Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Sosyoloji özel dersleri

Tüm Türkiye'de 88 öğretmen sizi bekliyor.

sosyoloji özel dersi seçeneklerimiz

₺100/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Özel Öğretmenden Tüm Seviyelerden ve Yaşlardan Öğrencilere Felsefe ve Düşünme Dersleri

Ders anlatırken benim için en önemli olan konu öncelikle ders verdiğim öğrencidir. Her bir insanın kendine özgü yetenekleri ve beyin tarzları olduğu için, her öğrencimle empati kurup onları anlamaya ve analiz etmeye özen gösteririm. Öğrencimin en rahat anlayacağı yöntemi belirleyip onu uygularım.

Beyoğlu
₺75/saat
Selenay
İlk ders ücretsiz!

İngilizce+ Türkçe Politika'ya Giriş (Introduction to Politics), özel ders takviyesi, ödev+paper

Üniversite öğrencileriyle birebir ya da toplu ders, Dersin syllabus'ı üzerinden öğrenciyle birlikte problemli haftalardaki okumaları çözümlemelerle, Karıştırılan konseptlerin nasıl birbirinden ayırt edilebileceği üzerine detaylı anlatımla, Yönetim biçimleri/organları, oy sistemlerini ayırt edebilmeye yönelik methodlarla soru-cevap üzerine ders işliyorum.

Sivas
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT ve YKS Sınavları için profesyonel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmeti. Birlikte Kazanalım! - Sivas

Branşım gereği güncellenen sınav sistemlerini en ince detaylarına kadar bilmek zorundayım. Bu nedenle kendimi sürekli güncel tutmaktayım, sektörde çıkan en önemli gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip ederek öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde onlara en iyi şekilde destek olmayı hedeflemekteyim.

Ataşehir
₺70/saat
Haktan
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden Sosyoloji ve Felsefe çift Anadal öğrencisinden ders

Derslerim lise ve ilkokul öğrencilerine yönelik Sosyal Bilimlerin(sosyoloji,tarih,felsefe,coğrafya) yanında temel Türkçe/Edebiyat ve İngilizce konularında anlatım ve pratikle öğrencinin gelişimi odaklı bir öğretim sürecini benimsemekteyim.

₺60/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans psikoloji öğrencisi ve 4 yıllık deneyimi olan felsefe grubu öğretmeninden özel ders verilir.

Edindiğim düstur, hazır bilgileri vermektense kendinde var olan bilgilerinin farkındalığını oluşturup, kendilerinin keşfetmesini sağlamak. Dersleri işleyiş metodum, daha önceki öğrenilen bilginin anımsatılmasına yardımcı olup ve üzerine ekleyerek işlenmesine aracı olmak.

Karşıyaka
₺30/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi felsefe bölümü öğrencisinden, felsefe, sosyoloji ve kültür sanat dersleri.

Dersleri, öğrencilerin eksik hissettikleri konularla başlatıp konuyu anlamaları açısından genel bir çerçeve çizerim. Daha sonra eksik kaldığı o konuya destek olabilecek nitelikte yeni dersler ve yeni okumalar yaptırırım. Derslerim lise ve üniversite öğrencilerine yönelik.

Şişli
₺50/saat
Alen
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencilerine tarih, coğrafya, felsefe ve sosyoloji dersleri verilir. Tyt Ayt odaklı ders programı.

Dersler günlük hayatla bağlantılı bir şekilde gider ve öğrencinin isteği üzerine ders şekillenir. Öğrencinin anlamadığı yerde durulur anladıktan sonra konuya devam ederim. Öğrenciyi sıkmadan işlenilen ders anlatılır. Dersi genel olarak öğrenci yönetir öğrenci nasıl bir ortam isterse o ortama göre ders işlenilir.

₺50/saat
Akın
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sakarya üniversitesi son sınıf tarih öğrencisiyim lise,ilkokul ve orta okul düzeyinde ki kişilere sosyal bilimlerde yardımcı olabilirim

Ders işleme yöntemim beyinde kalıcı bir şekilde anlatarak o anı gözünüzde canlandırıp asla unutmamanızı sağlamaktır takviye olarakta bilirli kaynaklardan test çözümü yapmaktır

₺120/saat
Şebnem
İlk ders ücretsiz!

Aile Danışmanı Psikolog-Yazar'dan Bursa'da Lise ve Üniversite Seviyesinde Psikoloji, Biyoloji ve Sosyoloji Dersleri

Derslerimi görsel materyallerle dikkat çekici hale getiririm. Teorik kalan konularda örneklemeler ile öğrencinin algılamasına yardımcı olurum. Hem lise hem de üniversite öğrencilerine yönelik hazırlığım mevcuttur. 1 ders saatine başlarken, konuyla ilgili özet bilgi veririm. Her başlıkta ayrı görsel ve örnek sunarım.

Çatalca
₺100/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

3. bölge, teog - lgs inkilap tarihi şampiyonundan on numara beş yildiz dersler

BEN SINAV MERKEZLİ ÇALIŞIRIM. HANGİ SINAVA GİRECEKSİN? COĞRAFYA , TARİH VE İNKILAP TARİHİ DERSLERİ İÇİN YAZILI VE GENEL SINAVLARDA BAŞARIYI YAKALAMAK ÇOK ZOR DEĞİL. TAKTİK: AZ KONU ÇOK SORU, NE KADAR YANLIŞ CEVAP OLURSA O KADAR BAŞARI GELECEKTİR.

Zeytinburnu
₺45/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Yeni sosyoloji mezunu sosyoloğun, öğrencilere ve öğrenmek isteyen herkese sunduğu felsefi, psikolojik ve sosyolojik dersleri

Derslerimi müfredata uygun bir şekilde işlerim. Ders genel olarak Orta öğretim düzeyine hitap etse de felsefe, psikoloji ve sosyolojiye merakı olanları da kapsıyor. Derslerde Sunuş yoluyla öğretim yöntemini kullanırım. Teknik olarak soru- cevap metoduyla öğrencilerin aktif olarak fikir yürütmelerini sağlarım.

Kepez
₺50/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji mezunundan Antalya'da sosyoloji,felsefe,psikoloji dersleri verilmekte ayrıca eğitim danışmalığı da yapılmaktadır.

Derslerimin ilk 20 dakikasını kısa bir özet şeklinde geçer , kalan vakti değişik kaynaklardan test soruları çözerek en son 10 dakika da sadece konuşarak neler yapılması gerektiğinden , çalışma da yaşadığı sıkıntılardan,netleri artırmak için hangi yollara başvurulması gerektiğinden vs. konuşarak dersi bitiririm.

Burdur Merkez
₺42/saat
Damla dilan
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilimler dersleri ve rehberlik dersleri bütün öğrenci gruplarına ve bireysel olarak

gerek müfredat gerekse sizin eksiklerinizi ve sorunlarınızı gidererek test yaparak slayt hazırlayarak soru çözerek bireysel çalışma programların hazırlayarak sınava dönük gerek motivasyon gerek hazırlık yaparak ders programlarına göre notlar çıkararak ve bunları paylaşarak kişisel programlara uygun yayınlar bularak ,yönlendirme yaparak ve destekleme yaparak çalış

Çanakkale Merkez
₺35/saat
Göktuğ
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sosyoloji Son Sınıf Öğrencisinden Lise Düzeyinde Felsefe Dersleri

Akılda kalacak sorular sorup ilgiyi ders üzerine çekerim. Zira bir dersi öğrenmek için önce ilgi çekmek gerektiğini düşünüyorum. Felsefe ezberden çok düşünme üzerine bir derstir. Önce düşünmeyi öğrenip sonra hazırlanan sorular üzerinde akıcı bir şekilde eğlenerek ders anlatmayı hedefliyorum.

Kadıköy
₺50/saat
Şevval
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu Öğretmeninden İstanbul'da Felsefe Sosyoloji Psikoloji Mantık Etik ve Mitoloji dersleri

Üniversite sınavı çalışmalarımızı sınava yönelik yapıyoruz. Ayrıca Felsefe alanında çeşitli kitap,makale ve tez okumaları yapıyoruz. Tez çalışmalarını konularına uygun olarak bir okuma listesi hazırlıyoruz. Bu bilgiler ışığında analizler yapıp tarih,mitoloji,sanat,siyaset hakında da araştırmalar yapıyoruz. Derslerime uygun olarak filmler de izliyoruz.

Manavgat
₺100/saat
Nazan
İlk ders ücretsiz!

Odtü mezunundan ingilizce, (felsefe grubu) felsefe,mantık,sosyoloji,psikoloji,eğitim bilimleri,davranış bilimleri ve dersleri verilir

Öğretim yöntem ve tekniklerini öğrencinin seviyesine ve öğrenmesi gereken bilgileri nerede kullanacağına göre belirlerim.Her yaş grubundan öğrencim var.Bu yüzden öğretimde bireysel farklılıklara ve kişisel öğrenme stiline dikkat ederim.Öğrenciyi tanımak açısından ilk ders benim için çok önemlidir.

Çanakkale Merkez
₺50/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli tarih öğretmeninden bilgi ve başarı odaklı zevkli tarih anlatımı , ayrıca sosyoloji mezunuyum ve eğitim danışmanıyım. Özel eğitim ve farkındalık üstüne kursa katıldım.

Derslerimi bireysel ihtiyaca ve anlama durumuna göre işlerim . Her öğrencinin anlama şekli başkadır . Ancak sohbet diyaloğu şeklinde zevkli bir şekilde işleme taraftarıyım. Tarihe ezber gözüyle bakılan algıyı yıkmak isterim. Tabi özet şeklinde de olsa yazdırma taraftarıyım. Yazmanın dinlemekten beş kat etkili olduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Sultangazi
₺50/saat
Eyup
İlk ders ücretsiz!

Tarih Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler bölümleri mezunuyum.Yüksek lisans için başvuru aşamasındayım.Sayısız sertifikam mevcuttur.

Tarih Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum.Sosyal bilgilerde bilgi düzeyim üst seviyedir.Öğretmenlik eğitimim devam etmektedir. Tarih Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum.Sosyal bilgilerde bilgi düzeyim üst seviyedir.Öğretmenlik eğitimim devam etmektedir. Tarih Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum.Sosyal bilgilerde bilgi düzeyim üst seviyedir.

Osmangazi
₺30/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu Öğretmeninden (felsefe, sosyoloji, psikoloji) ilkokul, ortaokul ve lise düzeyi eğitim

Derslerin genel akışı; Öncelikle anlatım, daha sonra anladıklarımızı madde madde yazıya geçirme ve konu üzerinde fikir yürüterek kalıcılığını arttırıp ezberden kaçınma şeklinde olacaktır. Ders işlerken genel çerçeveden sapmamak şartıyla görüşleri almak ve üzerinde düşündürmeyi severim.

Yıldırım
₺50/saat
Beytullah
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Tarih Bölümü Mezunu, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Öğrencisi. Tarih, Sosyal Bilgiler, İnkılap Tarihi, Vatandaşlık dersleri verilir.

Derslerimi öğrenci ya da öğrencilerle istedikleri bir ortamda buluşarak, teknolojinin bize sağladığı imkanlardan da faydalanarak online olarak da verebiliriz. Dersler üzerinde daha çok öğrencinin ya da grubun eksik olduğu konular üzerinde durularak okul derslerine takviye, sınavlara hazırlık olacak şekilde bir çalışma ve ders işleme programı izlenecektir.

Cevdetiye Belediyesi
₺49/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesinde 3 Bölüm Mezunu Öğrenciden Ortaokul Seviyesine Tarih,İngilizce, Dersleri Verilir.

Derslerimde hangi konularda eksikseniz ve ihtiyacınız varsa önceden o konuları sizden alıyorum. Seviyenizi gördükten sonra ona göre kaynaklarla size yardımcı olmaya çalışıyorum. Derslerde önce eksik olan konuyu ana hatları ile size kavratabildikten sonra beraber soru çözümüne geçiyoruz.

₺40/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü öğrencisinden İzmir'de ilkokul, ortaokul ve lise düzeyi Tarih, İnkılap Tarihi, Sosyoloji, Felsefe ve Sosyal Bilimler dersi verilir.

Tarihi bir hikayeymiş gibi anlatarak öğrencinin zihninde kalıcı olmasını sağlıyorum. Daha çok lise öğrencilerine hitap ediyorum ancak ortaokul düzeyine de ders verebilirim. Güzel bir kaynaktan konuya hakim olup öğrencinin konuyu kavramasına yardımcı oluyorum. Daha sonrasında soru çözerek örneklendiriyorum. Son olarak da ufak bir ödev verip konuyu pekiştiriyorum.

Çankaya
₺50/saat
Fcan
İlk ders ücretsiz!

Odtü sosyoloji mezunundan, sosyal bilimler dallarından bazılarindan yönelik dersler. tarih,sosyoloji felsefe vb

tecrübesizim. izlenecek kitap olduğu sürece öğreneceğimi düşünüyorum. çeşitli örnekler şakalar falan,kişinin ilgisini çeken şeyler, ebeveynlere söyleyip ödev vermeceler şu anda aklıma gelenler. yapabileceğimi düşünüyorum. ders sırasında konudan uzaklaşmamak esas. deyimler ve atasözleriyle benzetmeler iyi olabilir eğer karşılığı türkçede varsa.

Karşıyaka
₺40/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans felsefe bölümü mezunundan özel felsefe grubu (sosyoloji, mantık, psikoloji, felsefe ) dersleri

Derslerimi genelde, dersin akışına uygun olarak kuram ya da kuramcı üzerinden anlatarak giderim. Daha kolay anlaşılması adına günlük hayattan örnekler verir, oyunlar aracılığıyla da desteklerim.

Sarıyer
₺90/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Felsefe master öğrencisinden felsefe, psikoloji ve sosyoloji dersleri; tez yazma ve ödev danışmanlığı

Felsefe derslerini herkesin anlayabileceği kolaylıkta, zevkli hala getirerek işleme prensibini benimsiyorum. Felsefe master öğrencisiyim, uzmanlık alanım biyo-politika. Tez yazma ve ödev yapma konularında danışmanlık yapabileceğim gibi aynı zamanda aile terapisi, ergen psıkoloji konularında da çalışmalarım var.

₺50/saat
Nurşah
İlk ders ücretsiz!

Yeni mezun Sosyoloji öğrencisinden liseye yönelik sosyoloji,mantık ve felsefe dersleri verilmektedir

Dersleri işlemeden önce konuyla ilgili öğrencilerin araştırma yapmalarını isterim yaptıkları araştırmalardan ne anladıklarını öğrenmeye çalışırım daha sonra kendimde sorgu yeteneklerini geliştirici yönde ders işlemeye çalışırım düzenli bir ders sistematiğine yönelik ders anlatırım

Kartal
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Tarih, Sosyal Bilgiler, İlkokul dersleri, inkılap tarihi derslerinde ayrıca özel Osmanlıca öğrencilere ders verebilirim

Derslerimi öğrencilere görsel ve işitsel destekler ile kalıcı bilgi sağlama konusunda titizce veririm. Derslerimde öğrencilerin hatırlamasına yönelik olarak ilk 10 dakika tekrar yaparım daha sonra konu içerisinde öğrencilere konuyla ilgili hikayeler anlatarak ve görseller sunarak sıkılmamalarını isterim. Yaş grubuna uygun ders işleyişim değişebilir.

Fatsa
₺45/saat
Sıla
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ordu/fatsa çevresinde lise düzeyi öğrencilere felsefe grubu dersleri verilir. ilk ve ortaöğretim öğrencilerine okul içi derslerine ve sınav hazırlıklarına geliştirici destekler sağlanır.

Dersleri öncelikle öğrencilerimin istekleri ve ihtiyaçları dogrultusun oluştururum eksik olan yönlerini belirleyip her öğrencinin anlama yetisi farklılık gösterebildiginden kişiye yönelik program hazırlayarak derslerimi yürütürüm.

₺60/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü mezunundan psikoloji felsefe sosyoloji (felsefe grubu) lise seviyesinde ders verilir

Öncelikle amacım gençlerin dersleri ezber yöntemine göre degil konuyu anlama ve akılda kalacak şekilde anlatmayı tercih ederim.

Bayraklı
₺20/saat
Beyza nur
İlk ders ücretsiz!

Anadolu lisesi öğrencisiyim. İzmir'de tarih alanında ilk öğretim ve lise düzeyinde özel ders verebilirim.

Öğrencinin seviyesine göre konuları basitleştirerek anlatabilirim. Ezber üzerinden ilerlemem. Görsellerle hikayeleştirerek tarih anlatabilirim bu şekilde anlattıklarımın kalıcı olmasını sağlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Sosyoloji dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır