Anasayfa
Ders ver
 
 • (12 üye yorumu)
E
ELİF TUĞÇE
« Mükemmel! Hocamdan online Fransızca dersi alma şansı edindim. Kendisi... Devamını oku »
E
ELİF TUĞÇE
« Mükemmel! Hocamdan online Fransızca dersi alma şansı edindim. Kendisi birçok yabancı dil öğretim yönteminde uzman olmasının yanında öğrenci odaklı ilerlemeyi de esas alan bir öğretmendir. Derse renk katabilecek birçok materyali etkin bir şekilde kullanabilmekte ve dersleri eğlenceli hali getirebilmekte. Online eğitim araçlarını ustalıkla kullanabilmekte ve verimli bir öğrenim süreci sunmaktadır. Hocamdan ders almanızı kesinlikle tavsiye ederim. »
₺120/saat
İlk ders ücretsiz!
Onaylı profil ve diploma
Cevaplama süresi 1saat
Kadir tarafından verilen ders biçimleri
 • Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Ders verilen alanlar
 • Dilbilgisi
 • Okuma
 • Diksiyon
 • Konuşma becerileri
 • Fransızca
 • Fonetik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Yabancı Dil Eğitimi mezunundan eğlenceli ve günlük hayatta uygulanabilecek Fransızca dersleri

Ders işleme yöntemi

Derslerin konuları en baştan yapılan değerlendirme sınavına göre karar veririm. Ardından da ders planımı öğrencinin ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çizerim.
Genellikle tema hakkında düşündürecek bir girişle başlarım (beyin fırtınası, video, görseller vs.). Girişten sonra dersin dil becerilerini inceleriz. Çetin görünen dil bilgisi konularını tümevarımsal metodunu uygulayarak anlatmaktansa dilin semalarını göstermeye çalışırım. Böyle hem basitleştirilmiş bir formül hem de kalıcı bir edinme sağlanmış olur. Tek bir metod kitabım yoktur. Ve bazen öğrencinin ihtiyacına göre birden fazla kitap kullanabilirim.
Ayrıca uzun vadeli amacım öğrencilerimi kurstan sonra öğretmensiz kendilerini nasıl geliştirmeye devam edeceklerine öğretmektir.

Eğitim

•Fransızca ve İngilizce öğretmeniyim.
•Uludağ Üniversitesi'nin Fransızca dili eğitimi ve İngilizce dilbilimi mezunuyum.
•Beş dilde konuşabilirim. Onlardan dördü (İngilizce, Fransızca, Türkçe, ve Arapça) akademik seviyede ve biri (Rusça) günlük hayat seviyesinde.
•Altı yıllık deneyime sahibim.
•Üniversite yıllarımda aktif bir öğrenciydim ve hala öğrenmeye devam ediyorum. Üniversitemden onurla mezun oldum.

Ücretler

Webcam dersleri ücretleri : ₺120/saat
Kadir tarafından verilen ders biçimleri
Bireysel
Dersleri nerelerde verilebiliyor
Öğrencinin evinde
Ders verilen alanlar
 • Dilbilgisi
 • Okuma
 • Diksiyon
 • Konuşma becerileri
 • Fransızca
 • Fonetik
Seviyeler
 • Tüm seviyeler

Kadir: CV

* Dil öğretiminde 7 yıllık deneyime sahip, Fransızca dili ve dilbilimi uzmanı.
* Güçlü bir iş ahlakı, zaman yönetimi becerileri ve sağlıklı bir mizah dozuna sahibimdir.
* Sabırlı ve insanların ihtiyaçlarını anlayarak donatılmış; herkesin memnuniyetiyle sonuçlanan terimlerle iletişim kurmayı çabalayan.
* Rusya, Suriye, Uganda, Türkiye ve Ukrayna'da dünya çapında kapsamlı seyahat eğitimi ve ikamet deneyimi sayesinde kültürlerarası uzmanlığa sahiptir.

12 üye yorumu : Kadir
 • 5/5

Tüm değerlendirmelerimiz Superprof tarafından toplanmaktadır ve %100 güvenilirlerdir. Bu değerlendirmeler öğretmenin ders verdiği öğrencilerin deneyimlerine dayanmaktadır.
E
ELİF TUĞÇE

Mükemmel! Hocamdan online Fransızca dersi alma şansı edindim. Kendisi birçok yabancı dil öğretim yönteminde uzman olmasının yanında öğrenci odaklı ilerlemeyi de esas alan bir öğretmendir. Derse renk katabilecek birçok materyali etkin bir şekilde kullanabilmekte ve dersleri eğlenceli hali getirebilmekte. Online eğitim araçlarını ustalıkla kullanabilmekte ve verimli bir öğrenim süreci sunmaktadır. Hocamdan ders almanızı kesinlikle tavsiye ederim.

11 referans

E
Edona

A very disciplined, hardworking and patient teacher. His passion for teaching Russian and French to foreign students is as strong as teaching English. He has been an amaizing collegue and a great example for all the teachers that shared the same workplace.

E
Ezgi

Kadir Hocamla, IELTS için hazırlık yaparken tanışmıştım. Sınavda istediğim skoru aldıktan sonra da kendisiyle çalışmaya devam ettim çünkü sınav skoruma olan yardımları dışında, çok daha önemli bir katkısı oldu bana. Dil öğrenirken, biliyorum ama konuşamıyorum cümlesindeki “konuşamıyorum” kelimesini, her dersimize benim ilgi duyduğum konular ile ilgili konuşmak için çalışma yaparak gelen hocam sayesinde “konuşabiliyorum” a çevirdim. Her öğrencisinin hangi kitabı okuyarak ya da hangi şarkıyı dinleyerek İngilizce öğrenebileceğini bilip tavsiyelerde bulunur ve hatta kitaplar hediye eder kendisi İngilizce öğrenmek ile ilgili bir konu geçtiğinde ilk olarak Kadir Hocam’ı tavsiye ederim.

A
Ahmed

Öğrenciyle içli dışlı samimi olan , öğrenciye yabancı dili çeşitli yöntemlerle kolaylaştıran ve sevdiren kadir hocadan çok faydalı şeyler öğrendim , size çok minnettarım hocam , başarınızın devamını dilerim

E
Emir

Hello! Me and Kadir were colleagues at a language academy in Bursa, Turkey. He is a really good teacher and has a great character. He is a self-disciplined person. And he is a master of English language. He applies numerous teaching methods while sharing his knowledge. He creates really good connection between him and his students. I took his help many times when I needed to organise my lessons. I highly recommend him to Superprof members.

M
Mustafa

Kendisiyle ders yapma imkanımız oldu. Çok sabırlı istekli bir öğretici. Gerçek bir eğitimci

E
Emre Can

Yurtdışı eğitimime gitmeden önce ingilizce ile ilgili bana ihtiyacım olandan çok daha fazlasını veren bir öğretmen. Öğretmenden daha fazlası, bir dost. Genç ve dinamik olması sebebiyle aynı zamanda kendisininde öğrencisi gibi yeni bir şeyler öğretme ve öğrenme isteği en büyük artısı..

A
Ahmet

Kendisinden aldığım dersler ve ders harici kurduğu samimi ilişki neticesinde söyleyebilirim ki bu adam gerçekten öğretmek ve insanlara bir şey katmak için doğmuş, öğrettiği dildeki tam yetkinliği veya hissetmeseniz bile bir şeyler öğrendiğinizi fark ettiğinizde dediklerime hak vereceksiniz. Bilgi kadar öğreten kişinin öğretme yeteneğinin de önemli olduğu dil eğitiminde Kadir Hocam gerçekten de önemli bir yetenek, bulunmaz bir nimet...

A
Ahmet

Kadir Hoca ile London club da tanistik. Ogrencileri ile iletisimi kuvvetli , dersleri eglenceli bir sekilde gecirerek derslerin dinamik ve efektif gecmesini sagliyor. Birlikte ielts e hazirlandigimiz sure boyunca her derse keyifle gittigim bir hoca. Beraber hazirlandigimiz sinavdan olumlu sonuc aldim. Kadir hoca ile uyumlu calismamiz bu sonucu almamdaki en buyuk etkendir. Ingilizce ogrenmek isteyen arkadaslara gonul rahatligi ile Kadir hocayi onerebilirim.

A
ALİ EFE

Merhaba,Kadir Hocayla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım ve ders almaya başladım.Pozitif enerjisi , nezaketi ve proaktif ders anlatımıyla kısa sürede İngilizce konuşamama tutukluğunu üzerimden atmamı sağladı.Aslında size sadece dersi en iyi şekilde anlatmıyor aynı zamanda bu konu hakkında özgüveninizin oluşması ve güçlenmesi anlamında müthiş destek oluyor ondan öğrendiğim Mind Map mantığını halen kendi hayatımda uyguluyorum...Teşekkürler Hocam.

E
Erhan

Merhaba,

Kadir hocayla birebir olarak 1 yıl çalıştım, kendisi güncel öğretim tekniklerini kullanarak, gramer vs gibi kalıpları zihnimde kırmış olup konuşma becerilerime ciddi başarılar eklemiştir, Kadir hoca çok değerli ve iyi bir öğretim uzmanı olup, herkesin ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek teknik bilgiye sahiptir.

Benzer öğretmenler

Çevrenizde dilbilgisi dersleri mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabilecek öğretmen profili seçimlerimiz: Superprof size yardım etmek için okuma dersleri seçenekleri sunabilir. Öğrenmek artık çok kolay, herkese açık! diksiyon derslerikonuşma becerileri dersleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Yeni şeyler öğrenmek hoşunuza gidecek.

Türkçe ve Türk Edebiyatı derslerinde profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa iletişime geçebilirsiniz .
₺75
Sena
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrencilerimin eksik olduğunu tespit ettiğim konular üzerine yoğunlaşarak işlemeyi tercih ediyorum ....

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Sosyal bilgiler öğretmeninden ilköğretime matematik, ortaöğretime sosyal bilgiler ve liseye tarih ve coğrafya için özel ders
₺50
Senanur Nilay
İlk ders ücretsiz!

derslerimde buluş yöntemini kullanırım. öğrencinin anladığından emin olana dek tekrarlamasını sağlarım. saat...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
İngilizce eksikleriniz için her seviyede destek Bursa Yıldırım çevresi harika olur :)
₺60
Seda
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci için faydalı olacak bilgileri oyun yoluyla kalıcı bir şekilde öğretmek

Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türk Dili ve Edebiyatı mezunu öğretmen adayından orta okul seviyesine Türkçe, lise seviyesine Türk Dili ve Edebiyatı dersleri
₺40
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Derse etkileyici bir şekilde girerim nerede kalmıştık arkadaşlar yerine dersimin konusunu güncel bir olaydan...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih LGS, TYT,AYT, OKULA YARDIMCI DERSLER EĞİTİM VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU İLE DERS- DENEME-KAYNAK-SORU-BRANŞ DENEMELERİ İLE HER TÜRLÜ REHBERLİK FAALIYETİ YAPILIR.
₺75
Reşat
 • (14 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Genelde ders anlatımı ve öğrenci takibini kendi evimde yapıyorum farklı kaynaklardan konu soru takibi ve çözüm...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Fransızca-İngilizce Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunundan her yaştan öğrenciye ve seviyeye yönelik Fransızca dersleri
₺90
Franz Emin
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi (Fransızca-İngilizce) Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum. Strazburg Üniversitesi...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Türk Dili ve Edebiyatı mezunundan Bursa’daki sözel öğrencilere Türkçeyle ilgili özel ders
₺30
Sezer
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi öğrenci sayısı ve öğrenci kapasitesine göre uygularım öncelikle uygun bir zaman belirleyip güzel bir...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Türkçe öğretmeninden Bursa' da ilkokul, ortaokul, lise düzeyinde sınavlara yönelik özel ders ve yeterlilik dersleri
₺60
Gül senem
 • (1 üye yorumu)
İlk ders ücretsiz!

Derslerimi genel olarak birebir verdiğim için öğrenci temelli işlerim. İlk derste öğrenci yeterliğine bakmak için...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Yıldırım
Eczacılık fakültesi öğrencisinden ilkokul ortaokul lise Türkçe dersi için uygun fiyata özel ders istediğiniz zaman wp den soru da atabilirsiniz
₺30
Nurşah
İlk ders ücretsiz!

Dersi tamamen pratiğe dayandırırım.Bir konuyu anlattıktan sonra ne kadar örnek çözersek kesinlikle o kadar...

Webcam dersleri Yüz yüze dersler Onaylı profil
Öğretmen evinde Öğrencinin evinde Webcam üzerinden
1 saat Müsait değil ₺120 ₺120
Ders talep et