Anasayfa
Ders ver
 
 • (27 üye yorumu)
M
Mehmet Yusuf Can
« Bu zamana kadar tanıdığım en yetenekli hocaların başında gelir... Devamını oku »
M
Mehmet Yusuf Can
« Bu zamana kadar tanıdığım en yetenekli hocaların başında gelir Aykut hocam. Sadece sportif başarısı değil aynı zamanda karekteri ile de örnek aldığım bir insan. Asla pes etmez her zaman başarısının üstüne koymaya devam eder. »
₺150/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Aykut tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Personal Trainer
 • Yağ yakma
 • Kas geliştirme
 • Pilates
 • Jimnastik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

İstanbul ● Bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda, düzen, disiplin ve sonuç odaklı birebir antrenman ve egzersiz programları ile hizmetinizdeyim.

Ders işleme yöntemi

Birebir olarak profesyonel eğitmen desteğiyle bireylere özel uygulanan egzersiz programları, Personal Training adı altında gerçekleştirilmektedir. Antrenman öncesi, sırası ve sonrasında üyelerime gerekli olan rehberliği yapmaktayım. Üyelerimin ihtiyaçları doğrultusunda nitelikli egzersiz programlarına ek olarak her türlü problemlerini listeleme işlemini de titiz şekilde yapmaktayım. Örneğin; sporcunun sağlık durumu, yaşam şekli ve alışkanlıkları, psikolojik dengesi(mutlu/mutsuz/endişeli/heyecanlı/vs…) gibi ayrıntıları dikkate alarak egzersiz programı şekillendiriyorum. Baştan sona kadar olan her ayrıntı bireye özel dosya içerisinde saklanır. Aktivite boyunca her türlü ölçüm ve testlerin takibi yapılır. Her bireyin hayalini kurduğu bir form vardır. İstenilen forma ulaşabilmek için antrenman programlarının kaliteli bir şekilde sürdürülmesi gerektiği unutulmamalıdır. Düzen, disiplin ve motivasyon benden; karar vermek sizden...

Eğitim

Kişisel Spor Eğitmeni ve Sportif Yaşam Koçu
2013 Kocaeli Üniversitesi mezunu.
2010 yılından itibaren Özel Ders Hizmeti
(2010-2013 Kocaeli Bölgesinde Özel Dersler)
(2014-2015 Istanbul Coliseum Özel Dersler)
(2015-2016 Ankara Bölgesinde Özel Dersler)
2017-2020 Istanbul Coliseum / Maslak Spine Tower / Beykoz Acarblu / Ataşehir Uphill Özel Dersler

Sertifikalar ve Eğitim Hizmet Alanları
●Fitness
●Pilates
●Crossfit
●TRX
●Body Weight Workout
●Fonksiyonel Ip Atlama
●Cimnastik
●Okçuluk
●Tenis
●Yüzme

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺100/saat
Aykut tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğretmen evinde
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Personal Trainer
 • Yağ yakma
 • Kas geliştirme
 • Pilates
 • Jimnastik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

27 üye yorumu : Aykut
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.

27 referans

M
Mehmet Yusuf Can

Bu zamana kadar tanıdığım en yetenekli hocaların başında gelir Aykut hocam. Sadece sportif başarısı değil aynı zamanda karekteri ile de örnek aldığım bir insan. Asla pes etmez her zaman başarısının üstüne koymaya devam eder.

E
Emir Burak

Aykut hoca bizim lise hocamızdı. Bizi en güzel biçimde Bilgi aktardı aynı şekilde ise sadece sporla kalmayıp hayattaki tecrübelerini aktardı. aykut hocadaya minnetarım o Harika bir Eğitmen

D
Doğan

Prof. Dr. Canan Anadolu lisesinde lise 2 den 4 e kadarki 3 yıllık eğitim hayatımda tanıdım hocamızı sadece 1 sene kendisinin derslerine girme fırsatı bulmama rağmen kendisi gördüğüm en özel öğretmendi.
Çünkü Aykut hocamız tüm öğrencilerin gelişimi için tek seçenek ile yetinmeyen biri ve hayatında hiç basket ve futbol dışında spor dalı görmemiş insanların çok farklı spor dallarını göstermiş, sevdirmiş belki de yeteneğini keşfetmesini sağlamıştır. Ayrıca bedensel ve zihinsel sağlığımızı geliştirecek aktiviteler (satranç, tırmanma,tenis, ve koşu gibi) turnuvalar düzenlemiş il ve ilçede bizleri yarışacak seviyeye getirmiş her türlü maddi manevi desteği sağlamıştır ben de okullar arası satranç turnuvasında okulumuza ilk 1. Lik ödüllü getiren öğrenciler arasındaydım ve hepsi Aykut hocamız sayesinde oldu. Buna ek okulda tüm öğrencilerin teneffüslerde koşa koşa gidip aralarında yarışacağı mini parkur yapmış ve hatta okulun etrafındaki boş araziye dev bir parkur inşası için başvurularda bulunmuştur kısaca Aykut hocamız asla pes etmeyen sürekli yenilik sağlayan ve kendi gibi başarılı sportmen sporcular yetişmek isteyen ve başarılı olan değersiz hayatlarımıza değer katan özel bir öğretmendir

İ
İlker

Gördüğüm en çalışkan en azimli ve en güvenilir insanlardan biri . Ayrıca bir çok alanda yetenekli ve bilgi birikimi yüksek .
Superprof AYKUT hoca!!!

O
Onur

Aykut hocam halen daha aktif olarak lisede görev yapan tecrübeli bir beden öğretmeni olup kendisi, yarışmalarda dereceler yapmış, başta ip atlama olmak üzre tırmanıcılık, voleybol, koşu vb. Pek çok konuda oldukça kaliteli dersler veren bir hocamızdır ve kesinlikle kendisinden her konuda güvenle ders alabilirsiniz ve almanızı da tavsiye ederim.

E
Engin Can

Kendisi eskiden lisede beden eğitimi öğretmenimdi.Aykut Hoca'nın yardımlarıyla futboldan tutun da voleybol,basketkol,tenis,ip atlama,koşu ve daha birçok spor branşlarında hayatım boyunca işime yarayacak teknik bilgiler edindim.Aykut Hoca'yı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz ve kendisinden çok memnun kalacağınıza eminim:)

E
Engin Can

Kendisi eskiden lisedeki beden eğitimi öğretmenimdi.Gerek kişiliği,gerekse neredeyse tüm spor branşlarındaki başarıları ile beni fazlasıyla memnun etti.Onun sayesinde futboldan tutun da basketkol,voleybol,ip atlama ve daha birçok spor branşlarında hayatım boyunca işime yarayacak teknik bilgiler edindim. Aykut hocayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz ve kendisinden çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz:)

N
Nazlıcan

Lise hayatımda öğretmenimdi. Bir çok spor branşına ilgi duyan seven ve işini tam anlamıyla profesyonel şekilde yapan öğretmendir. Okulumda her spor dalında başarı elde etmiştir. Eğer sporu çok seviyorsanız ve eğitimini almak istiyorsanız doğru yerdesiniz :)

M
Mehmet

Lisedeyken öğretmenimdi, işini bu kadar sevgiyle ve ilgiyle yapan elindeki imkanları sonuna kadar kullanan ve destek veren çok az kişi tanıdım. Spor konusunda gözüm kapalı güveneceğim tek hocadir

R
Rabia

Benim lise öğretmenimdir. Her öğrenciye saygı duyan ve aynı şekilde her öğrenciden saygı gören bir öğretmen olmuştur. Üzerimde çok hakkı vardır. Ben polislik istiyordum ve benimle birebir ilgilendi. Sadece ben değil kız-erkek ayırt etmeksizin polis olmak isteyen her öğrenciyle ilgilendi. Polislik parkurunu okulumuzun alt katını spor için tasarlamıştı ve parkuruda ölçüler el verdiğince oraya kurdu. Okulumuzda bir çok faaliyet gerçekleştirdi ve yarışmalara kattı. Birincilikler,ikincilikler,üçüncülüklerimiz oldu. Okulumuza tırmanma duvarı,fitness salonu yaptı ve bunun için çok çabaladı. Ağırılık kaldırma aletlerini kendi imkanlarıyla yaptı. Plastik,teneke ayırt etmeksizin böldü,içine çimento yaptı ve en azından o şekilde de olsa kullanımımıza sundu. Okulumuz öğrencilerine belediyeyle konuşup hafta sonları geleneksel ve olimpik olmak üzere okçuluk öğretti. Bu tarz şeyleri görev gibi değilde hobi gibi hep yaptı. Karantina zamanlarında bile spora dair videolar çekti,oline eğitimler,bilgiler verdi. Ben artık üniversite öğrencisiyim ve ona rağmen hâla onu sıkı takip ederim. Her ne öğrenirsem faydamıza. Okulumuzda öğle aralarında öğrenciler arasında çeşitli turnuvalar gerçekleştirdi. Turnuvalarda kendisiyle beraber öğrencilerede görev verdi. Onları hep aktif tuttu. Daha yazamadığım,aklıma gelmeyen neler neler var.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde personal trainer dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için yağ yakma dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! kas geliştirme dersleripilates dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunundan birebir kişiye özel antrenman programlı dersler
₺60
Dila
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslere başlamadan önce vücut analizi yapılır ve daha sonrasında tabi ki beslenme ile de desteklenerek antrenmanlara...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Hareket Bilimi uzmanından en güncel bilimsel çalışmalar ile hazırlanmış Bireysel veya Grup Kuvvet Antrenmanı
₺300
Serhat
 • (2 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendisine en faydalı hareket modellemesi ve metodunu sunuyorum....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beykoz
Lisanslı sporcudan hedefinize yönelik hızlı ve bilimsel idman rutinleri ve beslenme programları.
₺80
Furkan
 • (6 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi sizin kendi spor salonunuzda veya evde işlerim.Spor yapmak için alete veya bir salona da ihtiyacınız aslında...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beykoz
Sonuca Ulaşmanın En Güvenilir Adresi Bilimsel Calişmalarla Hizmetinizdeyiz Sağlam Grup Akademi Fitness
₺500
Osman Burak
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Her sorunun altında bir amaç veya bir şikayet olmalı. Bu şikayetler veya amaçlara yönelik antrenmanlarla...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beykoz
Spor Bilimlerinden 2 Lisans 1 Yüksek Lisans Mezuniyet CV'li Antrenörden Özel Dersler
₺100
Yunus
İlk ders ücretsiz!

Önceliğim sporcumu veya danışanımı tanıyarak sürece başlarım. Daha sonra danışanımın istekleri ve olması...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Beykoz
Başlangıç ve orta seviye için eşsiz vücut geliştirme tüyoları ve teknikleri. Beraberinde motivasyon ve bire bir takip
₺60
Tayfur
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi sabırla işlerim her dakikasında bire bir düzeltme ve destekle öğrencinin yanında olurum. Isterim ki...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beykoz
Marmara BESYO Mezunundan Kişiye Özel Antrenman ve Egzersiz desteği,Eğlenirken Zayıflamaya ne dersiniz?
₺120
Nevzat
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi kişiye özgü planlarla işlerim. Antrenman boyutunun beslenmesiz olmayacağını düşündüğum için...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beykoz
Marmara besyo mezunu milli sporcu eşliğinde Taekwondo Kickbox ve fonksiyonel antrenman keyfi
₺150
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Eğlenceli ve dinamik ders sistemi harcadığınız zamanın nasıl geçtiğini anlamadan yorgunluğunuzu evde dinlenirken...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Beykoz
Vucut gelistirme Fitness Kilo alma Kilo verme Fonksiyonel antrenmanlar Beslenme vb. Bana ulaşabilirsiniz Taha suyabatmaz
₺50
Taha
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi cok ciddi ve kararli devam ettiririm.kisinin durumuna gore anlık ve sonrasinda planlı antrenman programı...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Üsküdar
Sağlıklı bir yaşam, isteğe göre fit veyahut yağsız kas kütlesine sahip bir vücuda sahip olabilirsiniz. Azim, hırs, emek, disiplinle birlikte tabii...
₺50
Taha
 • (5 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle eğitim vereceğim birey ile veyahut grup ile tanışma faslı yaparım. Herkesin kişiliğini öğrenip keyif...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat ₺150 ₺150 ₺100
Ders talep et