Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Trabzon özel ders

Evinizin yakınlarında 129 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Trabzon

Akçaabat
₺40/saat
Esra
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul Öncesi ve ilk okul öğrencileri için drama türkçe diksiyon hayat bilgisi dersleri uygun fiyata verilir a seviyesinde ingilizce dersi de verilir.

Derslerim gayet eglenceli geçer ve sonuc alırsınız yalnızca öğretim değil bir okul öncesi öğretmen adayı olarak psikolojik acıdan da çocuklara destek sağlarım. Onları çok seviyorum. :) Cografyaya olan ozel.

Akçaabat
₺25/saat
Esra
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul Öncesi öğrencisi olsamda sözel alanda türkiye derecem var edebiyatta 45 üzeri net bıraktım yardımcı olabilirim

Edebiyat derslerinde özel ezber teknikleri ve anlatim teknikleri kullanarak dersi akilda kalıcı hale getirebilir eğlenceli bir öğrenme sağlarım.

Trabzon
₺40/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Üniversite sınavında iyi bir matematik neti yapmış olan hukuk öğrencisinden matematik dersi. Daha önce birkaç deneyimim olmuştur ve çocuklarla anlaşabilirim.

Derslerimi boş bir kağıda belirli kuralları anlatarak işlerim. Daha sonra anlattığım her kuralla ilgili birçok soru çözüp, öğrenciye formülü nasıl kullanacağını gösteririm. Daha sonra belirli soru kalıplarını anlatıp, buradaki soru çözme yollarını anlatırım. Daha sonra bolca soru çözeriz öğrenciyle birlikte.

Trabzon
₺40/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden Türkçe dersi. Üniversite sınavında full çıkardığımdan beri, okuduğum bölüm dolayısıyla durmadan bir şeyler yazıyorum ve bu yüzden dil bilgisine hakimim.

Derslerimi konuların belli kurallarını anlatarak işlerim. Daha sonra anlattığım her kuralla ilgili en az bir tane olmak üzere, öğrencinin anlamasıyla opsiyonel olabilir tabii ki, birkaç tane örnek çözerim. Daha sonra belirli örnekleri, sınavlarda soru olarak gelmiş soruları öğrencilerime sorarak onların da yapabileceğini görmelerini isterim.

Trabzon
₺30/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Psikologdan destek alan bir anestezi teknikerinden yaş farketmez herkese verilebilecek psikoloji dersleri

Tabiki dersi tek kişiyle işlerim ve o kişinin bana güvenmesini sağlayıp söylediği bilgilerin sadece ikimizde kalacağına inandırmaya çalışırım. Nefes egzersizleri rahatlatıcı konuşmalar yapmaya çalışırım ve en önemlisi kendini sevdirmeye çalışırım.

Trabzon
₺85/saat
Ali sercan
İlk ders ücretsiz!

10 yıldır fitness eğitmeni ve yaşam koçluğu yapan yapılaşmalara girmiş derecelerle ayrılmış olan hocadan fitness deesleri

Derlseri haftanın 4gunu yaparim. Karşımda ki insanın vücuduna metabolizmasına uygun diyet ve antreman belirler bu doğrultuda kademe kademe ilerlerim.

Beşikdüzü
₺50/saat
Sezer barış
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve Lise çağında Grafik Tasarım meraklısına, merak giderici sempatik gençten dersler!

Derslerimi inceleme yöntemim : 1- Başlangıç olarak program bilgisi sorulur. Ona göre planlama yapılır. 2- İhtiyacı olan konular daha öne çekilir, ama 0 bilgi ile gelmiş ise ve istediği konu ileri ki seviyelerde olan bir konu ise temel olarak kısa bir ders verilir. 4-Sıkıcı olmayarak sürekli karşılıklı bir biçimde eğitim gerçekleşir.

Yomra
₺40/saat
Ahmet selçuk
İlk ders ücretsiz!

Deniz Ulaştırma İşletme mühendisliği 2. sınıf öğrencisi Bölümüne üst düzey matematik ve Fizik yaparak girdi. Anne ve Baba Öğretmen İlkokul ve Ortaokul öğrecileri için sayısal tüm derslerde ders verebi

Ders işleme yöntemim öğrenciye ve amaçlanan hedefe göre farklılık gösterir sınava hazırlık yapıyorsak başka temellerimizi sağlam atarak pratik düşünmeye yönlendiriyorsak başka. Derse gelip sadece konuyu anlatmakla yetinmem öğrencilerimin sosyal hayatlarında kullanabilecekleri direktifler veririm.

Akçaabat
₺50/saat
Beyza nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ortaöğretim matematik öğretmenliği öğrencisinden Trabzon’da ilköğretim ve lise düzeyinde matematik, kimya, biyoloji dersleri.

Ders yapmadan önce değerlendirme için görüşmemiz gerekir. Tüm konuları işlemek yerine öğrencinin eksik olduğu yeri tamamlamaya yönelik nokta atışı şeklinde ders işlenir. Kendi hazırladığım konuya özel testler var. Sisteme uygun soru çözme tekniklerini geliştirmede yardımcı olabilirim.

Akçaabat
₺40/saat
Aykan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Trabzonda üniversite 3. sınıf öğrencisinden öğrenciye uygun fiyata özel ders imkanı sağlıyoruz.

İlk dersimiz biraz sözel ağırlıklı geçer, öğrencinin seviyesini belirlemeye çalışırım. Memnun kalınmaz ise ilk dersten para almam ve bundan gücenmem.

Akçaabat
₺45/saat
Sevgi nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz Teknik Üniversitesinden kimya öğretmenliği mezunu ve kendi alanında yüksek lisans yapan kimya öğretmeninden derslere destek ️

Derslerde ezber eğitiminden uzak öğrenci merkezli bir yöntem izlemekteyim, Daha çok konuları günlük hayatla ilişkilendirmesini hedefleyerek dersin neden öğrenilmesini gerektiğini öğrenciyle paylasmaktayım, FeTeMM eğitimi konusunda iyi derecede bilgi sahibiyim.

Trabzon
₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Matematik mühendisliği öğrencisinden ilöğretim , orta okul ve lise öğrencilerine matematik dersi verilir.

Derslerim öğrencimin eğitim seviyesine göre değişir. 1 ders saati eğlenceli ve verimli geçer. Genelde yöntemim basit bir şekilde konu anlatımından sonra her konu başlığını ayrıntılı bir şekilde anlatıp basitten zora örnek çözerek öğrencimin konuyu en basitten anlayıp sonrasında kendini geliştirmesini sağlamaktır.

Akçaabat
₺35/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz teknik üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği bölümünden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi verilir

İlk olarak öğrencinin eksik olduğu kısımları öğrenirim varsa matematiğe olan korkusunu veya ön yargısını yıkmak için en sevdiği kısmı ele alırım , okuldaki öğretmeni tarafından verilen ödevleri beraber yaparız .

Trabzon
₺35/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Anestezi teknikerinden Trabzon için ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine verilecek ilk yardım dersleri

Öncelikle bir konuyu anlatırken göstermeden anlatmak insanın kafasında yeterince olayı canlandırmayabilir. Anlatırken kendi üzerimizde göstermeye çalışırım. Her konu tabiki böyle işlenmez. Örneğin cpr uygulamasını cansız bir bebek üzerinde gösterebilirim ama hemlik manevrasını ya da bir kırığı sabitlemeyi üzerimizde gösterebilirim.

Trabzon
₺45/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Trabzon anestezi teknikerinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yardımcı olmak için tüm dersler

Anlaşılabilir şeylerle ders anlatmaya çalışırım. Kendimizden örnek vererek. Görsel zekanın çoğu öğrencide daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden resimli çalışma yapmaya özen gösteririm. Öğrencimin okuduğu sınıfa göre planım değişir. Ilkokul ve ortaokul arasında anlatım farkım olur.

Akçaabat
₺40/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz teknik üniversitesi orman endüstri mühendisiyim. ilkokul öğrencilerine haftasonu ödevlerinde yardim edebilirim.

1 ders saatinde önce öğrencimin o günkü pskolojisini ölçerim. Onu derse hazırladıktan sonra bir şeyler öğretmeye başlarım. Aklında başka şeyler varken ona ders anlatmak yerine onunla önce sohbet etmeyi tercih ederim. Bu gecen sürede ondan ücret talep etmem. İlkokul derslerinden tümüne yardımcı olurum. Autocad dersi veririm.

Akçaabat
₺80/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olan bir Almanca öğretmeni, Dinamik ve güler yüzüyle sizlere ders vermeye hazır...

Dersi eğlenceli işleme ilkelerini dikkate alırım. Sınıf içi öğrenme sürecine uygun materyalleri seçer ve kullanırım. Etkili sınıf yönetimi ve iletişim yöntemlerini kullanırım. Sınıf içi motivasyon stratejilerini derslerinde uygularım.

Kaşüstü Belediyesi
₺70/saat
Gül
İlk ders ücretsiz!

Trabzon da matematik dersi, sınav,ödev ve okula yardımcı birebir özel ders, ilköğretim ve orta öğretim için

ilk önce öğrencimi tanımaya çalışırım. Çünkü herkesin ders dinleme teknikleri, davranışları farklılık gösteriyor. ders anlatma tekniğini kendime göre değil öğrencime göre belirlerim. Bazı öğrencilerim konuyu birebir anlatınca , bazı öğrencilerimde sorular üzerinden gidince dersi daha dikkatli dinliyorlar.

Yomra
₺60/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden ingilizce dersler. yazma ve okuma dersler. dinleme ve konuşma pratiğini yapın. aksanızı geliştirin

Küçük öğrencilerim için resim veya vücüt dili kullanarak kelimeleri öğretirim. oyun yaratarak veya kısa videolar göstererek daha eğlenceli hale getirim. gramer ve cümle yapılarını öğretiyorum. normalde kelimle liste veririm ve o kelimeler doğru şekilde nasıl kullanılır öğretiyorum. daha ilere öğrenciler için normalde sohbet ederim.

Akçaabat
₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi ve Okul derslerine yardım edebilirim trabzon da olanlar iletişime geçebilir pişman olmazsınız

Öğrenci odaklı çalışıyorum öğrencinin ilgi ve isteklerine göre ders yapmaya çalışırım eğer ailenin bir isteği olursa bunu da göz önünde bulundurur en iyisini yaparım

Akçaabat
₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Meslek lisesi okul öncesi mezunuyum iki yıllık staj ve yardımcı öğretmenlik deneyimim var

Öğrenci odaklı çalışırım ilgi ve ihtiyaçlarına göre ders yapmayı tercih ediyorum eğer velinin istediği bir sistem varsa onu da uygulayabilirim

Akçaabat
₺35/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Fen bilgisi öğretmenliği öğrencisinden Trabzonda ortaöğretim düzeyinde fen bilimleri ve matematik dersi

Derslerimi deneylere destekleyerek işlerim. Genelde soru sorarak dersi öğrenci merkezli anlatmaya çalışırım. Daha çok 5E planını kullanırım. Ders saati boyunca güdülümeyi yaparım. Girişim dikkat çekici olur.

Akçaabat
₺60/saat
Berfu
İlk ders ücretsiz!

Özel Eğitim Öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilköğretim ortaöğretim seviyesindeki öğrencilere birebir destek eğitim.

Ders planlarını yaparken öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına yönelik bir plan hazırlarım ve öğrencinin güçlü olduğu konular üzerinde çalışarak başlarım aynı zamanda öğrencimle ders dışında da ilgilenirim.

Akçaabat
₺50/saat
Fidan
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi çocuklara ( 5-6 yaş ) eğitimi,hem fiziksel hem zihinsel gelişimi

Sevdiğim bölüm olduğu için Derslere sabır ve istekle başlarım Çocuğa nasıl yaklaştığınız çok önemli Çocuk eğitmenin karşıtı insanın kendisidir, kişi nasılsa o şekilde eğitir.

Akçaabat
₺50/saat
Nuray
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği öğrencisinden, Trabzon’ da, orta okul ve lise düzeyi gitar dersi verilir.

Öncelikle enstrümanımızın özelliklerini ve tekniklerini anlatırım. İşleyeceğimiz konu ne ise öncelikle konu hakkında bilgi veririm. Çalınacak şarkılarda önce öğrencilere istek sorarım, sonra istedikleri eseri seviyelerine uygunsa öğretmeye çalışırım.

Akçaabat
₺50/saat
Mert
İlk ders ücretsiz!

İktisat bölümü öğrencisinden ilk ve orta okul öğrencilerine Matematik, Türkce veya ev ödevlerine yardım edilir.

Önce konuyu en güzel şekilde ve yalın haliyle öğrenmesini sağlarım. Daha sonra öğrenip öğrenmediğini anlamak amacıyla öğrencinin de benzer örnekler vermesini isterim.

Yomra
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Kamu yönetimi mezunuyum.İlkokul ve orta okul dersleriniza yardımcı olmak isterim.Tüm öğrencilere başarılar dilerim.

Öğrencinin kitabı,defteri ve varsa yardımcı kaynağı üzerinden ders çalıştırırım.Anlamadığı yerler üzerinde yoğunlaşıp anlayana kadar dersi anlatırım.Ödevlerine yardımcı olurum.Test kitabı varsa birlikte test çözerim.

Maçka
₺35/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Biyokimya öğrencisiyim ilkokul ortaokul ve lise öğrencisine ders anlatabilirim Trabzon da olur

Öğretmenlerinin anlattığı şekilde ilerlerim kısa yolları gösteririm başlarken en baştan başlarım be her derse bir önceki dersin tekrarını yaparak girerim

Akçaabat
₺30/saat
Nagihan
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz teknik üniversitesi lisans mezunuyum ilköğretim orta okul lise öğrencilerine tarih coğrafya türkçe derslerinde özel ders verilir

Derslerimi öğrencimle karşılıklı soru cevap şeklinde özellikle eksik olunan konuları tespit edip üzerinde yoğunlaşıyorum. Okulda görülen dersleri örneklerle tekrar ederek yeniden çalışıyoruz.

Akçaabat
₺50/saat
Kader
İlk ders ücretsiz!

Resim Bölümü öğrencisinden, resim merakı olan herkese resim eğitimi. Yağlı boyadan kara kaleme kadar sizde öğrenmek istemez misiniz?

Derslerimi öğrencilerimle yüz yüze görüşerek işlerim. Yağlı boya, akrilik, sulu boya, karakalem tekniklerini kullanırım. Realist ve soyut çalışmalara yer veririm.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Trabzon semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Trabzon semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Trabzon semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.