Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Filozofi özel dersleri

Tüm Türkiye'de 63 öğretmen sizi bekliyor.

filozofi özel dersi seçeneklerimiz

Karşıyaka
₺65/saat
Hazal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türün en belirgin özelliği dilsel, kavramsal düşünmekken felsefe ya herkesin harcı değilmiş gibi düşünülmekte ya da felsefe adı memlekette işe yaramaz "iş", boşuna kendini yorma, laf oyunları, zengin

Öncelikle belirteyim: YKS vs gibi "taktik" sınavlar için ders vermiyorum. Konu felsefe olunca da karşıma alıp didaktik konuşma da yapmayı tercih etmiyorum. Karşılıklı diyaloğu tercih ederim ve siz de üzerinize düşen okumaları yaparsanız düşünmenin çok da zor olmadığını göreceksiniz. NOT: Sizi bir Platon, bir Leibniz ya da bir Nietzsche, bir Sartre yapamam.

₺40/saat
Ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bursa Felsefe dersleri felsefe öğrencisinden grup ve ya özel ders için.

Genelde insanların sıkılmayacağım tarzda ders işlemeye önem veriririm.

Beşiktaş
₺40/saat
Mete
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Master Öğrencisi ve Eski Lise Öğretmeninden Özel Felsefe Grubu Dersi

Sınıfta verdiğim derslerin aksine, özel derslerde önce öğrenciyi analiz edip, onun karakterine uygun olarak görece otoriter ve disiplinli mi yoksa daha esnek bir tutumla mı öğrenciye yaklaşacağımı belirlerim. Konulara öncelikle şaşırtıcı ve ilgi çekici bilgilerle girerek öğrencinin kendi isteği ve merakıyla konuya eğilmesini sağlarım.

Sivas
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT ve YKS Sınavları için profesyonel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmeti. Birlikte Kazanalım! - Sivas

Branşım gereği güncellenen sınav sistemlerini en ince detaylarına kadar bilmek zorundayım. Bu nedenle kendimi sürekli güncel tutmaktayım, sektörde çıkan en önemli gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip ederek öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde onlara en iyi şekilde destek olmayı hedeflemekteyim.

₺60/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans psikoloji öğrencisi ve 4 yıllık deneyimi olan felsefe grubu öğretmeninden özel ders verilir.

Edindiğim düstur, hazır bilgileri vermektense kendinde var olan bilgilerinin farkındalığını oluşturup, kendilerinin keşfetmesini sağlamak. Dersleri işleyiş metodum, daha önceki öğrenilen bilginin anımsatılmasına yardımcı olup ve üzerine ekleyerek işlenmesine aracı olmak.

Ortahisar
₺40/saat
Ümtay
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu öğretmeninden Tyt için felsefe; Ayt için psikoloji, sosyoloji ve mantık; Kpss için gelişim ve öğrenme psikolojisi dersleri

Derslerimi özellikle öğrenci grubunu da aktif bir şekilde işin içine katarak, onları düşünmeye sevk ederek işlemeyi tercih ederim. Bu yüzden öğrencilere soru sormak için beyin fırtınası yöntemini kullanırım. Ayrıca fazla bilgi yerine gerekli olan bilgiyi verebilmeye çalışırım. Ve kaliteli test soruları ile öğrenilen bilgiyi pekiştirmeye çalışırım.

Ümraniye
₺50/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'nin ilk üstün zekalılar felsefe öğretmenliği tecrübesi /Boğaziçi Üniversitesi Mantık Sertifikası / Düşünbil ve İndigo dergilerinde yazarlık tecrübesi / Yüksek Lisans

Derslerimi kendi diyalektik sistemime göre işlerim tamamen öğrencinin katılımı esastır. Derslerim felsefe, mitoloji, psikoloji ve sosyoloji konularında meraklı sınava hazırlanmak isteyen her türlü öğrenciye hitap etmektedir.

Avcılar
₺50/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğretmeninden istanbul'da üniversite hazirlik için eğlenceli felsefe grubu(felsefe, psikoloji, sosyoloji) dersleri :)

Felsefe grubu genel olarak pek sevilmez.Fakat ben işin magazinsel ve mizahi boyutunu sevdiğim için öğrencilerimle dersleri bu şekilde yürütürüm. :) Derslerim üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere yöneliktir. Onun dışında pek ilgilenmezler :) Grup derslerimde aktif bir şekilde ders işlediğimiz için dersler çabuk geçer.

Şişli
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Rehber öğretmenden akademik ve psikolojik gelişim için ilkokul ve lise öğrencilerine özel ders ve kariyer hedefi belirle eğitimi

Eğitimlerim sadece akademik kariyer odaklı değil hem psikolojik gelişim hem de toplumsal iletişim odaklıdır. Önce detaylı bir şekilde konuyu anlatarak bütüncül bir şekilde konunun anlaşılmasını ardından konunun iyi bir şekilde kavranması için bol soru çözerim. Sadece günü ve sınavı değil, gelecek planlaması noktasında da destek olurum.

₺50/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Felsefesever birinden Felsefe ve İngilizce derslerine ayrıca okul ödevlerine destek olunur. Yardım için buradayım.

Derslerimi öğrencinin zorlandığı konular odaklı işlemeye başlıyorum. Görsel ve işitsel kaynaklara mümkün mertebe önem veriyorum. Öğretimde Sokratik yöntemi tercih ediyorum. Doğru soruları sorarak öğrencinin konuya bizzat hakim olmasına olanak sağlıyorum. Konuyu son olarak pekiştirmek için kaynak metin,video gibi yöntemlere başvuruyorum.

Manavgat
₺100/saat
Nazan
İlk ders ücretsiz!

Odtü mezunundan ingilizce, (felsefe grubu) felsefe,mantık,sosyoloji,psikoloji,eğitim bilimleri,davranış bilimleri ve dersleri verilir

Öğretim yöntem ve tekniklerini öğrencinin seviyesine ve öğrenmesi gereken bilgileri nerede kullanacağına göre belirlerim.Her yaş grubundan öğrencim var.Bu yüzden öğretimde bireysel farklılıklara ve kişisel öğrenme stiline dikkat ederim.Öğrenciyi tanımak açısından ilk ders benim için çok önemlidir.

Çankaya
₺25/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ lisansüstü öğrencisinden, Ankara'da Felsefe, Sosyal Bilimler ve İngilizce alanlarında ileri seviye dersler..

Dersleri öğrencinin düzeyine ve amacına uygun şekilde planlarım. Ders bilgi verme bombardımanı şeklinde değil, doğru sorularla öğrencide farkındalık yaratma, merak uyandırma şeklinde geçer. Ders süreci bilgi ezberletme doğrultusunda değil, öğrenmeyi öğretme, öğrenme isteği oluşturma merkezinde şekillenir.

Kadıköy
₺60/saat
Raif
İlk ders ücretsiz!

7 yıllık deneyimli coğrafya hocasından derslerin altını güncel bilgiler ile dolduracak deneyime ne dersiniz?

Sokratik yönteme ağırlık veririm. Harita kullanımı benim için temeldir. ayrıca coğrafya dersleri görsel kullanımı zorunlu kıldığı için özellikler diyagramlar, görseller, grafik kullanımı benim için çok önemlidir. Dünyanın oluşumu başta olmak üzere coğrafyadaki tüm konular belli bir süreç mantığı ve bilgisi gerektiriyor.

Çankaya
₺50/saat
Fcan
İlk ders ücretsiz!

Odtü sosyoloji mezunundan, sosyal bilimler dallarından bazılarindan yönelik dersler. tarih,sosyoloji felsefe vb

tecrübesizim. izlenecek kitap olduğu sürece öğreneceğimi düşünüyorum. çeşitli örnekler şakalar falan,kişinin ilgisini çeken şeyler, ebeveynlere söyleyip ödev vermeceler şu anda aklıma gelenler. yapabileceğimi düşünüyorum. ders sırasında konudan uzaklaşmamak esas. deyimler ve atasözleriyle benzetmeler iyi olabilir eğer karşılığı türkçede varsa.

Karşıyaka
₺40/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans felsefe bölümü mezunundan özel felsefe grubu (sosyoloji, mantık, psikoloji, felsefe ) dersleri

Derslerimi genelde, dersin akışına uygun olarak kuram ya da kuramcı üzerinden anlatarak giderim. Daha kolay anlaşılması adına günlük hayattan örnekler verir, oyunlar aracılığıyla da desteklerim.

Keçiören
₺40/saat
Kadriye
İlk ders ücretsiz!

Ankara da bulunan lise öğrencilerine uygun fiyatli felsefe , sosyoloji, mantık ,psikoloji dersleri verilir

Önemli olan ders anlatma da öğretmenin kendin den emin olmasıdır . bende derslerim de kendimden emin olarak ders anlatırım . eğitim hayatım boyunca kendime çalıştığım konuyu anlayabilecegim şekilde anlatarak çalıştım. Ve bunu ezbere yönelik değil.

Dudullu organize sanayi bölgesi
₺40/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde yetişmekte olan düşünce avcısından, felsefe sohbetleri. Müfredatınıza uygunluğu göz önünde bulundurarak, hem sınavlara, hem de genel düşünsel hayatınıza yönelik fel

Müfredat ya da hedefler doğrultusunda konunun sınırlarını çizerken, tanışma fırsatı da bulmuş oluruz. Uzun süre odaklanmak zorunda olmamak için akışı bozmayacak müdahalelerde bulunuruz; teoride boğulmamak için pratik hayatı, günlük yaşamı da unutmayız.

Amasra
₺20/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Bartın'da sosyolog kişiden, lise seviyesinde öğrencilere psikoloji, sosyoloji ve felsefe ders anlatımı

Derslerim anlama odaklıdır. Karşımdaki kişi konuyu anlayana kadar farklı teknikler denerim. Görsel olarak da konuları desteklemeye özen gösteririm. Lise grubu öğrencilerle çalışıyorum.

₺25/saat
Hafize
İlk ders ücretsiz!

ÇOMÜ SOSYOLOJI mezunu sosyologdan, FELSEFE Grubu derslerine yardım edilir ve gelişim sağlanır! :)

Derslerimi okul müfredatından kopmadan, ancak alanım gereği sorgulayarak ve sorgulatarak çocuğun/gencin gelişimine destek sağlayacak şekilde işlerim. Faydalı olması açısından ortak bir kitap kararlaştırıp bunun üzerinden tartışarak da gidebiliriz.

Altındağ
₺25/saat
Ozancan
İlk ders ücretsiz!

Alanında başarılı Felsefe bölümü öğrencisinden felsefe etik ahlak egitim koçluğu uzerine eğitim verilir

Dersleri ogrencinin algısıni ilk basta belirleyerek onu bazi anlamda zorlayarak ve kendisinin benliginde o dersin nasil izlednip biraktiginin farkina varmasini saglayarak islerim

Bursa
₺50/saat
Mine
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğretmeniyim,aynı zamanda işaret dili ve eğitim koçluğu yapabileceğim öğrencilere yardımcı olabilirim.Ayrıca ilköğretimlere diğer ders alanlarında yardımcı olabilirim.

Derslerimi ilk olarak, düşünmeye sevk ederim ardından aldığım cevaplarla nerelerde hatalar var bunun farkına varır ve soru yoluyla farkına vardırır,oyunlar ve testler yoluyla kavratmaya çalışırım.

Doğubayazıt
₺30/saat
Gunes
İlk ders ücretsiz!

Felsefeyi sevdirmeye, farkli bakis acilari kazandirmaya inancli bir ogretmen. İnsanin bakis acisidir yasam tarzi yeterki iyi bakabilelim farkli bakmak istersen felsefe sana yeter

Bana kalirsa sartlar el verdigi kadar dersler acik alanda ve verimin en cok alindigi saatlerde islenmeli illa bir sinifta toplanmamiz gerekecekse bile o sinifi her turlu fikre acik olan birbirini saygiyla dinleyen bir ortama donustururum. Farki severim ve dersin farkli olmasi daha akici, verimli olmasi benim icin ilk kosuldur.

Kötek Bucağı
₺50/saat
Oğuz han
İlk ders ücretsiz!

Felsefe bölümü sınava yönelik ders verebilirim. Bölümümü 2. Tamamladım. Diksiyonum ve anlatımım güzeldir.

Derslerimi öncelikle kişiye göre belirlerim. Bir temeli var mı yok mu diye bakarım eğer hiç temeli yoksa en baştan başlayıp üniversite sınavına yönelik konu anlatıp ders çalıştıririm.

Seyhan
₺30/saat
Selma
İlk ders ücretsiz!

Felsefe grubu öğretmeni ve rehber öğretmen -yks-tyt-ayt- öğrenci koçu danişman

ÖĞRENCİNİN DİKKATİNİ TOPARLAMASI İÇİN DERSE BAŞLAMADAN ÖNCE MOTİVASYONUNU SAĞLAYACAK ŞEYLER YAPARIM. MOTİVASYON KONUŞMASI YAPABİLİRİM,KISA MOTİVASYON VİDEOLARI İZLETEBİLİR YA DA MOTİVASYON SAĞLAYACAK BAŞARI HİKAYELERİ ANLATIRIM. .

₺50/saat
Melek
İlk ders ücretsiz!

Felsefe, psikoloji, mantık ve sosyoloji dersleri. Özel rehberlik ve özel eğitimli öğrencilere destek.

Öğretim yöntem ve teknikleriyle Öğrencinin öğrenme stilini keşfedip verimli ders kılma üzerine yogunlasilir.

₺60/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğrencisinden felsefe - sosyoloji-psikoloji dersleri mesaj atmanız uygun saat fiyat belirlememiz için yeterlidir

Derslerde istediğiniz konuyu bana söylemeniz dahilinde sizin konuyu öğrenmeniz için en uygun yöntemle size anlatır, sınavlarınızda destek olurum her konuda

Osmangazi
₺25/saat
Aybüke
İlk ders ücretsiz!

Felsefe son sınıf öğretmenlik okuyorum. Felsefeye dair, bakış açısı düşünmeye dair yardimci olabilirim

Materyal olarak ders kitapları ve okuyabileceğiniz önemli felsefe, kişisel gelişim kitapları önereceğim. Ders anlatırken özel öğretim teknik ve yontemleri uygulayacağım.

Bartın Merkez
₺25/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Felsefe son sınıf öğrencisinden Bartın'da lise düzeyi pratik felsefe dersleri verilmektedir.

Derslerime mutlaka soru sorarak başlarım gelen dönütler ışığında derse giriş yaparım. Dersin işleyişini akılda kalıcı şekilde işlemek adına çeşitli yöntemler denerim.

Yıldırım
₺50/saat
Bilal
İlk ders ücretsiz!
Bursa
₺35/saat
Suphan
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Universitesi Felsefe bölümü öğrencisinden Felsefe Grubu dersleri ve dil bilgisi dersi verilir

Derslerimi öğrencilerin, öğrenirken sıkılmamalarını sağlayacak şekilde veririm. Okumalar yapar çıkmış sorular üzerinden analiz yaparak öğrenim sağlarım. Ayrıca öğrencinin felsefi düşünmesini sağlamak adına onunla felsefi diyaloglar kurarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Filozofi dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır