Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okuryazarlık özel dersleri

Tüm Türkiye'de 126 öğretmen sizi bekliyor.

okuryazarlık özel dersi seçeneklerimiz

Pamukkale
₺70/saat
Harika yasemen
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim fransızca ve ingilizce çeviri ve özel ders verebilirim.

Bir binanın temeli sağlam olursa binada o kadar sağlam olur ve kolay yıkılmaz. O yüzden derslere başlarken en temelden başlayıp gidilebilecek en uç noktaya kadar gidebilirim. Öğrencinin öğrenme durumuna göre ders saatinde esneklik yapılabilir. Ders saatinde önce konuyu anlatırım ardından öğrencinin anlayıp anlamadığını test edecek sorular yöneltirim.

Talas
₺50/saat
Gülay
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Kayseri'de İlköğretim öğrencilerine Türkçe, ortağretim öğrencilerine dilbilgisi ve edebiyat dersleri

Edebiyat derslerine o günkü konu ile ilgili araştırma yapılarak gelinmesini isterim. Soru sorarak öğrencinin aktif katılımını sağlarım, öğrencinin eksiklerini tamamlamaya çalışırken kendi cümleleriyle not almasını tavsiye ederim. Dilbilgisi derslerini metin temelli işlerim.

₺100/saat
Meryem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara mezunu, 5 yıllık Türkçe öğretmeninden: İlkokul için takviye, ortaokul için LGS ve yetişkinler için KPSS hazırlık Türkçe dersi.

İlk olarak öğrencinin hazırbulunuşluluğuna bakarım. Anlatacağım konuyla ilgili bilgisini yoklarım. Daha sonra konuyla ilgili temel kavramları tanıtırım. Şema oluştururum. Öğrencinin zihnininde şemanın uzun süre kalabilmesi için ipuçları veririm.

₺60/saat
Oğuzhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özel Gereksinimli Öğrencilere özel ders verebilirim. Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Öğrencisiyim.

Eğitim verilecek özel gereksinimli öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre doğal işitsel sözel yöntem oçidep vb. yöntemleri kullanarak öğrencinin akranları ile aynı seviyeye gelmesi öngörülür.

Şişli
₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Dil Bilgisi, Edebiyat ve Türkçede derse ve sınava hazırlık dersleri

Öncelikle işlenecek olan konu üzerinde öğrencide merak uyandırmanın çok etkili olduğunu düşünüyorum ve bunu dersin başlangıcında uyguluyorum. Edebiyat veya genel tabirle Türkçe dersleri genellikle ezber üzerinden gidildiği için sıkıcı bir hale gelebiliyor. Bunun farkına varıp bilginin kalıcı hale gelmesi için hayatımızla bütünleştirmemiz gerekmektedir.

Odunpazarı
₺40/saat
Musa can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Özel Ders (Özel Öğretim Kurumu Tecrübesi Var)

Derslerimi haftada 2 gün 1.30 - 2'şer saat olacak haftada takribi 4 saat işliyorum. Bire bir ve grup derslerim mevcut. Çok özel durumlar olmadıkça grup derslerini 3 kişiden fazla yapmıyorum. Kendileri grup olarak gelen öğrencilerle de çalışıyorum. Kendi notlarımı veriyorum, yerine göre kendi hazırladığım soruları veriyorum ya da başka kaynaklardan ödev veriyorum.

Kadıköy
₺50/saat
Zeynep
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği mezunu ve deneyimli öğretmeninden dilbilgisi, Türkçe ve edebiyat dersleri verilir.

Öğrencinin de içine dahil olduğu bir ders ortamı oluşturmak için uğraşıyorum. Kesinlikle iki tarafın da eğlendiği ve eğlenirken öğrendiği bir ders ortamı yaratirim.

Seyhan
₺50/saat
Ceyhun
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi, Dramatik Yazarlık Bölümü mezunundan senaryo, oyun, öykü yazma dersleri. Aynı zamanda sinema, tiyatro, toplum bilim ve edebiyat alanında kültürel, kuramsal dersler.

Öncelikle katılımcının dersten beklediklerini ve kazanmak istediği beceriyi anlarım. Derslerimi konuya dair yaptığım sunumla başlatırım. Sonrasında katılımcının da bildiği film, roman ve öykülerden örneklerle bahsettiğim konun bu hikayelerdeki karşılığını görmesini sağlarım. Sonrasında adım adım bir senaryoyu kurmasına yardımcı olurum.

Çankaya
₺80/saat
Göktuğ
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi, Tiyatro Anasanat Dalı öğrencisinden hitabet dersleri! Sunumlarınızda ve ders verirken daha etkin bir vücut dili, beden kullanımı ve seyirci karşısında konuşma dersleri.

Kişinin konuşma bozukluklarının tespitinin ardından, bunların düzeltilmesi. Vücut dili ve beden kontrolünün sağlanması, Dinleyici/izleyici karşısında rahat ve heyecanın kanalize edilerek pozitif kullanılması, İkili veya kitle karşısında iletişimin sağlıklı ve belirleyici kurulmasını sağlamak adına yönelik dersler işlenmekte.

₺25/saat
Ahmet berkay
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmenliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde Türkçe dil bilgisi ve paragrafta anlam dersleri verilmektedir.

Derslerimi, konu anlatımına dayalı soru çözüm tekniğiyle işlerim. Konulara yönelik hatırda kalıcı bilgiler ile soru çözümlerini pratikleştirecek bilgiler veririm . Öğrencinin özellikle eksik kaldığı noktalar üzerinde uzun süre durup konuyu anlayabileceği seviyeye indirgerim.

Burdur
₺50/saat
Fatma
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversiteye hazırlanan öğrenciden okul derslerine yardımcı olmak ve dil bilgisinden özel ders

İlk önce konuyu anlatırım sonra beraber test çözeriz gerektiğinde ödev veririm yapamazsa hiçbir şekilde kızmam önemli olan çalışmak ve gayret etmek

₺60/saat
Elmas
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe netlerinizde full çekme garantisi! (Yüksek Lisanslı Edebiyat ve Türkçe branș hocası) Ayrıca ilkokul ortaokul seviyelerinde İngilizce dersleri de vermekteyim (Akademik Yabancı Dil Okulu eğitim v

Sunuș yoluyla eğitimin yanında buluș yoluyla, beyin pratiği gibi öğretim yöntem ve tekniklerini uygulayarak eğlenceli anlatımlarla daha faydalı eğitim yöntemi uygulamakta ve bu yolla öğretimde bașarıya ulașmayı hedefleyenlerdenim.

₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Öğretmenden Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı dersleri verilir.Derslere ödevlere yardım edilir.

Ders anlatımını düz anlatım yöntemi ile yaparım. Bunu işlediğim konuya bağlı olarak video ve sunumlarla desteklerim. Konuyu anlatmaya geçmeden önce işleyeceğim konuyla ilgili örnekler verip konuya bu şekilde giriş yaparım. İşlediğim derslerde öğrencilerin olabildiğince derse katılımını sağlarım.Derslerimi genelde ortaokul öğrencilerine vermekteyim.

₺50/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden öğrencilerine en güzel, en verimli Türkçe dilbilgisi dersleri verilecek.

Derslerime kısa sohbetle öğrencimin hedeflerini öğrenerek o hedefler doğrultusunda başlamak istiyorum.

Kahramanmaraş
₺30/saat
Fatma
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim, üniversite sınavına yönelik ders veriyorum.

Öncelikle öğrencinin eksik noktalarını ve öğrenciye uygun en iyi öğrenme yöntemini belirlerim. Daha sonra bu eksik yönlerin, öğrenciye uygun olarak gördüğüm öğrenme yöntemiyle, üzerine gidilecek şekilde bir öğretim programı oluştururum. Eğitim yöntemim, öğrenciyi zorlayarak öğretmek değil, bilakis dersi sevmeye ve öğrenmeye teşvik etmek şeklindedir.

Samsun
₺50/saat
Nurgül
İlk ders ücretsiz!

Sınava yönelik konu anlatımı, soru çözümü, pratik ders çalışma metotları öğretilir ve okul derslerine yardımcı olunur.

Öğrencinin seviyesine bağlı olarak anlatım yaparım. Özellikle meslek lisesi öğrencileri için pratik yöntemler, tekrarlar ve özel programlar hazırlarım. 40 dakikalık bir dersin sadece 15 dakikasını ders anlatımına kalanını öğrenci ile soru çözümüne ayırırım. Aynı zamanda öğrenciye yönelik testler ve alıştırmalar ile dersi zenginleştiririm.

Karşıyaka
₺100/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

İlkokul okuma ve yazma öğretimi, Matematik, Türkçe ve ilkokul öğrencisi olan velilere koçluk

Sebep sonuç ilişkisi kurmalı öğrencim. Anlamlı öğrenme olmazsa olmazımdır. Ezberlemekten kaçınır, öğrencimin konuyu kavrayarak hakim olmasını önemserim. Görsel, işitsel, dokunsal olmak üzere her çocuğun bir öğrenme önceliği vardır. Buna bağlı olarak çok çeşitli yöntemleri kullanmayı tercih ederim. İlkokulda her seviyede destek olabilirim.

Merkezefendi
₺80/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Edebiyat ve Türkçe canınızı mı sıkıyor? Netleriniz bir türlü yükselmiyor mu? O zaman doğru yerdesiniz :)

Kolay öğrenme yolları geliştiririm. Dersler benimle eğlenceli bir hal alır. Genelde öğrenciler hep edebiyat derslerinde sıkıldıklarını söylerler ama bu benimle pek mümkün değil. Birlikte güzel şeyler başarabiliriz.

Etimesgut
₺70/saat
Mine
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden ilkokul ve lise Türkçe-Edebiyat ,dersleri verilir.Yabancılara Türkçe öğretilir.

Materyaller kullanırım.Görsellik önemlidir.Bireysel farklılıkları dikkate alırım.Öğrenciye uygun yöntemi belirleyip dersi sıkıcılıktan uzak hale getirmeyi önemserim.Pekiştirme için ödevler önemlidir.Ödevler veririm.Fakat herşeyden önemlisi öğrencimi sadece işimin parçası olarak görmem .Derse karşı ön yargılı yaklaşımı varsa onu kırmaya çalışırım.

Kadıköy
₺40/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden İlkokul ve ortaokul öğrencileri için dilbilgisi ve Türkçe dersleri.

Dilbilgisi ve Türkçe derslerini öğrencinin yapısına da bağlı olarak daha çok eğlenceli halde ve motive etmeye yönelik işlemeye çalışıyorum. Renkleri kullanarak ilerlerim. Görselleri kullanmanın da öğrenmede etkisi olduğuna inanıyorum.

Beylikdüzü
₺150/saat
Saliha
İlk ders ücretsiz!

Müfredata Hakim, Tecrübeli LGS Öğretmeninden Türkçe, Edebiyat, Sözel bölüm ve Grup Dersleri

Merhabalar, derslerimi kişisel zihinsel kodlama teknikleri ile işliyor ve doğrudan sınava yönelik hızlandırılmış ve etkili bir program uyguluyorum. Öğrencinin içsel motivasyonunu sağlayarak sistemsel ve bire bir destek veriyorum. LGS Türkçe alanında tam puan hedefliyor ve çoğunlukla bu hedefe ulaşıyorum.

Efeler
₺40/saat
Hayriye nur
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ortaokul düzeyinde Türkçe, lise düzeyinde Türk dili ve edebiyatı dersleri çok uygun fiyata verilir. İlkokul düzeyinde ödevlere yardım edilir.

Sıkıcı derslerden kendim hiç hoşlanmadığım için dersleri her zaman eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Konularla ilgili şarkılar, filmler, resimler, fotoğraflar varsa onlarla örneklerim, teknolojiden yararlanırım. Tek solukta ders işlemem sık sık kısa molalar verir bu molalarda da eğlenceli oyunlar ile ders ile bağlantıyı koparmam.

₺80/saat
Fatmanur
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Öğretmenden, İlkokul, Ortaokul, Lise Öğrencilerine Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı dersleri. Okula yardımcı, sınavlara hazırlık her alanda yardım etmeye ben hazırım.

Her teknik her zaman her yerde uygulanmaz benim derslerimde. Teknik uygulamadan önce öğrencimi tanımalıyım nasıl şeyler sever, nelerden sıkılır ve en çok nelerin aklında kalıcı olmasını sağladığına bakarım. 1 saatlik zaman diliminin her anı kitaba, deftere bakarak geçmez, geçmemeli.

Adıyaman Merkez
₺30/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

Severek ve isteyerek ders çalışıp, okul hayatında başarılı olmak isteyen İlkokul,ortaokul,lise düzeyi öğrencileri... Adıyaman Türkçe Ögretmenliği Bölümü okuyan öğrenciden; başta dil bilgisi ve ödev ya

Derslerimi hem öğrenirken eğlenme kuramına göre işlemekteyim. Çeşitli etkinliklerle gerek görsel gerek işitsel ve de dokunsal olmak üzere duyulara hitap ederek tam öğrenme kuramıyla ,ders vereceğim ögrenci icin sıkıcı olmayan ,materyallerle desteklenen bir yöntem uygulamaktayım.

Beyoğlu
₺50/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Diksiyonu gelişmiş ve dersler almış psikolojik açıdanda bilgili olan üniversite öğrencisiyim ufku açabilecek girişkenlik kazandıracak ders veriyorum

Dersleri işlerken bireyin nasıl anladığına dikkat eder görsel işitsel olarakda her türlü seçeneği sunarak anlatırım önemli olan sevgi ile anlatarak onun içinde ki isteği ortaya çıkartmaktır

İzmir
₺60/saat
Munevverbalkaya@gmail.com
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden alaninda ve özel derste tecrübeli, Türkçe ve Edebiyat dersi veriyorum.

Derslerime yazarak, anlatarak ,soru-cevap şeklinde, buluş-sunuş yöntem ve tekniklerini kullanarak anlatiyorum. Öğrencimin eksiklerinin üzerinde durarak, konularla ilgili daha çok örnekler vererek, somutlaştırarak , eğlenceli ve verimli öğretme amacıyla ders işlemeyi tercih ederim. Severek öğrendiğimiz bilgilerin daha kalıcı olduğuna inanırım.

Çankaya
₺75/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi mezunu Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni(dersler temele inerek,mantığıyla verilir)-Editörlük,redaktörlük yapılır.

Derslerime ön öğrenmelerin tam yapılıp yapılmadığını kontrol ederek başlarım.Tam bir öğrenme olabilmesi adına çeşitli ödevler ve ek derslerle o kısmın tamamlanması yoluyla başlarım.Devamı olan derslerde bir müddet önceki derslerin hatırlatması ve anlatılacak olan parçanın önceki konuyla ilgili üzerinde durarak anlatırım.

Zeytinburnu
₺65/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı mezunundan İstanbul'da Türkçe ve Edebiyat derslerine ve sınavlara yönelik ders verilir

Derslerimi konu anlatımı, anlatılan konuya yönelik örnek soru çözümü, genel tekrar olarak işlerim. Sınav zamanına yaklaşırken örnek sınav kağıtları getirerek çıkmış sorulardan çözerim. Dersi anlatmanın yanısıra soru çözme tekniğini de öğrenmesini sağlarım.

Nilüfer
₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Üniversite mezunuyum. Türkçe dil bilgisi, sınavlara hazırlıkta, sözel derslerinizde, İngilizce grammer'de sizlere yardımcı olmak isterim.

Küçük arkadaşlarımla çalışmayı daha keyifli buluyorum. Algıları açık ezber değil de öğreterek yoluma devam ediyorum. Öğrendiklerini asla unutmuyorlar ve sınav öncesi yanıma geldiklerinde tereddütlerinden bahsediyorlar sınav sonrası en yüksek notları kendilerinin aldığını benimle mutlulukla paylaşıyorlar.

Bolu
₺50/saat
Muharrem
İlk ders ücretsiz!

Türkçe Öğretmeninden dil bilgisi dersleri verilir. Siz dil bilgisi sorularından korkmayın,dil bilgisi soruları sizden korksun.

Derse başlamadan önce öğrencinin ön bilgilerini kontrol ederim.Örneğin dil bilgisiyle ilgili bir konuda ne konuda zorlandığını anlamaya çalışırım. Zorlandığı konuyu tespit ettikten sonra konuyu anlatırken öğrenciye kendisinin katılımıyla öğrenebileceği buluş yöntemiyle O'na cevap verebilmesi için süre veririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Okuryazarlık dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır