Anasayfa
Ders ver

Sakarya Almanca Ders

🥇 En iyi öğretmenler
💻 31 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Sakarya Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

66 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 66 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

4 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Sakarya içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Sakarya içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

Sakarya içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Sakarya içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Sakarya konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Tüm Sakarya Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders öğretmenleri Sakarya içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

Almanca Öğrenmek İçin Sakarya Kütüphaneler

Almanca diline ilginiz varsa ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız kitap okumak en iyi yollardan birisidir. Kitap okurken çok sayıda yeni kelime öğrenebilirsiniz. Ayrıca kitabı sesli okuyarak Almanca konuşmanızı ve aksanınızı ciddi derecede geliştirebilirsiniz. Almanca’yı yeni öğrenmeye başlıyorsanız, seviyenize göre Almanca kitaplar bulabilirsiniz. Almanca seviye kitapları temelden başlayarak ileri dereceye kadar bulma şansınız vardır. Bu da zorlanmadan yavaş yavaş ve daha iyi kavrayarak ilerlemenizi sağlar.

 

Tarihe ilginiz varsa ve Almanya’nın tarihini yakından incelemek istiyorsanız kitaplar ve ansiklopediler en iyi seçenek olacaktır. Kitaplarda daha net ve daha doğru bilgilere erişebilirsiniz. Bu kitaplara en kolay ve hızlı ulaşacağınız yerler kütüphanelerdir. Kütüphanelerde sayısız farklı bilgi içeren yüzlerce kitap ve ansiklopediye ulaşabilirsiniz. Ansiklopedilerde Almanya’nın tarihi hakkında tüm merak ettiğiniz bilgilere çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tabiki orijinal Almanca olan kaynakları okumak her zaman daha doğru bilgiyi verecektir. Bazı çeviriler de hata yapılabilir ve yanlış bilgi öğrenmenize sebep olabilir. Almanca kitaplara ulaşabileceğiniz bazı kütüphaneleri sizin için listeledik:

 

 • Sakarya İl Halk Kütüphanesi
 • Faik Baysal Kütüphanesi
 • Sakarya Üniversitesi Merkez Kütüphanesi
 • Sedirvan Belediyesi Kütüphanesi
 • Mini Şehit Kütüphanesi
 • Sakarya Üniversitesi Yeni Kütüphane
 • Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Kütüphanesi
 • Akyazı Mehmet Niyazi Özdemir İlçe Halk Kütüphanesi
 • Hendek Atatürk İlçe Halk Kütüphanesi
 • Pamukova İlçe Halk Kütüphanesi
 • Gevye Halk Kütüphanesi
 • Karasu İlçe Halk Kütüphanesi

 

Sakarya’da Almanca Dersleri Almanın Önemi

Günümüzde Sakarya’dan Almanya’ya çalışmak, okumak ve yaşamak için giden çok sayıda Türk vardır. Bu kadar yoğun bir popülasyonun Almanya’ya göç etmesi Almanca konuşmanın önemini arttırmıştır. Almanya’da yaşamak için Almanca bilmeniz zorunludur. Yeni bir ülkeye gitmek ve hiç alışık olmadığınız kültüre adapte olmak zor olabilir. Fakat dillerini öğrenerek çok daha kolay bir şekilde uyum sağlayarak adapte olabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenmek her zaman çok kolay olmayabilir. Bu sebepten dolayı ek bir yardım almak en iyi tercih olacaktır. Yeni bir dil öğrenirken temel seviyeden başlayıp kademe kademe gitmek her zaman çok daha yararlı olacaktır.

 

Almanca derslerini birebir özel ders almak çok daha etkili ve öğrenmeniz çok daha hızlı olacaktır. Bunun sebebi kurs merkezlerinde dersler kalabalık sınıf ortamlarında verilmektedir. Kalabalık sınıf ortamlarında gürültü olabilir ve dersi anlamayabilirsiniz. Hocalar birden fazla öğrenciye ders anlattığı için her öğrenci ile tek tek ilgilenemez ve anlayıp anlamadıklarını fark edemezler. Hocanıza soru sormaya çekinebilirsiniz ve o dersi kaçırabilirsiniz. Kurs merkezlerinde dersler belirli bir müfredata göre işlenmektedir. Bu sebepten dolayı da her konu belirli bir saate sığdırılmalıdır. Geçilen konuya tekrardan dönüş yapılmadığı için anlamamanız durumunda gerilemeniz kaçınılmaz olacaktır. Yeni bir dil öğrenirken her detayını iyi bir şekilde kavramanız şarttır. Ayrıca konuşma ve aksanınız da oldukça önemlidir.

 

Birebir özel ders almanız tüm bu sorunların önüne geçecektir. Birebir özel ders almak sizin için çok daha faydalı olur. Bunun sebebi hocalar dersleri belirli bir müfredata göre işlemezler. Birebir özel derslerde hocalar dersleri size göre revize eder. Anladığınız konuları hızlı geçerken, anlayamadığınız konuların üzerinde ise çok daha fazla vakit harcar. Dersler size göre uyarlanacağından hocanız hiç bir konuyu atlamadan eksiksiz bir şekilde öğrenmenizi sağlar.

 

Eğer yoğun iş veya okul hayatınız varsa kurs merkezleri size uymayabilir. Kurs merkezleri haftanın belli günleri ve belli saatleri ders sunarlar. Bu da her zaman size uymayabilir. Birebir özel ders alarak ders gün ve saatlerini sizin boş zamanlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Hocanızla ister okul veya iş öncesinde ders alabilir veya akşamları ders planı yaparak ders alma imkanınız vardır. Belirli bir müfredata ve sisteme uymadan sadece size özel uyarlanmış dersler alarak çok daha verimli olur. Hocalar dilerseniz dersleri online olarak da verme imkanına sahiptir. Almanya’ya hızlı bir seyahat yapıyor olun, hocalar size nerede olursanız olun ders imkanı sunar. Sadece iyi bir internet bağlantınızın olması yeterli olacaktır.

 

Sakarya’da Superprof ile Almanca Hocanızı Bulun

Almanca öğrenmek istiyorsanız ve Sakarya’da kendinize iyi bir Almanca hocası arıyorsanız tek bakmanız gereken yer Superprof olacaktır. Superprof Türkiye’nin lider ders platformudur. Superprof’ta bulunan Almanca hocaları iyi eğitim almışlardır ve oldukça tecrübelidirler. Superprof Sakarya’da bulunan Almanca hocaları sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli eğitimi sunmak için bekliyorlar. Superprof Sakarya’da aradığınız Almanca hocasına ulaşmak sadece birkaç tıklama ötenizde…

 

Yapmanız gereken şey Superprof ana sayfasına girmektir. Ardından ders arama bölümüne Almanca şehir kısmına ise Sakarya yazarak aratmanız yeterli olacaktır. Ardından karşınıza çıkacak olan sayfada Superprof Sakarya’da bulunan tüm Almanca hocalarının ilanları yer alacaktır. Bu ilanların hepsini tek tek inceleyebilirsiniz. Hocalar ilanlarında kendileri hakkında çeşitli bilgilere yer verir. Bu bilgiler arasından hocanın eğitim seviyesi, Almanca alanındaki uzmanlığı, ders işleme şekilleri, derslerde uyguladıkları saatlik ücret, dersleri nerede verebilecekleri, dersleri ne seviyede verebilecekleri gibi çok fazla bilgiye ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz hocaların ilanlarının alt tarafında daha önceden ders verdikleri öğrencilerin yorumları bulunmaktadır. Bu yorumları inceleyerek de hocanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Karşınıza çok fazla ilan seçeneği çıkacağından hepsini tek tek incelemeniz vaktinizi alabilir. Bu yüzden işinizi kolaylaştırmak için Superprof ’un ilanları filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. İlanları dersleri almak istediğiniz seviye, en fazla verebileceğiniz ücret miktarı, bulunduğunuz konum gibi bilgileri girerek ilanları filtreleyebilirsiniz. Bu sayede karşınıza sadece sizin kriterlerinize en uygun Almanca hocaları çıkmış olacaktır. Aradığınız Almanca hocasına çok daha hızlı bir şekilde ulaşarak ilk ders talebinizi gönderebilirsiniz.

 

Superprof Sakarya’da bulunan Almanca hocalarının neredeyse tamamı ilk dersinizi ücretsiz vermektedir. Bu sizin için önemli bir avantajdır. Seçeceğiniz Almanca hocasına tereddüt etmeden ders talebi gönderebilirsiniz. Hocanızla anlaşamamanız durumunda paranız boşa gitmemiş olur. Superprof Sakarya’da alacağınız bu ücretsiz ilk deneme dersinizde hocanızı tanıyabilirsiniz. Ders anlatma sistemini görebilir, bilgilerini test edebilirsiniz. Ayrıca hocanıza aklınıza gelebilecek tüm soruları sorabilir ve hızlıca yanıt alabilirsiniz. Superprof Sakarya’daki Almanca hocaları daha önceden çok sayıda öğrenciye ders verdikleri için oldukça deneyimlidirler. Almanca hocanızla anlaşmanız durumunda sadece size yönelik ders programı hazırlayabilir ve derslere başlayabilirsiniz.

 

Superprof Sakarya’da alacağınız Almanca derslerinin saatlik ortalama fiyatı 56 TL’dir. Bu fiyat sadece ortalama bir rakamdır. Bu fiyatın çok daha altında da Superprof Sakarya’da Almanca hocası bulmanız mümkündür. Superprof Sakarya’da bulunan Almanca hocası kadar farklı fiyat seçeneğiniz bulunacaktır. Bu da her bütçeye uygun bir özel Almanca hocası bulabileceğiniz anlamına gelir. Bu kadar farklı fiyat seçeneğiniz olmasının sebebi hocaların kendi saatlik ders fiyatlarını kendilerinin belirlemesidir. Hocalar saatlik ders fiyatlarını belirlerken bazı detaylara dikkat ederler. Bunlardan bazıları ise hocanın eğitim seviyesi, dersleri verecekleri seviye, dersleri haftada kaç gün ve kaç saat ders verebilecekleri, dersleri online veriyorlar mı, dersleri grup olarak veriyorlar mı, öğrencisi ile arasında ki mesafe gibi bazı durumlar fiyatların belirlenmesinde rol oynamaktadır.

 

Siz de kendi bütçenize en uygun Almanca hocasını bularak Superprof Sakarya’da yeni bir dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 Sakarya Almanca özel ders için ne kadar bütçe gerekli?

Sakarya içinde, saatlik Almanca dersi ücreti ortalama 66 TL.

 

Almanca hocalarımızın %97'si ilk dersini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken amaçlarınızı konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir olanak.

 

Almanca dersi fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Almanca hocası özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
 • Ders mekanı: (Online veya öğrencinin evinde)
 • Ders sayısı ve her bir dersin süresi
 • Derslerdeki amaç (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Çevrenizdeki müsait Almanca öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Neden Sakarya içinde Almanca ders almalısınız ?

Almanca konuşmanın faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında artan zihinsel kapasite ve daha iyi hafıza becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders vermeye hazır birçok yüksek seviyeli Almanca hocası var.

 

Bir Almanca hocası size pek çok konuda yardım edebilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma ve telaffuz
 • Yazma becerileri ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde teknik ipucu verme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca bilginiz anlamında kendinize güven duyma.

Almanca dersleri alarak ne beklediğinizi öğretmeniniz ile konuşabilirsiniz.

 

Sertifikalı hocalarımız ile çalışmak size Almanca'yı daha hızlı anlama imkanı verir.

 

Sakarya ve çevresinde 31 Almanca hocası arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online Almanca özel ders almak mümkün mü?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Superprof'ta ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve hızla Almanca konuşmaya başla.

 

Almanca öğretmenlerimizin çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki online Almanca ders işleyebilen hoca oranımız %80.

 

Online Almanca öğretmeni bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Webcam ile ile online dersler size daha çok fayda sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, öğretmeniniz evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👩‍🏫 Sakarya içinde kaç öğretmen Almanca özel dersi işlemek için müsait?

Sakarya ve çevresinde, 31 özel Almanca öğretmeni özel kurs işlemek için hazır.

 

Özel ders öğretmeni bulmak için, ilanlarına dikkat verin ve ders teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Sakarya içinde 31 üzeri müsait öğretmen içinden dersleri bulun.

🧑‍🎓 Yakınımda Almanca hocası nasıl bulurum?

Superprof'ta, öğretmen profili seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Şehrinizdeki özel ders veren müsait öğretmenleri görmek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Her bir öğretmenin profilini görebilir ve size uygun Almanca öğretmenini iletişime geçmek için seçebilirsiniz.

 

Hoşunuza giden bir öğretmen bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak ders almaya başlayabilirsiniz.

 

Sakarya içi her yerde, 31 öğretmen dersler işlemeye hazır.

 

31 Almanca hocası size Almanca ders vermek için müsait.