Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Filozofi özel dersleri

Tüm Türkiye'de 23 öğretmen sizi bekliyor.

filozofi özel dersi seçeneklerimiz

₺40/saat
Ali
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bursa Felsefe dersleri felsefe öğrencisinden grup ve ya özel ders için.

Genelde insanların sıkılmayacağım tarzda ders işlemeye önem veriririm.

Sivas
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

TYT ve YKS Sınavları için profesyonel rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmeti. Birlikte Kazanalım! - Sivas

Branşım gereği güncellenen sınav sistemlerini en ince detaylarına kadar bilmek zorundayım. Bu nedenle kendimi sürekli güncel tutmaktayım, sektörde çıkan en önemli gelişmeleri ve güncellemeleri yakından takip ederek öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde onlara en iyi şekilde destek olmayı hedeflemekteyim.

Atakum
₺60/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Felsefe ve Rehberlik öğretmeninden ortaokul ve lise seviyesinde felsefe ve psikoloji dersleri

Öncelikle karşılıklı iletişime inanıyorum ve birbirini tanıma ve anlama basamaklarını atlıyoruz. Pozitif enerji ve her şeyi başarabilme yetisi bulunan öğrencileri arıyorum. Belirttiğim gibi rehberlik önemli. Daha sonrasında derslerde not tutmaya önem veririm. Bu uzun uzun gereksiz yazmalar şeklinde değil, daha çok kısa kısa notlar şeklinde devam eder.

Yediyol Köyü
₺50/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Hayat, her zaman araştırmayı ve yeni bir şey öğrenmeyi gerektirir, bilgi güçtür.

Öncelikle bütün öğrencilerin farklı zeka kuramlarına sahip olduğunu bildiğim için derslerimi çoklu zeka kuramlarına göre işlerim, her öğrenci özeldir, önemli olan öğrenciye uygun olan öğrenme tekniğini bulmaktır. Sözel, görsel, kinestik ve matematik zeka kuramlarına bağlı olarak ders işlerim ve öğrenciyi etkin kılarım.

Ortahisar
₺40/saat
Ümtay
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu öğretmeninden Tyt için felsefe; Ayt için psikoloji, sosyoloji ve mantık; Kpss için gelişim ve öğrenme psikolojisi dersleri

Derslerimi özellikle öğrenci grubunu da aktif bir şekilde işin içine katarak, onları düşünmeye sevk ederek işlemeyi tercih ederim. Bu yüzden öğrencilere soru sormak için beyin fırtınası yöntemini kullanırım. Ayrıca fazla bilgi yerine gerekli olan bilgiyi verebilmeye çalışırım. Ve kaliteli test soruları ile öğrenilen bilgiyi pekiştirmeye çalışırım.

Çankaya
₺25/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ lisansüstü öğrencisinden, Ankara'da Felsefe, Sosyal Bilimler ve İngilizce alanlarında ileri seviye dersler..

Dersleri öğrencinin düzeyine ve amacına uygun şekilde planlarım. Ders bilgi verme bombardımanı şeklinde değil, doğru sorularla öğrencide farkındalık yaratma, merak uyandırma şeklinde geçer. Ders süreci bilgi ezberletme doğrultusunda değil, öğrenmeyi öğretme, öğrenme isteği oluşturma merkezinde şekillenir.

₺50/saat
Gonca
İlk ders ücretsiz!

Felsefe grubu öğretmeninden İstanbul'da felsefe, psikoloji, sosyoloji ve mantık dersleri verilir, ayrıca Türkçe alanında da ders verilir.

Derslerimi öğrenciyi etkin ve aktif tutacak şekilde işlemeye gayret gösteririm, ders işleme konusunda öncelik ilk olarak ön bilgileri yoklamak ve ortaya çıkarmaktır, bu yöntemi kullanarak bilgiye öğrencinin ulaşmasını hedeflerim. Ders işleme esnasında etkinliklere bolca yer veriririm. Aktif öğrenme tekniklerini kullanarak etkinliklerimi oluştururum.

Karşıyaka
₺40/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans felsefe bölümü mezunundan özel felsefe grubu (sosyoloji, mantık, psikoloji, felsefe ) dersleri

Derslerimi genelde, dersin akışına uygun olarak kuram ya da kuramcı üzerinden anlatarak giderim. Daha kolay anlaşılması adına günlük hayattan örnekler verir, oyunlar aracılığıyla da desteklerim.

Altındağ
₺20/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Felsefe ruhun temel gıdasıdır.Bu gıdayla beslenen zihinler için elimden geleni esirgemeyeceğim.Düşünen ve sorgulayan araştıran araştırdıkca öğrenen gençler için rehber olacağım...Ankara'da lise düzeyi

Öncelikle ezbere karşı bir eğitimciyim.Ezberden çok çocuklara dersi sevdirerek öğretmek ve dersle bütünleştirmek gerektiğine inanırım.İlgi çekici bir şekilde dersi anlatırım.Hatta onların aklında kalsın diye bazen Aristo bazende Platon olurum.Slayt yada sıkıcı kitaplarla uğraşmam.

Bursa
₺50/saat
Mine
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğretmeniyim,aynı zamanda işaret dili ve eğitim koçluğu yapabileceğim öğrencilere yardımcı olabilirim.Ayrıca ilköğretimlere diğer ders alanlarında yardımcı olabilirim.

Derslerimi ilk olarak, düşünmeye sevk ederim ardından aldığım cevaplarla nerelerde hatalar var bunun farkına varır ve soru yoluyla farkına vardırır,oyunlar ve testler yoluyla kavratmaya çalışırım.

Doğubayazıt
₺30/saat
Gunes
İlk ders ücretsiz!

Felsefeyi sevdirmeye, farkli bakis acilari kazandirmaya inancli bir ogretmen. İnsanin bakis acisidir yasam tarzi yeterki iyi bakabilelim farkli bakmak istersen felsefe sana yeter

Bana kalirsa sartlar el verdigi kadar dersler acik alanda ve verimin en cok alindigi saatlerde islenmeli illa bir sinifta toplanmamiz gerekecekse bile o sinifi her turlu fikre acik olan birbirini saygiyla dinleyen bir ortama donustururum. Farki severim ve dersin farkli olmasi daha akici, verimli olmasi benim icin ilk kosuldur.

₺35/saat
Tc ege kaan
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylül felsefe öğrencisinden felsefe ve felsefe tarihi tarih dersleri izmir/ karşıyaka/ türkiye

Dersleri kendi notlarım ve okul kitapları üzerinden ve internet takviyesi ile ikili diyalog halinde iletişim içerisinde işleyip keyifli halde tamamlarım

Tepebaşı
₺35/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Sosyolog ve öğretmenden Eskişehir'de lise seviyesinde sosyoloji, felsefe ve psikoloji dersleri.

Ihtiyacınız olanı nasıl elde edebiliyorsunuz? Öğrenme işlevini nasıl gerçekleştirebiliyorsanız eğitim süreciniz size göre şekillenir. Fakat öncelik her daim dersin, konunun mantığını oluşturup keşfederek öğrenmektir. Severek öğrenmek mümkün ve makul.

₺25/saat
Ozancan
İlk ders ücretsiz!

Alanında başarılı Felsefe bölümü öğrencisinden felsefe etik ahlak egitim koçluğu uzerine eğitim verilir

Dersleri ogrencinin algısıni ilk basta belirleyerek onu bazi anlamda zorlayarak ve kendisinin benliginde o dersin nasil izlednip biraktiginin farkina varmasini saglayarak islerim

Beylikdüzü
₺50/saat
Buşra
İlk ders ücretsiz!

TYT FELESEFE için kısa kodlamalar ile özellikle Bilgi ve kavram içeren konuları hafızada kalıcı ve soruda görünce çözebilmenizi sağlayan dersler

Kusa kodlama ve hafıza teknikleri ile ders anlatır, pratik yollar sunarak tyt 5 sorul felsefesi ile öne geçmenize yardımcı olurum

₺30/saat
Berna gülsün
İlk ders ücretsiz!
Kadıköy
₺100/saat
Turgay
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Felsefe Grubu Öğretmeninden Felsefe Tarihi,Sosyoloji,Mantık,Psikoloji Dersleri..Sadece dersler için değil,felsefe hobiniz de olabilir..

Öğrenciyi tamamen aktif tutmaya dayalı, benzerlik- aşinalıklar üzerinden teorik olana doğru gelişen bir anlatım stiline sahibim diyebilirim.Öğrenci ve iş verenlerimden yüksek oranda olumlu geri dönüşler aldım..

Ankara
₺40/saat
Nülüfer
İlk ders ücretsiz!

Felsefe mezunu, felsefe yüksek lisans öğrencisinden felsefe konularinda hem sinava hazirlik felsefe, mantik eğitimi hem de tartışmak için

Dersleri konulara göre ilerleyerek işlerim. Konu bittikten sonra o konu üzerinde tartışma ortami yaratirim. Konuyla ilgili izlenim yaratacak bir film önerir, filmi izledikten sonra hem filmin yorumunu hem de bu filmden konumuzla ilgili ne çikartmamiz gerektiğinin değerlendirmesini yaparim.

₺30/saat
Nurgül
İlk ders ücretsiz!

Felsefe grubu yüksek lisans ögrencisinden Sakarya'da sözel agırlıklı olarak tüm yaş gruplarına ders verilmektedir

Derslerimi öğrencilerimin istekleri dogrultusunda isliyorum onceden ne sekilde anlayacaklarini tespit edip onlara yonelik kisisel ders isleme teknikleri gelistirmeye calisiyorum. Gorsel olarak agirlik ogrenene gorsel sunumlar isitsel olarak ogrenene ona yonelik sunumlar hazirliyorum.

₺10/saat
Ayhan
İlk ders ücretsiz!

Sosyologdan felsefe psikoloji dersleri :) matamatiğimde çok iyidir. Ücretsiz boş zamanlarımda yardımcı olurum.

Tamamen öğrenci üzerine plan yapabilirim. Zaman mekan duruma göre değişir :) :) akıcı güzel konuşurum.

₺10/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Felsefe öğretmeninden her yaş grubuna felsefe ve felsefenin her alanında özgür düşünceye dair eğitim.

Felsefe derslerine girişi her zaman Yunan mitolojisinden bir hikayeyle başlarım ve anlattigimdan yola çıkarak konuyu ona göre işlerim yada öğrencinin istediği bir konuyu işlerim

Bahçelievler
₺100/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

Cogito ergo sum.Descartes ...Düşünüyorum o halde varım... fransız kraliçesi ile yaşadığı aşk ve mektuplar

Derslerimi soyut kavramları somutlaştırıp, kelime bilgilerini ve köklerini çözümleyerek işlerim.

Buca
₺40/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylul universitesi Felsefe öğrencisinden İzmir cevresine ders verebilirim ödevlere de yardım edebilirim

Öğrencinin ve ailesinin isteği ve eksikler doğrultusunda gidebilirim anlatım üzerine yoğunlaşirim

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Filozofi dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır