Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

İstanbul ödevlere yardım hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star ödevlere yardım öğretmenlerimiz.

63 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 63 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz ödevlere yardım dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı ödevlere yardım öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. İstanbul içinde ödevlere yardım dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İstanbul içindeki ödevlere yardım öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Ödevlere yardım dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İstanbul konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

İstanbul içindeki eski öğrencilerimiz
ödevlere yardım öğretmenlerini değerlendiriyor

Sıklıkla sorulan sorular:

📚 İstanbul ödev yardımı dersleri almak ve konuları anlamak neden gerekli?

Ev ödevleri üniversite öğrencilerine her dersten verilebilir. Pek çok öğrenci derslerinde eksiklik yaşayınca bu ödevlerine de yansır. Bundan dolayı ödev yardımı dersleri ihtiyacı doğmaktadır.

 

Ödev abisi yardımıyla birçok öğrenci sınavlarında daha başarılı olmaktadır.

 

Yetkin bir ödevlere yardım dersi ile her dersten yardım alabilir ve etkili bir şekilde ödevlerinizi yapabilirsiniz.

 

Özel ödev hocanızı belirleyin ve evden çıkmadan ya da webcam ile özel ödev yardımını hemen rezerve edebilirsiniz.

 

İstanbul merkez ve çevresinde 4605 ödev abisi içinden ihtiyacınıza uygun hocayı bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Ödev yardım öğretmeninizi bulun

✒️ İstanbul öğrencileri özel ödev öğretmenlerine kaç puan atfetmiş?

519 oy ile, öğrenciler ödev ablalarına 5 üzerinden ortalama 5.0 puanladı.

 

Hizmetimiz ile alakalı bir problem oluşursa, Superprof ekibinden bir müşteri hizmetleri temsilcisi size bir çözüm sunmak için (e-mail ile mesai saatlerinde) müsait.

 

S.S.S. sayfamıza göz atın.

💻 Ödev yardımı dersleri Superprof'ta online alınabilir mi?

Özel ödev yardım öğretmeninin %80'i online ödev yardımı dersleri eğitimi. Uzaktan dersler hem daha bütçe dostudur hem de daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online ödev yardım dersleri pratik özel ders sitesi Superprof ile kısa sürede online ödev yapma imkanı yaratıyor. Bu şekilde çevrenizde ödev abisi yoksa da ödevlere yardım dersi alma şansınız doğuyor.

💳 Ödev abisi İstanbul semtlerinde saat başı kaç TL?

63 TL, İstanbul merkez ve çevre semtlerinde, ödev yapma yardımı ortalama ücretidir.

 

Ödev yardım hocası ile ödev yardımı dersi ücreti aşağıdaki bazı temel faktörlere göre değişebilir:

  • Ödev yardım öğretmeni ne kadar deneyime sahip
  • Derslerin işlenme yeri (online veya dışarıda başka bir yerde)
  • Ders alınma sıklığı ve ders süreleri
  • Ders sonucundaki hedefler

Ödev yardım öğretmenlerinin %97'si ilk derslerini ücretsiz vermekte. Semtinizdeki ödev yardım öğretmeni fiyatlarını öğrenin.

🧑‍🏫 İstanbul ödev yapma yardımı yapan müsait kaç özel ödev yardım öğretmenine sahip?

4605 ödev yardım hocası ödevlere yardım dersi işlemek için İstanbul içi tüm semtlerde hazır sizleri bekliyor.

 

Ödevlerinizde size veya çocuğunuza ideal yardım için, ders verenlerin özgeçmişlerini inceleyip size en uygununu seçebilirsiniz.

 

4605 üzeri ödev abisi içinden

İstanbul içi tüm semt ve çevresinde 4605 ödev yardım hocası arasından dersinizi seçin.

Ödevlere yardım öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi İstanbul Ödevlere yardım öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Ödevlere yardım özel ders öğretmenleri İstanbul içinde size ödevlere yardım derslerinde yardımcı olsun

İstanbul’da Ödev Yardım Dersleri Almak Öğrencilere Ne Kazandırır?

Ödevler pek çok öğrencinin hoşuna gitmeyen bir konudur. Okulda uzun zamanlar harcayan ve dersler sırasında yorulan öğrenciler, eve gelince de ödevlerle boğulmak istememektedir. Bunun yanında okuldaki dersleri iyi anlayamayan öğrenciler ödevlerini yaparken oldukça zorluk çekebilmektedir. Buna bir de öğrencilerin ilkokul öğrenci olması gibi etmenler eklenince, ödevlerin yapılması için yardım almak kaçınılmaz oluyor.

Anne babalar, her derste uzman olamayabiliyor. Her ne kadar ilkokul ödevleri bir şekilde yapılabilse de, zaman yetersizliği veya çocuklarının motivasyon eksikliğini gidermek için özel ders ile ödev ablası veya ödev abisi seçenekleri bulmak en iyi yol gibi görünüyor. İstanbuldaki hızlı ve yaşam tarzı ve yoğun iş temposu sebebiyle veliler öğrencilere vakit ayırmakta zorlanabiliyor. Bunun yanında üniversite öğrencilerinin ödevleri de konunun uzmanları tarafından yardım gerektirdiği için çok farklı yöntemlere başvurmak kaçınılmaz oluyor.

Milli eğitim kademelerindeki lise, ortaokul ve ilkokul öğrencileri için vaktiniz yoksa, özel ödev yardımı seçeneği ile içiniz rahat bir şekilde çocuğunuzun derslerinden geri kalmadığına emin olabilirsiniz. İlkokul öğrencilerini ödevlerini yapmaya motive etmek oldukça önemlidir. Çocukların okulda gördüklerini kısa süreli hafızalarından uzun süreli hafızalarına atması için ödevler son derece önemlidir. Ne var ki özellikle okulda görülen derslerde yeterince verim alınamıyorsa ve anlaşılmayan noktalar varsa ödev yaparken öğrenciler büyük zorluklar çekebilir. Buna karşı bir önlem olarak ödev yardımı veya ödev abisi/ablası seçeneği ile okul derslerindeki eksiklikler hızlıca kapanabiliyor.

Ödev abisi veya ödev ablası ile ödevlerini yaparken öğrenciler sadece ödevlerini tamamlamış olmazlar. Bu ödev yardımı sırasında öğrenciler okulda öğrenemedikleri veya derste anlayamadıkları konuları da ödevleri sayesinde görmüş olurlar. Ödevlerin işte böyle önemli bir görevi vardır. Öğrencilerin hangi noktalarda en çok eksiği olduğunu ve hangi noktaları iyi anladığını hızlıca görebilecek özel ödev abileri veya ablaları, hızlıca gerekli önlemleri alabilecektir. Bu şekilde ödev yaparken öğrenciler farkında olmadıkları eksiklerini de görecek ve ödev yardımı ile hızlı ve etkili bir şekilde kapatabilecektir.

Bunun yanında özellikle sınavlara hazırlanan öğrencilerin çok daha yoğun bir şekilde ödev yardım ihtiyacı bulunabilir. Sınavlara hazırlanan öğrenciler, ödevlerini yaparken bir nevi sınavlara da hazırlanmış olurlar. Unutmamalıyız ki, milli eğitim sınavları, LGS, AYT, TYT, YDT gibi tüm sınavlar, okulda görülen dersler ve konulardan ve bu derslerin ödevlerinden gelmektedir. Bu yüzden bu dersleri ve derslerin ödevlerini eksiksiz yapan öğrencilerin, tüm sorulara hakim olma şansı çok daha artacaktır. Özel ödev yardımı ile bu hedefe çok daha etkin bir şekilde ulaşmak mümkün! İstanbulda özellikle binlerce üniversite öğrencisi, daha önce geçmiş oldukları bu aşamalarda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ödevlerinde yardım etmek için hazır. Superprof’ta binlerce üniversite öğrencisi, daha önce yapmış oldukları ödevler konusunda yeni nesile yardımcı olmak için ilanlarını yayınladı!

Bunun ötesinde, üniversite ödevleri de ayrı bir konudur. Öğrenciler üniversitede oldukça ağır ödevlerle karşılaşabilirler. Hatta çoğu üniversite dersinde dersleri geçmek için hocalar sınav yapmak yerine ödev vermeyi tercih edebilir. Üniversitede ödevler sunum, proje veya yazım, tasarım şeklinde olabilir. Üniversitede ödev çeşitleri bölümlere göre değişiklik gösterecektir.

Üniversite öğrencileri dersleri tam anlamıyla anlamamışsa, ödevleri yapmaları zor olabilir. Ödevlerini yapamadan derslerini geçemeyecek olan bu üniversite öğrencileri, alanında uzman hocalardan yardım ihtiyacı duyabilir. İstanbul’da milyonlarca alanında uzman çalışan ve okuyan kişi olduğu için, üniversite öğrencilerine ödevlerinde yardımcı olacak kişi sayısı da fazladır. Peki bu kişiler nerede bulunur diye soruyorsanız Superprof ile tanışma vaktiniz geldi demektir.

Superprof ile ilkokuldan üniversiteye her basamakta, İstanbul’da ödev yardım desteği alabilmek mümkün! Gelin Superprof’tan nasıl yararlanabilirsiniz hep beraber bakalım.

Superprof ile İstanbul Ödev Yardım Desteği Bulmak Kolay

Ülkemizin en büyük şehri İstanbul’da ödev yardım konusunda size hizmet verebilecek on binlerce kişi vardır. Milyonlarca kişiye ev sahipliği yapan İstanbul’da önemli olan bu kişileri en hızlı ve güvenilir yoldan bulabilmektir. İşte bu noktada Superprof sizlere aradığınız hizmeti sunmak için var gücüyle çalışıyor.

Superprof, özel ders almak isteyen ve vermek isteyen kişileri buluşturan Türkiye’nin en büyük platformudur. Superprof’ta yüz binlerce öğretmen her alanda sizlere özel ders vermek için hazır. Dilediğiniz tüm alanlarda, ödev yardımı alabilmeniz Superprof ile sadece birkaç saniyenizi alır. Superprof, ilkokuldan üniversiteye her seviyedeki ödevler için gerekli yardımı verebilecek geniş bir bilgi ve deneyim seviyesine sahip öğretmen kataloğuna sahiptir.

Superprof’ta anasayfaya giderek ister ödevinizin olduğu alanı yazıp, ister direkt ödevlere yardım yazıp, adres kısmına da İstanbul veya İstanbula yaşadığınız semtin ismini yazarak (örneğin Kadıköy, Nişantaşı, Beylikdüzü, Fatih vb.), çevrenizdeki size ödevlerinizde yardım edebilecek tüm öğretmenlerin ilanlarını iki tıklama ile görürsünüz.

Karşınıza çıkan ilanları filtreleme seçeneği ile hızlıca bir filtreleme gerçekleştirip kriterlerinize uygun öğretmenleri görüntüleyebilirsiniz.

En çok kullanılan filtrelerimiz arasında fiyat filtresi bulunur. Fiyat filtresi ile özellikle ödev yardımı için kısıtlı bir bütçeniz varsa sadece bütçenize uyan öğretmenleri görüntüleyebilirsiniz. Bu şekilde bütçenizi aşmadan ödev yardımı bulma imkanınız olur. Örneğin ödev yardımı için verebileceğiniz saatlik maksimum ücret  50 TL ise, sadece 50 TL ve altındaki fiyatlara ödev yardımı yapan öğretmenleri görüntülersiniz.

Superprof’ta İstanbul ödev yardımı salayan ilan sayısı binlerle ifade edildiği için, pek çok farklı fiyat seçeneğiniz bulunur. Superprof’ta her öğretmen kendi fiyatını kendisi belirler. İstanbul ödev yardım fiyatı saatlik ortalama 60 TL’dir. Binlerce öğretmen arasından saati 10 TL’yi bulan fiyatlarla ödev yardımı almak da mümkündür! Tek yapmanız gereken hızlıca bir arama gerçekleştirmek.

Superprof’ta öğretmenler ilanlarında dersleri nerelerde verebildikleri (evinize gelerek evinizde, kendi evinde, dışarıda bir mekanda veya hatta online olarak!), saatlik ücretleri, uzun süreli ders alımlarında indirim yapıp yapmadıkları, kardeş indirimleri, ders işleme yöntemleri, alanlarında sahip oldukları deneyim hakkında bilgi, almış oldukları eğitim, hangi derslerin ödevlerine yardımcı olabilecekleri gibi onlarca farklı soruya yanıt verebilecek bilgiler bulundurur.

Bunun yanında, İstanbul’da ödev yardımı veren üyelerimiz, daha önce ders verdikleri veya ödevlerine yardım ettikleri öğrencilerinin referans ve yorumlarını bulundurur. Böylelikle sizi nasıl bir ödev yardımının beklediğini daha iyi görmüş olursunuz!

Tüm bu bilgilere rağmen hala aklınızda soru işaretleri olmasına ihtimaline karşı, Superprof’ta ödev yardımı teklif edenlerin %97’si ilk saatlerini ücretsiz vermektedir! Bu şekilde bu ilk deneme dersi saati ile sizleri nasıl bir hizmet beklediğini, öğretmenin ihtiyaçlarını gerçekten karşılayıp karşılamadığını, aranızdaki iletişimi veya çocuklarınızla olan iletişimini, ödevlere yardım etme kapasitesini ve bilgi seviyesini görmüş olursunuz. Bu deneme dersinde aynı zamanda ödev yardımı alırken hedeflerinizi daha detaylıca görüşüp, öğretmenin öğrencinin seviyesini görmesine izin verirsiniz. Tüm bu değerlendirmeler ışığında beraber bir çalışma programı hazırlayarak gelecek derslere gönül rahatlığıyla devam etme şansınız olur.

O halde, İstanbul’da ödevlerinizle başa çıkamıyorsanız veya çocuklarınızın ödevlerinde daha başarılı olmasını istiyorsanız siz de Superprof’ta hızlıca İstanbul ödevlere yardım araması yapıp ihtiyaçlarınıza uygun öğretmeni birkaç tıkla bulun!

Ne öğrenmek istersiniz?