Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Arapça özel dersleri

Tüm Türkiye'de 184 öğretmen sizi bekliyor.

arapça özel dersi seçeneklerimiz

Kağıthane
₺60/saat
Huseyin
İlk ders ücretsiz!

Ana dilim arapça ve arapça öğrenmek isteyenlere özel ders veriyorum Arapça dersleri

Istanbul Universiteis Turk dili 3. Sinif/ Anadolu Universitesi ilahiyat 2.sinif/ 2 senelik klasik ve modern arapca eğtimim var. Imamhatip mezunuyum. Daha önce hem grup dersleri hem bireysel ders verdim.

Üsküdar
₺30/saat
Ilker
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencisinden Arapça dersi almak isterseniz işte burdayım. :)

Dersimiz kesinlikle bir sınıf ortamında yada birebir olmalı benim anlattıklarımla birlikte öğrencinin bireysel çalışması da gerekli. Dil çok nankördür. Üstüne düşülmezse hemen unutulur.

₺35/saat
Sümeyye halime
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Arapça Okuma, Anlama, Konuşma, Tercüme Yapma ve Arapça ile İlgili Her Şey :)

Derslerimi işlerken ön hazırlık çalışması hazırlar, dersten önce öğrenciye gönderirim. Öğrencinin işlenecek konu hakkında hazır bulunuşluğunu arttıran bu yöntem derse odaklanmayı da kolaylaştırır. Ders sonu gelecek dersle ilgili öğrencinin görevlerini belirtir, hangi yöntemlerle hangi yönünü geliştirebileceğini anlatırım.

Üsküdar
₺50/saat
Enas
İlk ders ücretsiz!

Arapça ve İspanyolca özel dersler vermekteyim. Anadilim Arapça, üniversite de İspanyol dili ve edebiyatı okudum.

Ben Türkçe’yi internetten kendim öğrendim. Bir dil öğrendiğiniz zaman önemli olan bu dili yaşamak.

₺40/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

İlahiyat Fakültesi üstün başarı belgeli yeni mezun tarafından Arapça gramer ve konuşma dersleri verilir.

Arapça eğitimi zor gibi görünen ancak hiçte zor olmayan ve zevkli bir eğitimdir. Ders işleme yöntemlerim ise özellikle anlaşılması güç gramer konularını eğlenceli bir şekilde akılda kalıcı hale getirmek suretiyle dilin mantığını anlamanızı sağlamak olacaktır. Her dilin belli bir mantığı vardır.

Kepez
₺75/saat
Faruk
İlk ders ücretsiz!

Kahire Mısırda 5 yıllık Arapça eğitimi alan ve Arapçayı ana dili gibi konuşan birinden Arapça dersleri

Derslerimi tek kişilik veya en fazla 4 kişilik gruplara yönelik veriyorum. Bu şekilde öğrencilerin daha fazla konsantre olmasını sağlıyor ve anlaşılmayanları anında sorma olanağı sunmuş oluyorum.

Bakırköy
₺100/saat
Soukaina
İlk ders ücretsiz!

Merhaba ben Souka, İstanbul Ticaret Üniversitesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans öğrencisiyim. Anadil olarak Fransızca ve Arapça biliyorum. Fransızca ve Arapça özel dil eğitimi ve pratiği yapmak istey

Özel ders eğitimi, dil, aksan, pratik, dilbilgisi, sınav hazırlık, yazma, okuma, Fransızca Arapça anadil seviyesinde eğitim, çocuk eğitimi yetişkin eğitim üniversite hazırlık eğitimi

₺50/saat
Jamal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Arapça Özel Dersler Öğretimi / English & Arabic Teacher via the Deep Learning Method (DLM)

Teaching English via the Deep Learning Method (DLM) to all levels: A1, A2, B1, B2, C1 & C2 & I will enable the students to achieve their objectives in minimal periods of time & attain the full mastery of all linguistic skills that are necessary for their TOEFL, IELTS, PET, International Baccalaureate (IB) & Middle Years Programme (MYP) & other English Tests.

Bursa
₺70/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Temel seviyede Arapça, Okuyup, Yazabilme. Çok uygun fiyatlara. Hangi şehirde olduğunuz önemli değil.

Öncelikle Öğrenciye temel alfabe eğitimi verilir. Sonra yavaş yavaş sarf ve nahv kısmına geçilir. İlk haftalarda dersler 4 saat, iki saate ayrılmak üzere verilir. Her harf öğrenildikçe farklı kombinasyon ve karşılıklar öğretilir. Gramerle sık boğaz etmeden öğrenciye dil öğretilir.

Yeşilyurt
₺30/saat
Asiye
İlk ders ücretsiz!

Malatya'da imam hatip ve ilahiyat seviyesinde sarf ve nahiv üzerine özel eğitim

Temel olarak dersi gramer ve sıfır bilgi üzerine işlerim. Her dersin bir tekrarını isterim. Aynı zamanda yerleşmemiş bir konuyu geçmem.

Esenler
₺100/saat
Muhammed yavuz selim
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve lise imam hatip, üniversite ilahiyat hazırlık öğrencilerine ve fakülte boyunca diğer derslerine yardımcı özel ARAPÇA dersi

Öncelikle gramer bilgisi olmadan bir yabancı dil eğitim açısından öğrenilemez. Amacımız yabancı dil konuşmaya çalışmaksa bu sadece verilen gramer bilgisiyle yeterli olmayacağı açıktır. O yüzden dersler gramer, yazma, anlama, konuşma ve dinleme yapılarak yapılarak önemli derecede dil öğrenilmiş olur. Altı ayda ben bu dili öğrenirim diyenler varsa benimle takılmalı..

Başakşehir
₺50/saat
Bayan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Arapça ve kuran öğretmenim.Okulun Birincisiydim Ünivesitenin üçüncüsüydüm.Arapça anadilim.Yabancılara özel bir teknik ile ders yapıyorum .

Derslerimi eğlencili bir şekilde yaparım, öğrenci sıkılmadan , oyun oynarken derslerimi yaparım . Özel teknikleri kullanarak Kuran’ı çocuklara sevdiririm .

Fatih
₺50/saat
Dilem
İlk ders ücretsiz!

Anadilim olan arapça ile duyduğunuzu anlama ve konuşma öğretebilirim. bence işe yarar:)

Derslerimi bireysel olarak işlemeyi tercih ederim. Sizin öğrenme biçiminizi anlamak ve yöntemimi size uygun olarak güncellemek benim için önemli. Ancak yine de arkadaş grubu ile veya bir arkadaşı ile ders almak isteyen olursa da kabul ederim. Hedefleri birlikte belirleyip adım atacağız.

Nevşehir Merkez
₺60/saat
Ammar
İlk ders ücretsiz!

مدرس للغة العربية للناظقين بغيرها ÖĞRETMEN GÖREVLESİ İLAHİYAT,TA Arapça Anadilim Anadilim ve ben 15 yıldır üniversitede ders veriyorum

İş yeri adı ve adresi Tiger production (SPACE TOON TV) Suriye İş yeri istihdam tarihi 10.(gizli bilgi).2011 Sınıf iş sınıfı Supervisor Genel İçerik Süpervizörü Ih esas 1- Genel İçerik Süpervizörü.

Çankaya
₺100/saat
Seyma
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Arap Dili Ve Edebiyatı mezunundan her yaş grubu için Arapça dersi gramer,çeviri,konuşma,yazma,okuma

Öncelikle öğrenmede en önemli etken bireysel farklılıktır. Derslerimi buna göre anlatırım.Eğitim alanında öğrendiğim metodları uygularım.teorik kadar pratiğin önemine de inanırım.

Fatih
₺50/saat
Haytham
İlk ders ücretsiz!

I am an Arabic native speaker. I can speak English and Turkish.

I teach Arabic through speaking and if the student knows English, I can teach him / her Arabic through English. The lessons are focused on students needs. my Arabic lessons teach you some of the most important Arabic words and phrases first then we move on to learn difficult words and sentence structure.

₺20/saat
Nadia
İlk ders ücretsiz!

Merhaba .. Biz tüm yaşlara Arapça Özel ders veririz .. Grammar ve pratik ;) .

Dersler sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence yeni bir dil ve en önemlisi gereksinim olarak görmelerini sağlarım.

₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

İmam hatip lisesi mezunuyum ve arapça hazırlık eğitimi alıyorum ortaokul ve lise öğrencilerine ders verebilirim

Dersler ihtiyaca ve isteğe göre şekillenir. Okul müfredatına uygun veya zorlanılan konular, gramerler üzerinden gidilebilir.

₺60/saat
Salih tamer
İlk ders ücretsiz!

Arap Dili Ve Edebiyatı Mezunundan Temel Arapça, Arapça Yazma ve Teleffuz Dersleri Verilir.

Arapça, latin harflerinin kullanıldığı bir dil olmadığı için öncelikle harflerin yazım biçimini öğretiyorum. Tüm harfleri öğrettikten sonra okunuşlarını göstererek arka arkaya gelen harflerde birleştirme işlemini öğretiyorum. Ardından kelime okunuşları ses ve temel dil bilgisini veriyorum. Arapça, denklem çözmek gibidir, öğrendikçe zevk veren bir dildir.

Isparta
₺50/saat
Husam
İlk ders ücretsiz!

تعلم اللغة العربية قراءة كتابة محادثة في منزلك او اي مكان Arapça öğren

تعليم اللغة العربية من الصفر وحتى الإتقان تعليم اللغة العربية كتابة تعليم اللغة العربية قراءة تعليم قواعد اللغة العربية تعليم قراءة القرآن بالشكل الصحيح شرح المفردات والكلمات بطريقة سهلة ومبسطة تعليم النطق الصحيح للأح

Şişli
₺70/saat
Abdullahi farah
İlk ders ücretsiz!

