Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Malatya piyano eğitimi seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star piyano öğretmenlerimiz.

93 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 93 TL En iyi fiyatlar: İlk ders saatini ücretsiz piyano dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Malatya içinde piyano dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Malatya içindeki Piyano öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Piyano çalmaya başlayın

3. Yeni bir hobi edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Malatya konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🎹 Malatya konumunda nerelerde özel piyano öğretmeni bulabilirsiniz?

Piyano dersleri almaya başlamak mı istiyorsunuz?

 

Malatya ve çevresinde şimdi 6 piyano hocası piyano dersleri vermeye hazır.

 

Arama motorumuz platformumuzda kayıtlı farklı piyano öğretmenlerini bulmanıza izin verir.

 

Ders talebiniz kabul edildiğinde, hocanızla ilk dersinizi almaya başlayın.

 

Şehrinizdeki piyano hocası profillerini inceleyin.

 

🎵 Kaç Malatya piyano öğretmeni piyano özel dersleri veriyor?

Malatya ve çevresinde 6 piyano hocası kurs işlemek için müsait

 

Öğretmenlerin özel ders ilanlarına göz atın ve ihtiyaçlarınıza en uyan piyano öğretmeniniseçin. Superprof'ta her tür müzik türünü kapsayan öğretmenlerimiz bulunmaktadır: Jazz, klasik, pop, rock...

 

6 öğretmen arasından piyano özel dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde uzaktan eğitimle piyano özel ders almak seçeneği var mı?

Özel hocaların %80'i webcam üzerinden piyano dersi veriyor. Webcam üzerinden dersler hem daha hesaplıdır hem de daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online piyano dersleri erişimi kolay siteleri kullanarak en hızlı yoldan piyano çalma imkanı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar ortadan kalkıyor.

💸 Piyano dersleri fiyatları Malatya ve çevresinde ne kadar?

Malatya özel piyano dersi ortalama ücreti ₺93.

 

Ücretler aşağıdaki kriterlere göre değişir:

  • piyano öğretmenleri tecrübesi
  • ders mekanı: (webcam üzerinden veya evde)
  • alacağınız derslerin sıklığı ve her dersin süresi
  • ders alma hedefiniz ör. sınav için mi yoksa hobi olarak mı

Öğretmenlerin %97'si ilk ders saatlerini ücretsiz veriyor. İlinizdeki piyano hocaları ücretlerini öğrenin.

 

Semtinizdeki piyano özel ders hocaları ücretlerini öğrenin.

🎧 Piyano öğrenmek için hangi aletleri bulundurmanız şart?

İlk olarak tabii ki de bir piyano edinmeniz gerekli.

 

Piyano fiyatları bazen yeni öğrencileri ürkütebilir. Böyle bir durumdaysanız, kendi piyanonuza satın almaya kendinizi hazır hissedene kadar bir piyano kiralayıp kullanmak da bir seçenek.

 

Çalmak istediğiniz piyano türüne göre, bunları da satın almak gerekebilir:

  • evde pratik yapmanızı sağlayacak kitap/uygulamalar
  • piyano taburesi
  • metronom
  • piyano örtüsü
  • Efekt pedalı

Piyano çalmanız için bazı piyano aksesuarları kesinlikle gerekli değildir. İstediğiniz müzik türünü çalabilmek için hangi aksesuarları çalmanız gerektiğine dair piyano öğretmeninizden danışmanlık almaya çekinmeyin.

 

6'dan fazla profil arasından özel ders öğretmeninizi bulun.

Piyano öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Malatya Piyano öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Piyano öğretmeni seçenekleri Malatya içinde size özel piyano dersi verir

Malatya’da Piyano Dersleri Almaya Başlamak İçin Rehberiniz

Piyano, uzun yıllardır var olan bir müzik aletidir. 1700'lerin başında Bartolomeo Cristofori tarafından basit bir buluş olarak icat edildi ve o zamandan beri biraz gelişti. Bugünün piyanosu, tam bir orkestranın eseri olduğu düşünülen sesin çeşitliliğini ve güzelliğini üretebilen, şaşırtıcı ve karmaşık bir enstrümandır.

 

Ancak bu karmaşıklığa rağmen, piyanoda hiç değişmeyen bir şey var: Piyano çalmak isteyen çocuklara hitap edebiliyor. Yetişkinler bazen piyano dersi almak için çok geç olduğunu düşünürler, ancak gerçek şu ki asla çok geç değil. Ancak, piyano çalmayı öğrenmek isteyen yetişkinler bir kursta veya müzik merkezinde ders almaya başladıklarında şunu fark edeceklerdir ki diğer öğrenciler ya kendi yaşlarında veya hatta genellikle çok daha gençtir!

 

Malatya’da piyano dersleri almak istiyorsanız, birçok faydadan yararlanmaya hazır olun. Bu avantaj ve faydaları göz önünde bulundurduğunuzda, emek vermeye ve bu güzel enstrümanı öğrenmeye karar verdiğinize mutlu olacaksınız.

 

Piyano Dersleri Alıp Piyano Çalmanın Faydaları Nelerdir?

Piyano çalmayı öğrenmek, hayal gücünüzün ötesinde faydalar sağlayabilir. Piyano çalmak, şüphesiz, hayatınız boyunca birçok şeyi başarmanıza yardımcı olabilecek oldukça faydalı bir beceridir. Arkadaşlar ve aile için piyano çalmaktan konserlerde performans sergilemeye kadar. Piyano çalmayı öğrenmenin bir bireyin kişisel gelişimi için faydalı olabilmesinin birçok nedeni vardır. Bu yazımızda, bu enstrümanın nasıl çalınacağını öğrenmenin neden harika bir fikir olabileceğine dair bazı bilgiler aktaracağız!

 

Piyano çalmak kolaydır

Tüm enstrümanların en kolayı piyanodur. Diğer enstrümanlardan farklı olarak, çalmaya ilk başladığınızda hiç acıtmaz ve çalmayı öğrenmek için acı çekmezsiniz! Örneğin, gitar çalmaya başlarken, pratik yaparak parmaklarınızda nasır oluşabilir.

 

Bunun yanında bir nefesli çalgı ile ses üretimi için yüz kaslarını ve dudakları kullanırsınız. Her ikisi de yeni başlayanları daha başlamadan caydırabilecek acı verici bazı hareketler içerebilir. Peki eğer kolay piyanolardan bahsediyorsak? Oturun, bir tuşa basın ve kolayca başlayın.

 

Beyin işlevlerinizi geliştirir

Piyano çalmak beyninizi olumlu yönde değiştirir! Araştırmalar müziğin beyni benzersiz şekilde uyardığını bulmuştur. Piyano çalarken, yeni sinirsel bağlantılar eklenir ve onları her türlü iletişim için hazırlarsınız. Yani siz oldukça zorlanıp piyano tuşlarını kontrol etmeye çalışırken ve çok zor olduğunu düşünürken, bilinçaltınızda vücudunuz bilgiyi işlemeyi öğreniyor. Bu, duyularımıza veya motor becerilerimize bir şey olursa çok önemli olabilecek tamamen sinirsel ve bilişsel bir gelişmedir.

 

Derslerdeki notlarınız yükselir

Hayatımızdaki talepler büyüyor ve genişliyor gibi göründüğünden, her şeyden haberdar olmamız bekleniyor. Okuldaki dersler birbirinden farklıdır ve her birinden ayrı ayrı başarılı olmamız beklenir. Belki de bu noktada biraz kendimize odaklanmanın zamanı gelmiştir. Piyano çalmak konsantrasyonu artırmaya yardımcı olabilir, sonuç olarak ders çalışırken veya çalışırken bilgileri hafızada tutma yeteneğinizi artırır!

 

İşitsel farkındalığı ve işitsel becerileri geliştirir

İşitsel farkındalık müzikten başka bir yerde kritik midir? Evet öyle! İyi bir işitsel farkındalık, yabancı dillerin ses kalıplarını tanımlamayı ve anlamayı kolaylaştırabilir, bu, özellikle günümüzün küresel toplumunda yardımcı olabilecek bir yetenektir.

 

Piyano çalmak sizi tonları, notaları, aralıkları veya akorları tanımanız için eğitir ve kulağınız bu geniş çeşitliliğin neresine düşerse düşsün hassas bir ses perdesi ayrımı yeteneği geliştirmenize yardımcı olur! Piyano çalmaya başladığınızda kaç yaşında olduğunuz, yaşlı veya genç olduğunuzun da bir önemi yoktur. Hiç kimse gençliğinden öğrendiklerinden pişman olmayacak çünkü iyi dinleme becerileri, ister görsel sanatlar olsun, tüm sanat biçimlerine yardımcı olur, hem gençlikte hem de yaşlılıkta. Bu tür bilgiler, sadece eğlence veya sanat için değil, aynı zamanda iş yerinde de geçerli olacak bilgi ve becerilerdir.

 

Ruh sağlığı sorunlarını kontrol altına alır

Piyano çalmanın zihinsel sağlık bozukluklarına yardımcı olabileceği günümüzde git gide artan araştırmalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Çözüm sunulan ana sorunlar arasında depresyon ve anksiyete rahatlaması bulunur. Piyano çalmak kişilerin hayata karşı daha pozitif olmasını sağlayarak hem ruhsal hem de duygusal bir rahatlama sağlar. Kişiler kendilerini daha mutlu ve sorunlardan daha uzak hissedebilir. Piyano çalmak bu şekilde her yaştan ve geçmişten, ruhsal durumdan insanın ruh sağlığı için faydalanabileceği özel bir müzik aletidir. Piyano sesinin hipnotize edici ve insanı kendinden geçirici etkisi sayesinde bu mutluluğu yakalamak mümkün.

 

Malatya’da Piyano Dersi Almak İçin Hocaları Keşfedin

Malatya’da en iyi piyano derslerini bulmak zaman alıcı ve zorlu bir iş olabilir. Piyano çalmayı bilen kişi sayısı hızla artmakta ve  bu yüzden sizler için en iyi olan hocayı bulmak ve seçmek zamanla daha karmaşık hale gelebilir. Bunu önlemek adına, koltuğunuzdan dahi kalkmadan Malatya’da yer alan piyano özel dersi veren hocaları saniyeler içerisinde görebilmeniz için Superprof’u yarattık.

 

Superprof, bugün Malatya piyano öğretmeni seçenekleri ile Malatya’da piyano öğrenmek isteyenler için en ideal çözümleri sunan Türkiye’nin lider özel ders sitesidir. Hocaların ilanlarını birkaç saniye içerisinde tek bir sayfada görüp incelemek mümkün. Böylelikle ideal hocayı seçmek de çok daha kolay ve pratik.

 

Malatya’nın neresinde yaşıyor olursanız olun, piyano hocaları sizlere ders verebilir. Özellikle piyanonun taşınması, yani her derste taşınması zor bir müzik aleti olduğunu göz önünde bulundurursak, dersleri piyano neredeyse orada yapmak gerekecektir. Bu yüzden piyano derslerini nerede piyano varsa orada yapacaksanız, hocanız ve siz de kendinizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

 

Malatya’da evinizde bir piyano varsa bu durumda evde piyano dersleri almanız mümkün olacaktır. Piyano hocaları evinize kadar gelip sizlere piyano özel ders verebilirler. Aynı şekilde evinizde piyano yoksa ve hocanızın ders verebileceği bir piyanosu varsa, sizler de hocanızın izniyle onların evinde veya bir müzik merkezinde derslerinizi alabilirsiniz. Tüm bu seçenekleri Superprof ile bulmanız mümkün!

 

Superprof Malatya Piyano Özel Ders Olanağını Sizlere Sunuyor

Superprof, Malatya’da ve Türkiye’nin diğer birçok yerinde piyano öğrenmenize yardımcı olan bir platformdur. Kullanımı da çok kolay! Telefon ekranınızda birkaç dokunma veya birkaç klavye tuşu ile web sitesine kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi baştan sona toplam 60 saniyeden az sürer. Kaydolduktan sonra öğretmenlerin profillerine bakın.

 

Niteliklerini ve eski öğrenciler tarafından bırakılan değerlendirmeleri kontrol ederek size en uygun öğretmeni seçin. Bu bilgi, Malatya’da piyano öğrenmeniz için size doğru öğretmenin kim olacağına karar vermenize yardımcı olacaktır. Superprof'un Malatya’da mükemmel piyano öğretmenleri var, bu yüzden gereksinimlerinizi karşılayan birini bulacaksınız.

 

İletişime geçin, gereksinimlerinizi anlatın. Her şey netleştiğinde, ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz.

 

Bu deneme dersi sayesinde, daha fazla zaman veya para harcamadan önce hocaların ders işleme yöntemlerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Size uyuyorsa, öğrenmeye devam edin! Superprof, öğrencilerin derslerden memnun kalmadıkları takdirde, istedikleri zaman derslerini yeniden planlamalarına olanak tanır. Yani bu demek oluyor ki, derslerinizin gününü ve saatini ani aksilikler durumunda değiştirme olanağınız bulunur. Böylelikle dersleri kaçırma veya paranızın boşa gitmesi gibi durumları tamamen engellemiş olursunuz.

 

O halde sizler de Malatya piyano dersleri için Superprof’a kaydolup hocaların ilanlarını inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza en çok uyan hocaya talep gönderip ilk ücretsiz dersinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Malatya’da piyano dersi almak için daha iyi bir yöntem yok!

Ne öğrenmek istersiniz?