Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Sakarya fizik öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star fizik öğretmenlerimiz.

63 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 63 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz fizik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı fizik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Sakarya içinde fizik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Sakarya içindeki fizik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Fizik dersleri almaya başlayın

3. Yeni fizik dersi deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Sakarya konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

📚 Sakarya konumunda neden özel fizik dersleri almalı?

Sakarya ve çevresinde fizik dersleri almak sizlere birçok yarar sağlar.

 

Fizik özel dersinin faydaları arasında şunlar sıralanabilir:

  • fiziğe bakış açınızı geliştirir
  • fizik deneme sınavlarını daha hızlı çözersiniz
  • fizik alanında daha başarılı olursunuz
  • istediğiniz bölümlere girme ihtimaliniz artar ve daha kolay bitirirsiniz

Sakarya  konumunda 71'dan fazla müsait öğretmen arasından dersinizi seçin.

💳 Sakarya konumunda fizik özel dersi ücreti ne kadardır?

Sakarya konumundaki sitemizdeki özel fizik öğretmenlerinin ortalama fiyatı 63 TL'dir.

 

Fizik özel dersi ücretlerini belirleyenler öğretmenlerdir. Bu ücretleri belirlerken birçok farklı etmen söz konusudur. Ders mekanı, ders süresi, derslerin sıklığı, öğretmenin tecrübesi, dersin alınma nedeni ve içeriği, bu unsurların en önemlileri olarak sıralanabilir.

 

Özel ders öğretmenlerinin %97'si ilk ders saatlerini ücretsiz veriyor. Şehrinizdeki fizik özel ders hocalarının ücretlerini öğrenin.

💻 platformumuza webcam üzerinden özel ders yapmak mümkün mü?

Özel ders hocalarının %80'i webcam üzerinden fizik dersi veriyor. Uzaktan dersler hem daha avantajlıdır hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online fizik dersleri erişimi kolay siteleri kullanarak çabucak fizik konularını öğrenme fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar siliniyor.

✒️ Sakarya konumunda özel fizik dersi alanında uzman ve ders veren kaç özel ders hocası var?

Sakarya ve semtlerinde 71 öğretmen fizik özel dersleri veriyor.

 

Arama motorumuzdan özel fizik öğretmenlerini aratıp görüntüleyebilir ve ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

71'dan fazla fizik özel ders hocası arasından istediğiniz ücret, deneyim, konum gibi kriterlerden ihtiyaçlarınıza uyanı seçin.

💯 Sakarya veya çevresinde yaşıyorsanız fizik derslerinde iyi bir öğrenci olmak için ne yapmalısınız ?

Fizik konuları üniversitedeki en en çok korkulan ve en temel derslerden biridir.

 

Fizik dersinde daha başarılı olmak için yapabileceklerinizden bazılarını özetle sıralayacak olursak:

  • Güvensizliğinizi aşmak için diplomalı bir özel ders hocasından destek almak
  • Anlamadığınız soruları deneyimli bir öğretmene ve sınıf arkadaşınıza çözdürtmek
  • Fizik dersi ile gerçek hayat arasında bağlantı kurma becerisi geliştirmek
  • Fizik sorularına önyargıyla yaklaşmamak

 

Deneyimli bir öğretmen ile fizik sorularına kendinizden daha emin bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

 

Hocanızı bulduktan sonra ister evinizin konforunda veya dışarıda bir mekanda özel dersinizi talep edin.

 

Sakarya konumunda 71 özel ders öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Fizik öğretmeninizi bulun

Fizik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Sakarya Fizik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Fizik özel ders öğretmenleri Sakarya içinde size fizik derslerinde yardımcı olsun

Marmara bölgemizin önemli şehirlerinden Sakarya’da fizik eğitimi oldukça revaçtadır. Fizik eğitimi Sakarya’da özellikle bu şehrin İstanbul’a yakın olması ve sanayisinin gelişmiş olması sebebiyle oldukça önemlidir. Sadece eğitim hayatında değil aynı zamanda iş hayatında da sanayi sektöründe çalışacak insanlar için yani daha çok mühendislik alanlarında veya sayısal bölümlerinde çalışacak kişiler için fizik alanındaki eğitim ve bilgi seviyesi oldukça önemli bir faktördür. Bu yüzden okullarda yer alan fizik eğitimi öğrenciler için Sakarya’da önemli bir yere sahiptir ve fizik derslerindeki başarı öğrencilerin gelecekteki hayatlarını da etkileyecektir. Sonuç olarak baktığımızda fizik dersleri Sakarya’da hem veliler hem de öğrenciler için başarılı olunması gereken ve mühendislik alanlarında okunmak ve mühendislik mesleğine yapmak istiyorlarsa öğrenciler için sevilmesi gereken bir derstir.

 

Elbette durum her zaman böyle değildir ve öğrenciler çoğu zaman fizik derslerinde zorluk yaşarlar. Fizik dersleri matematik dersleri ile oldukça bağlantılı bir ders olduğu için matematikte başarısı düşük olan öğrenciler fizik derslerinde de bu tip bir sorunla karşılaşabilirler. Fizik derslerinde yaşanılabilecek sorunlar fizik derslerinin soyut olması ve öğrenciler için hayatla ve çevreleri ile bağdaştırma konusunda derslerdeki eksiklikler öğrencilerin fizik derslerinde başarısızlık yaşamalarına sebep olabilmektedir. Öğrencilerin fizik derslerinde başarısızlık yaşaması ve konuları anlayamaması zamanla öğrencilerin kendilerine güvenlerini kaybetmelerine ve fizik konularına korkuyla yaklaşmalarına sebep olur. Fizik derslerinde öğrencilerin kendilerine güven kazanması ve konuları anlayabilecekleri ve yapabileceklerine inanmaları derslerde yakalanacak başarının belki de büyük bir kısmını oluşturacaktır. Öğrenciler daha ilk baştan fizik derslerini sevmeli ve Sakarya’da çevreleri ile fizik dersleri arasında bağlantı kurabilmelidir.

 

Bu yüzden sizlere fizik dersinin Sakarya’da önemi, fizik dersinin okuldaki zorunlu eğitimde yeri, üniversitede fizik alanı ve Sakarya fizik özel ders yardımının sizlere sağlayacağı katkılardan bahsedeceğiz. Aynı zamanda Superprof platformunu da Sakarya fizik öğretmeni arayışında olanlar için tanıtıcağız.

 

Fizik Dersleri Sakarya’da Neden Önemli Bir Yere Sahip?

Sakarya’da fizik dersleri öğrenciler için klasik okul derslerinden öte bir deneyim olmalıdır. Fizik dersleri öğrenciler için sanayi ve şehirlerindeki ekonomi ile bağlantı kurabilecekleri ve iş hayatlarına atılmadan önce sahip olmaları gereken bir alandır. Fizik dersleri her halükarda milli eğitim sisteminde zorunlu dersler arasında yer alan temel derslerden birini oluşturmaktadır. Fizik dersleri çevremizi ve evreni anlamak için ve aynı zamanda bilim üretebilmek için en temel alanlar arasında yer alır.

 

Fizik dersleri ilkokuldan itibaren fen bilimleri dersi içerisinde hayatımızda yer alır. Zaman zaman ismi değişse de fen bilimleri dersi ilkokulda ve ortaokulda öğrenciler için temel ve zorunlu dersler arasında yer almaktadır. Fen bilimleri dersi sadece fizik konularını değil aynı zamanda biyoloji ve kimya konularını da içeren adı üzere fen bilimleri bilgilerinin verildiği bir derstir. Bu derste fizik konuları da yoğunlukla yer almaktadır ve öğrencilerin daha ilkokuldan fizik kavramlarıyla tanışması sağlanmaktadır.

 

Sakarya’da ilkokul öğrencileri fen bilimleri derslerinde fizik konularını daha çok basit kavramlar ve çevreleri ile ilişki kurabilecekleri kavram çerçevesinde öğrenmektedir. Sonuçta farkında olmadan daha ilkokula bile başlamamış öğrenciler çevrelerini merak eder ve çevreleri hakkında sorular sorarken aslında fizikle ilgili bazı temel soruları da keşfetmeye başlarlar. Bu yüzden ilkokulda bu temel sorulara cevap verilerek öğrencilerin fizik ile tanışmaları hedeflenir.

 

Sakarya’da fizik dersleri ilkokul ve ortaokulda fen bilimleri dersi içerisinde yer alır ve öğrenciler ortaokul bitiminde girecekleri lise giriş sınavlarında fen bilimleri soruları çözerler. Fen bilimleri soruları içerisinde yer alan fizik soruları öğrencilerin lise giriş sınavlarında iyi bir net elde edebilmeleri için önemli sorulardır. Ne yazık ki genel olarak baktığımızda Sakarya öğrencileri fen bilimleri netlerinde oldukça düşük sıralarda yer almaktadırlar ve buna paralel olarak fizik netleri de düşük olmaktadır. Bu durum bizlere Sakarya’da fizik alanında bir ek ders ihtiyacının olduğunu göstermektedir. Okulda verim alamayan veya okuldaki derslerde fizik konularını tam olarak anlayamayan öğrenciler özel dersler sayesinde bu konuları geliştirebilirler.

 

Öğrenciler bunun ötesinde Sakarya’da lisede de fizik dersleri alırlar. Lise fizik dersleri kendi başına bir ders olarak karşımıza çıkar ve fen bilimleri olarak değil fizik dersi olarak işlenir. Zorunlu dersler arasında yer alan fizik dersleri lisede öğrencilerin en çok zorlandığı dersler arasında yer almaktadır. Fizik derslerinin lisede önemi yine tıpkı ortaokulda olduğu gibi lise sonda girilecek üniversite giriş sınavlarında ortaya çıkmaktadır. Üniversite giriş sınavlarında özellikle mühendislik bölümlerinde okumak isteyen öğrenciler veya sayısal puanla öğrenci alan bölümlerde okumak isteyen öğrenciler için fizik derslerinde başarılı olmak bir ön koşuldur. Öğrencilerin fizik derslerinde başarılı olması ve fizik netlerinin yüksek olması hedefledikleri okullara gidebilmelerine olanak sağlayacaktır. Sakarya’da üniversite okumak isteyen öğrenciler bu yüzden mühendislik bölümlerinde okumak istiyorlarsa fizik derslerine özellikle önem vermelidirler.

 

Üniversitede de Sakarya’daki üniversitelerde okuyan öğrenciler bölümlerinde okurken fizik derslerini zorunlu olarak alabilirler. Özellikle mühendislik fakültelerindeki öğrenciler ve fen edebiyat fakültelerinin fizik bölümü ve matematik bölümü gibi bölümlerde okuyan öğrenciler için fizik dersleri zorunlu olarak okutulmaktadır. Üst seviye fizik derslerinin verildiği bu bölümlerde üniversite fizik dersleri öğrencileri zorlayabilmektedir. Öğrenciler mezun olmak istiyorlarsa başarılı olmak zorundadırlar. Bu yüzden üniversite fizik sınavları Sakarya’da öğrencilerin çok çalışması gereken derslerdir.

 

Pek çok farklı sebepten dolayı öğrenciler Sakarya’da fizik derslerinde ve fizik konularında eksiklik yaşayabilirler. Öğrencilerin fizik derslerinde yaşadıkları zorluklar Sakarya fizik özel ders seçenekleri sayesinde aşılabilir. Sakarya fizik öğretmeni açısından oldukça zengin bir şehirdir ve Sakarya’daki uzman fizik hocaları öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitededir.

 

Peki Sakarya fizik hocaları nerelerde bulunur ve en iyileri ve en güvenilirlerine nasıl ulaşabilirsiniz diye soruyorsanız sizleri Superprof platformu ile tanıştırıp zaman kaybetmeden fizik derslerinde başarı sağlamanıza yardımcı olmak isteriz.

 

Superprof Sizlere Sakarya Fizik Hocaları Sunuyor

Sakarya’da fizik dersi almak istiyorsanız ve en iyi hocaları nerede bulacağınızı merak ediyorsanız Superprof Sakaryadaki fizik dersi veren en iyi hocaları bir araya toplayan ülkemizin ve Sakarya’nın lider özel ders platformudur. Sakarya fizik hocası açısından çok geniş seçeneklere sahip bir şehirdir. Şehirdeki uzman ve deneyimli fizik hocalarının yanı sıra bu şehirde üniversitede mühendislik veya tıp gibi fizik alanının oldukça önemli olduğu ve başarılı öğrencilerin bulunduğu bölümlerde okuyan öğrencilerden fizik özel dersleri almak da mümkün.

 

Sakarya uzman fizik hocaları ve Sakarya’da fizik dersi veren üniversite öğrencileri tek bir sayfada Superprof sayesinde birkaç saniye içerisinde bulunabilir. Superprof'ta özel ders ilanlarını oluşturan bu kişiler sizlere Sakarya’da fizik dersi vermek için tüm olanakları sunmaktadır.

 

Sakarya fizik özel ders seçeneklerinden yararlanmak için hocaların ilanlarını inceleyebilir ve ihtiyacınız neyse buna göre hocanıza karar verebilirsiniz. Sonuçta Sakarya’da çok farklı ihtiyaç bulunur ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hoca ile dersleri işlemesi önemlidir. Üniversite öğrencilerinin üniversite fizik derslerine ihtiyacı olurken lise öğrencilerinin lise fizik dersleri ihtiyacı bulunacaktır. Bunlara yönelik bir çalışma için herkesin kendi seviyesine göre bir fizik özel ders hocası bulabileceği platform Superproftur. Superprof'ta seviyeniz ne olursa olsun arayışınız ne olursa olsun kendinize uygun bir fizik özel ders hocası bulabilmeniz mümkündür.

 

Bu yüzden sizleri de Superprof'ta Sakarya fizik araması yapıp hocaların ilanlarını görüntüleyip kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir hocaya ders talebi göndermeye davet ediyor ve bu şekilde fizik derslerindeki netlerinizi arttırmaya başlamanızı destekliyoruz.

Ne öğrenmek istersiniz?