Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fizik-Kimya özel dersleri

Tüm Türkiye'de 187 öğretmen sizi bekliyor.

fizik-kimya özel dersi seçeneklerimiz

Maltepe
₺50/saat
Alperen
İlk ders ücretsiz!

Sağlık bilimleri üniversitesi Ergoterapi bölümü öğrencisinden sayısal grup dersleri için özel ders verilir.

Sayısal zeka üzerine konu anlatımları ve analitik düşünme yeteneği üzerine soru çözümleri yapmaktayım. Böylece bir çok kural ve formülü bilmene gerek kalmadan soruların üstesinden gelinebileceksiniz. Sınav anı unuttum derdi de ortadan kalkmakta.

Gölbaşı
₺65/saat
Rümeysa
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya öğretmenliği öğrencisinden lise düzeyinde kimya,ilkokul ve ortaokul düzeyine uygun matematik,fen dersleri verilir.

Öğrencilerimle iletişim kurarak onların kendilerini en çok eksik gördükleri yerlerden,vb. konularla konuşarak derse giriş yapmayı tercih ederim. Anlamadıkları konulara dair farklı yöntemler deneyerek yerine göre metot değişikliği yaparım.

Bayrampaşa
₺200/saat
Fuat
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Fen Bilimleri Öğretmeninden LGS hazılırlık ve ara sınıf destek dersleri( Fen Bilimleri ve Matematik dersi)

LGS hazırlık derslerimde konu anlatımında kendi tasarladığım materyalleri kullanırım. Yeni LGS sitemine uygun soru yazarıyım. Bu konuda en uygun yayınları öğrencilerime sağlayabilir veya önerebilirim. Soru çözüm teknikleri ve sınav esnasında uygulanması gereken yöntemler ile ilgili öğrencilerimi geliştiririm.

Gaziantep
₺55/saat
Haticegül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep Üniversitesi Fizik Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Makine Mühendisliğinde Çift Anadal yapıyorum. 4 yıldır özel ders veriyorum.

Derslerimi şu şekilde işlerim... Öncelikle konuyu öğrencime anlatır, her anlatıştan sonra 1 örnek soru çözerim, 2. soruyu öğrencime çözdürürüm. Konu ile ilgili her türden soru tiplerini öğrencime gösteririm. Böylelikle hiçbir soru tarzına yabancı kalmaz. Hepsi ile ilgili bir fikri muhakkak olur.Konu bitiminde ona küçük sınav yaparım.

Küçükçekmece
₺50/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Itü son sinif makine mühendisliği öğrencisinden özel ders (fizik matematik geometri) verilir

Her ders başlamadan ders saatine dahil olmamak üzere ( yani ek olarak) bir önceki haftaya dair hatırlatma ile bilgiler tazelenir. Böylece ders verimliliği onayı alındıktan sonra süreli dersimiz başlar. Ders saati 2 saat.

Üsküdar
₺55/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

İstanbul medipol üniversitesinde okuyorum. Üniversiteye giriş sınavında matematiği tam yaptım. İlk okul ve orta okul öğrencilerine; matematik, ingilizce ve türkçe ağırlıklı tüm derslerde yardımcı olma

Ders işleme yöntemi olarak daha önce birkaç şey denedim. Her öğrencinin öğrenme şekli farklıdır. Öncelikle öğrenciyi tanıyıp, öğrenme şeklini keşfetmek gerekir. Her öğrenciye aynı yaklaşılmaz.

İzmir
₺40/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik Son Sınıf Öğrencisinden İlkokul ve Ortaokul düzeyinde TÜM DERSLERDE ÖZEL DERS

Çeşitli anlatım tarzım ve iyi bir iletişimim var. Dersleri eğlenceli hale getirerek, öğrencinin derse bakış açısını tamamen değiştirim:) Öğrencinin psikolojisinden kendimde bizzat yaşadığım için anlar ve destek olurum.

Batman
₺70/saat
Husna
İlk ders ücretsiz!

Daha önce birçok alan dersini vermiş ve bir öğretmen kadar güzel anlatan Mimarım

Dersleri öğrenci odaklı işlerim ve genelde ilk ben anlatıp kendisine çözdürmeye çalışıım çünkü benim inancım öğrenci kendi anlayıp uygulamadan başarıya ulaşamaz Ve ayrıca soru çözümü ağırlıklı yöntemi uygulamayı severim öğrenciyede sevdiririm

Şehitkamil
₺50/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine LGS ve bursluluk sınavları için ders verilir.

sınıf öğretmenliğinden mezunum. 4 yıllık deneyimim vardır. Geleneksel, ezberci yöntemin dışında modern eğitim anlayışı ile derslerimi işlemekteyim. Öğrenciye dersleri sevdirerek, öğrenme merakı aşılayarak derslerimi yürütmekteyim. Öğrencinin dikkatini ders öncesi toplayarak derse hazırlarım.

Gaziantep
₺40/saat
Mustafa göksenin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce inşaat mühendisliği öğrencisi Gaziantep te ortaokul lise sayısal ders verebilirim. İngilizce konusunda da yardımcı olabilirim.

Dersleri akılcı şekilde öğrenmeye yönelik anlatırım.Ortaokul ve lise sayısal derslerine hakimim. Matematik, Fizik ,Kimya, İngilizce derslerinde yardımcı olabilirim. Dersleri eğlenceli ve esprili bir şekilde işlerim. Esnek saatlere uyum sağlarım öğrenciye göre dersleri ayarlayabilirim. Ayrıca öğrencime verilen ödevlerde de yardımcı olabilirim.

₺60/saat
Dilay
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya ve Gıda Mühendisiliği mezunundan profesyonel ilkokul ortaokul lise ve üniversite için fen bilimleri- matematik bilimleri ve ingilizce dersleri

Dersler öğrenci, çözüm ve başarı odaklıdır. Genellikle konu hakkında yeterli bilgi kazandırıldıktan sonra kalemin öğrencinin elinde olması taraftarıyımdır. Bu sayede bilgiler beyne daha kolay işlenir ve öğrencinin özgüveni artar. Planlı bir şekilde birebir tüm adımları takip ederim.

₺65/saat
Barış
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Makine bölümü öğrencisiyim ilkokul-lise-üniversite seviyesinde matematik dersi veriyorum

Derslerime öncelikle konu anlatımı yaparak başlarım.Öğrencilerime konuyu iyice kavrattıktan sonra soru çözüm yöntemlerini anlatırım ardından örnek soru çözümlerine geçerim.Önceden hazırlamış olduğum soruları öğrencilerimle beraber çözdükten sonra öğrencime soruları kendisi çözmesi için biraz vakit veririm.

Kayseri
₺45/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden Kayseri ve çevresine özel ders! Lise , İlkokul, Ortaokul

İlkokul , Ortaokul, Lise'ye yönelik derslerimizde soru çözme mantığı, hızlı soru çözme mantığı, püf noktaları yakalama mantığı ve dikkatsizlik sorununu çözmek için alıştırmalar, güzel ve etkili okuma, zamanı güzel değerlendirmek sınava odaklı çalışma mantığı, haftalık 1000 soru hedefi ( üniversiteye hazırlanan öğrenciler için) !

Çankaya
₺65/saat
Salim can
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul, Lise ve Üniversite Düzeyinde Kimya ve Kuantum Mekaniğe Giriş Dersi Verilir

Daha önce birebir ve grup (12 kişiye kadar) dersleri verdim. Ezber değil, mantığını oturtmak için çabalarım. Derslerim ilkokul-lise-üniversite düzeyinde olup sadece kuantum dersi için bazı gereklilikler vardır. Şimdiye kadar verdiğim derslerin %70'ini İngilizce dili ile, kalanını ise Türkçe ile verdim.

Yenimahalle
₺30/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi mühendislik öğrencisinden ilkokul-ortaokul düzeyinde matematik ve fen bilimleri dersi verilir.Ders işleyişi gerek okulda işlenilen konular gerekse benim tarafımdan çıkarılan en çok ç

Derslerimi milli eğitim müfredatına göre işlerim. Okulda çözülen örnek sorular üzerinden ve belirli kaynaklar üzerinden en çok çıkan soru tipleri üzerinden anlatırım.Anlatım öğrencimin anlamadığı ya da üzerinde çok takıldığı konuları onunla konuşarak öğrenip o konular üzerinde soru tiplerinden faydalanılarak konun anlatılması şeklinde olacaktır.

Selçuklu
₺50/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Selçuk üniversitesi inşaat mühendisinden matematik - fizik - kimya alanlarinda özel ders verilir.

DERSLERİMDE ÖZENLE ANLATARAK ÖNCELİKLE KONUNUN MANTIĞINI HER ÖĞRENCİME ANLAYABİLECEK DÜZEYDE ANLATIRIM. DAHA SONRA KONUNUN PÜF NOKTALARINI DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN YERLERİ ÜZERİNDE DURURUM. KENDİ NOTLARIMDAN ANLATIMIMI SAĞLARI. DAHA SONRA SORU ÇÖZÜMÜ YAPIP EN SONDA KONUYU ANLADIĞINA DAİR HER DERS SONU SORULAR SORARAK ÖĞRENCİMİN ANLAYIP ANLAMADIĞINI KONTROL EDERİM.

Akdeniz
₺5/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Mersin üniversitesi makine mühendisliği öğrencisiyim matematik ve fizik dersleri veriyorum sayısal derslerle aram iyi

Öğrencilerime matematik dersini sevdirmeyi hedefliyorum bu platform aracılığı ile...bu yüzden tüm dersler şimdilik ücretsiz.Makine mühendisliği okuyorum. Amacım soruya başlamadan önce sorunun ne demek istediğinin öğrenci tarafından kavranması...Bu yüzden çeşitli örneklendirmeler yapıyorum.

Etimesgut
₺60/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Fizik Mühendisiyim, Ankara'da 3 yıldır Matematik Geometri ve Fizik dersleri veriyorum.

Derslerimi öğrencilerin hedeflerine göre anlatırım.11 ve 12.sınıftaki bir öğrenciye üniversite sınavına yönelik pratik bilgiler vererek yetiştiririm.Daha küçük kardeşlerim için bu derslerin temellerini öğretmeyi amaçlarım.Hayatımızdaki yerleri, günlük uygulamaları, tarihi gibi detaylı bilgileri aktarırım.Bu sayede derslere olarak ilgi ve alaka artar.

₺55/saat
Aysu
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Yüksek Lisans Öğrencisinden Fiziki Kimya, Biyoloji, Matematik, İngilizce Alanında Özel Ders

Derslerimde öğrencimle kurduğum iletişim önemlidir. Arada dersten başka paylaşımda bulunabileceğimiz bir abla- kardeş ilişkisi yaratmaya özen gösteririm. Böylece öğrenci çekinmeden anlamadığı paylaşıp, dersle ilgili soruları rahatça sorabilir. Ve ders didaktik bir altyapıda olmasından ziyade paylaşımcı bir atmosferle işlenir.

₺75/saat
Olgu
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği 2. sınıf 2. dönem öğrencisinden ilkokul-ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders

Dersin başında verdiğim ödevlere (arada ve düzenli çalışmayı teşvik amacıyla) bakıp yapamadığı sorularda yardımcı olurum daha sonra konu anlatımına geçerim. Genellikle kitap veya defter üzerinden anlatır daha sonra anlatım bitince o konu hakkında onlarca soru çözerim.

Gaziantep
₺90/saat
Ertuğrul
İlk ders ücretsiz!

!!!!piyasada yok böylesi!!!!! gazi antep' de özel f i z i k dersleri... güven ve kalite için arayin

LİSE OKUYAN VE SINAVLARA HAZIRLIK YAPAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE STANDART OLARAK KONU ANLATIMI AKABİNDE KOLAYDAN ZORA DOĞRU SORU ÇÖZÜMLERİ YAPILIR. ÖĞRENCİNİN KONU EKSİĞİ ÜZERİNE DERSTE VERİLEBİLİR AYRICA KOMPLE DÖNEM DERSLERİ VEYA KOMPLE FİZİK KONULARI ÜZERİNE EĞİTİM VERİLEBİLİR, ÖĞRENCİNİN EKSİKLERİNİN ÜZERİNE GİDİLEREK TAMAMLANIR.

Karatay
₺50/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Özel ders deneyimli Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Lise TYT ve KPSS düzeyinde matematik ve geometri; İlk ve orta okul düzeyinde fen bilimleri ve matematik dersleri veriyorum.

Derslerimde dinleyicinin dikkatini sürekli ve optimum seviyede tutarım, esprili ve samimi biriyim. Pedagoji eğitimim var küçük çocuklarla iyi iletişim kurabilirim. Konu dahilindeki kuralları akılda kalıcı ve uygulanabilir şekilde aktarır akabinde çeşitli örneklerle destekleyerek kalıcı hale getiririm. Temel hedefim konuyu öğretmek ve kalıcı hale getirmektir.

Menteşe
₺50/saat
Aybuke
İlk ders ücretsiz!

Muğla Üniversitesi 4. Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden fen matematik türkçe özel dersleri

Derslerde genellikle okula paralel olarak öğrencininde isteği odaklı yani öğrenci merkezli işliyorum. Ders esnasında önce yazılı olarak konu anlatımı yapıp ardından etkinlik ve testlerle konu pekiştirmesini sağlıyorum. Sonrada işlenen konuyla ödevler veriyorum ve ödevleri beraber kontrol edip yapamadıkları yada anlamadığı yerleri sorular üzerinden tekrar işliyorum.

Selçuklu
₺75/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli öğretmenden okula yardımcı sınavlara hazırlayıcı 5,6,7,8. sınıf fen bilimleri dersi

Derslerimde öğrencinin konuyu en iyi şekilde kavraması ve konuyu soruya uygulaması için gereken yöntem ve teknikleri kullanırım. Ortaokul öğrencilerinin kavraması için somut bir şekilde konuları anlatır ve soru çözümüne geçerim. Öğrenci ders verdiğim süre içinde dikkat dağınıklığı yaşamaz ve sıkılmaz.

Çankaya
₺50/saat
Burak ali
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisin'den Ankara'da Matematik Özel Dersi, Sınav Hazırlık Koçluğu, Konu Tekrarları

Dersleri belirlediğimiz konular üzerinden işlerim. Eğer düzenli bir çalışma olacaksa uzun vadeli planı ben hazırlarım sadece konu tekrarı olacak ise öğrenci ile beraber ilerleyebiliriz. Haftaiçi akşam ve haftasonları çalışmaları gerçekleştirebiliriz. Lise ve Ortaokul öğrenci grubuna yönelik çalışabiliriz. Bunun yanında DGS veya KPSS içinde yardımcı olabilirim.

İstanbul
₺50/saat
Ataberk
İlk ders ücretsiz!

İTÜlü üniversite öğrencisinden birebir özel ders. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerini sınavlara hazırlıyorum.

Ezberci öğretime karşıyım. Eğitim sistemimiz kötü olduğu için ebeveynler özel derse ihtiyaç duyuyor. Önemli olan öğrencilerimin sınavı iyi notla geçip o dersi anlamaması değil, iyi bir altyapı oluşturmamız. Ben öğrencilerimin bir konunun mantığını anlamalarını sağlıyorum. Gerisi zaten ip söküğü gibi geliyor.

oniki şubat
₺50/saat
Ercan
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi dönem 3 öğrencisinden ortaokul düzeyinde fen bilgisi ve lise düzeyinde fizik, kimya, biyoloji dersleri

Derslerin işleyişi öğrencinin durumunu değerlendirip en uygun şekilde ve o seneki sınav sisteminin getirdiklerini tarayıp öğrenciye uygun bir şekilde öğretmek hedefindeyim.

₺50/saat
Sare
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik öğrencisinden sivas'ta ilkolul ortaokul ve lise düzeyinde matematik,geometri,fizik,kimya,biyoloji dersleri verilir

ÖNCELİKLE ÖĞRENCİNİN DERSİ SEVMESİ GEREKTİĞİNE İNNIYORUM O DERSTE BAŞARILI OLMASI İÇİN ÖĞRENCİNİN İLGİSİ DERSE NASIL ÇEKİLEBİLİR ÖĞRENCİYLE İLETİŞİME GEÇTİĞİM ZAMAN BUNA ODAKLANIR VE ÖĞRENCİNİN EKSİKLERİNİ BELİRLEYİP DERS SAATİNİN DAHA VERİMLİ NASIL OLACAĞINI BİRLİKTE PLANLARIM.

Osmangazi
₺120/saat
Filiz
İlk ders ücretsiz!

BURSA'da Yüksek Kimya Mühendisinden Fen Teknolojileri - Kimya - Fizik - Matematik özel dersleri ve okul derslerine takviye

Önce çocukla iletişim kurarak, neyi nasıl daha iyi anladığını konuşur, yada ders içerisinde yöntemi tamamen çocuğun anlama şekline göre değiştiririm. Dersten sıkılmaması için dersi eğlenceli hale getiririm. Önce konuyu anlatır, daha sonra birlikte uygulamalı soru-testleri çözeriz.

Kadıköy
₺50/saat
Habibe irem
İlk ders ücretsiz!

Metalurji ve Malzeme Mühendisinden lise ve üniversite öğrencilerine kimya ve organik kimya dersi

Ezber yok, mantık ile kavramak var. Ders öncesinde kendi hazırladığım kısa güzel özetler üzerinden basit ve anlaşılabilir ve akılda kalıcı şekilde ilerler sorular ile desteklemek daha kalıcı olduğuna inanıyorum. Agresif biri değilim, oldukça sakin ve eğlenceli bir şekilde anlatmaya özen gösteririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Fizik-Kimya dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır