Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Erzurum fizik öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star fizik öğretmenlerimiz.

74 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 74 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz fizik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

0 saat

Şimşek gibi hızlı fizik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Erzurum içinde fizik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Erzurum içindeki fizik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Fizik dersleri almaya başlayın

3. Yeni fizik dersi deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Erzurum konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

📚 Erzurum konumunda neden fizik dersleri bize yardımcı olur?

Erzurum ve çevresinde fizik dersleri almak size birçok olumlu etki sağlar.

 

Fizik dersinin faydaları arasında şunlar sıralanabilir:

  • fiziğe bakış açınızı geliştirir
  • fizik testlerini daha hızlı çözersiniz
  • fizik dersinde daha başarılı olursunuz
  • istediğiniz bölümlere girme ihtimaliniz artar ve daha kolay bitirirsiniz

Erzurum  konumunda 59'dan fazla müsait öğretmen profili arasından özel etüdünüzü seçin.

💳 Erzurum konumunda özel fizik dersi ücreti ne kadardır?

Erzurum konumundaki sitemizdeki öğretmenlerin ortalama ücreti 74 TL'dir.

 

Özel fizik dersleri ücretini belirleyenler öğretmenlerdir. Bu ücreti belirlerken birçok farklı unsur söz konusudur. Ders mekanı, ders süresi, derslerin sıklığı, öğretmenin tecrübesi, dersin alınma nedeni ve içeriği, bu unsurların en önemlileri olarak sıralanabilir.

 

Özel ders öğretmenlerinin %97'si fizik derslerinin ilk saatini ücretsiz veriyor. İlinizdeki fizik özel ders öğretmenlerinin ücretlerini öğrenin.

💻 platformumuza webcam üzerinden özel dersler yapmak mümkün mü?

Özel ders öğretmenlerinin %80'i online fizik dersi veriyor. Webcam üzerinden dersler hem daha avantajlıdır hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online fizik dersleri modern siteleri kullanarak kısa sürede fizik sorularını çözme fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler siliniyor.

✒️ Erzurum konumunda fizik özel dersi konularına hakim kaç hoca var?

Erzurum ve semtlerinde 59 hoca fizik özel dersleri veriyor.

 

Sitemizde istediğiniz şehir ve semtte ve alanda arama yapmanıza izin veren arama motorumuz ile özel hocalara erişebilirsiniz.

 

59'dan fazla özel ders öğretmeni arasından istediğiniz ücret, deneyim, konum gibi kriterlerden ihtiyaçlarınıza uyanı seçin.

💯 Erzurum veya çevresinde yaşıyorsanız fizik dersinde başarılı bir öğrenci olabilmek için ne yapmanız gerekli ?

Fizik dersi lisedeki en karmaşık bulanan bununla birlikte en belirleyici derslerden biridir.

 

Fizik testlerinde daha hızlı olmak için yapabileceklerinizden bazılarını özetle sıralayacak olursak:

  • Önyargınızı sonlandırmak için deneyimli bir özel ders hocasından destek almak
  • Anlamadığınız soruları yetkin bir özel ders hocasına ve üniversite öğrencilerine açıklatmak
  • Fizik dersi ile gerçek hayat arasında bağlantı kurma becerisi geliştirmek
  • Fizik sorularına önyargıyla yaklaşmamak

 

Yetkin bir öğretmen ile artık fizik sınavlarına olan bakış açınız değişebilir ve fizik ile yeni bir sayfa açabilirsiniz.

 

Öğretmeninizi seçtikten sonra ister evde veya dışarıda bir mekanda fizik dersinizi planlayın.

 

Erzurum konumunda 59 özel ders öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Fizik öğretmeninizi bulun

Fizik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Erzurum Fizik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Fizik özel ders öğretmenleri Erzurum içinde size fizik derslerinde yardımcı olsun

Doğu Anadolu bölgemizdeki büyük şehirlerden olan Erzurum, fizik konusunda Türkiye’deki diğer şehirler gibi sorunlar yaşayan öğrencilere sahip bir şehirdir. Erzurum’da eğitim hayatı git gide daha da canlanmakta ve şehrin nüfusu arttıkça Erzurum’da fizik derslerinin önemi artmakta ve fizik derslerine artan talep de bunu izlemektedir. Fizik dersleri pek çok alanın temeli olduğu için ve okulda pek çok eğitim kademesinde zorunlu ders olarak okutulduğu için fizik derslerini görmezden gelmek ve fizik derslerinde başarısızlık yaşamak gibi bir lüks öğrencilerin tercihinde değildir. Bu yüzden Erzurum'da fizik derslerinde başarılı olmak isteyen öğrenciler ve fizik konusunda en iyi notlara sahip olmak isteyen ve sınavlardaki fizik netlerini arttırıp hedeflerine ulaşmak isteyen öğrencilerin sayısı arttığı için Erzurum fizik özel ders talebi de buna paralel olarak artar.

 

Fizik dersleri eğitim hayatında zorunlu olarak bulunmasından dolayı öğrencilerin de başarılı olmak için çalışmak zorunda olduğu bir derstir. Fizik dersleri öğrencilerin gözünü en çok korkutan dersler arasında yerini alır ve bu yüzden fizik derslerinde öğrencilerin başarısı diğer derslere göre daha düşük olabilmektedir. Öğrencilerin fizik derslerinde yaşadığı başarısızlıklar pek çok sebepten kaynaklanmakta olup öğrencilerin bu zorlukları aşması ve fizik derslerinde en azından minimum başarı sağlamaları gerekmektedir. Bunun için Erzurum fizik özel ders seçeneği öğrencilerin hizmetine sunulmuş belki de en mucizevi yardımdır. Kaçıncı sınıfa gidiliyor olunursa olunsun, Erzurum'un neresinde yaşıyor olursanız olun, Superprof ile Erzurum fizik hocaları sizlere ihtiyacınız olan yardımı sunabilecektir.

 

Bu yüzden gelin Erzurum'da fizik özel ders sizlere nasıl bir yardımda bulunacak, Erzurum'da fizik derslerinin ne durumda olduğu ve öğrencilerin ihtiyacı olan yardımın ne olduğu, fizik dersinin hayatımızdaki yeri nedir buna bakalım.

 

Erzurum’da Fizik Dersinde Neden Zorluk Çekiliyor?

Öğrenciler Erzurum’da fizik dersleri alırken bu dersleri öncelikle okulda almaktadırlar. Okulda öğretilen fizik derslerinde öğretmenler belirli bir müfredata göre fizik derslerini işlerler. Hatta öyle ki her derste ve her hafta her ders saatinde neler işleneceği ve hangi örneklerin verileceği bile önceden belirlenmiştir. Eğitim bu şekilde devam ederken bazı öğrenciler bu eğitimin gerisinde kalmaktadırlar. Özellikle müfredatın dersleri anlatma hızı ve hocaların derslerde verdikleri örnekler öğrenciler için anlaşılmaz ise ve bazı öğrencilerin anlama stiline uymuyorsa bu durumda öğrenciler fizik derslerinde büyük bir konu eksiği yaşayabileceklerdir. Özellikle bu durum uzun süre devam ederse Erzurum’da öğrenciler örneğin lise fizik derslerini alırken eve gittiklerinde uzun süre ders çalışma gibi bir de disipline girmeleri gerekecektir. 

 

Öğrenciler evlerinde kendi başlarına fizik derslerini çalışsalar da yine de konuları tam olarak anlamayabilirler. Fizik dersleri özellikle konularının temelleri ve konuların mantığının okulda veya bir özel ders hocası yardımıyla öğretilmesi gereken karmaşık konular içeren bir derstir. Bu yüzden öğrenciler bir hoca yardımıyla fizik konularını kavramadıkları sürece evde kendi başlarına oturup fizik konularını anlama ve problemlerini sorunsuz çözme olasılıkları daha az olacaktır.

 

Fizik konuları genel olarak baktığımızda karmaşık ve soyut olduğu için öğrencilerin günlük hayatlarıyla bağ kurmaları gerekmektedir. Erzurum'da uzman fizik hocaları bu bağı kurdurabilmek için onlara gerekli yardımı belki de sağlayabilecektir. Öğrenciler bağları okuldaki örneklerden veya kendi başlarına kuramıyorlarsa, Erzurum fizik özel ders hocası sayesinde konular arasındaki bağlantıyı kurmaları daha rahat olacaktır.

 

Özellikle lise öğrencileri fizik dersleri kendi başına zorunlu bir ders almaya başladığında fizik derslerinden daha fazla korkarlar ve çekinirler. Fizik derslerinde yaşanılan korku ve çekince ve aynı zamanda derslere karşı oluşan ön yargı sonuç olarak öğrencilerin fizik derslerini daha yavaş anlamalarına ve konuları daha hızlı unutmalarına sebep olmaktadır. Öğrencilerin yaşadığı fizik dersleri kaygısı yüzünden öğrenciler konuları tam olarak anlayamamakta ve anlayacaklarsa da yeterli anlayamamaktadırlar. Bu yüzden öğrencilerin Erzurum'da fizik özel ders konusunda büyük bir şansları vardır diyebiliriz. Erzurum fizik özel ders öğrencilerin fizik derslerindeki kaygılarını yenmelerine ve derslerinde kendilerine güvenmelerine yardımcı olabilecek önemli bir araçtır. 

 

Fizik özel ders sayesinde öğrenciler lise derslerini özellikle okulda anlamadıkları konuları fizik hocaları ile konuşabilirler. Aslında konuların kolay olduğunu fizik özel ders hocaları sayesinde keşfedebilirler. Erzurum’daki deneyimli fizik hocaları bu şehirde fizik dersini zorunlu olarak alan lise öğrencilerinin eksik kaldıkları konuları kapatmaları için onlara en iyi yardımı verebilmektedir. Lisede öğrenciler fizik konularını anlamadıklarında fizik özel ders hocalarına anlatabilecek ve herhangi bir yargılanma hissi yaşamadan akıllarına gelen soruları çok hızlı bir şekilde hocalara sorup cevaplarını alabileceklerdir. Aynı zamanda uzman fizik hocaları özel dersler sırasında konuların öğrencilerin akıllarında kalması için onlara Erzurum ve fizik dersleri arasında bağlantı kurarak örnekler verecektir. 

 

Erzurum’da fizik özel ders öğretmeni ile yapılan özel dersler sayesinde öğrencilerin ufku da gelişecektir. Erzurum fizik öğretmeni sayesinde özel dersleri sırasında öğrenciler fizik derslerini iyi bir şekilde öğrenerek gelecekte ne gibi meslekler yapabileceklerini görecek ve fizik derslerinin iş hayatlarında onlara ne gibi faydalar sağlayabileceğini keşfedeceklerdir. Örneğin Erzurum fizik özel ders öğretmeni öğrencilerine fizik dersleri sayesinde mühendislik bölümlerine girebileceklerini ve mühendislik bölümlerinde de fizik derslerinde daha başarılı olabileceklerini gösterebilecektir. Bu şekilde öğrenciler Erzurum'da fizik derslerini alırken çok daha fazla motivasyon sahibi olacak ve fizik dersleri sayesinde kendilerine daha iyi hedefler seçebileceklerdir.

 

Bu yüzden sizler de Erzurum fizik özel ders nerede bulunur ve Erzurum’daki en iyi fizik hocaları nerededir diye soruyorsanız cevabını vermek için Superprof özel ders platformu ile tanıştırmak istiyoruz.

 

En İyi Erzurum Fizik Özel Ders Hocaları İçin Superprof

Erzurumdaki en başarılı ve en iyi fizik özel ders hocalarının tek bir çatı altında toplandığı ülkemizin ve Erzurum’un önde gelen özel ders platformu olan Superprof. Kendinize uygun bir fizik özel ders hocası bulmanız mümkün. Doğu Anadolu'nun en büyük üçüncü şehri Erzurum’da Superprof yardımıyla hayallerinizdeki ve ihtiyaçlarınıza uygun fizik özel ders hocasına saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Bunu nasıl yaparım diye soruyorsanız sizler için Superprof platformunda bunu nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

 

Superprof'ta yatağınızda uzanırken veya oturma odasında otururken telefonunuzdan Erzurum fizik araması yaptığınızda karşınıza Superprof'ta yer alan ve Erzurum'da fizik dersi veren tüm hocaların ilanları çıkacaktır. Tek bir sayfada bulabileceğiniz bu ilanların listesinden istediğinize tıklayıp ilanları incelemeye başlayabilirsiniz. Seçeceğiniz ilanlarda fizik dersi veren hocalarla ilgili aklınıza gelebilecek pek çok sorunun cevabını açık bir şekilde bulabileceksiniz. Böylelikle Erzurum'da fizik özel dersleri almaya başlamadan önce hocalar hakkında fikir edinecek ve kendinize güven duyarak ve hocaya da güven duyarak fizik özel ders almaya başlayabileceksiniz.

 

Öncelikle fizik dersi aramaya başlamadan önce kendi kriterlerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra hocaların ilanlarında hocaların fizik dersi deneyimleri, fizik eğitimlerini nerede aldıkları, fizik dersinde dersleri nasıl işledikleri ve kullandıkları kaynaklar, daha önce kimlere ders verdikleri ve daha önceki öğrencilerinin ne gibi noktalara ulaştıkları, saatlik ders fiyatları gibi pek çok konu hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Kendi kriterleriniz ve hocanın ilanlarını karşılaştırıp kendinize veya çocuğunuza en iyi olacak hocayı bulduğunuzda ona ders talebi gönderebilirsiniz. Hocalar dilerseniz kendi evinizde, dilerseniz dışarıda başka bir mekanda veya kendi evlerinde sizlere fizik dersi verebileceklerini ilanlarında belirteceklerdir. Bu yüzden kendi ihtiyaçlarınıza göre hocaların ilanlarını iyice inceleyip ona göre karar vermelisiniz.

 

Bu yüzden sizler de vakit kaybetmeden Erzurum fizik özel ders hocaları seçeneklerinden yararlanmak için hızlıca Superprof'ta aramanızı yapın ve kriterlerinize uyan hocalara bir ders talebi gönderin. Sonrasında fizik netlerinizi arttırın ve hedeflerinize çok daha hızlı ve verimli bir şekilde ulaşın.

Ne öğrenmek istersiniz?