Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Erzurum İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

59 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 59 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Erzurum içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Erzurum içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Erzurum konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ Erzurum İngilizce dersleri almak için nereye bakılmalı?

İngilizcenizi geliştirmek arzusundaysanız, yapılması gereken ilk şey İngilizce hocalarımızın bilgi sayfalarını okumaktır.

 

Erzurum konumunda, 155 İngilizce hocası ders veriyor.

 

Doğal olarak, İngilizce öğretmeni seçimi için öncelikli kriter öğrenci olarak sizindir.

 

Yine de, bu kriterleri temel almanız idealdir:

 • İngilizce öğretmenin eğitim ve diplomaları: diplomalı öğretmen mi, KPSS'ye hazırlanan öğretmen mi yoksa tam zamanlı özel ders öğretmeni mi
 • İngilizce eğitiminin içeriği
 • İngilizce etütünün fiyatı

Hayallerinizdeki İngilizce eğitmenini keşfettiğinizde, hemen derslerinize odaklanabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, sitemizde İngilizce hocaların %97'si ilk derslerini ücretsiz veriyor.

 

İngilizce etüt verenlerin ilanlarını inceleyin.

🧑‍🏫 Erzurum konumunda kaç hoca İngilizce dersi yapmak için müsait?

155 Erzurum İngilizce hocası İngilizce özel ders vermek için müsait.

 

Özel ders ilanlarını okuyup ihtiyaçlarınıza uygun İngilizce öğretmenine yazabilirsiniz.

 

Erzurum  konumunda 155'dan fazla müsait öğretmen arasından özel etüdünüzü seçin.

💻 Superprof'ta webcam ile online özel dersler işlemek seçeneği var mı?

Öğretmenlerin %80'i online dersleri dersi veriyor. Webcam üzerinden dersler hem daha avantajlıdır hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online İngilizce dersleri modern platformları kullanarak en hızlı yoldan İngilizce konularını öğrenme imkanı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar siliniyor.

💰 Erzurum İngilizce özel ders öğretmeni ne kadar?

Superprof'ta ortalama Erzurum İngilizce kursu fiyatları 59 TL.

 

Hocalarımızın neredeyse hepsi ilk dersini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir fırsat.

 

İngilizce özel ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • İngilizce hocası özellikleri ve eğitim tecrübesi seviyesi
 • Ders mekanı: (Webcam ile veya öğretmenin evinde)
 • Ders sayısı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki hedef (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Çevrenizdeki müsait İngilizce öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇬🇧 Erzurum İngilizce eğitimi almanın yararları neler?

İngilizce öğrenmenin birçok yararı vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha fazla iş imkanları ve gelişmiş iletişim becerileri sayılabilir.

 

Yetkin bir özel ders öğretmeni ile tüm İngilizce kursları size farklı İngilizce konularını daha etkin kavrama ortamı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister rahatça evinizde ister online alın, öğretmeninizi seçin ve İngilizce derslerinizi hemen bugün rezerve edin your İngilizce dersinizi.

 

İngilizce derslerinizi evde veya online nerede almayı arzu ediyorsanız öğretmeniniz ile iletişime geçip organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Erzurum konumunda 155 İngilizce hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Erzurum İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Erzurum İngilizce öğretmeni topluluğumuz size İngilizce öğrenme konusunda yardımcı olsun

Erzurum İngilizce Kitap Bulabileceğiniz Kitapçılar

Yeni bir dil öğrenirken tüm hayatınızı da o dile göre adapte etmeniz gerekmektedir. Dili tamamen öğrenmek için izlediğiniz filmler, okuduğunuz kitaplar, ana dili İngilizce olan bir arkadaş edinmek iyi bir seçenek olacaktır. İngilizce öğrenirken hem konuşmanızı, hem kelime haznenizi, hem diksiyonunuzu iyileştirmek için en iyi yöntemlerden birisi İngilizce kitap okumaktır. İngilizce kitap okumak sizi çok daha iyi bir şekilde geliştirecektir. İngilizce kitaplar genellikle seviye seviye başlamaktadır. İngilizce kitapları temel seviyeden en üst seviyeye kadar kolay edinip ilerleyebilirsiniz. İngilizce kitap okurken çok fazla yeni kelime öğrenebilirsiniz. Cümle yapılarını çok daha iyi bir şekilde kavrayabilirsiniz.

 

Erzurum’da çok sayıda farklı İngilizce kitaplar edinebileceğiniz kitapçı vardır. Bu kitapçılarda çok daha fazlasını edinebilirsiniz. Eğer üniversitede dil bölümü okumak istiyorsanız ve üniversite sınavına hazırlanıyorsanız İngilizce test kitapları oldukça işinize yaracaktır. İngilizce testler çözerek soru okuma hızınızı arttırabilir, nerede yanlış yaptığınızı çok daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu da sınavda çok daha yüksek başarı yapmanızı sağlar. Üniversitede bazı bölümler sadece İngilizce olarak verilmektedir. Bu sebepten dolayı da o dersin İngilizce kitaplarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Erzurum’daki kitapçılarda çok rahat bir şekilde erişebileceğiniz bu kitaplar sizi İngilizce dilinde bir adım ileriye taşıyacaktır. Sizin için Erzurum’da bulunan kitapçıların kısa bir listesini hazırladık:

 

 • Vehip Atalay Kitap Sarayı
 • İşler Kitabevi
 • Hazırlık Kitap Kırtasiye
 • Erzurum Kültür Eğitim Kitap Kırtasiye
 • Kültür Eğitim Vakfı Yayın Evi
 • D&R Music Book Store
 • Çağrı Kitap Kırtasiye
 • Akademi Dünyası Kitap & Kırtasiye
 • TDV Erzurum Kitapevi
 • Erzurum Tevhid Kitapevi
 • Üniversite Kitabevi
 • Özbek Kitap Kırtasiye
 • Arı Kitap Kırtasiye
 • Akay Kitap Kırtasiye
 • Çamlıca Kitap Kırtasiye
 • Nurhat Kitap Kırtasiye

 

Erzurum’da İngilizce Özel Ders Almanın Yararları

İngilizce günümüzde hemen hemen her alanda karşımıza çıkan bir dildir. İngilizce hakkında az da olsa hemen hemen herkesin bir bilgisi vardır. Bunun en önemli sebebi ise İngilizcenin ortak dil olmasıdır. İngilizce öğrenmenin çok fazla avantajı vardır. Bu sebepten dolayı da her geçen gün İngilizce öğrenmek isteyen kişi sayısı artıyor. Her yaştan ve her seviyeden kişi özel ders alacağı bir İngilizce hocası arıyor.

 

İngilizce hocası ararken öğrenmek istediğiniz seviye ve türe göre bir hoca bulmanız sizin için en uygunu olacaktır. Birebir özel ders almak her zaman en iyi seçenek olacaktır. Okullarda ve kurs merkezlerinde dersler sınıf ortamında kalabalık gruplar halinde verilmektedir. Bu durumda İngilizce hocasının her öğrencisi ile tek tek ilgilenememesi durumu oluşturur. Hocalar ders anlatırken hangi öğrencisinin anladığını hangi öğrencisinin ise anlamadığını anlamaz. Dersi kaçıran ve anlamayan öğrenciler hocaya soru sormaya çekinebilir ve o dersten kalabilirler. Ayrıca okul ve kurs merkezlerinde dersler belirli bir müfredata göre ilerlediği için bir sonraki derste aynı konular işlemez.

 

Tüm bu durumları engellemek için en iyi seçenek birebir özel İngilizce dersleri almaktır. Birebir özel derslerde hocalar sadece öğrencisine yönelik dersler verir. Özel İngilizce hocaları her seviye ve her yaştan kişilere İngilizce dersleri sunar. Özel ders veren İngilizce hocaları öğrencilerle birebir ilgileneceğinden konu kaçırmasını ve gerilemesini engeller. Alacağınız özel İngilizce dersi sadece sizin hızınıza göre ilerler. İlk olarak İngilizce derslerini ne seviyede ve neye yönelik almaya karar vermelisiniz. Seyahat etmeyi seviyorsanız ve gittiğiniz ülkelerde daha iyi iletişim kurmak için mi? Kariyer hayatınızda daha başarılı ve daha yüksek statülü bir konuma gelmek için mi öğrenmek istiyorsunuz? Dil bölümünde misiniz veya okuduğunuz bölüm dersleri İngilizce mi? İngilizceyi sadece ilgi duyduğunuz için mi öğrenmek istiyorsunuz? İngilizce özel derslerde en iyi eğitim almanız mümkündür.

 

İngilizce özel ders veren hocalar öğrencilerin seviyesini, bilgilerini ve almak istediği ders türünü belirleyerek sadece öğrenciye özel bir ders programı hazırlar. Alacağınız İngilizce özel derslerinde tek bir müfredata uymayacağınızdan dersleri istediğiniz konuya göre ve istediğiniz hıza göre işleyebilirsiniz. Geç anladığınız konular üzerinde daha fazla durabilir. Zaten bildiğiniz ve hızlı anladığınız konuları daha hızlı geçebilirsiniz. Bu da sizin başarı seviyenizi yükseltir. Hiçbir konuyu atlamadan İngilizce diline tamamen hakim olarak ilerleyebilirsiniz.

 

Bire bir alacağınız özel İngilizce derslerinizde zaman ve mekan da esnek olabilir. Yoğun bir iş veya okul hayatınız varsa hocanızla sizin uygun olduğunuz gün ve saate göre ders planlaması yapabilirsiniz. Bu da günlük yaşantınızın koşuşturmacası arasına sıkıştırılmış bir ders almadan çok daha iyi bir eğitim alabilirsiniz. Özel İngilizce hocanızı Superprof Erzurum’da birkaç tıklama ile bulabilirsiniz.

 

Erzurum’da Superprof ile İngilizce Hocanızı Bulun

İngilizce öğrenmek istiyorsanız ve Erzurum’da kendinize iyi bir İngilizce hocası arıyorsanız tek bakmanız gereken yer Superprof olacaktır. Superprof Türkiye’nin lider ders platformudur. Superprof’ta bulunan İngilizce hocaları iyi eğitim almışlardır ve oldukça tecrübelidirler. Superprof Erzurum’da aradığınız İngilizce hocasına ulaşmak sadece birkaç tıklama ötenizde…

 

Yapmanız gereken şey Superprof ana sayfasına girmektir. Ardından ders arama bölümüne İngilizce şehir kısmına ise Erzurum yazarak aratmanız yeterli olacaktır. Ardından karşınıza çıkacak olan sayfada Superprof Erzurum’da bulunan tüm İngilizce hocalarının ilanları yer alacaktır. Bu ilanların hepsini tek tek inceleyebilirsiniz. Hocalar ilanlarında kendileri hakkında çeşitli bilgilere yer verir. Bu bilgiler arasından hocanın eğitim seviyesi, İngilizce alanındaki uzmanlığı, ders işleme şekilleri, derslerde uyguladıkları saatlik ücret, dersleri nerede verebilecekleri, dersleri ne seviyede verebilecekleri gibi çok fazla bilgiye ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz hocaların ilanlarının alt tarafında daha önceden ders verdikleri öğrencilerin yorumları bulunmaktadır. Bu yorumları inceleyerek de hocanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Karşınıza çok fazla ilan seçeneği çıkacağından hepsini tek tek incelemeniz vaktinizi alabilir. Bu yüzden işinizi kolaylaştırmak için Superprof ’un ilanları filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. İlanları dersleri almak istediğiniz seviye, en fazla verebileceğiniz ücret miktarı, bulunduğunuz konum gibi bilgileri girerek ilanları filtreleyebilirsiniz. Bu sayede karşınıza sadece sizin kriterlerinize en uygun İngilizce hocaları çıkmış olacaktır. Aradığınız İngilizce hocasına çok daha hızlı bir şekilde ulaşarak ilk ders talebinizi gönderebilirsiniz.

 

Superprof Erzurum’da bulunan İngilizce hocalarının neredeyse tamamı ilk dersinizi ücretsiz vermektedir. Bu sizin için önemli bir avantajdır. Seçeceğiniz İngilizce hocasına tereddüt etmeden ders talebi gönderebilirsiniz. Hocanızla anlaşamamanız durumunda paranız boşa gitmemiş olur. Superprof Erzurum’da alacağınız bu ücretsiz ilk deneme dersinizde hocanızı tanıyabilirsiniz. Ders anlatma sistemini görebilir, bilgilerini test edebilirsiniz. Ayrıca hocanıza aklınıza gelebilecek tüm soruları sorabilir ve hızlıca yanıt alabilirsiniz. Superprof Erzurum’daki İngilizce hocaları daha önceden çok sayıda öğrenciye ders verdikleri için oldukça deneyimlidirler. İngilizce hocanızla anlaşmanız durumunda sadece size yönelik ders programı hazırlayabilir ve derslere başlayabilirsiniz.

 

Superprof Erzurum’da alacağınız İngilizce derslerinin saatlik ortalama fiyatı 56 TL’dir. Bu fiyat sadece ortalama bir rakamdır. Bu fiyatın çok daha altında da Superprof Erzurum’da İngilizce hocası bulmanız mümkündür. Superprof Erzurum’da bulunan İngilizce hocası kadar farklı fiyat seçeneğiniz bulunacaktır. Bu da her bütçeye uygun bir özel İngilizce hocası bulabileceğiniz anlamına gelir. Bu kadar farklı fiyat seçeneğiniz olmasının sebebi hocaların kendi saatlik ders fiyatlarını kendilerinin belirlemesidir. Hocalar saatlik ders fiyatlarını belirlerken bazı detaylara dikkat ederler. Bunlardan bazıları ise hocanın eğitim seviyesi, dersleri verecekleri seviye, dersleri haftada kaç gün ve kaç saat ders verebilecekleri, dersleri online veriyorlar mı, dersleri grup olarak veriyorlar mı, öğrencisi ile arasında ki mesafe gibi bazı durumlar fiyatların belirlenmesinde rol oynamaktadır.

 

Sizde kendi bütçenize en uygun İngilizce hocasını bularak Superprof Erzurum’da yeni bir dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?