Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Şanlıurfa okul derslerine destek hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star okul derslerine destek öğretmenlerimiz.

55 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 55 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz okul derslerine destek dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı okul derslerine destek öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Şanlıurfa içinde okul derslerine destek dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Şanlıurfa içindeki okul derslerine destek öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Okul derslerine destek dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Şanlıurfa konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Şanlıurfa Okul derslerine destek özel ders ücretleri ne kadar?

Şanlıurfa Okul derslerine destek özel dersi fiyatı 55 TL ortalamasında.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve yaşadığınız şehir
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Şanlıurfa Okul derslerine destek özel ders almanın faydaları neler?

Bir öğretmen ile Okul derslerine destek dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde yüz yüze veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Şanlıurfa konumunda size en uygun olanı arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Online Okul derslerine destek dersleri almak mümkün mü?

Okul derslerine destek öğretmenlerinin çoğu online Okul derslerine destek dersi  veriyor.

Online Okul derslerine destek dersi veren hocaların ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "online" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Şanlıurfa Okul derslerine destek özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

92 öğretmen Okul derslerine destek özel ders vermeye hazır.


Şanlıurfa konumundaki tüm Okul derslerine destek öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


92 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Şanlıurfa Okul derslerine destek öğretmenlerimize öğrencilerinin verdiği yorumlar nasıl?

8 puanlama sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Okul derslerine destek öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Şanlıurfa Okul derslerine destek öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Okul derslerine destek özel ders öğretmenleri Şanlıurfa içinde size okul derslerine destek derslerinde yardımcı olsun

Güneydoğuda yer alan ve ülkemizin en büyük şehirleri arasında yer alan şehrimiz Şanlıurfa'da büyük bir öğrenci nüfusu bulunur. Genç nüfusa sahip şehirlerimizin üst sıralarında gelen Şanlıurfa’da eğitim kademesinde olan eğitim hayatını sürdüren pek çok öğrenci bulunur. Bunun sonucu olarak Gaziantep’te gelişen bir eğitim hayatı bulunur diyebiliriz. Aynı zamanda Çanakkale’de yer alan üniversite sayesinde sadece milli eğitim kademesinde değil aynı zamanda yüksek öğrenim kademelerinde de eğitim alan büyük bir nüfus bulunur. Şanlıurfa’da Bu eğitim çağındaki nüfusun okul derslerinde başarı sağlamak için okulda büyük bir verim almaları gerekmektedir. Okul derslerinde verim almakta zorlanan öğrenciler ise okul dışında da takviye dersleri alabilirler. Şanlıurfa’da bu anlamda öğrencilere ihtiyaç duyacakları eğitimi verebilecek potansiyelde hocalara sahiptir.

Şanlıurfa’nın eğitim çağındaki öğrencileri için veliler bu şehirde gerekli ve uygun yöntemlerden yararlanmaktadırlar. Okul takviye dersleri genellikle her kademede en çok başvurulan yöntemlerden biridir. İster ilkokulda olsun ister ortaokulda ister lisede veya üniversitede olsun okul için alınacak özel okul takviye dersleri sayesinde öğrencilerin başarısı katbekat artabilir. Şanlıurfa’da öğrencilerin daha iyi okullara gidebilmek ve istedikleri bölümlere gidebilmek için okul takviye derslerinden yararlanmaları son derece normaldir. Sadece Şanlıurfa’da değil ülkemizin diğer şehirlerinde de pek çok veli çocuklarının daha iyi yerlere gelebilmeleri için okul takviye derslerinden sıklıkla yararlanmaktadırlar. Şanlıurfa’nın neresinde yaşıyor olursanız olun çocuğunuz için veya kendiniz için okul derslerine takviye dersleri alabilir ve derslerdeki genel başarınızı arttırabilirsiniz.

Şanlıurfa İlkokul Öğrencileri İçin Takviye Dersleri Faydaları

Şanlıurfa’da öncelikle ilkokuldan başlayacak olursak ilkokul derslerinde öğrencilerin büyük bir yardıma ihtiyaç duyduğu hepimizin bildiği bir gerçektir. İlkokul derslerinde öğrencilerin yardıma ihtiyaç duymalarının temel sebepleri arasında ilkokulda öğrencilerin adaptasyon sorunu çekmeleri veya dersleri tam olarak anlayamamaları yer alır. İlkokuldaki öğrenciler okuldaki başarılarının farkında bile olamayıp bazen kafaları karışabilir. İlkokulda öğrenciler sınıf öğretmenleri ile temel dersleri görürler ve ilkokulda görülen dersler aslında öğrencilerin kalan eğitim hayatlarındaki başarılarını etkileyecek temel düzeydeki derslerdir. Özellikle Türkçe, matematik, hayat bilgisi, İngilizce gibi derslerde öğrencilerin sahip olacağı temeller ortaokul ve lisedeki başarılarını büyük ölçüde etkileyecektir. Bunun çok iyi farkında olan Şanlıurfa'daki veliler çocukları için en iyi temel eğitimi almak adına okul dışında da yardım seçeneklerine başvururlar. Şanlıurfa okul takviye dersi veren öğretmenler bu yüzden bu şehirde revaçta olan ve sıklıkla tercih edilen yardımcılardır.

Şanlıurfa Ortaokul Öğrencileri İçin De Takviye Dersleri Sunuyor

Sadece ilkokulda değil elbette ilkokulu takip eden dört yıllık ortaokul eğitimi boyunca da Şanlıurfa'daki ortaokul öğrencilerine yardım alınabilmektedir. Ortaokuldaki dersler pek çok veli ve öğrenci için çok daha ciddi bir durum teşkil etmektedir. Ortaokulda sağlanacak başarı öğrencilerin Şanlıurfadaki önde gelen fen liseleri ve kolejlere gidebilmeleri için temel gereksinimler arasında yer aldığı için hem veliler hem de öğrenciler okuldaki başarıyı önemsemektedir. Okuldaki özellikle İngilizce, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler, din kültürü ve ahlak bilgisi gibi derslerde öğrencilerin sağlayacağı başarılar onların iyi liselere gitmelerini etkiler. Bu yüzden Şanlıurfadaki veliler ortaokuldaki öğrencilerinin eksik konularının kalmaması ve eğitim konuları başarıyla geçebilmeleri için Şanlıurfadaki uzman hocalardan yardım alırlar. Aynı zamanda Şanlıurfa’da yer alan üniversite sayesinde dereceye girmiş ve hem ilkokul hem de ortaokul öğrencilerine okul takviye dersi verebilen üniversite öğrencileri hem bir rol model hem de iyi bir yardım seçeneği sunmaktadır.

Şanlıurfa Lise Takviye Dersleri

Bunun devamında yer alan eğitim kademesi lisede de öğrenciler için okul takviye dersleri zorunlu hale gelebilmektedir. Özellikle öğrencilerin derslere alışması ve dört yıl boyunca öğrencilerin matematik, fizik, geometri, kimya, biyoloji, dil ve anlatım, coğrafya, İngilizce gibi pek çok farklı konuda dersleri aynı anda görmesi öğrencilerin başarısını etkileyebilmektedir. Tıpkı ortaokulda olduğu gibi lisede de öğrencilerin daha iyi bir üniversiteye gidebilmesi için okuldaki karne notları çok önemlidir. Sonuçta baktığımızda öğrencilerin lise karne notları daha doğrusu lise diploma puanları onların üniversite giriş puanlarına doğrudan etki eder. Bunun farkında olan lise öğrencileri ve Şanlıurfadaki veliler okul derslerine takviye dersleri alma seçeneğine yönelmektedirler. Öğrenciler hem üniversitede dereceye girmiş ve alanlarında başarılı üniversite öğrencilerinden hem de branşlarında uzman hocalardan lise takviye dersleri alabilirler. İster matematik olsun ister fizik ister coğrafya ister Türk dili ve edebiyatı kısacası tüm derslerden okul takviye derslerini Şanlıurfa’da almak mümkündür.

Tüm bunların ötesinde Şanlıurfadaki üniversite öğrencileri de okul takviye dersleri alabilirler. Şanlıurfa’nın sahip olduğu üniversite mezunu uzman çalışanlar ve aynı zamanda üniversitede yüksek ortalamalara sahip öğrenciler üniversiteli öğrencilere derslerinde yardımcı olabilirler.

Superprof ile Şanlıurfa Okul Takviye Dersleri Almak Mümkün

Şanlıurfadaki okul takviye dersi veren öğretmenler nerede ve nasıl bulunur diye soruyorsanız Superprof platformunu sizleri tanıtmak isteriz. Ülkemizin ve Şanlıurfa’nın önde gelen özel ders platformu Superprof'ta her branştan okul takviye dersleri alınabilir. Her kademeden öğrenciye okul takviye dersleri verebilecek kapasitedeki okul takviye özel ders hocalarımız sayesinde Şanlıurfa'da öğrenciler eksik konularını kapatabilir ve okul derslerinde daha büyük bir başarı elde edebilirler.

Bunun için Şanlıurfa'dan okul takviye dersi veren hocaların ilanlarını Superprof'ta inceleyebilir ve onların saatlik ders fiyatları, eğitimleri ve deneyimleri, derslerin nerelerde verebildikleri, eski öğrencilerinin yorumları gibi pek çok konu hakkında bilgi edinebilirler. İnceleyip kriterlerinize uyan hocalara ders talebi gönderebilirsiniz. Şanlıurfa’da okul takviye derslerinizi ister evinizde ister online olarak ister yüz yüze kısacası istediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?