Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Türk dili ve edebiyatı özel dersleri

Tüm Türkiye'de 165 öğretmen sizi bekliyor.

türk dili ve edebiyatı özel dersi seçeneklerimiz

₺60/saat
Gülperi
İlk ders ücretsiz!

Devlet Okulu, Kolej, Dershane ve Özel Derslerde 5 yıl Tecrübeli Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden Türkçe ve Edebiyat dersleri

Derse dikkat çekici bir şekilde giriş yaparım, dersimizin olduğu tarihe kadar okulda işlenilen konuları tekrar ederiz, günlük hayattan örneklerle konularımızın anlaşılmasını kolaylaştırırım, geçmiş derslere yönelik soru-cevap ve yazılı sınav ile eksikliklerini tamamlayarak gelecek derslere hazırlıklı girmesini sağlarım.

₺75/saat
Aspurçe
İlk ders ücretsiz!

7 Yıl deneyimli özel okul ve kurs öğretmeni Aspurçe Hoca'dan İzmir'de özel ders

Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık, lise giriş sınavlarına hazırlık ve ders takviyesi amacıyla ders veririm. Genellikle şematik, anahtar sözcüklerle öğretim uygularım. 20 dakika konuyu anlatır 20 dakika not tutar 20 dakika çıkmış soru çözerim.

Şişli
₺200/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi mezunu ve YKS-LGS yazarı öğretmenden Türkçe ve Edebiyat dersleri özenle ve program takibiyle verilir.

Öncelikle sınavlara yönelik kendi hazırladığım kitap ve notlarımla takip sistemim var ve ayrıca haftalıl ödev takibiyle öğrencilerimi sürekli kontrol ederim.

Talas
₺50/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Kayseri'de İlköğretim öğrencilerine Türkçe, ortağretim öğrencilerine dilbilgisi ve edebiyat dersleri

Edebiyat derslerine o günkü konu ile ilgili araştırma yapılarak gelinmesini isterim. Soru sorarak öğrencinin aktif katılımını sağlarım, öğrencinin eksiklerini tamamlamaya çalışırken kendi cümleleriyle not almasını tavsiye ederim. Dilbilgisi derslerini metin temelli işlerim.

Bağcılar
₺80/saat
Halit
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesinden mezun , alanında deneyimli öğretmenden dil bilgisi ve edebiyat dersleri .

Derslerimde karşımdaki öğrenciyi dersin içine alacak örnekler vermeye çalışırım. Bu örnekler günlük hayattan veya sosyal medyadan örnekler olabilir. Bunun yanında öğrencinin dikkatini çekmek için sürekli olarak ona konuyla alakalı fikir danışır, küçük sorular sorarım.

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Dershane ve üniversite birincisi kolej mezunu iki üniversiteli uzman öğretmenden özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işle

Sincan
₺75/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

ARANAN KAN BULUNDU ARKADASLAR Tecrubeli Türk Dili ve Edebiyatı ogretmeninden edebiyat ve dil anlatim dersleri...

Ders vereceğim öğrencinin seviyesini belirleyerek her öğrencimin durum ve ilgisine göre dersimi anlatırım. Konu tekrarları,soru-cevaplar, konularin benzer ve farkliliklarini maddesel ve şematik gosterim, yeni konuya geçmeden önceki konuyu kısa tekrar, konuların akılda kalmasını sağlamak amacıyla anahtar kelimeler vb.

Bakırköy
₺80/saat
Nebi
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisans Mezunu Alnında Deneyimli Öğretmenden Türkçe/Edebiyat (tyt-ayt) Yabancılara Türkçe Dersi Verilmektedir

Derslerimi öğrencinin algı seviyesine göre, kaynak kitap, bilgisayar (föy), ya da doğaçlama defter üzerinden anlatarak işlemekteyim. Bazen sorular üzerinden anlatım da yaparım. Girmiş olduğunuz sınavların sorularını tekrar çözüp dönüt almaya çalışırım. Öğrencimin takibini ve hedef planlamasını seviyesine göre yapmaktayım.

Dudullu Osb
₺90/saat
Kenan
İlk ders ücretsiz!

Kelimelerin, sayıların, şekillerin dili ile başarı odaklı, keyifli edebiyat ve Türkçe dersleri.. Ders aralarında şiir ikramı :)

Türkçe ,edebiyat sanılanın aksine sözel değil sayısal bir derstir. Ezber hiç değildir. Dil bilgisi matematik gibi ,fizik gibi kurallar ve uygulamalar bütünüdür. Öğrenci kuralı, yöntemi bildikten sonra 5. sınıfta gördüğü örneğin sıfatları,kelimede yapıyı ya da noktalamayı veya anlatım biçimlerini tüm öğretim hayatı boyunca rahatlıkla yapacaktır.

₺80/saat
Nuray
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden farklı anlatım tarızyla, evde özel ders verilir. Yer: Adana

Der anlatırken etkili anlatmaya çalışırım. Bazen hikaye tarzında bazen görsellerle , bazen oyunlarla anlatmaya çalışırım.hem kendim hem öğrencim zevk alsın isterim. Kendim araştırma yaparak ilginç bilgilerle öğrencime kolay öğrenmenin yolunu açarım. Görselliğe önem verir dersi görsel olarak anlatırım. öğrenci dersin nasıl geçtiğini anlamaz.

Küçükçekmece
₺60/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatını başarı ile bitiren alanında tecrübeli öğretmenden ders

Öğrencinin bilgi durumu,dikkat süresi dikkate alınarak eğlenceli ve disiplinli,her öğrenciye özel öğretim yöntemleri kullanarak ders işlemekteyim. Türkçenin zor bir ders olduğu yönündeki algıların aslında ne kadar asılsız olduğunu başarıları arttıkça fark ediyorlar.Günlük konuşma dilinde ve sınavlarda sorulan Türkçenin özelliklerini eğlenerek öğreniyorlar.

₺70/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

Antalya’da nevi şahsına münhasır bir Türkçe/edebiyat dersi.Buyurun,geliniz lütfen; başarıp mutlu olacağız.

Öncelikle Türkçe dersi için o sınavlarda bizi korkutan,zihnimizi bayağı yoran kocaman paragraf sorularını bazı etkili ve doğru çözme teknikleriyle işimizi kolaylaştırıp dil bilgisi kısmında ise kelimelerin ekinde kökünde boğulmanın stresinden,noktalama ve imla fobisinden uzaklaşarak keyifle kahve eşliğinde kelimeler üzerinde dans edeceğiz.

Merkezefendi
₺55/saat
Ridvan
İlk ders ücretsiz!

3 yıllık tecrübesiyle Denizli'de bulunan özel okul öğretmeninden okula veya sınavlara dönük Türkçe-Edebiyat dersleri

Derslere başlamadan öğrencinin o alan hakkındaki bilgisini test ederim.O konuda yeterliği yüksekse konuyu özet biçiminde sıkmadan soru cevap şeklinde tekrarlarım ve hazırladığım alıştırmaları uygularım, konuyu tekrar dönmeye gerek kalmayacak şekilde oturturum.

Beylikdüzü Osb
₺75/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden ilkokul-ortaokul-lise düzeyinde dil anlatım ve edebiyat dersi

Özel dersin en önemli özelliği öğrenciden devamlı dönüt alıp eksik kaldığı yerleri öğrencinin düzeyinde ve en iyi anlayacağı yöntemi seçerek tekrarlarla işlemektir. Derslerimde tekrara çok önem veriyorum.

Selçuklu
₺70/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Eşim ve ben 26 yıllık dershane yani sınavlara hazırlık tecrübesiyle dopdolu Türkçe ve edebiyat öğretmenleriyiz.

Her seviyedeki öğrenciye dersimi anlatırım ve öğretirim.Seviyesi toprağa yakın olanlara 2 kere konu anlatırım.10 dakika fıkra sohbet molası veririm.Öğrenciden dersten anladıklarının dönüşümünü isterim.Eksiklerini tamamlarım.En az 50 soru çözerim kendisine.Sonra da 20 soru ona çözdürürüm.Ödevlendirme yaparım ve dersi bitiririm.

₺60/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden İstanbul'da merkezi sınavlara (LGS , TYT, AYT) hazırlık , okul derslerine destek, "Zihin Haritası ile Ders Çalışma " metodları.

Derslerimi, var olan bilgilerimizle bağlantı kurarak anlatırım. Bu ; bildiğimiz bir şarkı sözünde cümlenin ögelerini bulmak, meşhur bir film repliğinde ses olayları bulmak, yazar-eser çalışırken hikayelestirmek şeklinde örneklendirebilir. Çünkü beynimiz her zaman çağrışım yoluyla öğrenmeye açıktır.

Kartal
₺70/saat
Nilgün
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden Edebiyat ve Türkçe derslerine yardım ve destek.

Derslerimi eğlenceli bir şekilde işlerim. Yazar eser ezberlerini hikayelestirerek anlatırım. Dil bilgisi konusunda bolca örnekler vererek konuyu iyi anlamaya yardımcı olurum. Önce zorlandığınız konudan başlar basite doğru gideriz. Biri hallolmadan diğerine geçemeyiz ilk gün 1 saat ücretsiz olabilir bu süreci siz yönlendirebilirsiniz.

₺100/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da ortaokul ve lise grubu öğrencilerine özel Türkçe dersi verilir. Özellikle sınav hazırlığında olan öğrencilere danışma ve ders takviyesi hizmeti vermekteyim.

Ders işleme yöntemlerim öğrencinin talep ve kapasitesine göre değişkenlik gösterir. Örneğin sınıf ortamında anlatılan bir dersten %50 verim alıp starbucksta anlattığım dersten tam puan alan öğrencilerim olmuştur.

Osmangazi
₺50/saat
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden 9-10-11-12-mezun gruplara okul dersleri ve sınavlara yönelik dil bilgisi ve edebiyat (özellikle en çok zorlanılan Divan edebiyatı) dersleri verilir.

Temel bilgilerin kontrolü ve tekrarı, anlatılacak konunun yol haritası, konuyla ilgili soru tarzları ve çözüm yöntemleri, gerekli ve daha gerekli bilgilerin ayrımı ve düzenli şekilde tekrarı, akılda kalıcı canlı örnek seçimleri, konunun sonraki konularla olan bağlantısı gibi önemli detaylar üzerinden ders anlatırım.

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyati mezunuyum. Türkçe alanında 6,7,8,9,10,11,12. Sinif ve mezun gruplarına ders verdim. Edebiyat alanında ise lise gruplarina ders verdim.

Derslerime oncelikle anlatacağım konuyu izleyecegim yolu anlatarak baslarim. Kavram haritasi cizerim. Ogrenci gorselinde olayı canlandirain ve ezberlemesi kolay olsun diye. Daha sonra konuya başlarım. Öğrencinin sıkıldığı yerlerde çeşitli oyunlarla sıkintisini giderir dersten de tamamen kopmamasini sağladım.

₺75/saat
Mikail
İlk ders ücretsiz!

Dershane öğretmeninden sınavlara hazırlık ve okul derslerine yardımcı Türkçe ve edebiyat dersleri...

Konu anlatımı olmakla birlikte daha çok öğrenciyle soru çözerim,her konu öncesi tekrar yaparım ,öğrencinin duygusal zekasına hitap ederim

₺55/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Sdü edebiyat ogrencisi uygun fiyata turkce dil bilgisi edebiyat diksyon ve calisma taktikleri dersi verilir isparta merkez uygun fiyatlidir

Dersleri ilk dersimizde sizin ogrenme taktiginizi birlikte cozup ona gore bi plan yapariz ve size oncesinden not lar la takviye yaparim ve bol test soru cozmeye yonelik calisiriz.

Fatih
₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun Eski Türk Dili anabilimdalında yüksek lisans yapan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden ortaokul,lise, üniversite hazırlık sınıflarına İst

Derslerimi anlatırken İlk olarak öğrencinin hazır bulunuşluk seviyesini birtakım sorularla ölçerek derse başlarım gerekli olduğu taktirde konunun anlaşılması için eski konuları tekrar ederim ardından konuyu tahtada veya bir kağıt üzerinde anlatıp sorular sorarım eğer dönüt alırsam öğrenildi kabul eder ve soru çözümü yaptırırım.

Karşıyaka
₺70/saat
Cem
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Türk Dili ve Edebiyatı mezunundan ortaokul ve lise öğrencilerine Türkçe ve Edebiyat dersleri

Derslerim toplamda 90 dakika sürer. Konu tekrarı yapar ve öğrencinin tekrar etmemi istediği tüm konuların üzerinden geçerim. Öğrenci arkadaşımın bilgileri uzun belleğe depolaması için gerekli taktikleri ona anlatır ve bir program oluştururum. Bu programa göre öğrencinin eksik olduğu konunun tekrar edileceği tarihi belirler ve o tarih için ekstra soru getiririm.

Çekmeköy
₺100/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Yayın deneyimine sahip Türk dili ve Edebiyatı öğretmeninden Türk dili ve edebiyatı sınavlara hazırlık

Öncelikle eksiklerinizi tespit eder, derslerimi buna göre planlarım. Derslerimin etkili olması için ders ders tekrar yaparım. Hem video anlatımında hem de canlı ders anlatımında uzmanım.

Narlıdere
₺50/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmenliği öğrencisinden ödev ablası ve her yaş grubuna dilbilgisi eğitimi temelleri

Derslerime kendimi öğrencimle yaşıtım gibi alıştırarak başlıyorum ki benden çekinmesin her şeyi sorabilsin arkadaşı gibi hissetsin.Bunun dışında teorikten çok dersleri bir oyun gibi veya beyne kodlayabileceğimiz metodlarla öğretiyorum ki ilgi çeksin ve kalıcı olsun.

Beyoğlu
₺150/saat
Mete han
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Sınavında Türkiye Derecesine Sahip Öğretmenden Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı Dersi

İşimi çok seviyorum ve başarılı olduğumu düşünüyorum. Nitekim çalıştığım yerlerden ve staj yaptığım kurumlardan aldığım dönütler de böyle düşünmemde büyük bir etken. Öğrencilerimle sağlıklı iletişim kurabilmem, Türkçe'yi sevdirebilmem birinci önceliğim ve başarılı olduğum esas nokta da bu.

₺50/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji öğrencisinden sözel dersler,eğitim danışmanlığı,rehberlik vs. Konularda seve seve yardımcı olurum. (Sivas)

Konuya baslamadan once ogrenciye onceden bilgi veririm hazirlansin ve beni daha rahat anlasin diye. Konuyu anlatirim anlatimi gorsellerle desteklerim ona ara ara sorular sorarim dikkatinin dagilip dagilmadifini kontrol ederim. Ders isleme ve ara verme saatini ayarlarim. Aralarda onu daha iyi taninaya calisirim ve derse motive etmeye calisirim.

Erenler
₺60/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Alanında tecrübeli, işine aşık bir Türk dili ve edebiyatı öğretmeni. Kendime ait edebiyat haritası üzerinden etkin bir konu anlatımı saglamaktayım.

Dersimin %80'ı ezbere dayalı olduğundan genellikle grafik, şekil, fotoğraf ve hikaye yazmak ve bunun üzerinden resimler cizerek dersin konunun akılda kalıcılığıni sağlamaya dayalı bir yöntem kullanırım. Bunun kendi alanımda öğrenciler üzerinde faydalı olduğunu bizzat gozlemledim.

Kastamonu
₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı yüksek lisans öğrencisinden ilkokul,ortaokul ve lise düzeylerinde (Türkçe, edebiyat ve dil anlatım olmak üzere) özel ders verilir.

Derslerimi; 1 saati, 50 dakika ders 10 dk mola olacak şekilde işlerim. İlk derste öğrencinin eksiklerini belirleyerek ve ona uygun çalışma düzenini oluşturarak önceliği program hazırlamaya veririm. Ders sonunda ödevler veririm. Gelecek dersin içeriğini, öğrenciye uygun olacak şekilde belirlerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm türk dili ve edebiyatı derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size türk dili ve edebiyatı öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Türk dili ve edebiyatı dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır