Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Balıkesir fizik öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star fizik öğretmenlerimiz.

64 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 64 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz fizik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı fizik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Balıkesir içinde fizik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Balıkesir içindeki fizik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Fizik dersleri almaya başlayın

3. Yeni fizik dersi deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Balıkesir konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

📚 Balıkesir ve çevresinde özel ders öğretmeni ile özel fizik dersi soruları çözmenin ne gibi faydaları vardır?

Balıkesir ve semtlerinde özel hocadan fizik özel dersi almanın saymakla bitmez faydası vardır.

 

Özel fizik derslerinin faydaları arasında şunlar sıralanabilir:

  • fiziğe bakış açınızı geliştirir
  • fizik sorularını daha hızlı çözersiniz
  • fizik alanında daha başarılı olursunuz
  • sayısal bölümlere girme ihtimaliniz artar ve daha kolay bitirirsiniz

Balıkesir  konumunda 51'dan fazla müsait fizik öğretmeni arasından özel dersinizi seçin.

💳 Balıkesir içinde saatlik fizik dersi ücreti aşağı yukarı ne kadar?

Balıkesir ve çevresindeki fizik özel ders öğretmenlerinden ders başı ortalama 64 TL'ye ders alabilirsiniz.

 

Fizik dersleri ücretlerini belirleyenler öğretmenlerdir. Bu ücreti belirlerken birçok farklı kriter söz konusudur. Ders mekanı, ders süresi, derslerin sıklığı, öğretmenin tecrübesi, dersin alınma nedeni ve içeriği, bu kriterlerin en önemlileri olarak gösterilebilir.

 

Özel ders hocalarının %97'si ilk ders saatlerini ücretsiz veriyor. Çevrenizdeki fizik öğretmeni fiyatlarını öğrenin.

💻 Superprof sitesinde webcam üzerinden fizik özel dersi yapmak mümkün mü?

Özel öğretmenlerin %80'i uzaktan fizik eğitimi veriyor. Online dersler hem daha hesaplıdır hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online fizik dersleri erişimi kolay siteleri kullanarak daha hızlı fizik konularını öğrenme fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler siliniyor.

✒️ Balıkesir ve çevresinde kaç hoca fizik dersleri vermek istiyor?

Balıkesir ve semtlerinde 51 öğretmen fizik özel dersi veriyor.

 

Arama motorumuzdan fizik özel ders hocalarını aratıp görüntüleyebilir ve ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

Balıkesir konumunda 51'dan fazla müsait öğretmen profili arasından dersinizi seçin.

💯 Balıkesir veya çevresinde yaşıyorsanız fizik derslerinde başarılı bir öğrenci olmak için ne yapmamız gerekli ?

Fizik dersi üniversitedeki en çok yardıma ihtiyaç duyulan fakat en çok karşılaşılan derslerden biridir.

 

Fizik derslerinde daha iyi olmak için yapabileceklerinizden bazılarını özetle sıralayacak olursak:

  • Önyargınızı aşmak için yetkin bir hocadan destek almak
  • Anlamadığınız soruları diplomalı bir özel ders hocasına ve arkadaşınıza çözdürtmek
  • Fizik dersi ile gerçek hayat arasında bağlantı kurma becerisi geliştirmek
  • Fizik testlerine önyargıyla yaklaşmamak

 

Diplomalı bir hoca ile fizik sorularına kendinizden daha emin bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

 

Fizik özel derslerinizi hangi ortamda alacağınız tamamen sizin tercihinizde: Evinizin konforunda veya dışarıda bir mekanda, hocanızı seçtikten sonra fizik dersinizi gönül rahatlığıyla rezerve edin.

 

Balıkesir konumunda 51 özel ders hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Fizik öğretmeninizi bulun

Fizik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Balıkesir Fizik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Fizik özel ders öğretmenleri Balıkesir içinde size fizik derslerinde yardımcı olsun

Hem Ege’ye hem de Marmara’ya kıyısı bulunan özel şehrimiz Balıkesir, eğitime oldukça önem verilen ve eğitimin üst seviyede olduğu şehirlerimizden biridir. Bu eğitim seferberliğine elbette fizik dersleri de dahil . Fizik dersleri Balıkesir’de tıpkı Türkiye’nin kalanında olduğu gibi oldukça önem verilen dersler arasında. Balıkesir’de fizik dersine bu denli önem verilmesinin elbette nedenleri mevcut. Balıkesir her ne kadar ülkemizin en sanayileşmiş şehri olmasa da bu şehirde de bir sanayi hayatı bulunur. Aynı zamanda şehirde bulunan devlet üniversitesi de şehirde fiziğin üst seviyelerde kullanıldığı ve araştırıldığı alanlar arasında yer almaktadır. 

 

Fizik elbette bu kadar üst seviyede araştırılıp çalışılmadan önce daha alt seviyelerde okutulmak üzere zorunlu ders olarak karşımıza çıkar. Lisede zorunlu ders olan fizik dersi bu yüzden milli eğitim müfredatında büyük bir yer tutan bir derstir. Öğrenciler bu derste genellikle başarısızlık yaşarlar veya bu dersten korkarlar. Bunun sebepleri arasında fizik dersinin yanlış öğretilmesi veya öğrencilere hitap edecek şekilde öğretilmemesi yer alabilir. Her ne sebeple olursa olsun tıpkı Türkiye’nin kalanında olduğu gibi Balıkesir’de de öğrencilere fiziği sevdirmek ve bu derste başarılı olmalarını sağlamak büyük bir hedeftir. Bu uğurda veliler çocukları için pek çok yola başvurmaktadır. Bu yollar arasında fizik özel dersleri ön sıralarda yer alır. 

 

Balıkesir’de fizik özel dersleri nasıl alınır ve çocuklara fizik dersi nasıl sevdirilir, fiziğin yararları ve Superprof’un sizlere sunduklarına beraber bakalım.

 

Fizik Dersleri Öğrenciler İçin Neden Önemli?

Fizik alanı her şeyden önce önde gelen bir bilim alanıdır. Fizik alanının geçmişi çok eskilere dayanır ve insaların çevresiyle etkileşime geçip yaşadığı evreni keşfetme arzusuna kadar uzanır. Fizik alanı bu yüzden en eski bilimlerden biridir. İnsanların evreni keşfi için ve evrenin yasalarını anlayıp çevrelerini ve hayatlarını buna göre şekillendirmeleri için ister istemez içine girdikleri bir bilim sürecidir. Fiziğin bilim olarak karşımıza çıkması her ne kadar daha sonralarda gelişse de, ilk başlarda fizik alanı tamamen insanların hayatını geliştirmek ve kolaylaştırmak, çevrelerine daha iyi adapte olmak için oluşturulmuştur.

 

Fizik dersleri bugün de hala insanların çevrelerini ilk keşfetmeye başladıkları ve çevrelerinin işleyişiyle ilgili sorular sormaya başladıkları zamandan itibaren aslında her birimizin hayatına girmeye başlamıştır. Tüm çocuklar gemilerin neden batmadığını, ördeklerin nasıl yüzdüğünü, yaprakların neden yere düştüğünü, uçakların veya helikopterlerin nasıl uçtuğunu veya trenin raydan nasıl çıkmadığını merak etmiştir. Bunlar oldukça normal sorulardır ve her çocuk aslında bu sorularla fizik alanını keşfetmeye başlamıştır. 

 

Bu sorulara cevap verme serüvenimiz ve bu soruları sorma serüvenimiz fizik eğitimimizi oluşturan bir süreçtir aslında. Bu yüzden Balıkesir’de veliler çocuklarının fizikle ilgilerinin aslında çocukken sordukları sorularla başladığını bilmelidir. Öğrencilerin bu çocuksu yanını harekete geçirmek için özel ders hocaları oldukça mantıklı bir seçenektir.

 

Balıkesir fizik özel ders hocası yardımıyla öğrenciler fiziğe dair farklı bir bakış açısı geliştirip okul derslerinin resmi ve teorik ve ezbere dayalı yönünden farklı bir yön görebilirler. Her ne kadar küçük gibi görünse de bu aslında çok büyük ve pozitif sonuçlar doğurabilecek bir farktır. Balıkesir’de alanında uzman bir fizik özel ders hocası, fiziğe karşı çekinceleri veya olumsuz önyargıları olan bir öğrencinin fikirlerinin değişmesini sağlayabilir. Her şeyden önemlisi, ona fiziğin farklı yanlarını gösterebilir ve çevresi ile ilişki kurabilmesini sağlayabilir. Bu sebeplerden dolayı fizik özel ders Balıkesir öğrencileri için çok daha önemli ve hayatidir. Sonuçta gelecekteki başlarılarını ve hayatlarını etkileyebilecek bir ders olabilir!

 

Fizik dersleri öğrencilerin okul hayatında da bulunduğu için gelecekte yapacakları meslek seçiminde veya gidecekleri okulun belirlenmesinde önemli olacaktır. Fizik derslerini seven bu derste başarı sağlayan öğrenciler rahatlıkla mühendislik bölümlerinde eğitim alabileceklerdir. Sayısal derslerin ve özellikle fizik ve matematik derslerinin öğrenc ilgisini çekmesi ve bu derslerde yüksek notlar alınması, mühendislik bölümlerinde ve mühendislik derslerinde de başarı sağlamanın mümkün ve kolay olacağı anlamına gelmektedir.

 

Öğrenciler fizik derslerinde başarılı olduklarında makina mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, fizik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, inşaat mühendisliği ve fiziğin temel dersler arasında yer aldığı tüm diğer bölümlerde öne çıkabileceklerdir. Elbette bu bölümlere girebilmek için gerekli olan YKS puanını da alabilmek için çok daha iyi fırsatları olacaktır.

 

Peki Neden Balıkesir Fizik Özel Ders?

Fizik özel dersleri öğrencilerin başka türlü öğrenemedikleri fizik konularını öğrenebilmeleri için en iyi seçenektir. Fizik özel derslerinde öğrenciler her zamankinden çok daha kişiselleştirilmiş bir eğitim alarak başarılarını arttırma şanslarını büyük oranda yükseltirler. Özel derslerde hocalar öğrencilerin gelişimlerini adım adım takip edecek ve herhangi bir problem durumunda hızlıca müdahale edip bu eksiklerin oluşmamasını sağlayacaklardır. 

 

Özellikle lisede YKS’ye hazırlanan öğrenciler için fizik dersleri çok büyük bir önemdedir. Bunun üstüne öğrenciler sayısal alandan hazırlanıyorlarsa okul dersleri yanında ek ders almaları hemen hemen kaçınılmazdır. Balıkesir YKS öğrencileri de işte bu şekilde fizik derslerine hazırlanmaktadır. 

 

Öğrenciler Balıkesir’de fizik özel ers alırken kafalarına takılan soruları anında özel ders hocalarına sorabilirler. Özel dersler çoğu zaman teknoloji sayesinde sadece özel ders saati içerisinde kalmaz ve aynı zamanda bunun da ötesine geçerek derslerden sonra da hocaların desteği sürmektedir. Örneğin öğrenciler özel derslerden sonra fizik deneme soruları çözüyorsa ve yanlışları çıktıysa veya soruları anlamıyorlarsa, bu soruları WhatsApp üzerinden özel ders hocaları ile paylaşabilirler. Oldukça popüler ve yaygın olan bu yöntem sayesinde öğrenciler her an kendilerine yardım edebilecek bir Balıkesir fizik öğretmeni yardımı şansına sahip olurlar.

 

Özel derslerde aynı zamanda öğrenciler evlerinden çıkmak zorunda da değildir. Oturdukları yerden öğrenciler hocalarını seçebilir ve Balıkesir’de nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar, hocalar evlerine gelip güvenli ve huzurlu ortamlarında öğrencilere ders verebilir. Bu durum hem veliler için daha az masraflı ve daha güvenli bir seçenektir hem de öğrenciler için daha az vakit kaybı anlamına gelir. Öğrenciler bir kursa gitmek için yolda harcadıkları zamanı bu şekilde test çözerek veya başka verimli aktivitelere kullanabilirler.

 

Superprof Balıkesir Fizik Özel Dersleri Size Yardım Etmek İçin Burada

Superprof, Balıkesir’de fizik dersi veren uzman hocaların tek bir sitede ve kolaylıkla güven içinde bulunabileceği lider özel ders platformu. Balıkesir’de fizik öğretmeni arıyorsanız ve en iyi seçenekleri en iyi fiyatlarla tek bir adreste bulabilmek istiyorsanız o zaman Superprof sizler için gidilmesi gereken tek adres!

 

Balıkesir’de hem üniversitede bulunan başarılı öğrenciler hem de deneyimli ve mezun fizik hocaları şehrin her yerinde ihtiyacı olan öğrencilere ders vermek için hazırdır. Bu yüzden öğrenciler öncelikle kendi ihtiyaçlarını belirleyip sonrasında Superprof hocalarının ilanlarını inceleyebilir ve kendilerine en uygun hocalara karar verebilirler. 

 

Hocaların ilanlarında pek çok farklı konu hakkında sorularına cevap bulabileceklerdir. Hocaların eğitimleri, deneyimleri, ne zamandır özel ders verdikleri, eski öğrencilerinin başarısı ve yorumları, ders fiyatları, kendilerine ait bir fotoğrafları gibi pek çok bilgi bulunabilir. 

 

Bu yüzden Balıkesir’de nerede yaşıyorsanız yaşayın, kaçıncı sınıfta olursanız olun ve ihtiyacınız ne olursa olsun, Superprof sayesinde Balıkesir’in en iyi fizik hocaları rahatlıkla bulunup ders talebi gönderilebilir. Öyleyse siz de vakit kaybetmeden denemeye başlayın!

Ne öğrenmek istersiniz?