Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Fransızca özel dersleri

Tüm Türkiye'de 32 öğretmen sizi bekliyor.

fransızca özel dersi seçeneklerimiz

İzmir
₺50/saat
Ayça
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği mezunundan, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her yaştan öğrenciye Fransızca dersleri veriyorum.

Yaptığım derslere genelde bol bol görsel ve işitsel öğe eklerim. Mesela konuşmayı ve okumayı aynı anda geliştirmek için karaoke yapmak yontemlerimden biridir. Verdiğim bilgilerin ezberlenmesini değil 'öğrenilmesini' ve uzun süre akılda kalmasını hedeflerim. Okuma - Yazma - Konuşma ve gramer derslerini ayrı ayrı işlerim.

₺80/saat
Burcu ayşe
İlk ders ücretsiz!

Fransız Lisesi mezunu, Fransa'da yüksek lisans yapmış ve Tiyatro yüksek lisansı devam eden bayan öğretmenden "Fransızca" ve "Türkçe Diksiyon" dersleri

Dersleri anlatıp ardından öğrencime tekrarlatırım, alıştırmalar yaptırarak konuyu pekiştirmelerini sağlarım ve sık sık geri dönerek hatırlamalarını sağlarım.

İzmir
₺50/saat
Hãjar
İlk ders ücretsiz!

Yabanciyim ve deneyimim var Tüm durumlar için. Bir ya da daha fazla öğrenci sorun yok. Bana ulaşın.

Sınıfımda her şeyden önce dilin temellerini öğreniyorsunuz. Başlangıç ve bitiş, öğrencinin aldığı ve öğrendiği her dersin sonunda hissettiği bilgiler kadar önemli değildir. Buradaki önceliğimiz, öğrencinin dili öğrenmeye olan sevgisinin motive ettiği bir ülkenin kültürünü araştırmasını sağlamaktır.

₺60/saat
Defne
İlk ders ücretsiz!

Fransız lisesi 10. sınıf öğrencisinden fransızca hazırlık okuyan öğrencilere dil, kelime ve gramer bilgisi geliştirme dersleri

Derslerimi hem gramer, hem de kelime bilgisi üzerine yoğunlaştırarak hazırlarım. Ödevlerde destek olmaya çalışırım. Öğrencinin ihtiyacına göre adapte olmayı hedeflerim.

Maltepe
₺60/saat
Nuray
İlk ders ücretsiz!

Fransızca - İngilizce özel ders, okul takviye, Delf hazırlık, yeni bir dil öğren

Her öğrencinin öğrenme şekli, keyif aldığı metot ve öğrenme hızı farklı olabilir. Yaş faktörünü de unutmamak gerek. İşte bu sebeple öğrenciyi baz alarak ders planımı hazırlarım. Ders materyallerini hangi platformlardan yararlanabileceğimizi buna göre belirlerim.

Eskişehir
₺65/saat
Hüseyin sidar
İlk ders ücretsiz!
Karşıyaka
₺60/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği mezununundan başlangıç ve orta düzeyde Fransızca dersleri

Derslerim genel olarak Fransızca ile yeni tanışan ve zorluğundan gözü korkmuş kişilere yönelik oluyor, önce Fransızca'nın ne kadar güzel bir dil olduğunu, anlamaya başlayınca nasıl keyifli hale geldiğini anlatıyorum. Bunun dışında okulda Fransızca dersi alan ve kendini yeterli göremeyen öğrenci arkadaşlarımla da daha ileri düzeyde dersler yapabilirim.

Ankara
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Son sınıf öğrencisinden Ankara'da Fransızca dersleri, Belçika'da eğitim gördüm

İlokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için dersleri ve ödevleri konusunda destek olurum, istenilen konuda yardımcı olurum Yetişkinler ve yabancı dil öğrenmek isteyenler için ise başlangıç seviyesinde veya istenilen konuda yardımcı olurum

Ankara
₺55/saat
Sinan
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde Hacettepe Üniversitesi öğrencisinden İngilizce ve Fransızca özel ders.

Bir dil öğrencisi olarak; dil öğrenmenin teorik bilgiden çok pratik yapma, konuşma, anlamaya çalışma üzerine kurulu olduğunu deneyimlerimle biliyorum. Bu nedenle derslerimde öğrencinin benimle iletişim içerisinde olmasına dikkat ederim.

Keçiören
₺80/saat
Ekin
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi Fransızca öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisinden Fransızca dersler , sınava yönelik veya dil bilgisi

Derslerimde Türkçe konuşmamaya dikkat ederim, bütün becerilere yönelik teknikler uygularım (okuma- yazma-dinleme-konuşma) Dersi hani yaş grubundaki kişiye veriyorsam ona göre yöntem çiziyorum. Eğer küçük yaş grubundaysa daha eğlenceli egzersizlerle öğretme yolundayım. Sınava yönelik dil bilgisi ağırlıklı olacaksa daha çok teorik bilgi öğretirim.

İzmir
₺140/saat
Gzm
İlk ders ücretsiz!

Cours de français de l'interprète jurée :) Français n'a jamais été aussi facile!

Derslerimi hedefleriniz üzerine hazırlıyorum. İhtiyaçlarınız doğrultusunda uygunluk durumunuza göre ilerliyorum. Derslerimi 7-77 her yaşa uyarlayabiliyorum. İster sınavlara hazırlık olsun ister hobi olsun fransızca öğrenmek her zaman eğlenceli ve ilerisi için faydalı bir aktivite.

₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Fransız dili ve edebiyatı bölümü öğrencisinden Ankara'da Fransızca birebir ders veya grup dersleri

-Sıfırdan başlayan bir öğrenciyle ilk birkaç ders boyunca karşılıklı diyalog şeklinde ders yapıyorum. Ardından yazılı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Dört temel yetiye (konuşma, dinleme, okuma,yazma) ağırlık vererek öğretiyorum. Temeli olan veya belli bir seviyeye gelmiş kişilerle de öğrenme amacına yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Sancaktepe
₺55/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Fransızca mezunuyum ilkokul ve lise öğrencilerine fransızca ve ingilizce öğreniminde yardımcı olabilirim

Derslerimi işleyiş biçimim öğrencimin yaş ve dil bilme seviyesine göre belirliyorum. Derslerimi öğrencilerimle planlayarak ilerliyorum, konuları desteklemek için konuşma pratiği yapıyoruz veya konunun pekişmesi için alıştırmalarla, videolarla ilerliyorum.

Yıldırım
₺90/saat
Franz emin
İlk ders ücretsiz!

Fransızca-İngilizce Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunundan her yaştan öğrenciye ve seviyeye yönelik Fransızca dersleri

Hacettepe Üniversitesi (Fransızca-İngilizce) Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunuyum. Strazburg Üniversitesi eşgüdümlü Çift Diploma Master programına kayıtlı olarak öğrenimimi Ankara'da sürdürmekteyim. Ders yükümün az olması itibarıyla memleketim Bursa'ya döndüm ve özel ders vermeye burada devam etmek niyetindeyim.

Torbalı
₺40/saat
Abdelkader
İlk ders ücretsiz!

University of Blida üniversitesinden İngilizce mezunuyum fakat benim ana dilim Fransızca.

Derslerimi öğrenciye yönelik işlerim . Öğrencinin eksik yanlarını bulup, onların üzerine giderek hataları düzeltmeye çalışırım. Ana dilim Fransızcadır . Öğretmekte hiçbir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum . Yeter ki öğrenmek isteyen kişi ( çocuk, yetişkin farketmek) istekli olsun gerisi çok kolay olacaktır.

₺50/saat
Alpaslan
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray üniversitesi endüstri mühendisliği öğrencisinden fransızca özel ders ve okula yardımcı abi

öğrenme ve öğretirken eğlendirmeye yönelik öğrencinin temposuna göre ders işlemeyi tercih ediyorum. bu sayede bilgiler hem kalıcı oluyor hem de öğrenci ders işlenirken sıkılmıyor ben de gerçekten keyif alıyorum. 1 saat boyunca çeşitli duyu organlarına hitap edecek şekilde dersi sürdürmekteyim dinleme konuşma okuma ve yazma gibi.

Bayraklı
₺100/saat
Asilkan
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmeni'nden, İzmir'de basit, orta ve ileri seviyede İngilizce ve Fransızca dersleri...

Derslerimi öğrenci ihtiyaçlarına göre hazırladığım program üzerinden anlatırım. Bu ihtiyaçlar: konuşma, yazma, dinleme veya belirtilen derslerde ödevlere yardımcı olma ve sınavlara hazırlama üzerine olabilir. Daha önceki tecrübelerim genelde ilköğretim ve lise düzeyinde olmuşken, yetişkin bireylerle de özellikle konuşma ve anlama üzerine çalışmışlığım vardır.

Eskişehir
₺60/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Dilin ve hedef dilin kültürünün beraber sunulduğu fransızca ve fransız kültür dersleri.

Derslerimi yeni bir dilin yanında yeni bir kültürün de öğretilmesine yönelik yaparım.

₺65/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Fransızca Öğretmenliği mezunuyum. İnteraktif öğretim metotları sayesinde tüm becerileri (okuma-yazma-dinleme-konuşma) geliştirecek şekilde bir öğrenim süreci sağlayabilirim.

Temelden de başlasak ilk dersten itibaren dersi tamamen Fransızca işlemeye özen gösteriyorum. Mümkün olduğunca anadil kullanmıyorum. Derslerimizin kimileri sadece dinleme ve konuşmaya yönelikken kimileri dil bilgisi ve yazma ağırlıklı oluyor. Dersler 1 saat sürüyor fakat konunun bitmesine bağlı olarak daha uzun sürebilir.

₺150/saat
Aysegul
İlk ders ücretsiz!

ILK OKUL ORTA OKUL LİSE ÖĞRENCİLERİNE HER SEVİYEDE ÖZEL FRANSIZCA DERSİ VERİLİR

Yöntemler öğrencinin okulda görmekte olduğu ders metoduna göre öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda geliştirilecektir.

Talas
₺60/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!
Tekirdağ
₺30/saat
Nazra
İlk ders ücretsiz!

Galatasaray üniversitesi eğitim görevlilerinden ders aldım ve British Town dan özel ders aldım

Lise ve Üniversite deneyimlerimden yola çıkarak dershane ve özel ders tekniklerini çok iyi biliyorum ve şu ana kadar 50 ye yakın öğrenci, memur, müdür ve polis e eğitim verdim

₺65/saat
Candaş
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık son sınıf öğrencisinden Fransızca birebir özel ders

Standart bir öğretim metodum yok. Her öğrencinin öğrenme şekli farklı olacağından her öğrenciye aynı metodun kullanılması verimliliği düşürecektir. Bu nedenle öğrencimle en verimli metodu bulup hem keyifli hem de verimli dersler işlemeyi tercih ediyorum.

Ankara
₺60/saat
Merve dilek
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Fransızca Mütercim Tercümanlık son sınıf öğrencisinden her seviyeye uygun özel Fransızca dersi

Derslerimi öğrencinin eksikliklerine ve ihtiyaçlarına göre hazırlarım. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ise derslerine ve ödevlerine yardımcı olurum. Dersin sonunda bir tekrarla anlamış olduğunu teyit ederim.

Mersin
₺60/saat
Bilal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun Fransızca-İngilizce Özel ders.

Derslerime başlamadan önce ilk olarak dilin mantığını öğretirim, Öğrenme metotları üzerinde çalışıp, dersi alan öğrencime aşılarım. Bir dil sadece dil bilgisi ve konuşmadan oluşmaz, dil aynı zamanda yaşayan bir kültürdür. Bu kuralları kavrayan kişiler daha hızlı dil öğrenirler.

Çankaya
₺60/saat
Fatmanur
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı ve Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümü öğrencisinden Fransızcaya dair merak edilen her şey :))

Derslerime her zaman en temelden başlarım ve etkili bir iletişimin söz konusu olmasını isterim. Öğrencilerime göre en etkili eğitim yolunu benimserim.

Kırıkkale
₺65/saat
Elvan sinemis
İlk ders ücretsiz!

Fransa vatandaşı, doğma ve büyüme Fransalı Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunundan aksansız düzgün diksyonlu Fransızca dersi.

Öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda, seviyesine göre bir ders programı hazırlayıp ders veririm. Bu ders programının içerisinde aktiviteler de eklerim. Benim için önemli olan belli bir ders programına istikrarla uymaktır. Gerekli molalar verilir. Ödevler verilip öğrenci tarafından yapılmalı.

Çekmeköy
₺100/saat
Habibe
İlk ders ücretsiz!

Sınavlara yönelik Başlangıç orta ileri seviye fransızca özel ders, Okul programı , pratik , delf

Görsel işitsel materyallerle okudugunu anlama , soru cevap , çeviri yöntemleriyle . Pekiştirmek amaçlı grammer öğretimi . Öğrenci aktif oluyor .

₺100/saat
Rzy
İlk ders ücretsiz!

TED Ankara Kolejinde çalışmış, Fransa'da yaşamış, DALF sertifikalı Fransızca Öğretmeninden özel ders

Derslerimi,iletişimsel, aksiyonel methodla işlerim. Öğrencinin eksikliklerini belirler, o doğrultuda derslerimi keyifli bir biçimde işlerim.

Gölbaşı
₺60/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

Her seviyeye uygun Fransızca özel ders verilir. ( Dil edebiyat mezunuyum, pedagojik formasyonum mevcut)

Fransızca zor bir dil bu nedenle her dersi şarkılar ve videolarla desteklerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Fransızca dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır