Anasayfa
Ders ver
İzmir 
İzmir 
 • Lider
 • (11 üye yorumu)
T
Tansel
« Mükemmel! Kızımın ekonometri derslerindeki eksiklerini tamamlamak için... Devamını oku »
T
Tansel
« Mükemmel! Kızımın ekonometri derslerindeki eksiklerini tamamlamak için bulduğum hocadır kendisi,tüm anlamadığı konuları cok ayrıntılı bir şekilde öğrencilerine aktarmayı başarıyor,hiç bir sorusunu yanıtsız bırakmıyor. Kesinlikle Boran hocadan ekonometri dersleri almanızı tavsiye ederim. »
₺80/saat
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Boran tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Ekonomi
 • Microekonomi
 • Makroekonomi
 • Ekonometri
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Ön lisans
 • Lisans
 • Yetişkinler için dersler
 • Diğerleri
 • Okul öncesi

Ege Üniversitesi İktisat Mezunundan Detaylı Makro-Mikro Ekonomi ve Ekonometri Dersleri (Derslere ve Sınavlara Hazırlık)

Ders işleme yöntemi

Derslerim öncesinde o gün anlatacağım konu hakkında çalışma yapar öncelikle gerekli konuları işleyip öğrencilerin konuyu kavramasını sağlarım.Sonra kavrama düzeyini test etmek amaçlı gerek ders içinde gerekse sonlara doğru sorularla konuyu pekiştiririm.Anlaşılmayan konularda sorulara her zaman açık olmakla birlikte öğrencinin yoğun çalışması gereken zamanlarda(sınav dönemleri) akışa ek olarak destek dersler sağlarım.Ders süresine göre kafamda yaptığım planlamayı uygulamaya özen gösteririm ancak anlaşılmayan konuları süre gözetmeksizin anlatmaktan çekinmem.

Lider

Profil kalitesi, diploma notu ve cevap garantisi yönünden iyi öğretmenlerin simgesi. Boran ilk kursu özenle hazırlayacaktır.

Eğitim

Şimdiye kadar lise seviyesindeki öğrenciler de dahil olmak üzere matematik dersleri verdiğim oldu.Artık alanımla ilgili derslerde öğrencilerimi başarıya ulaştırma zamanı.Özellikle üniversite eğitimim sırasında verdiğim derslerde ve ders esnasında yaptığım sunumlardan çok olumlu geri dönüşler aldım.Bir çok öğrencimin derslerinden yüksek notlar almasını sağladım.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺80/saat
5 saatlik ders ücreti : ₺350
10 saatlik ders ücreti : ₺650

Detaylar

Dersleri kendi evimde vermeyi tercih ederim ancak eğer öğrencinin evine gideceksem en azından 2 gün öncesinden haber verilmeli ve adres bilgileri gönderilmelidir.Herhangi bir sebepten ders iptali gerçekleşecekse en az 6 saat öncesinden haber verilmelidir.(Ölüm/Ani gelişen durumlar hariç)

Boran tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Ekonomi
 • Microekonomi
 • Makroekonomi
 • Ekonometri
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Ön lisans
 • Lisans
 • Yetişkinler için dersler
 • Diğerleri
 • Okul öncesi

Boran: CV

Ayvalık Anadolu Lisesi 2007 mezunu
İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf terk
Ege Üniversitesi İktisat Bölümü 2018 Mezunu
ALES 2016 Sayısal 81,62 Eşit Ağırlık 80,29
ALES 2017 Sayısal 84,83 Eşit Ağırlık 82,72
Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası
B2 düzeyi İngilizce Sertifikası
B sınıfı Ehliyet
Ayrıca ders verdiğim alanlarda ders notlarımın hepsi BB ve üzeridir.(4'lü not skalasına göre BB 74 ve 80 arası demektir.)

11 üye yorumu : Boran
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
T
Tansel

Mükemmel! Kızımın ekonometri derslerindeki eksiklerini tamamlamak için bulduğum hocadır kendisi,tüm anlamadığı konuları cok ayrıntılı bir şekilde öğrencilerine aktarmayı başarıyor,hiç bir sorusunu yanıtsız bırakmıyor. Kesinlikle Boran hocadan ekonometri dersleri almanızı tavsiye ederim.

D
Dilay

Mükemmel! Boran hocadan 1 aydır ders aliyorum hem ekonometri, hem mikro iktisat, hem makro ekonomiden. Ve bu kadar kısa sürede hem gerçekten çok iyi anladim, hem de gerçekten vize notlarım çok iyi. Hem gelecekte lazım olacak bilgilere hem sınavlarınıza gerçekten çok iyi hazırlıyor ve ilgili. Hiç düşünmeyin boran hocadan ders alın derim.

E
Ege

Mükemmel! Çok kral bir hoca çok kral bir insan :) herkesin Boran hocadan ders almasını şiddetle tavsiye ediyorum, yardım edemeyeceği bir konu yok :)

D
Dursun

Mükemmel! Boran hoca konulara farklı yaklaşımı sayesinde dersi sevdiriyor.

A
Abdulkadir

Mükemmel! Boran hoca gerçek bir öğretmen, hem bilgisi hem de öğrenciye yaklaşımı süper, ders saati dışında da istediğiniz zaman danışabileceğiniz güvenli bir liman, konulara o kadar hakim ki zor sandığınız dersi kolayca kavrıyorsunuz, teşekkür ediyoruz

A
Aybüke

Mükemmel! Boran hoca anlamadığınız konu hakkında siz anlayana kadar bıkmadan anlatabilir. Konuları basitçe ve örneklerle aklınızda kalmasına yardımcı olur. Hiç tereddüt etmeden ders almanız gerek bir hoca kendisi

Boran cevap verdi

Başarılı bir öğrenci.Anlatılan dersi çok çabuk kavrayabiliyor.Konunun önemli noktalarını aradan çekip çıkartma ve analiz yönleri oldukça güçlü.

5 referans

C
Can

Boran Bey derse hakimliği ve anlatışı açısından oldukça başarılı.Gösterdiği alaka dersi tam anlamıyla anlamamı sağladı.Aldığım dersler derste başarılı olmamda çok yardımcı oldu.

B
Burçin

Üniversite yıllarımda ekonometri dersinden 100 ile geçmeme vesile olan kişidir kendisi.

B
Birsen

Benim anlamadığım pek çok konuyu anlayabileceğim şekilde bana ifade edebilen ender kişilerden biri. Öğretme ve anlatma yeteneği üst seviyede.

U
Umut

Kuzenimi götürüyorum kendisini çok seviyor, sıkılmadan ders dinlettirebiliyor, sonradan biz de arkadaş olduk gerçekten başarılı.

H
Hülya

Müthiş sabırlı ve etkileyici anlatımı vardır. Öğretmekten haz alır ve öğrencisine uygun en iyi öğretme dilini bulmakta üstün yeteneklidir. Öğrencilik ruhunu hiç kaybetmeyen ve hayali öğretmek olan birinden öğrendiğiniz bilgiyi unutmanız olanaklı değildir.

Boran ile röportaj

SORU 01 | 08
Ne zamandan beri ders verdiğiniz alanla ve özel ders ile ilgileniyorsunuz?
Boran — Ekonominin Dünya işleyişinin temel taşı olduğunu farkettiğim andan beri :)
SORU 02 | 08
Ders verdiğiniz alanla, ders vermekten keyif aldığınız konularla ilgili bize daha fazla bilgi verin (bir de ders vermekten hoşlanmadığınız konular)!
Boran — Ders vermekten her zaman keyif almışımdır o yüzden konu ayırt etmem.Ancak bir konu hakkımda bilgim olmaması ve onu aktaramamak beni rahatsız ediyor.
SORU 03 | 08
Neyden ilham aldığınızı anlatın, sizi etkileyen bir öğretmen veya şarkı bile olabilir!
Boran — Aslında kimseden ilham almadım.Kendi içime baktığımda birisinin benim anlattıklarımı dinlemesi ve bunlar sayesinde hayatında başarı elde etmesinin beni mutlu ettiğini farkettim.
SORU 04 | 08
Size göre alanınızda iyi bir uzman olmak için gerekli yetkinlikler nelerdir?
Boran — Alanınıza hangi açıdan baktığınızla ilgili bu.Mesela ben bir akademisyen gibi araştırma yapamam,Onlar da benim gibi ders anlatamaz.Onlar bu bilimi ileriye götürmek için çalışır,bense elde edilenleri yeni nesillere aktarmakla.İki taraf da diğerinin açısından eksiktir.Önemli olan hangi tarafında olmak istediğinize karar vermek ve ona uygun yolu izlemek.Bir eğitmen olmak için işini sevmek gerek zaten gerisi arkasından geliyor(tecrübeyle sabittir)
SORU 05 | 08
Alanınız veya eğitiminizle ilgili anlatacağınız bir anınız?
Boran — Aslında öyle gurur duyulacak bir anım yok ama şunu söylemek yanlış olmaz. Ben (isim vermeyeceğim) bir hocamdan şu lafı duyunca eğitimin öğretme tarafına yönelmem gerektiğini farkettim.
"Biz akademik çalışma yapmak için akademisyen olduk bize ders anlattırıyorlar."
Şimdi bu söz günümüz üniversite eğitimini çok güzel özetliyor.Onlar bilimsel çalışma yapmak istiyorlar,eğitim sistemi onları ders anlatmaya zorluyor.Bu da eğitmenlerin motivasyonunu ve doğal olarak eğitim kalitesini düşürüyor. Sevmediğiniz bir işi yaparak mutlu olamazsınız.Mesela ben de ders vermek için üniversitede kalmak istedim ama sistem benden araştırma yapmamı da istiyor.Bu da böyle bir açı işte.Akademik çalışma yapmak isteyen onu yapsın ders anlatmak isteyen ders anlatsın diyemiyorsunuz.
(Bu teklifi sundum,siz araştırma yapın ben derslerinize gireyim dedim ciddiye almadılar beni)
SORU 06 | 08
Herkes gibi siz de okulda bazı zorluklarla karşılaşmışsınızdır, bize anlatabilirsiniz...
Boran — Okulda yaşadığım zorluk az önce bahsettiğim konu işte.Ders anlatmayı sevmeyen birisinin size anlattığı dersten siz de keyif almazsınız.O oraya zorunlu olduğu için geliyor bunu da açıkça söylüyor.Bir öğrenci olarak böyle bir eğitmenden verim alamazsınız zaten.Yoksa benim okulum da 8 senede bitmezdi :)
SORU 07 | 08
Bize hobilerinizi veya sevdiğiniz aktiviteleri anlatarak sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olun (belki de bir gün bu hobileri Superprof'ta ders vererek paylaşırsınız).
Boran — Kitap okumayı severim ben.Bir de oyun oynamayı.Öyle çok önemli şeyler değil bunlar belki ama herkesin bazen keyif aldığı ve kafasını boş şeylerle doldurmayı tercih ettiği zamanlar olmalı diye düşünüyorum.
SORU 08 | 08
Sizi Superöğretmen yapan şey nedir (sorulara verdiğiniz tüm cevaplar dışında :-P)?
Boran — Bu işi severek yapmam.Bana yapılan her yorum beni mutlu ediyor.Bir öğrencimin başarılı olduğunu duyunca bundan keyif alıyorum.Kendi öğrenciliğimi hala unutmadığım için neden zorlandıklarını anlamakta sıkıntı yaşamıyorum.Öğrenci karşısındakinden empati bekler,öğretici ama samimi olabilmek,doğru ayarı tutturup hangi öğrencinin ne tarz bir eğitime ihtiyaç duyduğunu anlayabilmek.Beni onların gözünde özel yapan bu sanırım :)

Benzer öğretmenler

Çevrenizde ekonomi dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için microekonomi dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! makroekonomi dersleriekonometri dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Karşıyaka
Ege Üniversitesi iktisat bölümünden 3,29 GPA ile mezun oldum, sınavlara ve ödevlere yardım ediyorum.
₺150
Ada
İlk ders ücretsiz!

Karşı tarafın ihtiyacı olan becerilere yönelik çalışma, soru çözme hem teorik hemde pratiği kapsayan iktisadi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ben bir ekonometri öğretmeniyim. İktisat öğrencilerinin sorunlarını çözmeye ve yardım etmeye hazırım. Ekonometri, mikro ekonomi ve matematik öğretme geçmişim var.
₺40
Fatemeh
İlk ders ücretsiz!

Öğretmek için önce yeni bir konu belirtirim ve sonra pratik bir örnek çözerim. Daha sonra öğrencilere yazılı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Bornova
İktisat doktora ögrencisinden lisans ve/veya yüksek lisans seviyesinde makro ve mikro dersi
₺150
Aysu
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genelde okullarda okutulan bilindik kaynaklar üzerinden işlerim. Elimdeki lisans ve yüksek lisans notlarım...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Elektronik Ticaret Master Öğrencisinden Uluslararası Ticaret, Dijital Pazarlama, Muhasebe ve İktisat Dersi
₺35
Umut
İlk ders ücretsiz!

Merhaba ben Umut, uluslararası ticaret, elektronik ticaret, muhasebe, iktisat, endüstri 4.0 ve dijital pazarlama...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Buca Osb
Gelir uzmaninin dan genel muhasebe, finansal tablolar analizi,iktisada giriş,mikro-makro iktisat,vergi hukuku,anayasa hukuku. İcra iflas hukuku, borçlar hukuku, medeni hukuk,türk vergi sistemi, KPSS ,
₺100
Neşet
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi muhasebenin genel mantığıyla başlayarak. Bütün hesapların çalışma sistemlerini anlatarak. Toplam da 6...

Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Gelir Uzmanından KPSS Formatındaki muhasebe, maliye, iktisat, hukuk gibi konularda bilgilerimi aktarmak
₺80
Ahmet Can
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Bilgilerim iktisadi idari bilimler fakültesi öğrencilerine ve KPSS müfredata uygundur. Açıköğretim fakültesinden...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Mezunundan Üniversite'nin İİBF Fakültesindeki Mikro-Makro İktisat, Muhasebe, Ekonomi, Finans ve Portföy Derslerine Destek
₺80
Ahmet Can
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencilerimle planlayarak , onların konuyu en iyi kavrayacağı şekilde , eksiklerini tamamlayarak sıkıcı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
-Bankacılık -Finansal Yönetim -Kamu Maliyesi -Devlet Bütçesi -Maliye Politikası -Bütçe Teorisi -Bütçe Politikası -Makro Ekonomi
₺350
Martin
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin ilgi ve istegi ile mevcut bilgi düzeyi de göz önünde bulundurularak çalışma planı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Çankaya
Hacettepe iktisat mezunu Yüksek Lisans Öğrencisinden (okulu derece ile bitirdim) ekonomi dersleri 6 yıllık tecrübe ışığında
₺80
Abdullah
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi iktisat bilmeyen bir insanın bile anlayabileceği bir sadelik ile anlatırım ve bu ders bana göre değil diyen...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beylikdüzü Osb
İstanbul'daki üniversite öğrencileri için İngilizcede Ekonomi, Ekonometri, Mikroekonomi, Makroekonomi ve Finans dersleri
₺50
Ajmal
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

I will be giving the classes in English only to high school and university students. I give classes to individuals and...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ekonomi Bölüm Birincisinden Örgün Eğitim, KPSS ve Kurum Sınavları için Ekonomi dersleri
₺50
Serhat
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi, konunun ve dersin de niteliğine bağlı olarak güncel hayattan örneklerle işlerim. Eğer bir konu hakkında...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
ABD'de asistanlık yapmış Bilkent ve Columbia mezunundan iktisat, muhasebe ve finans dersleri
₺75
Mahmut
İlk ders ücretsiz!

Her dersimi öğrencinin durumuna ve ihtiyacına göre ayarlarım. Ders anlatırken temel hedefim öğrencinin konuya tam...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Çankaya
Doktora Öğrencisi, KPSS Birincisinden Özel Ders Ekonometri, Makroiktisat, Mikroiktisat, Para Banka ve Uluslarası İktisat
₺100
Muhammet
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri bu dönemde zoom üzerinden işliyorum. Ders öncesi istenilen konular üzerinde notları öğrenciye iletip bu...

Webcam dersleri Onaylı profil
Yenişehir
Maliye alanında desteğe ihtiyacı olan herkese yardım edebilecek donanıma ve deneğime sahibim.
₺75
Şeyhmus Furkan
İlk ders ücretsiz!

Derslerim de öğrencilerimin nasıl daha iyi anlayıp kavraya bileceklerini tespit edip PDF ve world sistemini kullanıp...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ekonomi derslerinin ödev ve projelerine yardımcı oluyoruz. Bütün dersler için sorabilirsiniz ..
₺200
İrfan
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Pandemi başlangıcından itibaren öğrenciler için sınavların kaygısını yok ettik. Yardım istediğiniz herhangi bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Ekonometri yüksek lisans ogrencisinden lisans ve yüksek lisans düzeyi ekonometri bölümü alan dersleri verilir
₺50
Dilara
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Güncel ve akılda kalıcı örneklerle konu anlatır uygulamalı dersler içinse mutlaka uygulama üzerinden bir örnek...

Webcam dersleri Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺80 ₺80 ₺80
5 saat ₺350 ₺350 ₺400
10 saat ₺650 ₺650 ₺800
Ders talep et