Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Denizli İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 30 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Denizli ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Denizli
₺65/saat
Neslişah
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğrencisi fakat C1 sertifikalı ve özel dil kursunda da eğitim veren öğrenciden özel ders

Ezber temelli olmamakla birlikte çeşitli kelime ve kodlamalar ile ders işleyişi gerçekleştirmeye çalışırım. Kelime ve geri kalanları birbiri ile bağlantılı olacak şekilde öğrenciye vermeye çalışırım.

Denizli
₺35/saat
Rana
İlk ders ücretsiz!
Denizli
₺50/saat
Ismail
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce ögretmenliği ögrencisinden birebir veya grup olarak akıcı konuşabilir ve tüm gramatik kurallarıyla kolayca ingilizce ögrenebilirsiniz.

Dersi genelde uygulamalı oğretmekten yanayım.Çünkü ögrenmede ögretmenin dersi anlatabilme kabiliyeti kadar ögrenenin de istekli ve girişken olması çok önemlidir.Bu yüzden derslerimin eğlenceli geçecegine eminim.

Denizli
₺30/saat
Özge
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale Üniversitesi ingilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisi Sınava hazırlık, ingilizce pratik Özel birebir ingilizce dersleri

Ders gidişatına öğrencinin istekleri ve eksik olduğu yönler doğrultusunda öğrenciyle birlikte karar vermekten yanayım. Bu şekilde daha verimli ve kayda değer dersler yapabiliriz.

₺40/saat
Saadet
İlk ders ücretsiz!

Gazi ünv.ingilizce Öğrt.mezunundan 15 yıllık tecrübeyle uygun ücretlerle her seviyede konu tekrarı öğrenci koçluğu ve tüm sınavlara hazırlık imkanı dizi bekliyor

Derslerimi kendi evimde bireysel veya ikili gruplar halinde verebilirim ....bol bol cümle kurma soru cevap konuşma hızını artırmak ve sınav tekniklerini en iyi şekilde öğrenmek isterseniz bu fırsatı kaçırmayın...

₺60/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğrenmenin zor olmadığını ve dil öğrenmenin mutluluğunu hepinize göstermek istiyorum :)

Dinleme , speaking , video ve bolca kelime alıştırmaları. Ders süresince eğlenceli kaynaklar kullanmayı tercih ediyorum. Bolca alıştırmalar yaparak bilgiyi pratikleştirir ve önceki konulara dair feedback yaparım.

₺50/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili ve edebiyatı 1.sınıf öğrencisinden a1-b2 seviye grupları haricinde üniversiteye hazırlık dersleri

Derslerim öğrencinin seviyesi, kapasitesi, ve sürecinde kendi anlama yeteneğine yönelik programlanmış dersleri içermektedir. Konu dağılımları ve materyaller ders öncesinde hazırlanır, interaktif diziden alınmış sahnelerle eğlenceli bir şekilde desteklenir.

Merkezefendi
₺35/saat
Cemile
İlk ders ücretsiz!

Arkeoloji bolumu ogrencisinden Denizli’de her seviyeye uygun ingilizce dersleri icin buradayim :)

Derslerimi olabildigince interaktif sekillerde islemeye calisirim.

Pamukkale
₺50/saat
Zümrüt
İlk ders ücretsiz!

İngilizcenin yanı sıra , İngiliz edebiyatına , tarihine ve kültürüne hakimim.Dili içselleştirerek öğrenmek-öğretmek gerektiğini düşünüyorum.

Amaca yönelik ders anlatırım, genel konuşma İngilizcesi öğrenmek isteyen biriyle bol bol konuşma pratiği yaparken , sınav için öğrenmek isteyen kişilerle sınava yönelik çalışmalar yaparım

₺25/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

İngilizce işletme öğrencisinden Denizli'de ve Eskişehir'de ilköğretim ve lise düzeyinde İngilizce dersi

Derslerimi ilk başta kısa bir konu anlatım yaparak daha sonra ise genellikle konuşma ve dinleme yaparak pratikleştirmeyi yaparak konuşma bazlı düşünüyorum

₺75/saat
Huriye
İlk ders ücretsiz!

Hala ingilizce öğrenirken bir endiseniz varsa benimle bu korkulardan kurtulup eglenerek ogrenmeye ne dersiniz ?

Derslerimde herşeyden önce ogrencilerime seviyelerine gore ingilizceyi sevdirmeye cabalarim. Bu iste sevmek çok önemli. Eglenerek ogretmek de baslica yontemlerimdendir. Ustelik bu sekilde ogrencimi derste daha fazla etkin kilarim. Sarkilarla, oyunlarla (online ya da diğer), hikayelerle vb işimi hem daha eglenceli hem daha kolay hale getiririm.

₺60/saat
Neda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Formasyonum var. Denizli’de özel ders veriyorum

Yazma, dinleme, okuduğunu anlama ve konuşma odaklı eğitime dayalı bir yöntem izliyorum.Genellikle 7-18 yaş arası öğrencilerle çalışmayı tercih ediyorum.

₺60/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisinden özel İngilizce dersi. (okuma-yazma-konuşma-çeviri-sınavlar) Denizli ve ilçelerine özel ders .

Okul içinse : Öncelikler sınavlarda gelebilecek sorular üzerinden gramer ağırlıklı dersler . İş hayatı içinse: öğrencinin eksik olduğu noktaya göre. Konuşma ağırlıklı , öğrencinin özgüvenini meydana çıkaracak ve iş hayatında ne gerekli ise ona yönelik gereksiz ve sıkıcı bilgiler vermeden ders işlemeyi tercih ederim .

₺50/saat
Müjgan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Denizli 'de ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi:)

Derslerimi eğlenceli görsel materyaller ile destekleyerek anlatırım. Günlük hayattan ve işlediğim konu üzerinden köprü kurarak telaffuz ve konuşmada yardımcı olurum. Birebir diyaloglar ile desteklerim. Güncel konular ile ders esnasında İngilizce konuşmaya özen gösteririm.

Merkezefendi
₺60/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliğinden yeni mezun oldum ilkokul, ortaokul ve lise düzeyi öğrenciler için deneyimim vardır :)

Öncelikle yaş ve düzey grubumuza göre dersleri işleyiş şeklimiz değişiyor.

Pamukkale
₺30/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!
Karataş Köyü/Denizli Merkez
₺50/saat
Hülya
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine İngilizce derslerinde yardım

Derslere başlamadan önce en önemlisi en temelden başlamak temeli oluşturmadıktan sonra ne kadar anlatsam da bir önemi olmuyor bir konuyu anlatırken o konunun en temelini anlattıktan sonra devam ederim

Pamukkale
₺100/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesinden mezun su an aktif öğretmenden(vakıf koleji öğretmeni) özel ders

derslerimi her öğrenciye göre değiştiririm. öğrencinin profiline göre nasıl ders işleyeceğimi kararlaştırım. genel olarak görsel materyallerden yardım alarak kalıcılığı sağlama taraftarıyım. öğrencinin gereksiimi doğrultusunda (konşma ,yazma, grammar ya da uluslararası sınav) gerekli işleyişler öğrenciyle paylaşılarak en etkili yöntem seçilir.

₺30/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

İngilizce iktisat öğrencisinden Denizli'de ilk ve ortaokul öğrencilerine uygun fiyatlı özel ders.

Öncelikle öğrencimin müfredatını incelerim. Okulla paralel giderek konuları pekiştirmesini sağlarım. Anlamadığı ve takıldığı yerin üzerinde daha çok dururum. Ders içerisinde konuları eğlenceli hale getirerek anlamasını kolaylaştırırım.

Pamukkale
₺35/saat
Cemre
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim, ingilizce hakkında bildiklerimi öğrenci gözüyle sana anlatabilirim :)

Derslerimi elimden geldiğince karşımdaki kişinin öğrenme şekline göre vermeye çalışıyorum. Öğrenme stilini keşfettikten sonra ona uygun olan görsel, işitsel ya da hem görsel hem işitsel yollarla uygulamalar çalışma yöntemleri ile derslerimi geçiriyorum. Gramer konularının iyi ögrenilmesi gerektiğini düşündüğüm için bu konuda yoğunlaşıyorum.

Pamukkale
₺70/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden her seviye ve yaşa uygun ingilizce dersi. Sınav İngilizcesi de verilir

Derslerimde Türkçe konuşmamaya özen gösteriyorum. Özellikle çocuk gruplarında oyunlaştırarak öğrenme uyguluyorum. Yetişkinler de group work and peer work ağırlıklı ve speaking önemli.

Pamukkale
₺45/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ders verebilirim.

Dersleri öğrencinin okul müfredatına paralel bir şekilde işliyorum. Eksik gördüğüm yerlerde haftada ekstrada ders ayarlıyorum.

Pamukkale
₺50/saat
Emine büşra
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Merhaba, ingilizce öğretmenliği öğrencisiyim lise ve ilkokul seviyesinde ingilizce dersleri veriyorum. Denizli

Dersi planlarken ilk önce öğrencinin eksiğini ve ilgi alanlarını belirliyorum sonra dersi 4 kısma bölüyorum giriş, ilk aktive, çalışma ve üretim. Öğrencinin hem ilgilisine hemde ders sonunda onun da bir şey üretmesine dikkat ediyorum.

Pamukkale
₺50/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışı deneyimli yeni mezun ingilizce öğretmeninden uygun fiyata ingilizce dersi verilir .

Derse girerken önce öğrencime ön bilgleri hatırlatır ve onunda bu konu hakkında fikirlerini alır be bilip neyi bilmediğini öğrenmeye çalışırım Bunu bazen bi quiz bazen bi etkinlik ile anlamaya çalışırım

Pamukkale
₺50/saat
Osman
İlk ders ücretsiz!

Klasik gitar, elektro gitar ve bas gitar dersleri kişiye özel veya toplu şekilde. Denizli

Dersleri tamamen öğrenciye göre şekillendiririm. Onun iletişimine yeteneğine ve isteğine göre. Daha verimli geçmesi icin . . . . .

Pamukkale
₺35/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde ingilizce dersleri veriyorum

Grammer ve vocabulary ezberleme tekniklerini öğretiyorum. İngilizceyi temelden kavratmayı hedefliyorum. Sıkıcı olmadan ve bunaltmadan işe yarar tekniklerle ingilizce öğretmek amacım.

Pamukkale
₺50/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Denizli'de Uluslararası ticaret ve finansman okuyorum ileri seviyede İngilizce biliyorum yazma , okuma ,konuşma yardımcı olabilirim

Derslerimde kelime bilgisini geliştirme okuduğunu anlama ve düşündüğünü yazabilmek için gerekli donanımı edinmesini sağlamaya yöneliktir.Kısa sürede seviyenizi geliştirmenize yardımcı olabilirim.

₺50/saat
Umut
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bülümü öğrencisinden Denizli'de ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce dersi verilir.

Derslerime öğrencilerin seviyesine bağlı olarak başlar ve ona göre bir öğretim yolu izlerim.Dersler genellikle sınavlardaki başarıyı arttırmaya yöneliktir.Bir ders saati verilen ödevlendirme kontrolü sonrası belirlediğimiz konuya devam ederek geçer.Tekdüze ve sıkıcı bir dersin aksine öğrencinin isteyerek öğreneceği bir ders işlemeyi hedefliyorum.

Pamukkale
₺50/saat
Sevcan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden ilkokul, lise ve lisans düzeylerinde, İngilizce grammar, okuduğunu anlama ve konuşma dersleri

Derslerimi görsel ve işitsel örnekleri bolca kullanarak ve konuşmaya ağırlık vererek işlemeyi tercih ediyorum. Kelime öğretme kısmını yaratıcılıkla, okuma ve anlamana kısmını yaratıcı yazarlık ve okuyucukla harmanlayarak, konuşma kısmını ise ikili iletişimlerle destekleyerek ilerletiyorum.

Merkezefendi
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Ingilterede eğitim görmüş eğlenceli birinden ingilizce öğrenmek istemez misiniz? Hem de öğrenme garantili!

öncelikle konuyu özet şeklinde anlatırım sonra bol bol örnek veririm. En sonunda ise öğrenciden örnekler yazabilmesini ve cümle içerisinde kullanmasını beklerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Denizli merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Denizli konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Denizli ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Denizli merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Denizli konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.