Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Balıkesir özel ders

Evinizin yakınlarında 271 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Balıkesir

Pamukkale
₺60/saat
Sait
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Öğretmenden İngilizce veya Biyoloji dersleri her seviyede zevkli anlaşılır şekilde öğretilir.

Derslerde gerekli ve faydalı olan bilgileri pratik ve mantıklı öğretirim. Akıllı tahta sistemlerini çok iyi kullanırım. İlkokul,Ortaokul, Lise , Üniversite ve akademik İngilizce derslerini veririm. Eğitim öğretim metotları öğrencinin yapabildiği alanda kurslarım ve derslerim olur. Dersler özel veya grup halinde verilebilir.

Pamukkale
₺50/saat
Emine büşra
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Merhaba, ingilizce öğretmenliği öğrencisiyim lise ve ilkokul seviyesinde ingilizce dersleri veriyorum. Denizli

Dersi planlarken ilk önce öğrencinin eksiğini ve ilgi alanlarını belirliyorum sonra dersi 4 kısma bölüyorum giriş, ilk aktive, çalışma ve üretim. Öğrencinin hem ilgilisine hemde ders sonunda onun da bir şey üretmesine dikkat ediyorum.

Altıeylül
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hemşire, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İşletme öğrencisinden İngilizce, Türkçe, İşletme ve Sağlık dersleri verilir.

İşletmeci ve Hemşire olarak uzun süre çalıştıktan sonra İşletmeci diploması almam gerektiğini düşündüm. İnsan Kaynakları'ndan muhasebe'ye kadar farklı alanlarda deneyim sahibiyim ve dersler için özellikle bir bölüm olması gerekmiyor. Her konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Altıeylül
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Sağlıkçı, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İşletme öğrencisinden İngilizce, Türkçe, İşletme ve Sağlık dersleri verilir.

Dersleri öğrencilerin aklında kalabileceği ve sıkılmadan izleyebilecekleri şekilde örneklerle pekiştirerek ve benzetmeler kullanarak işlemeye gayret ediyorum. Daha eğlenceli ve akılda kalıcı olduğuna eminim. Hepimizin hayatında olan, ''offff bitse de gitsek'' ya da ''öğretmenin ne dediğini kesinlikle anlamıyoruz'' dediğimiz derslerden olmayacağına garanti edebilirim.

Karesi
₺70/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Uyg. ingilizce çevirmenlik bölümü mezunu Balıkesir'de ilkokul,ortaokul,lise öğrencilerine ingilizce özel ders verilmektedir.

Genelde öğrencilerimin çoğunda İngilizce'ye karşı bir ön yargı vardı. Bu dersin zor olduğunu ve öğrenemeyeceklerini düşünüyorlardı. Benim ilk önceliğim, bu dersi nasıl eğlenceli hale getirebilirim? O ön yargılarını nasıl yenebiliriz? Bu soruların cevaplarını bulup o şekilde ders veririm.

Pamukkale
₺40/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili Edebiyatı öğrencisinden ortaokul ve lise seviyesinde Türkçe ve Edebiyat dersleri verilir

Derslerime en baştan başlarım yada öğrencime göre eksiklerini keşfedip o yöne yönelirim soru çözümü önemli tabi pekiştirmek için herşeyden önce üniversite sınavı öncesi iken sıkı bir çalışmam oldu bu konuda deneyimlerimle birlikte öğrencilerime psikolojik destek sağlar ve onu en iyi düzeye getirmeye çalışırım öğrencimle bir ekip olmaya hazırım sende hazırmı

Pamukkale
₺60/saat
Nesrin
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden Denizlide ilkokul ve lise öğrencilerine Matematik ve biyoloji dersleri verilmektedir.

Derslerimi genellikle öğrencinin sıkılmadan ilgisini çekebilecek konularla bağlantı kurarak anlatırım. Matematik derslerinde konuyu kısaca özetleyip sonrasında sorular üzerinden konuyu ayrıntılandırıp mümkün olduğunca çok soru ve soru tarzlarıyla konuyu öğrencinin pekiştirmesini sağlarım. Ortaokul, lise ve KPSS öğrencilerine yönelik ders anlarım.

Altıeylül
₺50/saat
Meltem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Turist rehberligi ogrencisinden Balikesir’de ilkokul ve lise seviyesinde egitim verilmektedir.

Kişinin gereksinimleri ile doğru orantılı olarak örnekler üzerinden ders işlerim. Yeni kelimeler için kelime kartları oluşturup daha eğlenceli ve pratik bir şekilde akılda kalmasına yardımcı olurum. Gramer kadar konuşmaya da önem veririm.

Karesi
₺40/saat
Nilüfer
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İdari ve iktisadi bilimler fakültesi öğrencisinden sosyal bilgiler, tarih, coğrafya ve ilköğretim matematik dersleri verilir

Öğretim yöntemim; konu anlatım&konu şifreleme&soru çözümü&geri bildirim şeklindedir. Derslerim ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir. 1 ders saatim genelde akıcı ve verimli geçer.

Pamukkale
₺50/saat
Sevda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ekonometri bölümü öğrencisiyim. Denizli çevresindeki eğitim gören ya da mezuna kalmış öğrencilere Matematik, geometri, coğrafya, türkçe dersleri verilir. Ayrıca istatistik ve ekonometri derslerine ver

Öncelikle bir derse başlamadan önce eğitim vereceğim öğrencinin ya da kişinin o derse olan bilgisini ölçerim sonrasında onun seviyesinde materyaller, konular ve çalışma proğramlarıyla başlayarak ders işleyişimi bu çizgide ilerletirim.

Balıkesir Merkez
₺20/saat
Senay
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ebelik öğrencisinden ilk ve orta okul derslerine destek. Fen ve matematik derslerine ağırlık verilir

Derslerimi daha çok eğlenceli bir şekilde işlerim. Mantığı oturtmak benim için önceliklidir ezber sistemine karşıyım. Yanlış olan bir bilginin değişimi ezberde zor olur.

Balıkesir
₺20/saat
Ümmühan
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğrencisiyim Balıkesir merkezde ortaokul öğrencilerine ve lise öğrencilerine edebiyat ve tarih dersleri veriyorum.

Selam! Ders işleme şeklini belirlemek için öğrencinin seviyesini anlamaya yönelik bir kaç test çozüp sonuca göre bı program hazırlayıp ona göre ders işlerim.

Altıeylül
₺65/saat
Gökçem
İlk ders ücretsiz!

Müzik eğitimi anabilim dalı master öğrencisinden piyano, keman, gitar, viyola, ukulele dersi

Her yaş grubuyla, öğrencilerimin hedefleri doğrultusunda derslerimi sürdürmekteyim. Kişinin neyi, neden yaptığını bilip, müzik eğitimi ve öğrenilen enstrüman ile ilgili gerekli ve yeterli teorik bilgileri alıp enstrümanı notayla öğrenmesi taraftarıyım ve derslerimi buna yönelik olarak akademik bir bilinçle işlemeyi tercih ediyorum.

Altıeylül
₺90/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Fizik bölümü mezunu 5 senelik tecrübeli öğretmenden fizik fen bilgisi dersleri verilir

Derslerimi daha çok soyut şeylerin somut örneklerle açıklanması taraftarıyım.Fizikte aslında herşey tek birşeyden türediğini düşünürsek asıl mesele o tek olan şeyi anlatabilmektir.Soru çözüm ve aktif ders içerikleriyle öğrencileri sıkmadan ve fiziği sevdirerek anlatmak daha cazip gelmiştir her zaman.

Karesi
₺80/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Inşaat mühendisi öğrencisi olarak matematik dersleri için, ev ödevleri için en faydalı şekilde özel ders veriyorum

Derslerimi genellikle en basitten başlarım ki öncelikle işin özü kavransın ve temelimiz sağlam olsun. Uygulamalar üzerinden farklı soru kalıplarını görebilecek düzeyde ve seviye olarak basitten zora doğru olmasına dikkat ederim. Öğrenci olmamın avantajı karşımdaki öğrencinin ne şekilde anlayabileceğini daha hızlı kavramamdır.

Karesi
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeniyim, tüm yaş grupları için uygun alanlarda( kelime,okuma,anlama,konuşma,test teknikleri) ders verebilirim.

Eğlenceli olmayan ders kalıcı olmayan derstir felsefesinde kişinin gereksinimine uygun bireysel bir program ile derslerimi sürdürürüm. dersin başlangıcında gün içinde yaşananları konuşurum çünkü bu şekilde bireyin istek ve ihtiyaçlarını da farketmiş olurum ama ders anında konsantrasyon önemli bir detay benim için.

Altıeylül
₺35/saat
Hanım
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Necatibey Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğrencisinden alanında iyi öğrencinin de çabasıyla öğrenme garantisi sunan. Dersleri verimli çeşitli etkinliklerle işleyen öğrencisinin öğrenmesi için elinden ge

Dersleri ilk önce öğrenciye hangi konuları göreceğini ağırlıklı olarak hangi konu üzerinde durulması gerektiğini bilgilendiririm. Derse başlamadan önce öğrencinin ön bilgisini ölçerim, konu hakkında gerekli terim ve anlamlarını vererek genel bir açıklama yaparak neler işleyeceğimizden kısaca bahsederim. Gerekli materyal ve etkinliklerli hazırda bulundururum.

Balıkesir
₺80/saat
Nazim
İlk ders ücretsiz!

14 yıllık öğretmenlik tecrübesi ve Profesyonel derslerle kısa zamanda yüksek başarı elde edin

14 yıllık tecrübelerime dayanarak kendime ait ozel konu anlatım slaytları, Piyasadaki tum dökümanların dijitalleri yüzlerce etkinlik ,animasyon, 2D ve 3D matematiksel programlar,dinlendirici ve ders videolari arşivim mevcuttur. Derslerimi Grafik Tablet yardimı ile tüm dijital dökümanlar uzerine son derece kolay bir sekilde yazma çizme,şekil oluşturma vs.

Balıkesir
₺50/saat
Irem nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik okuyan bayan öğrenciden balikesirde ilkokul ders takviyesi. Her semte ulaşabilirim. Ödevleri konusunda yardımcı olur, takviye ödevlerle konuyu unutulmaz hale getiririm.

Öncelikle konuyu kısa özet halinde öğreniceklerini anlatır. Sonra derinlemesine anlatmaya başlarım. Fakat matematik uygulama olmadan öğrenebilinecek bir ders değildir. Bu yüzden bol bol soru çözümü yaparız. Verdiğim ödevlerle de çocuk evde de konuyu pekiştirir.

Altıeylül
₺40/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisi/Balıkesir/Matematik özel ders verilir. Sonuç odaklı program uygulanır.

Dersi öğrencinin seviyesine inerek işlerim. Anlamadığı noktaların üzerinden tekrar tekrar geçerek ödevlerle pekişmesine yardımcı olurum. Sonuç odaklı çalışırım. Saati aşan derslerde ek ücret talep etmem. Öğrenci konuyu kavrayana kadar derse devam edilir.

Altıeylül
₺100/saat
Yaprak
İlk ders ücretsiz!

Balıkesir üniversitesi matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim Balikesirde ve İstanbulda Yks için özel ders verebilirim

Öğrenciye yönelik ders anlatmayı tercih ediyorum. Öncelikle öğrencinin eksiklerini belirleyip alt yapı oluşturuyorum ondan sonrası zaten kendiliğinden çözülüyor. Öğrencinin alt yapısı olmadığın da zaten yeni bişey öğrenmesi güç bir durum alıyor.

Karesi
₺50/saat
Betül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar öğrencisinden, çizime başlamak için can atanlara, bu yolda güzel bir şekilde ilerlemek isteyenlere ders verilir.

Derslerimi pratiğe yönelik işlerim. En temelden başlayıp, kişinin gelişimine yönelik en faydalı ve yaptığı işten en çok keyif almasını sağlamayı hedeflerim.

Balıkesir
₺70/saat
Nazmiye
İlk ders ücretsiz!

Balikesir merkezde merkezi sinavlar ve okul dersleri icin Turkce ve Dil Anlatim dersleri

Derslerimi ogrenci merkezli islemeye calisirim.Once konuyu anlatirim ardindan soru cevap seklinde konunun ne kadar anlasildigini olcerim.Ardindan da sisteme uygun testlerle konunun pekistirilmesini saglarim.Her ogrenci farkli sekilde ve surede ogrenir. Ogrenci istedigi ve anladigindan emin olana kadar konu anlatimi ve sorular uzerinde dururum.

Pamukkale
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunundan, yetişkinler için İngilizceyi anlama ve konuşma dersleri

Derse başlamadan önce öğrencimin eksiklerini ve ihtiyaçlarını tespit etmek , sonrasında ise dersle alakalı beklentilerini öğrenmek çok önemli, çünkü bu tespitler doğrultusunda bir yol izlemek gerektiğine inanıyorum.

Pamukkale
₺50/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Denizli de özel bir kurumda Tarih ve sosyal bilgiler derslerine giriyorum. Konu anlatımı ve soru çözümlerinde yardımcı olabilirim.

Önceliğim öğrencilerimin nasıl anladıklarını anlamak ve bu konu da anlatım yapmak. Örneklendirme hikayelendirme üzerinde durup akılda kalıcısı sağlamak. Tarihte şifreleme yöntemi ile soru çözümlerinde kolaylık sağlamak. Her öğrencinin anlayış biçimi aynı olmadığı için farklılıklar olabilir elbette. Ama sonuç aynı. İyi bir eğitim kaliteli bir dönem.

Karesi
₺55/saat
Esra
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmenliği öğrencisinden yani matematiğin kraliçesinden eğlenceli matematik özel dersi verilir. Başarılar

Derslerimi olabildiğince eğlenceli işlemeye çalışırım. İlk olarak öğrenciye konu hakkında sorular sorarım.

Pamukkale
₺40/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim dilbilgisi ve edebiyat dersleri veriyorum

Derslerime en baştan başlarım yada öğrencime göre eksiklerini keşfedip o yöne yönelirim soru çözümü önemli tabi pekiştirmek için herşeyden önce üniversite sınavı öncesi iken sıkı bir çalışmam oldu bu konuda deneyimlerimle birlikte öğrencilerime psikolojik destek sağlar ve onu en iyi düzeye getirmeye çalışırım öğrencimle bir ekip olmaya hazırım sende hazırmı

Balıkesir
₺60/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 7 yaş ve üzerine piyano dersi veriyorum. Başlangıç düzeyinde ve Güzel Sanatlar Lisesine hazırlık düzeyinde ders verebilirim.

Özel derslerimde bireysellik çok önemli. Piyano özel dersinde başlangıç aşamasında önce gerekli müzikal bilgiyi veririm. Belli düzeydeki öğrenciyle eksikleri kapatmak ve çalma becerisini daha ileriye taşıyan eserler vermeye çalışırım. Öğrencinin de seveceği, sıkıcı olmayan keyifli bir ders işlemek isterim.

Altıeylül
₺80/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Balıkesirden fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü mezunu benden özel matematik ve biyoloji dersi

dersin konu konu günlük hayattan örnek vererek anlaşılmasını sağlarım .verimli geçmesinden yanayım ve bol bol örnekten.her soru tipi çözmeye çalşırım sonra öğrencime aynı soruların benzerini sunarım .sıkılma hissettiğimde 10 dk mola verir eğlenirim benim yanımda rahat olsun diye .

Karesi
₺60/saat
Ipek
İlk ders ücretsiz!

Moleküler biyoloji mezunundan üniversite, lise, orta okul öğrencilerine özel biyoloji veya fen bilgisi dersi

Derslerimi genel olarak öğrencinin algı durumuna göre düzenlerim. Ortaokul öğrencilerim için genellikle 40-45 dk lise öğrencileri için 60+ dk ders işlerim. Küçükler için biraz daha eğlenceli dersi sevebilecekleri hale getirmeye çalışırım. Öğrenci bilgisini ölçmek için düzenli olarak test uygular ve eksik yerlere yoğunlaşırım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Balıkesir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Balıkesir semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Balıkesir semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.