Anasayfa
Ders ver
 
 • Lider
 • (18 üye yorumu)
D
Duygu
« Mükemmel! Canay Hanımı tanımış olmak bizim için büyük bir şans.Çok... Devamını oku »
D
Duygu
« Mükemmel! Canay Hanımı tanımış olmak bizim için büyük bir şans.Çok iyi bir öğretmen olduğunu hemen ilk derste anlıyorsunuz zaten .Bir süredir kızım için ders alıyoruz ve çok memnunuz .Dersleri çok keyifli geçiyor.Kendisine buradan çok teşekkür ederiz. »
₺120/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Canay tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce duyduğunu anlama
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu deneyimli öğretmenden İngilizce konuşma dersleri

Ders işleme yöntemi

İlk derste, öğrencilerimin beklentilerini, İngilizce seviyelerini, ilgi alanlarını anlamaya yönelik etkinlikler yaparım. Ücretsiz gerçekleştirdiğim bu derslerde karşılıklı güven sağlama esastır. Dil öğrenme süreci eğlenceli, bir o kadar da meşakkatlidir. Öğrencilerimin en az benim kadar bu sürece emek vermelerini beklerim. Salt gramer bilgisi dil öğrenmek değildir. İngilizceyi yaşamınızın her alanına kattığınız sürece dil öğreniminiz hızlanacak ve kolaylaşacaktır. Derslerimiz süresince şarkılardan, filmlerden, dizilerden, kitaplardan, güncel konulardan sıkça faydalanacağız. Böylece sadece İngilizce konuşma becerimizi değil, kültürel açıdan da karşılıklı birbirimizi geliştireceğiz. Özel derslerimde en keyif aldığım alan, bu karşılıklı beslenme alanıdır. Dil ne için? İLETİŞİM :)

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Canay ilk dersi özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Sırasıyla Sabancı, Yıldız Teknik, Boğaziçi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde İngilizce okutmanı olarak çalıştım. Öğrencilerime "Korkusuzca Konuşmak" yönünde konuşma pratiği kazandırmak çok eğlenceli. Öncelikle ilgi alanlarınıza uygun temalar belirleyip, kelime bilgisi ve resmi/gayriresmi dil yapıları ile desteklediğim derslerimde öğrencilerimin akıcı ve korkusuzca bir şekilde İngilizce konuşmalarını hedefliyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺120/saat
Canay tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce duyduğunu anlama
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Canay: CV

Sep 2018 - Sep 2020 İsmail Kaymak College, Çanakkale
Foreign Languages Department

Aug 2015 – Jan 2016 Bahcesehir Bodrum College
Foreign Languages Department

Aug 2013 – Aug 2015 TED Bodrum College
Foreign Languages Department

Sep 2012 – Jan 2013 Izmir University of Economics
English Preparatory Program

Feb 2009 – Sep 2012 Bogazici University
School of Foreign Languages, English Preparatory Division
Full-time Instructor

Feb, 2005 – Feb 2009 Yildiz Technical University
School of Foreign Languages, Basic English Department

Apr 2002 – Feb 2005 Sabanci University Writing Center
Writing Center Project Assistant

EDUCATION
Mar 15 – Dec 31, 2004 Yildiz Technical University
 Teaching English and Pedagogical Formation Certificate Program

1996 – 2000 Department of Western Languages and Literatures, Bogazici University
 BA in English Language and Literature
 Graduation Thesis:
Magical Realism in the Third World Literature: Parallelisms between The Tin Drum by Gunter Grass and Midnight’s Children by Salman Rushdie

1989 – 1996 Eskisehir Anatolian High School

18 üye yorumu : Canay
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
D
Duygu

Mükemmel! Canay Hanımı tanımış olmak bizim için büyük bir şans.Çok iyi bir öğretmen olduğunu hemen ilk derste anlıyorsunuz zaten .Bir süredir kızım için ders alıyoruz ve çok memnunuz .Dersleri çok keyifli geçiyor.Kendisine buradan çok teşekkür ederiz.

Canay cevap verdi

Duygu Hanım'ın kızı Defne 6. sınıf gidiyor ve çok akıcı bir İngilizcesi var. Sadece İngilizcede değil, diğer tüm derslerinde de çok başarılı olduğu gözlerinden okunuyor. Oldukça sorumluluk sahibi biri olarak verdiğim devleri eksiksiz ve özenli bir şekilde yapıyor. Ayrıca Defne, harika resimler çiziyor. Defne'yi tanımış olmak ve onunla İngilizce çalışmaktan büyük keyif alıyorum.

K
Kardelen

Mükemmel! Canay hocayla IELTS için başlangıç noktasında olmama rağmen çok kısa sürede çok yol katettik. Dersi işleyişi, hazırladığı dökümanlar ile ilk dersten bulunduğumuz derse kadar adım adım kendi ilerleyişimin farkına vardım. Sadece öğretmen olarak değil yeri gelince arkadaş olarak dersi işlememiz ve sorunlarıma el atması gerçekten çok değerliydi. Nasıl bir yolda ilerlememi, neler yapmamı tek tek söyleyip ilgilendi. Sınavı geçmeme sebep olacak kişidir canay hoca

Canay cevap verdi

Kardelen'le yaklaşık 3 haftadır yoğun bir şekilde çalışıyoruz. İngiltere'de bir üniversitenin IELTS benzeri bir sınavına hazırlanıp hayalini gerçekleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyor. Bu süreçte konuşma ve yazma konusunda iyi bir noktaya geldiğimizi gözlemliyorum. Biraz daha kendine güvenli olduğu taktirde bu sınavı başarıyla geçeceğine inanıyorum. Ayrıca kendisini tanımaktan ve birlikte essay yazmaktan büyük keyif alıyorum. :) Go girl! You can do it!!

G
Göksel

Mükemmel! Canay hoca çok tecrübeli ve bilgili bir öğretmen. İhtiyacınızı anlayıp, ona uygun çalışmalar sunuyor. İlerleyen ders süreçlerinde de; eksiklerin ne olduğunu belirleyip dersi ona uygun olarak yönlendiriyor. Canay hocayla çalışırken dersin nasıl bittiğini anlamıyorsunuz; akıcı, dinamik ve keyifli konuların işlendiği dersler hazırlıyor. Kendisiyle tanıştığım ve yollarımızın kesiştiği için çok mutluyum...

Canay cevap verdi

Göksel ile bugün 11. dersimizi tamamladık. Kendisi oldukça istikrarlı bir şekilde derslere devam ediyor ve verdiğim ödevleri özenli bir şekilde, yeni öğrendiği kelimeleri/yapıları kullanarak yapıyor. Yoğun iş temposuna rağmen İngilizceyi bir öncelik haline getirip bu konuda çaba sarf ettiği için çok memnunum. Başladığımız güne kıyasla oldukça yol kat ettiğini gözlemliyorum. Kendisi ile tanışmaktan ve İngilizce çalışmaktan büyük keyif alıyorum.

S
Sennur

Mükemmel! Canay hoca mükemmel bir hoca
Kızım Zeyneple haftada üç saat çalışıyorlar ve Zeynep çok ilerleme kaydetti

Canay cevap verdi

Sennur Hanım'ın lise 1 öğrencisi tatlı kızı ile yaklaşık 3 aydır birlikte çalışıyoruz. Kendisi bir Fransız okulunda okuyor ve İngilizce ders saatleri Fransızcaya göre daha az olduğu için İngilizce konusunda desteğe ihtiyaç duyuyor. Haftada 2 gün toplam 3 saat çalışarak bu desteği sağlamaya çalışıyorum. Derslerimiz genelde bir okuma kitabı üzerinden ilerliyor. Kelime, gramer, dinleme, okuma çalışmaları ile oldukça iyi bir düzeye geldiğimizi gözlemliyorum. Ayrıca, Zeynep ile ilgi alanlarımıza yönelik sohbetlerimizden de oldukça keyif aldığım için kendisi ile ders yapmaktan çok memnunum. :)

U
Ufuk

Mükemmel! Kendisini çok daha önce tanıyıp bu derslere başlamış olmayı isterdim. Kesinlikle çok iyi bir eğitmen olduğunu düşünüyorum. Sistemi olan ve sizi anlayan bir eğitmen. Yoğun çalışan biriyim ama onun sayesinde İngilizce konuşmak ve bunun için çalışmak önceliğim haline geldi. Şu an da derslere devam ediyor olmaktan hem büyük keyif alıyor hem de kesinlikle ilerlediğimi hissediyorum. Emekleri için teşekkür ediyorum.

Canay cevap verdi

Ufuk bey ile bugün 5. dersimizi tamamladık. Derslerimizde sıkça TED talk'lardan, gazete makalelerinden yararlanarak öncelikle kelime bilgisini güçlendirmeyi hedefliyoruz. Konuşma pratiğine odaklanan derslerimizde de Ufuk Bey yeni öğrendiği kelimeleri/yapıları doğru şekilde ve yerli yerinde kullanabiliyor. Yoğun çalışma temposuna rağmen verdiğim ödevleri de aksatmadan yerine getiriyor. Bu şekilde devam ettiğimiz taktirde kısa zamanda konuşmasının daha akıcı hale geleceğine inanıyorum. Kendisini tanımaktan ve birlikte ders yapmaktan çok memnunum.

F
Funda

Mükemmel! Canay öğretmenden 11 yaşındaki oğlum ders alıyor, iletişimleri çok iyi. Öğretmenimiz düzenli ve güvenilir. Oğlumun seviyesine uygun ilgisini de çekebilecek metinler üzerinden kelime/gramer/konuşma ağırlıklı bir çalışma yapıyorlar. Ayrıca ders sonunda oğlumun ilgi alanlarına yönelik Riziko yarışması benzeri oyunlar oynatıyor. Yaklaşık 1,5 aydır haftada 2 ders alıyoruz, artık oğlum da neredeyse başından sonuna Ingilizce konuşmaya çabalıyor ve ödevleri de çok sıkılmadan yapıyor. Canay hocayı tavsiye ederiz.

Canay cevap verdi

Funda Hanım'ın tatlı oğlu ile derslerimden ben de çok keyif alıyorum. Tatlılığı kadar zeki oluşu da işimi kolaylaştırıyor açıkçası. Konuyu hemen kavrayıp, konuşurken de yerli yerinde kullanabiliyor. Ayrıca, kitaplara, mitolojiye, müziğe olan ilgisi ve bilgisinden dolayı ben de kendisinden çok şey öğreniyorum.

D
Dilek

Mükemmel! Canay Hoca tecrubesi ve sabriyla daha ilk dersten emin ellerdeyim hissiyatini veriyor. Ihtiyaciniz olan nsl bir egitimse, sizin ilerleme ve anlama hiziniza gore bunu size sunuyor. Ozellikle derslerde sizi aktif tutmaya calisiyor ve sonuc bi sure sonra okdr guzel oluyor kiii Ic motivasyonunuzu daha guclendiriyor. Iyi ki Canay Hoca ile yollarimiz kesismis ,,, ilgilisine ve sabrina cok tsk ediorum

Canay cevap verdi

Dilek ile haftada 3 saat çalışarak bugün 9. dersimizi tamamladık. Kendisi oldukça istikrarlı bir şekilde verdiğim ödevleri yapıyor ve ders saatlerimiz dışında da konuşma becerilerini geliştirmek için çaba sarf ediyor. Yaşadığı ülke dolayısıyla bol bol pratik yapma şansı buluyor. Temel dil bilgisi ve kelime düzeyinde eksiklerini tamamlayarak adım adım ilerliyoruz. Sabırla ve inançla kısa sürede daha güvenli ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşacağına inanıyorum.

H
Hilal

Mükemmel! Merhaba,
Canay Hoca hem enerjisi hem bilgisi çok iyi bir öğretmen. İhtiyacınıza göre yönlendirmeleri çok faydalı. Sadece kendisini değil sizinde derse katkıda bulunmanızı sağlıyor. Öğrenciyi aktifleştiriyor. Tanıdığım ve ders aldığım için çok şanslıyım.
Sevgiler:)

Canay cevap verdi

Hilal'e çok teşekkür ediyorum. İngilizce'ye oldukça ilgili ve meraklı oluşu benim için de derslerimizi keyifli hale getirdi. Gazete makaleleri, çeşitli videolar üzerinden çalışarak kelime dağarcığını kısa zamanda geliştirdi. Sohbet konularımız her ikimiz için de ilgi çekici olduğundan akıcı bir konuşma pratiği yaptığımıza inanıyorum. Kendisini tanıdığım için ben de çok mutlu oldum. :)

F
Fatma

Mükemmel! Canay Hoca çok donanımlı ve tecrübeli bir öğretmen. Yaptığımız ilk görüşmede İngilizcemi akademik anlamda geliştirme ve konuşmamı daha akıcı hale getirme konusunda neye ihtiyacım olduğunu hemen fark etti. Farklı üniversitelerde çalışmış olmasının bunda önemli payı olduğunu düşünüyorum. Birlikte yaptığımız programda ders için hazırladığı ödevler, yaptığı tekrarlar sayesinde derslerimiz çok verimli geçiyor. Seçtiği konular çok ilgi çekici. Derslerimizin devamını merakla bekliyorum.

Canay cevap verdi

İlk dersimizde çeşitli konularda sohbet edip planlamamızı yaptık. Fatma'nın iyi düzeydeki İngilizcesini biraz daha akıcı hale getirip akademik konuşma ve yazma becerilerine odaklanmayı planlıyoruz.

9 referans

G
Gülay

Birebir ingilizce dersi icin öğretmen ariyordum. Canay hocamla is arkadasim vasıtasıyla tanistim. Daha ilk dersten itibaren aramizda cok guzel pozitif bir enerji olustu. Oyleki yarim yamalak ingilizcemle hic cekinmeden konusabiliyorum.Acaba komik duruma dusermiyim endisem hic olmadi. Ki ingilizceyi bilenler bile konusurken hep cekinirler :) Zorunlu sıkıcı yapılması gereken bir ders gibi hic gelmedi hevesle hep yeni dersi bekledim.Cunku oldukca egitici ogretici ve bi okadarda eglenceli geciyor.1.5 saat nasil geciyor anlamiyorum.Tarzını cok dogru ve basarili buluyorum.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

F
Feryal

Canay öğretmen disiplinli ,alanında uzman ,anlayışlı ve çok cana yakın bir öğretmendir. Ama bence onu bir çok öğretmenden farklı yapan özelliği ise farklı öğrenme yöntemlerine ve farklı motivasyon özelliklerine göre her bir öğrenci için farklı bir çalışma yöntemi uygulayabilmesidir. Kendisi ile uzun zamandır zevkle çalışabiliyor olmamın ana sebeplerinden biri de budur. Teşekkür ederim Canay hocam.

B
Burak

Hocamız gerçekten işini tam anlamıyla yapıyor. Alışılagelmiş Grammer yöntemiyle ilerleyen bir ders sistemi yok. Farkında olmadan ingilizceniz gelişmiş ilerlemis oluyor. Öğrenciyi sıkmayan ve ödev gibi gözükmeyen bir ödevleme sistemi de çok yararlı oluyor.Hocamızı hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum.:)

S
Sude

Yıllardır ingilizce eğitimi almamıza rağmen konuşamadığımız için kendisiyle iletişime geçtik, daha ilk derste inanılmaz etkisini gördük. Hocamızın dersleri çok verimli ve öğrenci merkezli. Sürekli aktif ingilizce kullanıyoruz. Kesinlikle öneririm!

T
Tuğra

Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce hazırlıktayken öğrencisi olma şansına erişmiştim.
Benim gibi tembel birinin bile hiç ilk seferde hazırlığı geçmesini sağladı :)
Hem karakteri hem öğretmenliğiyle benim için unutulmaz birisidir Canay Hoca, canımdır.

A
Adnan

2010-11 akademik döneminde Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümüne kayıt yaptırdığımda İngilizcem 'tense'lerden ibaretti. Şansım varmış ki hazırlıkta hocam Canay Hoca olmuş. Sabrı, sonsuz enerjisi ve her zaman öğrencisini yüreklendiren yaklaşımı sayesinde dili severek öğrendim ve normal sürede bölüme başlayabildim. Burdan tekrar teşekkürler kendisinde!

H
Habibe

Canay’la aynı üniversitede İngilizce okutmanı olarak çalıştığımız yıllarda ortak bir kaç sınıfımız oldu. Ben Okuma derslerini veriyordum, Canay ise Konuşma derslerini. Okuma dersleri öğrenmeye ve anlamaya yöneliktir, dolayısıyla öğrenci daha ziyade alıcı konumundadır. Konuşma dersleri ise tamamen öğrencinin üretimine dayalıdır. Öğrencinin öğrendiklerini kullanarak sözlü iletişim kurabilmesi beklenir. Dinleme ve okuma becerilerinin aksine, konuşma ve yazma becerilerini öğrenmek ve öğretmek her zaman daha zordur. Canay’la paylaştığımız sınıflardaki öğrencileri ve onlarla ettiğimiz İngilizce sohbetleri hala hatırlarım. Ben 10 yıllık okutmanlık deneyimim süresince Konuşma dersleri vermeye hiçbir zaman cesaret edemedim, neyse ki buna gerek de kalmadı. Canay gibi, öğrencilerimizi tatlı tatlı konuşturan meslektaşlarım oldu. Umarım diğerleri de Canay gibi konuşma dersleri vermeye devam ediyorlardır :)

B
Berivan

Canay Hoca, benim Yıldız Teknik Üniversitesi hazırlık sınıfında writing derslerime giriyordu, 2007-2008 döneminde. Sınıfça derslerini ip ile çekerdik ve "keşke bütün derslerimize Canay Hoca girse" diye hep söylenirdik. Kendisi bana ve birçok arkadaşıma İngilizce'yi sevdiren kişidir. Mesleki yeterisi ve becerisinin yanında öğrencilerine olan saygı ve sevgisi ile de hep örnek bir hoca oldu. Ayrıca kendisi işinde oldukça disiplinli ve düzenlidir.
Canay Hoca'yi Superprof üyelerine fazlasıyla öneririm, kesinlikle pişman olmayacaklarını düşünüyorum.

C
Cem

boğaziçi temelli olmasının ötesinde, birçok farklı üniversite ve özel okulda uzun yıllardır tecrübeli, yaratıcı ve çok iyi bir hocadır. her yaştan öğrenciye pratik ve hızlı eğitimi var; herkese öneririm.

Canay ile röportaj

SORU 01 | 05
Bu dili doğdunuz ve yaşadığınız yerden dolayı mı biliyorsunuz yoksa bir öğretmeniniz size öğrenme isteği mi verdi?
Canay — 11 yaşında bu dili öğrenmeye başladığımda yeni bir dünya keşfetmiş gibi hissettiğimi hatırlıyorum. Lise yıllarındayken ise, İngiliz Dili ve Edebiyatı okumaya karar vermemde değerli bir hocamın etkisi yadsınamaz.
SORU 02 | 05
Sizce bu dilin kültürünü temsil eden yaşayan veya geçmişteki, hayali veya gerçek kişi kim?
Canay — Elbette ki William Shakespeare.
SORU 03 | 05
Bu kişinin özellikle sevdiğiniz bir deyişi, sözcüğü, geleneği veya tipik bir davranışı var mı?
Canay — "bir aptal kendini zeki sanır, ancak akıllı biri kendinin aptal olduğunu bilir."
SORU 04 | 05
Akademik, mesleki veya kişisel anlamda bu dili öğrenmek neden önemli?
Canay — Yeni bir dil, yeni bir dünya demek benim için. Akademik, mesleki veya kişisel hiç fark etmez. Yeni bir dil öğrendiğinizde, bu özellikle İngilizce olduğunda kişisel, sosyal ve hatta psikolojik anlamda kendinizi geliştirmiş oluyorsunuz. Kendini, dünyayı anlamanın/keşfetmenin en iyi yolu bir dil öğrenmek.
SORU 05 | 05
Bu dilin en belirgin zorluğu ve öğrenilmesini kolaylaştıracak yönü nedir?
Canay — Bu dili öğrenirken (özellikle ileriki yaşlarda iseniz), beyin sürekli anadilinizden çeviri yaptırmaya çalışıyor. Bu durum kalıcılaştığında ise özellikle konuşma becerisi çok yavaşlıyor ve oldukça da hatalı oluyor. Sanırım dil öğrenmenin en belirgin zorluğu bu. Bunu alışkanlık haline getirmeden, mümkün olduğunca çok ve sık bir şekilde İngilizceye maruz kalmak (dinleme, izleme, okuma) bu zorluğu aşmakta en etkili yöntem. Gramer yapılarına çok takılmadan belli bir bağlam içinde cümleler/diyaloglar ezberlemek ve sürekli kafanızın içinde bu diyalogları döndürmek işinizi hızlandıracak ve çeviri yapmanın önüne geçecektir.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! ingilizce okuduğunu anlama derslerii̇ngilizce kelime bilgisi dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Çanakkale Merkez
İngi̇li̇zce müterci̇m-tercümanlik öğrenci̇si̇nden; Beginner seviyesinden upper-intermediate seviyesine kadar i̇ngi̇li̇zce okuduğunu anlama, keli̇me bi̇lgi̇si̇, di̇nleme beceri̇leri̇ ve konuşma dersle
₺50
Okan
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Karşıma gelen öğrenci hangi konuda destek istiyorsa ona göre ders işlerim. Eğer İngilizce dil bilgisinde eksiği...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ
Online ve İnteraktif Şekilde YDS veya Herhangi Dil Sınavına Hazırlık, Ödev Yardımı, Makale çevirisi ve Tabii ki Her Seviyeye Özel Ders
₺75
Ramazan
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi İPad ve Apple Pencil ile işliyorum. Birçok mobil uygulamayla öğretimi destekliyorum ve dersi interaktif bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 4. Sınıf İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden Bireysel ve Grup İngilizce Dersleri
₺80
Umut Berkay
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde dili ağırlıklı olarak iletişimsel yönü ile ele alıp, öğrenciye 2'li iletişimde faydalı olabilecek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yurtdışında yaşamış, %100 İngilizce Moleküler Biyoloji ve Genetik öğrencisinden İngilizce özel ders
₺40
Irem
İlk ders ücretsiz!

Derslerime öncelikle öğrencimin seviyesini ve eksik olduğu konuları öğrenerek başlarım, sonrasında derslerimi bu...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çanakkale Merkez
ÇOMÜ İngilizce Öğretmenliği Mezunundan İngilizce Dersleri. Dil Sınavları, Temel İngilizce, İleri İngilizce ve Konuşma Becerisi Üzerine Dersler Verilir.
₺70
Cem Deniz
İlk ders ücretsiz!

*Dil Eğitimi Konusunda kişisel düşüncelerim ve aldığım eğitim kapsamında iletişim odaklı dersler vermeyi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Yüksek Lisanslı İngilizce Öğretmeninden Üniversite Öğrencileri & Yetişkinler için Genel İngilizce Dersleri ve İlköğretim & Lise Öğrencileri için Takviye Dersleri
₺60
Irmak
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Çoğunlukla ilköğretim, lise, üniversite öğrencileri ve yetişkinlere yönelik dersler vermekteyim. Derslere...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ
Deneyimli İngilizce öğretmeninden uzaktan eğitim ve Çanakkale şehrinde birebir özel ders
₺80
Sedef
İlk ders ücretsiz!

Pandemi süreciyle beraber eğitim alanında da pek çok yenilik yaşandı.Bu yeniliklerin yakından takip eden biri olarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngiliz dili ve Edebiyatı bölümü mezunu özel ders deneyimleri olan İngilizce öğretmeninden özel İngilizce dersleri ve A1-A2-B1 seviyesi Almanca Dersleri
₺60
Şevval
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi ilk önce öğrencilerimi tanıyıp İngilizceyi neden öğrenmek istediklerine, ve neye yönelik İngilizce...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce Öğretmenliği okuyorum 2.sınıf öğrencisiyim , Çanakkale’de ilkokul seviyesinde İngilizce dersleri veriyorum .
₺50
Selçuk Can
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin ezberine dayalı olmadan öğrenmeye odaklı olacak bir şekilde işlerim . Dersleri öğrencinin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kepez
İlkokul,ortaokul ve lise ogrencilerine ingilizce dersleri verilir.Vocabulary,grammer,reading,writing her konuda yardimci olunur ve okul islerine yardim edilir.
₺70
Gonca
İlk ders ücretsiz!

Ilk derste tanışma, öğrenciyi anlama ve dil seviye tespiti yapilir.Dil seviyesine gore...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
%100 İngilizce lisans bölümü öğrencisinden özel İngilizce dersleri. İngilizce 'ye yeni başlayanlara yönelik webcam üzerinden ve yüz yüze dersler veriyorum.
₺70
Akın
İlk ders ücretsiz!

- Derslerimi karşılıklı katılım temelinde anlatırım. Dersin işlenmesinde öğrencinin katılımına ve aklına...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
İngiliz dili edebiyatı öğrencisinden ilkokul ortaokul lise düzeyinde özel ders verilir .
₺60
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi akılda kalması adına olabildiğince örneklendirerek akılda kalmasını sağlarım. İlkokul ortaokul ve lise...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Çanakkale Merkez
Boğaziçi Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Düzeyindeki Öğrenciler İçin Hem Günlük Konuşma Hem de Akademik İngilizce Dersleri
₺50
Ediz
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derse geçmeden önce öğrencilerimden günlerinin nasıl geçtiğini İngilizce kullanarak anlatmasını isterim, herhangi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Eğitim dili İngilizce olan Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğrencisinden İngilizce ve Biyoloji dersleri
₺40
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Herkese merhaba, ben deniz Melisa KAR. Öncelikle öğrencilerime çok değer verdiğimi ve hepsine ayrı ayrı özen...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
İlkokul, ortaokul ya da lise öğrencilerine sınava yönelik ders verilir.
₺50
Berfin
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

kişiye göre yapmaya özen gösteriyorum. Herkesin kapasitesi ve yorumlama, anlama becerisi farklıdır fakat totalde...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
MERKEZ
Bekir ile MERKEZ içi tüm semtlerde uygun fiyata İngilizce özel dersi
₺50
Bekir
İlk ders ücretsiz!

Amerika'dan akademik dil egtimi sertifikasina sahip Istanbul Üniversitesi mezunu Marmara Üniversitesi yüksek lisansli...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺120 ₺120 ₺120
Ders talep et