Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Trabzon özel ders

Evinizin yakınlarında 92 özel ders öğretmeni

Öğretmen seçeneklerimiz:
Trabzon

Trabzon
₺60/saat
Ece
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp öğrencisinden uygun fiyata Ingilizce dersleri. C1 seviyesine kadar herkese erişebileceğimi düşünüyorum

Öğretme işleyişim daha çok kitaptan olacaktır, derslere kendi çıkardığım bazi notlar eşliğinde takviye ediyorum. Ödevlendirme yapıyorum ders sonlarında işlediğimiz yerle ilgili. Genellikle derslerim eğlenceli geçer diye düşünüyorum, çok fazla grammar odaklı değil hepsinin ortasını bulmayı hedefliyorum. Derslerim A1 den B2 seviyesine kadar herkese uygundur.

Trabzon
₺50/saat
Sedanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler Master öğrencisinden temel, orta ve ileri düzeyde İngilizce özel ders

Dersler grammer konularının ozumsenmesi için bilgi ve tekrar bölümlerinden oluşmaktadır. İngilizceyi temelden öğrenmek isteyenler, ilkokul, ortaokul ve lise müfredatına yardımcı olmak, anlamanin yanisira genel bir eksiklik olan konuşma pratiklerı yapmak isteyenler için doğru bir adres.

Akçaabat
₺30/saat
Adem
İlk ders ücretsiz!

Seslendirmen, Protokol Sunucusu ve Spiker'den Diksiyon Eğitimi. Alanında 15 yıllık deneyimle, Türk Dili ve Edebiyatı branşlı, Bugüne kadar MEB'de verilen toplu ve bireysel eğitimler dahil binlerce kiş

Önce kişinin ses yapısını analiz ederim. Sonra ona uygun bir teknik geliştirerek eğitim veririm. Uygulamalarda haber, reklam, tirat seslendirme metinleri kullanırım. Seslendirme, Dublaj, Oyunculuk teknikleri de uygulamalarım arasındadır. Saat ücreti olarak değil paket ücret olarak eğitim vermekteyim, bu da eğitim alan kişi için çok hesaplı olmakta.

Akçaabat
₺40/saat
Esra
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul Öncesi ve ilk okul öğrencileri için drama türkçe diksiyon hayat bilgisi dersleri uygun fiyata verilir a seviyesinde ingilizce dersi de verilir.

Derslerim gayet eglenceli geçer ve sonuc alırsınız yalnızca öğretim değil bir okul öncesi öğretmen adayı olarak psikolojik acıdan da çocuklara destek sağlarım. Onları çok seviyorum. :) Cografyaya olan ozel.

Akçaabat
₺25/saat
Esra
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul Öncesi öğrencisi olsamda sözel alanda türkiye derecem var edebiyatta 45 üzeri net bıraktım yardımcı olabilirim

Edebiyat derslerinde özel ezber teknikleri ve anlatim teknikleri kullanarak dersi akilda kalıcı hale getirebilir eğlenceli bir öğrenme sağlarım.

Trabzon
₺40/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Üniversite sınavında iyi bir matematik neti yapmış olan hukuk öğrencisinden matematik dersi. Daha önce birkaç deneyimim olmuştur ve çocuklarla anlaşabilirim.

Derslerimi boş bir kağıda belirli kuralları anlatarak işlerim. Daha sonra anlattığım her kuralla ilgili birçok soru çözüp, öğrenciye formülü nasıl kullanacağını gösteririm. Daha sonra belirli soru kalıplarını anlatıp, buradaki soru çözme yollarını anlatırım. Daha sonra bolca soru çözeriz öğrenciyle birlikte.

Trabzon
₺40/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden Türkçe dersi. Üniversite sınavında full çıkardığımdan beri, okuduğum bölüm dolayısıyla durmadan bir şeyler yazıyorum ve bu yüzden dil bilgisine hakimim.

Derslerimi konuların belli kurallarını anlatarak işlerim. Daha sonra anlattığım her kuralla ilgili en az bir tane olmak üzere, öğrencinin anlamasıyla opsiyonel olabilir tabii ki, birkaç tane örnek çözerim. Daha sonra belirli örnekleri, sınavlarda soru olarak gelmiş soruları öğrencilerime sorarak onların da yapabileceğini görmelerini isterim.

Trabzon
₺30/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Psikologdan destek alan bir anestezi teknikerinden yaş farketmez herkese verilebilecek psikoloji dersleri

Tabiki dersi tek kişiyle işlerim ve o kişinin bana güvenmesini sağlayıp söylediği bilgilerin sadece ikimizde kalacağına inandırmaya çalışırım. Nefes egzersizleri rahatlatıcı konuşmalar yapmaya çalışırım ve en önemlisi kendini sevdirmeye çalışırım.

Trabzon
₺85/saat
Ali sercan
İlk ders ücretsiz!

10 yıldır fitness eğitmeni ve yaşam koçluğu yapan yapılaşmalara girmiş derecelerle ayrılmış olan hocadan fitness deesleri

Derlseri haftanın 4gunu yaparim. Karşımda ki insanın vücuduna metabolizmasına uygun diyet ve antreman belirler bu doğrultuda kademe kademe ilerlerim.

Yomra
₺40/saat
Ahmet selçuk
İlk ders ücretsiz!

Deniz Ulaştırma İşletme mühendisliği 2. sınıf öğrencisi Bölümüne üst düzey matematik ve Fizik yaparak girdi. Anne ve Baba Öğretmen İlkokul ve Ortaokul öğrecileri için sayısal tüm derslerde ders verebi

Ders işleme yöntemim öğrenciye ve amaçlanan hedefe göre farklılık gösterir sınava hazırlık yapıyorsak başka temellerimizi sağlam atarak pratik düşünmeye yönlendiriyorsak başka. Derse gelip sadece konuyu anlatmakla yetinmem öğrencilerimin sosyal hayatlarında kullanabilecekleri direktifler veririm.

Akçaabat
₺50/saat
Beyza nur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ortaöğretim matematik öğretmenliği öğrencisinden Trabzon’da ilköğretim ve lise düzeyinde matematik, kimya, biyoloji dersleri.

Ders yapmadan önce değerlendirme için görüşmemiz gerekir. Tüm konuları işlemek yerine öğrencinin eksik olduğu yeri tamamlamaya yönelik nokta atışı şeklinde ders işlenir. Kendi hazırladığım konuya özel testler var. Sisteme uygun soru çözme tekniklerini geliştirmede yardımcı olabilirim.

Akçaabat
₺40/saat
Aykan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Trabzonda üniversite 3. sınıf öğrencisinden öğrenciye uygun fiyata özel ders imkanı sağlıyoruz.

İlk dersimiz biraz sözel ağırlıklı geçer, öğrencinin seviyesini belirlemeye çalışırım. Memnun kalınmaz ise ilk dersten para almam ve bundan gücenmem.

Akçaabat
₺45/saat
Sevgi nur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz Teknik Üniversitesinden kimya öğretmenliği mezunu ve kendi alanında yüksek lisans yapan kimya öğretmeninden derslere destek ️

Derslerde ezber eğitiminden uzak öğrenci merkezli bir yöntem izlemekteyim, Daha çok konuları günlük hayatla ilişkilendirmesini hedefleyerek dersin neden öğrenilmesini gerektiğini öğrenciyle paylasmaktayım, FeTeMM eğitimi konusunda iyi derecede bilgi sahibiyim.

Trabzon
₺50/saat
Melisa
İlk ders ücretsiz!

Matematik mühendisliği öğrencisinden ilöğretim , orta okul ve lise öğrencilerine matematik dersi verilir.

Derslerim öğrencimin eğitim seviyesine göre değişir. 1 ders saati eğlenceli ve verimli geçer. Genelde yöntemim basit bir şekilde konu anlatımından sonra her konu başlığını ayrıntılı bir şekilde anlatıp basitten zora örnek çözerek öğrencimin konuyu en basitten anlayıp sonrasında kendini geliştirmesini sağlamaktır.

Akçaabat
₺35/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz teknik üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği bölümünden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi verilir

İlk olarak öğrencinin eksik olduğu kısımları öğrenirim varsa matematiğe olan korkusunu veya ön yargısını yıkmak için en sevdiği kısmı ele alırım , okuldaki öğretmeni tarafından verilen ödevleri beraber yaparız .

Trabzon
₺35/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Anestezi teknikerinden Trabzon için ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine verilecek ilk yardım dersleri

Öncelikle bir konuyu anlatırken göstermeden anlatmak insanın kafasında yeterince olayı canlandırmayabilir. Anlatırken kendi üzerimizde göstermeye çalışırım. Her konu tabiki böyle işlenmez. Örneğin cpr uygulamasını cansız bir bebek üzerinde gösterebilirim ama hemlik manevrasını ya da bir kırığı sabitlemeyi üzerimizde gösterebilirim.

Trabzon
₺45/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Trabzon anestezi teknikerinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yardımcı olmak için tüm dersler

Anlaşılabilir şeylerle ders anlatmaya çalışırım. Kendimizden örnek vererek. Görsel zekanın çoğu öğrencide daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden resimli çalışma yapmaya özen gösteririm. Öğrencimin okuduğu sınıfa göre planım değişir. Ilkokul ve ortaokul arasında anlatım farkım olur.

Akçaabat
₺40/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz teknik üniversitesi orman endüstri mühendisiyim. ilkokul öğrencilerine haftasonu ödevlerinde yardim edebilirim.

1 ders saatinde önce öğrencimin o günkü pskolojisini ölçerim. Onu derse hazırladıktan sonra bir şeyler öğretmeye başlarım. Aklında başka şeyler varken ona ders anlatmak yerine onunla önce sohbet etmeyi tercih ederim. Bu gecen sürede ondan ücret talep etmem. İlkokul derslerinden tümüne yardımcı olurum. Autocad dersi veririm.

Kaşüstü Belediyesi
₺70/saat
Gül
İlk ders ücretsiz!

Trabzon da matematik dersi, sınav,ödev ve okula yardımcı birebir özel ders, ilköğretim ve orta öğretim için

ilk önce öğrencimi tanımaya çalışırım. Çünkü herkesin ders dinleme teknikleri, davranışları farklılık gösteriyor. ders anlatma tekniğini kendime göre değil öğrencime göre belirlerim. Bazı öğrencilerim konuyu birebir anlatınca , bazı öğrencilerimde sorular üzerinden gidince dersi daha dikkatli dinliyorlar.

Yomra
₺60/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden ingilizce dersler. yazma ve okuma dersler. dinleme ve konuşma pratiğini yapın. aksanızı geliştirin

Küçük öğrencilerim için resim veya vücüt dili kullanarak kelimeleri öğretirim. oyun yaratarak veya kısa videolar göstererek daha eğlenceli hale getirim. gramer ve cümle yapılarını öğretiyorum. normalde kelimle liste veririm ve o kelimeler doğru şekilde nasıl kullanılır öğretiyorum. daha ilere öğrenciler için normalde sohbet ederim.

Akçaabat
₺50/saat
Fidan
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi çocuklara ( 5-6 yaş ) eğitimi,hem fiziksel hem zihinsel gelişimi

Sevdiğim bölüm olduğu için Derslere sabır ve istekle başlarım Çocuğa nasıl yaklaştığınız çok önemli Çocuk eğitmenin karşıtı insanın kendisidir, kişi nasılsa o şekilde eğitir.

Akçaabat
₺50/saat
Nuray
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik öğretmenliği öğrencisinden, Trabzon’ da, orta okul ve lise düzeyi gitar dersi verilir.

Öncelikle enstrümanımızın özelliklerini ve tekniklerini anlatırım. İşleyeceğimiz konu ne ise öncelikle konu hakkında bilgi veririm. Çalınacak şarkılarda önce öğrencilere istek sorarım, sonra istedikleri eseri seviyelerine uygunsa öğretmeye çalışırım.

Akçaabat
₺50/saat
Mert
İlk ders ücretsiz!

İktisat bölümü öğrencisinden ilk ve orta okul öğrencilerine Matematik, Türkce veya ev ödevlerine yardım edilir.

Önce konuyu en güzel şekilde ve yalın haliyle öğrenmesini sağlarım. Daha sonra öğrenip öğrenmediğini anlamak amacıyla öğrencinin de benzer örnekler vermesini isterim.

Yomra
₺40/saat
Erhan
İlk ders ücretsiz!
Yomra
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Kamu yönetimi mezunuyum.İlkokul ve orta okul dersleriniza yardımcı olmak isterim.Tüm öğrencilere başarılar dilerim.

Öğrencinin kitabı,defteri ve varsa yardımcı kaynağı üzerinden ders çalıştırırım.Anlamadığı yerler üzerinde yoğunlaşıp anlayana kadar dersi anlatırım.Ödevlerine yardımcı olurum.Test kitabı varsa birlikte test çözerim.

Maçka
₺35/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Biyokimya öğrencisiyim ilkokul ortaokul ve lise öğrencisine ders anlatabilirim Trabzon da olur

Öğretmenlerinin anlattığı şekilde ilerlerim kısa yolları gösteririm başlarken en baştan başlarım be her derse bir önceki dersin tekrarını yaparak girerim

Akçaabat
₺30/saat
Nagihan
İlk ders ücretsiz!

Karadeniz teknik üniversitesi lisans mezunuyum ilköğretim orta okul lise öğrencilerine tarih coğrafya türkçe derslerinde özel ders verilir

Derslerimi öğrencimle karşılıklı soru cevap şeklinde özellikle eksik olunan konuları tespit edip üzerinde yoğunlaşıyorum. Okulda görülen dersleri örneklerle tekrar ederek yeniden çalışıyoruz.

Akçaabat
₺50/saat
Kader
İlk ders ücretsiz!

Resim Bölümü öğrencisinden, resim merakı olan herkese resim eğitimi. Yağlı boyadan kara kaleme kadar sizde öğrenmek istemez misiniz?

Derslerimi öğrencilerimle yüz yüze görüşerek işlerim. Yağlı boya, akrilik, sulu boya, karakalem tekniklerini kullanırım. Realist ve soyut çalışmalara yer veririm.

Akçaabat
₺40/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Adalet Meslek Yüksekokulu öğrencisinden Trabzon’da ilkokul öğrencileri dersleri konusunda ödevlerinde yardımcı olma

Öğrencinin ders kitaplarını alır iyice incelerim hem ders tekrarı hem soru çözümü hem de ödevlerinde ona yardımcı olmak için çabalarım

Akçaabat
₺40/saat
Nuriye
İlk ders ücretsiz!

Ktü sosyal bilgiler öğretmenliği öğrenciyim.4-5-6-7-8. sınıflara türkçe ve sosyal bilgiler dersi verebilirim

Dersime önce öğrencinin hazır bulunuşluğunu test ederek başlarım.Bir işlediğimiz konuları tekrar eder.1 sonraki konuyla ilişkisini açıklar yeni konuya geçerim.Mutlaka o konuyla alakalı o ders saatinde 1-2 soru çözümü yaptırım.Çalışma kağıtlarıyla ödevlerle anlatılan konunun pekiştirilmesini sağlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Trabzon semtlerindeki tüm özel ders öğretmenlerini arayın

Binlerce öğretmen sizi bekliyor. 

Trabzon semtlerindeki özel dersleri bul.

Alana göre

Şehre göre

Seviyeye göre

Trabzon semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenlerinden ders alın

Trabzon semtlerindeki en iyi özel ders öğretmenini bulun

Yeni bir dil mi öğrenmek istiyorsunuz? Okul derslerinizde veya sınavlara hazırlanırken yardıma mı ihtiyacınız var (ders tekrarı, konu anlatımı, sınava hazırlık, ödevlere yardım)? Hep bir müzik aleti mi çalmayı mı hayal ederdiniz? şu ana kadar oynayacak hiç vaktinizin olmadığı bir spor mu var?

Superprof ihtiyacınıza uygun öğretmeni bulmanıza yardım ediyor. Trabzon semtlerindeki tüm yetkin öğretmenleri bir araya getiriyoruz. 

Daha hızlı öğrenmenizi sağlayan özel ders ve eğitimler

İster evinizde ister sınıfta, deneyimli bir öğretmenden öğretici bir ders alın. Notlarınızı veya performansınızı yükseltmek, aksanınızı düzeltmek, bir konunun detaylarını öğrenirken bilen birisinden yardım almak her zaman daha etkilidir.