Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir İngilizce kelime bilgisi özel dersleri

Yakınlarınızda 80 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir ingilizce kelime bilgisi öğretmenleri seçeneklerimiz

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

Balçova
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden İzmir içi ilköğretim ve lise düzeyinde ingilizce ek ders

İlköğretim ve lise düzeyinde her öğrenciye ders takviyesi/sınavlara hazırlık dersi verebilirim. Ders süreci boyunca öğrencinin eğitim geçmişini, yabancı dile olan aşinalığını ve var olan bilgisini göz önünde bulundurarak en efektif yöntemi uygulamaya çalışırım.

Karşıyaka
₺75/saat
Ahmet oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Temel, orta ve ileri seviye, tercüme, iş yazışmaları İngilizce interaktif eğitim ..

Derslerimde örnekleme ve kolay anlatım teknikleriyle çalışıyorum, farklı kelime çalışma teknikleri uyguluyorum. Gramer kalıplarının akılda kalması için çeşitli yöntemler kullanıyorum. Elimde geniş bir döküman arşivi var. Her yaşa yönelik farklı uygulamalar ile ders veriyorum. İş İngilizcesi konusunda elimde 23 yıllık bir yazışma tecrübesi ve arşivi mevcut.

Karşıyaka
₺50/saat
Can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışında okuyan öğretme deneyimli öğrenciden her seviye için uygulama odaklı İngilizce dersleri

Yeni konuya, konu ile alakalı örnek video / metin ile giriş yaparız. Beraber bu materyali inceleyerek konuyu keşfederiz. Sonrasında konunun teorik temellerini sağlam olarak oturturuz. Bu sayede en önemli kısıma giriş yaparız: bolca pratik ve bolca uygulama! Her dersin başında ve sonunda ise ortak bir takım soruya yanıt vermeye çalışarak ders içi ilerlememizi ölçeriz.

Karabağlar
₺45/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı Edebiyat Öğrencisinden (Eğitim Dilim %50 İngilizce) İzmir'e İlkokul veya Lise Seviyesinde Özel İngilizce Dersleri

Derslerimi öğretici ve interaktif bir şekilde işlemek isterim. Öğrencimin derse aktif katılımı hem beni mutlu eder hem de onun daha iyi öğrenmesini sağlar. Ders işlerken öğrencimin ilgisini çekecek şekilde işlemeyi tercih ederim. Dersin daha iyi kavranılabilmesi için yeri geldiğinde müziklerden, filmlerden bahsedebilirim.

Bornova
₺40/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!
Çiğli
₺45/saat
Baris
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Yüksek Lisans öğrencisinden İzmir'de ortaöğretim seviyesinde okuma yazma konuşma ingilizce dersleri

Dersler konu anlatımı ile birlikte uygulamalı olarak verilmektedir. Öncelikle ezberden uzak, hayata geçebilecek bir eğitim vermekteyim. Derslerim ortaöğretim seviyesindeki her öğrenci içindir. Bu nedenle dersler ortaöğretim seviyesi düzeyinde ağır olmadan, akıcı ve pratik şekilde uygulanmaktadır. 1 ders saati genel olarak uygulama ve konu anlatımıyla geçmektedir.

Aosb
₺30/saat
Baransel
İlk ders ücretsiz!

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (%100 ing) bölümünden lise düzeyine kadar İngilizce öğrenimi

Lise düzeyine kadar verilebilecek tüm gramer konularına hakim olmaları adına öğrencilerime eğlenerek öğrenmeleri konusunda materyaller ile birlikte yardımcı olmaya çalışırım.

Karşıyaka
₺60/saat
Elif beth
İlk ders ücretsiz!

Ana dilim İngilizce olup ilkokul, oraokul ve lise öğrencilerine özel ders vermekteyim.

Öğrencinin ilk başta seviyesini anlamak için bir takım sözlü ve yazılı çalışmalarım oluyor. Öğrencinin okuma-anlama, speaking ve yazıda akıcılık ve ne kadar basit veya gelişmiş bir şekilde cümle oluşturabildiğini kontrol edip ölçüyorum. Bunu yaptıktan sonra öğrencinin seviyesinden başlayarak adım adım seviyelerini yükseltecek çalışmalar yapıyorum.

Bornova
₺90/saat
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Üniversite son sınıf öğrencisinden İzmir'de ikamet edenler için lise düzeyinde İngilizce konuşma dersi

Bugüne kadar ders vermedim fakat ders verecek yetkinlikte İngilizce biliyorum. Erasmus'ta iken pedagoji alanından birkaç ders aldım ve yaptığım uygulamalar sayesinde ders verme konusunda fikrim var. Derslerde kitaba ya da kurallara bağlı kalmaktansa karşılıklı konuşarak pratik yaptırmayı tercih ederim.

Bayraklı
₺60/saat
Doğa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı Edebiyat öğrencisinden İzmir içinde İngilizce (sınavlara hazırlık-genel ingilizce vb.) özel veya grup dersler

Bilginizi ölçmek için yapılan bir testten sonra size uygun seviyeden başlıyoruz ve sizi sıkmadan ingilizceyi size sevdirmeyi hedefimiz alarak dersimizi işliyoruz. Öncelikle konu anlatımından ve örneklerden sonra sizin yapacağınız egzersizlerle ve konuya bağlı testlerle bir saatimizi dolduruyoruz. İlkokul'dan başlayarak ileri seviyelere kadar öğrenci alabiliyorum.

Narlıdere
₺80/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Dil,Tarih-Coğrafya Fakültesi,İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.İngilizceyi eğlenerek öğretmeyi hedefliyorum. Kids Teen,Adult .

Dersler, çocuk, genç ve yetişkinler içindir.Tüm seviyelere ilkokul,ortaokul,lise ders vermekteyim. Konuları, öğrencilerin okuldaki üniteleriyle ilişkilendirerek öğretiyorum.Eksiklerini giderirken hem de sınava hazırlıklı oluyorlar.Ayrıca ingilizce oyun ve dramayla öğrencilerin motive olmasını hedefliyorum.

Konak
₺50/saat
Çağlar
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu, içerik moderatörü ve freelance çevirmenden İngilizce özel ders

Genelde öğrencinin zorlanmaması ve hafızasını kullanması için öğrencinin kaynakları üzerinden ders işleme taraftarıyım. Çünkü öğrencinin gördüğü müfredat, konuların formatı ve kaynağın içeriğini anlayıp onun üzerinden gidersek öğrenci eksiklerini ve artılarını daha iyi kavrayabilir.

Bornova
₺50/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Elektronik Mühendisliği öğrencisinden İzmir'de ilkokul-ortaokul seviyesi öğrencilere İngilizce, matematik ve kodlama dersleri

Dersleri, öğrencinin seviyesini belirledikten sonra hem okul başarısına katkı sağlayacak hem de sağlam bir temel oluşturacak şekilde programlıyorum. Matematik derslerinde önemli olanın soru kalıplarından çok matematiğin doğası olduğuna inanıyorum, bu yüzden öğrencilerime de matematiğin ilgi çekici yanlarını gösterecek şekilde programlar hazırlıyorum.

İzmir
₺50/saat
Göksel
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyati öğrencisiyim.Ortaokul,lise ve üniversite ingilizce hazirlik dersleri verilir. B1-B2 seviyesine kadar eğitim olanağı.Grammer+Yazı ve makale yazımı,MLA system öğretilir.Spellin

Ders başlangıcını konuyla alakalı kelimeler ve onlarin anlamlariyla başlayip bu kelimelerle örnek cümleler kurarız.Ardindan kelimelerin de öğrenilmesiyle birlikte grammar bölümüne giriş yaparız ve müfredata uygun ilerleriz.Konuşma ve yazma pratikleriyle öğrencinin dile olan kabiliyetini arttiririz.

Narlıdere
₺100/saat
Edward
İlk ders ücretsiz!

Anadilim İngilizce ve Türkçedir. İzmir'de her türlü seviyeden İngilizce dersi verilir ve çeviri yapılır.

Genel olarak öğrencinin düzeyine göre giriş yaparım. İlerleyişini göz önünde bulundurarak konularda ilerleme ve kısa tekrarlardan oluşan bir yöntem izlemekteyim. Benim için en önemli nokta konuşmaya yöneliktir. Dersler genel olarak konuşma ağırlıklıdır.

Bornova
₺30/saat
Ayselin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hazırlık sınavları öğrencilerine İngilizce gerek yazma gerek gramer olarak ders veriyorum. C2 seviyesinde İngilizce biliyor

Her öğrencinin kendine özel ders çalışma ve öğrenme yöntemi olduğunun farkındayım bu yüzden öğrencimi tanıyıp eksiklerini çıkartıp daha çok hataları üzerinde durur öğretirim, genel tekrar ve konuşmayla dersi kapatırım.

Bornova
₺40/saat
Nida
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce psikoloji 1. sınıf öğrencisiyim. İngilizce sınavlara yardımcı olabilirim. Konuşma ve okuma pratiği yapabiliriz.

Dersleri daha çok öğrencinin ilgi alanlarına yönelik işlerim. Daha çok pratik yaparken hataları düzelterek öğrenmeye inanıyorum. İngilizce konuşma konusunda cesaretini arttırmak hedeflerim arasında. Ders sırasında Türkçe konuşmaları minimum düzeyde tutup olabildiğince öğrenciyle iletişimimi İngilizce kurarım. Bu sayede İngilizce düşünmesini sağlarım.

Bornova
₺50/saat
Tolgahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi İngilizce bölüm okuyan 3. Sınıf öğrenciden Genel İngilizce veya sınava yönelik çalışma

Derslerimi genelde öğrencinin isteğine göre işlerim. Kelime bilgisi her şeyden daha önemli olduğu için genelde kelime üzerinden giderim. Öğrencinin isteği doğrultusunda devam edilebilir.

Karşıyaka
₺50/saat
Rengin
İlk ders ücretsiz!

Liseden ingilizce çıkışlıyım. Daha önce internette ingilizce dizi çevirileri yaptım. A1-B1 seviyeleri arası ders verebilirim.

Karşıyaka Gazi Lisesi'nden ingilizce bölümü mezunuyum. Fransızca bölümünde okuyorum. Kendimi ingilizcede de geliştirmek için daha önce internette yabancı dizi çevirileri yaptım. A1-B1 seviyeleri arası çocuklara ve gençlere ders verebilirim. Derslerimde her yaşa uygun şarkı ve görsel aktiviteleri kullanmayı tercih ediyorum.

Karabağlar
₺80/saat
Erel
İlk ders ücretsiz!

İzmir / 6 YIl Okutmanlık Tecrübeli Eğitmenden İngilizce Sınav ve Teste Yönelik Dersler

Derslerimi bilimsel - akademik format ile, ciddiyetle işlerim. Öğrencilerimden verdiğim ders dışı sorumlulukları yerine getirmelerini bekler ve sonuç odaklı çalışmalar uygularım. Yabancı Dil öğreniminde en önemli etken, bol tekrar olduğu için, yoğun ve sık olmasına karşın, dolu bir program uygulanmalıdır.

Urla
₺60/saat
Övgü
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Psikoloji mezunundan ingilizce konuşma,yazma,okuma ve dinleme becerilerinizi arttırmak için ingilizce dersleri

Önceliğimi öğrencilerin hedeflerine göre belirlerim.İlerlemek istedikleri alanlara öncelik veririm.Örneğin,okuma ağırlıklı çalışmak isteyen bir öğrenciyle okuma teknikleri, okuduğunu anlama gibi alanlarda çalışmaya başlarım.Fakat diğer yazma,konuşma vs alanların geri kalmaması açısından mutlaka tüm alanlarda çalışmaya önem veririm.

Çiğli
₺50/saat
Dilek
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dili en güzel pratik yaparak öğrenebilirsiniz! Teori ve pratik bir arada :) Ne dersiniz?

Güzel ülkemin ilk cümlesi şudur: Biliyorum ama konuşamıyorum. Genel olarak temel kavramlar - bunları da daha çok şarkılar, oyunlar üzerinden işleme ve sonrasında en çok pratik. Öz güven çok önemli. Hata yaparım düşüncesi olmadan özgürce konuşabilelim diye...

Karabağlar
₺120/saat
Arzu
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ögretmeniyim.lisansımıazerbaycan bakude tamamladim.ileri derece ingilizce ve rusca dili biliyorum.ingilizce baslangic temel egitim..

Bir dersin süresi bir saattir. İlk derste tanışıyoruz, sizin seviyenizi öğreniyorum, dersi ilgi alanlarınıza ve temel baslangicla basliyoruz grammerla . Derslerde özellikle doğrudan hayatınızla ilgili ve günlük hayatta duyuyor olduğumuz cümleleri kuruyoruz. Öğrendiğimiz şeylerin zihninize yerleşmesini çok önemsiyorum.

İzmir
₺35/saat
Nüket
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler öğrencisinden İngilizce okuma, okuduğunu anlama ve yazma dersleri.

Derslerimi öncelikle öğrenci grammer mi öğrenmek istiyor yoksa konuşma ve okumaya dayalı bir eğitim mi istiyor ona göre ayarlarım. Konuşma üzerineyse her derste uygun bir konu başlığı belirlerim. O konu üzerinde bir ders saati boyunca öğrenci ile tartışarak hem yeni kelimeler hem de cümle yapısı hakkında yavaş yavaş bilgi sahibi olunur.

Karabağlar
₺80/saat
Hava
İlk ders ücretsiz!

Devlet okullarında ve Özel Kolej'de ortaokul ve lise öğrencilerine ders anlatma deneyimine sahip aynı zamanda Almanca ve Fransızca yabancı dilleriyle de ilgili, akıcı konuşabilen bir İngilizce Öğretme

Öncelik herzaman konuşma da! Dil duyarak ve konuşarak öğrenilir bu yüzden listening yaparak ve speaking üzerinden ders işlemeyi tercih ederim; ama bunun yanı sıra sınav sistemine yönelik kelime ezberleme teknikleriyle ve gramer konularının anlatımından hemen sonra bolca örnek test çözümleriyle anında pekiştirme metodlu dersler ilerler.

Çiğli
₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Yazılım Mühendisliği Öğrencisinden okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce ve Almanca dersleri.

Derslerimi görsel olarak işlemeyi tercih ediyorum. Daha kalıcı bir öğrenme yöntemi olduğunu düşünüyorum. 1 Ders saatim öğrencime bağlı genelde eğlenceli bir şekilde geçiyor. Derslerim okul öncesi, ilkokul,ortaokul ve lise dönemine yöneliktir.

Buca Osb
₺60/saat
Ismail taha
İlk ders ücretsiz!

DEU İngilizce İktisat Öğrencisinden ilkokul /ortaokul / lise öğrencilerine ingilizce dersi verilir.

Derslerin basic kısımlarını öncelikle beraber tekrar ettikten sonra öğrencimin nereleri anladığı ve ya anlamadığını tespit etmeye çalışırım ondan sonra o yönlere özel çalışma sağlayıp geliştirmeye çalışırım.

Çiğli
₺100/saat
Ceylan
İlk ders ücretsiz!

İTÜ mühendsilik fakültesi mezunuyum. Eğitim dilim izgilizceydi. İngilizce öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim.

Ders işleme şeklim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse, tabi ki dersin içeriğine göre biraz değişkenlik gösterebilir. Örneğin çok fazla tekrar gerektiren ingilizce dersi için kısa ve açıklayıcı ifadeler kullanıp daha fazla pratik yapmayı tercih ederim. Diğer sayısal derslerde de konunun iyice kavrandığından emin olup fazlaca soru çözdürmeyi düşünüyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce kelime bilgisi özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce kelime bilgisi öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce kelime bilgisi alanında rehberlik etsin

İzmir ingilizce kelime bilgisi özel ders öğretmeneleri

ingilizce kelime bilgisi öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki ingilizce kelime bilgisi alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce kelime bilgisi özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.