Anasayfa
Ders ver

Konya Arapça Dersleri

🥇 Deneyimli Arapça öğretmenleri
💻 62 öğretmen
🔒 Onaylı üye yorumları
💸 En uygun ücretler

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Konya Arapça Ders Seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Arapça öğretmenlerimiz.

48 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 48 TL Bütçe dostu ücretler: İlk dersinizi ücretsiz Arapça dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Ders vermeye hazır Arapça öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Konya içinde ideal Arapça öğretmenini bulun

Arapça öğretmeni profillerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Konya içindeki harika Arapça öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Arapça ders)

2

Konya içinde Arapça dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Konya içindeki Arapça öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Arapça öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Konya konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Konya içindeki eski öğrencilerimiz
arapça öğretmenlerini değerlendiriyor

Tüm Konya Arapça özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Konya Arapça özel ders öğretmenlerimiz size en iyi şekilde Arapça öğretsin

Konya’da Arapça Öğrenmek

Konya manevi yönü ile ünlü bir şehrimizdir. Konya Türkiye’nin ruhani ve manevi yönden en önemli ve en gelişmiş şehridir desek belki de abartmış olmayız. Konya iç Anadolu’nun ortasında bulunan geniş coğrafyası ve il sınırları ile ülkemizin yüzölçümü en büyük şehridir. Konya geniş ovalara sahip bir şehirdir. Bu uçsuz bucaksız Konya ovaları birçok düşünür ve evliyaya ilham kaynağı olmuştur. Konya ülkemizdeki pek çok ünlü evliye ve düşünürün çıkış noktası olmuştur.

Konya’daki evliyaları Nasreddin Hoca Konya’nın Akşehir ilçesinde yaşamıştır. Nasreddin Hoca kültürümüze bizi hem güldürüp hem de düşündüren fıkralarıyla çok önemli bir katkıda bulunmuştur. Nasreddin Hoca fıkraları ilkokuldan itibaren hepimizce bilinen fıkralar haline gelmiştir. Büyüklerimizce anlatılmaya başlanır. Nasreddin Hoca Türbesi Konya’da Akşehir’de bulunur.

Evliya Çelebi gezip görmüş ve dünyanın birçok yerine seyahat ederek bir kitap yazmış ve kültürümüze büyük katkılarda bulunmuş bir evliyadır. Evliya çelebi 17. Yüzyılda yaşamış ve yaşamı boyunca Avrupa Mısır ve Asya’nın batı kısımlarını gezmiştir. Evliya Çelebi seyahatnamesi günümüzde Evliya Çelebinin bu gezilerinden aldığı notlarla yazdığı kitap olan seyahatname kitabının bize armağanıdır. Evliya Çelebi gezileri sırasında Konya’yı gezmiş ve bu uçsuz bucaksız ovaları olan memleketten oldukça etkilenmiştir ve bu yüzden kitabında da Konya’yı uzunca tasvir etmiştir.

Konya belki de Mevlana ile en çok bilinmektedir. Mevlana Muhammed Celaleddin-i Rumi aslında hepimizin Mevlana olarak bildiği kişinin uzun adıdır. Mevlana Konya’daki ve Konya’daki en ünlü alim ve ilahiyatçı olmuştur. Mevlana sufi mutasavvıf geleneğine ait bir şairdir. Mevlana islam dünyasında önemli bir iz bırakmıştır. Mevlana sadece Türkiye ve Türkler arasında değil sınırlarını aşarak İranlılar, Tacikler, Rumlar, Orta ve Güney Asyalı Müslüman toplumları da etkilemiştir. Mevlana öğretisi tüm bu coğrafya da saygıyla ve sevgiyle benimsenmiştir. Mevlana Eserlerinin çoğunu farsça yazmış olsa da Arapça’da eserlerini yazarken kullandığı diller arasındadır.

Mevlana türbesi Konya’da bulunmaktadır. Mevlana türbesi Konya’nın en turistik noktalarından biridir. Hem yerli, hem yabancı pek çok turist her yıl Konya’ya akın etmektedir. Mevlana öğretisi tüm dünyayı sarmış ve özellikle mesnevi kültürü tüm dünyaya yayıldığı için her kültürden insanın ilgisini çekmiştir. Aynı zamanda Konya’daki turistler sema gösterileri izlemek ve mesnevi kültürünü biraz daha anlamak için Konya’ya gelmektedir.

Mevlana müzesi de Konya’da bulunmaktadır. Mevlana müzesi mesnevi tarihini ve Mevlana türbesini içinde bulacağınız bir yerdir.

Konya’da aynı zamanda önemli tarihi camilerde bulunmaktadır. Konya aynı zamanda Mevlana’nın Şems-i Tebriz’i ile de tanıştığı yerdir. Şems Tebriz’de doğmuştur. Şems maneviyat arayışında Mevlana ile Konya’da üç buçuk yıl geçirmiştir. Bugün Şems-i Tebriz’i için yapılmış ve onun makamı olan Şems-i Tebrizi Camii’si de Konya’da bulunmaktadır. Bu camii’de Türkiye’deki ünlü camiiler arasındadır.

Selimiye Camii Sultan ikinci Selim şehzadeyken yapılmaya başlanmıştır. Bu camii Osmanlı zamanında inşa edilen en güzel camilerden biridir. Selimiye Cami’si hoş kubbesi ve minaresi ile ünlüdür.

Osmanlı’da aynı zamanda Selçuklu Devleti zamanında inşa edilen camilerde bulunmaktadır.

Sahip Ata Camii ve Külliyesi hem mescit türbe hem camii hem hani gâh hem de hamamdan oluşan bir komplekstir. Selçuklu devleti veziri Sahip Ata bu camiyi yaptırmıştır.

Bir diğer ünlü cami ise Şerafettin Cami olarak bilinir. Şerafettin Cami’nin iç kısmı çok güzel iç yazılar ve nakışlarla doludur. İçeri girdiğinizde görüntü ile büyülenebilirsiniz. İçinde son derece sanatsal bir öneme sahip bir minber ve mihrap bulunmaktadır. Şerafettin Cami 12. yüzyılda Şeyh Şerafettin emriyle yaptırılmıştır. Fakat ilerleyen zamanlarda 1336’ya gelinince yıkılarak o dönemde Çavuşoğlu Mehmet Bey’in emri ile yeniden oluşturulmuştur.

Sizin için görülmeye değer Konya’daki camiler listesini pratik olması için kısaca hazırladık:

 • Şerafeddin Cami
 • Aziziye Cami
 • Şems-i Tebrizi Cami ve Türbesi
 • Kapu Cami
 • Sultan Selim Cami
 • Şerafettin Türbesi
 • Tolluoğlu Cami
 • Ak Cami
 • Hacıveyiszade Selçuklu Sultanlarının Türbesi
 • Karatay Medresesi
 • Cumhuriyet Mevlana Cami
 • Hacıveyis Cami

Konya’da bu camiler günümüzde hala Konya’da ibadete açıktır.

Konya’da Arapça ve İslam Dini

Konya hem ülkemizde hem de dünyada İslam için önemli bir şehirdir. Selçuklu Devleti’nde itibaren Konya önemli bir İslam şehri devleti haline gelmiştir. Yukarıda bahsettiğimiz üzere Konya’da pek çok cami bu yolda inşa ettirilmiştir. Konya evliyaları ve dervişleri ile de bu yolda önemli bir yere gelmiştir.

Arapça günümüzde tüm dünyada yüz milyonlarca kişi tarafından konuşulan bir dildir. Arapça geniş bir coğrafyada konuşulmaktadır. Arap coğrafyası Afrika’nın batısından Fas’tan başlayarak Irak’a kadar Ortadoğu’nun doğusuna doğru yayılmaktadır. Bugün Arapça konuşan başlıca ülkeler arasında Suudi Arabistan, Mısır, Irak, Cezayir, Fas, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, hepinizin çok iyi bildiği üzere Suriye örnek olarak verilebilir. Arapça Ortadoğu coğrafyasının ana dilidir diyebiliriz.

Arapça aynı zamanda dünyada da geçerli olan bir dildir. Araplar zaman içinde çok çeşitli ülkelere göç ederek kültürlerini orada da yaşatmışlardır. Arapça dünyanın her yerinde konuşanı bulunan bir dildir diyebiliriz. Arapça pek çok ülkenin resmi dili olmasının yanında pek çok uluslararası kuruluşunun da resmi dillerinden biridir. Arapça günümüzde İslam İş Birliği Teşkilatı, İslami Dayanışma Oyunları, Birleşmiş Milletler gibi dünyanın önemli örgütlerinin resmi dillerinden biridir. Bu nedenle Uluslararası camiada da Arapça önemli bir yer kaplamaktadır.

İslam dünyasında geçmişten günümüze gelen ünüyle Konya bu sebeple İslam İş Birliği Teşkilatı tarafından her dört yılda bir gerçekleştirilen İslami Dayanışma Oyunları’nın 5.sine ev sahipliği yapacaktır. Konya’da İslami Dayanışma Oyunları 2021 yılında gerçekleşecektir. Bir diğer değişle Konya’da İslam Olimpiyatları şehrin manevi yönüyle bağlantılı olarak, bu oyunlar için güzel bir ev sahibi olacaktır. İslami Dayanışma Oyunları’na İslam İş Birliği Teşkilatına üye ülkeler katılır. İslam İş Birliği Teşkilatı üyesi bugün 57 üyeye sahiptir.

İslami Dayanışma Oyunları Konya’da gerçekleşecek oyunlardan önce 4 ülkede düzenlenmiştir. Bunları sizin için saydık:

 • İslam Oyunları Mekke, Suudi Arabistan 2005
 • İslami Dayanışma Oyunları Tahran, İran 2010 (İptal Edildi)
 • İslami Dayanışma Oyunlar Palembang, Endonezya, 2003
 • İslami Dayanışma Oyunları, Bakü, Azerbaycan, 2017
 • İslami Dayanışma Oyunları, Konya, Türkiye 2021

İslam Dayanışma Oyunları’nda bünyesinde çeşitli spor oyunlarını olimpik seviyede barındırır. Arapça İslami dayanışma oyunlarına katılan ülkelerin çoğunluğunun ana dilidir. Bu sebeple Konya’da gerçekleşen oyunlarda ülkelerin çoğu Arap ülkeleridir ve bu yüzden Arap katılımcılar Arapça konuşacaktır. Bu da Konya’da Arapça bilen eleman ihtiyacını hızla arttıracaktır.

Konya’da Arapça bilmek bu oyunlarda görev almak isteyen kişiler için öne geçirici bir unsur olacaktır. Özellikle Konya’da Arapça tercüman ihtiyacı bu oyunlar sırasında daha çok artacaktır. Arapça bilginiz ile Konya’daki gerçekleşecek İslami oyunlarda görev alabilir ve kendinize gelir elde edebilirsiniz.

Konya’da Arapça Nerelerde Öğrenilir

Konya’da Arapça öğrenmek için pek çok seçeneğiniz vardır. Bunlardan belki de en önde geleni Arapça ve kuran kursu olacaktır. Arapça ve kuran kursları Konya’nın hemen hemen her bölgesinde bulunabilir. Manevi hassasiyeti yüksek olan Konya’da islam dini Arapça olan Konya’da Arapça öğrenimi de büyük bir öneme sahiptir. Özellikle aileler çocuklarına erken yaşta Arapça öğrenmeleri için çeşitli Arapça kurslarına yollamaktadırlar. Bu kurslar genellikle Kuran Kursları olanak bilinir. Konya’da kuran kurslarında çocuklar sadece Kuran öğrenmekle kalmazlar, aynı zaman da Kuran’ın ana dili olan Arapçayı da beraberinde öğrenirler. Bu sebeple Konya’da kuran kursları arapça öğrenmenin temel kaynaklarından diyebiliriz. Kuran kurslarında çoğunlukla Kuran Arapçası öğrenilir. Kuran Arapçası günlük dilde konuşulan normal Arapçadan biraz farklı bir dildir.

Konya’da hem Arapça, hem de Kuran öğrenebileceğiniz hem de çocuklarınıza öğretebileceğiniz bir kurs arıyorsanız sizin için seçenek oldukça fazladır. Sizin için Konya’daki Kuran ve Arapça kursu seçeneklerini kısa bir liste halinde listeledik:

 • Hacı Hasanbaşı Kur’an Kursu
 • Elmas Kur’an Kursu
 • Uluırmak Nuraniye Kur’an Kursu
 • İhsaniye Kız Kuran Kursu
 • Araplar Dörtyol Kur’an Kursu
 • Havzan Nuraniye Kur’an Kursu
 • Hale Kız Kuran Kursu
 • Karatay Kız Kuran Kursu
 • Karakayış Kız Kuran Kursu
 • Şikraniye Kız Kur’an Kursu
 • Ahmediye Kız Kur’an Kursu
 • Fatih Kur’an Kursu
 • Nuri Osmaniye Kız Kur’an Kursu

Bu kurslar her yaştan ve her seviyeden öğrenci kabul etmektedir. Çocuklarınızın Kuran’ı erken yaşta anlaması için hem Kuran hem de Arapça dersleri veren kurslara gitmeleri mantıklı olacaktır.

Konya’da Arapça öğrenmenin bir diğer yolu ise okullarda seçmeli ders olarak Arapça almak veya gitgide yaygınlaşan İmam Hatip Liselerine gitmektir. Konya’da imam Hatip Lisesi sayısı oldukça fazladır. İmam Hatip Liselerinde İslami Bilimler okumak isteyen ve Kuran hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler bulunur. İmam Hatip Liselerinde Arapça dersleri de önemli bir yer tutmaktadır. Arapça dersler imam hatip liselerinde İslamın daha iyi anlaşılması ve kuranın daha iyi anlaşılması için büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden Arapça öğrenerek bir kariyer hedefleyen gençler İmam Hatip Liselerinde aradıkları eğitimi bulabilirler.

Sizin için Konya’daki İmam hatip liseleri listesini kısaca hazırladık:

 • Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Selçuklu Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Mevlana Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Ali Rıza Bahadır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Ayşe – Kemal İnanç Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Selçuklu Hocacihan Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Buhari Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Çumralıoğlu Vakfı Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Karatay Ali Ulvi Kurucu Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Hacıveyiszade Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Karatay Prof. Dr. Ömer Dinçer Kız Anadolu İmam Hatip
 • Uluslararası Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi
 • Çumralıoğlu Vakfı Anadolu İmam Hatip Lisesi

Orta okuldan sonra bu İmam Hatip Liselerine gitmek mümkündür. Bu okullarda arapça öğrenimi üst seviyede olacaktır.

Arapça aynı zamanda üniversite de okuyabileceğiniz bir bölümdür. Konya’da pek çok üniversite bulunmaktadır. Lise bittikten sonra TYT ve AYT sınavlarına girerek üniversitelerin ilahiyat fakülteleri veya eğitim fakülteleri ve edebiyat fakülteleri size arapça öğrenmeniz için gerekli bölümleri sunabilir.

Konya’da liseden sonra Arapça üzerine yoğunlaşmak mümkündür. Sizin için Konya’daki üniversiteleri ve Arapça üzerine yoğunlaşabileceğiniz bölümleri kısaca listeledik:

 • Selçuk Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi Arapça Öğretmenliği
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi
 • Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Bu fakülte ve bölümler, Konya’da Arapça üzerine yoğunlaşabileceğiniz yüksek öğretim kurumlarıdır.

Konya’da Arapça bilmeniz aynı zamanda bu hem Selçuklu Devleti hem de Osmanlı Devleti zamanında önemli bir yere sahip bu şehirdeki eserleri incelemenize yardımcı olabilir. Özellikle Osmanlı döneminde Arap alfabesi kullanılmıştır. Bu da her ne kadar eserlerin Türkçe dile geçirilmiş olsa da yazımının Arapça olduğu için Arap alfabesi bilmek okuyabilmek için zorunlu olacaktır. Arap alfabesini öğrenerek Osmanlı eserlerini daha iyi anlayabilir ve kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz. Özellikle üniversitelerin tarih ve edebiyat fakültelerinde okuyorsanız Arap alfabesi bilmek Osmanlı metinlerini anlayabilmek için zorunlu olacaktır.

Konya’da Arapça Kursları

Konya Arapça kursları şehrin dört bir yanına dağılmıştır. Konya’da Arapça kursu bulmak son derece kolay bir işlem olacaktır. Yukarı da saydığımız Kuran kursları, lise ve üniversite bölümlerinin yanında Konya’da çok fazla özel eğitim kurumu da bulunur.

Konya’da dil kursu arıyorsanız, daha çok merkez ilçelerde yoğunlaştıklarını göreceksiniz. Konya’da merkez ilçelerde özellikle öğrencilerin yoğun bulunduğu ilçeler de veya çarşı bölgesinde dil kursları çok fazla bulunur.

Sizin için Konya’daki Arapça kursları listesini kısaca hazırladık:

 • American Life Konya
 • English Station Yabancı Dil Kursu
 • Büyük Aymanas Komek Kurs Merkezi
 • Akın Dil Eğitim Merkezi Konya
 • Yıldızlar Kuşağı Dil Okulu Konya
 • Alaaddin Komek Kurs Merkezi
 • Cumhuriyet Komek Kurs Merkezi
 • Language Garden Yabancı Dil Eğitim Merkezi
 • Amerikan Kültür Dil Okulları
 • Özel Önder Bilişim Merkezi
 • Dildem Eğitim Merkezi
 • Ertuğrul Gazi Komek Kurs Merkezi
 • Konya Belediyesi Komek Kurs Merkezi
 • English Time Konya Merkez Şube
 • SelDil
 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu

Konya’da Arapça kursu bulmak gördüğünüz üzere pek çok seçenek ile oldukça kolaydır.

Konya’da özellikle Suriye’den gelen yoğun mülteci akını ile artan bir Suriyeli nüfusu bulunmaktadır. Giderek daha da entegre olan bu Suriyeli nüfus Arapça konuşmaktadır. Her ne kadar Suriyeli mülteciler Türkçe öğrenmek için çabalasa da özellikle devlet dairelerinde veya günlük hayatta işlerini halledebilmek için Arapça Türkçe çevirmene ihtiyaç duymaktadırlar.

Konya’da Arapça Türkçe çeviri hizmeti veren pek çok kurum bulunmaktadır. Konya tercüme büroları Arapça metinlerin ve Arapça evrakların çevrilmesi için ilk başvurulan yerlerdendir. Konya’da Arapça yeminli tercüman bu tercüman bürolarında veya bağımsız kişilerin bürolarında bulunabilir.

Sizin için Konya’da Arapça Tercümanlık hizmeti alabileceğiniz Konya Tercümanlı bürolarını listeledik:

 • Konya Yeminli Tercüme Bürosu
 • Yapıcı Tercüme Bürosu Konya
 • Konsolosluk Yeminli Tercüme Bürosu Konya
 • Global Express Yabancı Dil Tercüme Bürosu
 • Felix Tercüme Bürosu
 • Metropol Tercüme Bürosu
 • Onat Tercüme Bürosu
 • Konya Fatih Tercüme Bürosu
 • Dünya Dilleri Tercüme Merkezi

Superprof’ta Konya’da Arapça Özel Dersi

Her ne kadar yukarıda saydığımız yöntemlerle Arapça öğrenmek mümkün olsa da pek çoğumuz için bu yöntemler yeterli olmayabilir. Özellikle öğrenirken güçlük çeken veya ek desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler Konya’da Arapça özel ders öğretmeni arayabilir. Superprof Konya’daki tüm arapça öğretmenlerini tek bir sitede toplayan Türkiye’deki en büyük sitedir. Superprof’ta birkaç tıklama ile Konya arapça öğretmeni listesine hızla ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken ana sayfa da Konya’daki semtinizi yazıp arapça alanında arama sağlamak. Sonrasında karşınıza Konya’daki tüm öğretmenlerin listesi çıkacaktır. Konya Arapça dersi almak için çok fazla öğretmen barındırdığından aramanızı kendi ihtiyaçlarınıza göre filtreleyebilirsiniz. Filtreler fiyat, online veya yüz yüze arapça ders seviyesi ana dili arapça olan kişiler olarak filtrelenebilir. Superprof’ta öğretmenler ilk ders saatlerini ücretsiz arapça dersi olarak vererek birbirinizi tanımanıza olanak verir. İlk ücretsiz ders saatinden sonra ücret ödenmeye başlanır. Superprof’ta her öğretmenin kendi belirlediği farklı bir saatlik ders fiyatı bulunsa da Konya’da arapça dersi fiyatı Superprof öğretmenlerince saatlik ortalama 45 TL’dir.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Konya ve çevresinde özel Arapça dersi ücretleri nedir?

Konya Arapça kursu ortalama ücreti ₺48.

 

Fiyatlar birkaç faktöre göre değişiklik gösterir:

 • Öğretmenin deneyim ve tecrübesi
 • Derslerin nerede işleneceği (Webcam üzerinden veya öğrencinin evinde)
 • Derslerin sıklığı ve her bir dersin süresi
 • Derslerden beklenenler

Hocaların %97'si ilk dersini ücretsiz veriyor. Yakınızdaki Arapça öğretmenleri ücretlerini keşfedin.

👨🏼‍⚖️ Kaç öğretmen Konya ve çevresinde Arapça dersi vermek işlemek için uygun ve hazır?

62 özel Arapça öğretmeni Konya semtlerinde, Arapça dersi vermek işlemek müsait.

 

Ders ilanlarına göz gezdirip ihtiyaçlarınızauyan hocayı belirleyin.

 

Arapça özel dersinizi Konya semtlerindeki 62 üzeri müsait özel Arapça öğretmeni arasından seçim yaparak almaya başlayın.

💻 Online Arapça özel ders alabilir misiniz?

Superprof'ta öğretmen ile Arapça'yı hızla öğrenin ve  gramerinizi güçlendirin.

 

Arapça hocalarımızın çoğu derslerini online olarak da verebilmekte. Hatta, platformumuzdaki özel ders hocalarımızın %80'i Arapça derslerini webcam ile işleyebiliyor.

 

Müsait online hocalar bulmak için, arama kısmına aradığınız alanı yazın ve online butonuna basarak ders almak istediğiniz alanda online ders veren tüm öğretmenleri görün.

 

Webcam ile online dersler size daha fazla olanak sunar. Dersleri kendi programınıza göre planlayabilirsiniz ve hocanın yol masrafı olmadığı için daha hesaplı olur.

 

Online Arapça öğretmeni bul.

 

✒️ Konya öğrencileri Arapça hocalarına ortalama kaç yıldız veriyor?

5 değerlendirme ile, öğrenciler öğretmenlerine beş üzerinden ortalama 5.0 verdi.

 

Superprof müşteri memnuniyet temsilcilerimizden biri, hizmetimiz ile ilgili sorularınız olursa (e-posta yoluyla mesai saatleri içerisinde) size çözüm bulmak için hazır.

 

Sıklıkla Sorulan Sorular bölümümüzü okuyun.

👴🏼 Arapça özel dersleri Konya şehrinde neden alınmalı?

Diplomalı bir özel hoca ile tüm özel dersler size Arapça'yı daha hızlı geliştirme fırsatı sunar.

 

Tek yapmanız gereken özel hocanızı bulmak ve özel dersinizi rezerve etmek, derslerinizi evinizin rahatlığında veya online ders olarak alabilirsiniz.

 

Alacağınız dersleri evinizde veya dışarıda bir mekanda almak istediğinizi, özel ders öğretmeniniz ile paylaşımda bulunarak planlayın ve Arapça özel dersleri almaya başlayın.

 

Konya içinde 62 Arapça öğretmeni arasından ihtiyacınıza uygun olanı bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Arapça öğretmeninizi bulun