Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Şanlıurfa İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

63 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 63 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Şanlıurfa içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Şanlıurfa içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Şanlıurfa konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ Şanlıurfa İngilizce eğitimi almaya başlamak için hangi adresler mevcut?

İngilizcenizi iyileştirmek arzusundaysanız, ilk etap İngilizce öğretmenlerimizin özgeçmişlerini değerlendirmektir.

 

Şanlıurfa konumunda, 74 İngilizce eğitmeni eğitim veriyor.

 

Tabii ki, İngilizce öğretmeni seçimi için temel kriter öğrenci olarak sizindir.

 

Yine de, bu kriterleri temel almanız önerilir:

 • İngilizce hocanın eğitim ve diplomaları: sertifikalı öğretmen mi, KPSS'ye hazırlanan öğretmen mi yoksa tam zamanlı özel ders hocası mı
 • İngilizce kursunun içeriği
 • İngilizce dersinin ücreti

Hayallerinizdeki İngilizce ders verenini bulduğunuzda, doğrudan derslerinize başlayabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, Superprof'ta İngilizce hocaların %97'si birinci dersinizden ücret almıyor.

 

İngilizce öğretmenlerimizin profillerini gözden geçirin.

🧑‍🏫 Kaç öğretmen Şanlıurfa içinde İngilizce özel dersi yapmak için müsait?

74 İngilizce özel ders hocası İngilizce dersleri işlemek için Şanlıurfa ve ilçelerinde uygun ve sizi bekliyor.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere özel ders ilanlarını okuyabilirsiniz.

 

74'dan fazla İngilizce hocası içinden etüdünüzü seçin.

💻 platformumuza uzaktan eğitimle özel ders yapmak seçeneği var mı?

Özel ders öğretmenlerinin %80'i uzaktan dersleri konuları anlatıyor. Uzaktan dersler hem daha avantajlıdır hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online İngilizce dersleri ücretsiz uygulamaları kullanarak daha hızlı İngilizce çalışma imkanı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar ortadan kalkıyor.

💰 Şanlıurfa İngilizce özel dersleri fiyatları ne kadar ?

Şanlıurfa içinde İngilizce dersleri fiyatları ortalama 63 TL.

 

İngilizce öğretmenlerimizin neredeyse hepsi birinci İngilizce dersini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken amaçlarınızı konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir fırsat.

 

İngilizce dersi fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • İngilizce öğretmeni özellikleri ve eğitim tecrübesi seviyesi
 • Ders mekanı: (Webcam ile veya öğretmenin evinde)
 • Ders alma sıklığı ve her bir dersin süresi
 • Derslerdeki amaç (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Çevrenizdeki İngilizce özel dersi ücretlerini keşfedin.

🇬🇧 Şanlıurfa İngilizce eğitimi almanın faydaları neler?

akıcı İngilizce konuşmayı öğrenmenin birçok faydası vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha yüksek zihinsel performans ve gelişmiş yazma becerileri sayılabilir.

 

Yetkin bir özel ders öğretmeni ile tüm İngilizce dersleri size farklı İngilizce konularını daha kalıcı ilerletme ortamı sunuyor.

 

Özel ders öğretmeniniziseçip evde veya online derslerinizi talep etmeniz yeterli.

 

İngilizce dersinizi rahatça evinizde veya online nerede almak istiyorsanız öğretmeniniz ile ulaşıp planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Şanlıurfa konumunda 74 İngilizce öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Şanlıurfa İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Şanlıurfa İngilizce öğretmeni topluluğumuz size İngilizce öğrenme konusunda yardımcı olsun

Şanlıurfa’da İngilizce Öğrenmek Size Neler Kazandırır?

Günümüzde dünya dili İngilizce olarak bilinir. İngilizce, her kıtada ve neredeyse her ülkede en çok öğrenilen dildir. İngilizce’nin bu popürlerliğinin arkasında elbette pek çok sebep bulunur. Gelin öncelikle İngilizce’nin dünyadaki yerine bakarak Şanlıurfa’da size neler kazandırabileceğini inceleyelim.

İngilizce, Hint-Avrupa dil ailesinin Avrupa dilleri kısmına mensup bir dildir. İngilizce Germenik bir dildir. Dünya’da İngilizce’ye en yakın diller arasında Almanca, Hollandaca, İsveççe, Danca ve Norveççe bulunur. İngilizce, basit gramer yapısı ile bu dillere göre çok daha kolay ve hızlı bir şekilde öğrenilir.

İngilizce, İngiltere’de İngilizler tarafından konuşulmaya başlanmış ve sonrasında dünyaya yayılmıştır. Coğrafi keşifleri takiben İngilizler’in dünyanın pek çok kıtasında sayısız ülkeyi sömürgesi haline getirmesi ile İngiliz kültürü ve İngilizce yayılım göstermeye başlamıştır.

İngiltere, gittiği ülkelere kültürünü ve dilini empoze ederek bu ülkelerdeki insanların İngilizce konuşmasını sağlamıştır. Böylelikle eski İngiliz sömürgeleri bugün bile İngilizce konuşur haldedir.

Dünya’da en büyük nüfusa sahip ikinci ülke olan Hindistan’da halkın konuştuğu ortak dil İngilizcedir. Dünyadaki en güçlü ülkelerden biri olan Amerika Birleşik Devletleri’nde de İngilizce en yaygın anadildir. Bunun ötesinde Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika’da da İngilizce en yaygın konuşulan anadil ve resmi dildir.  Tüm bu ülkeleri ve İngilizce’nin halk tarafından yaygın olarak konuşulduğu ülkeleri topladığımızda, İngilizce’nin önemi daha iyi anlaşılabilmektedir. Bu ülkeler dünyadaki ekonominin önemli bir kısmına sahiplerdir. Bu da, İngilizce’yi dünyadaki en önemli ekonomi dili konumuna yerleştirir.

Amerika’nın ve diğer İngilizce konuşulan ülkelerin dünya ekonomisindeki etkisini düşündüğümüzde İngilizce’nin neden çoğu işyerinde aranılan bir dil olduğu çok daha iyi anlaşılmaktadır.

İngilizce konuşulan ülkelerde iş bulmak için İngilizce bilmek neredeyse her zaman zorunludur. Örneğin Amerika’da iş bulmak için İngilizce olmadan şansınız çok düşük olacaktır. Aynı zamanda İngiltere’de yaşamak istiyorsanız yine İngilizce bilmeden hayatınızı idame ettirebilmeniz oldukça güçleşecektir. Kanada’ya göçmenlik başvurusu yapmak istiyorsanız yine İngilizce bilmek zorunlu olacaktır diyebiliriz. Son zamanlarda özellikle popüler olan Kanada’ya yerleşmek pek çok Türk’ün ilgisini çekmektedir ve Kanada hakkında bilgi edinmek için yoğun araştırmalar yapmaktadırlar. Bu süreçte İngilizce bilmek, bilmiyorsanız da öğrenmek emin olun hem oraya gitme sürecinizi hem de oraya varınca hayatınızı inanılmaz ölçüde kolaylaştıracaktır.

Yurtdışında sadece bu ülkelerde değil diğer ülkelerde de iş bulmak veya yaşamak için İngilizce size çok farklı kapılar açabilir. Pek çok ülkede, o ülkenin yerel dilini bilmiyor olsanız bile İngilizce bilginiz ile iş bulabilirsiniz. Bu şekilde önünüzdeki sınırlar kalkmış olur! İngilizce bilmek sizi uluslararası bir insan yapabilir diyebiliriz. Singapur’dan Nijerya’ya, İrlanda’dan İsveç’e sayısız ülkede İngilizce bilginiz ile iş bulmak veya yaşamak mümkün!

Türkiye ile ticaret yapan ülkelerin çoğu iletişimlerini İngilizce ile sağlamaktadır. İngilizce bilmek size tüm dünya ile ticaret yapma şansı tanır. Elbette Amerika, İngiltere gibi ülkelerle anadilleri İngilizce olduğu için şansınız çok daha yüksek olacaktır. Türkiye’nin İngiltere gibi İngilizce konuşulan ülkelerle imaladığı serbest ticaret anlaşmaları ile bu ülkelerle ticaret yapmak İngilizce biliyorsanız an meselesi! Neden siz de bir gün Şanlıurfa’da üretilen yerel ürünleri yurtdışına ihraç etmeyesiniz!

Bunun ötesinde İngilizce, yurtdışında okumak isteyenler için de gerekli bir dildir. İngilizce eğitim veren üniversiteler tüm dünyada hemen hemen tüm ülkelerde bulunur. Bu da demek oluyor ki İngilizce biliyorsanız dünyanın istediğiniz yerinde okuyabilme imkanınız vardır.

Elbette İngilizce’nin eğitim dili olduğu Amerika, İngiltere gibi ülkelerin ünlü üniversitelerini tercih etmek isteyebilirsiniz. Amerika’da okumak çoğu öğrencinin hedefleri arasında olabilir. Bunun için yoğun bir İngilizce bilgisi gereklidir. Amerikadaki yüksek öğrenim ücretleri nedeniyle bu hedefinize ulaşmakta maddi zorluklar yaşarsanız, burs aramanız gerekebilir. İngilizce biliyorsanız emin olun aklınıza gelmeyecek burslara kabul alıp Amerika’ya yerleşme hayalleriniz gerçek olabilir. Kendinizi bir gün Amerika’nın ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden olan Harvard veya MIT gibi üniversitelerde bulabilirsiniz!

Yine aynı şekilde İngiltere’de prestijli üniversitelerde okumak için İngilizce bilmek zorunludur. İngilteredeki Oxford ve Cambridge üniversiteleri tüm dünyadan pek çok gencin hayallerini süsler. Bu kişilerden biri neden siz olmayasınız?

İngilizce, bunun dışında dünyadaki popüler kültürün dilidir de. Dünyada popüler kültür İngilizce üzerinden ilerlemektedir. Müzik ve sinema sektörünün, medyanın ve eğlence sektörünün Amerika’da çok güçlü olması ile İngilizce diziler ve filmler, kitaplar, şarkılar hayatımızın pek çok yerine girmiştir. Holywood’u bilmeyenimiz kalmamıştır diye düşünüyoruz!

Şanlıurfa’da da evinizde oturken bir film açtığınızda Türkçe dublaj yerine İngilizce izlemek isteyebilirsiniz. Filmi veya diziyi izlerken oyuncuların ve karakterlerin daha iyi anlaşılması mümkün olacaktır. Filmleri altyazıyla ve Türkçe dublajla izlememek için İngilizce bilmeniz yeterli olacaktır.

Şanlıurfa’da turizm git gide gelişmektedir. Şanlıurfa kültürel olarak oldukça zengin bir şehrimiz olması sebebiyle her geçen yıl çok daha fazla turist çekmektedir. Bu özelliğiyle Şanlıurfa’da büyük bir turizm sektörü oluşmaktadır. Şanlıurfa’da turizmin gelişmesiyle turizm hizmetleri de gelişmektedir. Bu da yabancı turistlere hizmet vermek için daha fazla İngilizce ihtiyacı demektir. Şanlıurfa’da İngilizce bilen eleman arayışı özellikle turistik semtlerde hızla artmıştır. Şanlıurfa’da İngilizce bilmek size bu tarz iş kapılarını açabilir.

Dilerseniz İngilizce bilginiz ile şehirde rehberlik yapabilirsiniz. Yabancı turistlere turistik sezonlarda rehberlik yaparak iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Şanlıurfa İngilizce rehberleri iyi İngilizceleri ve Şanlıurfa tarihine hakimiyetleriyle çok iyi hizmet verebilirler. Hizmetlerinden memnun kalan turisitler ile gelecek turistlere de güven verebilirsiniz.

Turistik yerler İngilizce konuşanlara en çok ihtiyaç duyulan yerler olduğu için turistik bölgelerde şansınız daha yüksek olacaktır. Şanlıurfa’da turistik noktaları bilmeniz için sizin için kısa bir liste halinde hazırladık:

 • Göbeklitepe / Şanlıurfa
 • Balıklıgöl / Şanlıurfa
 • Gümük Hanı / Şanlıurfa
 • Halil-ür Rahman Camisi / Şanlıurfa
 • Şanlıurfa Kalesi /Şanlıurfa
 • Rizvaniye Camisi / Şanlıurfa
 • Eyüp Sbir Makamı / Şanlıurfa
 • On İki Havari Kilisesi (Fırfırlı Cami) / Şanlıurfa
 • Ulu Cami / Şanlıurfa
 • Sumatar ( Sogmatar) / Şanlıurfa
 • Hayat Bin Kays El Harrani Türbe ve Camisi / Şanlıurfa
 • Tarihi Hızmalı Köprüsü / Şanlıurfa
 • Suayip Sehri

Şanlıurfa’da bunun ötesinde İngilizce Türkçe çeviri ihitiyacı da artmaktadır. Şanlıurfa’da git gide artan yabancı evlilikler ve turistlerin ihtiyacı ile Şanlıurfa’da çeviri hizmetlerine talep artmıştır. Şanlıurfa’da İngilizce çevirmen hizmetleri resmi kurumlarda daha çok ihtiyaç duyulduğu için yeminli tercüman tercihi artmaktadır. Şanlıurfa İngilizce yeminli tercüman seçenekleri çeviri bürolarında bulunabilir. Bu bürolarda İngilizce seviyeniz iyiyse çalışma imkanınız bulunur.

İngilizce bilmek Şanlıurfa’da İngilizce öğretmeni olmak da bir başka seçenektir. Şehirde artan İngilizce öğretmeni arayışı ile İngilizce öğretmeni olarak, İngilizce öğrenmek isteyen binlerce kişiye ulaşabilirsiniz İngilizce öğretmenliğini ister Milli Eğitim Bakınlığı bünyesinde ilkokul, ortaokul veya liselerde, ister üniversitede yapabilirsiniz!

Şanlıurfa İngilizce Kursları Seçenekleri Size Ne Sunuyor?

Şanlıurfa’da İngilizce öğrenmek için pek çok seçeneğiniz bulunur. İngilizce öğrenimine olan talep her geçen yıl daha da çok arttığı için, bu gelişmeyle doğru orantılı olarak İngilizce kursları da Şanlıurfa’da daha fazla önem kazanmıştır. Şanlıurfa’da pek çok farklı sebeple insanlar İngilizce kursu arayabilmektedir.

Öncelikle okul derslerine destek olması için İngilizce dersi arayanlar bulunur. Şanlıurfa’da öğrenciler kulda İngilizce dersleri görürler. Bu derslerde başarılı olabilmek için İngilizce sınavlarını geçmelerini gerekir. Sınavlarda sorun yaşayan öğrenciler okuldan sonra da İngilizce dersi almak isteyebilir.

Bunun ötesinde Şanlıurfa’da yurtdışında okumak isteyenler de İngilizce kursu ararlar. Özellikle İngiltere’de okumak isteyenler IELTS kursu arayışına girebilir. İngiltere’de üniversite okumak isteyen öğrencilerin IELTS sınavına girip almaları gereken minimum puanlar bulunur. Oldukça zor olan ve İngilizce okuma, konuşma, dinleme, yazma, gramer ve kelime bilgilerinin ölçüldüğü bu sınavda hazırlık oldukça önemlidir. Bu sınava özel hazırlık yapan dil merkezleri Şanlıurfa’da bulunabilir.

Bener bir sınav olan TOEFL için de aynı talep mevcuttur. Amerika’da okumak isteyenleri daha çok tercih ettiği TOEFL sınavı, yine IELTS gibi öğrencilerin İngilizce dinleme, okuma, yazma, konuşma, gramer ve sözcük bilgilerinin ölçüldüğü bir sınavdır. IELTS’te İngiliz İngilizcesi referans alınırken TOEFL’da referans noktası Amerikan İngilizcesidir. Her iki sınavın da geçerliliği sadece 2 yıl olduğu için öğrencilerin sıkı çalışması gerekir. Şanlıurfa’da bu sınavlara yönelik özel hazırlık yapan kurslar bulunabilir.

Bir diğer sınav ise YDS’dir. YDS, Türkiye’de uygulanan ve resmi geçerliliği olan yaygın sınavdır. Devlet kurumlarında belli başlı İngilizce gerektiren pozisyonlarda çalışmak için İngilizce gereklidir. Bunun ötesinde akademik kariyer yapmak isteyenler yine YDS’ye girerek İngilizce bilgilerini kanıtlayabilirler. YDS sınavı çoktan seçmeli bir sınavdır. Öğrencilerin İngilizce kelime bilgisi, gramer bilgisi, okuma becerileri ölçülür. Sınava hazırlık için özel kurslar bulunur.

Bir diğer grup ise hobi olarak veya iş için, seyahat için İngilizce öğrenen gruptur. Bu gruptaki kişiler sınava hazırlanmadıkları için daha genel İngilizce kurslarını tercih edebilirler.

Şanlıurfa’da İngilizce dil okulu seçenekleri merkez ilçelerde yoğunlaşmıştır. Özellikle Şanlıurfa merkez dil kursu bulmak için en ideal noktadır. Toplu taşıma araçlarının kesişim noktası olan Şanlıurfa merkez, şehrin her yerinden İngilizce öğrenmek için gelebilecekleri bir konumdur.

Şanlıurfa’da İngilizce kursu fiyatları genellikle kursun ününe ve başarısına göre değişir. Geçmiş yıllarda öğrencileri başarılı sonuçlar elde etmiş veya Şanlıurfa’da herkesin bildiği ve takdir ettiği kurslar daha yüksek ücretler talep edebilir. Aynı zamanda kursta anadili İngilizce olan öğretmenlerin olup olmaması da bir diğer kriterdir. Elbette dersleri sınava hazırlık için mi yoksa genel İngilizce öğrenimi için mi aldığınız da değişiklik yaratabilir. Son olarak kursların haftalık ders saati de doğru orantılı bir etki yaratacaktır. Bunun gibi pek çok başka kritere göre kurs fiyatları belirlenebilir.

Şanlıurfa İngilizce kurs seçenkerinize gelin hep beraber bakalım:

 • English Time Şanlıurfa İngilizce Kursu ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
 • Modadil Dil Akademesi Şanlıurfa
 • Akın Dil Eğitim Merkezi Urfa Şubesi
 • Kadim Yabancı Dil Eğitim Kursu
 • Aktif Dünya Dil Kursu
 • Dil Center Şanlıurfa

Supeprof’ta Şanlıurfa İngilizce Dersi İle İngilizce Öğrenmek

Şanlıurfa İngilizce öğretmeni açısından oldukça zengin bi şehirdir. Çok fazla seçenek vardır fakat kolayca bulmak mümkün müdür? Superprof ile evet!

Superprof’ta birkaç tıklama ile sadece iki saniyede Şanlıurfa İngilizce özel ders öğretmeni seçenekleri tek bir sayfada görüntülenebilir. Şanlıurfa’da yüzlerce İngilizce öğretmeni Superprof’ta bulunur.

Aramanızı yaptıktan sonra karşınıza çıkacak seçeneklerden size uygun olanı belirlemek için öğretmenlerin ilanlarını inceleyebilirsiniz. Öğretmenler ilanlarında ders işlama yöntemleri, saatlik ders fiyatarı, İngilizce’yi nerede öğrendikleri, eğitimleri, profil fotoğrafları, geçmişteki öğrencilerinin dersleri ve öğretmenleri hakkındaki yorumları gibi bilgileri barındırarak seçminize yardımcı olurlar.

Aklınızda kalan sorular olursa diye Superprof öğretmenlerinin %97’si ilk dersinizi ücretsiz verir! Böylelikle biribirinizi iyice tanıyıpgüven duymanız ve bir test dersi yapmanız mümkün olur. Siz öğretmenin ders anlatma şeklini görürken öğretmen de sizin İngilizce seviyenizi ölçer. Buna göre siz öğretmene hedeflerinizi belirtebilirsiniz ve o da size ücretli dersleri için bir yol haritası sunabilir.

Şanlıurfa İngilizce ders fiyatı saatlik ortalama 63 TL. Superprof’ta elbette bu ücretten daha düşük ücretlerle İngilizce özel dersleri almak mümkün.

Derslerinizi ister kendi evinizde öğretmeniniz ile, ister dışarıda bir mekanda, ister öğretmenin evinde alabilirsiniz. Hatta dilerseniz öğretmeniniz derslerinizi online bile işleyebilir. Derslerinizi öğretmeninizle kararlaştırarak istediğiniz saatte alabilir ve böylece zamanınızı kendiniz yönetip özellikle bu şekilde boş zamanlarınızı çok daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Superprof’ta İngilizce öğretmenleri genellikle üniversitelerin İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili ve edebiyatı, Amerikan kültürü ve edebiyatı, İngilizce mütercim tercümanlık gibi bölümlerinde öğrenci veya bu bölümlerden mezun öğretmenlerden oluşur. Superprof’ta elbette anadili İngilizce olan öğretmenler de vardır. Anadili İngilizce olan İngilizce öğretmenleri, bulundukları ülkeden online olarak bir web kamerası ile size İngilizce özel dersi verebilir. Superprof’ta böyle bir seçeneğiniz de vardır. Bu şekilde evinizden çıkmaya gerek duymadan İngiliz veya Amerikalı, Avıstralyalı, Güney Afrikalı öğretmenlerden İngilizce dersi alarak İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu şekilde anadili İngilizce olan bir öğretmenle ders işleyerek Şanlıurfa’da bulamayacağınız bir öğretmeni Superprof ile online ders alarak da bulabilirsiniz. Bu son derece mümkün ve yaygın bir yöntemdir.

Superprof ile tüm bu avantajlar önününüzde duruyorken Şanlıurfa’da İngilizce dersi alıp İngilizce öğrenmek ve hayatınızın yönünü değiştirmek için sizce de iyi bir zaman değil mi?

Ne öğrenmek istersiniz?