Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Tarih özel dersleri

Tüm Türkiye'de 130 öğretmen sizi bekliyor.

tarih özel dersi seçeneklerimiz

₺61/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

17 yıllık öğretmenden her seviyede öğrenciye birebir veya grup olarak tarih c

önce öğrencinin seviyesini tesbit ederim.sonra ne seviyede ve ne kadar bilgi alabileceğini tesbit ederim ve dersimi ona göre anlatırım.önce konuyu anlatırım sonra öğrenciye konu ile ilgili sorular sorarak anlayıp anlamadığığını tesbit ederim.sonra gerekirse konuyu tekrar anlatırım .

Eyüp
₺60/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Okul derslerine destek eğitimi, tarihi sıkıcı bir ders olmaktan çıkaracak bir öğretmen

Tarih derslerini materyallerle ve örneklerle anlatan bir eğitimciyim. Bütün derslerde akılda bırakacak yöntemlerle dersleri vermekteyim. Derslerim ortaokul, lise hazırlık, lise ve üniversiteye hazırlık gruplarına yöneliktir. 1 ders saatinin ilk 10 dk. sı geçmiş dersin tekrarı ve sonrası günün konusu örnek olaylar ve sorularla desteklenir.

₺60/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmeninden Ortaokul Ve Lise seviyesine uygun Tarih ve Coğrafya dersleri

Derslerimi işlerken dikkat ettiğim birçok nokta var. Ancak bunların başında siz öğrencilerimin ilgi istek ve taleplerinin derslerin nasıl işleneceği konusunda en önemli faktörü oluşturduğunu söyleyebilirim. Buradaki amacım; "Bant kaydı gibi bu dersimizde bu konuyu işleyeceğiz diye başlayıp...

Seyhan
₺40/saat
Izzet
İlk ders ücretsiz!

Türkçe ve Sosyal Bilgiler Öğretmeninden İlkokul ,Orta Okul , Lise Öğrencilerine Okula Yardımci ve Sinavlara Hazırlık İçin ; Türkçe , Sosyal Bilgiler , Tarih , Coğrafya ,İnklap , Hayat Bilgisi Özel De

Ders işleme yöntemimi öğrencilerin ilgi , istek ve ihtiyaçlarına göre belirlerim . Öğrenci bir konuyu en iyi şekilde nasıl öğreniyorsa öyle bir yöntem seçilir .( Ör; Yazılı ,resimli , anlatım , soru üzeinden vb.) gibi . Derslerim ilkokul , orta okul ve sinava hazırlanan lise öğrencileri için .

Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nafiye meryem
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Tarih bölümü mezunundan Tarih Sosyal bilgiler ve İnkılap Tarihi Dersi

Dersi seveceğiniz daha keyif alacağınız şekilde işlemek sizi ve beni mutlu edeceği gibi öğrenme isteğinizi artıracaktır. Dersi ciddiyetle de işleriz kaynatarakta işleriz tamamen sizden aldığım etkileşime bağlı .Tarih seviyorsanız çok güzel sevmiyorsanız daha güzel çünkü benle seveceksiniz sizi temin ederim .

Kağıthane
₺45/saat
Kemal
İlk ders ücretsiz!
Kütahya Merkez
₺50/saat
H. tanju
İlk ders ücretsiz!

Alanlarında 25 yıllık deneyimli öğretmenden öğrenme kavrama garantili tam başarı özel ders

çıkabilecek soru endeksli sıkmadan keyifli espirili.ortakul lise ve kpss genel kültür,öabt tarih öğretmenliği ,sosyal bilgiler öğretmenliği .dolu ,keyifli ,öğretici.derslerimde tahta kullanırım.çünkü sosyal bilimde olsa okuduğunu unutursun gördüğünü asla.bu nedenle eğitim ve öğretim materyallerine önem veririm.birlikte başaracağız.

₺45/saat
Esen beste
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü son sınıf öğrencisinden özel ders

Tarih alanında çalışırken olayların bütünlüğü kuralını dikkate alarak önce öğrencinin temeline bakarım. Daha sonra gerekli altyapıyı verip ilerlerim. Derslerimiz sıkıcı bir şekilde siyasal tarihten ibaret olmamakla birlikte öğrencinin ait olduğu yaş grubuna bağlı olarak etkinliklerle geçer.

Sultangazi
₺50/saat
Eyup
İlk ders ücretsiz!

Tarih Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler bölümleri mezunuyum.Yüksek lisans için başvuru aşamasındayım.Sayısız sertifikam mevcuttur.

Tarih Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum.Sosyal bilgilerde bilgi düzeyim üst seviyedir.Öğretmenlik eğitimim devam etmektedir. Tarih Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum.Sosyal bilgilerde bilgi düzeyim üst seviyedir.Öğretmenlik eğitimim devam etmektedir. Tarih Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum.Sosyal bilgilerde bilgi düzeyim üst seviyedir.

Keçiören
₺55/saat
Tuna
İlk ders ücretsiz!

Alaninda uzman kolej öğretmeninden teog,tyt-ayt,kpss tarih dersleri verilir.ayrica ortaokul ve lise öğrencilerine okula destek ders verilir.

Dersleri genelde öğrencilerimle sohbet havasında işlerim.Moda mod kalıplaşmış dersler dışında bir ders işleyişi her öğrencimle hedeflemekteyim.Tabii ki öğrencinin enerjisi de bunun için önemli.. Öğrenmenin ve başarılı olmanın en temel noktası ilginin uyanması. Karşılıklı sevgi,saygı öğrenciyle iyi bir iletişim kurulması başarıyı getirecektir.

Tuzla
₺50/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğretmeninden birebir ders imkanı ve eğitim planlaması (kpss, tyt-ayt, okul sınavlarına hazırlık)

Derslerime ilk olarak öğrencimin eksik yönlerini belirleyerek başlarım. Önce tanı sonra tedavi ; ) Her ders önceki işlenen konuları kısaca bir tekrar ederim. Bizde tekrar önemli. Haritalarla ve görsellerle zenginleştirilmiş görsel hafızamızı canlandıracak tarzda ders işlerim. Teknolojiyi kullanmak gerek.

Bağcılar
₺55/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Yeni mezun Tarih öğretmeninden Istanbul avrupa yakasinda ortaokul ve lise ogrencilerine ders

Ilk Once ogrencinin hazirbulunuslugunu kontrol ederim, olaylari ilginc hilayeler ile pekistiririm tekrar ile soru cevap yapip soruyu bildiginde odullendirebilirim,gudulenmesini saglarim.. anlamadigi yerleri tekrar anlatirim onemli konularda not aldiririm her seyi yazdirarak ogrenciyi asla sıkmam..

₺75/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli ve Yüksek Lisans Mezunu Öğretmenden Başarı odaklı, Sistemsel ve Sınavlara yönelik Tarih Dersi

Dersleri akılda kalıcı yöntemlerle ve eğlenceli bir şekilde işlerim, Adım adım ve tüm soruları yanıtlayarak ilerleme yöntemi üzerinden öğrencinin aklında bir soru işareti bırakmadan dersleri anlatmaktayım. Ayrıca öğrencileri doğru kaynaklara yönlendirerek ve dengeli ödevler vererek öğrenmelerini pekiştirmesini sağlarım.

Kepez
₺50/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

10 Yıllık Tecrübeden Her Seviyede Tarih Dersi.Tarih Alanındaki Tüm Ön Yargılarınızı Kıracağınızdan Emin Olun.

Benim anlattığım ders öğrencilerin genellikle en fazla önyargıyla yaklaştığı branşlardan birisidir. Bu sebeple önceliğim öğrencinin bu derse karşı kafasında peşin hükümleri kaldırıp bu alanda başarılı olabileceğine inanmasını sağlamaktır. Tüm hayatımda insanların yaşamında olumlu izler bırakma idealine sahip oldum.

Nevşehir Merkez
₺40/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Tarih alanında zorlanan, tarihi okuduğu halde aklını veremeyen, sınavlar için zaruri çalışmak zorunda olan öğrencilerim için hazırım.

Öncelikle öğrenci dikkati ve motivasyonu mühim. Hele ki tarih gibi bir konuda öğrenci her an sıkılmaya meyillenebilir. Ondan dolayısıyla öğrencisi sıkmayan ağır olmayan ama sınavlarında ve derslerinde her zaman yoldaşlık edecek bir eğlenceli anlatıma sahip olmak gerekir. Asla monotonlaşmam.

₺70/saat
Aygül
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Tarih bölümü mezunundan İstanbul' da ortaokul ve lise seviyesinde Tarih ,Sosyal Bilgiler ve Sosyoloji dersleri

Derslerim Ortaokul, Lise seviyesinde olan öğrencilere yöneliktir. Öğrenci merkezli bir eğitim anlayışım var. Öncelikle öğrencimin öğrenme stratejisini keşfedene kadar ön bilgiyi sunarım. Daha sonra öğrencimin öğrenme stratejisine yönelik yöntem geliştirip interaktif bir şekilde özellikle sorgulama,yorumlama, düşünme odaklı bir ders dilimi geçirmek hedefim.

Başakşehir
₺200/saat
Lütfiye
İlk ders ücretsiz!

Sözel derslerden artık korkma! Tarih ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni ( Lütfiye Kızılışık )

Lise kademesi öğretmeni olduğum için genellikle konularımı sınav odaklı baz alıyorum. Fakat ders işleyişim öğrencimin karakterine ve bulunduğu eğitim düzeyine göre şekillenir.

Pamukkale
₺40/saat
Tuna
İlk ders ücretsiz!

Paü Tarih bölümü mezunundan ortaöğretim ve lise Tarih, sosyal bilgiler ve İnkılap tarihi dersleri

Derslerde öğretim tekniğim Tarihin bir ezber niteliğinde değil, hikayeci bir yaklaşımında olması gerektiğini savunuyorum. Bu yüzden anlattığım konuyu dönem hikayeleriyle süsleyerek sunmayı seviyorum. Tarih sadece sayılarla alakalı değil, dikkatli incelendiğinde yaşantımızı iyileştiren bir unsurdur. Derslerim ortaöğretim ve lise düzeyindeki öğrenciler içindir.

Odunpazarı
₺55/saat
Şeydanur
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilgiler öğretmeninden ilkokul ortaokul seviyesinde sosyal bilgiler lise seviyesinde tarih ve coğrafya dersi

DERSLER İÇİN İLK OLARAK HER ÜNİTE İÇİN FARKLI KAYNAKLARDAN DERS NOTU HAZIRLARIM. HAZIRLADIĞIM NOTLARI İLK OLARAK ÖĞRENCİYE GEREK GÖRÜLEN HIZDA ANLATIMI YAPARIM. ÜNİTE BİTİMİNDE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER ( BULMACA, BOŞLUK DOLDURMA, DOĞRU YANLIŞ, YAPILANDIRILMIŞ AĞAÇ,..

₺35/saat
Betülay
İlk ders ücretsiz!

Gazi Eğitim Tarih Öğretmenliği Mezunundan Sosyal Bilgiler ve Tarih Dersleri Okula Yardımcı

Her konu öncesi öğrencinin konu hakkındaki bilgilerini sınarım. Öğrencinin durumuna göre dersi anlatırım. Ezberci yöntemden ziyade olayların nedenlerini anlaması için çalışırım. Böylece daha kalıcı bir öğrenme sağlamış oluruz.

Malkara
₺55/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Tarihçi ve Tarih Öğretmeninden KPSS ve YKS-TYT, YKS-AYT Sınavları İçin Tarih Dersleri

Üniversite ve memuriyet sınavlarına girecek adaylar için tarih dersi vermenin yanında tarihin aynı zamanda bir bütün olarak ''anlatılması'' taraftarıyım.Bir diğer önemli husus yine sınavlara girecek adaylar için tarihin bilineninin yanı sıra bilinmeyenini es geçmemektir.

₺175/saat
Anıl
İlk ders ücretsiz!

Tarih lise grubu okula yardımcı ve tyt,ayt sınavlarına hazırlık alanlarında özel ya da grup dersleri.

derslerimde yöntem olarak öğrenci merkezli ve sokrat metodunu tercih ediyorum

₺75/saat
Gülçin
İlk ders ücretsiz!

Tarih dersine karşı önyargılarımızı yıkıyoruz :) Ezberci eğitim değil, konunun mantığını kavramaya yönelik öğretim felsefesini savunan bir anlayışla, severek öğreniyoruz..

Tarih dersine karşı genel bir önyargı bulunmakta, çünkü öğrenciler kitabı açıp, önemli yerlerin altını çizip, kelime kelime ezberlemeye çalışıyorlar ve ezberlediklerini hemen unutuyorlar.

Tepebaşı
₺55/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğretmeniyim Eskişehirde orta okul -lise - üniversite öğrencilerine özel ders verebilirim.

Dersten önce hazırlık yaparım. Yeni müfredatları takip ederim. Ona göre öğrenciye konu anlatımı için not yazarım ve çıktısını alıp öğrenciye de veririm. Her ünite sonunda bir değerlendirme testi yaparım. Her ders öncesinde ve sonrasında tekrar yaparım. Her ders sonunda öğrenciye test hazırlar ve ödev veririm.

₺55/saat
Sümeyra
İlk ders ücretsiz!

Geçmişini bilmeyen geleceğini bilemez! benimle tarih yazmaya ne dersin? şu bir gerçek ki tarih dersinden korkariz çünkü ezber yapmak gerekiyor diye düşünürüz ama en büyük yanliş tarih ezber yapilmaz.

öncelikle tarih sürekli devam eden ve değişebilen bir şeydir. Bu yüzden bilgilerinin sürekli güncel tutman gerekir. ders işleyişim ile şunu söyleyebilirim aslında bu konu da beni yönlendirecek öğrencidir. çünkü onun öğrenme şekline göre ben ders verebilirim dersimin sıkıcı bir hal almasını istemem.

Muratpaşa
₺50/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli, farklı anlatım tarzı, ve ikna gücü ile alanında yetkin tarih öğretmeninden YKS -YGS- LYS dersleri.

Sosyal bilimlerde öğrencinin ihtiyacı olan temel şey bilginin kalıcılığını sağlamaktır. Farklı üslubum ve yaklaşım tarzım ile öğrencinin dikkatini ve ilgisini çekerek bilgiyi kalıcılaştırmak etkili öğretim yöntemimdir. Ayrıca soru çözümlerinde sorunun cevabını daha farklı açıklayabilme yöntemim de öğrencinin işini kolaylaştıracaktır.

Bandırma
₺40/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden tarih ve atatürk ilke ve inkılap tarihi dersleri. İlkokul, ortaokul, lise seviyesinde.

Ders işlemeden önce ben ders çalışırım ki karşımdakine aktaracağım bilgilerde bir eksik veya bir yanlışlık olmasın daha sonra ders işledikten sonra konu testleri ile öğrencinin dersi pekiştirmesini sağlarım.

Sincan
₺75/saat
Cihan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisinden ortaokul ve lise öğrencilerine Tarih dersleri verilir.

Çeşitli kaynaklardan olan birikimimi öğrenci seviyesine göre ayarlayarak anlatır, ders sırasında görsel içerik, işitsel içerik ve dikkat çekici unsurlar kullanmaya çalışırım.

₺80/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Tarih öğretmeninden; Ankara'da ilk okul ve lise düzeyinde tarih , sosyalbilgiler , coğrafya dersleri anlatılır , ödevlere yardım yapılır.

Şekil çizerek öğrencinin görsel hafızasındanda yararlanırm böylelikle Öğrenci hem dinler hem izler böylelikle daha kalıcı bi ders yakalarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm tarih derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size tarih öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Tarih dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır