Anasayfa
Ders ver
 
 • (11 üye yorumu)
F
Funda
« Mükemmel! Canay öğretmenden 11 yaşındaki oğlum ders alıyor, iletişimleri... Devamını oku »
F
Funda
« Mükemmel! Canay öğretmenden 11 yaşındaki oğlum ders alıyor, iletişimleri çok iyi. Öğretmenimiz düzenli ve güvenilir. Oğlumun seviyesine uygun ilgisini de çekebilecek metinler üzerinden kelime/gramer/konuşma ağırlıklı bir çalışma yapıyorlar. Ayrıca ders sonunda oğlumun ilgi alanlarına yönelik Riziko yarışması benzeri oyunlar oynatıyor. Yaklaşık 1,5 aydır haftada 2 ders alıyoruz, artık oğlum da neredeyse başından sonuna Ingilizce konuşmaya çabalıyor ve ödevleri de çok sıkılmadan yapıyor. Canay hocayı tavsiye ederiz. »
₺100/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 4saat
Canay tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce duyduğunu anlama
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu deneyimli öğretmenden İngilizce konuşma dersleri

Ders işleme yöntemi

İlk derste, öğrencilerimin beklentilerini, İngilizce seviyelerini, ilgi alanlarını anlamaya yönelik etkinlikler yaparım. Ücretsiz gerçekleştirdiğim bu derslerde karşılıklı güven sağlama esastır. Dil öğrenme süreci eğlenceli, bir o kadar da meşakkatlidir. Öğrencilerimin en az benim kadar bu sürece emek vermelerini beklerim. Salt gramer bilgisi dil öğrenmek değildir. İngilizceyi yaşamınızın her alanına kattığınız sürece dil öğreniminiz hızlanacak ve kolaylaşacaktır. Derslerimiz süresince şarkılardan, filmlerden, dizilerden, kitaplardan, güncel konulardan sıkça faydalanacağız. Böylece sadece İngilizce konuşma becerimizi değil, kültürel açıdan da karşılıklı birbirimizi geliştireceğiz. Özel derslerimde en keyif aldığım alan, bu karşılıklı beslenme alanıdır. Dil ne için? İLETİŞİM :)

Eğitim

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Sırasıyla Sabancı, Yıldız Teknik, Boğaziçi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde İngilizce okutmanı olarak çalıştım. Öğrencilerime "Korkusuzca Konuşmak" yönünde konuşma pratiği kazandırmak çok eğlenceli. Öncelikle ilgi alanlarınıza uygun temalar belirleyip, kelime bilgisi ve resmi/gayriresmi dil yapıları ile desteklediğim derslerimde öğrencilerimin akıcı ve korkusuzca bir şekilde İngilizce konuşmalarını hedefliyorum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺450
10 saatlik ders ücreti : ₺900
Canay tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmenin evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • İngilizce
 • İngilizce konuşma becerileri
 • ingilizce okuduğunu anlama
 • İngilizce kelime bilgisi
 • İngilizce duyduğunu anlama
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Canay: CV

Sep 2018 - Sep 2020 İsmail Kaymak College, Çanakkale
Foreign Languages Department

Aug 2015 – Jan 2016 Bahcesehir Bodrum College
Foreign Languages Department

Aug 2013 – Aug 2015 TED Bodrum College
Foreign Languages Department

Sep 2012 – Jan 2013 Izmir University of Economics
English Preparatory Program

Feb 2009 – Sep 2012 Bogazici University
School of Foreign Languages, English Preparatory Division
Full-time Instructor

Feb, 2005 – Feb 2009 Yildiz Technical University
School of Foreign Languages, Basic English Department

Apr 2002 – Feb 2005 Sabanci University Writing Center
Writing Center Project Assistant

EDUCATION
Mar 15 – Dec 31, 2004 Yildiz Technical University
 Teaching English and Pedagogical Formation Certificate Program

1996 – 2000 Department of Western Languages and Literatures, Bogazici University
 BA in English Language and Literature
 Graduation Thesis:
Magical Realism in the Third World Literature: Parallelisms between The Tin Drum by Gunter Grass and Midnight’s Children by Salman Rushdie

1989 – 1996 Eskisehir Anatolian High School

11 üye yorumu : Canay
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
F
Funda

Mükemmel! Canay öğretmenden 11 yaşındaki oğlum ders alıyor, iletişimleri çok iyi. Öğretmenimiz düzenli ve güvenilir. Oğlumun seviyesine uygun ilgisini de çekebilecek metinler üzerinden kelime/gramer/konuşma ağırlıklı bir çalışma yapıyorlar. Ayrıca ders sonunda oğlumun ilgi alanlarına yönelik Riziko yarışması benzeri oyunlar oynatıyor. Yaklaşık 1,5 aydır haftada 2 ders alıyoruz, artık oğlum da neredeyse başından sonuna Ingilizce konuşmaya çabalıyor ve ödevleri de çok sıkılmadan yapıyor. Canay hocayı tavsiye ederiz.

Canay cevap verdi

Funda Hanım'ın tatlı oğlu ile derslerimden ben de çok keyif alıyorum. Tatlılığı kadar zeki oluşu da işimi kolaylaştırıyor açıkçası. Konuyu hemen kavrayıp, konuşurken de yerli yerinde kullanabiliyor. Ayrıca, kitaplara, mitolojiye, müziğe olan ilgisi ve bilgisinden dolayı ben de kendisinden çok şey öğreniyorum.

D
Dilek

Mükemmel! Canay Hoca tecrubesi ve sabriyla daha ilk dersten emin ellerdeyim hissiyatini veriyor. Ihtiyaciniz olan nsl bir egitimse, sizin ilerleme ve anlama hiziniza gore bunu size sunuyor. Ozellikle derslerde sizi aktif tutmaya calisiyor ve sonuc bi sure sonra okdr guzel oluyor kiii Ic motivasyonunuzu daha guclendiriyor. Iyi ki Canay Hoca ile yollarimiz kesismis ,,, ilgilisine ve sabrina cok tsk ediorum

Canay cevap verdi

Dilek ile haftada 3 saat çalışarak bugün 9. dersimizi tamamladık. Kendisi oldukça istikrarlı bir şekilde verdiğim ödevleri yapıyor ve ders saatlerimiz dışında da konuşma becerilerini geliştirmek için çaba sarf ediyor. Yaşadığı ülke dolayısıyla bol bol pratik yapma şansı buluyor. Temel dil bilgisi ve kelime düzeyinde eksiklerini tamamlayarak adım adım ilerliyoruz. Sabırla ve inançla kısa sürede daha güvenli ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşacağına inanıyorum.

H
Hilal

Mükemmel! Merhaba,
Canay Hoca hem enerjisi hem bilgisi çok iyi bir öğretmen. İhtiyacınıza göre yönlendirmeleri çok faydalı. Sadece kendisini değil sizinde derse katkıda bulunmanızı sağlıyor. Öğrenciyi aktifleştiriyor. Tanıdığım ve ders aldığım için çok şanslıyım.
Sevgiler:)

Canay cevap verdi

Hilal'e çok teşekkür ediyorum. İngilizce'ye oldukça ilgili ve meraklı oluşu benim için de derslerimizi keyifli hale getirdi. Gazete makaleleri, çeşitli videolar üzerinden çalışarak kelime dağarcığını kısa zamanda geliştirdi. Sohbet konularımız her ikimiz için de ilgi çekici olduğundan akıcı bir konuşma pratiği yaptığımıza inanıyorum. Kendisini tanıdığım için ben de çok mutlu oldum. :)

F
Fatma

Mükemmel! Canay Hoca çok donanımlı ve tecrübeli bir öğretmen. Yaptığımız ilk görüşmede İngilizcemi akademik anlamda geliştirme ve konuşmamı daha akıcı hale getirme konusunda neye ihtiyacım olduğunu hemen fark etti. Farklı üniversitelerde çalışmış olmasının bunda önemli payı olduğunu düşünüyorum. Birlikte yaptığımız programda ders için hazırladığı ödevler, yaptığı tekrarlar sayesinde derslerimiz çok verimli geçiyor. Seçtiği konular çok ilgi çekici. Derslerimizin devamını merakla bekliyorum.

Canay cevap verdi

İlk dersimizde çeşitli konularda sohbet edip planlamamızı yaptık. Fatma'nın iyi düzeydeki İngilizcesini biraz daha akıcı hale getirip akademik konuşma ve yazma becerilerine odaklanmayı planlıyoruz.

7 referans

B
Burak

Hocamız gerçekten işini tam anlamıyla yapıyor. Alışılagelmiş Grammer yöntemiyle ilerleyen bir ders sistemi yok. Farkında olmadan ingilizceniz gelişmiş ilerlemis oluyor. Öğrenciyi sıkmayan ve ödev gibi gözükmeyen bir ödevleme sistemi de çok yararlı oluyor.Hocamızı hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum.:)

S
Sude

Yıllardır ingilizce eğitimi almamıza rağmen konuşamadığımız için kendisiyle iletişime geçtik, daha ilk derste inanılmaz etkisini gördük. Hocamızın dersleri çok verimli ve öğrenci merkezli. Sürekli aktif ingilizce kullanıyoruz. Kesinlikle öneririm!

T
Tuğra

Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce hazırlıktayken öğrencisi olma şansına erişmiştim.
Benim gibi tembel birinin bile hiç ilk seferde hazırlığı geçmesini sağladı :)
Hem karakteri hem öğretmenliğiyle benim için unutulmaz birisidir Canay Hoca, canımdır.

A
Adnan

2010-11 akademik döneminde Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümüne kayıt yaptırdığımda İngilizcem 'tense'lerden ibaretti. Şansım varmış ki hazırlıkta hocam Canay Hoca olmuş. Sabrı, sonsuz enerjisi ve her zaman öğrencisini yüreklendiren yaklaşımı sayesinde dili severek öğrendim ve normal sürede bölüme başlayabildim. Burdan tekrar teşekkürler kendisinde!

H
Habibe

Canay’la aynı üniversitede İngilizce okutmanı olarak çalıştığımız yıllarda ortak bir kaç sınıfımız oldu. Ben Okuma derslerini veriyordum, Canay ise Konuşma derslerini. Okuma dersleri öğrenmeye ve anlamaya yöneliktir, dolayısıyla öğrenci daha ziyade alıcı konumundadır. Konuşma dersleri ise tamamen öğrencinin üretimine dayalıdır. Öğrencinin öğrendiklerini kullanarak sözlü iletişim kurabilmesi beklenir. Dinleme ve okuma becerilerinin aksine, konuşma ve yazma becerilerini öğrenmek ve öğretmek her zaman daha zordur. Canay’la paylaştığımız sınıflardaki öğrencileri ve onlarla ettiğimiz İngilizce sohbetleri hala hatırlarım. Ben 10 yıllık okutmanlık deneyimim süresince Konuşma dersleri vermeye hiçbir zaman cesaret edemedim, neyse ki buna gerek de kalmadı. Canay gibi, öğrencilerimizi tatlı tatlı konuşturan meslektaşlarım oldu. Umarım diğerleri de Canay gibi konuşma dersleri vermeye devam ediyorlardır :)

B
Berivan

Canay Hoca, benim Yıldız Teknik Üniversitesi hazırlık sınıfında writing derslerime giriyordu, 2007-2008 döneminde. Sınıfça derslerini ip ile çekerdik ve "keşke bütün derslerimize Canay Hoca girse" diye hep söylenirdik. Kendisi bana ve birçok arkadaşıma İngilizce'yi sevdiren kişidir. Mesleki yeterisi ve becerisinin yanında öğrencilerine olan saygı ve sevgisi ile de hep örnek bir hoca oldu. Ayrıca kendisi işinde oldukça disiplinli ve düzenlidir.
Canay Hoca'yi Superprof üyelerine fazlasıyla öneririm, kesinlikle pişman olmayacaklarını düşünüyorum.

C
Cem

boğaziçi temelli olmasının ötesinde, birçok farklı üniversite ve özel okulda uzun yıllardır tecrübeli, yaratıcı ve çok iyi bir hocadır. her yaştan öğrenciye pratik ve hızlı eğitimi var; herkese öneririm.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde i̇ngilizce dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için i̇ngilizce konuşma becerileri dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! ingilizce okuduğunu anlama derslerii̇ngilizce kelime bilgisi dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

MERKEZ
Online ve İnteraktif Şekilde YDS veya Herhangi Dil Sınavına Hazırlık, Ödev Yardımı, Makale çevirisi ve Tabii ki Her Seviyeye Özel Ders
₺75
Ramazan
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi İPad ve Apple Pencil ile işliyorum. Birçok mobil uygulamayla öğretimi destekliyorum ve dersi interaktif bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 4. Sınıf İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden Bireysel ve Grup İngilizce Dersleri
₺80
Umut Berkay
İlk ders ücretsiz!

Derslerimde dili ağırlıklı olarak iletişimsel yönü ile ele alıp, öğrenciye 2'li iletişimde faydalı olabilecek...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
ÇOMÜ İngilizce Öğretmenliği Mezunundan İngilizce Dersleri. Dil Sınavları, Temel İngilizce, İleri İngilizce ve Konuşma Becerisi Üzerine Dersler Verilir.
₺70
Cem Deniz
İlk ders ücretsiz!

*Dil Eğitimi Konusunda kişisel düşüncelerim ve aldığım eğitim kapsamında iletişim odaklı dersler vermeyi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
MERKEZ
Deneyimli İngilizce öğretmeninden uzaktan eğitim ve Çanakkale şehrinde birebir özel ders
₺80
Sedef
İlk ders ücretsiz!

Pandemi süreciyle beraber eğitim alanında da pek çok yenilik yaşandı.Bu yeniliklerin yakından takip eden biri olarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngiliz dili ve Edebiyatı bölümü mezunu özel ders deneyimleri olan İngilizce öğretmeninden özel İngilizce dersleri ve A1-A2-B1 seviyesi Almanca Dersleri
₺60
Şevval
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi ilk önce öğrencilerimi tanıyıp İngilizceyi neden öğrenmek istediklerine, ve neye yönelik İngilizce...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce Öğretmenliği okuyorum 2.sınıf öğrencisiyim , Çanakkale’de ilkokul seviyesinde İngilizce dersleri veriyorum .
₺50
Selçuk Can
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin ezberine dayalı olmadan öğrenmeye odaklı olacak bir şekilde işlerim . Dersleri öğrencinin...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Kepez
İlkokul,ortaokul ve lise ogrencilerine ingilizce dersleri verilir.Vocabulary,grammer,reading,writing her konuda yardimci olunur ve okul islerine yardim edilir.
₺70
Gonca
İlk ders ücretsiz!

Ilk derste tanışma, öğrenciyi anlama ve dil seviye tespiti yapilir.Dil seviyesine gore...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
%100 İngilizce lisans bölümü öğrencisinden özel İngilizce dersleri. İngilizce 'ye yeni başlayanlara yönelik webcam üzerinden ve yüz yüze dersler veriyorum.
₺70
Akın
İlk ders ücretsiz!

- Derslerimi karşılıklı katılım temelinde anlatırım. Dersin işlenmesinde öğrencinin katılımına ve aklına...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
İngiliz dili edebiyatı öğrencisinden ilkokul ortaokul lise düzeyinde özel ders verilir .
₺60
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi akılda kalması adına olabildiğince örneklendirerek akılda kalmasını sağlarım. İlkokul ortaokul ve lise...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler
Çanakkale Merkez
Boğaziçi Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Düzeyindeki Öğrenciler İçin Hem Günlük Konuşma Hem de Akademik İngilizce Dersleri
₺50
Ediz
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derse geçmeden önce öğrencilerimden günlerinin nasıl geçtiğini İngilizce kullanarak anlatmasını isterim, herhangi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
İngiliz dili edebiyatı öğrencisinden beginner seviyeden upper-intermediate seviyeye kadar uygun fiyatlı ders verilir:) Global dil ingilizce her yaş için temel gereksinim ve kazançtır.
₺50
Elif
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci müfredatı, iş için temel düzey, gündelik kullanım ve ileri seviye sınav gibi amaçlara yönelik olarak...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çanakkale Merkez
İTÜ moleküler biyoloji ve genetik ve Riga Teknik Üniversitesi öğrencisinden İngilizce dersleri
₺55
Emir
 • (3 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Gramer üzerine eğitimden sonra daha çok kelime ve pratik odaklı ilerlerim. Konuşma İngilizcesi odaklı öğretiyorum....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Eğitim dili İngilizce olan Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğrencisinden İngilizce ve Biyoloji dersleri
₺40
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Herkese merhaba, ben deniz Melisa KAR. Öncelikle öğrencilerime çok değer verdiğimi ve hepsine ayrı ayrı özen...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
MERKEZ
Hakan ile MERKEZ içi tüm semtlerde uygun fiyata İngilizce özel dersi
₺50
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Gida Mühendisligi bölümünde yüksek lisans yapiyorum. Üniversiteye basladigimdan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmenin evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺100 ₺100 ₺100
5 saat ₺450 ₺450 ₺500
10 saat ₺900 ₺900 ₺1000
Ders talep et