Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Tarih özel dersleri

Tüm Türkiye'de 1 182 öğretmen sizi bekliyor.

tarih özel dersi seçeneklerimiz

Bahçelievler
₺35/saat
Emre
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite 3. sınıfta Öğrenciyim. İstanbul'da Tarih, Sosyal, Hayat Bilgisi Dersleri Veriyorum

Ders işlerken konu anlatımına başlamadan önce öğrencimin konuya olan hakimiyeti benim için önemlidir. Dolayısıyla konu anlatımına geçmeden önce öğrencimin konuya olan hakimiyetini görmek için önce konuya ilişkin bir ön test uygularım.

Büyükçekmece
₺80/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Doğunun ve Balkanların en güzel tarihçi ve sosyalcisinden özel dersine ne dersiniz

Kodlama sistemi ve görsellerle desteklerim . Kalem ve defter bu dersi öğrenmede en önemli iki materyal ve benimde vazgeçilmezim .

Giresun Merkez
₺30/saat
Bahadır
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilimler öğrenci sinden tüm lise üniversite sözel derslerden üst seviyede ders verilir

Derslerimi öğrenci nin seviye sine göre anlatırım örnek ler de ayni sekilde gösterilir yetiştiği çevre ve yaşam alanları baz alınır .

Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nafiye meryem
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Tarih bölümü mezunundan Tarih Sosyal bilgiler ve İnkılap Tarihi Dersi

Dersi seveceğiniz daha keyif alacağınız şekilde işlemek sizi ve beni mutlu edeceği gibi öğrenme isteğinizi artıracaktır. Dersi ciddiyetle de işleriz kaynatarakta işleriz tamamen sizden aldığım etkileşime bağlı .Tarih seviyorsanız çok güzel sevmiyorsanız daha güzel çünkü benle seveceksiniz sizi temin ederim .

₺85/saat
Mehmetcan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili Edebiyatı & Tarih Bölümü (Çap) Son Sınıf Öğrencisinden Özel Ders Verilmektedir.

Ezberci değil, anlamaya ve anlatabilmeye dayalı eğitimden yanayım. Bu mesleği seçmemde ki asıl neden; sorgulayan, eleştiren ve her daim zihni açık bireyler yetiştirebilmektir. Sözel dersleri kavrayabilmenin en temel yolu, kitap okumak ve ana dilin (konuştuğumuz dilin) tüm gereklerine, hassasiyetine hakim olabilmektir.

Küçükçekmece
₺50/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisinden ortaokul ve lise için alan dersleri ( edebiyat /tarih/türkçe/coğrafya)

Derslerin önceden belirlenmiş kuralları yoktur. Kuralları beraber belirleriz. Fakat her işte olduğu gibi burada da disiplini ve istek çok önemli. Disiplini elden bırakmadan, yaptığımız işi aksatmadan azimle devam edersek hedeflerimize, güzel günlere ulaşabiliriz. Unutmayalım ki taşı delecek olan suyun hızı değil sürekliliğidir...

Yahşihan
₺30/saat
Görkem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tarih ve Sosyoloji öğrencisinden, Üniverste, Kpss vb. Sınavlar için Tarih dersleri. Kırıkkale

Sorularla öğrenmek metodu, bana göre çok yararlı, ayrıca öğrencinin konuyu hazımsaması için hocanın söylediklerini yazmakla uğraşmak yerine o'na odaklanması gerekir. Ben sürekli bir çok daldan tüm önemli bilgileri tekrarlayarak, gerçek manada öğrenmesini sağlarım.

Çankaya
₺60/saat
Eren
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Çift Anadal Mezunu (Coğrafya ve İletişim) Coğrafya Öğretmeninden Coğrafya Dersleri

-Derslerimi öğrencinin sıkılmasına imkan vermeksizin eğlenceli ve etkili bir şekilde işlerim. Ayrıca anlatımımda bol bol görsel ögeler kullanarak öğrencilerin görsel hafızasında daha kalıcı olmasını sağlarım. -Derslerim özellikle lise düzeyindeki öğrencilere yönelik olmakla birlikte ortaokul seviyesinde sosyal bilgiler dersinde sorun yaşayan öğrencilere yönelik.

Osmangazi
₺50/saat
Ayşe
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğrencisinden Bursa'da bireysel veya grup Tarih ve Sosyal Bilgiler Dersleri Verilir

Derslerde verilen ödevler yerine getirilmelidir. Tarihi ezber olarak öğrenmenin dışında eğlenceli hale getirmek amacımdır. Temel hedef Tarihi sevdirmektir. Ders öncesi işlenecek konu ile ilgili kavram bilgisi verilir. Daha sonra neden-sonuç ilişkisi ile bilgi verilir. Öğrenci konu sonunda test çözer eksik kalınan noktalar tekrar edilir.

Çerkezköy
₺50/saat
Erdem
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzman öğretmenden tarih ve coğrafya dersi verilir. Lgs, ayt tyt den korkma onlar korksun...

Ezberden ziyade akılda kalıcı hafıza teknikleri, hikayeler vb gibi eğitim metodlarıyla testlerle donatılmış akrostij çalışmaları askı yöntemleri ile keyifli ders saatleri öğrencileri bekliyor.

Sarıyer
₺55/saat
Tolga
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ingilizce Tarih bölümü lisans öğrencisinden tarih ve sosyal bilimler dersi

Derslerimi işlerken ilk önceliğim öğrencilerimin eksik oldukları konuları saptamak ve bu konular üzerinden örneklerle devam ederim. Haftalık ödev ve çalışma takibi yapar öğrencilerimin konuyu tam olarak algılamadan bırakmam. Ders saatlerimi genellikle eğlenirken öğrenme düşüncesinde ilerletir ve konuları hikayeleştirerek çocukların akıllarında kalmasını sağlarım.

Akyazı
₺40/saat
Osman
İlk ders ücretsiz!
Etimesgut
₺55/saat
Ismail
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde tüm dersler, sınava hazırlık, derslere yardımcı, bireysel veya grup, sınıf ortamında

Derslerimde öncelikle öğrencinin bireysel gelişmişliklerine bakarak takviye edilmesi gereken konu ve kazanımları öğrencime kazandırırım. Bununla beraber ders sonlarında ve dersten ayrı yaptığım ölçme uygulamaları ile derslerimizin ilerleyişi ile alakalı sağlıklı bir geri dönüt yaparım.

₺50/saat
Serdar
İlk ders ücretsiz!

İzmir bornova tarih ve Arkeoloji Yüksek lisans mezundan ders Dünya ve Türkiye tarihi

Önce bilgi aktarımı sonra yol gösterme ve öğrencinin çalışmasıyla karşılıklı sorular ve deneyim test süreci olarak öğrenci odaklı bilgiye ulaşma çabası ilk tercihimdir. Ortaokul ve lise öğrencileri öncelikli tercihimdir. karşılıklı soru cevap ve konunun özüne inerek anlayabilecekleri örneklemelerle konun anlaşması sağlanır.

Kabaoğlu Köyü/İzmit
₺35/saat
Gözde
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli universitesi tarih 3.sinif ogrencisinden tarih inkilap sosyal bilgiler dersinden hem konu anlatim hem soru cozumunde kendime guveniyorum bu alanda ders vermek istiyorum ilgilenenlerin iletisim

Konu anlatimi gerceklesir sonra konuyla alakali test sonra ogrencinin eksik oldugu konulari tekrarlama sonra genel soru cozumu eve odev verilir

Nazilli
₺70/saat
Uğur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 yillik sosyal bilgiler öğretmeninden sosyal bilgiler,inkilap tarihi,coğrafya üniversite kpss tarih

DERSLERİMDE DAHA ÇOK ÖZELLİKLE SINAV GRUPLARI İÇİN ÖĞRENCİMİ SINAVA YÖNELİK HAZIRLARIM DAHA ÇOK PÜF NOKTALARDA DAHA ÇOK SORU ÇIKAN BÖLÜMLERE YÖNLENDİRİRİM .NOT TUTMAK VE SIK TEKRAR EN ÖNEMLİ ETKENDİR ÖZELLİKLE TARİHTE BU YÜZDEN DÜZENLİ TUTULAN BİR DEFTER İLE BİR SOHBET HAVASINDA DERSLERİM İŞLERİM SIKILMADAN YORULMADAN DİNLEME İMKANINA SAHİP OLURSUNUZ.

₺10/saat
Betül
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğretmeni, sınav müfredatları hakında deneyimli.. Sosyal Bilgiler, Osmanlı Türkçesi dersleri verilir..

Öncelikli olarak öğrencilerin ilgi, istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir ders planı yapmaktayım. Derse geçiş aşamasında dikkat çekme, hedeften haberdar etme gibi yöntemleri uygulayıp son olarak 1 saatlilk dersin sonunda neler öğreneceğini, edindiği bilgilerin günlük hayatında ve sınavlarıda nasıl kullanılacağına yönelik bilgiler..

Ankara
₺30/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden Kpssye yönelik Türkçe - Tarih - Coğrafya ve Vatandaşlık dersleri. Kaçırmayın!

Ezberci olmayan, konuların püf noktalarına değinerek, bol tekrar ve bol soru çözümü ile derslerimi işlerim. Titizlikle hazırlanan bir ders planı ile istenilen aşamaya geliriz.

Sivas
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT ve YKS Sınavları için profesyonel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmeti. Birlikte Kazanalım! - Sivas

Branşım gereği güncellenen sınav sistemlerini en ince detaylarına kadar bilmek zorundayım. Bu nedenle kendimi sürekli güncel tutmaktayım, sektörde çıkan en önemli gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip ederek öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde onlara en iyi şekilde destek olmayı hedeflemekteyim.

Etimesgut
₺60/saat
Ihsan
İlk ders ücretsiz!

Etimesgut'ta tecrübeli tarih ve sosyal bilgiler öğretmeninden tüm sınav ve dersler için özel dersler

Dersleri dilerseniz benim evimde dilerseniz de sizin için uygun olan mekanda işleyebiliriz. Liselere Hazırlık grubundan Üniversiteye Hazırlık ve KPSS grubu öğrencilerine yönelik sınav çalışmaları ve ara sınıf öğrencileri içinde okula destek dersleri vermekteyim. Tercih edilen gruba göre dersler öğrencinin de aktif katılımı ile yapılmaktadır.

₺100/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

22 yıllık deneyimle,Tarih derslerinde pratik, etkileyici, başarı odaklı derslere siz de katılabilirsiniz .

22 yıllık tecrübelerime dayanarak, aktif, sade, eğlenceli, dinamik, verimli, öğretim oranı yüksek bir sistem geliştirdim. Bu sistemle yardımcı olduğum öğrencilerimin de onayı ile sistemimin doğru sonuca ulaştırdığını düşünüyorum.

Bayrampaşa
₺40/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Öğretmenden Her Yaş Grubu Öğrencilere Anahtar Kelimelerle Özel Ders. Sıkılmak,bunalmak ve anlamamak yok.!

Ders işlemek, size meraklı gözlerle bakan insanlara konuları anlatmak bence bir sanat. O halde sınıf içerisinde bulunan herşey bu sanatın parçası. Öğretmenin tek başına 40 dk. boyunca sadece anlatması eskide kalan davranışcı kurama ait. Ben çağdaş kuramlara önem veren yapılandırmacı bir öğretmenim.

İnegöl
₺45/saat
Derya
İlk ders ücretsiz!

Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünü iyi bir derece ve transkript ile bitirdim. 4 yıl boyunca pedogojik formasyon aldığım için bireysel ve grup konu ders

Öncelikle öğrencimi tanımaya çalışırım. Öğrencimle birlikte öğrenme yöntem ve tekniklerini belirlerim. Pedogojik formasyon bilgim doğrultusunda öğrencinin hazırbulunuşluk düzeyine göre en iyi öğrenme ortamını oluşturabilmesine yardımcı olurum. Ona en iyi şekilde, nasıl öğretebilirim bunu planlarım. Bireysel ve grup halinde öğrenme sunumları hazırlarım.

Erzurum
₺70/saat
Zehra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

23 yıllık dershane tecrübeli deneyimli bir öğretmenden ders almak isteyenler burada buluşalım

Öncelikle öğrencimin anlama ve başarı durumunu anlayarak işe başlarım.Bu konuda eğitim koçluğu sertifikası olan bir öğretmenim.Sınava hazırlık veya okul takviyeye göre derslerimin anlatımını yaparım. Ödevlendiririm. Takiplerini yaparım.Başarı sağlaması için motivasyon yaparım.Yılların tecrübesini sizlerle paylaşmaya hazırım.

Pendik
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Fark Yaratan Öğretmenden Özel Öğretim Yöntemleri ile Özel Ders, Sınavlara Hazırlık, Eğitim Danışmanlığı

Derslerimde işleyeceğim konuyu göz önünde bulunarak öğretim yöntem ve tekniklerini seçip buna uygun stratejiler izliyorum. Her konu bitiminin ardından test,boşluk doldurma gibi etkinlikler gerçekleştirerek öğrencimin eğlenerek öğrenmesini sağlıyorum. Farkı her dakika hissedeceksiniz.

Nilüfer
₺60/saat
Abdurrahman
İlk ders ücretsiz!

7 yıl deneyimli aktif çalışan sosyal bilgiler öğretmeninden tarih, coğrafya, inkılap tarihi dersleri.

Derslerimi genelde günümüz olayları veya yakın tarih olayları ile ilişkilendiririm. Çoğunlukla esprili geçer, öğrencilerim de öyle olduğunu söylerler. Çoğunlukla sıkılmazlar ve gülmeli eğlenmeli olur. Sosyal medyayı ve bilgisayar oyunlarını çok takip eden bir öğretmen olduğum için genç jenerasyonla iletişimim de gayet iyidir.

₺45/saat
Ferdi
İlk ders ücretsiz!

Tarih öğretmeninden dolu dolu ve zevkli bir tarih eğitimi için bana ulaşın.

genel olarak başlamadan önce konuya yorumlayıcı bir düşünme kazandırırım. önceki konu başlıklarını hatırlatıp bununla ilgili yorum ve değerlendirme şeklinde hatırlanmasını sağlarım. öğrencimin öğrenme hızına ve tarihe bakışına göre bir program hazırlamayı tercih ediyorum.

Kahramanmaraş
₺30/saat
Fatma
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim, üniversite sınavına yönelik ders veriyorum.

Öncelikle öğrencinin eksik noktalarını ve öğrenciye uygun en iyi öğrenme yöntemini belirlerim. Daha sonra bu eksik yönlerin, öğrenciye uygun olarak gördüğüm öğrenme yöntemiyle, üzerine gidilecek şekilde bir öğretim programı oluştururum. Eğitim yöntemim, öğrenciyi zorlayarak öğretmek değil, bilakis dersi sevmeye ve öğrenmeye teşvik etmek şeklindedir.

Fatih
₺50/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Orta okul, lise öğrencilerine yönelik Tarih, Coğrafya, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilgiler dersleri verilir.

Sözlü, görsel, işitsel ve yazısal olarak dersleri muhabbetle işlerim. Dersler interaktif ve karşılıklı olarak ilerler. Ortaokul ve lise seviyesine uygun, Z kuşağı diline hakim, akılda kalıcı metotlarla dersler ilerler. Bir saatlik dersi anlatım, tartışma, farklı fikirler ortaya çıkarma suretiyle işleyerek akılda kalıcı hale getiririm.

Sultanbeyli
₺45/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

Tarih Ve Özel İlkokul Dersleri Almak isteyenlere Yardımcı Olabilirim. İlk Ders Saatleri Ücretsiz ...

Tarih anlatırken Öncelikle Soru sorarak Başlarım ve Sorduğum sorunun cevabı şart değil birebir Kitaptaki kalıplaşmış kelimelerle aynı olması, Açık Yorum bırakırım yeter ki cevap doğru olsun.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Tarih öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kesinlikle alanında başarılı bir öğretmen. Ders işleyiş tarzı derse olan ilgimi arttırdı. Sıkılmadan verimli bir ders işledik. Tavsiye ederim ayrıca kendisi çok cana yakın ve güler yüzlü. Bu devirde böyle bir öğretmen bulmak zor

E
Esra, Élève
2 ay önce
Özlem
(1 görüş)

Tarih dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır