Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kimya mühendisliği özel dersleri

Tüm Türkiye'de 26 öğretmen sizi bekliyor.

kimya mühendisliği özel dersi seçeneklerimiz

₺60/saat
Muhendus
İlk ders ücretsiz!

İyi bir kimya öğretmeni ve kimya mühendisi rehberlik- meslek -deneyim uzmanı arayanlar

Ezber olmayan mantık ağırlıklı ders işlerim. Konunun tamamen öğrenilmesi önemli Konu anlatımı ve soru çözümleri hedef odaklıdır.Amac sınav sorularını tamamen çözmektir. Derslerde tabiki günlük hayattan örnekler ve mesleki yönlendirmeler olacaktır. Monoton olmayan akıcı bir ders anlatım metodu izlerim. Dersler bireysel ve grup halinde olabilir.

Tepebaşı
₺60/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans Öğrencisinden Heryaş Özel ve Grup Dersleri Alma İmkanı

Ders işlemi yöntemim genellikle öğrenciye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 1 saatten kısa ders yapmayı uygun görmüyorum ama öğrencinin algı ve motivasyonuna bağlı olarak değişmektedir. Bu aşamada ilk olarak öğrenci ile sözlü iletişimde bulunarak nasıl yöntem geliştireceğimizi ve hangi teknik ile ilerleyeceğimizi yaşına uygun olarak belirlerim.

Fatih
₺90/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisinden istanbul içinde özel ders veya grup olarak ilkokul ve lise düzeyinde kimya,matematik,fen bilimleri,geometri ve kimya mühendisliği dersleri verilmektedir.

DERSLERİMİ İŞLEYİŞ ŞEKLİM KİŞİYE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR. HER BİREYİN FARKLI ANLAMA VE KAVRAMA NOKTALARI VARDIR. BU YÜZDEN TAMAMEN BİREYE YÖNELİK BİR ÇALIŞMA PROGRAMI HAZIRLAMAKTAYIM. ÖZELLİKLE İLKOKUL SEVİYESİNDEKİ ÖĞRENCİLERİME MATEMATİĞİ VE FEN BİLİMLERİNİ SEVDİRMEYİ BAŞARDIM VE YAŞANTIMIZDA DAHA AKTİF HALE GETİRMEYİ AMAÇLADIM.

Mamak
₺75/saat
Murat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yetkin,15 yıllık özel ders ve dersane deneyimi olan,Gazi ve Hacettepe bölüm 1.si hocadan,başarı garantili;matematik,kimya,ingilizce,gıda mühendisliği,kimya mühendisliği,geometri dersleri verilir.

ezberden uzak,analitik ve mental düşünerek,görsel tasarım yöntemleri ile Japon eğitim sistemini model alarak ders veririm... başarı tesadüf değildir;parmakla gösterilmek isteniyorsanız,parmakla gösterilen ile çalışmalısınız... deneme derslerimizi izlemenizi öneririz... alanında uzman hoca farkıyla başarıyı yakalamanın keyfini sürebilirsiniz.

₺80/saat
Tayyar
İlk ders ücretsiz!

Yüksek kimyager&kimya öğretmeninden Sivas'ta her seviye (lise, mezun&üniversite öğrencilerine) özel kimya dersi

öğrencilerin zorlandığı soyut kavramları somutlaştırarak ve gündelik hayattan örneklerle destekleyerek kalıcı öğrenme sağlarım.lisans kimya bölümü, pedagojik formasyon, yüksek lisans nanoteknoloji mühendisliği. mezuniyetimin ardından uzun süre kimyager olarak gıda, ilaç, tekstil sektörlerinde görev aldım.

₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi kimya mühendisliği öğrencisinden matematik,kimya,biyoloji dersleri makul ücret karşılığı verilir.

Derslerimi işlerken ilk önce konuyu anlatırım.Öğrencilerimin takılacağı noktaları anladığım için gerekli bilgileri ya oyun ya benzetme ya da günlük hayattan benzerlikler yaratarak vermeye çalışırım. Çoğu kez bu yöntem kalıcı olur. Daha sonra öğrencimin bana konuyu anlatmasını bekleri ve böylelikle temel hatayı nerede yaptığını anlarım.

Uşak Merkez
₺50/saat
Necla yeliz
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliğinden mezun yüksek lisans öğrencisinden Uşak'ta Matematik-Fen dersleri ve diğer sayısal dersler

Derslerimi genellikle yazılı anlatım olarak işlemekteyim. İşlediğim kaynak üzerindeki örnekleri öğrenciye anlattıktan sonra kendim de yine benzer örnekler üzerinden konunun pekiştirilmesini sağlarım. Öğrenmeye açık, meraklı, azimli, ilgili öğrenciler ile çalıştım.

Kartepe
₺50/saat
Caner
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisinden matematik kimya fizik ve mühendislik alanında özel dersler ve uygulamaları

Derslerimi öğrencinin öğrenmeyi öğrenmesi ve sevmesi üzerine kurarım daha çok öğrenci merkezli ve sık tekrarlı uygulamalarla işler konunun temel bilgilerini verir ve bilgileri uygulamalarla öğrencinin kendi işlemesini sağlarım. Ayrıntıyı yakalama ve ölçme tekniklerini esasında öğrencinin öğrenmesini amaçlayan sistematikler arasına dağıtarak uygularım.

Kadıköy
₺50/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisliği öğrencisinden ortaokul-lise seviyesinde İstanbul'da fen bilimleri, kimya, matematik dersi verilir.

16 senelik bir öğrencilik geçmişimden çıkardığım bir sonuç var. O da, bir konuyu anlamanın ve sonrasında da unutmamanın yolu çok soru çözmektir. Bu yüzden konu anlatımları arasına girerek soru çözerek ilerlemeyi tercih ediyorum. Derslerin küçük -5-10 dakikayı geçmeyecek- aralarla yapıldığında yararlı olduğunu düşünüyorum.

İstanbul
₺60/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisinden (formasyon sertifikasına sahip) okul ve sınavlara yardımcı etkili kimya dersleri verilir

Ders işleme yöntemim, öncelikle konu anlatımı ve sonrasında pekiştirici soru çözmedir. Ayrıca öğrenciye ek sorular vererek konunun aktif kalmasını amaçlamaktayım. Ders anlatmanın yanında öğrenciye rehberlik ederek de öğrenci motivasyonunu yüksek tutmaktayım. Dikkat eksikliği olan öğrencileri anlamakta ve aynı iletişimi kurabilmekteyim.

₺100/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisi mezunundan ilk okul,orta okul lise ve dengi okullardan kimya dersi

Dersleri en başından konu anlatımı ve hemen ardından örnek çözümü ile devam ederim,öğrenci anlayana kadar örnek çözüme devam ederim.

Pamukkale
₺50/saat
Gökçen
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği 3. Sınıf öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise düzeyinde matematik dersi verilir

Okulumuza paralel gitmeyi tercih ediyorum. Eğer okula gitmiyorsaniz müfredat üzerinden ilerleriz. Genelde soru üzerinden anlatıyorum . Eksik olunan ihtiyaç duyulan yerlerde konu anlatımı da yapıyorum. Ama soru üzerinden gitmek ve taktikleri öğretmek daha yararlı oluyor.

Ümraniye
₺60/saat
Nursena
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi biyomühendislik öğrencisinden lise düzeyine kadar Türkçe ve İngilizce sayısal ve sözel dersler

Dersleri belirli bir düzene göre işlerim.Genel olarak öğrenci analizi yaptıktan sonra programı şekillendiririm.Egitici öğretici olmasının yanında eğlenceli aktivitelere de yer veririm.

Yıldırım
₺50/saat
Güven
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği öğrencisinden kimya ve matematik dersleri Universite sınavı için soru analizleri .

Nokta atışlı sorular çözerek ders işlerim. Konu anlatım kısmında ise anlamadığınız kısımların üzerinde dururuz sonra tekrar soru çözümüyle pekiştiririz .

₺30/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği öğrencisinden ilkokul veya lise için matematik ve fen bilimleri dersleri

dersleri konu konu ve her konuya özel sorularla işlerim. konuya özel soru çözerken kolaydan zora doğru bir seviye belirlerim.

Yenişehir
₺25/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisliği Son sınıf öğrencisinden kimya ve matematik birebir ve özel grup ders verilir

Derslerimizi temelden başlayarak gün gün ilerleyerek hiç bilmediği düşünülerek anlatılıp işlenir ders sıralaması ve anlama kapasitesine bağlı olarak her derse özen gösterilir .

Yenimahalle
₺60/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi 2.sınıf mühendislik öğrencisinden ortaokul/lise düzeyinde kimya biyoloji dersleri verilir.

Hazır bulundurduğum Ders notları ile öğrencinin ve öğrencinin okulunda işlediği sisteme göre ders işlerim. Bireysel ve ihtiyaca yönelik çalışırım.

Uşak
₺40/saat
Kübra
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisliği öğrencisinden Uşak'ta Matematik, Fizik, derslerine İlkokul, lise, üniversite düzeyinde destek.

Daha önce birçok ders verdim. Anlatımım iyidir, öğrencilere en basit şekilde anlatırım ve bu yüzden keyifli bir çalışma ortamı oluşur. İster ilkokul, ister üniversite öğrencisi olsun iletişimim ve aktarımım iyidir. Öğrencilerden çoğunlukla pozitif dönüş alırım.

₺50/saat
Dilek
İlk ders ücretsiz!

Mezun Kimya mühendisinden (boş vakti çok olan) lise matematik-diğer dersler ve ilköğretim tüm derslerden özel ders

Eğer öğrenci ilköğretim seviyesinde ise ödevleri üzerinden konuyu işleriz, hem ödevlerini kontrollü bir şekilde bitirir hem de anlamadığı noktaları tespit ederek takviye veririm. Lise veya üniversite öğrencisi ise konun temelini önden veririm, testler ve ödevlerle konuyu destekleyecek şekilde devam ederiz.

Bornova
₺50/saat
Görkem nail
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi kimya bölümü öğrencisinden lise ve üniversite düzeyinde kimya dersleri - İzmir

Tek bir kuralım var benimle ders çalışan herkes hipotetik bir önerme sunmak zorundadır mantıklı mantıksız olması önemli değildir bakıldığında daha doğrusu bakılmadığında zıt iki olasılık aynı anda var olabiliyor ne kadar saçma değil mi ? Ama bir de bunu gelde Schrödinger'e anlat :D Derslerim genelde bilimsel çerçevede ilerler .

Bornova
₺45/saat
Kadir
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Kimya bölümü öğrencisinden ortaokul lise üniversite düzeylerinde özel kimya dersleri

Dersleri ilk önce konuyu anlatarak ardından bir kaç örnek soru çözüp başka soruları çözmesine bakarak işlerim. Yapamazsa soruda neyin neden olduğunu iyice açıklarım bir daha sorarım ta ki mantığa oturtana kadar.

Beşiktaş
₺70/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Kimya yüksek mühendisinden etilerde, lise ve üniversiteye hazırlık için matematik kimya fizik özel ders

Öncelikle öğrenciye özgü bir çalışma metodu geliştirdiğimi söylemeliyim. öğrencinin ilgisi motivasyonu ve hazırbulunuşluk seviyesi önceliklerimizi belirlemede en önemli etken o sebepten özellikle ilk bir kaç ders metodumuzu belirlemekle ve alışma süreciyle geçer bu bağlamda ben öğrencimle ilk tanışma ve deneme dersi için ücret talep etmiyorum.

Keçiören
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden her türlü ders,ödev ge proje talaplerini bekliyorum

Derslerimi öğrencilerimle planlayıp akışı ona göre sekillendirmenin gerekli olduğuna kanaat getirmekteyim

Tepebaşı
₺40/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisinden matematik, fizik ve kimya dersleri; ilkokul ve lise düzeyinde ders verilir.

Konu anlatımı ve ardından konuyla özleşen soru çözümleri ve örneklerle işlenen konunun pekişmesi. Öğrencinin durumuna göre ev ödevlerine ve/veya sınava yardımcı ders işleyişi.

₺30/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Kimya Mühendisliği yeni mezundan kimya mühendisliği dersleri, ilkokul-lise seviyesinde fen bilgisi, kimya, matematik, ingilizce (akademik) dersleri.

Dersi işleme şeklim sıkıcı ezber şeklinde değil daha çok mantığa oturtma şeklinde olmakta. Çünkü bu şekilde olduğunda bilgiler hiç bir şekilde unutulmuyor. Ders saatim sohbet şeklinde, daha çok soru cevap şeklinde olmakta. İlk olarak konuyu anlatırım. Konu hakkında bir çok örnek çözüp göstermeye önem veririm.

Kadıköy
₺100/saat
Aydan
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli ''İTÜ Kimya Mühendisliği'' mezunundan ÖZEL KİMYA DERSİ verilir ve ÇALIŞMA TAKİBİ yapılır.

* Derslerimiz her zaman en son görüştüğümüzden o ana kadar ne yaptığınla alakalı analizle başlar. * Geçtiğimiz günlerle çözemediğin sorulara bakarız. * Verimli bir hafta geçirdiğimize kanaat getirdikten ve sorularımızı bitirdikten sonra en başta planladığımız konu sıralamasına göre ilerleriz.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm kimya mühendisliği derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size kimya mühendisliği öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Kimya mühendisliği dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır