Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Arapça özel dersleri

Tüm Türkiye'de 113 öğretmen sizi bekliyor.

arapça özel dersi seçeneklerimiz

Tarsus
₺1/saat
Anil
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Efgzehfajkb faqenzjbf jbzjkfb zejjzb jbfjzbj bgj jgj gj njjg jggj j jg gj

hgz hghzuihizuh iz hiuh gu hh h h hgg hg hghuzuhghdhkd h ddk ssls js l lljslisjlsjls jl sj sklsrjg jsljkgjjr ji k lgrjj b bdf fd fg f d gsd sfdgvd bd bfb f bf d dv d vdb

Konya
₺45/saat
Büşra
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eğlenceli Arapça dersleri. Arapça öğrenmek artık çok kolay. Yeni mezun genç öğretmenden öğrenci merkezli arapça eğitimi.

Derslerimi öğrenci seviyesine göre işlerim. İlk seviyedeki bir öğrenciye öncelik olarak harflerin yazımını ve okunuşunu öğretmekle başlarım. Daha sonra Arapçanın temel konularını işlerim. Dersleri günlük yaşantıdan örnekler vererek bilgilerin zihinde kalıcılığını sağlarım.

Talas
₺30/saat
Mahmoud
İlk ders ücretsiz!

Merhaba adım* محمود* arapça isimdir . eğer bu isim okuyamazsanız ve arapça öğrenmek istiyorsanız beraber öğrenelim ( okuma / yazma /konuşma / dinleme /)

konuşma - yazma -dinleme - gramer - okuma - dersler dışında bana yakınsanız ve musait olduğumda yüz yüze uzaksanız sosyal medyayle arapça konuşabiliriz .

₺40/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

İlahiyat Fakültesi üstün başarı belgeli yeni mezun tarafından Arapça gramer ve konuşma dersleri verilir.

Arapça eğitimi zor gibi görünen ancak hiçte zor olmayan ve zevkli bir eğitimdir. Ders işleme yöntemlerim ise özellikle anlaşılması güç gramer konularını eğlenceli bir şekilde akılda kalıcı hale getirmek suretiyle dilin mantığını anlamanızı sağlamak olacaktır. Her dilin belli bir mantığı vardır.

₺50/saat
Jamal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Arapça Özel Dersler Öğretimi / English & Arabic Teacher via the Deep Learning Method (DLM)

Teaching English via the Deep Learning Method (DLM) to all levels: A1, A2, B1, B2, C1 & C2 & I will enable the students to achieve their objectives in minimal periods of time & attain the full mastery of all linguistic skills that are necessary for their TOEFL, IELTS, PET, International Baccalaureate (IB) & Middle Years Programme (MYP) & other English Tests.

Bursa
₺70/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Temel seviyede Arapça, Okuyup, Yazabilme. Çok uygun fiyatlara. Hangi şehirde olduğunuz önemli değil.

Öncelikle Öğrenciye temel alfabe eğitimi verilir. Sonra yavaş yavaş sarf ve nahv kısmına geçilir. İlk haftalarda dersler 4 saat, iki saate ayrılmak üzere verilir. Her harf öğrenildikçe farklı kombinasyon ve karşılıklar öğretilir. Gramerle sık boğaz etmeden öğrenciye dil öğretilir.

Başakşehir
₺50/saat
Bayan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Arapça ve kuran öğretmenim.Okulun Birincisiydim Ünivesitenin üçüncüsüydüm.Arapça anadilim.Yabancılara özel bir teknik ile ders yapıyorum .

Derslerimi eğlencili bir şekilde yaparım, öğrenci sıkılmadan , oyun oynarken derslerimi yaparım . Özel teknikleri kullanarak Kuran’ı çocuklara sevdiririm .

₺60/saat
Ahmad
İlk ders ücretsiz!

Ben Suriye'den bir mimarım 6 senedir Türkiye'de istanbulda yasiyorum Arapça, İngilizce ve Türkçe konuşabiliyorum

Akşamları Arapça dersleri verebilirim Sadece konuşma dersleri olabilir Veya okuma ve yazma olabilir Basit ve kolay yolu her dersin bir sonraki ders için bir işlevi olacak Günlük hızlı bir kurs verilebilir Haftada 3 ders kurs vermek mümkündür.

Kağıthane
₺50/saat
Nisanur
İlk ders ücretsiz!

İmam hatip lisesi mezunu öğrencisinden imamhatip orta okulu ve imamhatip lise öğrencilerine dini dersler kuran arapça vb dersler verilir.

Dil dersleri pek sevilmez Özellikle arapça öğrenciler tarafından çok sevilmiyor çünkü eğitim sistemimizde sadece yazma üzerine yapılmış bu sebeple yazdırma yöntemini pek kullanmamaya çalışıyorum evet yazarak da çalışmalar yapmak zorundayız ancak dil konuşarak ve farklı farklı oyunlarla da öğretilebilir ben bunu tercih ediyorum.

Çankaya
₺100/saat
Seyma
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Arap Dili Ve Edebiyatı mezunundan her yaş grubu için Arapça dersi gramer,çeviri,konuşma,yazma,okuma

Öncelikle öğrenmede en önemli etken bireysel farklılıktır. Derslerimi buna göre anlatırım.Eğitim alanında öğrendiğim metodları uygularım.teorik kadar pratiğin önemine de inanırım.

İzmir
₺30/saat
Hãjar
İlk ders ücretsiz!
Üsküdar
₺40/saat
Merve sena
İlk ders ücretsiz!

Ilahiyat ve Fars Dili ve Edebiyatı mezunu dikab öĝretmeninden arapça dilbilgisi , osmanlıca ve farsça özel ders verilir.2 yıl tecrübem var

Öğrenci merkezli ve daha çok speaking yönüne agırlık veririm.Ders içi etkinlilerle ve oyunlarla önce dersi sevmesini sağlarım.Pedogojik eğitimide benim için çok önemlidir.Sevdirerek öĝrenme metodunu uygularım.

Isparta
₺50/saat
Husam
İlk ders ücretsiz!

تعلم اللغة العربية قراءة كتابة محادثة في منزلك او اي مكان Arapça öğren

تعليم اللغة العربية من الصفر وحتى الإتقان تعليم اللغة العربية كتابة تعليم اللغة العربية قراءة تعليم قواعد اللغة العربية تعليم قراءة القرآن بالشكل الصحيح شرح المفردات والكلمات بطريقة سهلة ومبسطة تعليم النطق الصحيح للأح

Odunpazarı
₺50/saat
Bilal
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli arapça öğretmeninden her seviyede arapça ders ve çeviri... osmanlica ders ve çeviri yapilir.

DERSLERİMİ SIKICI OLMAKTAN ÇIKARARAK NEŞELİ AKICI BİR ŞEKİLDE İŞLERİM. BENİM İÇİN ÇOK KONU BİTİRMEK ÖNEMLİ DEĞİL ÖNEMLİ OLAN ÖĞRENCİNİN KONULARI ANLAYIP ÖĞRENMESİ VE ÖĞRENDİĞİNİ UYGULAYABİLECEK HALE GELMESİ ÖNEMLİDİR. ÖĞRENCİNİN GAYRETİ DİL ÖĞRENİMİNDE ÇOK ÖNEMLİDİR. ÖĞRENCİNİN ÖĞRENDİKLERİNİ SÜREKLİ TEKRAR ETMESİ SAĞLANMALIDIR.

Kırklareli Merkez
₺30/saat
Burhan
İlk ders ücretsiz!

Arapça Ve Osmanlıca Öğrenmek Artık Daha Kolay . En anlaşılır haliyle , yeni bir dil öğrenmeye hazır olun .

İlahiyat , YDS , KPSS ve Tercümanlığa yönelik bir kurs olacaktır . İlk olarak harflerden başlamak sureti ile , kelime düzenine geçiyorum . Gramer kalıplarını da az çok öğrendikten sonra daha iyi anlaşılması için , diğer dersleri Arapça kitaplardan , öğrenci ile birlikte çevirerek ders işleme şekiline sahibim .

Çekmeköy
₺80/saat
Sema
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özel ders Ilköğretim takviye dersler etüt arapça osmanlıca ihtisas ders veririm 12 yıllık egitimciyim

Birebir özel dersler verdim 3er li gruplar halinde dersler verdim anaokullarinda değerler eğitimi kur an dersleri verdim etüt özel dersler verdim osmanlıca ihtisas yaptım 7sene prof.

₺35/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara gazı ünüverstesi arapça öğretmenliği 1 sınıf fakat daha önce özel kurslarda ders gördüm ana dilim arapça her sevide arapça dersi verebilirim gramer hariç

Ders işleme metotlarım alana göre değişmektedir okumada ayrı metot yazmada ayrı metot işittiğini anlamada ayrı metot kullanıyoruz deneyimimiz var yeni metotlarda üretiyoruz

Pamukkale
₺45/saat
Kani
İlk ders ücretsiz!

Denizli'den öğrenmek isteyen herkese Arapça konusunda her türlü yardımcı olabilirim. Siz yeter ki isteyin, her şey mümkün.

Öğrencilerimin seviyesine göre en uygun şekilde başlamaya çalışırım. Öğretebilmek adına elimden geleni yapacağıma inanıyorum. Belli alıştırmalar ve ödevler ile gelişimimizi daha iyi bir yere taşıyabileceğimizi düşünüyorum. Beraber çalışabilirsek en iyisini başarabiliriz.

Çankaya
₺50/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!
Ortahisar
₺35/saat
Semra
İlk ders ücretsiz!

Arapçayı Arap hocalardan öğrenerek nasıl öğretilmesi gerektiğini bilerek buradayım başlangıç seviyesi ve orta okul lise seviyesi için burdayım

Dersleri bölüm bölüm konu konu işleriz. Anlaşılmadan bir diğerine geçmem. Seviyenize uygun anlatırım. Arapça konuşma üzerine pratikler veririm ve önerilerde bulunurum.

₺30/saat
Leyla büşra
İlk ders ücretsiz!

Arap dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisinden Arapça özel ders ve çeviri yapılır

Dersleri öğrenci bilgisine göre kademeli olarak işleyip, pratik yapmaya özen gösteririm. Öğrenciye günlük zevkli etkinliklerden oluşan antrenman ödevleri veririm.

₺30/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İlahiyat öğrencisinden Maraş'ta ortaokul ve lise seviyesinde arapça ve meslek derslere destek

Dersleri sistematik bir yapıda haftalara böler ve dil öğreniminde kullanılacak teknikleri uygulayarak kişinin kapasitesine göre bir plan çıkartırım. Bu plan üzerinden giderek kişinin gelişmesini sağlarım. Her insanın anlama şekli farklı olduğundan kişiye özel teknikler kullanırım.

₺60/saat
Zeyd
İlk ders ücretsiz!

Arapça yds 62 puanlı tıp fakültesi öğrencisinden Arapça dersi her seviyeye itinayla verilir.

Pedagoji kitabının öngördüğü şekilde kişiye uygun modelle eğitim veriyorum. Deneme amaçlı ilk ders ücretsizdir. Kişinin kafasına her bilgiyi sokacak sihirli bir degnegim yoktur.

İstanbul
₺40/saat
Huriye
İlk ders ücretsiz!

Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunundan Istanbul'da ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ders veririm.

Derslerimi öğretmen odaklı değil öğrenci odaklı olarak işlerim, öğrenci iletişimim kuvvetlidir. İlk önce konu anlatımı daha sonra konu ile ilgili soru çözümü yaparım. Öğrencinin anlayıp anlamadığını anlattığımı anlattırarak konuyu üzerinde sindirmeye çalışırım.

₺80/saat
Arzu
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli bayan öğretmenden AÖF, İlâhiyat, İLİTAM öğrencilerine, her seviyede Arapça dersi verilir.

Derslere başlamadan önce öğrencinin hedefini öğrenirim. Seviyesini belirlerim. Daha sonra süre hedef ilişkisini dikkate alarak öğrenci ile beraber bir planlama yaparım.

Malatya
₺50/saat
Engin
İlk ders ücretsiz!

Ilahiyat fakültesi öğrencisinden arapca temel ve orta seviye yazma konuşma cümle kurma duyduğunu yazma becerisi kazandirma dersi

Derslerimi Arap insanlarla günlük bir şekilde arapça konuşmaları amacıyla işlemeye çalışırım 2 yıldır kandi arkadaşlarıma arapça grammer konuşma yazma dinleme ve kelime bilgisi kazandırma amacıyla ders vereyorum

₺60/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Çılgın bir dilciden olağanüstü İngiliz aksanı ve Arapça öğrenmeye ne dersiniz ha?

Derslerim; aç adamın eline balığı vermek değil, ona nasıl balık tutulacağını öğretmek üzerine kuruludur.

Keçiören
₺75/saat
Ömer hüdai
İlk ders ücretsiz!

Arapçayı Suriyeli bir hocamdan öğrendim. Aktif olarak konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini kazandırabilirim.

Bütün dil becerilerini kazandırmak ana hedefim. Öncelikle komuşma daha sonra gramer ağırlıklı bir metodum var. Çünkü bir dilin konuşularak öğrenildiğine inanıyorum. Benimle çalıșırsanız anlarsınız zaten.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Arapça dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır