Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Tarih özel dersleri

Tüm Türkiye'de 805 öğretmen sizi bekliyor.

tarih özel dersi seçeneklerimiz

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere tarih dersi veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği okuyorum.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor. Konu bitiminde yaptığım yarışmalar ve deneme sınavlarıyla öğrenci eğlenerek öğreniyor.

₺60/saat
Abdülkerim
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilgiler/tarih/ coğrafya alanlarında her seviyede ömür boyu unutmayacağınız hem sınavlarınızda hem de hayatınızda size yarayacak bilgileri öğrenmek istemez misiniz?

kendi hazırladığım kısa ve öz ders fasiküllerini öğrencilere önceden veriyorum. konuyu ders öncesi bir kaç kez okumasını tavsiye ediyorum. sonra fasikülü ve öğrencinin istediği tercihe bağlı kaynağı da takip ederek konuyu anlatıyorum. kesinlikle materyaller, somutlaştırıcı örnekler ve günlük hayattan örnekler kullanarak öğrencilerde farkındalık oluşturuyorum.

Muğla
₺50/saat
Şule
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler bölümü son sınıf öğrencisinden dış politika, inkılap, sosyoloji, psikoloji dersleri :)

Derslerim tamamen öğrencinin bilgi düzeyini arttırmaya yöneliktir. Öğrencinin konuya hakimiyetini ölçerek başlar ve eksiklikleri tamamlamaya odaklanıyorum. 1 saatlik ders öğrencinin dikkat durumuna göre 5 dakikalık tek bir mola şeklinde geçiyor. Öğrencinin kendinin rahat hissetmesi ve o an ders yapmayı istiyor olması dersin verimli geçmesi açısından çok önemlidir.

Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nafiye meryem
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Tarih bölümü mezunundan Tarih Sosyal bilgiler ve İnkılap Tarihi Dersi

Dersi seveceğiniz daha keyif alacağınız şekilde işlemek sizi ve beni mutlu edeceği gibi öğrenme isteğinizi artıracaktır. Dersi ciddiyetle de işleriz kaynatarakta işleriz tamamen sizden aldığım etkileşime bağlı .Tarih seviyorsanız çok güzel sevmiyorsanız daha güzel çünkü benle seveceksiniz sizi temin ederim .

Karabağlar
₺50/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli ve alanında uzman sosyal Bilgiler öğretmeninden ezber bozacak ders alın, sınav kaygıyı unutun

Fotoğraf, video ve harita gibi bol görsel kullanıp, olayların gerçek hikayelerinin yer aldığı bir anlatma tarzım var. Sınav için gerekli olan her bilgiyi atlamadan üstelik pratik formülleriyle verip, analitik düşünmeyi de es geçmiyorum. Eğlenerek, kalıcı bilgiye ulaşmak ve sınavlarda başarılı olmak zor değil.

Çankaya
₺60/saat
Eren
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Çift Anadal Mezunu (Coğrafya ve İletişim) Coğrafya Öğretmeninden Coğrafya Dersleri

-Derslerimi öğrencinin sıkılmasına imkan vermeksizin eğlenceli ve etkili bir şekilde işlerim. Ayrıca anlatımımda bol bol görsel ögeler kullanarak öğrencilerin görsel hafızasında daha kalıcı olmasını sağlarım. -Derslerim özellikle lise düzeyindeki öğrencilere yönelik olmakla birlikte ortaokul seviyesinde sosyal bilgiler dersinde sorun yaşayan öğrencilere yönelik.

Osmangazi
₺50/saat
Ayşe
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğrencisinden Bursa'da bireysel veya grup Tarih ve Sosyal Bilgiler Dersleri Verilir

Derslerde verilen ödevler yerine getirilmelidir. Tarihi ezber olarak öğrenmenin dışında eğlenceli hale getirmek amacımdır. Temel hedef Tarihi sevdirmektir. Ders öncesi işlenecek konu ile ilgili kavram bilgisi verilir. Daha sonra neden-sonuç ilişkisi ile bilgi verilir. Öğrenci konu sonunda test çözer eksik kalınan noktalar tekrar edilir.

Körfez
₺75/saat
Recep
İlk ders ücretsiz!

Arkeoloji Bölümü öğrencisinden tarih bölümü ve alanlarıyla ilgili dersler, alanında oldukça başarılı

Tarih ve tarihin kollarına ayrılan bölümleri oldukça keyifli bir biçimde verebilirim. Derslerim genel kültürün yanı sıra sınavlara da hazırlayabilmektedir. Sınavlar dışında da oldukça verimli bir ders saati geçirebilmekteyim. 1 ders saatim ortalama 40 dakika ile 60 dakika arası sürmektedir.

Çerkezköy
₺50/saat
Erdem
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzman öğretmenden tarih ve coğrafya dersi verilir. Lgs, ayt tyt den korkma onlar korksun...

Ezberden ziyade akılda kalıcı hafıza teknikleri, hikayeler vb gibi eğitim metodlarıyla testlerle donatılmış akrostij çalışmaları askı yöntemleri ile keyifli ders saatleri öğrencileri bekliyor.

Selçuklu
₺50/saat
Uğur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans Mezunu Eğitim Uzmanı'ndan Sosyal Bilgiler, Tarih, Coğrafya ve İnkılap Dersleri

Dersleri bireyel veya grupla işlerim. Bireysel derslerde daha çok bireyin gelişim düzeyine ve yatkın olduğu zeka alanına göre bireysel eğitim programı oluştururum. Her öğrencinin aynı olmadığı ve aynı şeyi farklı yollardan öğrenebileceğini düşünüyorum. Grup derslerinde ise en fazla 6-8 kişi ile derslere devam ederiz.

Muğla
₺35/saat
Cansu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde Bilim Felsefesi üzerine master yapmaktayım. Bilim Tarihi , analitik düşünme biçimi, mantık, etik dersleri verilir.

Çoklu zeka kuramlarını temel alarak eğitim vermekteyim. Görsel becerileri baskın olan öğrencilerime görsel yoğunluğu olan öğrenmelerini kolaylaştıracak grafik, tablo, şekiller kullanmaktayım. İşitsel becerileri baskın olan öğrencilerime ise eğitici dinletiler, diyaloglar ile eğitim vermekteyim.

Etimesgut
₺55/saat
Ismail
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde tüm dersler, sınava hazırlık, derslere yardımcı, bireysel veya grup, sınıf ortamında

Derslerimde öncelikle öğrencinin bireysel gelişmişliklerine bakarak takviye edilmesi gereken konu ve kazanımları öğrencime kazandırırım. Bununla beraber ders sonlarında ve dersten ayrı yaptığım ölçme uygulamaları ile derslerimizin ilerleyişi ile alakalı sağlıklı bir geri dönüt yaparım.

Nazilli
₺70/saat
Uğur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 yillik sosyal bilgiler öğretmeninden sosyal bilgiler,inkilap tarihi,coğrafya üniversite kpss tarih

DERSLERİMDE DAHA ÇOK ÖZELLİKLE SINAV GRUPLARI İÇİN ÖĞRENCİMİ SINAVA YÖNELİK HAZIRLARIM DAHA ÇOK PÜF NOKTALARDA DAHA ÇOK SORU ÇIKAN BÖLÜMLERE YÖNLENDİRİRİM .NOT TUTMAK VE SIK TEKRAR EN ÖNEMLİ ETKENDİR ÖZELLİKLE TARİHTE BU YÜZDEN DÜZENLİ TUTULAN BİR DEFTER İLE BİR SOHBET HAVASINDA DERSLERİM İŞLERİM SIKILMADAN YORULMADAN DİNLEME İMKANINA SAHİP OLURSUNUZ.

Talas
₺40/saat
Seda
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tarih bölümü öğrencisinden kayseri'de lise ve ortaokul düzeyinde güzel ve akıcı tarih dersleri

Öğrencinin konu hakkında bilgilerini ölçme amaçlı sorular sorarım. Daha sonra dersi anlatmaya başlar devamında tarih içerisinde ilgi çekici hikayelere yer vererek ders sonunda öğrencinin elde ettiği kazanımları değerlendirir ve dersi bitiririm. Dersin konusuna göre de yardımcı materyallerden yararlanırım.

Beşiktaş
₺40/saat
Mete
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Master Öğrencisi ve Eski Lise Öğretmeninden Özel Felsefe Grubu Dersi

Sınıfta verdiğim derslerin aksine, özel derslerde önce öğrenciyi analiz edip, onun karakterine uygun olarak görece otoriter ve disiplinli mi yoksa daha esnek bir tutumla mı öğrenciye yaklaşacağımı belirlerim. Konulara öncelikle şaşırtıcı ve ilgi çekici bilgilerle girerek öğrencinin kendi isteği ve merakıyla konuya eğilmesini sağlarım.

İzmir
₺50/saat
Tolga
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden okula yardım ve sınavlara hazırlık amaçlı lise düzeyinde Tarih, Coğrafya ve Felsefe grubu dersleri

Derslerimi müfredata uygun ve sınav sisteminde maksimum verimlilik elde etmeye yönelik işlerim. Öğrencinin başarısı ve öğrenilen konunun kalıcı olması en büyük önceliğimdir. Salt ezbere dayalı sistemlerin aksine dersin bir bütün olarak kavranmasını hedeflerim.

Beyoğlu
₺60/saat
Ömer faruk
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezunundan İstanbul'da birebir Arkeoloji ile ilgili dersler verilir.

-Öncelikle tüm otoriteler tarafından tescillenmiş ve onaylanmış belirli bir takım materyaller üzerinden gidilerek belli bir başlangıç seviyesine ulaşılması hedeflenir.

₺50/saat
Elif nur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi tarih bölümü öğrencisiyim ilkokul ve lise seviyesi tarih dersi verebilirim

Tarih bölümü okullarda ezberletiliyor ve olay örgüsü kurulmadan karışık konu anlatımı yapılıyor doğal olarak tarih dersleri çoğu öğrencinin korkusu ve ilgi alanı dışına çıkıyor fakat gerek eğitim gerek kültür açısından öğrenilmesi gerekilen bir alan. Dersleri olay olay bağlantılı ve örnekli gerek görsel gerek bir hikaye anlatır gibi anlatırım.

Sivas
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT ve YKS Sınavları için profesyonel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmeti. Birlikte Kazanalım! - Sivas

Branşım gereği güncellenen sınav sistemlerini en ince detaylarına kadar bilmek zorundayım. Bu nedenle kendimi sürekli güncel tutmaktayım, sektörde çıkan en önemli gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip ederek öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde onlara en iyi şekilde destek olmayı hedeflemekteyim.

Pendik
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Fark Yaratan Öğretmenden Özel Öğretim Yöntemleri ile Özel Ders, Sınavlara Hazırlık, Eğitim Danışmanlığı

Derslerimde işleyeceğim konuyu göz önünde bulunarak öğretim yöntem ve tekniklerini seçip buna uygun stratejiler izliyorum. Her konu bitiminin ardından test,boşluk doldurma gibi etkinlikler gerçekleştirerek öğrencimin eğlenerek öğrenmesini sağlıyorum. Farkı her dakika hissedeceksiniz.

Nilüfer
₺60/saat
Abdurrahman
İlk ders ücretsiz!

7 yıl deneyimli aktif çalışan sosyal bilgiler öğretmeninden tarih, coğrafya, inkılap tarihi dersleri.

Derslerimi genelde günümüz olayları veya yakın tarih olayları ile ilişkilendiririm. Çoğunlukla esprili geçer, öğrencilerim de öyle olduğunu söylerler. Çoğunlukla sıkılmazlar ve gülmeli eğlenmeli olur. Sosyal medyayı ve bilgisayar oyunlarını çok takip eden bir öğretmen olduğum için genç jenerasyonla iletişimim de gayet iyidir.

₺45/saat
Ferdi
İlk ders ücretsiz!

Tarih öğretmeninden dolu dolu ve zevkli bir tarih eğitimi için bana ulaşın.

genel olarak başlamadan önce konuya yorumlayıcı bir düşünme kazandırırım. önceki konu başlıklarını hatırlatıp bununla ilgili yorum ve değerlendirme şeklinde hatırlanmasını sağlarım. öğrencimin öğrenme hızına ve tarihe bakışına göre bir program hazırlamayı tercih ediyorum.

₺50/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Tarih Yüksek lisansı yapmış, İngilizce ders anlatabilecek öğretmenden özel birebir ve grup dersleri verilir

Derslerimi genellikle akıcı şekilde örnekler vererek tarihi günümüze bağlayarak sebep sonuç ilişkisi içerisinde işlerim. Öğrencilerim bu güne kadar tarih dersini ilk defa benden dinleyerek sevdiklerini defalarca söylemiştir. Birçok üniversite hazırlık öğrencim üniversiteyi kazandı. Pedogojik formasyonum olduğu için sisteme uygun bir şekilde ders anlatırım.

Kahramanmaraş
₺30/saat
Fatma
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim, üniversite sınavına yönelik ders veriyorum.

Öncelikle öğrencinin eksik noktalarını ve öğrenciye uygun en iyi öğrenme yöntemini belirlerim. Daha sonra bu eksik yönlerin, öğrenciye uygun olarak gördüğüm öğrenme yöntemiyle, üzerine gidilecek şekilde bir öğretim programı oluştururum. Eğitim yöntemim, öğrenciyi zorlayarak öğretmek değil, bilakis dersi sevmeye ve öğrenmeye teşvik etmek şeklindedir.

Fatih
₺50/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Orta okul, lise öğrencilerine yönelik Tarih, Coğrafya, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilgiler dersleri verilir.

Sözlü, görsel, işitsel ve yazısal olarak dersleri muhabbetle işlerim. Dersler interaktif ve karşılıklı olarak ilerler. Ortaokul ve lise seviyesine uygun, Z kuşağı diline hakim, akılda kalıcı metotlarla dersler ilerler. Bir saatlik dersi anlatım, tartışma, farklı fikirler ortaya çıkarma suretiyle işleyerek akılda kalıcı hale getiririm.

Sultanbeyli
₺45/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

Tarih Ve Özel İlkokul Dersleri Almak isteyenlere Yardımcı Olabilirim. İlk Ders Saatleri Ücretsiz ...

Tarih anlatırken Öncelikle Soru sorarak Başlarım ve Sorduğum sorunun cevabı şart değil birebir Kitaptaki kalıplaşmış kelimelerle aynı olması, Açık Yorum bırakırım yeter ki cevap doğru olsun.

Etimesgut
₺40/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

Osmangazi üniversitesi tarih öğretmenliği mezunundan 8-9-10-11-12-mezun (tyt-ayt) siniflara tarih ve inkilap dersi verilir.

Derslerimi temelden alarak anlatırım. Kavram haritaları, kodlamalar, şemalar ve görsel materyaller kullanır, aynı zamanda kendime ait ders notlarımı da öğrenciler ile paylaşırım. Dersin sonuna doğru soru çözümü ve konu tekrarı ile işlenen dersi pekiştiririm. Kısacası öğrencilerin aklında kalacak, tarih dersini sevdirecek metotlar kullanırım.

Çankaya
₺30/saat
Ismail efe
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmeninden tarih coğrafya sosyal b. dersleri verilir ayrıca başlangıç düzey gitar eğitimide vermekteyim.

Dersi eğlenceli ve etkili kılmanın önemini bilir. Dersi eğlenceli ve etkili kılmayı etkileyen faktörleri bilir. Dersi eğlenceli işleme ilkelerini dikkate alır. Sınıf içi öğrenme sürecine uygun materyalleri seçer ve kullanır. Farklı eğitim ortamlarını kullanarak dersi daha eğlenceli ve etkili hale getirir.

Nilüfer
₺60/saat
Oğuzhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Tarih bölümü öğrenci olarak her seviye için tarih dersleri veriyorum.

Tarih derslerini öğrencilere sevdirmek öncelikli amacım. Derslerimi genellikle anlatım yöntemi ve soru-cevap yöntemini birlikte kullanarak işliyorum. Öğrencilerin derse katılımına önem veriyorum çünkü bu şekilde daha kalıcı bir öğrenme sağlandığını düşünüyorum. Yoğun bir ders havasından ziyade sohbet havasında geçen bir ders işleme yöntemi kullanıyorum.

₺40/saat
Ümran
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans tarih bölümü öğrencisinden kütahya'da lise seviyesinde tarih ve osmanlıca dersi verilmektedir.

Konuyu örnekleme yoluyla ve günlük hayattan ilişkilendirerek akılda kalıcılığını sağlamaya çalışırım.Yeni bir konuya geçişte konuya ilgiyi arttırmak için materyal kullanırım müze vb.yerlere sanal veya birebir gezi düzenleyerek görselligi ön planda tutarim ders sonunda deneme sınavı yapıp konuyla ilgili seviyeyi ölçerim ve yeni konuya geçerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Tarih öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kesinlikle alanında başarılı bir öğretmen. Ders işleyiş tarzı derse olan ilgimi arttırdı. Sıkılmadan verimli bir ders işledik. Tavsiye ederim ayrıca kendisi çok cana yakın ve güler yüzlü. Bu devirde böyle bir öğretmen bulmak zor

E
Esra, Élève
6 gün önce
Özlem
(1 görüş)

Tüm tarih derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size tarih öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Tarih dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır