Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Antakya okul derslerine destek hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star okul derslerine destek öğretmenlerimiz.

57 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 57 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz okul derslerine destek dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı okul derslerine destek öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Antakya içinde okul derslerine destek dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Antakya içindeki okul derslerine destek öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Okul derslerine destek dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Antakya konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Antakya Okul derslerine destek özel ders ücretleri ne kadar?

Antakya Okul derslerine destek özel dersi fiyatı 57 TL ortalamasında.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve yaşadığınız şehir
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Antakya Okul derslerine destek özel ders almanın faydaları neler?

Bir öğretmen ile Okul derslerine destek dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde yüz yüze veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Antakya konumunda size en uygun olanı arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Online Okul derslerine destek dersleri almak mümkün mü?

Okul derslerine destek öğretmenlerinin çoğu online Okul derslerine destek dersi  veriyor.

Online Okul derslerine destek dersi veren hocaların ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "online" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Antakya Okul derslerine destek özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

155 öğretmen Okul derslerine destek özel ders vermeye hazır.


Antakya konumundaki tüm Okul derslerine destek öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


155 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Antakya Okul derslerine destek öğretmenlerimize öğrencilerinin verdiği yorumlar nasıl?

9 puanlama sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Okul derslerine destek öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Antakya Okul derslerine destek öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Okul derslerine destek özel ders öğretmenleri Antakya içinde size okul derslerine destek derslerinde yardımcı olsun

Akdeniz kıyısında yer alan şehrimiz Antakya’da eğitime verilen önemin artması sayesinde her yaştan her sınıftan öğrenci için okul derslerine destek arayışı artmıştır. İlkokuldan başlayan okul hayatı üniversite bitimine kadar devam eder ve bu yüzden doğu eğitim kurumlarındaki alınan notlar ve sağlanan başarı oldukça büyük bir önem arz eder. Hem çocuklar için hem de veliler için psikolojik olarak önemli bir gösterge olan okul notları yükseltilmesi gereken ve en iyi şekilde alınması gereken notlardır. Bu yüzden okuldaki dersler yanında okul dışında da okul derslerini çalışmak büyük bir önem arz etmektedir. Antakya’da veliler çocuklarının okul derslerinde ihtiyaç duyabilecekleri ek yardımı sağlamak için hiç tereddüt etmezler. Antakya’da okul takviye dersleri almak bu yüzden son derece popülerdir.

Antakya sahip olduğu büyük öğrenci nüfusu sayesinde okul takviye derslerinin ihtiyaç duyulduğu bir şehirdir. Antakya’da buna paralel olarak okul derslerine yardımcı olabilecek birçok hoca da bulunuyor. İster ilkokul ister lise ister üniversite veya ortaokul olsun her seviyede yer alan öğrencilere özel ders verebilecek öğretmenler Antakya’nın her bir köşesinde yer alır. Antakya okul takviye dersi bakımından sahip olduğu olanaklarla her bütçeden ve her eğitim seviyesinden kişinin faydalanabileceği olanakları sunan bir şehirdir. Antakya’nın neresinde olursanız olun hem küçük çocuklarınıza hem lise ve üniversitedeki çocuklarınıza okul derslerine takviye dersleri alabilmeniz mümkündür. Okul takviye dersleri her sınıftan öğrenciye farklı faydalar sağlar.

Antakya İlkokul Takviye Dersleri Önemi

Öncelikle ilkokula bakacak olursak Antakya’daki ilkokul öğrencileri hayatlarına Türkçe öğrenmekle başlarlar. Türkçe öğrenmenin yanı sıra hayat bilgisi, matematik gibi derslerde de temel bilgiler edinirler. İlkokul dört yıl sürmektedir ve dört yıl boyunca öğrenciler sınıf öğretmenleri ile dersleri işlemektedirler. Aynı zamanda bu dört yıl boyunca öğrenciler çok temel kavramları öğrenirler ve hayatlarının kalanında karşılarına çıkabilecek matematiksel ve Türkçe terimleri öğrenirler. Bu yüzden ilkokul derslerinde öğrencilerin hayat boyu ihtiyaç duyacakları bilgiler bulunur. Okuldaki dersler oldukça temel seviyede olup ilkokul takviye dersleri bulmak çok kolay olmaktadır. Antakya’da ilkokul takviye dersleri verebilecek pek çok öğretmen ve üniversite öğrencisi bulunuyor. Bunlara ulaşmak oldukça basittir. Sizler öncelikle çocuğunuzun ihtiyaçlarını belirlemelisiniz ve ona göre bir ders programı oluşturmalısınız. Sonrasında tek yapmanız gereken sizlere Antakya'da ilkokul takviye özel ders hocasını bulmanız olacaktır.

Antakya Ortaokul Takviye Özel Ders

İlkokuldan sonra gelen grup olan ortaokul öğrencileri de Antakya’da bir hayli sayıda bulunuyor. Ülkemizin diğer tüm şehirlerinde olduğu gibi Antakya’da da yer alan ortaokul öğrencileri sayesinde ortaokul seviyesinde derslerine takviye ihtiyacı duyan öğrenciler bu şehirde yer alır. Ortaokul dersleri ilkokul derslerinden farklı olarak branş öğretmenleri ile işlenir. Ortaokulda artık sınıf öğretmenleri yoktur. Ortaokul öğretmenleri kendi branş alanlarında fen bilimleri dersleri yanında İngilizce, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi gibi derslere girerler. Bu dersler ortaokul öğrencileri için bir hayli önemlidir çünkü yıl sonunda lise giriş sınavlarına hazırlanırlar. Sınavlarda öğrencilerin karşısına daha önce ortaokulda ilkokulda gördükleri matematik ve hayat bilgisi daha doğrusu sosyal bilgisi derslerinden sorular gelir. Elbette bu sınavda din kültürü ve ahlak bilgisi ve fen bilimleri dersleri de yer almaktadır. Ortaokulda başarı sağlamak isteniyorsa ortaokul öğrencilerine ders veren özel ders hocaları ile bir plan yapılabilir. Öğrencilerin gideceği lise onların hayatının kalanını etkileyebileceği için hem veliler hem de öğrenciler tarafından ortaokul takviye dersleri sıklıkla tercih edilir.

Antakya Lise Takviye Dersleri Alın

Okul takviye dersleri bunların ötesinde lisede de oldukça revaçtadır. Lisede öğrenciler çok daha ağır ve zor dersler görürler. Lisede verilen eğitim öğrencilerin lise sonundaki girdikleri üniversite giriş sınavlarında çözmeleri gereken konuları içerir. Öğrenciler lise sonunda girecekleri sınavda lisede aldıkları temel derslerden sınavlara girerler. Özellikle TYT sınavı olarak bilinen temel yeterlilik testi öğrencilerin sınavın ilk aşamasını geçip ikinci aşamasına geçmelerine olanak sağlar. Bu yüzden öğrencilerin TYT konularınA hazırlık için okul derslerinde eksiksiz olmaları gerekir. Bu yüzden sonuç olarak öğrenciler okuldaki derslerinde bir başarısızlık veya eksiklik yaşamak etmezler. Öğrenciler eksiklerini kapatmak isteyecek ve bu yüzden okul dışında da olsa ek yardım almayı tercih edeceklerdir. Böylelikle okuldaki dersler ve konular üzerindeki hakimiyetleri artacaktır. Atanacak okul takviye dersleri lise düzeyinde olduğundan öğrencilerin sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarını da sağlar.

Antakya Üniversite Derslerine Destek

Antakya’da milli eğitim kurumları dışında üniversite de yer alır. Antakya’da pek çok üniversite öğrencisi bulunur ve okul derslerinde üniversite öğrencileri de zorluk çekebilmektedir. Bu yüzden Antakya üniversite derslerinde de takviye ders almayı gerektiren bir şehir olmaktadır. Her ders ve her bölümde her öğrenci için gerekli olmasa bile bazı öğrenciler için okul dışında alınacak özel dersler öğrencilerin kendilerini daha iyi geliştirmesine ve daha iyi bireyler olmalarına yardımcı olabilir.

Superprof Sayesinde Antakya Okul Destek Özel Dersleri

Antakya’da okul derslerine takviye arıyorsanız da yapmanız gerekenler çok basit. Tüm Türkiye’de her alanda özel ders almak için kurulmuş olan platform Superprof sayesinde Antakya okul takviye dersi veren hocaları tek bir sayfada görüntüleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler aslında çok basit. Superprof'ta Antakya ve okul derslerine destek araması yaptığınızda karşınıza sizlere veya çocuklarınıza okul dersleri verebilecek özel ders öğretmenleri çıkacaktır. Bu öğretmenlerden istediğinizi seçip onlara ders talebi gönderebilirsiniz. Sonrasında derslere başlayabilir ve okul derslerinizdeki başarınızı hızlıca arttırabilir, yüksek notlar elde edebilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?