Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Şanlıurfa matematik hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star matematik öğretmenlerimiz.

55 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 55 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz matematik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı matematik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Şanlıurfa içinde matematik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Şanlıurfa içindeki matematik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Matematik dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Şanlıurfa konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Şanlıurfa matematik dersi fiyatı nedir?

Şanlıurfa konumunda, matematik özel dersi saatlik ortalama ücreti ₺55.

 

Ders ücretleri şunlara göre değişiklik gösterir:

  • öğretmenin deneyimi
  • dersinizin nerede olacağı (online veya öğretmen evinde)
  • alacağınız ders sayısı ve her özel dersin süresi
  • ders alma sebebiniz

Özel ders hocalarının %97'si ilk ders saatlerini ücretsiz veriyor. Çevrenizdeki matematik özel ders öğretmenleri fiyatlarını öğrenin.

🧮 Şanlıurfa konumunda kaç öğretmen matematik özel dersleri yapmak için müsait?

Şanlıurfa ve çevresinde, 246 matematik özel ders öğretmeni özel dersler işlemek için müsait.

 

İlanlarını inceleyip ihtiyaçlarınıza uygun matematik hocasına talep gönderebilirsiniz.

 

246'dan fazla öğretmen profili arasından

Şanlıurfa  konumunda 246'dan fazla müsait matematik hocası arasından özel dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam ile online matematik özel ders yapmak seçeneği var mı?

Öğretmenlerin %80'i online matematik eğitimi veriyor. Uzaktan dersler hem daha bütçe dostudur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online matematik dersleri ücretsiz siteleri kullanarak çabucak matematik çalışma imkanı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar ortadan kalkıyor.

✒️ Şanlıurfa matematik dersi verenler ders alanlardan ortalama kaç yıldız almış?

Öğrenciler matematik hocalarını 11 yorum arasından 5 üzerinden ortalama 5.0 puanladı.

 

Eğitiminiz ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa Superprof ekibinden bir müşteri memnuniyet temsilcisi çözüm bulmak için (e-mail üzerinden hafta içi her gün) hizmetinizde olacaktır.

 

Başka bir sorunuz mu var?

🧑‍🏫 Şanlıurfa öğrencileri neden özel matematik dersi tercih etmeli?

Matematik okuldaki en çok başarısız olunan derslerden biridir. Birçok çocuk lise, ortaokul, ilkokul ve hatta daha üst seviyelerde okulda zorluk çekiyorlar. İşte bu yüzden matematik ek dersleri oldukça revaçtadır.

 

Matematik öğretmeni ile birçok öğrenci matematik dersi korkularını atlatmaktadır.

 

Diplomalı bir hoca ile tüm matematik özel dersleri size farklı matematik formüllerini daha hızlı öğrenme olanağı sunuyor.

 

Hocanızı belirleyip evde veya online özel dersinizi talep etmeniz yeterli.

 

Matematik dersinizi evde veya online nerede almak istiyorsanız hocanız ile iletişim kurup planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Şanlıurfa konumunda 246 matematik öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Matematik öğretmeninizi bulun

Matematik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Şanlıurfa Matematik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Matematik özel ders öğretmenleri Şanlıurfa içinde size matematik dersi konularında yardımcı olsun

Daha çok baharatları ve yemekleriyle ünlü olan şehrimiz Şanlıurfa'da aynı zamanda git gide gelişmekte olan bir eğitim hayatı da mevcuttur. Şanlıurfa’da eğitime verilen önem şehrin eğitim seviyesinin artmasına paralel olarak yavaş yavaş da artmaktadır bunu pek çok alanda görebilmekteyiz. Bu yüzden Şanlıurfa matematik eğitiminin bu yüzden daha fazla önemli bir yere sahip olduğu ve matematik derslerinin öneminin anlaşıldığı bir şehir konumuna gelmektedir. Yüksek öğrenim alan kişi sayısının artmasıyla Şanlıurfa’da matematik dersleri sayesinde yapılabilecekler çok daha iyi anlaşılmaktadır ve buna ek olarak matematik dersleri daha fazla üzerinde durulan ve hem velilerin hem öğrencilerin hem de matematik öğretmenlerinin çok daha dikkate aldığı bir ders konumuna gelmektedir. Bu konumunu hak etmekte matematik dersi oldukça haklıdır diyebiliriz.

 

Matematik dersleri Şanlıurfa öğrencileri gelecekte iyi bir kariyere sahip olmak ve hedefledikleri yerlere ulaşabilmek için ister istemez başarılı olmaları gereken dersler arasında yer alır. Sonuç olarak baktığımızda matematik dersleri zorunlu olarak eğitim hayatımızda yer alır ve bu derste başarılı olmak aslında bir seçenek değil bir zorunluluktur. Öğrencilerin bu derste başarılı olmak için yapmaları gerekenler oldukça açıktır ve öğrencilere bu yolda destek olabilecek pek çok yöntem de bulunmaktadır. Sonuçta hepimiz biliyoruz ki matematik dersi diğer derslerle karşılaştırıldığında okuldaki en kolay ders değildir ve buna paralel olarak öğrencilerin en çok çabasını gerektiren derslerden biridir. Bu yüzden matematik dersleri hem zorlanılan hem de okul sonrasında da yoğun olarak çalışılması gereken derslerden biridir. Şanlıurfa öğrencileri bunun pekala farkındadır.

 

Şanlıurfa matematik öğretmeni seçeneklerini nerelerde bulabilirsiniz ve matematik özel dersleri Şanlıurfa’da matematik derslerinize nasıl bir katkı sağlayabilir ve daha önemlisi matematik alanında Şanlıurfa ne durumdadır bakalım. Hem de bu dersin yararları nelerdir ve Superprof Şanlıurfa’da matematik özel ders almanız için size nasıl fayda sağlar gelin yazımızda keşfedelim.

 

Şanlıurfa Matematik Dersi Başarısı Açısından Ne Derece İyi?

Şanlıurfa’da matematik dersleri alan öğrenciler bu derslerde başarılarını sınavlarla gösterirler. Ne var ki matematik dersleri özellikle çok soyut bilgi içermesi ve çok karmaşık formüller içermesi gibi pek çok faktörü olan bir ders olduğu için öğrenciler tarafından çoğu zaman zor bir ders olarak görülmektedir. Öğrencilerin çoğu baktığınızda sadece Şanlıurfa’da değil Türkiye’nin genelinde ve hatta dünyada da en çok matematik derslerinde zorlanmaktadır. Matematik derslerinde başarı sahibi olmak ve bu matematik derslerinde iyi notlara sahip olmak genellikle daha az görülen ve daha çok arzulanan bir hedeftir.

 

Şanlıurfa matematik dersi alan öğrenciler bakımından ilkokuldan üniversiteye çok geniş bir skalaya sahiptir. Matematik dersi zorunlu ders olarak hayatımıza girdiği ilkokul birinci sınıftan itibaren bizlere sayılarla başlayan serüvenimizden karmaşık denklemler ve formülleri kadar uzun bir yolculukta eşlik eder. İlkokulda öğrenciler matematik derslerinden korkmamalı ve onlara karşı ilgi geliştirmelidir. İlkokula başlayan matematik serüveni elbette sadece ilkokulda kalmaz ve ortaokulda da devam eder. Ortaokuldan sonra öğrenciler liseye geçtiklerinde yine matematik dersleri zorunlu olarak verilen dersler arasında yer almaktadır. Öğrencilerin sınıf atlayabilmeleri ve pek çok alanda başarılı olabilmeleri için matematik derslerinde başarı elde etmeleri zaruridir.

 

Matematik dersleri öğrenciler dilerlerse lise sonrasında da lisans seviyesinde okuyabilecekleri alanlar arasındadır. Matematik öğretmenliği veya matematik bölümü veya matematik mühendisliği gibi bölümler okunabilir ve matematik alanında çok daha üst düzey bir eğitim alınabilir. Şanlıurfa’da matematik alanında çalışma yapabileceğiniz bölümler bulunur ve Şanlıurfa’da bulunan üniversite sayesinde matematik alanında lisans seviyesinde de eğitim almanız mümkündür.

 

Bunun yanında matematik derslerinin bir diğer önemi ise bizlere liseye geçerken veya üniversiteye geçerken yapılan sınavlarda ortaya çıkmaktadır. Matematik, önemini lise ve üniversite sınavlarında kendini çok daha fazla belli ettiği için öğrencilere daha büyük bir baskı unsuru oluşturmaktadır. Öğrencilerin iyi bir liseye veya iyi bir üniversiteye yerleşmesi için lise giriş sınavları ve üniversite giriş sınavlarında iyi bir başarı elde etmeleri ve matematik netlerinin iyi olması gerekmektedir. Ne var ki genele baktığımızda öğrenciler genellikle matematik derslerindeki eksiklerini bu sınavlarda da çok büyük ölçüde göstermektedir. 

 

Ülke çapında yapılan üniversite giriş ve lise giriş sınavlarında öğrencilerin matematik netlerinin düşük olduğunu görüyoruz. Bu sadece Şanlıurfa öğrencilerine özel bir durum değil aynı zamanda tüm Türkiye’deki öğrenciler için de geçerli bir durum. Önemli olan bunu düzeltmek için ne gibi önlemlerin alındığıdır. Şanlıurfa’da matematik özel ders bu noktada öğrencilere netlerini arttırmaları için büyük bir katkıda bulunabilir. Superprof öğrencilere Şanlıurfa’da matematik öğretmeni sunabilecek en iyi özel ders sitesidir diyebiliriz.

 

Öğrenciler hem lise hem de üniversite giriş sınavları gibi ulusal sınavlarda, hem de uluslarası sınavlar olan PISA sınavında matematik anlamında gerçekten de gerilerdedir. Diğer ülkelerin öğrencileri ile karşılaştırıldığında Türk öğrenciler PISA sınavında matematik kısmında daha düşük başarı göstermektedirler. Hatta Türkiye genellikle en geri sıralarda bulunmaktadır dersek yeri olacaktır.

 

Bu yüzden öğrenciler Şanlıurfa’da pek çok sınavda matematik konusunda geride kalmışlardır diyebiliriz. Öğrencilerin bu trendi değiştirmeleri ve sınavlarda başarı elde edebilmeleri için ihtiyaçları olan yardım Şanlıurfa’da onlara sağlanabilir. Gelin Superprof platformu sayesinde Şanlıurfa matematik özel ders nasıl alınabilir bakalım.

 

Şanlıurfa Matematik Özel Ders Superprof Hocalarıyla Verimli

Matematik özel dersi Şanlıurfa’da bulmak aslında çok zor değildir. Özellikle Şanlıurfa merkez nüfusun yoğun olarak yaşadığı kısım olup bu kısımda matematik öğretmenleri çok rahatlıkla bulunabilir. Şanlıurfa matematik özel ders öğretmenleri şehrin pek çok noktasında da elbette bulunabilir. Önemli olan bu hocaları en güvenilir ve en hızlı yoldan nasıl bulabileceğinizdir. Bunun için Superprof platformu sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Platformda yer alan uzman ve öğrencilerin ihtiyaçlarını çok iyi bilen Şanlıurfa matematik öğretmenleri sayesinde Superprof sizler için en uygun eğitimi sunacaktır.

 

Yapacağınız hızlı bir arama ile birkaç saniye içerisinde Şanlıurfa matematik arama sonucunda çıkan matematik öğretmenlerinin ilanlarını tek bir sayfada görüntüleyebileceksiniz. Hocaların ilanlarını istediğiniz gibi inceleyebilir ve size uyup uyumadığına karar verebilirsiniz. Hocalar ilanlarında aklınıza gelebilecek pek çok soruyu cevaplamak üzere çok detaylı bilgiler verirler. Bu ilanlarda hocaların nerede okuduğundan ne zamandır mezun olduklarına, ne kadar süredir matematik özel ders verdiklerinden geçmişteki öğrencilerin ne gibi başarılar elde ettiğine kadar aklınıza gelebilecek pek çok konuda ilanlarında bilgi bulmanız mümkündür.

 

Hocaların yanlarında bunların yanında kendilerine ait net yüz fotoğrafı da bulunur ve daha dersleri almaya başlamadan önce hocanızı görmüş olma ve onlara güven duyma imkanı sağlanır. Şanlıurfa matematik özel ders hocaları bu yüzden öğrenciler için iyi bir seçenek olacaktır.

 

Hem veliler hem de öğrenciler evlerinden çıkmadan özel derslerini evlerinde alabilirler. Platformumuzdaki matematik öğretmenleri Şanlıurfa’da evinize kadar gelip sizlere özel ders verebilir. Böylelikle güven içerisinde ve yolda vakit kaybetmeden matematik dersleri alma imkanınız bulunur. Şanlıurfa matematik öğretmeni seçenekleri işte bu kadar güvenle ve rahatlıkla sizlere platformdan sunulmaktadır. Bu yüzden çocuğunuz kaçıncı sınıfa gidiyor olursa olsun ona en iyi matematik eğitimini verebilecek bir özel ders hocasını bulup evinizin rahatlığında ve gözünüzün önünde çocuklarınızın matematik özel ders almasını sağlayabilirsiniz.

 

Öyleyse hiç vakit kaybetmeden ve daha fazla kendinizi yormadan derslerinizde başarı sağlamak için Şanlıurfa matematik hocası seçeneklerini Superprof'ta görüp kendinize uygun olandan ders talep edin.

Ne öğrenmek istersiniz?