Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okuma özel dersleri

Tüm Türkiye'de 203 öğretmen sizi bekliyor.

okuma özel dersi seçeneklerimiz

Pendik
₺100/saat
Erdinç
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da 10 yıllık tecrubeye sahip Livcon sertifikalı anlayarak hızlı okuma eğitmeniyim, Anlayarak Hızlı Okuma dersleri veriyorum.

Dumlupınar Üniversitesi Matematik Bölümü, Yıldız Teknik Üniversitesi Formasyon Uygulamaları Bölümünden mezunum. Üniversite yıllarından başlayarak ve halen devam eden bir şekilde bireysel ve kurumsal anlayarak hızlı okuma dersleri veriyorum.

Battalgazi
₺45/saat
Rahile
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

5, 6,7 ve 8. Sınıf öğrencilerine Türkçe dersi, lise öğrencilerine Türk dili ve edebiyatı dersi verilir. Yaz tatillerinde öğrencilere sınava hazırlık dersleri verilir. Öğrencilerin okul derslerine ve y

Ders işleyimi yapılandırmacı yaklaşım üzerine inşa etmek istiyorum. Türkçe eğitiminin ve edebiyatın kuru ezber bilgilerden ibaret olmadığını düşünüyorum. Özellikle Türkçe dersinin işlevsel yönünü ön plana çıkarmak istiyorum. Türkçe dersi kuru kurallar yığını değildir. Öğrencilerime en başta bunu öğretmek istiyorum.

Beyoğlu
₺40/saat
Beyza
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuş, hem kendi branşını hem de sınıf öğretmenliği yapmış, mesleğini gönülden, büyük bir sevdayla yapan bir öğretmen. Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe dersler

Derslerimi görsel ve işitsel kaynaklardan yardım alarak işlerim. Notlarımı dikkat çekici bir şekilde öğrencilerime sunarım. Öğrencilerle olan iletişimime özen gösteririm. Yeri geldiğinde onlarla öğrenci olurum, yeri geldiğinde de samimi ve işini özenle yapan bir öğretmen olup öğrencime ve dersime odaklanırım.

₺50/saat
Fatmagül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmenliği bölümü öğrencisinden dilbilgisi, edebiyat veya tarih dersi verilir. Bireysel yahut grup olarak anlatılır.

Konuyu derinlemesine incelerim. Anlatacağım öğrencinin sınıfına göre konunun özetini çıkartırım. Konuyu bir çok örnekle anlatırım. Püf noktalarını veririm. Konuyla alakalı soru çözdürürüm. Gireceği sınava göre çıkmış soru tarzlarından çözdürürüm.

₺75/saat
Siwar
İlk ders ücretsiz!

Tip ogrencisi ve 4 dil ana dil gibi bilen biriyim .Beraber ogrenelim

Derslerim çok zevkli olacak ve konusma benim için en onemli yeteneklerden biri o yuzden çok kolay bir sekilde dil ogreneceksiniz gunluk hayat icin seyahatta kullanmak icin yada bazilar için is için tabiki de fark eder dersler haric whatsapptan soru sorabilirsiniz yardimci olabilirim her zaman seve seve .

Altındağ
₺100/saat
Imran
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Turkce ogretmeninden Ankara'da ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Turkce dersleri verilir.

Ogrencinin bilgi durumunu, dikkat suresini dikkate alarak, her ogrenciye ozel ogretim tekniklerini uygulayarak ilerlerim. Her hafta konu tekrari yaparim ve bilgilerin kalici olmasini saglarim. Gorsellerle, videolarla desteklerim. Odev destekli calisirim. Guncel ogretim yontemlerini kullanirim. Kucuk yas gruplarinda materyal kullanimina ozen gosteririm.

₺100/saat
Meryem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara mezunu, 5 yıllık Türkçe öğretmeninden: İlkokul için takviye, ortaokul için LGS ve yetişkinler için KPSS hazırlık Türkçe dersi.

İlk olarak öğrencinin hazırbulunuşluluğuna bakarım. Anlatacağım konuyla ilgili bilgisini yoklarım. Daha sonra konuyla ilgili temel kavramları tanıtırım. Şema oluştururum. Öğrencinin zihnininde şemanın uzun süre kalabilmesi için ipuçları veririm.

Balçova
₺40/saat
Türkan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine birebir ders

Derslerimi öğrencimin zihninde eksik ya da yarım bıraktığı yerden tamamlamaya çalışarak başlarım. Eksikleri tamamladığımızı düşündüğümde onun için dersi eğlenceli hale getirecek şekilde anlatmaya çabalarım. Dersi karşımdaki öğrencimin seviyesine uygun kelime ve örneklerle süsleyerek anlatırım.

Şanlıurfa
₺50/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunundan İlkokul, lise ve üniversiteye giriş sınavlarına yönelik Edebiyat ve Türkçe dersleri verilir.

Öğrenci ile birebir ders işlenir. Ders anlatımı sırasında konu ile alakalı ilgi çekici bilgiler aktarılarak öğrencinin dikkati çekilir ve motivasyon üst sevide olur. Ders anlatımından sonra konu ile alakalı sorular çözülerek konu pekiştirilir. Öğrenciye konu ile alakalı soruların çözümü ödev olarak verilir.

Kartal
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Editör'den, İstanbul'da ilkokul ve lise öğrencilerine Edebiyat ve Türkçe dersleri verilir.

Derslerimi görsel içeriklerle destekleyerek, yani görsel hafıza yaratarak anlatmaya özen gösteriyorum. Edebiyat alanında özellikle öğrencileri alanın bir parçası yapacak şekilde bir yol izliyorum. Öğrenmenin en kolay yolu öğrenmeye çalıştığınız şeyin size cazip gelmesidir. Yani ilginizi ne kadar çektiğidir.

Kadıköy
₺35/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı ( TAM BURSLU) öğrencisinden lise öğrencilerine özel ders

Derslerimi işlerken üniversite sınavına hazırlanırken kendi kullanmış olduğum çalışma biçimini uygalamaya çalışıyorum. YKS sistemini ilk deneyen öğrencilerden olduğum için sistemin ne istediğini biliyorum ve derslerimi buna göre şekillendiriyorum. Ezberci öğrenme sistemi yerine öğrencinin ilgisini çeken noktalara değinerek öğrenme işini kolaylaştırıyorum.

Gaziantep
₺50/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Meb öğretmeninden Türkçe-Edebiyat için özel ders. İlköğretim ve lise takviye Derslere ve sınavlara yardımcı

Birebir, öğrenci odaklı, bireysel çalışma programıyla ders anlatırım. Öğretim ortamını farklı materyallerle zenginl eştiririm. Okul ve sınav odaklı çalışma yapabilirim.

Afyonkarahisar Osb
₺30/saat
Sümeyye
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden dil bilgisi, okuma yazma ve sözel sınavlara yönelik ders verilir.

Birebir derslerimi kişin arz ve taleplerini dikkate alarak onun eksik olduğu durumları tamamlamakla başlarım. Ders anlatımımda şema ve kavram haritalarını ve farklı materyal kullanarak daha zengin ve kalıcı anlatım elde etmeye çalışırım.

Maltepe
₺80/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli öğretmenden İstanbul'da ortaokul ve lise öğrencilerine edebiyat ve türkçe özel ders

DERSLERİMİ ÖĞRENCİ ODAKLI İŞLERİM. ÖNCELİKLE İLETİŞİM KURARAK ÖĞRENCİNİN ÖĞRENME ŞEKLİNİ ÇÖZÜMLERİM. DERS ESNASINDA SADECE BENİM DEĞİL ÖĞRENCİNİN DE AKTİF OLMASINI SAĞLARIM. HER YAŞTA ÖĞRENCİYE DERS VEREBİLİRİM. DERSLERİM ÖNCELİKLE BENİM ANLATIMIMLA BAŞLAR.

Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Aybike
İlk ders ücretsiz!

Gazetecilik öğrencisinden dil bilgisi,edebiyat ve coğrafya dersleri. (ilkokul, ortaokul, lise, sınavlara hazırlık)

Öncelikle öğrencinin seviyesi ve hedefleri belirlerim. Hedefler belirlendikten sonra öğrenci ile birlikte çizelge belirleyerek devam ederim. İletişim Fakültesi çıkışlı olduğumdan öğrenci ile bağ kurmada kesinlikle problem yaşamam. İlkokul, ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencilere dil bilgisi, edebiyat ve coğrafya dersleri verilir.

₺50/saat
Şeyda
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı (Türkçe) alanında her sınava yönelik konu anlatımı ve test etütleri

Dersler her öğrencinin bireysel gelişim düzeylerine, anlama seviyelerine göre en temelden başlayarak anlatılır. Ezberci sistemden uzak daha çok öğrenebilme, kavrayabilme ve yorum yapabilme becerilerinin kullanılması beklenir. Konu sonlarında mutlaka test çözülmelidir. İlk hedefimiz soruyu her zaman ilk okuyuşta kavramak ve çözmektir.

Kırklareli
₺30/saat
Rasim
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden ilkokul ortaokul lise matematik geometri coğrafya edebiyat dil bilgisi tarih dersleri verilir

Ben kitaptan sırayla işlemeyi severim. Ödevlendirme yapıp sonrasında bu eksikleri ve yanlışları tek tek değerlendirebiliriz. Bir konu anlaşılmazsa diğer konuya geçmem amaç bu bilgiyi soruda kullanmaktır. Ders işleme yöntemimi seveceğini düşünüyorum.

₺40/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğrencisiyim. Balıkesir’de okuyorum. İlkokul,Ortaokul, Lise ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik özel ders verebilirim. Edebiyat ve Türkçe(Gramer’den) derslerinden sor

Önce okul müfredatına göre ders işlerim. İşlenen konuyu anlatırım. Konuya yönelik -benim de yardımımla- soru çözdürürüm.Sonra değerlendirme yapmak için öğrenciye yardımsız soru çözdürürüm. Yanlış çıkan soruların çözümlerini anlatırım. Eksik olduğu konuyu tekrar anlatırım. Sonra bir dahaki ders için belli bir miktarda soru çözümü görevi veririm.

₺40/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Alanında tecrübeli öğretmenden Türk Dili ve Edebiyatı dersi ile Türkçe dersi verilir.

Öncelikle öğrencinin seviyesini tespit ederim ve ders sayısı ve başlangıç seviyesini belirlerim. Derslerimi kendi evimde yahut öğrencinin evinde verebilirim. Konu anlaşılmadan diğer konuya geçmem ve bu süreçteki zaman aşımını asla önemsemem. Öğrenciye faydalı olacak şekilde dersle ilgili materyal ( test-soru bankası-deneme-uygulama) kullanımına önem gösteririm.

₺60/saat
Ersin
İlk ders ücretsiz!

Edebiyat Öğretmeninden uygun fiyata türkçe ve edebiyat dersleri verilmektedir. Ayrıca yazma ve okuma dersi verilir

Önemli olan ilk faktör kötü olan dersin öğretmeninin öğrenci tarafından sevilmesi. İlk adım her daim budur. Yaşayarak ve görerek öğretme metodlarını tercih ederim anlat geç prensiplerim arasında değildir.

Başakşehir
₺55/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Yüksek Lisans Mezunundan Başlangıç Seviyesinde Osmanlıca okuma yazma dersi verilir.

Osmanlı Türkçesini öğrenmek için önce bol bol pratik alşıtırmaları berarberce yapacağız. Ancak yavaş yavaş öğrenciler kendi başlarına adeta bir bulmaca çözercesine zevkle metinleri okuyacak hatta ilerleyen zamanlarda atalarımızın kullandığı bu yazı dilini kendisi de yazmaya başlayacak, geçmişimizi daha iyi öğrenecektir.

Ümraniye
₺80/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden, ilkokul seviyesinden lise seviyesine kadar Türkçe, edebiyat, dil bilgisi, sınavlara hazırlık alanlarında ders verilir. Sözel derslerde okul derslerine ve ödevlere

Derslerim genellikle ilkokul seviyesinden lise seviyesine kadar olan öğrencilere yöneliktir. Derse başlamadan önce öğrencimle beraber bilgi olarak yetersiz olduğu, desteğe en fazla ihtiyaç duyduğu konuları belirlerim. Bu konulara öncelik vererek, hazırbulunuşluğunu tamamlayacak diğer konularla beraber derslere başlarım.

Kepez
₺30/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

TÜRK dili ve edebiyatı dersini en eğlenceli hale getirmenin zamanı geldi geçiyor.

Derse direk giriş yapmam öncelikle sınıf kontrolu günlük genel sorular, öğrencilerimi kontrol ederim sağlık durumlarını gözlemlerim sorunu olan var ise sezdigim an yanına yaklasır iyi olup olmadıgını sorar omuzuna dokunurum...Derse uygun hale getırmek için konuyu günlük hayattan baglantı kurarak ilgiyi topadıktan sonra derse gecerim.

₺100/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi mezunu Edebiyat öğretmeninden edebiyatı temelden öğrenecek,sevecek,edebiyat yapacak ve sınavlarda başarılı olmak ister misin?

Derse başlamadn önce dersimizi ilgilendiren geçmiş bilgilerin hatırlanması için öğrencinin ne kadar bilgiye sahip olup olmadığını sorularla test edip eğer eksikse bilgileri kısaca tekrar edip yeni konuya geçerim.Dersi bir olaya şahit oluyormuşçasına akıcı bir şekilde anlatır teorik bilgilerle bol örnekler veririm.

Çiğli
₺80/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

Izmir özel ders ( ilkögretim lıse unıversıte hazırlık turk dılı ve edebıyatı osmanlı turkcesı ve gramerı=)

Öğrencilere genel ve alana özgü temel becerileri kazandırmak: Bilgiyi edinebilme ve kullanabilme; bilgiyi yorumlayabilme; değerlendirebilme; analiz ve sentez yapabilme; bağımsız çalışabilme, bireysel sorumluluk, sosyal sorumluluk, planlayabilme ve yönetebilme, eleştirel düşünme, bilgiyi tanımlama, tekrarlama ve başkalarına aktarabilme becerisi; karar verme uygulamaya dönüştü

Buca
₺40/saat
Safa emir
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Buca fen lisesi öğrencisinden temel ve ileri düzey genel edebiyat,Dünya edebiyatı ve sınava yönelik edebiyat dersi.

Derslerimde öğrencilerimin ihtiyacı olan akım yada bilgiler etrafında çalışırım. Onların ihtiyacı olan şeyleri belirleyip onların zevk alacağı şekilde aktarmaya özen gösteririm.

Karşıyaka
₺45/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden, Türkçe ve İngilizce dilbilgisi dersleri ve sınava yönelik çalışmalar

Dersleri grup şeklinde veya bireysel olarak işleyebiliriz. Öncelikle temel kelime bilgisinden, sözcüklerin terminolojisinden ve bağlam üzerinden anlamaya yönelik çalışmalarla öğrencilerin ezberlemesini değil gerçekten işin temelini,tekniğini kavramasını sağlarım.

Yenimahalle
₺60/saat
Firat
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe mezunu öğretmenden her seviyeye türkçe ve edebiyat dersleri titiz şekilde verilir

Derslerimi tümdengelim yani genelden özele şeklinde işlerim. Bunu da daha çok tablolar ve kavram haritaları üzerinden aktarırım. Önce konuyu tablo şeklinde yazarım ki tasnif kolay olsun sonra tabloyu detaylandırırım. Anlattığım konudan hangi soru tipleri gelir, hangileri daha önce gelmiş bunları vurgularım. Örnek soruyu kaynağa başvurmadan kendim sorarım çoğu zaman.

₺50/saat
Gözde
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir Demokrasi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Türkçe dersleri ve okul öncesi öğrencilere okuma yazma dersleri

İlk derste eksiklerini belirlemek için test çözüp yapamadıklarını göz önünde bulundurarak bir program hazırlarım. Daha sonra o konuları tek tek anlatıp tekrar testle pekiştirmeye çalışırım.

₺50/saat
Muratcan
İlk ders ücretsiz!

Eleştirel açıdan günlük yaşam tarzınızı değiştirmek- yeni fikirler üretebilmek- hayata karşı tutum

Örnek olarak ilk olarak öğrencinin hayata bakış açısı ile başlarım. Örnekler verilerek birçok insan ile iletişimini geliştirmek için kendine eleştirel bakmasını sağlarım. Sonra sağlık fikirler üreterek bakış açısında değişimleri gözlemlerim. Kendini ifade özgürlüğü açısından gelişimine yardımcı olmak için ikili konuşmalar yaparım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Okuma dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır