Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir ingilizce okuduğunu anlama özel dersleri

Yakınlarınızda 107 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir ingilizce okuduğunu anlama öğretmenleri seçeneklerimiz

Karşıyaka
₺100/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, Türkçe Özel Ders, Grup Dersi, AYT TYT VE LGS ye Hazırlık, Çocuklar için İngilizce, Hızlı Okuma Teknikleri

Etkili İletişim Teknikleri, Yaratıcı Yazarlık ve Hızlı Okuma Eğitmeni de olduğumdan, ders esnasında öğrencilerimle karşılıklı iletişim halinde olmayı tercih ediyorum. Öğrenci koçluğu yaparak hem ders için hem de eğer bir sınava hazırlanıyorlarsa o sınav için tam motivasyona sahip olmalarını sağlıyorum.

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

Balçova
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık öğrencisinden İzmir içi ilköğretim ve lise düzeyinde ingilizce ek ders

İlköğretim ve lise düzeyinde her öğrenciye ders takviyesi/sınavlara hazırlık dersi verebilirim. Ders süreci boyunca öğrencinin eğitim geçmişini, yabancı dile olan aşinalığını ve var olan bilgisini göz önünde bulundurarak en efektif yöntemi uygulamaya çalışırım.

Karşıyaka
₺75/saat
Ahmet oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Temel, orta ve ileri seviye, tercüme, iş yazışmaları İngilizce interaktif eğitim ..

Derslerimde örnekleme ve kolay anlatım teknikleriyle çalışıyorum, farklı kelime çalışma teknikleri uyguluyorum. Gramer kalıplarının akılda kalması için çeşitli yöntemler kullanıyorum. Elimde geniş bir döküman arşivi var. Her yaşa yönelik farklı uygulamalar ile ders veriyorum. İş İngilizcesi konusunda elimde 23 yıllık bir yazışma tecrübesi ve arşivi mevcut.

Karşıyaka
₺50/saat
Can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışında okuyan öğretme deneyimli öğrenciden her seviye için uygulama odaklı İngilizce dersleri

Yeni konuya, konu ile alakalı örnek video / metin ile giriş yaparız. Beraber bu materyali inceleyerek konuyu keşfederiz. Sonrasında konunun teorik temellerini sağlam olarak oturturuz. Bu sayede en önemli kısıma giriş yaparız: bolca pratik ve bolca uygulama! Her dersin başında ve sonunda ise ortak bir takım soruya yanıt vermeye çalışarak ders içi ilerlememizi ölçeriz.

Narlıdere
₺75/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Uluslarası Sempozyumlarda sunumlar yapmış Yüksek Lisans Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun İngilizce Dersi

Öğrencinin amacına yönelik kaynak seçimi ve ardından kaynakları kullanarak ilerleme. Kazanımlar ve hedefler belirleyerek onlara ulaşmak için çalışma.

Karabağlar
₺45/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı Edebiyat Öğrencisinden (Eğitim Dilim %50 İngilizce) İzmir'e İlkokul veya Lise Seviyesinde Özel İngilizce Dersleri

Derslerimi öğretici ve interaktif bir şekilde işlemek isterim. Öğrencimin derse aktif katılımı hem beni mutlu eder hem de onun daha iyi öğrenmesini sağlar. Ders işlerken öğrencimin ilgisini çekecek şekilde işlemeyi tercih ederim. Dersin daha iyi kavranılabilmesi için yeri geldiğinde müziklerden, filmlerden bahsedebilirim.

Bornova
₺40/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!
Çiğli
₺45/saat
Baris
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Yüksek Lisans öğrencisinden İzmir'de ortaöğretim seviyesinde okuma yazma konuşma ingilizce dersleri

Dersler konu anlatımı ile birlikte uygulamalı olarak verilmektedir. Öncelikle ezberden uzak, hayata geçebilecek bir eğitim vermekteyim. Derslerim ortaöğretim seviyesindeki her öğrenci içindir. Bu nedenle dersler ortaöğretim seviyesi düzeyinde ağır olmadan, akıcı ve pratik şekilde uygulanmaktadır. 1 ders saati genel olarak uygulama ve konu anlatımıyla geçmektedir.

Bornova
₺90/saat
Fatoş
İlk ders ücretsiz!

Graduated from DEU, TESOL qualified teacher with 6 year of experince from kindergarten to secondary school. Also experienced to prepare students for TOEFL and CAMBRIDGE exams

Derslere öğrencinin seviyesini anlayabilmek adına Conversation yaparak başlarım. İlk dersin sonunda öğrencinin durumu ve hedefi doğrultusunda yapılacaklar listesini oluşturur ve planlamamı yaparım.

Aosb
₺30/saat
Baransel
İlk ders ücretsiz!

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (%100 ing) bölümünden lise düzeyine kadar İngilizce öğrenimi

Lise düzeyine kadar verilebilecek tüm gramer konularına hakim olmaları adına öğrencilerime eğlenerek öğrenmeleri konusunda materyaller ile birlikte yardımcı olmaya çalışırım.

Karşıyaka
₺60/saat
Elif beth
İlk ders ücretsiz!

Ana dilim İngilizce olup ilkokul, oraokul ve lise öğrencilerine özel ders vermekteyim.

Öğrencinin ilk başta seviyesini anlamak için bir takım sözlü ve yazılı çalışmalarım oluyor. Öğrencinin okuma-anlama, speaking ve yazıda akıcılık ve ne kadar basit veya gelişmiş bir şekilde cümle oluşturabildiğini kontrol edip ölçüyorum. Bunu yaptıktan sonra öğrencinin seviyesinden başlayarak adım adım seviyelerini yükseltecek çalışmalar yapıyorum.

Bayraklı
₺60/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Cambridge CELTA Sertifikasına Sahip Deneyimli İngilizce Öğretmeninden her seviye için birebir ve grup dersleri

Derslerimi öğrenci odaklı işlerim. İlk olarak öğrencinin öğrenme methodunu ve seviyesini keşfedip dersleri ona göre kurarım. Dersleri konuşma, okuma, yazma ve dinleme olarak ayırıyorum. Böylelikle öğrencinin odaklanmasını ve 4 temel özelliği de aynı anda geliştirmesini sağlamaya çalışıyorum.

Bornova
₺90/saat
Fırat
İlk ders ücretsiz!

Üniversite son sınıf öğrencisinden İzmir'de ikamet edenler için lise düzeyinde İngilizce konuşma dersi

Bugüne kadar ders vermedim fakat ders verecek yetkinlikte İngilizce biliyorum. Erasmus'ta iken pedagoji alanından birkaç ders aldım ve yaptığım uygulamalar sayesinde ders verme konusunda fikrim var. Derslerde kitaba ya da kurallara bağlı kalmaktansa karşılıklı konuşarak pratik yaptırmayı tercih ederim.

Buca Osb
₺50/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışı dil okulu tecrübesi olan Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisinden İngilizce writing,reading,listening dersi

Gramer bilgisi eğitimi. Sözcük bilgisi eğitim. (Öğrencinin yaş aralığına göre eğitim metodları,oyunlar,aktiviteler). Okuma ve okuduğunu anlama eğitimi.(Öğrencinin yaş aralığına ve ilgi alanına göre seçilecek kitapların, dergilerin okunması ve konu üzerine sohbet edilmesi).

Narlıdere
₺80/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Dil,Tarih-Coğrafya Fakültesi,İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.İngilizceyi eğlenerek öğretmeyi hedefliyorum. Kids Teen,Adult .

Dersler, çocuk, genç ve yetişkinler içindir.Tüm seviyelere ilkokul,ortaokul,lise ders vermekteyim. Konuları, öğrencilerin okuldaki üniteleriyle ilişkilendirerek öğretiyorum.Eksiklerini giderirken hem de sınava hazırlıklı oluyorlar.Ayrıca ingilizce oyun ve dramayla öğrencilerin motive olmasını hedefliyorum.

Konak
₺50/saat
Çağlar
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunu, içerik moderatörü ve freelance çevirmenden İngilizce özel ders

Genelde öğrencinin zorlanmaması ve hafızasını kullanması için öğrencinin kaynakları üzerinden ders işleme taraftarıyım. Çünkü öğrencinin gördüğü müfredat, konuların formatı ve kaynağın içeriğini anlayıp onun üzerinden gidersek öğrenci eksiklerini ve artılarını daha iyi kavrayabilir.

Buca
₺55/saat
Elif beyza
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sadece okuduğunu anlamada değil birçok alanda yardımcı olabilirim. İlkokul, ortaokul, lise ve hazırlıktaki ek ders ihtiyacı olan öğrencilerden geri dönüş bekliyorum.

Derslerimi öğrencinin eksiklerine göre kurarım. Eksik olan yerlerinde çalışmalar yapar açığı kapatırım. Örneğin kelime bilgisinde sorun varsa ağırlığımız o yönde olacaktır.

Narlıdere
₺70/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Hazırlık Okulu Öğrencisinden Grammer,Konuşma,Yazma,Okuduğunu Anlama İngilizce Pratik Dersleri Verilir (İlkokul-Ortaokul-Lise seviyelerindeki öğrencilere)

Genelde konu üzerinden ilerleyerek,örnekler vererek ve kendi hazırladığım alıştırmalarla konuyu pekiştirdiğim bir ders modelini benimsiyorum. Öğrenciyi sıkmadan,arada dinlenip, konuyla alakalı sohbet ederek ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Onun anlamadığı yerlerin üzerinden bir kaç kez geçip, şifreleme yöntemi ile ona katkıda bulunuyorum.

Buca
₺35/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğrencisinden İngiliz İngilizcesi Dersi (Aksanlı)

Dersleri öğrencinin öğrenme şekline göre işlerim. İşitsel biri ise dinleme dersleriyle başlar ve çoğunlukla kulağına hitap edecek şekilde işlerim. Görsel bir öğrenme şekli varsa dersler görsellerden oluşur ve çağrışım yapmasını sağlamaya çalışırım. Her derse başlamadan önce ufak sınavlar yaparım. Böylelikle öğrendikleri pekişir.

Bornova
₺50/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Elektronik Mühendisliği öğrencisinden İzmir'de ilkokul-ortaokul seviyesi öğrencilere İngilizce, matematik ve kodlama dersleri

Dersleri, öğrencinin seviyesini belirledikten sonra hem okul başarısına katkı sağlayacak hem de sağlam bir temel oluşturacak şekilde programlıyorum. Matematik derslerinde önemli olanın soru kalıplarından çok matematiğin doğası olduğuna inanıyorum, bu yüzden öğrencilerime de matematiğin ilgi çekici yanlarını gösterecek şekilde programlar hazırlıyorum.

İzmir
₺50/saat
Göksel
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyati öğrencisiyim.Ortaokul,lise ve üniversite ingilizce hazirlik dersleri verilir. B1-B2 seviyesine kadar eğitim olanağı.Grammer+Yazı ve makale yazımı,MLA system öğretilir.Spellin

Ders başlangıcını konuyla alakalı kelimeler ve onlarin anlamlariyla başlayip bu kelimelerle örnek cümleler kurarız.Ardindan kelimelerin de öğrenilmesiyle birlikte grammar bölümüne giriş yaparız ve müfredata uygun ilerleriz.Konuşma ve yazma pratikleriyle öğrencinin dile olan kabiliyetini arttiririz.

Narlıdere
₺100/saat
Edward
İlk ders ücretsiz!

Anadilim İngilizce ve Türkçedir. İzmir'de her türlü seviyeden İngilizce dersi verilir ve çeviri yapılır.

Genel olarak öğrencinin düzeyine göre giriş yaparım. İlerleyişini göz önünde bulundurarak konularda ilerleme ve kısa tekrarlardan oluşan bir yöntem izlemekteyim. Benim için en önemli nokta konuşmaya yöneliktir. Dersler genel olarak konuşma ağırlıklıdır.

Bornova
₺30/saat
Ayselin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hazırlık sınavları öğrencilerine İngilizce gerek yazma gerek gramer olarak ders veriyorum. C2 seviyesinde İngilizce biliyor

Her öğrencinin kendine özel ders çalışma ve öğrenme yöntemi olduğunun farkındayım bu yüzden öğrencimi tanıyıp eksiklerini çıkartıp daha çok hataları üzerinde durur öğretirim, genel tekrar ve konuşmayla dersi kapatırım.

Bornova
₺40/saat
Nida
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce psikoloji 1. sınıf öğrencisiyim. İngilizce sınavlara yardımcı olabilirim. Konuşma ve okuma pratiği yapabiliriz.

Dersleri daha çok öğrencinin ilgi alanlarına yönelik işlerim. Daha çok pratik yaparken hataları düzelterek öğrenmeye inanıyorum. İngilizce konuşma konusunda cesaretini arttırmak hedeflerim arasında. Ders sırasında Türkçe konuşmaları minimum düzeyde tutup olabildiğince öğrenciyle iletişimimi İngilizce kurarım. Bu sayede İngilizce düşünmesini sağlarım.

Bornova
₺50/saat
Tolgahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi İngilizce bölüm okuyan 3. Sınıf öğrenciden Genel İngilizce veya sınava yönelik çalışma

Derslerimi genelde öğrencinin isteğine göre işlerim. Kelime bilgisi her şeyden daha önemli olduğu için genelde kelime üzerinden giderim. Öğrencinin isteği doğrultusunda devam edilebilir.

Karşıyaka
₺50/saat
Rengin
İlk ders ücretsiz!

Liseden ingilizce çıkışlıyım. Daha önce internette ingilizce dizi çevirileri yaptım. A1-B1 seviyeleri arası ders verebilirim.

Karşıyaka Gazi Lisesi'nden ingilizce bölümü mezunuyum. Fransızca bölümünde okuyorum. Kendimi ingilizcede de geliştirmek için daha önce internette yabancı dizi çevirileri yaptım. A1-B1 seviyeleri arası çocuklara ve gençlere ders verebilirim. Derslerimde her yaşa uygun şarkı ve görsel aktiviteleri kullanmayı tercih ediyorum.

Karabağlar
₺80/saat
Erel
İlk ders ücretsiz!

İzmir / 6 YIl Okutmanlık Tecrübeli Eğitmenden İngilizce Sınav ve Teste Yönelik Dersler

Derslerimi bilimsel - akademik format ile, ciddiyetle işlerim. Öğrencilerimden verdiğim ders dışı sorumlulukları yerine getirmelerini bekler ve sonuç odaklı çalışmalar uygularım. Yabancı Dil öğreniminde en önemli etken, bol tekrar olduğu için, yoğun ve sık olmasına karşın, dolu bir program uygulanmalıdır.

Buca Osb
₺60/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyat bölümü mezunu öğrenciden ilkokul, ortaokul, lise öğrencisine ders verilir

Derslerimi yeni konuya geçmeden önce bir önceki konu tekrarıyla giriş yaparım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce okuduğunu anlama özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce okuduğunu anlama öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce okuduğunu anlama alanında rehberlik etsin

İzmir ingilizce okuduğunu anlama özel ders öğretmeneleri

ingilizce okuduğunu anlama öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki ingilizce okuduğunu anlama alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce okuduğunu anlama özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.