Uk citizen teaching mother tounge Arabic to English speakers and teaching English to arabic speakers

I give the first lesson free of charge so I can get to know my student and his/her level of English/Arabic. Then I find out with teaching method works best with him/her. Some people learn easier by hearing, some by writing and some by memory techniques. After gathering all information on my student, I make out a plan and start teaching accordingly.

Odunpazarı
₺50/saat
Bilal
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli arapça öğretmeninden her seviyede arapça ders ve çeviri... osmanlica ders ve çeviri yapilir.

DERSLERİMİ SIKICI OLMAKTAN ÇIKARARAK NEŞELİ AKICI BİR ŞEKİLDE İŞLERİM. BENİM İÇİN ÇOK KONU BİTİRMEK ÖNEMLİ DEĞİL ÖNEMLİ OLAN ÖĞRENCİNİN KONULARI ANLAYIP ÖĞRENMESİ VE ÖĞRENDİĞİNİ UYGULAYABİLECEK HALE GELMESİ ÖNEMLİDİR. ÖĞRENCİNİN GAYRETİ DİL ÖĞRENİMİNDE ÇOK ÖNEMLİDİR. ÖĞRENCİNİN ÖĞRENDİKLERİNİ SÜREKLİ TEKRAR ETMESİ SAĞLANMALIDIR.

Kırklareli Merkez
₺30/saat
Burhan
İlk ders ücretsiz!

Arapça Ve Osmanlıca Öğrenmek Artık Daha Kolay . En anlaşılır haliyle , yeni bir dil öğrenmeye hazır olun .

İlahiyat , YDS , KPSS ve Tercümanlığa yönelik bir kurs olacaktır . İlk olarak harflerden başlamak sureti ile , kelime düzenine geçiyorum . Gramer kalıplarını da az çok öğrendikten sonra daha iyi anlaşılması için , diğer dersleri Arapça kitaplardan , öğrenci ile birlikte çevirerek ders işleme şekiline sahibim .

Çekmeköy
₺80/saat
Sema
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özel ders Ilköğretim takviye dersler etüt arapça osmanlıca ihtisas ders veririm 12 yıllık egitimciyim

Birebir özel dersler verdim 3er li gruplar halinde dersler verdim anaokullarinda değerler eğitimi kur an dersleri verdim etüt özel dersler verdim osmanlıca ihtisas yaptım 7sene prof.

₺50/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

İlkokul, Ortaokul ve Lise seviyesindeki öğrencilere İstanbul Anadolu yakasında arapça, kuranı kerim, siyer, fıkıh dersleri

Dersleri daha çok görsel olarak vermeyi tercih ederim. Fakat kimi öğrencilerin duyusal zekası gelişmiş olduğu için öğrencinin anlayabildiği ölçüde kelimeleri seçerek anlatırım. Konuya daha çok vakıf olması için öğrenciye kısa kısa animasyonlar izletirim.

Pamukkale
₺45/saat
Kani
İlk ders ücretsiz!

Denizli'den öğrenmek isteyen herkese Arapça konusunda her türlü yardımcı olabilirim. Siz yeter ki isteyin, her şey mümkün.

Öğrencilerimin seviyesine göre en uygun şekilde başlamaya çalışırım. Öğretebilmek adına elimden geleni yapacağıma inanıyorum. Belli alıştırmalar ve ödevler ile gelişimimizi daha iyi bir yere taşıyabileceğimizi düşünüyorum. Beraber çalışabilirsek en iyisini başarabiliriz.

Çankaya
₺50/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!
Çukurova
₺35/saat
Maşite
İlk ders ücretsiz!

Arapça'yı sevdirecek dersler :) Ilahiyat Fakültesi öğrencisiyim. İmam Hatip mezunuyum. Arapça eğitimi aldım. Ortaokul ve lise düzeyinde Arapça dersi veriyorum.8 yıldır Arapça ile ilgili eğitimler alıy

Arapça video dinleme Arapça konuşmaya teşvik Kelime anlamlari Gramer bilgisi Yazı çalışmaları Telaffuzlar Öncelikle öğrencim ile tanışır ardından ders ile alakalı hedefini öğrenirim. Konuşma odaklı mi yoksa sınav için mi vs. Ardından bir program yaparak derse başlar ve devamını getiririm inşallah.

₺75/saat
Kubra
İlk ders ücretsiz!

I.üniversite ogrencisinden istanbulda , ORTAOKUL 've Lise ogrencilerine ozel dersler veririr.

derslerimi kitabin disina cikmamaya calisirim.ogremcinin seviyesine Gore indirgemeye veya ust bir sekilde anlatmaya calisirim.her ders sonunda seviye tespiti icin kucuk Quiz lerde yaparim...

Fatih
₺35/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

5 yıllık Arapça Öğretmenliği lisans mezunundan tüm kızlara ve ortaokul öğrencisi erkeklere Arapça dersleri verilir. Arapça - Türkçe tercümeler yapılır.

Dersler öğrenci istek ve talepleri doğrultusunda ilerler. Sınav öncesi çalışmalar yapılabilir. Zorlandığı konular anlatılabilir. Yeni nesil oldukları için bilgisayar destekli de olabilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Arapça dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır