Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Balıkesir okul derslerine destek hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star okul derslerine destek öğretmenlerimiz.

55 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 55 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz okul derslerine destek dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı okul derslerine destek öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Balıkesir içinde okul derslerine destek dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Balıkesir içindeki okul derslerine destek öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Okul derslerine destek dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Balıkesir konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Balıkesir Okul derslerine destek özel ders ücretleri ne kadar?

Balıkesir Okul derslerine destek özel dersi fiyatı 55 TL ortalamasında.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve yaşadığınız şehir
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Balıkesir Okul derslerine destek özel ders almanın faydaları neler?

Bir öğretmen ile Okul derslerine destek dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde yüz yüze veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Balıkesir konumunda size en uygun olanı arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Online Okul derslerine destek dersleri almak mümkün mü?

Okul derslerine destek öğretmenlerinin çoğu online Okul derslerine destek dersi  veriyor.

Online Okul derslerine destek dersi veren hocaların ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "online" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Balıkesir Okul derslerine destek özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

141 öğretmen Okul derslerine destek özel ders vermeye hazır.


Balıkesir konumundaki tüm Okul derslerine destek öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


141 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Balıkesir Okul derslerine destek öğretmenlerimize öğrencilerinin verdiği yorumlar nasıl?

14 puanlama sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Okul derslerine destek öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Balıkesir Okul derslerine destek öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Okul derslerine destek özel ders öğretmenleri Balıkesir içinde size okul derslerine destek derslerinde yardımcı olsun

Balıkesir Okul Takviye Dersleri Almanın Faydaları 

Balıkesir’de okul yardım dersleri alarak okul derslerinde başarı sağlamak isteyen öğrenciler ve her yaştan kişi için gerekli destek bulunabilir. Balıkesir sahip olduğu geniş eğitim olanakları ve her yaştan ve her eğitim kademesinden öğrencisi ile eğitimin oldukça dinamik olduğu şehirlerden biridir. Balıkesir’de sadece milli eğitim kademelerinde değil aynı zamanda üniversite kademelerinde de okuyan veya okul derslerine destek ihtiyacı hisseden pek çok öğrenci bulunur. Balıkesir’in sahip olduğu öğrenci kitlesinin yanında aynı zamanda Balıkesir’deki veliler de çocuklarının iyi bir eğitim alması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Balıkesir’de okul destek dersleri almak elbette bu şehirde bulunan eğitimli ve alanında uzman hocalar ile mümkündür. Bu hocaları Superprof platformunda bulunmak elbette çok daha mümkündür.

İlkokul seviyesinden üniversite seviyesine kadar ulaşan bir yelpazede yer alan okul destek derslere öğrencilerin okulda gördüğü derslerden oluşur. Öğrenciler eğitim hayatları boyunca hem zorunlu olarak hem de seçmeli olarak pek çok dersi alıp başarıyla geçmekle yükümlüdür. Öğrencilerin okuldaki dersleri onların hayatlarının kalanını etkilediği için hem veliler hem de öğrenciler okuldaki derslerinin eksiksiz bir başarıyla geçilmesine önem verilir. Bunun için Balıkesir’deki veliler çocuklarına hangi ders olursa olsun, ister matematik ister Türkçe ister fen bilimleri ister seçmeli dersler kısacası tüm derslerde okul destek dersleri alırlar. Her ne kadar okul takviye dersleri lise ve ortaokul seviyelerinde yoğunlaşmış olsa da, günümüzde hem üniversite hem de ilkokul kademelerinde de okul destek dersleri artmış ve oldukça normal hale gelmiştir.

Balıkesir'de Üniversiteye Takviye Dersleri

Balıkesir’de üniversite seviyesinden başlayacak olursak Balıkesir Üniversitesi ile bu şehirde üniversite bölümlerinde okuyan pek çok öğrenci yer almaya başlamıştır. Balıkesir’deki bu yüksek öğrenim hayatının varlığı üniversitedeki derslerinde zorlanan bir grubun oluşmasına yol açmıştır. Her yıl pek çok öğrenci özellikle sayısal bölümlerde derslerinde zorlanmakta ve dersleri geçip diploma alabilmek için okul sonrasında da yardım ihtiyacı duymaktadır. Balıkesir’de üniversite özel ders arayan öğrenciler için okul takviye dersleri bulunur. Özellikle Balıkesir’de üniversite mezunu ve alanında uzman meslek sahipleri veya akademisyenler veya ortalaması çok yüksek olan üniversite öğrencileri gerekli yardımı sunabilmektedir.

Balıkesir Lise Öğrencileri İçin Okul Takviye

Bunun yanında bir alt kademe olan ve milli eğitim kademesi olan lise seviyesinde de Balıkesir’deki lise öğrencileri için okul takviye dersleri gerekli olabilmektedir. Hepimizin bildiği üzere üniversiteye gitmek için lisede öğrencilerin derslerini eksiksiz kavramaları ve lise sonunda girecekleri üniversiteye giriş sınavlarında yüksek puan almaları gerekiyor. Üniversiteye girmeleri için de sadece bu sınavdaki puanları değil aynı zamanda lise diploma puanları da onlar için önemli olur. Öğrencilerin lise diploma puanları üniversiteye giriş diploma puanlarını etkiler ve bu yüzden öğrencilerin hangi bölüm ve hangi üniversiteye gidecekleri konusunda belirleyici olur.

Balıkesir’deki lise takviye dersi veren hocalar bunun farkındadırlar ve bu yüzden öğrencilerine lise takviye dersleri verirken okuldaki notlarının iyi bir seviyeye gelmesini gözetirler. Balıkesir’de hem lise öğrencileri hem de veliler çocuklarının lise derslerindeki başarısının artarak bunların sınavlara yansımasının onların hayatlarının geleceğini garanti edeceği için önemli olduğunu bilirler. Bu yüzden Balıkesir lise takviye dersi veren hocalar yoğunlukla talep ediliyor. Balıkesir’in sahip olduğu eğitimli nüfus ve geniş eğitim olanakları sayesinde lise öğrencileri için takviye dersleri bulmak zor olmamaktadır. Özellikle de öğrencilerin matematik, geometri, fizik, kimya, coğrafya, Türk dili ve edebiyatı, İngilizce, dil ve anlatım gibi derslerde zorlandığını düşünürsek öğrencilerin Balıkesir’de bu derslerde gerekli takviyeyi bulması zor olmayacaktır.

Balıkesir Ortaokul Derslerine Takviye İçin Özel Hocalar

Bunun öncesinde öğrenciler ortaokulda yine aynı sorunları yaşayabilirler. Ortaokulda her ne kadar daha az dersleri olsa da, öğrenciler için bu derslerin önemi yine iyi bir liseye gidebilmek için önemlidir. Sonuçta ortaokulda da öğrenciler iyi bir liseye girmek için okuldaki derslerinin başarısını sınavlarda göstermekle yükümlüdürler. Öğrencilerin hem okuldaki derslerindeki sınavlarda hem de liseye girmek için gerekli sınavlarda öğrencilerin yüksek puanlar alabilmeleri için okuldaki dersleri eksiksiz öğrenmeleri gerekir. Okuldaki öğretmenlerinin anlattığı dersler her ne kadar iyi olsa da sınıf ortamında eğitim alan öğrenciler bazen okulda yeterli verimi alamayabilir. Bu yüzden okuldaki öğrenciler için kimi zaman ortaokul takviye dersleri gerekli olabilir. Balıkesir’de ortaokul takviye dersi verenler şehrin pek çok kısmında bulunabilir ve öğrencilerin matematik, sosyal bilgiler, fen bilimleri, İngilizce gibi derslerde kendilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirler.

Balıkesir'de İlkokul Öğrencilerine Takviye Dersi

Bundan daha geriye gittiğimizde Balıkesir’de ilkokulda da takviye dersleri gerekli olabilir. İlkokulda okula adaptasyon sorunu çekebilen veya dersleri ağır bulan ilkokul öğrencileri için Balıkesir’de ilkokul takviye dersi veren öğretmenler bulunabilir. Bu sayede öğrencilerin Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, İngilizce, hayat bilgisi ve hatta okula uyum gibi konularda kendilerine güvenmeleri sağlanabilir.

Balıkesir'de Her Seviyeye Okul Destek Dersleri Bulmak

Tüm bunlar için Balıkesir’in en güvenilir platformu olan Superprof'tan yararlanabilirsiniz. Superprof Balıkesir’de özel ders öğretmenlerinin bir araya geldiği ve Balıkesir’deki her alandan ve her bütçeye uygun ihtiyaçlara cevap verebilecek öğretmenler topluluğudur.

Balıkesir’de çocuğunuz için veya kendiniz için okul takviye dersleri arıyorsanız ister lise ister üniversite ister ortaokul ister ilkokul olsun bu yardımı platformumuzda bulabilirsiniz. Aramanızı gerçekleştirdikten sonra karşınıza çıkacak öğretmenlerin ilanlarını inceleyerek onların saatlik ders fiyatı, dersleri nerelerde verdikleri, eğitimleri ve deneyimleri, dersleri nasıl işledikleri gibi pek çok sorunun cevabını bulabilir ve kendi kriterlerinize uyan en iyi hocalara talep gönderebilirsiniz. Sonrasında ister evinizde ister online olarak Balıkesir’de özel ders almaya başlayabilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?