Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Yaratıcı yazarlık özel dersleri

Tüm Türkiye'de 41 öğretmen sizi bekliyor.

yaratıcı yazarlık özel dersi seçeneklerimiz

Kadıköy
₺50/saat
Zeynep
(12 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği mezunu ve deneyimli öğretmeninden dilbilgisi, Türkçe ve edebiyat dersleri verilir.

Öğrencinin de içine dahil olduğu bir ders ortamı oluşturmak için uğraşıyorum. Kesinlikle iki tarafın da eğlendiği ve eğlenirken öğrendiği bir ders ortamı yaratirim.

Seyhan
₺50/saat
Ceyhun
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi, Dramatik Yazarlık Bölümü mezunundan senaryo, oyun, öykü yazma dersleri. Aynı zamanda sinema, tiyatro, toplum bilim ve edebiyat alanında kültürel, kuramsal dersler.

Öncelikle katılımcının dersten beklediklerini ve kazanmak istediği beceriyi anlarım. Derslerimi konuya dair yaptığım sunumla başlatırım. Sonrasında katılımcının da bildiği film, roman ve öykülerden örneklerle bahsettiğim konun bu hikayelerdeki karşılığını görmesini sağlarım. Sonrasında adım adım bir senaryoyu kurmasına yardımcı olurum.

Sincan
₺45/saat
Başak nida
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun Türkçe dersine aşık bir öğretmenden Türkçe dersi

Derslerime, sohbet ederek başlarım; Türkçe dersi kelimeler, cümleler demek... Bu yüzden bol bol konuşup, günlük hayattan örnekler veririm. Dersimiz Türkçe olduğu için konuşmak en temel ögedir. Öğrencilerimle derse başladığımızda, dersin nasıl geçtiğini hiç anlamayız... Uzun zamanımızı alsa bile, o saat bize kısa gibi gelir.

Beşiktaş
₺40/saat
Merve
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik üniversitesinde mimarlık okuyan ve yıllarca yazarlık eğitimi almış bir öğrenciden dil bilgisi, kompozisyon yazımı, paragrafı anlama yorumlama, yazı türlerinin anlaşılması ve yazarlıkta g

Derslerimi uygulamalı olarak, yani öğrencinin en etkin öğreneceği biçimde öğretmeye gayret gösteririm. Kompozisyon yazımı geniş bir alan olduğu için öğrencinin hayallerini, duygularını göz önünde tutarak çalışmaya yönlenirim. Matematik ve dil bilgisi derslerinde ise müfredat takibine özen gösteririm.

₺50/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Reklamcı Gazeteciden Dilbilgisi, Edebiyat, Kompozisyon & Metin Yazarlığı Yardımı Almak İster misiniz?

Herkesin öğrenme şekli farklı ve ders işleme yönetimi dersi veren kişiye değil; alan kişiye göre değişir. O yüzden bu yolu beraber çizeceğiz. Tabii ki bunun dışında dersleri materyaller ile güçlendirme taraftarıyım. Konu ne olursa olsun eğitimcinin de öğrencinin de önünde en az bir örnek olmalı.

Altındağ
₺75/saat
Said
İlk ders ücretsiz!

Seslendirme Sanatçısından Seslendirme-Dublaj ve Diksiyon Dersi / Yaşam Koçluğu, 13-17 yaş arası gençlere temel sosyal ve kavramsal beceri eğitimi.

Kişi/kişilerin ihtiyaçlarına göre ders programı çıkartıp çok bunaltmayacak zaman dilimlerine bölerim.Bireysel derslerde daha başarılı sonuçlar elde ediyorum.Discord vb. konuşma programları üzerinden veya fiziksel buluşma aracılığıyla ders verebiliyorum.

₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Dramatik Yazarlık Mezunundan Yaratıcı Yazarlık, Tiyatro oyunu, Öykü, Deneme Dersleri

İşleyeceğim dersleri öğrencinin isteği ve ilgisi doğrultusunda yönlendirmeliyim. Öncelikle öykü, deneme, oyun gibi yazma isteği yalnızca bir ilgi alanı boyutunda ise buna öğrenciye verilen konu doğrultusunda öğrencinin yazısı değerlendirilir. Ancak öğrenci bu mesleği yapmak istiyorsa onu üniversiteye giriş sınavına hazırlanacağı şekilde çalıştırırım.

Kepez
₺35/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Reklam yazarlığı ile başladığım yaratıcı yazarlık serüvenime, yılların tecrübesini de dahil edip, severek çalıştığım bir alan olarak görüyorum.

Yaratıcı Yazarlık Eğitimi’nin amacı; öğrencilerin ve katılımcıların duygu ve düşüncelerini açık, anlaşılır ve ilgi çekici biçimde ifade edebilmesi, günlük hayatta gerekli olan yazışmaları zorlanmadan, kurallarına uygun ve doğru bir şekilde yapması, yazmayla ilgili kaygılarının giderilmesi ve senaryo, oyun, reklam metni gibi sektörde iz bırakacak işlere imza atm

Buca
₺40/saat
Safa emir
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Buca fen lisesi öğrencisinden temel ve ileri düzey genel edebiyat,Dünya edebiyatı ve sınava yönelik edebiyat dersi.

Derslerimde öğrencilerimin ihtiyacı olan akım yada bilgiler etrafında çalışırım. Onların ihtiyacı olan şeyleri belirleyip onların zevk alacağı şekilde aktarmaya özen gösteririm.

Beylikdüzü
₺50/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

YTÜ Türk Edebiyatı Doktora Öğrencisinden Dilbilgisi, Edebiyat, Yazarlık Dersleri. Uzmanlık Alanlarım: Edebiyat Kuramı, Dil Felsefesi, Fantastik Edebiyat.

Lisansüstü çalışmalardan doğan bir alışkanlıkla anlatacağım her konuya sıkı çalışma, iyi hazırlanma becerim vardır. Sunum yapmayı severim ve felsefi konularda bile genelde eğlenceli sunumlar düzenlerim. Her konunun mantığını anlamayı ve karşı tarafa en açık haliyle aktarmayı tercih ederim.

Bolu
₺50/saat
Muharrem
İlk ders ücretsiz!

Türkçe Öğretmeninden dil bilgisi dersleri verilir. Siz dil bilgisi sorularından korkmayın,dil bilgisi soruları sizden korksun.

Derse başlamadan önce öğrencinin ön bilgilerini kontrol ederim.Örneğin dil bilgisiyle ilgili bir konuda ne konuda zorlandığını anlamaya çalışırım. Zorlandığı konuyu tespit ettikten sonra konuyu anlatırken öğrenciye kendisinin katılımıyla öğrenebileceği buluş yöntemiyle O'na cevap verebilmesi için süre veririm.

Antalya
₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Çocuğunuzun okulunda Türkçe dersinde başarılı olmasını, doğru ve düzgün bir şekilde imla ve yazım kurallarına uymasını istiyorsanız birlikte çalışalım. İlkokul ve ortaokul seviyesine dil bilgisi dersi

Sözel bir ders olduğu için işleyeceğimiz bazı konuları hayat ile bağdaştırır bu derse yönelik birtakım açıklamalarda ve anlatımlarda bulunurum ardından bu dersi doğru bir şekilde öğrendiğimizde bize olan faydalarından bahseder konunun kısa bir özetini sunarım.

Bahçelievler
₺100/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Özel Okul ve Dershane tecrübesi bulunan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden Dil Anlatım ve Türk Edebiyatı Dersleri

Önce konu anlatımı yapılır daha sonra konuya uygun sorular çözülür.Yapamadığınız sorular çözülerek konuyu anladığınız kesin olarak anlaşıldıktan sonra yeni konuya geçilir.

Lüleburgaz
₺100/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı - Türkçe LGS/TYT/AYT - Ortaokul ve lise düzeyinde ders verilir.

Derslerde güncel müfredata yönelik konu anlatım kitaplarını kullanırım. Öğrencinin hedef ve potansiyeli doğrultusunda ek etkinlikler hazırlarım. Kısa dönemli okul sınavlarını, uzun dönemli MEB/ÖSYM sınavlarını, en nihayetinde hayatta dilin doğru kullanımının gerek ve yararlarını göz önünde bulundurarak derslerimi işlerim.

Beyoğlu
₺150/saat
Mete han
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Sınavında Türkiye Derecesine Sahip Öğretmenden Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı Dersi

İşimi çok seviyorum ve başarılı olduğumu düşünüyorum. Nitekim çalıştığım yerlerden ve staj yaptığım kurumlardan aldığım dönütler de böyle düşünmemde büyük bir etken. Öğrencilerimle sağlıklı iletişim kurabilmem, Türkçe'yi sevdirebilmem birinci önceliğim ve başarılı olduğum esas nokta da bu.

Dalaman
₺60/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmeninden; Türkçe dersi kapsamında özel dersler, genel dilbilgisi, paragraf çözme teknikleri ve sınavlara hazırlık. Tüm sınıf düzeyleri için.

Dersleri, öğrencinin düzeyine ve özel ihtiyaçlarına göre düzenlerim. Ne bildiği ve ne öğrenmesi gerektiği önemli. Uygun plan ve birebir çalışmalarla ders başlangıcında belirlediğimiz hedefe daima ulaşırız.

Buca
₺40/saat
Macit
İlk ders ücretsiz!

Deü türk dili ve edebiyatı öğrencisinden türkçe ve edebiyat dersleri verilir. İlkokul çocuklarına da ödevlerde yardımcı olunur.

Derslerimde disiplinliyimdir ama bu disiplinim öğrenciyi baydıracak sıkacak şeklinde değildir. Mizahi yönle ve gülerek öğretilme taraftarıyımdır. Hem saygıyı hem sevgiyi çok önemserim.

Sarıyer
₺80/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi mezunundan sınavlarınıza hazırlık için İstanbul'da Türkçe Dil Bilgisi dersleri verilir.

Öncelikle bir çalışma takvimi yaparız. Konuların hepsine bakarız ve eksik olduğumuz yeterli hissetmediğimiz ve iyi olduğumuz konuları belirleriz. Konu anlatımı ve testler üzerinden devam ederiz.

₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İlk, orta ve lise öğrencilerine Dil ve Anlatım, Türk Edebiyatı dersleri verilir. Okul sınavları, liseye geçiş veya üniversiteye hazırlıkta yardımcı olunur... Ayrıca yaratıcı yazarlık hakkında bilgi al

Öncelikle konuyu anlatırım sonrasında bol örnekle, pekiştirmeyi sağlarım. Türkçe dersinde çokça örnek vermek ve bol soruyla bilgiyi pekiştirmek çok önemlidir.

Yüreğir
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmeninden (14 yıllık tecrübe) bireysel ve grup dersleri...Yeni nesil sorulardan korkmayın!

Dersleri öğrenci merkezli,bireysel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak işlerim.Öğrencime hangi bilginin nerede nasıl işine yarayacağını derslerimin başında belirtirim.Yeni nesil soruları ve diğer soruları çözüm teknikleriyle beraber fark atan öğrenci olabilirsiniz.

Kahramanmaraş
₺80/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu Türkçe dilbilgisi ve edebiyat öğretmeni

Öğrencilerin konu ve sınav odaklı eksikliklerine yönelip, en kısa sürede en verimli sonuca ulaşmak için öğrencinin gerekli çalışma düzeni ve programını oluşturup, disiplin ve özveri çerçevesinde öğrenciyi en iyi biçimde sınava hazırlamayı hedeflerim.

Beyoğlu
₺100/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden her sınıf düzeyi için türkçe, dil ve anlatım, edebiyat dersleri verilir.

Edebiyatı sevmekle başlar her şey. Öğrenciler genel olarak ezber derslerde sıkılırlar fakat kodlarla akılda kaldığını öğrendikleri zaman hem eğlendikleri hem de zorlanmadıkları bir ders haline dönüşür edebiyat. Öncelikle edebiyatın bir konusunu anlatacağım zaman kendi hayatlarına hitap edebilecek bağlantılar kurarım.

₺40/saat
Derya
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Ayrıca yüksek lisans öğrencisiyim. Türkçe , Edebiyat, Osmanlıca ve Diksiyon dersleri veriyorum.

Ders işlerken önem verdiğim şey örnek zenginliğidir. Ayrıca öğrencinin denemesini ve eğitimde aktif rol almasını sağlayacak etkinlikler düzenlerim. Geri dönüşler çok önemlidir bunun üzerine yoğunlaşırım. Fakat en önemlisi, öğrencinin ihtiyacına göre yapılan planlamalardır.

Tokat Merkez
₺100/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Radyo Tv Programcılığı mezun Sanat Tarihi 3. Sınıf öğrencisi edebiyat dergileri ve fanzinlerde yazar olan birinden edebiyat dersi

Dersleri ünlü yazar ve ya tarihte iz bırakmış kişilerden sözler ile başlarım böylece dersleri öğrenmek daha ilgi çekici bir hal alır

₺40/saat
Burhan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul-Tuzla’da Gemi Makinaları Mühendisliği öğrencisinden tüm ortaokul ve lise öğrencilerine ders verililir

Çocukların müfredatlarıyla eş zamanlı gidildiğinde iki kere öğrendiği her şeyin pekiştiğini düşündüğümden onların sistemlerine uygun bir program hazırlayarak ilerlemeyi tercih ediyorum.

İznik
₺40/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı dersi. Etkili anlatım, bol örneklerle ilerleyen ders süreci.

Öğrencimin bilgi düzeyini kontrol ederim. Ardından açıklayıcı model doğrultusunda konuyu kavramasını sağlarım. Kaliteli kaynaklardan sağladığım örneklerle kalıcılığını pekiştiririm. Örnekler noktasında Yaparak yaşayarak eğitimi esas almaktayım.

₺40/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Yazar ve İstanbul aydın üniversitesi halkla ilişkiler öğrencisinden edebiyat, tarih, felsefe, psikoloji okula destek ve üniversite sınavına hazırlık özel dersi verilir

Derslerimde ilk olarak konu üzerinde dururum 200 soru çözmeden konu bitmez daha yaratıcı ve hayalperest anlatarak öğrencimin kolay öğrenmesini sağlarım

Elbistan
₺60/saat
Nursel
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Türkçe öğretmeninden yks ve kg’si sınavlarına yönelik özel ders verilir

Yapılandırmacı yönteme uygun ezbere yönelik değil yaparak yaşayarak kavrayarak öğrenme ve öğretmenin daha kalıcı olduğu kanaatindeyim standart ezberler yerine günlük yaşamla ilişkilendirerek anlatmak daha kalıcı olacaktır

Kepez
₺30/saat
Ayetullah turabi
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul ana derslerinden lise edebiyat tarih coğrafya derslerine kadar her ogrenciye ulasabilirim

Ogrenco temelli işlerim derslerimi. Potansiyele ve kısa yollara dikkat cekerek işlerim. Hikayelestirme dikkat cekici ozellikler kullanırım. Algıları acik tutmak idealimdir.

Çankaya
₺70/saat
Rengin
İlk ders ücretsiz!

5 yıllık kolej deneyimli Türkçe Öğretmeninden okula destek ve sınavlara yönelik Türkçe dersi verilmektedir.

Öğrencilerin aktif olarak kullandıkları Türkçe’yi farklı bir dil olarak değil, zaten bildikleri bir dil olarak algılamarını sağlarım. Öğrenci hakim olduğu kuralları fark etmesini sağlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm yaratıcı yazarlık derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size yaratıcı yazarlık öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Yaratıcı yazarlık dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır