Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Türk dili ve edebiyatı özel dersleri

Tüm Türkiye'de 1 304 öğretmen sizi bekliyor.

türk dili ve edebiyatı özel dersi seçeneklerimiz

Gaziosmanpaşa
₺75/saat
Anıl
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü yüksek lisans mezunu öğretmenden Türkçe ve edebiyat dersleri verilir.

Notlarımı, öğrencilerin dikkatini çekecek ve akıllarında kalacak şekilde düzenlerim. Bol örnek üzerinden işlenen derslerin daha verimli ve akılda kalacağına inanıyorum. Güncel şarkı sözleri, kitap cümleleri ile oluşturulan örnekler, öğrencilerimin daima aklında kalmıştır. Klasik bir ders işlemenin yanında öğrenciyle olan iletişim de oldukça önemlidir.

Küçükçekmece
₺60/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarım mezunuyum. Türkçe ve dilbilgisi konusunda oldukça iyiyim. İlkokul, ortaokul ve lise çağında olup dilbilgisi hakkında yardıma ihtiyacı olanlar bana ulaşabilir

Dersleri kendi evimde ya da webcam üzerinden işliyorum. Ders tekrarı, sınava hazırlık ve anlamadığımız konularda genel tekrarlar yaparak ve arada istenirse mola da vererek çalışabiliriz. Ders saatleri ve ücret konusunda tekrar konuşulabilir.

₺65/saat
Kübra
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı ögrencisinden geleceğe giden yolda gençlere edebiyat eğitimi verilir.

İlk olarak anlatıcalak konu hakkında öğrencinin ne kadar bilgiye sahip olduğu öğrenilir ve eksiklerini tamamlamak adina eğitime başlanılır.Ve konuyu pekistirmek acısından ne kadar soru varsa hepsi beraber çözülür ve anlaşılmayan yerlere tekrar dönüş yapılır.Son olarak da ödevlerle konu bitirilmiş olur.

Yenimahalle
₺30/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

LGS YKS Türkçe Özel Ders 8.sınıftan 12.sınıfa kadar hepsi için Özel Türkçe Dersleri

Aktif şekilde hızlı pratik anlaşılır şekilde örneklerle bu sorularla kaynakları eşliğinde bütün Türkçe konularını tekrarları dahil öğrencilerin anlayacağı şekilde çözüyorum

Samsun
₺75/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

22 Yıllık Dersaneciyle Türkçe ve Edebiyattan takviyeyle Fark atmak istemez misiniz?

Önce konuyu güzelce bol örneklerle anlatırım.Konuyla ilgili çıkmış soruları çözerim.Haftalık ödev verip eğitim koçu gibi takip yaparım.

Altındağ
₺100/saat
Imran
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Turkce ogretmeninden Ankara'da ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Turkce dersleri verilir.

Ogrencinin bilgi durumunu, dikkat suresini dikkate alarak, her ogrenciye ozel ogretim tekniklerini uygulayarak ilerlerim. Her hafta konu tekrari yaparim ve bilgilerin kalici olmasini saglarim. Gorsellerle, videolarla desteklerim. Odev destekli calisirim. Guncel ogretim yontemlerini kullanirim. Kucuk yas gruplarinda materyal kullanimina ozen gosteririm.

Beyoğlu
₺40/saat
Beyza
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuş, hem kendi branşını hem de sınıf öğretmenliği yapmış, mesleğini gönülden, büyük bir sevdayla yapan bir öğretmen. Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe dersler

Derslerimi görsel ve işitsel kaynaklardan yardım alarak işlerim. Notlarımı dikkat çekici bir şekilde öğrencilerime sunarım. Öğrencilerle olan iletişimime özen gösteririm. Yeri geldiğinde onlarla öğrenci olurum, yeri geldiğinde de samimi ve işini özenle yapan bir öğretmen olup öğrencime ve dersime odaklanırım.

Beylikdüzü
₺60/saat
Nilüfer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eğitim ve içerik üretme tecrübeli Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden dersler.

Her derse başlamadan önce öğrencinin ders üzerine motivasyonuna göre dersin akışını belirlerim. Derse gelmeden önce hazırladığım göstergeleri öğrenciye sunarım. Dersi işlerken öğrencinin geriye dönük bilgilerini hatırlatır ve aralarında bir bağlam kurmasına yardımcı olurum. Böylece analiz ve sentez ile dersi daha çok anlanmalandırır.

Bolu Merkez
₺65/saat
Merve
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili Ve Edebiyatı öğrencisinden Türkçe,Dil Anlatım ve Edebiyat dersleri eşsiz bir anlatımla geleceğin yöneticilerine verilir...

Konuyu etkili bir şekilde anlatıp soru sormak öğrencinin kafasına takılan yerleri örneklendirerek açıklamak, bitiminde test çözdürmek beyin fırtınası yaptırarak anlamın daha çok pekişmesini sağlamak. İki saatin sonunda ise ödevlerle dersi pekiştirmek...

Fatih
₺200/saat
Yeliz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

(Türkçe-Edebiyat Öğretmeni) *Her seviyeye uygun ders takviyeleri *LGS, TYT, AYT sınavlarına hazırlık

“Anlatırsam unutabilirim, gösterirsen anımsayabilirim, beni işin içine katarsan asla unutmam öğrenirim.” Öğrenmeyi etkileyen bu faktör, önemli bir eğitim ilkesi olan aktivite ( yaparak yaşayarak öğrenme ) hatırlamayı kolaylaştırmakta ve öğrenci başarısını olumlu etkilemektedir.

Talas
₺50/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Kayseri'de İlköğretim öğrencilerine Türkçe, ortağretim öğrencilerine dilbilgisi ve edebiyat dersleri

Edebiyat derslerine o günkü konu ile ilgili araştırma yapılarak gelinmesini isterim. Soru sorarak öğrencinin aktif katılımını sağlarım, öğrencinin eksiklerini tamamlamaya çalışırken kendi cümleleriyle not almasını tavsiye ederim. Dilbilgisi derslerini metin temelli işlerim.

Erzurum
₺45/saat
Yüsra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim Erzurum'da lise öğrencilerine Türk Edebiyatı ve Dil Anlatım derslerini, ortaokul öğrencilerine ise Türkçe dersi vermekteyim

Derslerimi test üzerinden anlatırım çünkü özellikle Türkçe / Dil Anlatım kısmı daha fazla ve farklı soru çeşidi görerek anlaşılır. Elbette konuyu öğrencilerim anlama şekillerine göre kavrayıncaya kadar o şekilde anlatırım sonrasında test ile çok daha iyi pekiştiririm.

Balçova
₺40/saat
Türkan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine birebir ders

Derslerimi öğrencimin zihninde eksik ya da yarım bıraktığı yerden tamamlamaya çalışarak başlarım. Eksikleri tamamladığımızı düşündüğümde onun için dersi eğlenceli hale getirecek şekilde anlatmaya çabalarım. Dersi karşımdaki öğrencimin seviyesine uygun kelime ve örneklerle süsleyerek anlatırım.

Ödemiş
₺60/saat
Anıl can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkiye dereceli ve Doğan Kitap'tan romanı yayımlanan bol ödüllü yazardan edebiyat dersleri

Yaratıcı, eğlenceli ve detaylı... Sınavlara yönelik de olabilir; yaratıcı yazarlık ve okurluk konularında da. Sıkmadan, güncel ve interaktif bir yöntemle öğrencilere dersi sevdirip, bir şeyler üzerine konuşurken fark etmeden onun öğrenmesini ve bir daha asla unutmamasını sağlayacağıma inanıyorum. Eğlenirken öğrenir ve tartışırız.

Yenimahalle
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi son öğrencisinden okula sınavlara derslere yönelik ders verebilirim öğrencilerle aram iyidir

öğrencinin anlama kavrama hızına ve kabiliyetine göre ders anlatabilirim örnekler vererek açıklayarak gerektiğinde hikayelerle akılda kalıcı şekilde ders öğretme biçimi uygulayabilirim

Odunpazarı
₺40/saat
Musa can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Özel Ders (Özel Öğretim Kurumu Tecrübesi Var)

Derslerimi haftada 2 gün 1.30 - 2'şer saat olacak haftada takribi 4 saat işliyorum. Bire bir ve grup derslerim mevcut. Çok özel durumlar olmadıkça grup derslerini 3 kişiden fazla yapmıyorum. Kendileri grup olarak gelen öğrencilerle de çalışıyorum. Kendi notlarımı veriyorum, yerine göre kendi hazırladığım soruları veriyorum ya da başka kaynaklardan ödev veriyorum.

Sivas
₺50/saat
Furkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe Öğretmenliği öğrencisinden lise ve ortaokul derecesinde edebiyat ve Türkçe dersi verilir. Aynı zamanda paragraf için özel ipuçları verilir. Dilbilgisi dersleri verilir.

Derslerimi genellikle önce konuyu anlatıp öğrencinin anladığından emin olduktan sonra soru ile devam ediyorum. Özellikle paragraf konusunu soru üzerinden işliyorum.Dersimi anlatırken de en önemlisi öğrencinin motivasyonunu yüksek tutarım. Özellikle üniversite sınavına hazırlanıyorsun daima moral veririm.

Bornova
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden en eğlenceli şekilde isteyene türkçe dil bilgisi isteyene edebiyat dersi...

Benim alanım sözel yani ezbere dayalı olduğu için genelde öğretmek istediklerimi kodlayarak eğlenceli hâle getiriyor akılda kalıcı olmasına özen göstererek aktarıyorum

₺40/saat
Gamze
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden Malatya'da özellikle lise seviyesinde ki öğrencilere yani üniversite hazırlık öğrencilerine Edebiyat dersleri verilir

Ders anlatırken soru cevap yöntemi ve yazarak anlatma yöntemini kullanırım.Edebiyat ezber gerektiren bir derstir ve bunun için öğrencinin ezber yeteneğini güçlendiren bazı yöntemlere başvururum. Edebiyat dersinde özellikle lise seviyesindeki tüm konulara hakim olduğumu düşünüyorum.

Ataşehir
₺40/saat
Simay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Üniversitesi psikoloji bölümü öğrencisinden ilkokul türkçe,lise edebiyat konu anlatımı ve ödev yardımı

Derste aktif ve hareketli olmaya özen gösteririm,ögrencinin kopmamasını ve sıkılmamasını sağlamaya çalışırım. Genellikle yazarak ders anlatırım çünkü ders sonrasinda bir not kalması gerektiğini düşünüyorum ve ögrencinin yazması akılda kalıcılığı arttıracaktır.

İzmir
₺50/saat
Tolga
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden okula yardım ve sınavlara hazırlık amaçlı lise düzeyinde Edebiyat dersleri

Derslerimi müfredata uygun ve sınav sisteminde maksimum verimlilik elde etmeye yönelik işlerim. Öğrencinin başarısı ve öğrenilen konunun kalıcı olması en büyük önceliğimdir. Salt ezbere dayalı sistemlerin aksine dersin bir bütün olarak kavranmasını hedeflerim.

Kadıköy
₺50/saat
Zeynep
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe üniversitesi, eğitim fakültesi Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği mezunuyum. 3 yıl öğretmenlik tecrübem var. Özel ders vermekteyim. Türk dili ve edebiyatı, Türkçe ve Osmanlıca dersleri vereb

Öncelikle şunu belirtmek isterim öğrenme işleminde öğrenciyi aktif tutarım. Öğrenciye öğrenmeyi onu bu konuda bağımsızlastirim. Gereken yerde dönüt veririm. Bu süreçte eğitim koçluğu da veririm. Verdiğim dersi hayattan bilhassa diğer derslerden sıyırmadan onlarla ilişkilendirerek anlatmaya çalışırım.

₺40/saat
Memik
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü üniversite öğrencisiyim. Türkçe ve edebiyat derslerini verebilirim.

Öncelikle konuyu anlatmaya başlarım. Daha sonra anlaşılıp anlaşılamadığını sorarım. Konuyla ilgili örnekler vererek yararlı olmasını sağlarım.

Şanlıurfa
₺50/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunundan İlkokul, lise ve üniversiteye giriş sınavlarına yönelik Edebiyat ve Türkçe dersleri verilir.

Öğrenci ile birebir ders işlenir. Ders anlatımı sırasında konu ile alakalı ilgi çekici bilgiler aktarılarak öğrencinin dikkati çekilir ve motivasyon üst sevide olur. Ders anlatımından sonra konu ile alakalı sorular çözülerek konu pekiştirilir. Öğrenciye konu ile alakalı soruların çözümü ödev olarak verilir.

Fatih
₺55/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğrencisinden Edebiyat dersleri, sınav stresini dibine kadar yaşamış ve bilen, stres konusunda da yardımcı olabilecek bir arkadaş

Her iki tarafında istekleri doğrultusunda hareket etmenin doğru olacağını düşünüyorum. Ne ben üstün olacağım ne karşımdaki. Her zaman birbirimizi dinleyip, ona göre hareket edeceğiz.

Niğde
₺45/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Niğde'de Türk Dili ve Edebiyatı dersleri okula ve sınava yönelik ayt tyt konularında ders verilir.

Derslerimi müfredatı takip ederek ve öğrencilerimin eksikliğine ağırlık vererek yapıyorum. Konuya giriş yapmadan önce genel bir tekrar yaparım ve yeni konuya o şelilde geçerim.

Bağcılar
₺80/saat
Halit
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesinden mezun , alanında deneyimli öğretmenden dil bilgisi ve edebiyat dersleri .

Derslerimde karşımdaki öğrenciyi dersin içine alacak örnekler vermeye çalışırım. Bu örnekler günlük hayattan veya sosyal medyadan örnekler olabilir. Bunun yanında öğrencinin dikkatini çekmek için sürekli olarak ona konuyla alakalı fikir danışır, küçük sorular sorarım.

Karatay
₺65/saat
Tuğba
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı Tezli Yüksek Lisans öğrencisinden edebiyat, yabancı dil dersi ayrıca makale, seminer tezi, dönem projesi ve tez yazımı ile ilgili rehberlik....

Dersleri konuyu uzun uzadıya dağıtmadan ve dikkat dağınıklığı oluşturmadan verilmesi gereken bilgilerin akılda kalıcılığı ve bu bilgilerin yaşam ile sentezlenerek öğretilmesi taraftarıyım. Ders girişlerinde önceki kazanımların tekrarı ve hatırlanarak pekiştirilmesi ve yeni konuya geçiş yapılır.

₺45/saat
Başak nida
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun Türkçe dersine aşık bir öğretmenden Türkçe dersi

Derslerime, sohbet ederek başlarım; Türkçe dersi kelimeler, cümleler demek... Bu yüzden bol bol konuşup, günlük hayattan örnekler veririm. Dersimiz Türkçe olduğu için konuşmak en temel ögedir. Öğrencilerimle derse başladığımızda, dersin nasıl geçtiğini hiç anlamayız... Uzun zamanımızı alsa bile, o saat bize kısa gibi gelir.

₺30/saat
Yonca
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyati bölümü son sinif öğrencisinden başari garantili özel ve grup dersleri

DERSLERİMDE ÖĞRENCİLER,ARKADAŞIMDIR. KONULARI EN SADE VE KOLAY ŞEKLİYLE ANLATIRIM. DERSLERİ KARŞILIKLI İLETİŞİM VE ETKİLEŞİMLE İŞLERİM. KONULARI ANLATIRKEN ÖRNEKLERLE PEKİŞTİRİR,EN SOYUT KONUYU BİLE ANLAŞILIR VE SOMUT BİR HALE GETİRİRİM.DERSLERİME TÜRKÇE ,EDEBİYAT ,DİLBİLGİSİ MÜFREDATINDAN SORUMLU TÜM ÖĞRENCİLER KATILABİLİR .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm türk dili ve edebiyatı derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size türk dili ve edebiyatı öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Türk dili ve edebiyatı dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır