de 90 soru yer almaktadır ve bu soruları cevaplaması için öğrencilere 155 dakika süre verilmektedir. Sınav sözel ve sayısal olmak üzere 2 oturumda gerçekleşmektedir. Sözel bölümde 50 soru yer almaktadır ve bu sorular için 75 dakika süre verilmektedir. Sınavda öğrenciler 8. sınıf konularından sorumlu tutulmaktadır. Okul seçimi yapılırken öğrencilerin sorması gereken ilk soru “Hangi tür liseye gitmeliyim?” olmalıdır. . Kahramanmaraş’ta çok fazla iyi lise mevcuttur. Sayısal ve matematik alanında en iyi eğitimi alabileceğiniz Kahramanmaraş’taki Fen Lisesi listeni sizin için hazırladık:

 • Kahramanmaraş Fen Lisesi
 • İMKB Süleyman Demirel Fen Lisesi
 • Süleyman Demirel Fen Lisesi
 • Özel Beyza Fen ve Anadolu Lisesi

 

Öğrenciler lise son sınıfta üniversite sınavlarına girmektedir. TYT (Temel Yeterlilik Testi), öğrencilerin temel yeterliliklerini ölçen birinci oturum sınavıdır. Herkesin girdiği bir sınav olduğu için Türkçe ve Matematik ağırlıklıdır. AYT (Alan Yeterlilik Testi) ise öğrencilerin kendi alanlarındaki başarısını ölçen ikinci oturum sınavıdır. TYT olarak kısaltılan bu ilk oturumda öğrencilerden 40 Türkçe, 40 Matematik, 20 Fen Bilimleri ve 20 Sosyal Bilimler olmak üzere toplam 120 soruya 135 dakika içinde cevap vermeleri istenir. TYT sınavından bir gün sonra yapılması planlanan AYT oturumu ise 40 Matematik 40 Türkçe 40 Fen Bilimleri 40 Sosyal Bilimler olmak üzere toplam 160 sorudan oluşmakta ve 180 dakikalık sürede öğrencilerden sınavı tamamlamaları istenmektedir. TYT sınavı %40 oranında AYT ise %60 oranında tercih puanı olarak hesaplanmaktadır.

 

Lise ve üniversite sınavlarında iyi bir başarı elde etmek isteyen çoğu öğrenci, okul derslerine destek olarak özel dersleri tercih etmektedir.Yani "Özel ders sadece dersleri zayıf öğrenci̇ i̇çi̇n vardır" kanısı yanlıştır.Her sevi̇yedeki̇ öğrenci̇ler ders alabilir.

 

İYİ BİR BAŞARI İÇİN ÖZEL DERSE EK OLARAK NE YAPILABİLİR?

Önce ÖN YARGILARI yıkmalıyız! Çünkü bu ön yargılar bize hep matematiğin çok zor bir ders oldugunu ve onu anlayamayacağımızı söyleyecektir.

 

Matematik dersi dikkatle ve özümsenerek dinlenmeli, derse ilgi gösterilmeli, ders dinlerken mutlaka not almalı.

 

Tekrarlar çok önemlidir. Evde mutlaka işlenen konuları en azından 10 dakika dahi olsa gözle tekrar ederseniz, bu bilgiler belleğinizde bir daha işlenecektir ve öğrenme daha bir gerçekleşmiş olacaktır. Her gün belirli sayıda soruyu çözmek için matematik çalışma kitabı satın alın. Kahramanmaraş’ta matematik testi alabileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. İşte sizin için kısa bir Kahramanmaraş kitapçıları listesi:

 • Tanrıverdi Kitap & Kırtasiye
 • AKADEMI KITAP KIRTASIYE
 • Lider Kitap Kırtasiye Dağıtım
 • Kırmızı Beyaz Kırtasiye
 • TANIR KİTAP KIRTASİYE (Necip Fazıl Şube)
 • Vefa Kitap Kırtasiye
 • Oğuzlar Kitap&Kırtasiye
 • Uzman Kırtasiye
 • PINAR SPOT DAĞITIM KIRTASİYE
 • Pusula Kitap Kırtasiye
 • KENT KİTAP KIRTASİYE
 • Üniversite Kırtasiye
 • İNCİ KİTAP KIRTASİYE&DAĞITIM
 • Önder Kitap Kırtasiye
 • Yaprak Kırtasiye

 

İnternette birçok matematik öğretmeni matematik konularını anlatmak için internette videolar yayınlar. Öğrenmek için gerçek bir motivasyona sahipseniz İnternette matematik konu anlatım videoları izleyin.

Kendinizin nasıl daha iyi ders çalışabildiğinizi öğrenmeye çalışın. Çünkü herkesin yöntemi farklıdır. Kendinizi iyi hissettiğiniz(sakin bir kafede, parkta veya birebir çalışabileceğiniz bir kütüphanede,evinizde) gibi alanlarda çalışın.Kahramanmaraş’ta evinizin dışında ders çalışabileceğiniz kütüphane ve kafeler mevcuttur. Bunlar:

 • Cemil Meriç Halk Kütüphanesi
 • Saçaklızade Halk Kütüphanesi
 • Kahramanmaraş Belediyesi Cahit Zarifoglu Kütüphanesi
 • Halk Kütüphanesi
 • Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ord. Prof. Mükrimin Halil Yinanç Merkez Kütüphanesi
 • Süleyman Çelebi Halk Kütüphanesi
 • Mehmet Akif İnan Halk Kütüphanesi
 • Turgut Reis Halk Kütüphanesi
 • Rasim ÖZDENÖREN Halk Kütüphanesi
 • Cahit Zarifoḡlu Halk Kutuphanesi
 • Sezai Karakoç Halk Kütüphanesi
 • Kitap Kafe Kütüphane
 • Erdem beyazıt halk kütüphanesi
 • 7 Güzel Adam Edebiyat Kütüphanesi
 • Ekinözü İlçe Halk Kütüphanesi
 • Esat Coşan Halk Kütüphanesi
 • Balkon Cafe Kahramanmaraş
 • Hışırhan Kafe
 • KAFKAHVE 

 

Matematik dersi neden önemlidir?

Matematik; yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır.Matematik, öğrenme ve öğretme programlarında niçin vardır? Matematik, çocukların ve gençlerin hayatında neden hep önemli bir ders olmuştur? Bu soruların cevabı aynı zamanda matematik öğretiminin amacını da oluşturur.

 

Matematiğin uygulanmadığı hiçbir teknik alan yoktur. Matematik pratik yollar sunar. Tıp, sosyal, siyasal, ekonomi, işletme, yönetim v.b. bilimler de matematiksel yöntemlere dayanmak zorundadır. Bu nedenle, matematik öğretimi bütün dünya ülkelerinde özel bir önem ve önceliğe sahiptir.Matematik soruları çözmek beyni güçlendirir ve hızlandırır, bilişsel yetenekleri arttırır ve kişiye farklı bakış açıları kazandırır, mantıklı düşünme yetisini geliştirir, karar verme sürecinin doğruluğunu arttırır,  beyni aktif tutar ve hafızayı iyileştirir.

 

Matematik tüm meslek alanlarında da işimize yarar. Örneğin; terziler dikim yaparken ölçüleri kullanırlar, mimarlar evimizi oluştururken açılardan yararlanır. Teknolojik aletlerin çalışmasında da matematiğin yeri büyüktür.Matematik canlıların yaşamında gerekli hatta zorunlu bir rol oynamaktadır.  Hayatımızın her alanında matematik vardır. Alış-veriş yaparken ölçüleri sürekli olarak kullanırız. Zaman birimleri ise hayatımızın tamamen bir parçası haline gelmiştir. 

 

Kahramanmaraş’ta özel matematik dersleri: Neden Superprof?

Superprof Kahramanmaraş’taki tüm özel ders öğretmenlerini tek çatı altında buluşturan bir platformdur. Kahramanmaraş’taki merkezi ve çevresindeki matematik alanında en iyi ders verenleri bir araya getirir. Özel derslerinizi evde ya da online alma fırsatı sunar, özel ders öğretmeninizi kendinizin belirlemenizi sağlar.Belirlediğiniz öğretmen ile sınav değerlendirmesi yapabilir, çözemediğiniz sorulara tekrar bakabilir, anlamadığınız konuların üzerinden geçebilir ve matematik seviyenizi belirleyip  göre iyi bir başarı elde edebilirsiniz.

Şehir merkezinde veya ilçe, köyde oturuyor olmanız özel derse ulaşım konusunda sorun yaratmaz. Çünkü özel hocaların %80'i webcam üzerinden matematik konuları anlatır.Böylece  online dersler hem daha ucuzdur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. 

Ayrıca Superprof’ta bütçenize uygun öğretmeni seçebilirsiniz, hatta çoğu öğretmenlerimiz ilk derslerini ücretsiz vermektedir.Böylece matematik özel ders için ayıracağınız bütçeyi önceden kendi almak istediğiniz ders saatine göre belirleyebilirsiniz. İşte öğretmen deneyimini, alacağınız ders sayısı ve her özel dersin süresi, dersinizin nerede olacağını (online veya evde) seçmek bu kadar kolay. Matematik özel ders veya kurumunu seçmek Superprof’ta daha kolay! Hadi o zaman, özel matematik öğretmeninizi bulmak için ne bekliyorsunuz? Birçok uzman öğretmeni barındıran bu platformdan istediğiniz öğretmeni seçin ve matematik dersini kabus olmaktan çıkarın!

Ne öğrenmek istersiniz?