Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Erzurum özel ders

Evinizin yakınlarında 136 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Erzurum

Erzurum
₺45/saat
Yüsra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim Erzurum'da lise öğrencilerine Türk Edebiyatı ve Dil Anlatım derslerini, ortaokul öğrencilerine ise Türkçe dersi vermekteyim

Derslerimi test üzerinden anlatırım çünkü özellikle Türkçe / Dil Anlatım kısmı daha fazla ve farklı soru çeşidi görerek anlaşılır. Elbette konuyu öğrencilerim anlama şekillerine göre kavrayıncaya kadar o şekilde anlatırım sonrasında test ile çok daha iyi pekiştiririm.

Erzurum
₺75/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

Matematik ve geometri konularında ilerlemek isteyen öğrencilere profosyonel özel eğitim vermekteyim. Ara sınıflar ve sınava hazırlık için en doğru adrestesiniz. Kendi evimde veya öğrencinin istediği y

Her seviyedeki öğrencilerimin matematiği ve geometriyi yapabileceği şekilde derslerimi anlatirim başarılı öğrencilere takviye olarak ve temeli olmayan öğrencilere başlangıç dersleri veriyorum

Erzurum
₺70/saat
Zehra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

23 yıllık dershane tecrübeli deneyimli bir öğretmenden ders almak isteyenler burada buluşalım

Öncelikle öğrencimin anlama ve başarı durumunu anlayarak işe başlarım.Bu konuda eğitim koçluğu sertifikası olan bir öğretmenim.Sınava hazırlık veya okul takviyeye göre derslerimin anlatımını yaparım. Ödevlendiririm. Takiplerini yaparım.Başarı sağlaması için motivasyon yaparım.Yılların tecrübesini sizlerle paylaşmaya hazırım.

Yakutiye
₺40/saat
Zehra
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisiyim. Erzurum'da ilkokul ve ortaokul seviyesinde tüm derslerde özel ders verebilirim. Ödevlerinde yardımcı olabilirim.

Konulara öncelikle öğrencinin aklında merak uyandırması için konuyla alakalı ilgisini çekebilecek sorular sorarak başlarım. Öğrencinin eğitim durumuna göre konu anlatımı sonrasında konuyla alakalı sorular çözmeye özen gösteririm.

Erzurum
₺60/saat
Büşra buse
İlk ders ücretsiz!

Hayatınıza farklı bir hobi katmak veya düğün-nişan gibi özel günlerinizde güzel bir hatıra kalması için TANGO dersleri

Dersler hem çocuk hem yetişkin yaş grubundaki kişiler için uygundur. 7 yıl aktif tango yapıp 2 yıl özel ders verdim, hala vermekte olduğum kurslar devam ediyor. Derslerimi partnerimle birlikte veriyorum.

Yakutiye
₺70/saat
Baran
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden %100 başarı garantisi ile özel ders verilir. Pişman olmayacaksınız

Derslerimi öğrencinin en basit bir şekilde anlayabileceği şekilde anlatırım. Kesinlikle sürpriz anlatımlarımım olduğu gibi öncelikle görsel ve işitsel destekli bi ders anlatımım vardır.

Yakutiye
₺40/saat
Harun
İlk ders ücretsiz!

Lise de ve dershane de hafta da 20 saat aldığım ingilizce ile ders verebilirim

Pratik ve teorik olarak dersler de ezberi en aza indirerek anlamaya ve öğrenmeye yönelik öğreticiliğin daha doğru olduğunu düşündüğüm için bu ilkeyi kullanmaktan yanayım.

Yakutiye
₺30/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

Erzurum Atatürk Üniversitesi Öğrencisiyim. Matematik ve Temel Derslerde(Lise Ortaokul) Uzmanim .Güncel Teknikler.

Derslerin Konusuna Göre İşleyiş Farlilik Gösterebilir Giriş olarak Konun temelleri sonrasinda örnekler üzerinde anlatim ayni örneğin farkli çözüm yolu şeklinde soru bazli teknik olarak öğrenmeyi esas kilmak şarttir.Bu Düşünce Üzerinden Yola çıkıp farkli yollar da denenbilir bu tamamiyen öğrenciye bağlidir.

Yakutiye
₺40/saat
Musa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bölümünden ilk okul ve lise düzeyinde derslere, ödevlere ve sınava yardımcı özel ders. (A1-A2 seviyesi)

Derslerimi öğrencilere göre ayarlarım. Önce öğrencinin seviyesini ölçerek ilerlerim. Öğrencinin daha iyi anlayabileceği metotlar dahilinde çalışırım. Benim ne öğreteceğim değil öğrencinin ne öğrenmesi gerekiyor, öğrencinin neye ihtiyacı var mantığında derslerime adım adım başlarım.

Yakutiye
₺30/saat
Fatma nur
İlk ders ücretsiz!

Eczacılık öğrencisinden Matematik Geometri ve Kimya dersleri,her seviye eğitim koçluğu, Başarıya adım adim

Öncelikle ders işleme yöntemini öğrenciye göre belirlerim öğrencinin seviyesine göre yol haritasını çıkartırım, esas aldığım şeyse şu "öğrenci bu dersi nerde kaybetmişse ordan başlarım" mesela diyor ki ilkokuldan beri matematiğim kötü o zaman ordan başlarız.

Yakutiye
₺30/saat
Peker
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik muhendisiyim daha o 2 sene ozel ders verdim matematik geometride ileri duzeye gelmek isteyen arkadaslar benimle iletisime gecebilir

Temelden başlayarak konu konu ayrıntilariyla bol cesitli orneklerle anlatim daha sonra onerdigim iki kitap olacak bu kitaplar esliginde gidecez her konu bitiminde ogrenci en az 300 soru cozecek cozemedigi sorulari guzel bi anlatimla beraber cozecez her konu bitiminde tekrar amacli quiz yapilacak ve ogrenci dediklerimi yaptiktan sonra kendisine inanamayacak duruma gelecek

Erzurum
₺35/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Erzurum'da ilköğretim ve lise için uygun fiyata matematik özel ders. İnstagram: @mehmetnederse

Derslerimi eksik olduğunuz konuda hazırlayacağım notlara ve sorularla işlerim. Konulardan özel sorular çekerek notlar hazırlarım. Saatli değil, konu bazlı ders veririm.

Yakutiye
₺60/saat
Vedat
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden birebir özel ders imkanı Erzurumda sınavlara yönelik başarılı bir çalışma...

Müzikle ders çalışma metodu Sohbet havasında sorulu cevaplı tartışarak çalışma konu test tekrar konu parça bütün parça biçiminde karşımdaki ile muhabbet halinde ders anlatma

Yakutiye
₺50/saat
Zehranur
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisinden Erzurum’da okuyan ilköğretim ve orta öğretim öğrencilerine derslerinde yardım edebilirim

Öğrenciyi sıkmadan hem çalışarak hem de eğlenerek ders işlemek bence en mantıklısı, bende bir öğrenci olduğum için her konuda onlara yardım etmeye çalışırım

Yakutiye
₺100/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!

Atatürk üniversitesi Makina mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyde matematik dersi vermekteyim.

Kitaptaki konulara bagli kalarak hangi duzen ve siradalarsa o duzen ve siraya uygun bir bic8mde işliyorum

Erzurum
₺50/saat
Hasan
İlk ders ücretsiz!

Genetik mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim eğitim hayatınızda güzel ve başarılı adımları birlikte öğrenelim.

Sizin ilgi alanlarınıza göre dersleri şekillendirme yaparım gerekli bütün metodları deneyerek daha vasıflı bir birey olmanızı sağlarız sizinde çabanızla başaracağız

Yakutiye
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Polonya'da eğitim görmüş oyunculuk öğrencisinden başlangıç seviyesine uygun tiyatro, piyano ve drama dersleri

Derslerimi oldukça samimi bir şekilde işlerim. Öğrencilerin dersten daha fazla verim alabilmesi için onların derste mutlaka aktif olarak yer almalarını sağlarım. Derslerimin neredeyse tamamı ''interaktif'' olarak işlenmektedir.

Yakutiye
₺45/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Fen bilimleri öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencisine özel ders verilir z

Derslerimi öğrencinin anlayabileceği seviyeye indirerek sıkmadan güncel bilgi ve olayları kullanarak,ders işlenişine uygun eğitim bilgilerini kullanarak derslerimi etkili bir şekilde işlerim.

Erzurum
₺20/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden özel detaylı ve uygulamalı ingilizce dersi .

Derslerimde genel olarak ilk önce konuyu anlatırım sonra uygulama için test çözerim en son eksik var ise tekrar bakarız .

Erzurum
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Yüzde yüz İngilizce inşaat mühendisliği mezunuyum. Yabancı dil konusunda tecrübeliyim. Londra’da bulundum.

Derslerimi akılda kalıcı ezberleme yöntemleriyle işlerim. Grammer eğitimini verdikten sonra konuşma bazlı ingilizce eğitim vermenin en doğrusu olduğuna inanıyorum. Teşekkürler.

Erzurum
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Hakkımda İnşaat mühendisliği mezunuyum. İlkokul ve lise öğrencilerine Antalya’da matematik dersi verebilirim. Üniversite öğrencilerine ise Autocad çizimleri konusunda yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencinin eksiklerine göre yönlendiririm. Bildiği bilgileri tekrar ederken sürekli yanlış yaptığı sorular üzerinden eksiklerini kapatarak dersleri ilerletirim. Ezberletmektense öğretmeyi tercih ederim.

Yakutiye
₺50/saat
Bahar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Erzurum 'da TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİNDEN ÖZEL DERS verilir. Fiyat çocuk veyere göre değişecektir.

Öncelikle konuyu özetlerim/öğrenciye ne anladığını anlatmasını isterim/Daha sonra yardımcı kaynaklardan soru çözeriz birlikte/Bazen matematiksel zekasını geliştirmek adına beyin jimnastiği yaptırırım

Yakutiye
₺20/saat
Levent
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Genetik mühendisliği öğrencisinden ilk ve orta okul öğrencilerine fen bilimleri dersi eğitimi ödevlere yardım.

Eğitim sevgi ve merak ettirerek aşılanmalidir . Günlük konuşma içine alınarak benzetmeler yaparak öğretilmelidir.

Yakutiye
₺25/saat
Özcan
İlk ders ücretsiz!

Programlama mantığı, Prog. dilleri ,algoritma gibi konular da yeni başlayanlar için iyi ve etkin bir anlatım

Programlama, yeni başlayanlar için ürkütücü ve zor olsa da günlük hayattan, nesnelerden örneklerle sohbet havasında pekiştirerek daha iyi idrak edileceğini düşünüyorum. Konu sırasını adım adım kitaplardaki müfredat programı şeklinde ilerleyip örneklere farklı bakış açısıyla yansıtmayı planlıyorum.

Yakutiye
₺70/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi öğretmeni ve özel eğitim uzman öğreticiden okula uyum dersleri eğitim

Derslerimi oyun ve öğrencinin aktif pasif uyumunu dikkate alacak şekilde etkinliklerle öğrenci merkezli işlerim. Öğrencinin yaratıcılığını ve uyumunu ön plana çıkaran etkinlikler tercih ederim.

Yakutiye
₺100/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmenliği öğrencisinden Erzurumda ders imkani. Gelin birlikte yeni bir deneyim edinelim.

Derslerde katı kurallara ınanmam. Sohbet etmeden, arada sakalaşıp gülüşmeden nasıl geçer ki ders değil mi? Birşeyleri öğrenmenin en etkili yolu eğlenerek öğrenmektir bence.

Yakutiye
₺50/saat
Ilgınsu
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeliği öğrencisinden Grammer Speaking Listening Writing dersleri verilir. İletişim için mesaj atınız.

Ders işleme yöntemimi öğrencime göre belirlerim. Istediği alana daha çok yönelirim. İstek ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurmayı tercih ederim.

Erzurum
₺50/saat
Ümran
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği öğrencisinden Erzurum'da ilköğretim ve lise seviyesinde matematik ve geometri dersi

Derslerimi planlı olarak veriyorum.eksik konularda temele inip konuyu işleyip soru ödevi verdikten sonra bir konu bir soru çözümü yaparak konuları iyice pekiştirdikten sonra yeni konulara geçip genel tekrar yaparak son derslerimi bitiriyorum.

Yakutiye
₺50/saat
Şenal
İlk ders ücretsiz!

Lise - Ortaokul - Kpss - Tyt - Lgs her düzeye uygun Matematik Özel Dersi verilir...

Önce öğrencinin düzeyini belirlerim ardından müfredata uygun bir şekilde ders işlemeye başlarım. Konuyu anlatırken bazı kritik sorular sorup öğrencinin temelindeki eksikleri anlatıp onların üzerinde dururum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Erzurum semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Erzurum semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Erzurum semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Erzurum semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Erzurum semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.