Anasayfa
Ders ver
 
 • (10 üye yorumu)
F
Fırat
« Mükemmel! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı,... Devamını oku »
F
Fırat
« Mükemmel! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :) »
₺65/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 15saat
Kadir tarafından verilen dersler
 • Bireysel
 • Grup
Ders verme şekilleri
 • Öğrenci evinde
Ders verilen alanlar
 • Okul derslerine destek
 • Ödevlere yardım
 • Okula uyum
 • Eğitim danışmanlığı
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Ön lisans
 • Yetişkinler için dersler
 • Diğerleri
 • Okul öncesi
 • Lisans

Tıp Fakültesi Öğrencisinden ilköğretim, orta okul, lise öğrencilerine okul derslerinde ve psikolojik moral ve motivasyonda büyük destek.

Ders işleme yöntemi

Derslerime ilk girişte öğrenci ile uyumuma dikkat ederim. Derslerimi disiplin ve düzen üzerine kurarım. Önce onun seviye durumunu ölcmeye calısırım. Eksiklerini tamamlayıp üzerine cıkmaya calısırım. Ne kadar cok kat cıkmak istiyorsam o kadar sağlam temel atarım. Eğitim süreci, uzun ve ölene kadar bitmeyen bir süreç. Bu bakımdan hayatımızın her anında eğitime vereceğimiz önemle ileriye gideceğiz. Ve eğitimle beraber en büyük zorluk bile bize kolay gelmeye başlayacaktır. Güzel başlangıçlar için ne yapmamız gerektiğini konuşmak için geç kalmayalım.

Eğitim

Koç İlkokullarından, Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesinden mezunuyum. Dokuz Eylül Üniversitesinde Tıp Fakültesinde öğrenciyim. Başarının elde edilebilmesinde iyi bir öğretmene ihtiyaç oldugunu kendi başıma birşeyleri halletmeye çalışırken fark ediyordum. Öğrencilerin yolun başında alacakları sağlam eğitim ve aşılanacak özgüven sayesinde ileri yıllarında kendi başlarına birçok sorunu çok iyi bir şekilde halledebileceklerdir. Bilgi ve birikimlerimi şuana kadarki tecrübelerimi 2 yıldır ders vererek öğrencilerime aşılıyorum. Gercek basarı antrenmanda kazanılıyor. Sınav esnası en kolay an. Sadece bunları çocuklara ve gençlere göstermeye ihtiyacımız var. Sağlam temeller küçük bir rüzgarla yıkılmaz.

Ücretler

Ulaşım bedeli : ₺5
5 saatlik ders ücreti : ₺325
10 saatlik ders ücreti : ₺600
Kadir tarafından verilen dersler
Bireysel
Grup
Ders verme şekilleri
Öğrenci evinde
Ders verilen alanlar
 • Okul derslerine destek
 • Ödevlere yardım
 • Okula uyum
 • Eğitim danışmanlığı
Seviyeler
 • İlkokul
 • Ortaokul
 • Lise
 • Ön lisans
 • Yetişkinler için dersler
 • Diğerleri
 • Okul öncesi
 • Lisans

10 üye yorumu : Kadir
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
F
Fırat

Mükemmel! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

Kadir cevap verdi

Muazzam fevkaladeydi :)

9 referans

F
Furkan

Kadir hocam ders anlatimi yani sira insanligi ve ornek davranislariylada mukemmel bir hoca.Ezberleterek degil mantigiyla anlatarak anlamamizi sagliyor.Onun bu ozelligini ornek alarak artik hayatimin her alaninda mantikli davranmaya calisiyorum.Hocam korktugum agir konulari bana kendim anlatabilecek kadar iyi ogrettiginiz icin cok tesekkur ederim.

M
Muhammed

Kadir hocam öncelikle çok sabırlı bir insan.Başarıya giden yolda çok iyi bir danışman.Gerektiğinde öğrencisini motive eder.Başarımda onunda katkısı büyük.

H
Halil

Kadir hocamız tecrübesi ve bilgisiyle çocuğuma yol gösterdi.Oğluma karşı samimi tavırları çocuğu motive etti başarılarının devamını diliyorum

M
Mehmet

Kadir hocayla ygs lys döneminde tanıştım .dersaneye gitmeme rağmen hocaların anlatım tarzı oldukça yüzeysel ve mantığa oturtmadan ezber ve spot bilgi gibi anlatıyorlardı ama kadir hocam sayesinde dersleri çok iyi anlatıyor ve mantığıma oturuyor ve gerçek anlamda verim alıyordum nitekim bi ay sonra derece sınıfına girmiştim artık başarılarının devamını dilerim hocam cok teşekkürler

A
Azad Ahmet

Merhabalar. Kadir hocam daha önceden çocuğuma o zamanın sınav sistemi olan ygs lys’ye yönelik matematik dersi vermişti. Çocuğum etüt merkezine gitmesine rağmen Kadir Hocadan daha çok şey kazandığını öğrendiğini belirtiyordu. Kendisine matematikte yeni bakış açısı kazandırdığını ve kendisini tecrübelendip hızlandırdığını çok rahatça ifade edebiliyor. Sınavda matematiği iyi yapmasının en büyük sebebisiniz. Çok teşekkür ediyoruz iyiki karşımıza çıktınız.

A
Ahmet Hüseyin

Kadir beyi çok uzun zamandır tanıyorum ve eğitim yaşamını da yakından bilen biriyim. Gerek bitirdiği fen lisesi ile gerekse kazandığı tıp fakültesi ile sahip olduğu donanımı defalarca kez ispat etmiş biri. Yine bu bağlamda sahip olduğu bilgi birikimini de aktarmadaki başarısına kendi üzerimden şahidim. Bana katkısı anlatamayacağım şekilde fazla olmuştur sadece ders anlamında değil bir yaşam koçu olarak da kendisine minnettarım. Bu yolda hep başarılı olursunuz umarım hocam...

İ
İncilay

Kadir hocamla üniversite hazırlık dönemimde tanıştım. Birebir fizik ve matematik dersi aldım kendisinden. Büyük bir sabırla katlandı bana.Ezbere degil anlamaya dayalı dersler işledik hep.Buradan da selam olsun kendisine.

B
Betul

Kadir ile 2018 yazi amerikada tanistik. Bilgisinden suphem olmamasina karsilik bildigini ogretebilmek farkli bir özelliktir. Kadir de ögretme becerisi oldukca güclü. Zorlandigim Ales matematik sorularinda cok aciklayici ve sabirliydi:) iletisim kurmasi cok kolay rahatlikla sorularinizi sorabilirsiniz.

E
Ege

8. Sınıfa giden kardeşime matematik dersi verdi, matematiği pek beceremeyen ve sevmeyen kardeşimin derse olan ilgisi ve becerisi birkaç derste gözle görülür derecede arttı. Hala ders almaya devam ediyor kardeşim ve çok memnunuz, tekrar teşekkür ederiz. Derse olan ilgisi az olan bu yaş grubu çocuklar için ideal bir öğretmen.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde okul derslerine destek dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için ödevlere yardım dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! okula uyum derslerieğitim danışmanlığı dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğrencisinden ilkokul ortaokul lise öğrencilerine sınav ve okul derslerine destek aynı zamanda danışmanlık ve rehberlik hizmeti veriyorum
₺80
Melina
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik açıdan yaklaşıp derde odaklanma sağlarım öncelikle. Sonrasında kişiye göre değişen ders anlatma...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Karabağlar
Hukuk fakültesi öğrencisinden; online eğitim sürecinde ek olarak destek olacak derslere yardım
₺60
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Dersler konusunda genellikle bire bir deneyimim oldu. Pek grup dersi yapmadım. Ama dersleri genellikle disiplin ve düzen...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Karabağlar
Tarih öğretmenliği bölümünden mezunum. ilkokul ortaokul derslerinde yardımcı olmak isterim(sosyal bilgiler dersi ve ilkokul dersleri dahil)
₺60
Gülfe
 • (4 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle derslerime başlamadan önce çocuğun konuya yeterliliğine bakarım ve ders için konuya materyallerimle...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil Bir saat içinde cevap
Karabağlar
Tıp fakültesi öğrencisinden İzmir’de ilkokul ve ortaokul düzeyinde Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri dersleri verilir. 2 yıldır ders vermeye devam ettiğim öğrencilerim vardır; onların dilinden anlaya
₺50
Caner
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi uygulamalı anlatmaya özen gösteririm, ezberci sistemde değil de mantığını kavrayan öğrencinin her...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
KatiP Çelebi Biyomedikal mühendisliği öğrencisinden İzmirde ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine okul desteği
₺50
Nazlıcan
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Dersleri tamamen karşımdaki öğrencinin ihtiyacına göre işlerim. Zorlandığı derslere odaklanarak dersi sevdirme...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Balçova
Endüstri mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde okula yardımcı her türlü ders verebilirim.
₺50
Ümit
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencinin rahat ettiği şekilde ve samimi bir dil ile işliyorum. Anlamadığı yerleri tekrar ve genelde 1...

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrenci evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺70 Müsait değil
5 saat Müsait değil ₺350 Müsait değil
10 saat Müsait değil ₺650 Müsait değil
Ders talep et