Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fransızca özel dersleri

Tüm Türkiye'de 47 öğretmen sizi bekliyor.

fransızca özel dersi seçeneklerimiz

₺75/saat
Siwar
İlk ders ücretsiz!

Tip ogrencisi ve 4 dil ana dil gibi bilen biriyim .Beraber ogrenelim

Derslerim çok zevkli olacak ve konusma benim için en onemli yeteneklerden biri o yuzden çok kolay bir sekilde dil ogreneceksiniz gunluk hayat icin seyahatta kullanmak icin yada bazilar için is için tabiki de fark eder dersler haric whatsapptan soru sorabilirsiniz yardimci olabilirim her zaman seve seve .

Pamukkale
₺70/saat
Harika yasemen
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim fransızca ve ingilizce çeviri ve özel ders verebilirim.

Bir binanın temeli sağlam olursa binada o kadar sağlam olur ve kolay yıkılmaz. O yüzden derslere başlarken en temelden başlayıp gidilebilecek en uç noktaya kadar gidebilirim. Öğrencinin öğrenme durumuna göre ders saatinde esneklik yapılabilir. Ders saatinde önce konuyu anlatırım ardından öğrencinin anlayıp anlamadığını test edecek sorular yöneltirim.

₺60/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

22 yaşında öğrencisiyim. Fransızca biliyorum. özel ders almak istiyorsan yardımcı olabilirim.

merhabalar, birebir özel derste size uygun öğretim ilke ve yöntemlerle ders alabilirsiniz. Fransızcayı ders boyunca sıkılmayacağınız, eğlenerek öğreneceğiniz bir dil haline getirmek temel görevimdir. çeşitli etkinlikler ve okuma parçalarıyla ve dinleme cd'leri ile eğlenerek fransızca öğrenebilirsiniz.

₺60/saat
Defne
İlk ders ücretsiz!

Fransız lisesi 10. sınıf öğrencisinden fransızca hazırlık okuyan öğrencilere dil, kelime ve gramer bilgisi geliştirme dersleri

Derslerimi hem gramer, hem de kelime bilgisi üzerine yoğunlaştırarak hazırlarım. Ödevlerde destek olmaya çalışırım. Öğrencinin ihtiyacına göre adapte olmayı hedeflerim.

₺50/saat
Ceyda
İlk ders ücretsiz!

Fransız Lisesi, Felsefe Bölümü Mezunundan Fransızca Dilbilgisi, Edebiyat, Felsefe, İngilizce, Türkçe Dersleri

Dersten önce öğrenciden hangi derse yönelik destek istediği, konu ile ilgili kaynakları istenir. Ardından 1 saatlik ders süresince gerek öğrencinin kaynağından gerekse farklı kaynaklardan destek alınarak, örnekler gösterilir. Dersler genellikle lise öğrencilere yönelik düşünülse de, Felsefe Grubu dışındaki dil dersleri yetişkinlere de verilebilir.

₺80/saat
Pera ezgi
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden son sınıfı bitirmeye 2 hafta kalan öğrenciden özel ders ️

Çocuklar için söylemem gerekirse, Montessori Eğitmeni olduğum için genelde onları öğrenmesi için serbest bırakırım. Öğretim yöntemim oyun ağırlıklıdır. Ödevlerden pek haz etmem çünkü öğrencileri boğuyor. Empatisi yüksek, eğlenceli ve neşeli bir öğretmenim.

Kadıköy
₺65/saat
Selim
İlk ders ücretsiz!

Gerçek bir Fransız gibi konuşun / Fransızca öğrenmek isteyenlere, Kolay ve Eğlenceli :

Ana dilimim Fransızca .. Dilini konuşarak öğreniyoruz. Daha iyi öğrenmek için, çok eğlenceli ve etkili yeni pedagoji teknikleri kullanıyorum. Şimdiye kadar farklı yaş grubundan ve seviyesinden öğrencilerim oldu. Bir dili öğrenmek için en önemli şey, ana dili kadar iyi konuşabilmektir. Biz birlikte bunu mümkün kılacağız.

Ankara
₺55/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Hacettepe Üniversitesi öğrencisinden İngilizce ve Fransızca özel ders.

Bir dil öğrencisi olarak; dil öğrenmenin teorik bilgiden çok pratik yapma, konuşma, anlamaya çalışma üzerine kurulu olduğunu deneyimlerimle biliyorum. Bu nedenle derslerimde öğrencinin benimle iletişim içerisinde olmasına dikkat ederim.

Beyoğlu
₺89/saat
Veronique
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli fransız öğretmenden fransızca öğrenin veya ilerletin, özel veya grup dersler mümkün

Özel derslerim tabi ki öğrenciye göre ayarlıyorum.Yaşına göre , seviyesine göre bir de projelerine göre ders içeriklerini değiştiriyorum. Grup dersleri için de aynı şekilde değişebiliyor. Derslerim genellikle % 50 dil bilgisi % pratik :diksyon çok önemlidir fransızcada ona çok önem veriyorum bir de tabi ki dinleme de çok önemli onun için pratike etmek şart.

Bayrampaşa
₺60/saat
Yaren
İlk ders ücretsiz!

Paris'te Fransızca Öğrenmiş marmara üniversitesi Fransızca Kamu yönetimi öğrencisinden fransızca dersi alın

Derslerimi öğrencimin eksikleri üzerine eğilerek devam ettiririm.Öğrencime sürekli ve devamlı olarak egzersizler getiririm ve bir saat içinde ona bol bol egzersiz yaptırırım.Aynı zamanda işlediğim konulardan sınavlar yaparak gelişimini takip ederim.Sürekli ödevler ve etkinlikler vererek onun gelişimini ve ilerleyişini takip ederim.

Sancaktepe
₺55/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Fransızca mezunuyum ilkokul ve lise öğrencilerine fransızca ve ingilizce öğreniminde yardımcı olabilirim

Derslerimi işleyiş biçimim öğrencimin yaş ve dil bilme seviyesine göre belirliyorum. Derslerimi öğrencilerimle planlayarak ilerliyorum, konuları desteklemek için konuşma pratiği yapıyoruz veya konunun pekişmesi için alıştırmalarla, videolarla ilerliyorum.

₺40/saat
Işıl
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunundan Fransızca dersi. (Temel ve orta seviye!)

Üniversite hazırlık sınıfında işlenen stile çok benzer olarak öğrencinin özellikle talep ettiği alanlarda eğitim vereceğim. "Profesyonel" kitaplar yardımıyla, en temelden orta seviyeye kadar dilbilgisi, okuma-yazma, çeviri ya da Fransız edebiyatı dersleri işleyeceğiz.

Yıldırım
₺90/saat
Franz emin
İlk ders ücretsiz!

Fransızca-İngilizce Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunundan her yaştan öğrenciye ve seviyeye yönelik Fransızca dersleri

Hacettepe Üniversitesi (Fransızca-İngilizce) Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum. Strazburg Üniversitesi eşgüdümlü Çift Diploma Master programına kayıtlı olarak öğrenimimi Ankara'da sürdürmekteyim. Ders yükümün az olması itibarıyla memleketim Bursa'ya döndüm ve özel ders vermeye burada devam etmek niyetindeyim.

Torbalı
₺40/saat
Abdelkader
İlk ders ücretsiz!

University of Blida üniversitesinden İngilizce mezunuyum fakat benim ana dilim Fransızca.

Derslerimi öğrenciye yönelik işlerim . Öğrencinin eksik yanlarını bulup, onların üzerine giderek hataları düzeltmeye çalışırım. Ana dilim Fransızcadır . Öğretmekte hiçbir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum . Yeter ki öğrenmek isteyen kişi ( çocuk, yetişkin farketmek) istekli olsun gerisi çok kolay olacaktır.

₺70/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Öğrencisinden ilkokul ve lise matematik, kimya ve tarih derslerinde yardım.Fransızca için de yardım edilir

Derslerimi örnekler üzerinden yapmayı severim.Örneğin matematik ve fen alanlarında öğrencilere ilk önce konuyu anlatıp ondan sonra soru çözmeyi tercih ederim ama tarih dersleri için olayların hangi mantıkla ve nedenlerle olduğunu anlatmaya çalışırım çünkü bir olayın mantığı anlaşıldığında gerisi geliyor.

Bayraklı
₺100/saat
Asilkan
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmeni'nden, İzmir'de basit, orta ve ileri seviyede İngilizce ve Fransızca dersleri...

Derslerimi öğrenci ihtiyaçlarına göre hazırladığım program üzerinden anlatırım. Bu ihtiyaçlar: konuşma, yazma, dinleme veya belirtilen derslerde ödevlere yardımcı olma ve sınavlara hazırlama üzerine olabilir. Daha önceki tecrübelerim genelde ilköğretim ve lise düzeyinde olmuşken, yetişkin bireylerle de özellikle konuşma ve anlama üzerine çalışmışlığım vardır.

₺65/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği mezunuyum. İnteraktif öğretim metotları sayesinde tüm becerileri (okuma-yazma-dinleme-konuşma) geliştirecek şekilde bir öğrenim süreci sağlayabilirim.

Temelden de başlasak ilk dersten itibaren dersi tamamen Fransızca işlemeye özen gösteriyorum. Mümkün olduğunca anadil kullanmıyorum. Derslerimizin kimileri sadece dinleme ve konuşmaya yönelikken kimileri dil bilgisi ve yazma ağırlıklı oluyor. Dersler 1 saat sürüyor fakat konunun bitmesine bağlı olarak daha uzun sürebilir.

Eyüp
₺100/saat
Ilayda sude
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise seviyesinde Fransızca dersleri.

Derslerimde ilk olarak öğrencinin seviyesini öğrenip ona uygun hazırlıklarla başlarım. Genel olarak kelime telaffuzları için harf kombinasyonlarını öğrenebileceği geniş bir tablonun öğretilmesi ve pratik yapılmasıyla başlarım. Devamında kendi okullarında işlenen müfredatla paralel şekilde derslerimi işlemeye devam ederim.

İzmir
₺50/saat
Ayça
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği mezunundan, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her yaştan öğrenciye Fransızca dersleri veriyorum.

Yaptığım derslere genelde bol bol görsel ve işitsel öğe eklerim. Mesela konuşmayı ve okumayı aynı anda geliştirmek için karaoke yapmak yontemlerimden biridir. Verdiğim bilgilerin ezberlenmesini değil 'öğrenilmesini' ve uzun süre akılda kalmasını hedeflerim. Okuma - Yazma - Konuşma ve gramer derslerini ayrı ayrı işlerim.

Bornova
₺100/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Samsun omu mezunu fransızca öğretmeninden fransızca yazma okuma konuşma grammaire olarak özel ders

Okuma konuşma yazma ve sözcük bilgisi başlıkları altında işliyorum ayrıca ceviri nasıl yapılır nelere dikkat edilmeli kuralları nelerdir gibi konularda da çalışmalar yapıyorum.

₺150/saat
Aysegul
İlk ders ücretsiz!

ILK OKUL ORTA OKUL LİSE ÖĞRENCİLERİNE HER SEVİYEDE ÖZEL FRANSIZCA DERSİ VERİLİR

Yöntemler öğrencinin okulda görmekte olduğu ders metoduna göre öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda geliştirilecektir.

Tekirdağ
₺30/saat
Nazra
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray üniversitesi eğitim görevlilerinden ders aldım ve British Town dan özel ders aldım

Lise ve Üniversite deneyimlerimden yola çıkarak dershane ve özel ders tekniklerini çok iyi biliyorum ve şu ana kadar 50 ye yakın öğrenci, memur, müdür ve polis e eğitim verdim

Üsküdar
₺85/saat
Oguz
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray lisesi ve Université de Nice Sophia Antipolis ekonomi mezunundan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel ders

Konu anlatımından sonra birlikte örnek sorular çözme ve daha sonra öğrencinin kendi başına cozebilecegi sorular yaparim. En sonda pekiştirme amaçlı ödev veririm, diğer derse birlikte çözüp yanlışların üzerinden birdaha gecerim.

Etimesgut
₺65/saat
Melda nur
İlk ders ücretsiz!

Fransada doğdum 20 yaşına kadar orda kaldım çifte vatandaşlığım var türkçe ve fransızca ana dillerim. Size yardım etmeyi çok isterim

Derslerim 1 saat sürer. İster sizin sorularınızı cevaplarım derslerinize yardım ederim ister benim kendi programım üzerinde çalışabiliriz. Bu sizin isteğinize bağlıdır.

Çekmeköy
₺100/saat
Habibe
İlk ders ücretsiz!

Sınavlara yönelik Başlangıç orta ileri seviye fransızca özel ders, Okul programı , pratik , delf

Görsel işitsel materyallerle okudugunu anlama , soru cevap , çeviri yöntemleriyle . Pekiştirmek amaçlı grammer öğretimi . Öğrenci aktif oluyor .

Maltepe
₺60/saat
Nuray
İlk ders ücretsiz!

Fransızca - İngilizce özel ders, okul takviye, Delf hazırlık, yeni bir dil öğren

Her öğrencinin öğrenme şekli, keyif aldığı metot ve öğrenme hızı farklı olabilir. Yaş faktörünü de unutmamak gerek. İşte bu sebeple öğrenciyi baz alarak ders planımı hazırlarım. Ders materyallerini hangi platformlardan yararlanabileceğimizi buna göre belirlerim.

Keçiören
₺80/saat
Ekin
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi Fransızca öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisinden Fransızca dersler , sınava yönelik veya dil bilgisi

Derslerimde Türkçe konuşmamaya dikkat ederim, bütün becerilere yönelik teknikler uygularım (okuma- yazma-dinleme-konuşma) Dersi hani yaş grubundaki kişiye veriyorsam ona göre yöntem çiziyorum. Eğer küçük yaş grubundaysa daha eğlenceli egzersizlerle öğretme yolundayım. Sınava yönelik dil bilgisi ağırlıklı olacaksa daha çok teorik bilgi öğretirim.

₺50/saat
Alpaslan
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray üniversitesi endüstri mühendisliği öğrencisinden fransızca özel ders ve okula yardımcı abi

öğrenme ve öğretirken eğlendirmeye yönelik öğrencinin temposuna göre ders işlemeyi tercih ediyorum. bu sayede bilgiler hem kalıcı oluyor hem de öğrenci ders işlenirken sıkılmıyor ben de gerçekten keyif alıyorum. 1 saat boyunca çeşitli duyu organlarına hitap edecek şekilde dersi sürdürmekteyim dinleme konuşma okuma ve yazma gibi.

Eskişehir
₺60/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Dilin ve hedef dilin kültürünün beraber sunulduğu fransızca ve fransız kültür dersleri.

Derslerimi yeni bir dilin yanında yeni bir kültürün de öğretilmesine yönelik yaparım.

Eskişehir
₺65/saat
Hüseyin sidar
İlk ders ücretsiz!

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Fransızca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır