Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Denizli İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 45 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Denizli ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Merkez
₺55/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Denizli'de her seviyede özel İngilizce dersi verilir!

Öğrencinin seviyesini belirledikten sonra onun seviyesine uygun ders metotları ile dersimi işlerim. Küçük yaştaki öğrencilerim için arada İngilizce müzik dinleyip, oyun oynarız. Karşılıklı diyalog kurmayı öğretip, kelime alıştırmaları yaparız. Eksik konular üzerinde durup daha fazla alıştırma yaparız. 1 saat boyunca keyifle ingilizce öğrenmeyi amaçlarım.

Denizli
₺40/saat
Banu
İlk ders ücretsiz!

İlk ve orta okul öğrencilerine Denizli içi özel İngilizce dersi verilir,ödev yaptırılır.

Okul kitabından faydalanarak veya internetten yaş sınırına göre İngilizce videolarla filmlerle dizilerle pekiştirme yapabiliriz.Farklı elime ezberleme yöntemleri kullanırız.Siz nasıl isterseniz.

Pamukkale
₺65/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden her seviye için (başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar) ingilizce dersi verilir.

Derslerimi interaktif bir şekilde işlerim. Konu anlatımını örneklerle desteklerim. Çeşitli materyaller ile dersi daha verimli kılarım. Gerek gördüğüm yerlerde ödevler vererek öğrencinin eksik olduğu konuları pekiştirmesini sağlarım. Öğrenciye verilen okul ödevlerinde yardımcı olurum.

Denizli
₺65/saat
Neslişah
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğrencisi fakat C1 sertifikalı ve özel dil kursunda da eğitim veren öğrenciden özel ders

Ezber temelli olmamakla birlikte çeşitli kelime ve kodlamalar ile ders işleyişi gerçekleştirmeye çalışırım. Kelime ve geri kalanları birbiri ile bağlantılı olacak şekilde öğrenciye vermeye çalışırım.

Denizli
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun, alanında iyi, türklere İngilizce ve yabancılara ise Türkçe dersi

- Genelde küçük yaş grupları ile çalıştığımdan TPR kullanmayı tercih ederim ama eğer cambridge sınavları ise Gramar Translation Method ve gene TPR üzerinde duruyorum. - Deslerim genelde anasınıfından başlıyor ilköğretim öğrencileri ve ortaokul öğrencilerinde son buluyor. yani anasınıfı, ilkokul 1-2-3-4, ortaokul 5-6-7-8'i kapsıyor. - 8.

Merkezefendi
₺30/saat
Doğhan
İlk ders ücretsiz!

Fransız fili ve edebiyatı öğrencisi olarak dillerle haşır neşir olmamdan dolayı ingilizce yi nasıl daha kolay öğreticeğimi biliyorum. Dizimag sitesinde çevirmenlik ve Bodrum Park Resort Otel de reseps

Derslerim de ilk başta öğreticeğim kişinin Türkçe bilgilerini incelerim cümle yapıları hakkında bilgisini. Sonrasında bol bol örnek cümlelerle yapıları öğretirim ve verdiğim ev ödevleriyle kelime bilgisini arttırmayı amaçlarım. Hepsi birbirini tamamlayınca İngilizce iyi seviyeye gelmiş olur ve pratiğini yaparız bol bol.

Pamukkale
₺50/saat
Gülayşe
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce iktisat ogrencisiyim 4 ay yirtdisinda bulundum. ilkokul ortaokul lise seviyesinde ingilizce egitim verebilirim

Dersleri eglenceli hale getirerek islemeyi seviyorum ve daha akilda kalici olduguna inaniyorum. Isledigim konu hakkinda pratik yaptiririm . Islenen konu hakkinda sorular cozerek ingilizce konusurum.

Merkezefendi
₺50/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Denizlide ilkokul ve ortaokul ingilizce özel ders

Dersleri samimi ve kolayca kavranabilir şekilde vermeye özen gösteririm.

Denizli
₺35/saat
Rana
İlk ders ücretsiz!
Denizli
₺50/saat
Ismail
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce ögretmenliği ögrencisinden birebir veya grup olarak akıcı konuşabilir ve tüm gramatik kurallarıyla kolayca ingilizce ögrenebilirsiniz.

Dersi genelde uygulamalı oğretmekten yanayım.Çünkü ögrenmede ögretmenin dersi anlatabilme kabiliyeti kadar ögrenenin de istekli ve girişken olması çok önemlidir.Bu yüzden derslerimin eğlenceli geçecegine eminim.

Merkezefendi
₺30/saat
Gülizar
İlk ders ücretsiz!

Dil Bölümü öğrencisinden Denizli'de gramer anda vocabulary derslerine tam destek hep destek

İngilizceyi daha çok günlük konuşma diline uyarlayarak öğretmeye çalışırım ve en önemlisi de vocabulary eksiğini tamamlamak istiyorum speaking ve readinglerle de destekliyorum

Pamukkale Belediyesi
₺40/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde ingilizce dersleri

Derslerin işlenişini önce öğrencime sorarım, istediği bir yöntem varsa o şekilde ilerlerim, yoksa da sıkılmayacağı şekilde eğlenerek, görsellerle, müziklerle aklında kalacağı şekilde işlerim.

Pamukkale
₺50/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

6 yıllık İngilizce öğretmenliği ve 5 yıllık spor muhabirliği deneyimim var İngilizce özel ders veriyorum

Ders işleme yöntemimi ders alacak kişinin ihtiyacına göre şekillendiririm. Hangi yetenek (listening , speaking , writing , reading ) talep edilirse , konuyu ve yöntemi ihtiyaç belirler.

Pamukkale Belediyesi
₺50/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni’nden İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversite Öğrencileri İçin Özel İngilizce Dersi

Derslerimi mutlaka öğrencilerimin seviyesini göz önünde bulundurarak işlerim. Hiç temeli yoksa her şeye en baştan başlayabilirim. Derslerimde mutlaka günlük konuşma kalıplarına yer veririm, seviye ilerledikçe ders tamamen sadece İngilizce konuşularak işlenir. Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmek benim için çok önemlidir.

Denizli
₺70/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her seviye ve yaşa uygun ingilizce dersi. Sınav İngilizcesi de verilir

Derslerimde Türkçe konuşmamaya özen gösteriyorum. Özellikle çocuk gruplarında oyunlaştırarak öğrenme uyguluyorum. Yetişkinler de group work and peer work ağırlıklı ve speaking önemli.

Pamukkale
₺20/saat
Destegul
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik danışmanlık öğrencisinden ilköğretim ortaöğretim ve liseler için İngilizce özel ders verilir

Dersleri konuşmaya yönelik işlerim çoğunlukla ama listening reading writing speaking inroduction ve speaking production olmak üzere tüm becerilere hitap etmeye çalışırım

Pamukkale
₺50/saat
Seyhan
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden denizli içi uygun fiyatlı özel ders

İlk dersleri toplu yerlerde işliyorum (kafe,kütüphane vs) ilk konular Ingilizce Grammer yapısı oluyor daha sonra kelime çalişmalarıyla beraber ilerliyorum.

Pamukkale
₺55/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Universite ogrencisi tarafindan Ilkokul ve lise duzeyinde ingilizce dersi verilir. Saatlik verilir.

Once ogrencinin hangi seviyede oldugunu tespit eder, ogrencinin ilgisini cekebilecek sekilde dersi en verimli sekilde anlayabilecegi yontemi tespit ederek ona uygun gorsel , isitsel yollarla dersi en iyi sekilde anlatirim.

Merkezefendi
₺50/saat
Su
İlk ders ücretsiz!

Turizm otelcilik öğrencisinden ingilizce özel ders kursada gittim denizlideyim şimdiden teşekkür ederim

Derslerimi genellikle şu şekilde işlerim konuyu anlatırım örnekler veririm üstünden tekrar beraber geçeriz 1-2 konu işleyebiliriz duruma bağlı öğrenci farklı şekilde isterse ona gore de hareket ederim

Pamukkale
₺60/saat
Cemre
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale Universitesi Ingiliz Dili ve Edebiyati son sinif ogrencisiyim. Her yasta ogrenciye ozel ders verilir

Derslerimi ogrencinin en rahat sekilde kavrayacagi bicimde isleme taraftariyim.

Denizli
₺70/saat
Mina
İlk ders ücretsiz!

...Universite ogrencisinden isteyen kisilere Ingilizce özel ders verebilirim , gorusmek uzere hh

Dersleri tamamiyle sıfırdan başlayarak işliyorum ama kişinin eksik olduğu konulara her zaman önem gösteririm ve üzerlerinde daha fazla dururum Genellikle dinleme , okuma ve yazma metotlarını kullanırım

Merkezefendi
₺40/saat
Serra
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul(1-2-3-4-5-6-7-8.sınıf) öğrencileri için öğrenciden ingilizce dersleri.ingilizce konuşma ,ders başarısı,sınav başarısı.

Eba ve yardımcı önceden alınmış kaynaklarla işleriz. Yanına takviye olarak belirli sitelerden uygulamlarla(ödev ve alıştırmalar)destekleriz. Küçük sınavlarla bilgiyi ölçerek ilerkeriz.

Pamukkale
₺30/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise matematigi ve ilkokul ve ortaokul ingilizce alaninda oldukça bilgi sahibiyim

Derslerime hangi konu olursa olsun temel bir giriş yaparak başlarim.Özellikle ders matematikse temel oldukça önemli çünkü matematikte tüm konular neredeyse birbirleriyle ilişkili.

Denizli
₺40/saat
Saadet
İlk ders ücretsiz!

Gazi ünv.ingilizce Öğrt.mezunundan 15 yıllık tecrübeyle uygun ücretlerle her seviyede konu tekrarı öğrenci koçluğu ve tüm sınavlara hazırlık imkanı dizi bekliyor

Derslerimi kendi evimde bireysel veya ikili gruplar halinde verebilirim ....bol bol cümle kurma soru cevap konuşma hızını artırmak ve sınav tekniklerini en iyi şekilde öğrenmek isterseniz bu fırsatı kaçırmayın...

Merkezefendi
₺80/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her türlü sınava hazırlık ve dil gelişimi için özel ders Denizli

öncelikle ana dil yapısı ile ingilizce yapısı arasındaki farklılıklar işlerim. daha sonra her grammer konusunun kural ile beraber günlük yaşam içersinde kullanım amacını anlatırım. öğrencinin seviyesine uygun güncel konular üzerinde pratik konuşma ve yazma uygulaması yaparım.

Pamukkale
₺45/saat
Sevcan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden ilkokul, lise ve lisans düzeylerinde, İngilizce grammar, okuduğunu anlama ve konuşma dersleri

Derslerimi görsel ve işitsel örnekleri bolca kullanarak ve konuşmaya ağırlık vererek işlemeyi tercih ediyorum. Kelime öğretme kısmını yaratıcılıkla, okuma ve anlamana kısmını yaratıcı yazarlık ve okuyucukla harmanlayarak, konuşma kısmını ise ikili iletişimlerle destekleyerek ilerletiyorum.

Pamukkale
₺30/saat
Hajarat
İlk ders ücretsiz!

Am a biologist student at Pamukkale university in Denizli and I speak English and I can teach it

I do explain to the student but before ı start check the level of the students by a short test in order to know where to start from. After the oral or written test iI decide wether to start from the begining or not. I do speaking, listening, writting with my students. I also tell them to read story books or listening to English conversation; news, film etc.

Pamukkale
₺100/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesinden mezun su an aktif öğretmenden(vakıf koleji öğretmeni) özel ders

derslerimi her öğrenciye göre değiştiririm. öğrencinin profiline göre nasıl ders işleyeceğimi kararlaştırım. genel olarak görsel materyallerden yardım alarak kalıcılığı sağlama taraftarıyım. öğrencinin gereksiimi doğrultusunda (konşma ,yazma, grammar ya da uluslararası sınav) gerekli işleyişler öğrenciyle paylaşılarak en etkili yöntem seçilir.

Pamukkale
₺35/saat
Cemre
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim, ingilizce hakkında bildiklerimi öğrenci gözüyle sana anlatabilirim :)

Derslerimi elimden geldiğince karşımdaki kişinin öğrenme şekline göre vermeye çalışıyorum. Öğrenme stilini keşfettikten sonra ona uygun olan görsel, işitsel ya da hem görsel hem işitsel yollarla uygulamalar çalışma yöntemleri ile derslerimi geçiriyorum. Gramer konularının iyi ögrenilmesi gerektiğini düşündüğüm için bu konuda yoğunlaşıyorum.

Pamukkale Belediyesi
₺20/saat
Rukiye
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji mezunuyum, lise ve ilköğretim için Korece(temel seviye) ingilizce ve matematik alanlarında Denizli merkezde ikamet edenlere yardımcı olabilirim.

Ders planımı öğrencimin isteğini de göz önünde bulundurarak hazırlarım. Herkesin öğrenme şekli farklı olduğu için kişiye göre program hazırlamaya çalışıyorum. Eğer hazırladığım programdan verim alırsak devam ediyorum ama alamazsak yöntemimi değiştiriyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Denizli merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Denizli konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Denizli ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Denizli merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Denizli konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.